1. Pokalna tekma KZS


NAJMLAJŠI

1. mjesto MILJATOVIĆ ANDJELA, (Karate klub Seki) kata najmlajše (11) 6.00 točke
2. mjesto JEROT NEŽA (Karate klub Seki) kata najmlajše (11) 5.00 točke
3. mjesto SMRDEL Livija (karate klub Pivka) kata najmlajše (11) 4.00 točke
4. mjesto PISNIK MAJA MARI (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata najmlajše (11) 3.00 točke
5. mjesto Teraž Nika (Karate Klub Radvanje) kata najmlajše (11) 2.00 točke
6. mjesto Novak Ema (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kata najmlajše (11) 1.00 točke
1. mjesto HAJRULAI LUAN, (Karate klub Seki) kata najmlajši (10) 6.00 točke
2. mjesto STOJNIĆ MAIK (Karate Klub Rudar Velenje) kata najmlajši (10) 5.00 točke
3. mjesto AKSENTIČ NASTAS (Karate Klub Postojna) kata najmlajši (10) 4.00 točke
4. mjesto MIKŠA LOVRO (Karate Klub Rogaška Slatina) kata najmlajši (10) 3.00 točke
5. mjesto Koštić Anes (Shotokan Karate Klub Postojna) kata najmlajši (10) 2.00 točke
6. mjesto Mujagić Adnan (Shotokan Karate Klub Postojna) kata najmlajši (10) 1.00 točke

NAJMLAJŠE

1.. mjesto MILJATOVIĆ ANDJELA, (Karate klub Seki) kata najmlajše (11) 6.00 točke
2.. mjesto JEROT NEŽA (Karate klub Seki) kata najmlajše (11) 5.00 točke
3.. mjesto SMRDEL Livija (karate klub Pivka) kata najmlajše (11) 4.00 točke
4.. mjesto PISNIK MAJA MARI (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata najmlajše (11) 3.00 točke
5.. mjesto Teraž Nika (Karate Klub Radvanje) kata najmlajše (11) 2.00 točke
6.. mjesto Novak Ema (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kata najmlajše (11) 1.00 točke

MALČKI

1. mjesto MEDIĆ ADELA (Društvo Za Karate Celje) kumite malčice +30 kg (9) 6.00 točke
1. mjesto HRIBAR GAJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kata malčice (24) 6.00 točke
1. mjesto Bele Lea (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite malčice -30 kg (6) 6.00 točke
2. mjesto VALENČAK NELI (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite malčice -30 kg (6) 5.00 točke
2. mjesto Rauter Hannah Vela (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite malčice +30 kg (9) 5.00 točke
2. mjesto JOVANOVIĆ LANA (Karate klub Velenje) kata malčice (24) 5.00 točke
3. mjesto Kramberger Zala (Karate Klub Polzela) kumite malčice -30 kg (6) 4.00 točke
3. mjesto JANŽEKOVIČ Nuša (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite malčice +30 kg (9) 4.00 točke
3. mjesto Bele Ana (KARATE KLUB KOZJANSKO) kata malčice (24) 4.00 točke
4. mjesto Bele Ana (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite malčice -30 kg (6) 3.00 točke
4. mjesto KOVAČEVIČ VIKTORIA (Karate Klub Shotokan Ajdovščina) kumite malčice +30 kg (9) 3.00 točke
4. mjesto Bele Lea (KARATE KLUB KOZJANSKO) kata malčice (24) 3.00 točke
5. mjesto BOŠNJIĆ ALICIA (Karate Klub Rudar Velenje) kata malčice (24) 2.00 točke
5. mjesto JEVŠENAK ALINA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite malčice -30 kg (6) 2.00 točke
5. mjesto HRIBAR GAJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite malčice +30 kg (9) 2.00 točke
6. mjesto ZORIČ ANĐELA (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite malčice +30 kg (9) 1.00 točke
6. mjesto STENDLER KLANJŠEK ŽIVA (Društvo Za Karate Celje) kata malčice (24) 1.00 točke
6. mjesto BASAR MARUŠA (Karate Klub Cerknica) kumite malčice -30 kg (6) 1.00 točke
1. mjesto Lotrič Filip (KARATE KLUB KOZJANSKO) kata malčki (31) 6.00 točke
1. mjesto TOMC VITO (Karate Klub Žalec) kumite malčki +30 kg (10) 6.00 točke
1. mjesto MUHIĆ DIN (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite malčki -30 kg (11) 6.00 točke
2. mjesto GOSTIĆ STEFAN (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite malčki +30 kg (10) 5.00 točke
2. mjesto BOJC JAKOB (Karate Klub Postojna) kata malčki (31) 5.00 točke
2. mjesto Kaurin Boris (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite malčki -30 kg (11) 5.00 točke
3. mjesto Subotič Filip (Karate Klub Postojna) kata malčki (31) 4.00 točke
3. mjesto Kunst Tai (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite malčki +30 kg (10) 4.00 točke
3. mjesto Sodin Leon (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite malčki -30 kg (11) 4.00 točke
4. mjesto Vrella Yll (Karate Klub Rudar Velenje) kumite malčki -30 kg (11) 3.00 točke
4. mjesto OČKO GAL (Karate klub Velenje) kumite malčki +30 kg (10) 3.00 točke
4. mjesto Novak Izak (Karate Klub Kranj) kata malčki (31) 3.00 točke
5. mjesto Juraja Vinko (KARATE KLUB BUSHIDO) kata malčki (31) 2.00 točke
5. mjesto Tadina Peter (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite malčki -30 kg (11) 2.00 točke
5. mjesto GRASSELLI JAKA (Športno Društvo Dinamik Celje) kumite malčki +30 kg (10) 2.00 točke
6. mjesto Prkič Jaka (Karate Klub Žalec) kumite malčki +30 kg (10) 1.00 točke
6. mjesto Simončič Gašper (KARATE KLUB BRANIK) kumite malčki -30 kg (11) 1.00 točke
6. mjesto OČKO GAL (Karate klub Velenje) kata malčki (31) 1.00 točke

MALČICE

1.. mjesto MEDIĆ ADELA (Društvo Za Karate Celje) kumite malčice +30 kg (9) 6.00 točke
1.. mjesto HRIBAR GAJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kata malčice (24) 6.00 točke
1.. mjesto Bele Lea (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite malčice -30 kg (6) 6.00 točke
2.. mjesto VALENČAK NELI (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite malčice -30 kg (6) 5.00 točke
2.. mjesto Rauter Hannah Vela (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite malčice +30 kg (9) 5.00 točke
2.. mjesto JOVANOVIĆ LANA (Karate klub Velenje) kata malčice (24) 5.00 točke
3.. mjesto Kramberger Zala (Karate Klub Polzela) kumite malčice -30 kg (6) 4.00 točke
3.. mjesto JANŽEKOVIČ Nuša (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite malčice +30 kg (9) 4.00 točke
3.. mjesto Bele Ana (KARATE KLUB KOZJANSKO) kata malčice (24) 4.00 točke
4.. mjesto Bele Lea (KARATE KLUB KOZJANSKO) kata malčice (24) 3.00 točke
4.. mjesto KOVAČEVIČ VIKTORIA (Karate Klub Shotokan Ajdovščina) kumite malčice +30 kg (9) 3.00 točke
4.. mjesto Bele Ana (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite malčice -30 kg (6) 3.00 točke
5.. mjesto JEVŠENAK ALINA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite malčice -30 kg (6) 2.00 točke
5.. mjesto HRIBAR GAJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite malčice +30 kg (9) 2.00 točke
5.. mjesto BOŠNJIĆ ALICIA (Karate Klub Rudar Velenje) kata malčice (24) 2.00 točke
6.. mjesto ZORIČ ANĐELA (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite malčice +30 kg (9) 1.00 točke
6.. mjesto STENDLER KLANJŠEK ŽIVA (Društvo Za Karate Celje) kata malčice (24) 1.00 točke
6.. mjesto BASAR MARUŠA (Karate Klub Cerknica) kumite malčice -30 kg (6) 1.00 točke

DEČKI

1. mjesto KONTREC ALJA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata deklice (27) 6.00 točke
1. mjesto Rojs Jana (Karate klub WKSA Duplek) kumite deklice +40 kg (6) 6.00 točke
1. mjesto KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA (Karate Klub Trbovlje) kumite deklice -40 kg (9) 6.00 točke
2. mjesto JOšT ZALA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite deklice +40 kg (6) 5.00 točke
2. mjesto ZAGER HANA (Karate klub Velenje) kata deklice (27) 5.00 točke
2. mjesto ABRAM ZOJA MARTINA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite deklice -40 kg (9) 5.00 točke
3. mjesto NIŠANDŽIČ IVANA (Karate Klub Kranj) kumite deklice +40 kg (6) 4.00 točke
3. mjesto OSMANAJ DORENTINA (Shotokan Karate Klub Postojna) kata deklice (27) 4.00 točke
3. mjesto MLAKAR NIKA (Karate društvo Loče) kumite deklice -40 kg (9) 4.00 točke
4. mjesto HUMAR GAJA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite deklice +40 kg (6) 3.00 točke
4. mjesto LEBEN TINKARA (Karate Klub Kranj) kata deklice (27) 3.00 točke
4. mjesto RADIĆ MANJA (Karate Klub Ljubljana) kumite deklice -40 kg (9) 3.00 točke
5. mjesto HRAŠČANEC NIKA (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite deklice -40 kg (9) 2.00 točke
5. mjesto LAKNER MAJA (Karate Klub Brežice) kata deklice (27) 2.00 točke
5. mjesto ZIDARIČ EVA MARIA (Karate Klub Shotokan Ajdovščina) kumite deklice +40 kg (6) 2.00 točke
6. mjesto ČERU JERNEJA (Karate Klub Kranj) kumite deklice +40 kg (6) 1.00 točke
6. mjesto PRAPROTNIK NECA (Karate Klub Postojna) kata deklice (27) 1.00 točke
6. mjesto ŠPORN KIARA (Karate Klub Polzela) kumite deklice -40 kg (9) 1.00 točke
1. mjesto BELE LUKA (KARATE KLUB KOZJANSKO) kata dečki (22) 6.00 točke
1. mjesto TRATNIK ALEN (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite dečki -35 kg (20) 6.00 točke
1. mjesto KOLšEK KLEMEN (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite dečki +45 kg (7) 6.00 točke
1. mjesto VALIŠER TIMOTEJ (Karate klub Selnica ob Dravi) kumite dečki -40 kg (12) 6.00 točke
1. mjesto Štelcer Luka (Karate klub Selnica ob Dravi) kumite dečki -45 kg (8) 6.00 točke
2. mjesto STOJADINOVIć TIMOTEJ (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite dečki +45 kg (7) 5.00 točke
2. mjesto HLASTEC KIAN (Karate klub Seki) kata dečki (22) 5.00 točke
2. mjesto HVALA ALJAŽ (Karate Klub Trbovlje) kumite dečki -45 kg (8) 5.00 točke
2. mjesto Šuligoj Aljaž (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite dečki -35 kg (20) 5.00 točke
2. mjesto BELE LUKA (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite dečki -40 kg (12) 5.00 točke
3. mjesto DERČA ALEKSEJ BENJAMIN (Karate Klub Polzela) kumite dečki -45 kg (8) 4.00 točke
3. mjesto PODPEČAN MAJ (Karate Klub Polzela) kumite dečki -40 kg (12) 4.00 točke
3. mjesto BAJGOT NACE (Karate klub Selnica ob Dravi) kata dečki (22) 4.00 točke
3. mjesto TEPEŠ OLIVER (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite dečki -35 kg (20) 4.00 točke
3. mjesto MOZETIČ-KERIN JAN (Karate Klub Postojna) kumite dečki +45 kg (7) 4.00 točke
4. mjesto GOVEJŠEK ANŽE (Karate Klub Nestor) kumite dečki -45 kg (8) 3.00 točke
4. mjesto LIPIČ MAJ (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite dečki -35 kg (20) 3.00 točke
4. mjesto Zbil Grega (KARATE KLUB KOZJANSKO) kata dečki (22) 3.00 točke
4. mjesto BRELIH ŽAN (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite dečki +45 kg (7) 3.00 točke
4. mjesto TOMC NACE (Karate Klub Žalec) kumite dečki -40 kg (12) 3.00 točke
5. mjesto PIžMOHT ARIJAN (Karate Klub Hrastnik) kumite dečki -35 kg (20) 2.00 točke
5. mjesto GORENŠEK VID (Karate klub Seki) kata dečki (22) 2.00 točke
5. mjesto Lenart Luka (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite dečki +45 kg (7) 2.00 točke
5. mjesto GORENŠEK VID (Karate klub Seki) kumite dečki -45 kg (8) 2.00 točke
5. mjesto JELENKO BENJAMIN (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite dečki -40 kg (12) 2.00 točke
6. mjesto Koren Gašper (Karate Klub Žalec) kumite dečki -45 kg (8) 1.00 točke
6. mjesto Zbil Grega (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite dečki -35 kg (20) 1.00 točke
6. mjesto STOJANOVIć MARKO (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite dečki -40 kg (12) 1.00 točke
6. mjesto MIHELIČ MAJ (Karate Klub Cerknica) kata dečki (22) 1.00 točke
6. mjesto Lami Altrin (Karate Klub Rudar Velenje) kumite dečki +45 kg (7) 1.00 točke

DEKLICE

1.. mjesto KONTREC ALJA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata deklice (27) 6.00 točke
1.. mjesto KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA (Karate Klub Trbovlje) kumite deklice -40 kg (9) 6.00 točke
1.. mjesto Rojs Jana (Karate klub WKSA Duplek) kumite deklice +40 kg (6) 6.00 točke
2.. mjesto ZAGER HANA (Karate klub Velenje) kata deklice (27) 5.00 točke
2.. mjesto JOšT ZALA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite deklice +40 kg (6) 5.00 točke
2.. mjesto ABRAM ZOJA MARTINA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite deklice -40 kg (9) 5.00 točke
3.. mjesto MLAKAR NIKA (Karate društvo Loče) kumite deklice -40 kg (9) 4.00 točke
3.. mjesto OSMANAJ DORENTINA (Shotokan Karate Klub Postojna) kata deklice (27) 4.00 točke
3.. mjesto NIŠANDŽIČ IVANA (Karate Klub Kranj) kumite deklice +40 kg (6) 4.00 točke
4.. mjesto RADIĆ MANJA (Karate Klub Ljubljana) kumite deklice -40 kg (9) 3.00 točke
4.. mjesto LEBEN TINKARA (Karate Klub Kranj) kata deklice (27) 3.00 točke
4.. mjesto HUMAR GAJA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite deklice +40 kg (6) 3.00 točke
5.. mjesto LAKNER MAJA (Karate Klub Brežice) kata deklice (27) 2.00 točke
5.. mjesto HRAŠČANEC NIKA (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite deklice -40 kg (9) 2.00 točke
5.. mjesto ZIDARIČ EVA MARIA (Karate Klub Shotokan Ajdovščina) kumite deklice +40 kg (6) 2.00 točke
6.. mjesto ČERU JERNEJA (Karate Klub Kranj) kumite deklice +40 kg (6) 1.00 točke
6.. mjesto ŠPORN KIARA (Karate Klub Polzela) kumite deklice -40 kg (9) 1.00 točke
6.. mjesto PRAPROTNIK NECA (Karate Klub Postojna) kata deklice (27) 1.00 točke

MLAJŠI KADETI

1. mjesto AVŽNER ZOJA (Karate Klub Polzela) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 6.00 točke
1. mjesto SEVER ANA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ml. kadetinje +50 kg (9) 6.00 točke
1. mjesto PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kata ml. kadetinje (23) 6.00 točke
1. mjesto JANŽEKOVIČ Tija (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 4.00 točke
1. mjesto BIZJAK LEDERER Leja (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ml. kadetinje -40 kg (6) 6.00 točke
2. mjesto PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 5.00 točke
2. mjesto DROBNJAK MARINA (Karate Klub Kranj) kata ml. kadetinje (23) 5.00 točke
2. mjesto BREZOVNIK TISA JERNEA (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 3.00 točke
2. mjesto OGRIZEK TRINA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje +50 kg (9) 5.00 točke
2. mjesto Audič Vita (Karate Klub Hrastnik) kumite ml. kadetinje -40 kg (6) 5.00 točke
3. mjesto ZAVRTANIK POLONA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 4.00 točke
3. mjesto DROBNJAK MARINA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje +50 kg (9) 4.00 točke
3. mjesto HLIŠČ LANA (Karate Klub Rudar Velenje) kata ml. kadetinje (23) 4.00 točke
3. mjesto KALAN GAJA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 2.50 točke
3. mjesto ŠKOFLEK EVA (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. kadetinje -40 kg (6) 4.00 točke
4. mjesto GLAVNIK ZARA (Karate Klub Radvanje) kumite ml. kadetinje +50 kg (9) 3.00 točke
4. mjesto ČUHALEV NADJA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 2.00 točke
4. mjesto Rojs Vita (Karate klub WKSA Duplek) kumite ml. kadetinje -40 kg (6) 3.00 točke
4. mjesto ARSENIČ SARA (Karate Klub Postojna) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 3.00 točke
4. mjesto KOBAL - PAHOR LEA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata ml. kadetinje (23) 3.00 točke
5. mjesto TREIBER MAJA (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite ml. kadetinje -40 kg (6) 2.00 točke
5. mjesto BALDžIEV TANJA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 2.00 točke
5. mjesto ČEŠAREK SIMONA (Karate klub Seki) kata ml. kadetinje (23) 2.00 točke
5. mjesto PAVŠIČ HANA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadetinje +50 kg (9) 2.00 točke
5. mjesto PLEVNIK LALITA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 1.00 točke
6. mjesto Šifrar Lucija Simona (Karate Klub Radvanje) kumite ml. kadetinje -40 kg (6) 1.00 točke
6. mjesto TOMAŽIČ EVA (Karate klub Seki) kata ml. kadetinje (23) 1.00 točke
6. mjesto TURECKI ZOJA (Karate Klub Nestor) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 1.00 točke
6. mjesto ŠEHIć KUMLANC LEA (Karate Klub Hrastnik) kumite ml. kadetinje +50 kg (9) 1.00 točke
1. mjesto MOČNIK TIMI (Karate Klub Petrovče) kata ml. kadeti (22) 6.00 točke
1. mjesto KRŽIŠNIK GAL, (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. kadeti +55 kg (3) 4.00 točke
1. mjesto BOROVNIK NIK (Karate klub Velenje) kumite ml. kadeti -45 kg (10) 6.00 točke
1. mjesto BURLAK ANDRAŽ (Karate Klub Radvanje) kumite ml. kadeti -55 kg (9) 6.00 točke
1. mjesto ŠEHIĆ DENIS (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. kadeti -40 kg (15) 6.00 točke
1. mjesto TOPOLOVEC DOMEN (KARATE KLUB BRANIK) kumite ml. kadeti -50 kg (5) 4.00 točke
2. mjesto Škoflanc Nick (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite ml. kadeti -50 kg (5) 3.00 točke
2. mjesto CERJAK JAKA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ml. kadeti -40 kg (15) 5.00 točke
2. mjesto POŽARNIK KNEZ GAL (Športno Društvo Dinamik Celje) kumite ml. kadeti -55 kg (9) 5.00 točke
2. mjesto BOROVNIK NIK (Karate klub Velenje) kata ml. kadeti (22) 5.00 točke
2. mjesto MUHAREMOVIĆ SEID (Karate klub Velenje) kumite ml. kadeti +55 kg (3) 3.00 točke
2. mjesto BOŽIČ CENE (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadeti -45 kg (10) 5.00 točke
3. mjesto Batić Malik (KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN) kumite ml. kadeti +55 kg (3) 2.50 točke
3. mjesto RADIĆ LUKA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite ml. kadeti -55 kg (9) 4.00 točke
3. mjesto ZARIČ VID (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite ml. kadeti -45 kg (10) 4.00 točke
3. mjesto ČEH ALEŠ (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kata ml. kadeti (22) 4.00 točke
3. mjesto SUŠA ŽIGA (Karate Klub Žalec) kumite ml. kadeti -50 kg (5) 2.50 točke
3. mjesto LIPOVŠEK AMADEJ (Društvo Za Karate Celje) kumite ml. kadeti -40 kg (15) 4.00 točke
4. mjesto Nedelko Nik (KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN) kumite ml. kadeti -40 kg (15) 3.00 točke
4. mjesto BURLAK ANDRAŽ (Karate Klub Radvanje) kata ml. kadeti (22) 3.00 točke
4. mjesto KLEMENČIČ TAJ (Shotokan Karate Klub Bohinj) kumite ml. kadeti -50 kg (5) 2.00 točke
4. mjesto KRIžAJ ALEKSANDER (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadeti -45 kg (10) 3.00 točke
4. mjesto KUNŠTEK NEJC (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ml. kadeti -55 kg (9) 3.00 točke
5. mjesto ŽUMER JAKOB (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite ml. kadeti -55 kg (9) 2.00 točke
5. mjesto KLEMENČIČ TAJ (Shotokan Karate Klub Bohinj) kata ml. kadeti (22) 2.00 točke
5. mjesto Korenjak Georgiev Rok (Karate Klub Radvanje) kumite ml. kadeti -45 kg (10) 2.00 točke
5. mjesto ERŽEN ŽIGA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadeti -40 kg (15) 2.00 točke
6. mjesto LIPIČ ŽAK (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite ml. kadeti -45 kg (10) 1.00 točke
6. mjesto ZARIČ VID (Karate Klub Kovinar Maribor) kata ml. kadeti (22) 1.00 točke
6. mjesto GORENŠEK TILEN (Karate klub Seki) kumite ml. kadeti -55 kg (9) 1.00 točke
6. mjesto SEDEJ ANDRAŽ (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadeti -40 kg (15) 1.00 točke

MLAJŠI KADETINJE

1.. mjesto JANŽEKOVIČ Tija (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 4.00 točke
1.. mjesto AVŽNER ZOJA (Karate Klub Polzela) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 6.00 točke
1.. mjesto SEVER ANA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ml. kadetinje +50 kg (9) 6.00 točke
1.. mjesto PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kata ml. kadetinje (23) 6.00 točke
1.. mjesto BIZJAK LEDERER Leja (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ml. kadetinje -40 kg (6) 6.00 točke
2.. mjesto PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 5.00 točke
2.. mjesto BREZOVNIK TISA JERNEA (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 3.00 točke
2.. mjesto DROBNJAK MARINA (Karate Klub Kranj) kata ml. kadetinje (23) 5.00 točke
2.. mjesto Audič Vita (Karate Klub Hrastnik) kumite ml. kadetinje -40 kg (6) 5.00 točke
2.. mjesto OGRIZEK TRINA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje +50 kg (9) 5.00 točke
3.. mjesto ZAVRTANIK POLONA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 4.00 točke
3.. mjesto DROBNJAK MARINA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje +50 kg (9) 4.00 točke
3.. mjesto ŠKOFLEK EVA (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. kadetinje -40 kg (6) 4.00 točke
3.. mjesto KALAN GAJA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 2.50 točke
3.. mjesto HLIŠČ LANA (Karate Klub Rudar Velenje) kata ml. kadetinje (23) 4.00 točke
4.. mjesto KOBAL - PAHOR LEA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata ml. kadetinje (23) 3.00 točke
4.. mjesto Rojs Vita (Karate klub WKSA Duplek) kumite ml. kadetinje -40 kg (6) 3.00 točke
4.. mjesto GLAVNIK ZARA (Karate Klub Radvanje) kumite ml. kadetinje +50 kg (9) 3.00 točke
4.. mjesto ČUHALEV NADJA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 2.00 točke
4.. mjesto ARSENIČ SARA (Karate Klub Postojna) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 3.00 točke
5.. mjesto PLEVNIK LALITA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 1.00 točke
5.. mjesto TREIBER MAJA (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite ml. kadetinje -40 kg (6) 2.00 točke
5.. mjesto ČEŠAREK SIMONA (Karate klub Seki) kata ml. kadetinje (23) 2.00 točke
5.. mjesto BALDžIEV TANJA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 2.00 točke
5.. mjesto PAVŠIČ HANA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadetinje +50 kg (9) 2.00 točke
6.. mjesto TOMAŽIČ EVA (Karate klub Seki) kata ml. kadetinje (23) 1.00 točke
6.. mjesto TURECKI ZOJA (Karate Klub Nestor) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 1.00 točke
6.. mjesto ŠEHIć KUMLANC LEA (Karate Klub Hrastnik) kumite ml. kadetinje +50 kg (9) 1.00 točke
6.. mjesto Šifrar Lucija Simona (Karate Klub Radvanje) kumite ml. kadetinje -40 kg (6) 1.00 točke

KADETI

1. mjesto MOLNAR ELIZABETA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje -54 kg (11) 6.00 točke
1. mjesto ŽERJAV NUŠA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje +54 kg (11) 6.00 točke
1. mjesto GANZITTI NIA (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (15) 6.00 točke
1. mjesto MAGAJNA MAšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -47 kg (8) 6.00 točke
2. mjesto DEBELJAK HANA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje -54 kg (11) 5.00 točke
2. mjesto ĐAKOVIć LARA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -47 kg (8) 5.00 točke
2. mjesto BIKIČ TIANA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje +54 kg (11) 5.00 točke
2. mjesto MAGAJNA MAšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata kadetinje (15) 5.00 točke
3. mjesto IBRIĆ AMINA (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite kadetinje -47 kg (8) 4.00 točke
3. mjesto HORVATIČ KATJA (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (15) 4.00 točke
3. mjesto KVAS TJAŠA (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje -54 kg (11) 4.00 točke
3. mjesto LIKAR ALJA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje +54 kg (11) 4.00 točke
4. mjesto BERGANT LAURA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -54 kg (11) 3.00 točke
4. mjesto JAKOB KUKOVIČ TIA (Karate klub Velenje) kata kadetinje (15) 3.00 točke
4. mjesto SALKIČ LARA (Karate Klub Trbovlje) kumite kadetinje -47 kg (8) 3.00 točke
4. mjesto TOPOLOVEC KAJA (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje +54 kg (11) 3.00 točke
5. mjesto ABRAM NIJA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite kadetinje -47 kg (8) 2.00 točke
5. mjesto Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kata kadetinje (15) 2.00 točke
5. mjesto MEKIč KIARA (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite kadetinje +54 kg (11) 2.00 točke
5. mjesto HRAŠČANEC TAJA (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite kadetinje -54 kg (11) 2.00 točke
6. mjesto IVANOVIĆ TIJANA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite kadetinje -47 kg (8) 1.00 točke
6. mjesto CENTRIH PATRICIJA, (Karate klub Velenje) kata kadetinje (15) 1.00 točke
6. mjesto UGOVšEK ALENKA (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje -54 kg (11) 1.00 točke
6. mjesto MAKITAN Anđela (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje +54 kg (11) 1.00 točke
1. mjesto COSOVICI MAXIM (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite kadeti -57 kg (8) 6.00 točke
1. mjesto JORDAN TIMOTEJ (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite kadeti -70 kg (7) 6.00 točke
1. mjesto STERNIŠA NEJC (Karate klub Seki) kata kadeti (16) 6.00 točke
1. mjesto SKOTNIK NEJC (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite kadeti -63 kg (7) 6.00 točke
1. mjesto ISAKOVIĆ KENAN (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -52 kg (15) 6.00 točke
1. mjesto LESNIKA ŽAN LUKA (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite kadeti +70 kg (7) 6.00 točke
2. mjesto ČIMžAR ALEKS (Karate klub Šenčur) kumite kadeti -63 kg (7) 5.00 točke
2. mjesto MARKULJEVIČ MARKO (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -52 kg (15) 5.00 točke
2. mjesto Plošinjak Tadej (Karate Klub Radvanje) kumite kadeti -70 kg (7) 5.00 točke
2. mjesto ADAMIč TIMON (Karate Klub Ljubljana) kumite kadeti -57 kg (8) 5.00 točke
2. mjesto KLOBASA BLAŽ (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata kadeti (16) 5.00 točke
3. mjesto KRAJNC MIHA (Karate klub Selnica ob Dravi) kumite kadeti +70 kg (7) 4.00 točke
3. mjesto PLEVNIK GAL (Karate Klub Kranj) kumite kadeti -52 kg (15) 4.00 točke
3. mjesto KLEMENčIč KRISTJAN (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata kadeti (16) 4.00 točke
3. mjesto RAKOVNIK SVEN (Društvo Za Karate Celje) kumite kadeti -57 kg (8) 4.00 točke
3. mjesto MEDVED MAKS (Karate Klub Žalec) kumite kadeti -63 kg (7) 4.00 točke
3. mjesto GORIŠEK MATEJ (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite kadeti -70 kg (7) 4.00 točke
4. mjesto VALNER TIM (Društvo Za Karate Celje) kumite kadeti -63 kg (7) 3.00 točke
4. mjesto KOŠIR DOMEN (Karate Klub Kranj) kumite kadeti +70 kg (7) 3.00 točke
4. mjesto Batić Naser (KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN) kumite kadeti -57 kg (8) 3.00 točke
4. mjesto BAŠIČ FEKONJA MAI (Karate klub Mirna Peč) kumite kadeti -52 kg (15) 3.00 točke
4. mjesto COLNARIČ NIK (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite kadeti -70 kg (7) 3.00 točke
4. mjesto SLUGA JURE (Karate klub Seki) kata kadeti (16) 3.00 točke
5. mjesto SKALICKY GAL (Društvo Za Karate Celje) kata kadeti (16) 2.00 točke
5. mjesto SVJETLANOVIĆ RAJKO (Karate Klub Shotokan Ajdovščina) kumite kadeti -70 kg (7) 2.00 točke
5. mjesto Bratušek Luka (Karate Klub Žalec) kumite kadeti +70 kg (7) 2.00 točke
5. mjesto STOJANOVSKI VANE (Karate Klub Kranj) kumite kadeti -63 kg (7) 2.00 točke
5. mjesto LAVRIČ DAVID MATIJA (Karate Klub Brežice) kumite kadeti -52 kg (15) 2.00 točke
5. mjesto LAŠIČ SEBASTJAN (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite kadeti -57 kg (8) 2.00 točke
6. mjesto Jamnik Lucijan (KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN) kumite kadeti -57 kg (8) 1.00 točke
6. mjesto ŠOBAK LUKA (Karate Klub Murska Sobota) kumite kadeti -63 kg (7) 1.00 točke
6. mjesto SARAJLIć MATEJ (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite kadeti -52 kg (15) 1.00 točke

KADETINJE

1.. mjesto MAGAJNA MAšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -47 kg (8) 6.00 točke
1.. mjesto MOLNAR ELIZABETA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje -54 kg (11) 6.00 točke
1.. mjesto GANZITTI NIA (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (15) 6.00 točke
1.. mjesto ŽERJAV NUŠA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje +54 kg (11) 6.00 točke
2.. mjesto MAGAJNA MAšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata kadetinje (15) 5.00 točke
2.. mjesto DEBELJAK HANA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje -54 kg (11) 5.00 točke
2.. mjesto ĐAKOVIć LARA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -47 kg (8) 5.00 točke
2.. mjesto BIKIČ TIANA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje +54 kg (11) 5.00 točke
3.. mjesto IBRIĆ AMINA (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite kadetinje -47 kg (8) 4.00 točke
3.. mjesto HORVATIČ KATJA (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (15) 4.00 točke
3.. mjesto KVAS TJAŠA (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje -54 kg (11) 4.00 točke
3.. mjesto LIKAR ALJA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje +54 kg (11) 4.00 točke
4.. mjesto BERGANT LAURA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -54 kg (11) 3.00 točke
4.. mjesto SALKIČ LARA (Karate Klub Trbovlje) kumite kadetinje -47 kg (8) 3.00 točke
4.. mjesto JAKOB KUKOVIČ TIA (Karate klub Velenje) kata kadetinje (15) 3.00 točke
4.. mjesto TOPOLOVEC KAJA (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje +54 kg (11) 3.00 točke
5.. mjesto ABRAM NIJA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite kadetinje -47 kg (8) 2.00 točke
5.. mjesto MEKIč KIARA (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite kadetinje +54 kg (11) 2.00 točke
5.. mjesto HRAŠČANEC TAJA (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite kadetinje -54 kg (11) 2.00 točke
5.. mjesto Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kata kadetinje (15) 2.00 točke
6.. mjesto MAKITAN Anđela (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje +54 kg (11) 1.00 točke
6.. mjesto CENTRIH PATRICIJA, (Karate klub Velenje) kata kadetinje (15) 1.00 točke
6.. mjesto IVANOVIĆ TIJANA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite kadetinje -47 kg (8) 1.00 točke
6.. mjesto UGOVšEK ALENKA (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje -54 kg (11) 1.00 točke

MLADINCI

1. mjesto CESAR PIA (Karate klub Velenje) kata mladinke (10) 6.00 točke
1. mjesto POTISK LAURA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke -59 kg (5) 4.00 točke
1. mjesto BELEHAR PATRICIJA (Karate Klub Zmaj) kumite mladinke +59 kg (9) 6.00 točke
1. mjesto HABJAN NUšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (2) 3.00 točke
2. mjesto MUHAREMOVIĆ ŠUHRA (Karate klub Velenje) kata mladinke (10) 5.00 točke
2. mjesto KOTNIK ANJA (Karate Klub Kranj) kumite mladinke -59 kg (5) 3.00 točke
2. mjesto Žugman Lana (Karate klub WKSA Duplek) kumite mladinke -53 kg (2) 1.00 točke
2. mjesto JOVIĆ MARA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinke +59 kg (9) 5.00 točke
3. mjesto SKALICKY TAJDA (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinke +59 kg (9) 4.00 točke
3. mjesto KRAJNIK EMA (Karate Klub Kranj) kumite mladinke -59 kg (5) 2.50 točke
3. mjesto ČESKO KAJA (Karate klub Velenje) kata mladinke (10) 4.00 točke
4. mjesto ŠENICA NIKA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke +59 kg (9) 3.00 točke
4. mjesto BOŽJAK LAURA (Karate Klub Trbovlje) kata mladinke (10) 3.00 točke
4. mjesto ŽOHAR SARA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinke -59 kg (5) 2.00 točke
5. mjesto KENDA MAŠA (Karate klub Velenje) kumite mladinke +59 kg (9) 2.00 točke
5. mjesto PUČKO NIKA (Karate Klub Radvanje) kata mladinke (10) 2.00 točke
6. mjesto LIŠINOVIĆ SARA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite mladinke +59 kg (9) 1.00 točke
6. mjesto NAJŽAR KATJA (Karate Klub Radvanje) kata mladinke (10) 1.00 točke
1. mjesto KERŠIČ AHLIN ŽAN (Karate Klub Kranj) kumite mladinci -68 kg (9) 6.00 točke
1. mjesto HARTL BOR (Športno društvo za karate GES) kata mladinci (4) 4.00 točke
1. mjesto ISAKOVIĆ ALEN (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -76 kg (3) 4.00 točke
1. mjesto PETERNEL ŽAN (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinci -55 kg (2) 3.00 točke
1. mjesto GAUTAM VASUDEV (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite mladinci +76 kg (4) 4.00 točke
1. mjesto HUDALES TOMAŽ (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinci -61 kg (7) 6.00 točke
2. mjesto KAUZAR SEBASTJAN (Karate klub Velenje) kata mladinci (4) 3.00 točke
2. mjesto PLASKAN JURIJ (Karate Klub Žalec) kumite mladinci -76 kg (3) 3.00 točke
2. mjesto BERA MARIO (KARATE KLUB BRANIK) kumite mladinci -55 kg (2) 1.00 točke
2. mjesto KLOBASA ALEKS (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinci +76 kg (4) 3.00 točke
2. mjesto ZIDAR DOMEN (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -61 kg (7) 5.00 točke
2. mjesto OBLAK TJAž (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite mladinci -68 kg (9) 5.00 točke
3. mjesto LAZIć LEON (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinci -76 kg (3) 2.50 točke
3. mjesto SKOTNIK SANI (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinci -61 kg (7) 4.00 točke
3. mjesto GRIL BLAž (Karate Klub Postojna) kumite mladinci -68 kg (9) 4.00 točke
3. mjesto ČUčEK MIšEL (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata mladinci (4) 2.50 točke
3. mjesto MLAKAR JAN (Karate društvo Loče) kumite mladinci +76 kg (4) 2.50 točke
4. mjesto KLOBASA ALEKS (Karate Klub Radenci Shotokan) kata mladinci (4) 2.00 točke
4. mjesto FAJFAR ALETEJ (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite mladinci -68 kg (9) 3.00 točke
4. mjesto PODPEČAN LAN (Karate Klub Polzela) kumite mladinci -61 kg (7) 3.00 točke
5. mjesto MUHIć AJDIN (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite mladinci -61 kg (7) 2.00 točke
5. mjesto HALILI ADRIAN (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinci -68 kg (9) 2.00 točke
6. mjesto RIZMANOVSKI ENEJ (Karate Klub Postojna) kumite mladinci -68 kg (9) 1.00 točke

MLADINKE

1.. mjesto HABJAN NUšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (2) 3.00 točke
1.. mjesto POTISK LAURA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke -59 kg (5) 4.00 točke
1.. mjesto BELEHAR PATRICIJA (Karate Klub Zmaj) kumite mladinke +59 kg (9) 6.00 točke
1.. mjesto CESAR PIA (Karate klub Velenje) kata mladinke (10) 6.00 točke
2.. mjesto KOTNIK ANJA (Karate Klub Kranj) kumite mladinke -59 kg (5) 3.00 točke
2.. mjesto Žugman Lana (Karate klub WKSA Duplek) kumite mladinke -53 kg (2) 1.00 točke
2.. mjesto MUHAREMOVIĆ ŠUHRA (Karate klub Velenje) kata mladinke (10) 5.00 točke
2.. mjesto JOVIĆ MARA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinke +59 kg (9) 5.00 točke
3.. mjesto ČESKO KAJA (Karate klub Velenje) kata mladinke (10) 4.00 točke
3.. mjesto SKALICKY TAJDA (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinke +59 kg (9) 4.00 točke
3.. mjesto KRAJNIK EMA (Karate Klub Kranj) kumite mladinke -59 kg (5) 2.50 točke
4.. mjesto ŠENICA NIKA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke +59 kg (9) 3.00 točke
4.. mjesto BOŽJAK LAURA (Karate Klub Trbovlje) kata mladinke (10) 3.00 točke
4.. mjesto ŽOHAR SARA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinke -59 kg (5) 2.00 točke
5.. mjesto PUČKO NIKA (Karate Klub Radvanje) kata mladinke (10) 2.00 točke
5.. mjesto KENDA MAŠA (Karate klub Velenje) kumite mladinke +59 kg (9) 2.00 točke
6.. mjesto NAJŽAR KATJA (Karate Klub Radvanje) kata mladinke (10) 1.00 točke
6.. mjesto LIŠINOVIĆ SARA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite mladinke +59 kg (9) 1.00 točke

Prijava

Sponzori


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve