2. Pokalna tekma KZS


NAJMLAJŠI

1. mjesto SMRDEL Livija (karate klub Pivka) kata najmlajše (16) 6.00 točke
2. mjesto Plohl Taja (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kata najmlajše (16) 5.00 točke
3. mjesto MILJATOVIĆ ANDJELA, (Karate klub Seki) kata najmlajše (16) 4.00 točke
4. mjesto PISNIK MAJA MARI (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata najmlajše (16) 3.00 točke
5. mjesto MARJETIČ TJAŠA (Karate Klub Vrhnika) kata najmlajše (16) 2.00 točke
6. mjesto BEŠIČ LANA (Karate Klub Postojna) kata najmlajše (16) 1.00 točke
1. mjesto HAJRULAI LUAN, (Karate klub Seki) kata najmlajši (11) 6.00 točke
2. mjesto STOJNIĆ MAIK (Karate Klub Rudar Velenje) kata najmlajši (11) 5.00 točke
3. mjesto AKSENTIČ NASTAS (Karate Klub Postojna) kata najmlajši (11) 4.00 točke
4. mjesto MIKŠA LOVRO (Karate Klub Rogaška Slatina) kata najmlajši (11) 3.00 točke
5. mjesto Koštić Anes (Shotokan Karate Klub Postojna) kata najmlajši (11) 2.00 točke
6. mjesto Mujagić Adnan (Shotokan Karate Klub Postojna) kata najmlajši (11) 1.00 točke

NAJMLAJŠE

1.. mjesto SMRDEL Livija (karate klub Pivka) kata najmlajše (16) 6.00 točke
2.. mjesto Plohl Taja (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kata najmlajše (16) 5.00 točke
3.. mjesto MILJATOVIĆ ANDJELA, (Karate klub Seki) kata najmlajše (16) 4.00 točke
4.. mjesto PISNIK MAJA MARI (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata najmlajše (16) 3.00 točke
5.. mjesto MARJETIČ TJAŠA (Karate Klub Vrhnika) kata najmlajše (16) 2.00 točke
6.. mjesto BEŠIČ LANA (Karate Klub Postojna) kata najmlajše (16) 1.00 točke

MALČKI

1. mjesto Bele Lea (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite malčice -30 kg (7) 6.00 točke
1. mjesto STENDLER KLANJŠEK ŽIVA (Društvo Za Karate Celje) kata malčice (29) 6.00 točke
1. mjesto MEDIĆ ADELA (Društvo Za Karate Celje) kumite malčice +30 kg (9) 6.00 točke
2. mjesto ZORIČ ANĐELA (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite malčice +30 kg (9) 5.00 točke
2. mjesto Kramberger Zala (Karate Klub Polzela) kumite malčice -30 kg (7) 5.00 točke
2. mjesto HRIBAR GAJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kata malčice (29) 5.00 točke
3. mjesto JEVŠENAK ALINA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite malčice -30 kg (7) 4.00 točke
3. mjesto JANŽEKOVIČ Nuša (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite malčice +30 kg (9) 4.00 točke
3. mjesto OSMANOVIĆ DALAL (Karate klub Seki) kata malčice (29) 4.00 točke
4. mjesto VALENČAK NELI (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite malčice -30 kg (7) 3.00 točke
4. mjesto HRIBAR GAJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite malčice +30 kg (9) 3.00 točke
4. mjesto JOVANOVIĆ LANA (Karate klub Velenje) kata malčice (29) 3.00 točke
5. mjesto LIŠINOVIĆ LEJLA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite malčice -30 kg (7) 2.00 točke
5. mjesto Rauter Hannah Vela (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite malčice +30 kg (9) 2.00 točke
5. mjesto BRAČUN MAŠERA IRIS (Karate klub Sokol) kata malčice (29) 2.00 točke
6. mjesto Bele Lea (KARATE KLUB KOZJANSKO) kata malčice (29) 1.00 točke
6. mjesto Cekov Vanna (Karate Klub Kranj) kumite malčice +30 kg (9) 1.00 točke
6. mjesto JERAJ ANJA (Karate Klub Vrhnika) kumite malčice -30 kg (7) 1.00 točke
1. mjesto REIHS JAKA (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata malčki (30) 6.00 točke
1. mjesto OČKO GAL (Karate klub Velenje) kumite malčki +30 kg (15) 6.00 točke
1. mjesto GOLEŽ PETER (Društvo Za Karate Celje) kumite malčki -30 kg (11) 6.00 točke
2. mjesto Mlačnik Ažbe (Karate Klub Polzela) kumite malčki -30 kg (11) 5.00 točke
2. mjesto Lotrič Filip (KARATE KLUB KOZJANSKO) kata malčki (30) 5.00 točke
2. mjesto Kaurin Boris (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite malčki +30 kg (15) 5.00 točke
3. mjesto Sodin Leon (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite malčki -30 kg (11) 4.00 točke
3. mjesto BOJC JAKOB (Karate Klub Postojna) kata malčki (30) 4.00 točke
3. mjesto LAPAJNE VORANC (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite malčki +30 kg (15) 4.00 točke
4. mjesto FIRŠT ANEJ (Športno Društvo Dinamik Celje) kumite malčki -30 kg (11) 3.00 točke
4. mjesto Subotič Filip (Karate Klub Postojna) kata malčki (30) 3.00 točke
4. mjesto TOMC VITO (Karate Klub Žalec) kumite malčki +30 kg (15) 3.00 točke
5. mjesto Škrabar Maks (Karate Klub Žalec) kumite malčki +30 kg (15) 2.00 točke
5. mjesto Skalič Bor (Karate Klub Petrovče) kumite malčki -30 kg (11) 2.00 točke
5. mjesto MILJATOVIČ ALEKSA, (Karate klub Seki) kata malčki (30) 2.00 točke
6. mjesto OČKO GAL (Karate klub Velenje) kata malčki (30) 1.00 točke
6. mjesto Štandeker Luka (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite malčki +30 kg (15) 1.00 točke
6. mjesto MUHIĆ DIN (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite malčki -30 kg (11) 1.00 točke

MALČICE

1.. mjesto STENDLER KLANJŠEK ŽIVA (Društvo Za Karate Celje) kata malčice (29) 6.00 točke
1.. mjesto MEDIĆ ADELA (Društvo Za Karate Celje) kumite malčice +30 kg (9) 6.00 točke
1.. mjesto Bele Lea (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite malčice -30 kg (7) 6.00 točke
2.. mjesto ZORIČ ANĐELA (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite malčice +30 kg (9) 5.00 točke
2.. mjesto HRIBAR GAJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kata malčice (29) 5.00 točke
2.. mjesto Kramberger Zala (Karate Klub Polzela) kumite malčice -30 kg (7) 5.00 točke
3.. mjesto JANŽEKOVIČ Nuša (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite malčice +30 kg (9) 4.00 točke
3.. mjesto OSMANOVIĆ DALAL (Karate klub Seki) kata malčice (29) 4.00 točke
3.. mjesto JEVŠENAK ALINA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite malčice -30 kg (7) 4.00 točke
4.. mjesto VALENČAK NELI (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite malčice -30 kg (7) 3.00 točke
4.. mjesto HRIBAR GAJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite malčice +30 kg (9) 3.00 točke
4.. mjesto JOVANOVIĆ LANA (Karate klub Velenje) kata malčice (29) 3.00 točke
5.. mjesto LIŠINOVIĆ LEJLA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite malčice -30 kg (7) 2.00 točke
5.. mjesto Rauter Hannah Vela (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite malčice +30 kg (9) 2.00 točke
5.. mjesto BRAČUN MAŠERA IRIS (Karate klub Sokol) kata malčice (29) 2.00 točke
6.. mjesto Bele Lea (KARATE KLUB KOZJANSKO) kata malčice (29) 1.00 točke
6.. mjesto Cekov Vanna (Karate Klub Kranj) kumite malčice +30 kg (9) 1.00 točke
6.. mjesto JERAJ ANJA (Karate Klub Vrhnika) kumite malčice -30 kg (7) 1.00 točke

DEČKI

1. mjesto ZAGER HANA (Karate klub Velenje) kata deklice (28) 6.00 točke
1. mjesto HRAŠČANEC NIKA (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite deklice -40 kg (11) 6.00 točke
1. mjesto JOšT ZALA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite deklice +40 kg (10) 6.00 točke
2. mjesto LIŠINOVIĆ ELMA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite deklice -40 kg (11) 5.00 točke
2. mjesto KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA (Karate Klub Trbovlje) kumite deklice +40 kg (10) 5.00 točke
2. mjesto LEBEN TINKARA (Karate Klub Kranj) kata deklice (28) 5.00 točke
3. mjesto PETKOVIĆ TJAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite deklice -40 kg (11) 4.00 točke
3. mjesto OSMANAJ DORENTINA (Shotokan Karate Klub Postojna) kata deklice (28) 4.00 točke
3. mjesto ČERU JERNEJA (Karate Klub Kranj) kumite deklice +40 kg (10) 4.00 točke
4. mjesto PETRIČ REBECCA LANA (Karate Klub Radvanje) kata deklice (28) 3.00 točke
4. mjesto ABRAM ZOJA MARTINA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite deklice +40 kg (10) 3.00 točke
4. mjesto GRAJFONER LEVEC MAJA (Karate Klub Ljubljana) kumite deklice -40 kg (11) 3.00 točke
5. mjesto KURBEGOVIĆ EDNA (Karate Klub Ljubljana) kumite deklice -40 kg (11) 2.00 točke
5. mjesto HUMAR GAJA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite deklice +40 kg (10) 2.00 točke
5. mjesto Kotnik Nika (Karate Klub Kranj) kata deklice (28) 2.00 točke
6. mjesto AKSENTIć EVANA (Karate Klub Postojna) kata deklice (28) 1.00 točke
6. mjesto LEBEN TINKARA (Karate Klub Kranj) kumite deklice -40 kg (11) 1.00 točke
6. mjesto ZRNIĆ ALEKSANDRA (Karate Klub Ljubljana) kumite deklice +40 kg (10) 1.00 točke
1. mjesto VALIŠER TIMOTEJ (Karate klub Selnica ob Dravi) kumite dečki -45 kg (10) 6.00 točke
1. mjesto BELE LUKA (KARATE KLUB KOZJANSKO) kata dečki (33) 6.00 točke
1. mjesto FILIPIČ MARK (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite dečki -35 kg (19) 6.00 točke
1. mjesto KOLšEK KLEMEN (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite dečki +45 kg (8) 6.00 točke
1. mjesto JELENKO BENJAMIN (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite dečki -40 kg (15) 6.00 točke
2. mjesto Zbil Grega (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite dečki -35 kg (19) 5.00 točke
2. mjesto HLASTEC KIAN (Karate klub Seki) kata dečki (33) 5.00 točke
2. mjesto STOJADINOVIć TIMOTEJ (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite dečki +45 kg (8) 5.00 točke
2. mjesto Rola Luka (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite dečki -40 kg (15) 5.00 točke
2. mjesto GOVEJŠEK ANŽE (Karate Klub Nestor) kumite dečki -45 kg (10) 5.00 točke
3. mjesto BELE LUKA (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite dečki -45 kg (10) 4.00 točke
3. mjesto MIHELIČ MAJ (Karate Klub Cerknica) kumite dečki -35 kg (19) 4.00 točke
3. mjesto GANZITTI NOAH (Karate klub Seki) kata dečki (33) 4.00 točke
3. mjesto STOJANOVIć MARKO (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite dečki -40 kg (15) 4.00 točke
3. mjesto MOZETIČ-KERIN JAN (Karate Klub Postojna) kumite dečki +45 kg (8) 4.00 točke
4. mjesto HMELAK TIBOR (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite dečki -35 kg (19) 3.00 točke
4. mjesto GORENŠEK VID (Karate klub Seki) kumite dečki -45 kg (10) 3.00 točke
4. mjesto Zbil Grega (KARATE KLUB KOZJANSKO) kata dečki (33) 3.00 točke
4. mjesto PIžMOHT ARIJAN (Karate Klub Hrastnik) kumite dečki -40 kg (15) 3.00 točke
4. mjesto DERČA ALEKSEJ BENJAMIN (Karate Klub Polzela) kumite dečki +45 kg (8) 3.00 točke
5. mjesto MIHELIČ MAJ (Karate Klub Cerknica) kata dečki (33) 2.00 točke
5. mjesto HVALA ALJAŽ (Karate Klub Trbovlje) kumite dečki -45 kg (10) 2.00 točke
5. mjesto Bauman Gal (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite dečki -35 kg (19) 2.00 točke
5. mjesto GRIVEC TILEN (Karate Klub Trbovlje) kumite dečki +45 kg (8) 2.00 točke
5. mjesto MLAKAR LUKA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite dečki -40 kg (15) 2.00 točke
6. mjesto Lenart Luka (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite dečki +45 kg (8) 1.00 točke
6. mjesto CESTNIK EMILIJO (Karate Klub Nestor) kumite dečki -40 kg (15) 1.00 točke
6. mjesto CVELBAR TILEN (Klub borilnih veščin Sevnica) kumite dečki -45 kg (10) 1.00 točke
6. mjesto Trumić Amar (Karate Klub Radvanje) kata dečki (33) 1.00 točke
6. mjesto BREMEC ALJAŽ (Shotokan Karate Klub Bohinj) kumite dečki -35 kg (19) 1.00 točke

DEKLICE

1.. mjesto ZAGER HANA (Karate klub Velenje) kata deklice (28) 6.00 točke
1.. mjesto JOšT ZALA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite deklice +40 kg (10) 6.00 točke
1.. mjesto HRAŠČANEC NIKA (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite deklice -40 kg (11) 6.00 točke
2.. mjesto KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA (Karate Klub Trbovlje) kumite deklice +40 kg (10) 5.00 točke
2.. mjesto LIŠINOVIĆ ELMA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite deklice -40 kg (11) 5.00 točke
2.. mjesto LEBEN TINKARA (Karate Klub Kranj) kata deklice (28) 5.00 točke
3.. mjesto ČERU JERNEJA (Karate Klub Kranj) kumite deklice +40 kg (10) 4.00 točke
3.. mjesto PETKOVIĆ TJAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite deklice -40 kg (11) 4.00 točke
3.. mjesto OSMANAJ DORENTINA (Shotokan Karate Klub Postojna) kata deklice (28) 4.00 točke
4.. mjesto PETRIČ REBECCA LANA (Karate Klub Radvanje) kata deklice (28) 3.00 točke
4.. mjesto ABRAM ZOJA MARTINA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite deklice +40 kg (10) 3.00 točke
4.. mjesto GRAJFONER LEVEC MAJA (Karate Klub Ljubljana) kumite deklice -40 kg (11) 3.00 točke
5.. mjesto Kotnik Nika (Karate Klub Kranj) kata deklice (28) 2.00 točke
5.. mjesto HUMAR GAJA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite deklice +40 kg (10) 2.00 točke
5.. mjesto KURBEGOVIĆ EDNA (Karate Klub Ljubljana) kumite deklice -40 kg (11) 2.00 točke
6.. mjesto AKSENTIć EVANA (Karate Klub Postojna) kata deklice (28) 1.00 točke
6.. mjesto ZRNIĆ ALEKSANDRA (Karate Klub Ljubljana) kumite deklice +40 kg (10) 1.00 točke
6.. mjesto LEBEN TINKARA (Karate Klub Kranj) kumite deklice -40 kg (11) 1.00 točke

MLAJŠI KADETI

1. mjesto ARSENIČ SARA (Karate Klub Postojna) kumite ml. kadetinje -50 kg (8) 6.00 točke
1. mjesto PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kata ml. kadetinje (30) 6.00 točke
1. mjesto Sodin Lara (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite ml. kadetinje -40 kg (1) 3.00 točke
1. mjesto AVŽNER ZOJA (Karate Klub Polzela) kumite ml. kadetinje +50 kg (16) 6.00 točke
1. mjesto JANŽEKOVIČ Tija (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 4.00 točke
2. mjesto BIZJAK LEDERER Leja (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 3.00 točke
2. mjesto BREZOVNIK TISA JERNEA (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite ml. kadetinje -50 kg (8) 5.00 točke
2. mjesto DROBNJAK MARINA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje +50 kg (16) 5.00 točke
2. mjesto FRAS PIA LETRICIA (Karate klub Selnica ob Dravi) kata ml. kadetinje (30) 5.00 točke
3. mjesto Rojs Vita (Karate klub WKSA Duplek) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 2.50 točke
3. mjesto DRAKSLER IZA (Karate Klub Kranj) kata ml. kadetinje (30) 4.00 točke
3. mjesto ZAVRTANIK POLONA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite ml. kadetinje -50 kg (8) 4.00 točke
3. mjesto OGRIZEK TRINA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje +50 kg (16) 4.00 točke
4. mjesto ČEŠAREK SIMONA (Karate klub Seki) kata ml. kadetinje (30) 3.00 točke
4. mjesto BAŠAR EMA (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 2.00 točke
4. mjesto PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ml. kadetinje -50 kg (8) 3.00 točke
4. mjesto SEVER ANA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ml. kadetinje +50 kg (16) 3.00 točke
5. mjesto ČUHALEV NADJA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje -50 kg (8) 2.00 točke
5. mjesto FAJFER LANA (Karate Klub Radvanje) kata ml. kadetinje (30) 2.00 točke
5. mjesto ĐAKOVIć TIANA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ml. kadetinje +50 kg (16) 2.00 točke
5. mjesto PLEVNIK LALITA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 1.00 točke
6. mjesto SAVANOVIć LANA (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite ml. kadetinje +50 kg (16) 1.00 točke
6. mjesto KOLANDER EVA (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. kadetinje -50 kg (8) 1.00 točke
6. mjesto PAŠ GLORIJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kata ml. kadetinje (30) 1.00 točke
1. mjesto MOČNIK TIMI (Karate Klub Petrovče) kata ml. kadeti (18) 6.00 točke
1. mjesto BURLAK ANDRAŽ (Karate Klub Radvanje) kumite ml. kadeti -55 kg (6) 6.00 točke
1. mjesto KRŽIŠNIK GAL, (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. kadeti +55 kg (10) 6.00 točke
1. mjesto ŠEHIĆ DENIS (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. kadeti -40 kg (10) 6.00 točke
1. mjesto MAKAROV ILLYA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite ml. kadeti -45 kg (7) 6.00 točke
1. mjesto SUŠA ŽIGA (Karate Klub Žalec) kumite ml. kadeti -50 kg (8) 6.00 točke
2. mjesto BOROVNIK NIK (Karate klub Velenje) kata ml. kadeti (18) 5.00 točke
2. mjesto LIPOVŠEK AMADEJ (Društvo Za Karate Celje) kumite ml. kadeti -45 kg (7) 5.00 točke
2. mjesto ZARIČ VID (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite ml. kadeti -50 kg (8) 5.00 točke
2. mjesto TOPOLOVEC DOMEN (KARATE KLUB BRANIK) kumite ml. kadeti -55 kg (6) 5.00 točke
2. mjesto RADIĆ LUKA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite ml. kadeti +55 kg (10) 5.00 točke
2. mjesto KRAČUN RENE (Društvo Za Karate Celje) kumite ml. kadeti -40 kg (10) 5.00 točke
3. mjesto KRIžAJ ALEKSANDER (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadeti -45 kg (7) 4.00 točke
3. mjesto ŽUMER JAKOB (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite ml. kadeti +55 kg (10) 4.00 točke
3. mjesto BOROVNIK NIK (Karate klub Velenje) kumite ml. kadeti -50 kg (8) 4.00 točke
3. mjesto LORBER MAJ (Društvo Za Karate Celje) kumite ml. kadeti -40 kg (10) 4.00 točke
3. mjesto RATOšA NINO (Karate Klub Murska Sobota) kumite ml. kadeti -55 kg (6) 4.00 točke
3. mjesto ČEH ALEŠ (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kata ml. kadeti (18) 4.00 točke
4. mjesto SEDEJ ANDRAŽ (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadeti -40 kg (10) 3.00 točke
4. mjesto Korenjak Georgiev Rok (Karate Klub Radvanje) kumite ml. kadeti -45 kg (7) 3.00 točke
4. mjesto STRAJNIČ BLAŽ (Društvo Za Karate Celje) kumite ml. kadeti -50 kg (8) 3.00 točke
4. mjesto ZARIČ VID (Karate Klub Kovinar Maribor) kata ml. kadeti (18) 3.00 točke
4. mjesto Škoflanc Nick (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite ml. kadeti +55 kg (10) 3.00 točke
4. mjesto KUNŠTEK NEJC (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ml. kadeti -55 kg (6) 3.00 točke
5. mjesto MUR LUC (Karate Klub Radvanje) kumite ml. kadeti -40 kg (10) 2.00 točke
5. mjesto ERŽEN ŽIGA (Karate Klub Kranj) kata ml. kadeti (18) 2.00 točke
5. mjesto ARSENIć PETAR (Karate Klub Postojna) kumite ml. kadeti -45 kg (7) 2.00 točke
5. mjesto Batić Malik (KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN) kumite ml. kadeti +55 kg (10) 2.00 točke
5. mjesto POŽARNIK KNEZ VID (Športno Društvo Dinamik Celje) kumite ml. kadeti -50 kg (8) 2.00 točke
6. mjesto BURLAK ANDRAŽ (Karate Klub Radvanje) kata ml. kadeti (18) 1.00 točke
6. mjesto STANKOVIČ PANGERC VAL (Karate Klub Olimpija Ljubljana) kumite ml. kadeti +55 kg (10) 1.00 točke
6. mjesto GRAČNER JERNEJ (Karate Klub Nestor) kumite ml. kadeti -45 kg (7) 1.00 točke
6. mjesto ERŽEN ŽIGA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadeti -50 kg (8) 1.00 točke
6. mjesto LOČNIKAR MIHA (Karate društvo Loče) kumite ml. kadeti -40 kg (10) 1.00 točke

MLAJŠI KADETINJE

1.. mjesto ARSENIČ SARA (Karate Klub Postojna) kumite ml. kadetinje -50 kg (8) 6.00 točke
1.. mjesto PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kata ml. kadetinje (30) 6.00 točke
1.. mjesto Sodin Lara (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite ml. kadetinje -40 kg (1) 3.00 točke
1.. mjesto AVŽNER ZOJA (Karate Klub Polzela) kumite ml. kadetinje +50 kg (16) 6.00 točke
1.. mjesto JANŽEKOVIČ Tija (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 4.00 točke
2.. mjesto BREZOVNIK TISA JERNEA (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite ml. kadetinje -50 kg (8) 5.00 točke
2.. mjesto DROBNJAK MARINA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje +50 kg (16) 5.00 točke
2.. mjesto FRAS PIA LETRICIA (Karate klub Selnica ob Dravi) kata ml. kadetinje (30) 5.00 točke
2.. mjesto BIZJAK LEDERER Leja (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 3.00 točke
3.. mjesto Rojs Vita (Karate klub WKSA Duplek) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 2.50 točke
3.. mjesto ZAVRTANIK POLONA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite ml. kadetinje -50 kg (8) 4.00 točke
3.. mjesto OGRIZEK TRINA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje +50 kg (16) 4.00 točke
3.. mjesto DRAKSLER IZA (Karate Klub Kranj) kata ml. kadetinje (30) 4.00 točke
4.. mjesto BAŠAR EMA (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 2.00 točke
4.. mjesto PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ml. kadetinje -50 kg (8) 3.00 točke
4.. mjesto SEVER ANA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ml. kadetinje +50 kg (16) 3.00 točke
4.. mjesto ČEŠAREK SIMONA (Karate klub Seki) kata ml. kadetinje (30) 3.00 točke
5.. mjesto ČUHALEV NADJA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje -50 kg (8) 2.00 točke
5.. mjesto ĐAKOVIć TIANA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ml. kadetinje +50 kg (16) 2.00 točke
5.. mjesto PLEVNIK LALITA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 1.00 točke
5.. mjesto FAJFER LANA (Karate Klub Radvanje) kata ml. kadetinje (30) 2.00 točke
6.. mjesto SAVANOVIć LANA (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite ml. kadetinje +50 kg (16) 1.00 točke
6.. mjesto PAŠ GLORIJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kata ml. kadetinje (30) 1.00 točke
6.. mjesto KOLANDER EVA (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. kadetinje -50 kg (8) 1.00 točke

KADETI

1. mjesto REPIČ JERCA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -47 kg (5) 4.00 točke
1. mjesto DEBELJAK HANA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje -54 kg (11) 6.00 točke
1. mjesto GANZITTI NIA (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (14) 6.00 točke
1. mjesto ŽERJAV NUŠA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje +54 kg (13) 6.00 točke
2. mjesto BERGANT LAURA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -54 kg (11) 5.00 točke
2. mjesto MOLNAR ELIZABETA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (13) 5.00 točke
2. mjesto ĐAKOVIć LARA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -47 kg (5) 3.00 točke
2. mjesto NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata kadetinje (14) 5.00 točke
3. mjesto MAGAJNA MAšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -47 kg (5) 2.50 točke
3. mjesto KVAS TJAŠA (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje -54 kg (11) 4.00 točke
3. mjesto NOVAK SARA, (Karate klub Seki) kata kadetinje (14) 4.00 točke
3. mjesto ŽIBRET ZALA MARIA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (13) 4.00 točke
4. mjesto ROM ZUPANC EMA (Karate Klub Nestor) kumite kadetinje -47 kg (5) 2.00 točke
4. mjesto ČVOROVIĆ ALEKSANDRA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kata kadetinje (14) 3.00 točke
4. mjesto FIJAČKO SARA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite kadetinje -54 kg (11) 3.00 točke
4. mjesto REBOLJ MANCA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje +54 kg (13) 3.00 točke
5. mjesto Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kata kadetinje (14) 2.00 točke
5. mjesto Fijačko Karmen (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje -54 kg (11) 2.00 točke
5. mjesto TOPOLOVEC KAJA (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje +54 kg (13) 2.00 točke
5. mjesto IVANOVIĆ TIJANA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite kadetinje -47 kg (5) 1.00 točke
6. mjesto HORVATIČ KATJA (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (14) 1.00 točke
6. mjesto MUJAGIĆ LARISA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite kadetinje +54 kg (13) 1.00 točke
6. mjesto UGOVšEK ALENKA (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje -54 kg (11) 1.00 točke
1. mjesto JORDAN TIMOTEJ (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite kadeti +70 kg (10) 6.00 točke
1. mjesto MARKULJEVIČ MARKO (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -57 kg (12) 6.00 točke
1. mjesto MARKULJEVIČ UROŠ (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -63 kg (10) 6.00 točke
1. mjesto STERNIŠA NEJC (Karate klub Seki) kata kadeti (9) 6.00 točke
1. mjesto ISAKOVIĆ KENAN (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -52 kg (8) 6.00 točke
1. mjesto GORIŠEK MATEJ (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite kadeti -70 kg (3) 4.00 točke
2. mjesto VALENČAK MIHAEL (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite kadeti -57 kg (12) 5.00 točke
2. mjesto KLEMENčIč KRISTJAN (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata kadeti (9) 5.00 točke
2. mjesto LESNIKA ŽAN LUKA (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite kadeti +70 kg (10) 5.00 točke
2. mjesto VALNER TIM (Društvo Za Karate Celje) kumite kadeti -63 kg (10) 5.00 točke
2. mjesto BAŠIČ FEKONJA MAI (Karate klub Mirna Peč) kumite kadeti -52 kg (8) 5.00 točke
2. mjesto OREščANIN ZORAN (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite kadeti -70 kg (3) 3.00 točke
3. mjesto KRAJNC MIHA (Karate klub Selnica ob Dravi) kumite kadeti +70 kg (10) 4.00 točke
3. mjesto Mohenski Robi (Karate Klub Žalec) kumite kadeti -57 kg (12) 4.00 točke
3. mjesto STOJANOVSKI VANE (Karate Klub Kranj) kumite kadeti -63 kg (10) 4.00 točke
3. mjesto TAMŠE NIKLAS (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite kadeti -52 kg (8) 4.00 točke
3. mjesto COLNARIČ NIK (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite kadeti -70 kg (3) 2.50 točke
3. mjesto KLOBASA BLAŽ (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata kadeti (9) 4.00 točke
4. mjesto ŠMARČAN SIMON (Društvo Za Karate Celje) kumite kadeti -52 kg (8) 3.00 točke
4. mjesto PODKRIŽNIK LUKA (Karate društvo Loče) kumite kadeti +70 kg (10) 3.00 točke
4. mjesto RAKOVNIK SVEN (Društvo Za Karate Celje) kumite kadeti -57 kg (12) 3.00 točke
4. mjesto KRAJNC MIHA (Karate klub Selnica ob Dravi) kata kadeti (9) 3.00 točke
4. mjesto ADAMIč TIMON (Karate Klub Ljubljana) kumite kadeti -63 kg (10) 3.00 točke
5. mjesto LAVRIČ DAVID MATIJA (Karate Klub Brežice) kumite kadeti -52 kg (8) 2.00 točke
5. mjesto OSMANAJ ADRIAN (Shotokan Karate Klub Postojna) kata kadeti (9) 2.00 točke
5. mjesto LAŠIČ SEBASTJAN (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite kadeti -57 kg (12) 2.00 točke
5. mjesto Plošinjak Tadej (Karate Klub Radvanje) kumite kadeti +70 kg (10) 2.00 točke
5. mjesto ŠOBAK LUKA (Karate Klub Murska Sobota) kumite kadeti -63 kg (10) 2.00 točke
6. mjesto BOŽIČ AMADEJ (Klub borilnih veščin Sevnica) kumite kadeti +70 kg (10) 1.00 točke
6. mjesto COSOVICI MAXIM (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite kadeti -63 kg (10) 1.00 točke
6. mjesto VNUK ALEKS (Karate Klub Radvanje) kumite kadeti -52 kg (8) 1.00 točke
6. mjesto GABRIJELČIČ LAN (Karate Klub Ljubljana) kumite kadeti -57 kg (12) 1.00 točke
6. mjesto SKALICKY GAL (Društvo Za Karate Celje) kata kadeti (9) 1.00 točke

KADETINJE

1.. mjesto DEBELJAK HANA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje -54 kg (11) 6.00 točke
1.. mjesto GANZITTI NIA (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (14) 6.00 točke
1.. mjesto ŽERJAV NUŠA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje +54 kg (13) 6.00 točke
1.. mjesto REPIČ JERCA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -47 kg (5) 4.00 točke
2.. mjesto BERGANT LAURA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -54 kg (11) 5.00 točke
2.. mjesto MOLNAR ELIZABETA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (13) 5.00 točke
2.. mjesto ĐAKOVIć LARA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -47 kg (5) 3.00 točke
2.. mjesto NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata kadetinje (14) 5.00 točke
3.. mjesto KVAS TJAŠA (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje -54 kg (11) 4.00 točke
3.. mjesto NOVAK SARA, (Karate klub Seki) kata kadetinje (14) 4.00 točke
3.. mjesto ŽIBRET ZALA MARIA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (13) 4.00 točke
3.. mjesto MAGAJNA MAšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -47 kg (5) 2.50 točke
4.. mjesto ROM ZUPANC EMA (Karate Klub Nestor) kumite kadetinje -47 kg (5) 2.00 točke
4.. mjesto ČVOROVIĆ ALEKSANDRA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kata kadetinje (14) 3.00 točke
4.. mjesto FIJAČKO SARA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite kadetinje -54 kg (11) 3.00 točke
4.. mjesto REBOLJ MANCA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje +54 kg (13) 3.00 točke
5.. mjesto Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kata kadetinje (14) 2.00 točke
5.. mjesto Fijačko Karmen (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje -54 kg (11) 2.00 točke
5.. mjesto TOPOLOVEC KAJA (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje +54 kg (13) 2.00 točke
5.. mjesto IVANOVIĆ TIJANA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite kadetinje -47 kg (5) 1.00 točke
6.. mjesto HORVATIČ KATJA (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (14) 1.00 točke
6.. mjesto MUJAGIĆ LARISA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite kadetinje +54 kg (13) 1.00 točke
6.. mjesto UGOVšEK ALENKA (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje -54 kg (11) 1.00 točke

MLADINCI

1. mjesto HABJAN NUšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (3) 4.00 točke
1. mjesto CESAR PIA (Karate klub Velenje) kata mladinke (5) 4.00 točke
1. mjesto ŠENICA NIKA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (3) 4.00 točke
1. mjesto POTISK LAURA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke +59 kg (10) 6.00 točke
2. mjesto ŽOHAR SARA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinke +59 kg (10) 5.00 točke
2. mjesto MUHAREMOVIĆ ŠUHRA (Karate klub Velenje) kata mladinke (5) 3.00 točke
2. mjesto BOŽJAK LAURA (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinke -53 kg (3) 3.00 točke
2. mjesto LEVEC GRAJFONER KATARINA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke -59 kg (3) 3.00 točke
3. mjesto Žugman Lana (Karate klub WKSA Duplek) kumite mladinke -53 kg (3) 2.50 točke
3. mjesto KRAJNC ULLA (Karate klub Selnica ob Dravi) kumite mladinke -59 kg (3) 2.50 točke
3. mjesto JOVIĆ MARA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinke +59 kg (10) 4.00 točke
3. mjesto CENTRIH ALEKSANDRA, (Karate klub Velenje) kata mladinke (5) 2.50 točke
4. mjesto TEPEŠ KAROLINA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke +59 kg (10) 3.00 točke
4. mjesto OMERZO NIKA (Karate Klub Brežice) kata mladinke (5) 2.00 točke
5. mjesto BOŽJAK LAURA (Karate Klub Trbovlje) kata mladinke (5) 1.00 točke
5. mjesto KOTNIK ANJA (Karate Klub Kranj) kumite mladinke +59 kg (10) 2.00 točke
6. mjesto Rakovnik Nastja (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinke +59 kg (10) 1.00 točke
1. mjesto SKOTNIK SANI (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinci -61 kg (6) 6.00 točke
1. mjesto KERŠIČ AHLIN ŽAN (Karate Klub Kranj) kumite mladinci -68 kg (5) 4.00 točke
1. mjesto PLASKAN JURIJ (Karate Klub Žalec) kumite mladinci -76 kg (9) 6.00 točke
1. mjesto KLOBASA ALEKS (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinci +76 kg (3) 4.00 točke
1. mjesto HARTL BOR (Športno društvo za karate GES) kata mladinci (7) 6.00 točke
2. mjesto ZLATKOV TEODOR (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinci -76 kg (9) 5.00 točke
2. mjesto MLAKAR JAN (Karate društvo Loče) kumite mladinci +76 kg (3) 3.00 točke
2. mjesto HARTL JAN (Športno društvo za karate GES) kata mladinci (7) 5.00 točke
2. mjesto PETERNEL ŽAN (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinci -61 kg (6) 5.00 točke
2. mjesto GRIL BLAž (Karate Klub Postojna) kumite mladinci -68 kg (5) 3.00 točke
3. mjesto LAZIć LEON (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinci -76 kg (9) 4.00 točke
3. mjesto KLOBASA ALEKS (Karate Klub Radenci Shotokan) kata mladinci (7) 4.00 točke
3. mjesto Kramberger Lovro (KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN) kumite mladinci +76 kg (3) 2.50 točke
3. mjesto HUDALES TOMAŽ (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinci -68 kg (5) 2.50 točke
3. mjesto SALKIČ ERVIN (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -61 kg (6) 4.00 točke
4. mjesto BOROVNIK DOMEN (Karate klub Velenje) kata mladinci (7) 3.00 točke
4. mjesto ISAKOVIĆ ALEN (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -76 kg (9) 3.00 točke
4. mjesto ZIDAR DOMEN (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -61 kg (6) 3.00 točke
4. mjesto PODPEČAN LAN (Karate Klub Polzela) kumite mladinci -68 kg (5) 2.00 točke
5. mjesto BRITOVŠEK MARCEL (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata mladinci (7) 2.00 točke
5. mjesto RUTAR DENNIS DEAN (Karate Klub Radvanje) kumite mladinci -76 kg (9) 2.00 točke
5. mjesto DEBELAK DEJAN (Karate klub Selnica ob Dravi) kumite mladinci -61 kg (6) 2.00 točke
5. mjesto HALILI ADRIAN (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinci -68 kg (5) 1.00 točke
6. mjesto ČUčEK MIšEL (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata mladinci (7) 1.00 točke
6. mjesto KOŠMRLJ ERIK TEO (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinci -76 kg (9) 1.00 točke

MLADINKE

1.. mjesto ŠENICA NIKA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (3) 4.00 točke
1.. mjesto POTISK LAURA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke +59 kg (10) 6.00 točke
1.. mjesto CESAR PIA (Karate klub Velenje) kata mladinke (5) 4.00 točke
1.. mjesto HABJAN NUšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (3) 4.00 točke
2.. mjesto ŽOHAR SARA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinke +59 kg (10) 5.00 točke
2.. mjesto BOŽJAK LAURA (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinke -53 kg (3) 3.00 točke
2.. mjesto LEVEC GRAJFONER KATARINA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke -59 kg (3) 3.00 točke
2.. mjesto MUHAREMOVIĆ ŠUHRA (Karate klub Velenje) kata mladinke (5) 3.00 točke
3.. mjesto Žugman Lana (Karate klub WKSA Duplek) kumite mladinke -53 kg (3) 2.50 točke
3.. mjesto KRAJNC ULLA (Karate klub Selnica ob Dravi) kumite mladinke -59 kg (3) 2.50 točke
3.. mjesto CENTRIH ALEKSANDRA, (Karate klub Velenje) kata mladinke (5) 2.50 točke
3.. mjesto JOVIĆ MARA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinke +59 kg (10) 4.00 točke
4.. mjesto TEPEŠ KAROLINA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke +59 kg (10) 3.00 točke
4.. mjesto OMERZO NIKA (Karate Klub Brežice) kata mladinke (5) 2.00 točke
5.. mjesto KOTNIK ANJA (Karate Klub Kranj) kumite mladinke +59 kg (10) 2.00 točke
5.. mjesto BOŽJAK LAURA (Karate Klub Trbovlje) kata mladinke (5) 1.00 točke
6.. mjesto Rakovnik Nastja (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinke +59 kg (10) 1.00 točke

Prijava

Sponzori


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve