2. Pokalna tekma KZS


NAJMLAJŠI

1. mesto SMRDEL Livija (Karate Klub Mawashi Postojna) kata najmlajše (16) 6.00 točk
2. mesto Plohl Taja (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kata najmlajše (16) 5.00 točk
3. mesto MILJATOVIĆ ANDJELA, (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kata najmlajše (16) 4.00 točk
4. mesto PISNIK MAJA MARI (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata najmlajše (16) 3.00 točk
5. mesto MARJETIČ TJAŠA (Karate Klub Vrhnika) kata najmlajše (16) 2.00 točk
6. mesto BEŠIČ LANA (Karate Klub Postojna) kata najmlajše (16) 1.00 točk
1. mesto HAJRULAI LUAN, (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kata najmlajši (11) 6.00 točk
2. mesto STOJNIĆ MAIK (Karate Klub Rudar Velenje) kata najmlajši (11) 5.00 točk
3. mesto AKSENTIČ NASTAS (Karate Klub Postojna) kata najmlajši (11) 4.00 točk
4. mesto MIKŠA LOVRO (Karate Klub Rogaška Slatina) kata najmlajši (11) 3.00 točk
5. mesto Koštić Anes (Shotokan Karate Klub Postojna) kata najmlajši (11) 2.00 točk
6. mesto Mujagić Adnan (Shotokan Karate Klub Postojna) kata najmlajši (11) 1.00 točk

NAJMLAJŠE

1.. mesto SMRDEL Livija (Karate Klub Mawashi Postojna) kata najmlajše (16) 6.00 točk
2.. mesto Plohl Taja (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kata najmlajše (16) 5.00 točk
3.. mesto MILJATOVIĆ ANDJELA, (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kata najmlajše (16) 4.00 točk
4.. mesto PISNIK MAJA MARI (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata najmlajše (16) 3.00 točk
5.. mesto MARJETIČ TJAŠA (Karate Klub Vrhnika) kata najmlajše (16) 2.00 točk
6.. mesto BEŠIČ LANA (Karate Klub Postojna) kata najmlajše (16) 1.00 točk

MALČKI

1. mesto MEDIĆ ADELA (Društvo Za Karate Celje) kumite malčice +30 kg (9) 6.00 točk
1. mesto Bele Lea (Karate klub Kozjansko in Obsotelje) kumite malčice -30 kg (7) 6.00 točk
1. mesto STENDLER KLANJŠEK ŽIVA (Društvo Za Karate Celje) kata malčice (29) 6.00 točk
2. mesto HRIBAR GAJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kata malčice (29) 5.00 točk
2. mesto Kramberger Zala (Karate Klub Polzela) kumite malčice -30 kg (7) 5.00 točk
2. mesto ZORIČ ANĐELA (Društvo Za Borilne Veščine Piran) kumite malčice +30 kg (9) 5.00 točk
3. mesto JEVŠENAK ALINA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite malčice -30 kg (7) 4.00 točk
3. mesto JANŽEKOVIČ Nuša (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite malčice +30 kg (9) 4.00 točk
3. mesto OSMANOVIĆ DALAL (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kata malčice (29) 4.00 točk
4. mesto HRIBAR GAJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite malčice +30 kg (9) 3.00 točk
4. mesto JOVANOVIĆ LANA (Karate klub Velenje) kata malčice (29) 3.00 točk
4. mesto VALENČAK NELI (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite malčice -30 kg (7) 3.00 točk
5. mesto Rauter Hannah Vela (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite malčice +30 kg (9) 2.00 točk
5. mesto BRAČUN MAŠERA IRIS (Karate klub Sokol) kata malčice (29) 2.00 točk
5. mesto LIŠINOVIĆ LEJLA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite malčice -30 kg (7) 2.00 točk
6. mesto JERAJ ANJA (Karate Klub Vrhnika) kumite malčice -30 kg (7) 1.00 točk
6. mesto Bele Lea (Karate klub Kozjansko in Obsotelje) kata malčice (29) 1.00 točk
6. mesto Cekov Vanna (Karate Klub Kranj) kumite malčice +30 kg (9) 1.00 točk
1. mesto REIHS JAKA (Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona) kata malčki (30) 6.00 točk
1. mesto GOLEŽ PETER (Društvo Za Karate Celje) kumite malčki -30 kg (11) 6.00 točk
1. mesto OČKO GAL (Karate klub Velenje) kumite malčki +30 kg (15) 6.00 točk
2. mesto Mlačnik Ažbe (Karate Klub Polzela) kumite malčki -30 kg (11) 5.00 točk
2. mesto Kaurin Boris (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite malčki +30 kg (15) 5.00 točk
2. mesto Lotrič Filip (Karate klub Kozjansko in Obsotelje) kata malčki (30) 5.00 točk
3. mesto Sodin Leon (Karate klub Kozjansko in Obsotelje) kumite malčki -30 kg (11) 4.00 točk
3. mesto LAPAJNE VORANC (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite malčki +30 kg (15) 4.00 točk
3. mesto BOJC JAKOB (Karate Klub Postojna) kata malčki (30) 4.00 točk
4. mesto Subotič Filip (Karate Klub Postojna) kata malčki (30) 3.00 točk
4. mesto TOMC VITO (Karate Klub Žalec) kumite malčki +30 kg (15) 3.00 točk
4. mesto FIRŠT ANEJ (Športno Društvo Dinamik Celje) kumite malčki -30 kg (11) 3.00 točk
5. mesto Škrabar Maks (Karate Klub Žalec) kumite malčki +30 kg (15) 2.00 točk
5. mesto MILJATOVIČ ALEKSA, (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kata malčki (30) 2.00 točk
5. mesto Skalič Bor (Karate Klub Petrovče) kumite malčki -30 kg (11) 2.00 točk
6. mesto MUHIĆ DIN (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite malčki -30 kg (11) 1.00 točk
6. mesto OČKO GAL (Karate klub Velenje) kata malčki (30) 1.00 točk
6. mesto Štandeker Luka (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite malčki +30 kg (15) 1.00 točk

MALČICE

1.. mesto Bele Lea (Karate klub Kozjansko in Obsotelje) kumite malčice -30 kg (7) 6.00 točk
1.. mesto STENDLER KLANJŠEK ŽIVA (Društvo Za Karate Celje) kata malčice (29) 6.00 točk
1.. mesto MEDIĆ ADELA (Društvo Za Karate Celje) kumite malčice +30 kg (9) 6.00 točk
2.. mesto Kramberger Zala (Karate Klub Polzela) kumite malčice -30 kg (7) 5.00 točk
2.. mesto ZORIČ ANĐELA (Društvo Za Borilne Veščine Piran) kumite malčice +30 kg (9) 5.00 točk
2.. mesto HRIBAR GAJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kata malčice (29) 5.00 točk
3.. mesto JEVŠENAK ALINA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite malčice -30 kg (7) 4.00 točk
3.. mesto JANŽEKOVIČ Nuša (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite malčice +30 kg (9) 4.00 točk
3.. mesto OSMANOVIĆ DALAL (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kata malčice (29) 4.00 točk
4.. mesto JOVANOVIĆ LANA (Karate klub Velenje) kata malčice (29) 3.00 točk
4.. mesto VALENČAK NELI (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite malčice -30 kg (7) 3.00 točk
4.. mesto HRIBAR GAJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite malčice +30 kg (9) 3.00 točk
5.. mesto BRAČUN MAŠERA IRIS (Karate klub Sokol) kata malčice (29) 2.00 točk
5.. mesto LIŠINOVIĆ LEJLA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite malčice -30 kg (7) 2.00 točk
5.. mesto Rauter Hannah Vela (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite malčice +30 kg (9) 2.00 točk
6.. mesto Cekov Vanna (Karate Klub Kranj) kumite malčice +30 kg (9) 1.00 točk
6.. mesto Bele Lea (Karate klub Kozjansko in Obsotelje) kata malčice (29) 1.00 točk
6.. mesto JERAJ ANJA (Karate Klub Vrhnika) kumite malčice -30 kg (7) 1.00 točk

DEČKI

1. mesto ZAGER HANA (Karate klub Velenje) kata deklice (28) 6.00 točk
1. mesto JOšT ZALA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite deklice +40 kg (10) 6.00 točk
1. mesto HRAŠČANEC NIKA (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite deklice -40 kg (11) 6.00 točk
2. mesto KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA (Karate Klub Trbovlje) kumite deklice +40 kg (10) 5.00 točk
2. mesto LIŠINOVIĆ ELMA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite deklice -40 kg (11) 5.00 točk
2. mesto LEBEN TINKARA (Karate Klub Kranj) kata deklice (28) 5.00 točk
3. mesto PETKOVIĆ TJAŠA (Karate Klub Brežice) kumite deklice -40 kg (11) 4.00 točk
3. mesto OSMANAJ DORENTINA (Shotokan Karate Klub Postojna) kata deklice (28) 4.00 točk
3. mesto ČERU JERNEJA (Karate Klub Kranj) kumite deklice +40 kg (10) 4.00 točk
4. mesto PETRIČ REBECCA LANA (Karate Klub Radvanje) kata deklice (28) 3.00 točk
4. mesto ABRAM ZOJA MARTINA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite deklice +40 kg (10) 3.00 točk
4. mesto GRAJFONER LEVEC MAJA (Karate Klub Ljubljana) kumite deklice -40 kg (11) 3.00 točk
5. mesto Kotnik Nika (Karate Klub Kranj) kata deklice (28) 2.00 točk
5. mesto KURBEGOVIĆ EDNA (Karate Klub Ljubljana) kumite deklice -40 kg (11) 2.00 točk
5. mesto HUMAR GAJA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite deklice +40 kg (10) 2.00 točk
6. mesto LEBEN TINKARA (Karate Klub Kranj) kumite deklice -40 kg (11) 1.00 točk
6. mesto ZRNIĆ ALEKSANDRA (Karate Klub Ljubljana) kumite deklice +40 kg (10) 1.00 točk
6. mesto AKSENTIć EVANA (Karate Klub Postojna) kata deklice (28) 1.00 točk
1. mesto KOLšEK KLEMEN (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite dečki +45 kg (8) 6.00 točk
1. mesto JELENKO BENJAMIN (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite dečki -40 kg (15) 6.00 točk
1. mesto VALIŠER TIMOTEJ (Karate Klub Selnica Ob Dravi) kumite dečki -45 kg (10) 6.00 točk
1. mesto BELE LUKA (Karate klub Kozjansko in Obsotelje) kata dečki (33) 6.00 točk
1. mesto FILIPIČ MARK (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite dečki -35 kg (19) 6.00 točk
2. mesto Zbil Grega (Karate klub Kozjansko in Obsotelje) kumite dečki -35 kg (19) 5.00 točk
2. mesto HLASTEC KIAN (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kata dečki (33) 5.00 točk
2. mesto STOJADINOVIć TIMOTEJ (Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria) kumite dečki +45 kg (8) 5.00 točk
2. mesto Rola Luka (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite dečki -40 kg (15) 5.00 točk
2. mesto GOVEJŠEK ANŽE (Karate Klub Nestor) kumite dečki -45 kg (10) 5.00 točk
3. mesto MOZETIČ-KERIN JAN (Karate Klub Postojna) kumite dečki +45 kg (8) 4.00 točk
3. mesto BELE LUKA (Karate klub Kozjansko in Obsotelje) kumite dečki -45 kg (10) 4.00 točk
3. mesto MIHELIČ MAJ (Karate Klub Cerknica) kumite dečki -35 kg (19) 4.00 točk
3. mesto GANZITTI NOAH (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kata dečki (33) 4.00 točk
3. mesto STOJANOVIć MARKO (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite dečki -40 kg (15) 4.00 točk
4. mesto PIžMOHT ARIJAN (Karate Klub Hrastnik) kumite dečki -40 kg (15) 3.00 točk
4. mesto DERČA ALEKSEJ BENJAMIN (Karate Klub Polzela) kumite dečki +45 kg (8) 3.00 točk
4. mesto HMELAK TIBOR (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite dečki -35 kg (19) 3.00 točk
4. mesto GORENŠEK VID (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kumite dečki -45 kg (10) 3.00 točk
4. mesto Zbil Grega (Karate klub Kozjansko in Obsotelje) kata dečki (33) 3.00 točk
5. mesto MLAKAR LUKA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite dečki -40 kg (15) 2.00 točk
5. mesto MIHELIČ MAJ (Karate Klub Cerknica) kata dečki (33) 2.00 točk
5. mesto HVALA ALJAŽ (Karate Klub Trbovlje) kumite dečki -45 kg (10) 2.00 točk
5. mesto Bauman Gal (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite dečki -35 kg (19) 2.00 točk
5. mesto GRIVEC TILEN (Karate Klub Trbovlje) kumite dečki +45 kg (8) 2.00 točk
6. mesto Trumić Amar (Karate Klub Radvanje) kata dečki (33) 1.00 točk
6. mesto BREMEC ALJAŽ (Shotokan Karate Klub Bohinj) kumite dečki -35 kg (19) 1.00 točk
6. mesto Lenart Luka (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite dečki +45 kg (8) 1.00 točk
6. mesto CESTNIK EMILIJO (Karate Klub Nestor) kumite dečki -40 kg (15) 1.00 točk
6. mesto CVELBAR TILEN (Klub borilnih veščin Sevnica) kumite dečki -45 kg (10) 1.00 točk

DEKLICE

1.. mesto JOšT ZALA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite deklice +40 kg (10) 6.00 točk
1.. mesto HRAŠČANEC NIKA (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite deklice -40 kg (11) 6.00 točk
1.. mesto ZAGER HANA (Karate klub Velenje) kata deklice (28) 6.00 točk
2.. mesto KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA (Karate Klub Trbovlje) kumite deklice +40 kg (10) 5.00 točk
2.. mesto LIŠINOVIĆ ELMA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite deklice -40 kg (11) 5.00 točk
2.. mesto LEBEN TINKARA (Karate Klub Kranj) kata deklice (28) 5.00 točk
3.. mesto ČERU JERNEJA (Karate Klub Kranj) kumite deklice +40 kg (10) 4.00 točk
3.. mesto PETKOVIĆ TJAŠA (Karate Klub Brežice) kumite deklice -40 kg (11) 4.00 točk
3.. mesto OSMANAJ DORENTINA (Shotokan Karate Klub Postojna) kata deklice (28) 4.00 točk
4.. mesto ABRAM ZOJA MARTINA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite deklice +40 kg (10) 3.00 točk
4.. mesto GRAJFONER LEVEC MAJA (Karate Klub Ljubljana) kumite deklice -40 kg (11) 3.00 točk
4.. mesto PETRIČ REBECCA LANA (Karate Klub Radvanje) kata deklice (28) 3.00 točk
5.. mesto Kotnik Nika (Karate Klub Kranj) kata deklice (28) 2.00 točk
5.. mesto HUMAR GAJA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite deklice +40 kg (10) 2.00 točk
5.. mesto KURBEGOVIĆ EDNA (Karate Klub Ljubljana) kumite deklice -40 kg (11) 2.00 točk
6.. mesto ZRNIĆ ALEKSANDRA (Karate Klub Ljubljana) kumite deklice +40 kg (10) 1.00 točk
6.. mesto LEBEN TINKARA (Karate Klub Kranj) kumite deklice -40 kg (11) 1.00 točk
6.. mesto AKSENTIć EVANA (Karate Klub Postojna) kata deklice (28) 1.00 točk

MLAJŠI KADETI

1. mesto AVŽNER ZOJA (Karate Klub Polzela) kumite ml. kadetinje +50 kg (16) 6.00 točk
1. mesto JANŽEKOVIČ Tija (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 4.00 točk
1. mesto Sodin Lara (Karate klub Kozjansko in Obsotelje) kumite ml. kadetinje -40 kg (1) 3.00 točk
1. mesto ARSENIČ SARA (Karate Klub Postojna) kumite ml. kadetinje -50 kg (8) 6.00 točk
1. mesto PETAN ELA (Karate Klub Brežice) kata ml. kadetinje (30) 6.00 točk
2. mesto FRAS PIA LETRICIA (Karate Klub Selnica Ob Dravi) kata ml. kadetinje (30) 5.00 točk
2. mesto BIZJAK LEDERER Leja (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 3.00 točk
2. mesto BREZOVNIK TISA JERNEA (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite ml. kadetinje -50 kg (8) 5.00 točk
2. mesto DROBNJAK MARINA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje +50 kg (16) 5.00 točk
3. mesto ZAVRTANIK POLONA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite ml. kadetinje -50 kg (8) 4.00 točk
3. mesto OGRIZEK TRINA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje +50 kg (16) 4.00 točk
3. mesto Rojs Vita (Karate klub WKSA Duplek) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 2.50 točk
3. mesto DRAKSLER IZA (Karate Klub Kranj) kata ml. kadetinje (30) 4.00 točk
4. mesto SEVER ANA (Karate Klub Brežice) kumite ml. kadetinje +50 kg (16) 3.00 točk
4. mesto ČEŠAREK SIMONA (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kata ml. kadetinje (30) 3.00 točk
4. mesto BAŠAR EMA (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 2.00 točk
4. mesto PETAN ELA (Karate Klub Brežice) kumite ml. kadetinje -50 kg (8) 3.00 točk
5. mesto ČUHALEV NADJA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje -50 kg (8) 2.00 točk
5. mesto FAJFER LANA (Karate Klub Radvanje) kata ml. kadetinje (30) 2.00 točk
5. mesto ĐAKOVIć TIANA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ml. kadetinje +50 kg (16) 2.00 točk
5. mesto PLEVNIK LALITA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 1.00 točk
6. mesto KOLANDER EVA (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. kadetinje -50 kg (8) 1.00 točk
6. mesto PAŠ GLORIJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kata ml. kadetinje (30) 1.00 točk
6. mesto SAVANOVIć LANA (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite ml. kadetinje +50 kg (16) 1.00 točk
1. mesto MAKAROV ILLYA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite ml. kadeti -45 kg (7) 6.00 točk
1. mesto SUŠA ŽIGA (Karate Klub Žalec) kumite ml. kadeti -50 kg (8) 6.00 točk
1. mesto MOČNIK TIMI (Karate Klub Petrovče) kata ml. kadeti (18) 6.00 točk
1. mesto BURLAK ANDRAŽ (Karate Klub Radvanje) kumite ml. kadeti -55 kg (6) 6.00 točk
1. mesto KRŽIŠNIK GAL, (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. kadeti +55 kg (10) 6.00 točk
1. mesto ŠEHIĆ DENIS (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. kadeti -40 kg (10) 6.00 točk
2. mesto KRAČUN RENE (Društvo Za Karate Celje) kumite ml. kadeti -40 kg (10) 5.00 točk
2. mesto BOROVNIK NIK (Karate klub Velenje) kata ml. kadeti (18) 5.00 točk
2. mesto LIPOVŠEK AMADEJ (Društvo Za Karate Celje) kumite ml. kadeti -45 kg (7) 5.00 točk
2. mesto ZARIČ VID (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite ml. kadeti -50 kg (8) 5.00 točk
2. mesto TOPOLOVEC DOMEN (Karate Klub Branik Maribor) kumite ml. kadeti -55 kg (6) 5.00 točk
2. mesto RADIĆ LUKA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite ml. kadeti +55 kg (10) 5.00 točk
3. mesto KRIžAJ ALEKSANDER (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadeti -45 kg (7) 4.00 točk
3. mesto ŽUMER JAKOB (KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA) kumite ml. kadeti +55 kg (10) 4.00 točk
3. mesto BOROVNIK NIK (Karate klub Velenje) kumite ml. kadeti -50 kg (8) 4.00 točk
3. mesto LORBER MAJ (Društvo Za Karate Celje) kumite ml. kadeti -40 kg (10) 4.00 točk
3. mesto RATOšA NINO (Karate Klub Murska Sobota) kumite ml. kadeti -55 kg (6) 4.00 točk
3. mesto ČEH ALEŠ (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kata ml. kadeti (18) 4.00 točk
4. mesto Škoflanc Nick (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite ml. kadeti +55 kg (10) 3.00 točk
4. mesto KUNŠTEK NEJC (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ml. kadeti -55 kg (6) 3.00 točk
4. mesto SEDEJ ANDRAŽ (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadeti -40 kg (10) 3.00 točk
4. mesto Korenjak Georgiev Rok (Karate Klub Radvanje) kumite ml. kadeti -45 kg (7) 3.00 točk
4. mesto STRAJNIČ BLAŽ (Društvo Za Karate Celje) kumite ml. kadeti -50 kg (8) 3.00 točk
4. mesto ZARIČ VID (Karate Klub Kovinar Maribor) kata ml. kadeti (18) 3.00 točk
5. mesto Batić Malik (Karate-do klub Ig Shotokan) kumite ml. kadeti +55 kg (10) 2.00 točk
5. mesto POŽARNIK KNEZ VID (Športno Društvo Dinamik Celje) kumite ml. kadeti -50 kg (8) 2.00 točk
5. mesto MUR LUC (Karate Klub Radvanje) kumite ml. kadeti -40 kg (10) 2.00 točk
5. mesto ERŽEN ŽIGA (Karate Klub Kranj) kata ml. kadeti (18) 2.00 točk
5. mesto ARSENIć PETAR (Karate Klub Postojna) kumite ml. kadeti -45 kg (7) 2.00 točk
6. mesto ERŽEN ŽIGA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadeti -50 kg (8) 1.00 točk
6. mesto LOČNIKAR MIHA (Karate društvo Loče) kumite ml. kadeti -40 kg (10) 1.00 točk
6. mesto BURLAK ANDRAŽ (Karate Klub Radvanje) kata ml. kadeti (18) 1.00 točk
6. mesto STANKOVIČ PANGERC VAL (Karate Klub Olimpija Ljubljana) kumite ml. kadeti +55 kg (10) 1.00 točk
6. mesto GRAČNER JERNEJ (Karate Klub Nestor) kumite ml. kadeti -45 kg (7) 1.00 točk

MLAJŠI KADETINJE

1.. mesto Sodin Lara (Karate klub Kozjansko in Obsotelje) kumite ml. kadetinje -40 kg (1) 3.00 točk
1.. mesto AVŽNER ZOJA (Karate Klub Polzela) kumite ml. kadetinje +50 kg (16) 6.00 točk
1.. mesto JANŽEKOVIČ Tija (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 4.00 točk
1.. mesto ARSENIČ SARA (Karate Klub Postojna) kumite ml. kadetinje -50 kg (8) 6.00 točk
1.. mesto PETAN ELA (Karate Klub Brežice) kata ml. kadetinje (30) 6.00 točk
2.. mesto BIZJAK LEDERER Leja (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 3.00 točk
2.. mesto BREZOVNIK TISA JERNEA (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite ml. kadetinje -50 kg (8) 5.00 točk
2.. mesto DROBNJAK MARINA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje +50 kg (16) 5.00 točk
2.. mesto FRAS PIA LETRICIA (Karate Klub Selnica Ob Dravi) kata ml. kadetinje (30) 5.00 točk
3.. mesto OGRIZEK TRINA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje +50 kg (16) 4.00 točk
3.. mesto DRAKSLER IZA (Karate Klub Kranj) kata ml. kadetinje (30) 4.00 točk
3.. mesto Rojs Vita (Karate klub WKSA Duplek) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 2.50 točk
3.. mesto ZAVRTANIK POLONA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite ml. kadetinje -50 kg (8) 4.00 točk
4.. mesto SEVER ANA (Karate Klub Brežice) kumite ml. kadetinje +50 kg (16) 3.00 točk
4.. mesto ČEŠAREK SIMONA (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kata ml. kadetinje (30) 3.00 točk
4.. mesto BAŠAR EMA (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 2.00 točk
4.. mesto PETAN ELA (Karate Klub Brežice) kumite ml. kadetinje -50 kg (8) 3.00 točk
5.. mesto FAJFER LANA (Karate Klub Radvanje) kata ml. kadetinje (30) 2.00 točk
5.. mesto ČUHALEV NADJA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje -50 kg (8) 2.00 točk
5.. mesto ĐAKOVIć TIANA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ml. kadetinje +50 kg (16) 2.00 točk
5.. mesto PLEVNIK LALITA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 1.00 točk
6.. mesto SAVANOVIć LANA (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite ml. kadetinje +50 kg (16) 1.00 točk
6.. mesto PAŠ GLORIJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kata ml. kadetinje (30) 1.00 točk
6.. mesto KOLANDER EVA (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. kadetinje -50 kg (8) 1.00 točk

KADETI

1. mesto GANZITTI NIA (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (14) 6.00 točk
1. mesto ŽERJAV NUŠA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje +54 kg (13) 6.00 točk
1. mesto REPIČ JERCA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -47 kg (5) 4.00 točk
1. mesto DEBELJAK HANA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje -54 kg (11) 6.00 točk
2. mesto BERGANT LAURA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -54 kg (11) 5.00 točk
2. mesto MOLNAR ELIZABETA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (13) 5.00 točk
2. mesto ĐAKOVIć LARA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -47 kg (5) 3.00 točk
2. mesto NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata kadetinje (14) 5.00 točk
3. mesto NOVAK SARA, (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kata kadetinje (14) 4.00 točk
3. mesto ŽIBRET ZALA MARIA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (13) 4.00 točk
3. mesto MAGAJNA MAšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -47 kg (5) 2.50 točk
3. mesto KVAS TJAŠA (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje -54 kg (11) 4.00 točk
4. mesto FIJAČKO SARA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite kadetinje -54 kg (11) 3.00 točk
4. mesto REBOLJ MANCA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje +54 kg (13) 3.00 točk
4. mesto ROM ZUPANC EMA (Karate Klub Nestor) kumite kadetinje -47 kg (5) 2.00 točk
4. mesto ČVOROVIĆ ALEKSANDRA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kata kadetinje (14) 3.00 točk
5. mesto Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kata kadetinje (14) 2.00 točk
5. mesto Fijačko Karmen (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje -54 kg (11) 2.00 točk
5. mesto TOPOLOVEC KAJA (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje +54 kg (13) 2.00 točk
5. mesto IVANOVIĆ TIJANA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite kadetinje -47 kg (5) 1.00 točk
6. mesto UGOVšEK ALENKA (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje -54 kg (11) 1.00 točk
6. mesto HORVATIČ KATJA (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (14) 1.00 točk
6. mesto MUJAGIĆ LARISA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite kadetinje +54 kg (13) 1.00 točk
1. mesto ISAKOVIĆ KENAN (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -52 kg (8) 6.00 točk
1. mesto GORIŠEK MATEJ (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite kadeti -70 kg (3) 4.00 točk
1. mesto JORDAN TIMOTEJ (KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA) kumite kadeti +70 kg (10) 6.00 točk
1. mesto MARKULJEVIČ MARKO (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -57 kg (12) 6.00 točk
1. mesto MARKULJEVIČ UROŠ (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -63 kg (10) 6.00 točk
1. mesto STERNIŠA NEJC (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kata kadeti (9) 6.00 točk
2. mesto VALNER TIM (Društvo Za Karate Celje) kumite kadeti -63 kg (10) 5.00 točk
2. mesto BAŠIČ FEKONJA MAI (Karate klub Mirna Peč) kumite kadeti -52 kg (8) 5.00 točk
2. mesto OREščANIN ZORAN (Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria) kumite kadeti -70 kg (3) 3.00 točk
2. mesto VALENČAK MIHAEL (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite kadeti -57 kg (12) 5.00 točk
2. mesto KLEMENčIč KRISTJAN (Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona) kata kadeti (9) 5.00 točk
2. mesto LESNIKA ŽAN LUKA (Karate klub Kozjansko in Obsotelje) kumite kadeti +70 kg (10) 5.00 točk
3. mesto KLOBASA BLAŽ (Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona) kata kadeti (9) 4.00 točk
3. mesto KRAJNC MIHA (Karate Klub Selnica Ob Dravi) kumite kadeti +70 kg (10) 4.00 točk
3. mesto Mohenski Robi (Karate Klub Žalec) kumite kadeti -57 kg (12) 4.00 točk
3. mesto STOJANOVSKI VANE (Karate Klub Kranj) kumite kadeti -63 kg (10) 4.00 točk
3. mesto TAMŠE NIKLAS (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite kadeti -52 kg (8) 4.00 točk
3. mesto COLNARIČ NIK (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite kadeti -70 kg (3) 2.50 točk
4. mesto ADAMIč TIMON (Karate Klub Ljubljana) kumite kadeti -63 kg (10) 3.00 točk
4. mesto KRAJNC MIHA (Karate Klub Selnica Ob Dravi) kata kadeti (9) 3.00 točk
4. mesto ŠMARČAN SIMON (Društvo Za Karate Celje) kumite kadeti -52 kg (8) 3.00 točk
4. mesto PODKRIŽNIK LUKA (Karate društvo Loče) kumite kadeti +70 kg (10) 3.00 točk
4. mesto RAKOVNIK SVEN (Društvo Za Karate Celje) kumite kadeti -57 kg (12) 3.00 točk
5. mesto ŠOBAK LUKA (Karate Klub Murska Sobota) kumite kadeti -63 kg (10) 2.00 točk
5. mesto LAVRIČ DAVID MATIJA (Karate Klub Brežice) kumite kadeti -52 kg (8) 2.00 točk
5. mesto OSMANAJ ADRIAN (Shotokan Karate Klub Postojna) kata kadeti (9) 2.00 točk
5. mesto LAŠIČ SEBASTJAN (Karate Klub Brežice) kumite kadeti -57 kg (12) 2.00 točk
5. mesto Plošinjak Tadej (Karate Klub Radvanje) kumite kadeti +70 kg (10) 2.00 točk
6. mesto SKALICKY GAL (Društvo Za Karate Celje) kata kadeti (9) 1.00 točk
6. mesto BOŽIČ AMADEJ (Klub borilnih veščin Sevnica) kumite kadeti +70 kg (10) 1.00 točk
6. mesto COSOVICI MAXIM (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite kadeti -63 kg (10) 1.00 točk
6. mesto VNUK ALEKS (Karate Klub Radvanje) kumite kadeti -52 kg (8) 1.00 točk
6. mesto GABRIJELČIČ LAN (Karate Klub Ljubljana) kumite kadeti -57 kg (12) 1.00 točk

KADETINJE

1.. mesto ŽERJAV NUŠA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje +54 kg (13) 6.00 točk
1.. mesto REPIČ JERCA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -47 kg (5) 4.00 točk
1.. mesto DEBELJAK HANA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje -54 kg (11) 6.00 točk
1.. mesto GANZITTI NIA (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (14) 6.00 točk
2.. mesto BERGANT LAURA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -54 kg (11) 5.00 točk
2.. mesto MOLNAR ELIZABETA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (13) 5.00 točk
2.. mesto ĐAKOVIć LARA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -47 kg (5) 3.00 točk
2.. mesto NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata kadetinje (14) 5.00 točk
3.. mesto ŽIBRET ZALA MARIA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (13) 4.00 točk
3.. mesto MAGAJNA MAšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -47 kg (5) 2.50 točk
3.. mesto KVAS TJAŠA (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje -54 kg (11) 4.00 točk
3.. mesto NOVAK SARA, (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kata kadetinje (14) 4.00 točk
4.. mesto FIJAČKO SARA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite kadetinje -54 kg (11) 3.00 točk
4.. mesto REBOLJ MANCA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje +54 kg (13) 3.00 točk
4.. mesto ROM ZUPANC EMA (Karate Klub Nestor) kumite kadetinje -47 kg (5) 2.00 točk
4.. mesto ČVOROVIĆ ALEKSANDRA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kata kadetinje (14) 3.00 točk
5.. mesto Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kata kadetinje (14) 2.00 točk
5.. mesto Fijačko Karmen (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje -54 kg (11) 2.00 točk
5.. mesto TOPOLOVEC KAJA (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje +54 kg (13) 2.00 točk
5.. mesto IVANOVIĆ TIJANA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite kadetinje -47 kg (5) 1.00 točk
6.. mesto HORVATIČ KATJA (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (14) 1.00 točk
6.. mesto MUJAGIĆ LARISA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite kadetinje +54 kg (13) 1.00 točk
6.. mesto UGOVšEK ALENKA (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje -54 kg (11) 1.00 točk

MLADINCI

1. mesto POTISK LAURA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke +59 kg (10) 6.00 točk
1. mesto HABJAN NUšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (3) 4.00 točk
1. mesto CESAR PIA (Karate klub Velenje) kata mladinke (5) 4.00 točk
1. mesto ŠENICA NIKA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (3) 4.00 točk
2. mesto LEVEC GRAJFONER KATARINA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke -59 kg (3) 3.00 točk
2. mesto ŽOHAR SARA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinke +59 kg (10) 5.00 točk
2. mesto MUHAREMOVIĆ ŠUHRA (Karate klub Velenje) kata mladinke (5) 3.00 točk
2. mesto BOŽJAK LAURA (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinke -53 kg (3) 3.00 točk
3. mesto JOVIĆ MARA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinke +59 kg (10) 4.00 točk
3. mesto CENTRIH ALEKSANDRA, (Karate klub Velenje) kata mladinke (5) 2.50 točk
3. mesto Žugman Lana (Karate klub WKSA Duplek) kumite mladinke -53 kg (3) 2.50 točk
3. mesto KRAJNC ULLA (Karate Klub Selnica Ob Dravi) kumite mladinke -59 kg (3) 2.50 točk
4. mesto TEPEŠ KAROLINA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke +59 kg (10) 3.00 točk
4. mesto OMERZO NIKA (Karate Klub Brežice) kata mladinke (5) 2.00 točk
5. mesto BOŽJAK LAURA (Karate Klub Trbovlje) kata mladinke (5) 1.00 točk
5. mesto KOTNIK ANJA (Karate Klub Kranj) kumite mladinke +59 kg (10) 2.00 točk
6. mesto Rakovnik Nastja (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinke +59 kg (10) 1.00 točk
1. mesto KLOBASA ALEKS (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinci +76 kg (3) 4.00 točk
1. mesto HARTL BOR (Športno društvo za karate GES) kata mladinci (7) 6.00 točk
1. mesto SKOTNIK SANI (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinci -61 kg (6) 6.00 točk
1. mesto KERŠIČ AHLIN ŽAN (Karate Klub Kranj) kumite mladinci -68 kg (5) 4.00 točk
1. mesto PLASKAN JURIJ (Karate Klub Žalec) kumite mladinci -76 kg (9) 6.00 točk
2. mesto PETERNEL ŽAN (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinci -61 kg (6) 5.00 točk
2. mesto GRIL BLAž (Karate Klub Postojna) kumite mladinci -68 kg (5) 3.00 točk
2. mesto ZLATKOV TEODOR (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinci -76 kg (9) 5.00 točk
2. mesto MLAKAR JAN (Karate društvo Loče) kumite mladinci +76 kg (3) 3.00 točk
2. mesto HARTL JAN (Športno društvo za karate GES) kata mladinci (7) 5.00 točk
3. mesto SALKIČ ERVIN (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -61 kg (6) 4.00 točk
3. mesto LAZIć LEON (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinci -76 kg (9) 4.00 točk
3. mesto KLOBASA ALEKS (Karate Klub Radenci Shotokan) kata mladinci (7) 4.00 točk
3. mesto Kramberger Lovro (Karate-do klub Ig Shotokan) kumite mladinci +76 kg (3) 2.50 točk
3. mesto HUDALES TOMAŽ (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinci -68 kg (5) 2.50 točk
4. mesto BOROVNIK DOMEN (Karate klub Velenje) kata mladinci (7) 3.00 točk
4. mesto ISAKOVIĆ ALEN (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -76 kg (9) 3.00 točk
4. mesto ZIDAR DOMEN (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -61 kg (6) 3.00 točk
4. mesto PODPEČAN LAN (Karate Klub Polzela) kumite mladinci -68 kg (5) 2.00 točk
5. mesto DEBELAK DEJAN (Karate Klub Selnica Ob Dravi) kumite mladinci -61 kg (6) 2.00 točk
5. mesto HALILI ADRIAN (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinci -68 kg (5) 1.00 točk
5. mesto BRITOVŠEK MARCEL (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata mladinci (7) 2.00 točk
5. mesto RUTAR DENNIS DEAN (Karate Klub Radvanje) kumite mladinci -76 kg (9) 2.00 točk
6. mesto ČUčEK MIšEL (Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona) kata mladinci (7) 1.00 točk
6. mesto KOŠMRLJ ERIK TEO (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinci -76 kg (9) 1.00 točk

MLADINKE

1.. mesto CESAR PIA (Karate klub Velenje) kata mladinke (5) 4.00 točk
1.. mesto HABJAN NUšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (3) 4.00 točk
1.. mesto ŠENICA NIKA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (3) 4.00 točk
1.. mesto POTISK LAURA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke +59 kg (10) 6.00 točk
2.. mesto MUHAREMOVIĆ ŠUHRA (Karate klub Velenje) kata mladinke (5) 3.00 točk
2.. mesto ŽOHAR SARA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinke +59 kg (10) 5.00 točk
2.. mesto BOŽJAK LAURA (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinke -53 kg (3) 3.00 točk
2.. mesto LEVEC GRAJFONER KATARINA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke -59 kg (3) 3.00 točk
3.. mesto JOVIĆ MARA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinke +59 kg (10) 4.00 točk
3.. mesto Žugman Lana (Karate klub WKSA Duplek) kumite mladinke -53 kg (3) 2.50 točk
3.. mesto KRAJNC ULLA (Karate Klub Selnica Ob Dravi) kumite mladinke -59 kg (3) 2.50 točk
3.. mesto CENTRIH ALEKSANDRA, (Karate klub Velenje) kata mladinke (5) 2.50 točk
4.. mesto TEPEŠ KAROLINA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke +59 kg (10) 3.00 točk
4.. mesto OMERZO NIKA (Karate Klub Brežice) kata mladinke (5) 2.00 točk
5.. mesto KOTNIK ANJA (Karate Klub Kranj) kumite mladinke +59 kg (10) 2.00 točk
5.. mesto BOŽJAK LAURA (Karate Klub Trbovlje) kata mladinke (5) 1.00 točk
6.. mesto Rakovnik Nastja (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinke +59 kg (10) 1.00 točk

Prijava

Povezave


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve