3. Pokalna tekma KZS


NAJMLAJŠI

1. mesto MILJATOVIĆ ANDJELA, (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kata najmlajše (11) 6.00 točk
2. mesto SMRDEL Livija (Karate Klub Mawashi Postojna) kata najmlajše (11) 5.00 točk
3. mesto JOZIČ ELLA (Karate klub Velenje) kata najmlajše (11) 4.00 točk
4. mesto PISNIK MAJA MARI (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata najmlajše (11) 3.00 točk
5. mesto Novak Ema (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kata najmlajše (11) 2.00 točk
6. mesto RUDONJIĆ MARIJA (Karate Klub Postojna) kata najmlajše (11) 1.00 točk
1. mesto HAJRULAI LUAN, (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kata najmlajši (9) 6.00 točk
2. mesto MIKŠA LOVRO (Karate Klub Rogaška Slatina) kata najmlajši (9) 5.00 točk
3. mesto PAŠIČ ADAM (Karate klub Velenje) kata najmlajši (9) 4.00 točk
4. mesto AKSENTIČ NASTAS (Karate Klub Postojna) kata najmlajši (9) 3.00 točk
5. mesto ČESEN BORIS (Shotokan Karate Klub Postojna) kata najmlajši (9) 2.00 točk
6. mesto Šparemblek Jan (Karate Klub Cerknica) kata najmlajši (9) 1.00 točk

NAJMLAJŠE

1.. mesto MILJATOVIĆ ANDJELA, (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kata najmlajše (11) 6.00 točk
2.. mesto SMRDEL Livija (Karate Klub Mawashi Postojna) kata najmlajše (11) 5.00 točk
3.. mesto JOZIČ ELLA (Karate klub Velenje) kata najmlajše (11) 4.00 točk
4.. mesto PISNIK MAJA MARI (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata najmlajše (11) 3.00 točk
5.. mesto Novak Ema (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kata najmlajše (11) 2.00 točk
6.. mesto RUDONJIĆ MARIJA (Karate Klub Postojna) kata najmlajše (11) 1.00 točk

MALČKI

1. mesto STENDLER KLANJŠEK ŽIVA (Društvo Za Karate Celje) kata malčice (26) 6.00 točk
1. mesto ZORIČ ANĐELA (Društvo Za Borilne Veščine Piran) kumite malčice +30 kg (6) 6.00 točk
1. mesto Bele Lea (Karate klub Kozjansko in Obsotelje) kumite malčice -30 kg (6) 6.00 točk
2. mesto JOVANOVIĆ LANA (Karate klub Velenje) kata malčice (26) 5.00 točk
2. mesto Kramberger Zala (Karate Klub Polzela) kumite malčice -30 kg (6) 5.00 točk
2. mesto MEDIĆ ADELA (Društvo Za Karate Celje) kumite malčice +30 kg (6) 5.00 točk
3. mesto VALENČAK NELI (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite malčice -30 kg (6) 4.00 točk
3. mesto IVANOVIĆ ANA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite malčice +30 kg (6) 4.00 točk
3. mesto LONČARIČ ZOJA (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kata malčice (26) 4.00 točk
4. mesto Bele Lea (Karate klub Kozjansko in Obsotelje) kata malčice (26) 3.00 točk
4. mesto Cekov Vanna (Karate Klub Kranj) kumite malčice +30 kg (6) 3.00 točk
4. mesto JEVŠENAK ALINA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite malčice -30 kg (6) 3.00 točk
5. mesto JERAJ ANJA (Karate Klub Vrhnika) kumite malčice -30 kg (6) 2.00 točk
5. mesto HRIBAR GAJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite malčice +30 kg (6) 2.00 točk
5. mesto HRIBAR GAJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kata malčice (26) 2.00 točk
6. mesto BASAR MARUŠA (Karate Klub Cerknica) kumite malčice -30 kg (6) 1.00 točk
6. mesto OSMANOVIĆ DALAL (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kata malčice (26) 1.00 točk
1. mesto TOMC VITO (Karate Klub Žalec) kumite malčki +30 kg (15) 6.00 točk
1. mesto REIHS JAKA (Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona) kata malčki (24) 6.00 točk
1. mesto Sodin Leon (Karate klub Kozjansko in Obsotelje) kumite malčki -30 kg (9) 6.00 točk
2. mesto BOJC JAKOB (Karate Klub Postojna) kata malčki (24) 5.00 točk
2. mesto Mlačnik Ažbe (Karate Klub Polzela) kumite malčki -30 kg (9) 5.00 točk
2. mesto OČKO GAL (Karate klub Velenje) kumite malčki +30 kg (15) 5.00 točk
3. mesto Skalič Bor (Karate Klub Petrovče) kumite malčki -30 kg (9) 4.00 točk
3. mesto Kaurin Boris (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite malčki +30 kg (15) 4.00 točk
3. mesto Subotič Filip (Karate Klub Postojna) kata malčki (24) 4.00 točk
4. mesto TRONTELJ TAI (Karate Klub Cerknica) kumite malčki -30 kg (9) 3.00 točk
4. mesto OČKO GAL (Karate klub Velenje) kata malčki (24) 3.00 točk
4. mesto GOSTIĆ STEFAN (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite malčki +30 kg (15) 3.00 točk
5. mesto MAVRIČ LUKA (Karate Klub Shotokan Ajdovščina) kumite malčki +30 kg (15) 2.00 točk
5. mesto RUDONJIĆ JOVAN (Karate Klub Postojna) kata malčki (24) 2.00 točk
5. mesto KRALJ PATRIK (Karate Klub Cerknica) kumite malčki -30 kg (9) 2.00 točk
6. mesto Štandeker Luka (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite malčki +30 kg (15) 1.00 točk
6. mesto MILJATOVIČ ALEKSA, (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kata malčki (24) 1.00 točk
6. mesto MUHIĆ DIN (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite malčki -30 kg (9) 1.00 točk

MALČICE

1.. mesto STENDLER KLANJŠEK ŽIVA (Društvo Za Karate Celje) kata malčice (26) 6.00 točk
1.. mesto ZORIČ ANĐELA (Društvo Za Borilne Veščine Piran) kumite malčice +30 kg (6) 6.00 točk
1.. mesto Bele Lea (Karate klub Kozjansko in Obsotelje) kumite malčice -30 kg (6) 6.00 točk
2.. mesto JOVANOVIĆ LANA (Karate klub Velenje) kata malčice (26) 5.00 točk
2.. mesto Kramberger Zala (Karate Klub Polzela) kumite malčice -30 kg (6) 5.00 točk
2.. mesto MEDIĆ ADELA (Društvo Za Karate Celje) kumite malčice +30 kg (6) 5.00 točk
3.. mesto VALENČAK NELI (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite malčice -30 kg (6) 4.00 točk
3.. mesto LONČARIČ ZOJA (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kata malčice (26) 4.00 točk
3.. mesto IVANOVIĆ ANA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite malčice +30 kg (6) 4.00 točk
4.. mesto Cekov Vanna (Karate Klub Kranj) kumite malčice +30 kg (6) 3.00 točk
4.. mesto JEVŠENAK ALINA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite malčice -30 kg (6) 3.00 točk
4.. mesto Bele Lea (Karate klub Kozjansko in Obsotelje) kata malčice (26) 3.00 točk
5.. mesto JERAJ ANJA (Karate Klub Vrhnika) kumite malčice -30 kg (6) 2.00 točk
5.. mesto HRIBAR GAJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite malčice +30 kg (6) 2.00 točk
5.. mesto HRIBAR GAJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kata malčice (26) 2.00 točk
6.. mesto BASAR MARUŠA (Karate Klub Cerknica) kumite malčice -30 kg (6) 1.00 točk
6.. mesto OSMANOVIĆ DALAL (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kata malčice (26) 1.00 točk

DEČKI

1. mesto ZAGER HANA (Karate klub Velenje) kata deklice (25) 6.00 točk
1. mesto KURBEGOVIĆ EDNA (Karate Klub Ljubljana) kumite deklice -40 kg (9) 6.00 točk
1. mesto JOšT ZALA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite deklice +40 kg (11) 6.00 točk
2. mesto PRAPROTNIK NECA (Karate Klub Postojna) kata deklice (25) 5.00 točk
2. mesto PETKOVIĆ TJAŠA (Karate Klub Brežice) kumite deklice -40 kg (9) 5.00 točk
2. mesto JESENEK ROJŠEK ANEJA (Karate Klub Polzela) kumite deklice +40 kg (11) 5.00 točk
3. mesto GRAJFONER LEVEC MAJA (Karate Klub Ljubljana) kumite deklice -40 kg (9) 4.00 točk
3. mesto LEBEN TINKARA (Karate Klub Kranj) kata deklice (25) 4.00 točk
3. mesto ČERU JERNEJA (Karate Klub Kranj) kumite deklice +40 kg (11) 4.00 točk
4. mesto RADIĆ MANJA (Karate Klub Ljubljana) kumite deklice -40 kg (9) 3.00 točk
4. mesto Rojs Jana (Karate klub WKSA Duplek) kumite deklice +40 kg (11) 3.00 točk
4. mesto KONTREC ALJA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata deklice (25) 3.00 točk
5. mesto LAVRIČ SARA (Karate Klub Brežice) kata deklice (25) 2.00 točk
5. mesto MLAKAR NIKA (Karate društvo Loče) kumite deklice +40 kg (11) 2.00 točk
5. mesto Kotnik Nika (Karate Klub Kranj) kumite deklice -40 kg (9) 2.00 točk
6. mesto SKUHALA ZOJA (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata deklice (25) 1.00 točk
6. mesto Polak Tia (Karate Klub Kranj) kumite deklice -40 kg (9) 1.00 točk
6. mesto CARLI SOFIJA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite deklice +40 kg (11) 1.00 točk
1. mesto KOLšEK KLEMEN (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite dečki +45 kg (5) 4.00 točk
1. mesto MLAKAR LUKA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite dečki -40 kg (9) 6.00 točk
1. mesto BELE LUKA (Karate klub Kozjansko in Obsotelje) kumite dečki -45 kg (10) 6.00 točk
1. mesto HLASTEC KIAN (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kata dečki (22) 6.00 točk
1. mesto Zbil Grega (Karate klub Kozjansko in Obsotelje) kumite dečki -35 kg (13) 6.00 točk
2. mesto GRIVEC TILEN (Karate Klub Trbovlje) kumite dečki +45 kg (5) 3.00 točk
2. mesto VALIŠER TIMOTEJ (Karate Klub Selnica Ob Dravi) kumite dečki -45 kg (10) 5.00 točk
2. mesto HMELAK TIBOR (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite dečki -35 kg (13) 5.00 točk
2. mesto JELENKO BENJAMIN (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite dečki -40 kg (9) 5.00 točk
2. mesto Zbil Grega (Karate klub Kozjansko in Obsotelje) kata dečki (22) 5.00 točk
3. mesto CESTNIK EMILIJO (Karate Klub Nestor) kumite dečki -40 kg (9) 4.00 točk
3. mesto FILIPIČ MARK (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite dečki -35 kg (13) 4.00 točk
3. mesto DERČA ALEKSEJ BENJAMIN (Karate Klub Polzela) kumite dečki +45 kg (5) 2.50 točk
3. mesto GORENŠEK VID (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kumite dečki -45 kg (10) 4.00 točk
3. mesto BELE LUKA (Karate klub Kozjansko in Obsotelje) kata dečki (22) 4.00 točk
4. mesto Rola Luka (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite dečki -40 kg (9) 3.00 točk
4. mesto MIHELIČ MAJ (Karate Klub Cerknica) kata dečki (22) 3.00 točk
4. mesto STOJADINOVIć TIMOTEJ (Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria) kumite dečki +45 kg (5) 2.00 točk
4. mesto DRNOVŠEK ENEJ (Karate Klub Trbovlje) kumite dečki -35 kg (13) 3.00 točk
4. mesto HVALA ALJAŽ (Karate Klub Trbovlje) kumite dečki -45 kg (10) 3.00 točk
5. mesto BREMEC ALJAŽ (Shotokan Karate Klub Bohinj) kumite dečki -35 kg (13) 2.00 točk
5. mesto BOŽIČ TADEJ (Klub borilnih veščin Sevnica) kumite dečki -45 kg (10) 2.00 točk
5. mesto NAGODE JANEZ (Karate Klub Vrhnika) kumite dečki +45 kg (5) 1.00 točk
5. mesto Cekov Timotej (Karate Klub Kranj) kumite dečki -40 kg (9) 2.00 točk
5. mesto CICVARIĆ LUKA (Karate Klub Brežice) kata dečki (22) 2.00 točk
6. mesto MARINKOVIČ ANŽE (Karate Klub Žalec) kumite dečki -35 kg (13) 1.00 točk
6. mesto GORENŠEK VID (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kata dečki (22) 1.00 točk
6. mesto Mujić Vedad (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite dečki -40 kg (9) 1.00 točk
6. mesto GOVEJŠEK ANŽE (Karate Klub Nestor) kumite dečki -45 kg (10) 1.00 točk

DEKLICE

1.. mesto JOšT ZALA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite deklice +40 kg (11) 6.00 točk
1.. mesto KURBEGOVIĆ EDNA (Karate Klub Ljubljana) kumite deklice -40 kg (9) 6.00 točk
1.. mesto ZAGER HANA (Karate klub Velenje) kata deklice (25) 6.00 točk
2.. mesto JESENEK ROJŠEK ANEJA (Karate Klub Polzela) kumite deklice +40 kg (11) 5.00 točk
2.. mesto PRAPROTNIK NECA (Karate Klub Postojna) kata deklice (25) 5.00 točk
2.. mesto PETKOVIĆ TJAŠA (Karate Klub Brežice) kumite deklice -40 kg (9) 5.00 točk
3.. mesto ČERU JERNEJA (Karate Klub Kranj) kumite deklice +40 kg (11) 4.00 točk
3.. mesto GRAJFONER LEVEC MAJA (Karate Klub Ljubljana) kumite deklice -40 kg (9) 4.00 točk
3.. mesto LEBEN TINKARA (Karate Klub Kranj) kata deklice (25) 4.00 točk
4.. mesto RADIĆ MANJA (Karate Klub Ljubljana) kumite deklice -40 kg (9) 3.00 točk
4.. mesto Rojs Jana (Karate klub WKSA Duplek) kumite deklice +40 kg (11) 3.00 točk
4.. mesto KONTREC ALJA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata deklice (25) 3.00 točk
5.. mesto LAVRIČ SARA (Karate Klub Brežice) kata deklice (25) 2.00 točk
5.. mesto MLAKAR NIKA (Karate društvo Loče) kumite deklice +40 kg (11) 2.00 točk
5.. mesto Kotnik Nika (Karate Klub Kranj) kumite deklice -40 kg (9) 2.00 točk
6.. mesto Polak Tia (Karate Klub Kranj) kumite deklice -40 kg (9) 1.00 točk
6.. mesto SKUHALA ZOJA (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata deklice (25) 1.00 točk
6.. mesto CARLI SOFIJA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite deklice +40 kg (11) 1.00 točk

MLAJŠI KADETI

1. mesto BAŠAR EMA (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite ml. kadetinje -45 kg (2) 3.00 točk
1. mesto Sodin Lara (Karate klub Kozjansko in Obsotelje) kumite ml. kadetinje -40 kg (2) 3.00 točk
1. mesto PETAN ELA (Karate Klub Brežice) kata ml. kadetinje (21) 6.00 točk
1. mesto BREZOVNIK TISA JERNEA (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 6.00 točk
1. mesto AVŽNER ZOJA (Karate Klub Polzela) kumite ml. kadetinje +50 kg (13) 6.00 točk
2. mesto PETAN ELA (Karate Klub Brežice) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 5.00 točk
2. mesto TOMAŽIČ EVA (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kata ml. kadetinje (21) 5.00 točk
2. mesto ZAVRTANIK POLONA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite ml. kadetinje +50 kg (13) 5.00 točk
2. mesto Rojs Vita (Karate klub WKSA Duplek) kumite ml. kadetinje -45 kg (2) 1.00 točk
2. mesto Audič Vita (Karate Klub Hrastnik) kumite ml. kadetinje -40 kg (2) 1.00 točk
3. mesto KOBAL - PAHOR LEA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata ml. kadetinje (21) 4.00 točk
3. mesto ARSENIČ SARA (Karate Klub Postojna) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 4.00 točk
3. mesto SEVER ANA (Karate Klub Brežice) kumite ml. kadetinje +50 kg (13) 4.00 točk
4. mesto ČUHALEV NADJA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 3.00 točk
4. mesto ČEŠAREK SIMONA (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kata ml. kadetinje (21) 3.00 točk
4. mesto PAVŠIČ HANA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadetinje +50 kg (13) 3.00 točk
5. mesto PETKOVIĆ SAŠA (Karate Klub Brežice) kata ml. kadetinje (21) 2.00 točk
5. mesto BALDžIEV TANJA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 2.00 točk
5. mesto DROBNJAK MARINA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje +50 kg (13) 2.00 točk
6. mesto OGRIZEK TRINA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje +50 kg (13) 1.00 točk
6. mesto ČUHALEV NADJA (Karate Klub Kranj) kata ml. kadetinje (21) 1.00 točk
6. mesto KOLANDER EVA (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 1.00 točk
1. mesto BURLAK ANDRAŽ (Karate Klub Radvanje) kumite ml. kadeti -55 kg (7) 6.00 točk
1. mesto ARSENIć PETAR (Karate Klub Postojna) kumite ml. kadeti -45 kg (8) 6.00 točk
1. mesto ŠEHIĆ DENIS (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. kadeti -40 kg (3) 4.00 točk
1. mesto KRŽIŠNIK GAL, (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. kadeti +55 kg (7) 6.00 točk
1. mesto BOROVNIK NIK (Karate klub Velenje) kata ml. kadeti (15) 6.00 točk
1. mesto BOROVNIK NIK (Karate klub Velenje) kumite ml. kadeti -50 kg (6) 6.00 točk
2. mesto SUŠA ŽIGA (Karate Klub Žalec) kumite ml. kadeti -55 kg (7) 5.00 točk
2. mesto ŽIBRET BOR (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. kadeti -40 kg (3) 3.00 točk
2. mesto POŽARNIK KNEZ GAL (Športno Društvo Dinamik Celje) kumite ml. kadeti +55 kg (7) 5.00 točk
2. mesto MAKAROV ILLYA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite ml. kadeti -45 kg (8) 5.00 točk
2. mesto ZARIČ VID (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite ml. kadeti -50 kg (6) 5.00 točk
2. mesto MOČNIK TIMI (Karate Klub Petrovče) kata ml. kadeti (15) 5.00 točk
3. mesto Pepić Niko Danijel (Društvo Za Borilne Veščine Piran) kumite ml. kadeti -55 kg (7) 4.00 točk
3. mesto LORBER MAJ (Društvo Za Karate Celje) kumite ml. kadeti -40 kg (3) 2.50 točk
3. mesto POŽARNIK KNEZ VID (Športno Društvo Dinamik Celje) kumite ml. kadeti -50 kg (6) 4.00 točk
3. mesto RADIĆ LUKA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite ml. kadeti +55 kg (7) 4.00 točk
3. mesto BOŽIČ CENE (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadeti -45 kg (8) 4.00 točk
3. mesto ČEH ALEŠ (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kata ml. kadeti (15) 4.00 točk
4. mesto GUBENŠEK NACE (Karate Klub Nestor) kumite ml. kadeti +55 kg (7) 3.00 točk
4. mesto VANOVŠEK ENEJ, (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kata ml. kadeti (15) 3.00 točk
4. mesto TOPOLOVEC DOMEN (Karate Klub Branik Maribor) kumite ml. kadeti -55 kg (7) 3.00 točk
4. mesto LIPOVŠEK AMADEJ (Društvo Za Karate Celje) kumite ml. kadeti -45 kg (8) 3.00 točk
4. mesto BASAR LOVRO (Karate Klub Cerknica) kumite ml. kadeti -50 kg (6) 3.00 točk
5. mesto ZARIČ VID (Karate Klub Kovinar Maribor) kata ml. kadeti (15) 2.00 točk
5. mesto Smrekar Šuštaršič Tim (Karate-do klub Ig Shotokan) kumite ml. kadeti +55 kg (7) 2.00 točk
5. mesto CERJAK JAKA (Karate Klub Brežice) kumite ml. kadeti -45 kg (8) 2.00 točk
5. mesto KUNŠTEK NEJC (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ml. kadeti -55 kg (7) 2.00 točk
6. mesto MEŠANOVIČ BENJAMIN (Karate klub Velenje) kata ml. kadeti (15) 1.00 točk
6. mesto KRIžAJ ALEKSANDER (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadeti -45 kg (8) 1.00 točk
6. mesto Batić Malik (Karate-do klub Ig Shotokan) kumite ml. kadeti +55 kg (7) 1.00 točk

MLAJŠI KADETINJE

1.. mesto AVŽNER ZOJA (Karate Klub Polzela) kumite ml. kadetinje +50 kg (13) 6.00 točk
1.. mesto PETAN ELA (Karate Klub Brežice) kata ml. kadetinje (21) 6.00 točk
1.. mesto BAŠAR EMA (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite ml. kadetinje -45 kg (2) 3.00 točk
1.. mesto Sodin Lara (Karate klub Kozjansko in Obsotelje) kumite ml. kadetinje -40 kg (2) 3.00 točk
1.. mesto BREZOVNIK TISA JERNEA (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 6.00 točk
2.. mesto PETAN ELA (Karate Klub Brežice) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 5.00 točk
2.. mesto ZAVRTANIK POLONA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite ml. kadetinje +50 kg (13) 5.00 točk
2.. mesto TOMAŽIČ EVA (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kata ml. kadetinje (21) 5.00 točk
2.. mesto Rojs Vita (Karate klub WKSA Duplek) kumite ml. kadetinje -45 kg (2) 1.00 točk
2.. mesto Audič Vita (Karate Klub Hrastnik) kumite ml. kadetinje -40 kg (2) 1.00 točk
3.. mesto ARSENIČ SARA (Karate Klub Postojna) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 4.00 točk
3.. mesto SEVER ANA (Karate Klub Brežice) kumite ml. kadetinje +50 kg (13) 4.00 točk
3.. mesto KOBAL - PAHOR LEA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata ml. kadetinje (21) 4.00 točk
4.. mesto PAVŠIČ HANA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadetinje +50 kg (13) 3.00 točk
4.. mesto ČEŠAREK SIMONA (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kata ml. kadetinje (21) 3.00 točk
4.. mesto ČUHALEV NADJA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 3.00 točk
5.. mesto DROBNJAK MARINA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje +50 kg (13) 2.00 točk
5.. mesto PETKOVIĆ SAŠA (Karate Klub Brežice) kata ml. kadetinje (21) 2.00 točk
5.. mesto BALDžIEV TANJA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 2.00 točk
6.. mesto ČUHALEV NADJA (Karate Klub Kranj) kata ml. kadetinje (21) 1.00 točk
6.. mesto OGRIZEK TRINA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje +50 kg (13) 1.00 točk
6.. mesto KOLANDER EVA (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 1.00 točk

KADETI

1. mesto GANZITTI NIA (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (11) 6.00 točk
1. mesto BERGANT LAURA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -54 kg (7) 6.00 točk
1. mesto MOLNAR ELIZABETA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (12) 6.00 točk
1. mesto REPIČ JERCA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -47 kg (6) 6.00 točk
2. mesto ŽERJAV NUŠA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje +54 kg (12) 5.00 točk
2. mesto NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -47 kg (6) 5.00 točk
2. mesto NOVAK SARA, (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kata kadetinje (11) 5.00 točk
2. mesto DEBELJAK HANA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje -54 kg (7) 5.00 točk
3. mesto MAGAJNA MAšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -47 kg (6) 4.00 točk
3. mesto UGOVšEK ALENKA (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje -54 kg (7) 4.00 točk
3. mesto HORVATIČ KATJA (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (11) 4.00 točk
3. mesto LIKAR ALJA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje +54 kg (12) 4.00 točk
4. mesto KVAS TJAŠA (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje -54 kg (7) 3.00 točk
4. mesto ŽIBRET ZALA MARIA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (12) 3.00 točk
4. mesto ĐAKOVIć LARA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -47 kg (6) 3.00 točk
4. mesto NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata kadetinje (11) 3.00 točk
5. mesto CARLI MARUšA SARA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadetinje +54 kg (12) 2.00 točk
5. mesto IVANOVIĆ TIJANA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite kadetinje -47 kg (6) 2.00 točk
5. mesto SALKIČ LARA (Karate Klub Trbovlje) kumite kadetinje -54 kg (7) 2.00 točk
5. mesto MAGAJNA MAšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata kadetinje (11) 2.00 točk
6. mesto ABRAM NIJA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite kadetinje -54 kg (7) 1.00 točk
6. mesto NAMESTNIK TADEJA (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata kadetinje (11) 1.00 točk
6. mesto Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje +54 kg (12) 1.00 točk
1. mesto JORDAN TIMOTEJ (KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA) kumite kadeti +70 kg (4) 4.00 točk
1. mesto VALENČAK MIHAEL (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite kadeti -57 kg (8) 6.00 točk
1. mesto STERNIŠA NEJC (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kata kadeti (9) 6.00 točk
1. mesto BAŠIČ FEKONJA MAI (Karate klub Mirna Peč) kumite kadeti -52 kg (8) 6.00 točk
1. mesto GORIŠEK MATEJ (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite kadeti -70 kg (4) 4.00 točk
1. mesto VALNER TIM (Društvo Za Karate Celje) kumite kadeti -63 kg (9) 6.00 točk
2. mesto OREščANIN ZORAN (Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria) kumite kadeti -70 kg (4) 3.00 točk
2. mesto KRAJNC MIHA (Karate Klub Selnica Ob Dravi) kumite kadeti +70 kg (4) 3.00 točk
2. mesto ISAKOVIĆ KENAN (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -52 kg (8) 5.00 točk
2. mesto MARKULJEVIČ MARKO (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -57 kg (8) 5.00 točk
2. mesto KLOBASA BLAŽ (Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona) kata kadeti (9) 5.00 točk
2. mesto MARKULJEVIČ UROŠ (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -63 kg (9) 5.00 točk
3. mesto TAMŠE NIKLAS (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite kadeti -52 kg (8) 4.00 točk
3. mesto MEDVED MAKS (Karate Klub Žalec) kumite kadeti -70 kg (4) 2.50 točk
3. mesto KLEMENčIč KRISTJAN (Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona) kata kadeti (9) 4.00 točk
3. mesto Jamnik Lucijan (Karate-do klub Ig Shotokan) kumite kadeti -57 kg (8) 4.00 točk
3. mesto LESNIKA ŽAN LUKA (Karate klub Kozjansko in Obsotelje) kumite kadeti +70 kg (4) 2.50 točk
3. mesto BARL MAJ (Karate Klub Petrovče) kumite kadeti -63 kg (9) 4.00 točk
4. mesto KRAJNC MIHA (Karate Klub Selnica Ob Dravi) kata kadeti (9) 3.00 točk
4. mesto COSOVICI MAXIM (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite kadeti -63 kg (9) 3.00 točk
4. mesto SVJETLANOVIĆ RAJKO (Karate Klub Shotokan Ajdovščina) kumite kadeti -70 kg (4) 2.00 točk
4. mesto RAKOVNIK SVEN (Društvo Za Karate Celje) kumite kadeti -57 kg (8) 3.00 točk
4. mesto LAVRIČ DAVID MATIJA (Karate Klub Brežice) kumite kadeti -52 kg (8) 3.00 točk
5. mesto KOLšEK MAJ (Karate Klub Žalec) kumite kadeti -52 kg (8) 2.00 točk
5. mesto KERIN LAN (Karate Klub Brežice) kumite kadeti -57 kg (8) 2.00 točk
5. mesto Batić Naser (Karate-do klub Ig Shotokan) kumite kadeti -63 kg (9) 2.00 točk
5. mesto ČIMžAR ALEKS (Karate klub Šenčur) kata kadeti (9) 2.00 točk
6. mesto ČIMžAR ALEKS (Karate klub Šenčur) kumite kadeti -63 kg (9) 1.00 točk
6. mesto SLUGA JURE (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kata kadeti (9) 1.00 točk
6. mesto Mohenski Robi (Karate Klub Žalec) kumite kadeti -57 kg (8) 1.00 točk

KADETINJE

1.. mesto MOLNAR ELIZABETA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (12) 6.00 točk
1.. mesto REPIČ JERCA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -47 kg (6) 6.00 točk
1.. mesto BERGANT LAURA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -54 kg (7) 6.00 točk
1.. mesto GANZITTI NIA (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (11) 6.00 točk
2.. mesto NOVAK SARA, (Karate Klub Seki Sv. Jernej) kata kadetinje (11) 5.00 točk
2.. mesto ŽERJAV NUŠA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje +54 kg (12) 5.00 točk
2.. mesto NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -47 kg (6) 5.00 točk
2.. mesto DEBELJAK HANA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje -54 kg (7) 5.00 točk
3.. mesto LIKAR ALJA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje +54 kg (12) 4.00 točk
3.. mesto MAGAJNA MAšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -47 kg (6) 4.00 točk
3.. mesto UGOVšEK ALENKA (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje -54 kg (7) 4.00 točk
3.. mesto HORVATIČ KATJA (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (11) 4.00 točk
4.. mesto KVAS TJAŠA (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje -54 kg (7) 3.00 točk
4.. mesto ŽIBRET ZALA MARIA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (12) 3.00 točk
4.. mesto ĐAKOVIć LARA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -47 kg (6) 3.00 točk
4.. mesto NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata kadetinje (11) 3.00 točk
5.. mesto CARLI MARUšA SARA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadetinje +54 kg (12) 2.00 točk
5.. mesto IVANOVIĆ TIJANA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite kadetinje -47 kg (6) 2.00 točk
5.. mesto MAGAJNA MAšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata kadetinje (11) 2.00 točk
5.. mesto SALKIČ LARA (Karate Klub Trbovlje) kumite kadetinje -54 kg (7) 2.00 točk
6.. mesto Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje +54 kg (12) 1.00 točk
6.. mesto NAMESTNIK TADEJA (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata kadetinje (11) 1.00 točk
6.. mesto ABRAM NIJA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite kadetinje -54 kg (7) 1.00 točk

MLADINCI

1. mesto ŠENICA NIKA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (4) 4.00 točk
1. mesto CESAR PIA (Karate klub Velenje) kata mladinke (10) 6.00 točk
1. mesto HABJAN NUšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (2) 3.00 točk
1. mesto POTISK LAURA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke +59 kg (6) 6.00 točk
2. mesto BOŽJAK LAURA (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinke -53 kg (2) 1.00 točk
2. mesto MUHAREMOVIĆ ŠUHRA (Karate klub Velenje) kata mladinke (10) 5.00 točk
2. mesto ŽOHAR SARA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinke +59 kg (6) 5.00 točk
2. mesto SKALICKY TAJDA (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinke -59 kg (4) 3.00 točk
3. mesto LEVEC GRAJFONER KATARINA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke -59 kg (4) 2.50 točk
3. mesto LUKIĆ IVANA (Karate Klub Brežice) kumite mladinke +59 kg (6) 4.00 točk
3. mesto ČESKO KAJA (Karate klub Velenje) kata mladinke (10) 4.00 točk
4. mesto ČESKO KAJA (Karate klub Velenje) kumite mladinke +59 kg (6) 3.00 točk
4. mesto KOTNIK ANJA (Karate Klub Kranj) kumite mladinke -59 kg (4) 2.00 točk
4. mesto BOŽJAK LAURA (Karate Klub Trbovlje) kata mladinke (10) 3.00 točk
5. mesto CENTRIH ALEKSANDRA, (Karate klub Velenje) kata mladinke (10) 2.00 točk
5. mesto KENDA MAŠA (Karate klub Velenje) kumite mladinke +59 kg (6) 2.00 točk
6. mesto PUČKO KAJA (Karate Klub Radvanje) kata mladinke (10) 1.00 točk
6. mesto HORVAT ZALA (Karate-do Klub Ptuj) kumite mladinke +59 kg (6) 1.00 točk
1. mesto ZLATKOV TEODOR (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinci -76 kg (8) 6.00 točk
1. mesto ZIDAR DOMEN (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -61 kg (5) 4.00 točk
1. mesto KERŠIČ AHLIN ŽAN (Karate Klub Kranj) kumite mladinci -68 kg (7) 6.00 točk
1. mesto KLOBASA ALEKS (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinci +76 kg (3) 4.00 točk
1. mesto HARTL JAN (Športno društvo za karate GES) kata mladinci (6) 6.00 točk
2. mesto ISAKOVIĆ ALEN (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -76 kg (8) 5.00 točk
2. mesto Gaal Jaka (Karate Klub Radvanje) kumite mladinci +76 kg (3) 3.00 točk
2. mesto BOROVNIK DOMEN (Karate klub Velenje) kata mladinci (6) 5.00 točk
2. mesto SALKIČ ERVIN (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -61 kg (5) 3.00 točk
2. mesto HALILI ADRIAN (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinci -68 kg (7) 5.00 točk
3. mesto REBOLJ LUKA (Karate Klub Kranj) kumite mladinci +76 kg (3) 2.50 točk
3. mesto BRITOVŠEK MARCEL (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata mladinci (6) 4.00 točk
3. mesto PLASKAN JURIJ (Karate Klub Žalec) kumite mladinci -76 kg (8) 4.00 točk
3. mesto DEBELAK DEJAN (Karate Klub Selnica Ob Dravi) kumite mladinci -61 kg (5) 2.50 točk
3. mesto OBLAK TJAž (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite mladinci -68 kg (7) 4.00 točk
4. mesto PODPEČAN LAN (Karate Klub Polzela) kumite mladinci -68 kg (7) 3.00 točk
4. mesto KOŠMRLJ ERIK TEO (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinci -76 kg (8) 3.00 točk
4. mesto PETERNEL ŽAN (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinci -61 kg (5) 2.00 točk
4. mesto JUG TILEN (Karate Klub Murska Sobota) kata mladinci (6) 3.00 točk
5. mesto ČULIBRK JAN (Karate Klub Kranj) kumite mladinci -61 kg (5) 1.00 točk
5. mesto MUHIć AJDIN (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite mladinci -68 kg (7) 2.00 točk
5. mesto LAZIć LEON (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinci -76 kg (8) 2.00 točk
6. mesto ORNIK NINO (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite mladinci -76 kg (8) 1.00 točk

MLADINKE

1.. mesto ŠENICA NIKA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (4) 4.00 točk
1.. mesto CESAR PIA (Karate klub Velenje) kata mladinke (10) 6.00 točk
1.. mesto HABJAN NUšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (2) 3.00 točk
1.. mesto POTISK LAURA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke +59 kg (6) 6.00 točk
2.. mesto BOŽJAK LAURA (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinke -53 kg (2) 1.00 točk
2.. mesto MUHAREMOVIĆ ŠUHRA (Karate klub Velenje) kata mladinke (10) 5.00 točk
2.. mesto ŽOHAR SARA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinke +59 kg (6) 5.00 točk
2.. mesto SKALICKY TAJDA (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinke -59 kg (4) 3.00 točk
3.. mesto ČESKO KAJA (Karate klub Velenje) kata mladinke (10) 4.00 točk
3.. mesto LEVEC GRAJFONER KATARINA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke -59 kg (4) 2.50 točk
3.. mesto LUKIĆ IVANA (Karate Klub Brežice) kumite mladinke +59 kg (6) 4.00 točk
4.. mesto BOŽJAK LAURA (Karate Klub Trbovlje) kata mladinke (10) 3.00 točk
4.. mesto ČESKO KAJA (Karate klub Velenje) kumite mladinke +59 kg (6) 3.00 točk
4.. mesto KOTNIK ANJA (Karate Klub Kranj) kumite mladinke -59 kg (4) 2.00 točk
5.. mesto CENTRIH ALEKSANDRA, (Karate klub Velenje) kata mladinke (10) 2.00 točk
5.. mesto KENDA MAŠA (Karate klub Velenje) kumite mladinke +59 kg (6) 2.00 točk
6.. mesto PUČKO KAJA (Karate Klub Radvanje) kata mladinke (10) 1.00 točk
6.. mesto HORVAT ZALA (Karate-do Klub Ptuj) kumite mladinke +59 kg (6) 1.00 točk

Prijava

Povezave


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve