3. Pokalna tekma KZS


NAJMLAJŠI

1. mjesto MILJATOVIĆ ANDJELA, (Karate klub Seki) kata najmlajše (11) 6.00 točke
2. mjesto SMRDEL Livija (karate klub Pivka) kata najmlajše (11) 5.00 točke
3. mjesto JOZIČ ELLA (Karate klub Velenje) kata najmlajše (11) 4.00 točke
4. mjesto PISNIK MAJA MARI (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata najmlajše (11) 3.00 točke
5. mjesto Novak Ema (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kata najmlajše (11) 2.00 točke
6. mjesto RUDONJIĆ MARIJA (Karate Klub Postojna) kata najmlajše (11) 1.00 točke
1. mjesto HAJRULAI LUAN, (Karate klub Seki) kata najmlajši (9) 6.00 točke
2. mjesto MIKŠA LOVRO (Karate Klub Rogaška Slatina) kata najmlajši (9) 5.00 točke
3. mjesto PAŠIČ ADAM (Karate klub Velenje) kata najmlajši (9) 4.00 točke
4. mjesto AKSENTIČ NASTAS (Karate Klub Postojna) kata najmlajši (9) 3.00 točke
5. mjesto ČESEN BORIS (Shotokan Karate Klub Postojna) kata najmlajši (9) 2.00 točke
6. mjesto Šparemblek Jan (Karate Klub Cerknica) kata najmlajši (9) 1.00 točke

NAJMLAJŠE

1.. mjesto MILJATOVIĆ ANDJELA, (Karate klub Seki) kata najmlajše (11) 6.00 točke
2.. mjesto SMRDEL Livija (karate klub Pivka) kata najmlajše (11) 5.00 točke
3.. mjesto JOZIČ ELLA (Karate klub Velenje) kata najmlajše (11) 4.00 točke
4.. mjesto PISNIK MAJA MARI (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata najmlajše (11) 3.00 točke
5.. mjesto Novak Ema (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kata najmlajše (11) 2.00 točke
6.. mjesto RUDONJIĆ MARIJA (Karate Klub Postojna) kata najmlajše (11) 1.00 točke

MALČKI

1. mjesto Bele Lea (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite malčice -30 kg (6) 6.00 točke
1. mjesto STENDLER KLANJŠEK ŽIVA (Društvo Za Karate Celje) kata malčice (26) 6.00 točke
1. mjesto ZORIČ ANĐELA (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite malčice +30 kg (6) 6.00 točke
2. mjesto Kramberger Zala (Karate Klub Polzela) kumite malčice -30 kg (6) 5.00 točke
2. mjesto JOVANOVIĆ LANA (Karate klub Velenje) kata malčice (26) 5.00 točke
2. mjesto MEDIĆ ADELA (Društvo Za Karate Celje) kumite malčice +30 kg (6) 5.00 točke
3. mjesto IVANOVIĆ ANA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite malčice +30 kg (6) 4.00 točke
3. mjesto LONČARIČ ZOJA (Karate klub Seki) kata malčice (26) 4.00 točke
3. mjesto VALENČAK NELI (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite malčice -30 kg (6) 4.00 točke
4. mjesto JEVŠENAK ALINA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite malčice -30 kg (6) 3.00 točke
4. mjesto Bele Lea (KARATE KLUB KOZJANSKO) kata malčice (26) 3.00 točke
4. mjesto Cekov Vanna (Karate Klub Kranj) kumite malčice +30 kg (6) 3.00 točke
5. mjesto HRIBAR GAJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kata malčice (26) 2.00 točke
5. mjesto JERAJ ANJA (Karate Klub Vrhnika) kumite malčice -30 kg (6) 2.00 točke
5. mjesto HRIBAR GAJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite malčice +30 kg (6) 2.00 točke
6. mjesto BASAR MARUŠA (Karate Klub Cerknica) kumite malčice -30 kg (6) 1.00 točke
6. mjesto OSMANOVIĆ DALAL (Karate klub Seki) kata malčice (26) 1.00 točke
1. mjesto REIHS JAKA (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata malčki (24) 6.00 točke
1. mjesto Sodin Leon (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite malčki -30 kg (9) 6.00 točke
1. mjesto TOMC VITO (Karate Klub Žalec) kumite malčki +30 kg (15) 6.00 točke
2. mjesto OČKO GAL (Karate klub Velenje) kumite malčki +30 kg (15) 5.00 točke
2. mjesto BOJC JAKOB (Karate Klub Postojna) kata malčki (24) 5.00 točke
2. mjesto Mlačnik Ažbe (Karate Klub Polzela) kumite malčki -30 kg (9) 5.00 točke
3. mjesto Kaurin Boris (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite malčki +30 kg (15) 4.00 točke
3. mjesto Subotič Filip (Karate Klub Postojna) kata malčki (24) 4.00 točke
3. mjesto Skalič Bor (Karate Klub Petrovče) kumite malčki -30 kg (9) 4.00 točke
4. mjesto TRONTELJ TAI (Karate Klub Cerknica) kumite malčki -30 kg (9) 3.00 točke
4. mjesto OČKO GAL (Karate klub Velenje) kata malčki (24) 3.00 točke
4. mjesto GOSTIĆ STEFAN (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite malčki +30 kg (15) 3.00 točke
5. mjesto KRALJ PATRIK (Karate Klub Cerknica) kumite malčki -30 kg (9) 2.00 točke
5. mjesto MAVRIČ LUKA (Karate Klub Shotokan Ajdovščina) kumite malčki +30 kg (15) 2.00 točke
5. mjesto RUDONJIĆ JOVAN (Karate Klub Postojna) kata malčki (24) 2.00 točke
6. mjesto MILJATOVIČ ALEKSA, (Karate klub Seki) kata malčki (24) 1.00 točke
6. mjesto MUHIĆ DIN (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite malčki -30 kg (9) 1.00 točke
6. mjesto Štandeker Luka (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite malčki +30 kg (15) 1.00 točke

MALČICE

1.. mjesto Bele Lea (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite malčice -30 kg (6) 6.00 točke
1.. mjesto STENDLER KLANJŠEK ŽIVA (Društvo Za Karate Celje) kata malčice (26) 6.00 točke
1.. mjesto ZORIČ ANĐELA (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite malčice +30 kg (6) 6.00 točke
2.. mjesto Kramberger Zala (Karate Klub Polzela) kumite malčice -30 kg (6) 5.00 točke
2.. mjesto MEDIĆ ADELA (Društvo Za Karate Celje) kumite malčice +30 kg (6) 5.00 točke
2.. mjesto JOVANOVIĆ LANA (Karate klub Velenje) kata malčice (26) 5.00 točke
3.. mjesto LONČARIČ ZOJA (Karate klub Seki) kata malčice (26) 4.00 točke
3.. mjesto IVANOVIĆ ANA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite malčice +30 kg (6) 4.00 točke
3.. mjesto VALENČAK NELI (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite malčice -30 kg (6) 4.00 točke
4.. mjesto JEVŠENAK ALINA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite malčice -30 kg (6) 3.00 točke
4.. mjesto Bele Lea (KARATE KLUB KOZJANSKO) kata malčice (26) 3.00 točke
4.. mjesto Cekov Vanna (Karate Klub Kranj) kumite malčice +30 kg (6) 3.00 točke
5.. mjesto JERAJ ANJA (Karate Klub Vrhnika) kumite malčice -30 kg (6) 2.00 točke
5.. mjesto HRIBAR GAJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite malčice +30 kg (6) 2.00 točke
5.. mjesto HRIBAR GAJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kata malčice (26) 2.00 točke
6.. mjesto OSMANOVIĆ DALAL (Karate klub Seki) kata malčice (26) 1.00 točke
6.. mjesto BASAR MARUŠA (Karate Klub Cerknica) kumite malčice -30 kg (6) 1.00 točke

DEČKI

1. mjesto ZAGER HANA (Karate klub Velenje) kata deklice (25) 6.00 točke
1. mjesto KURBEGOVIĆ EDNA (Karate Klub Ljubljana) kumite deklice -40 kg (9) 6.00 točke
1. mjesto JOšT ZALA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite deklice +40 kg (11) 6.00 točke
2. mjesto PETKOVIĆ TJAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite deklice -40 kg (9) 5.00 točke
2. mjesto JESENEK ROJŠEK ANEJA (Karate Klub Polzela) kumite deklice +40 kg (11) 5.00 točke
2. mjesto PRAPROTNIK NECA (Karate Klub Postojna) kata deklice (25) 5.00 točke
3. mjesto LEBEN TINKARA (Karate Klub Kranj) kata deklice (25) 4.00 točke
3. mjesto ČERU JERNEJA (Karate Klub Kranj) kumite deklice +40 kg (11) 4.00 točke
3. mjesto GRAJFONER LEVEC MAJA (Karate Klub Ljubljana) kumite deklice -40 kg (9) 4.00 točke
4. mjesto KONTREC ALJA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata deklice (25) 3.00 točke
4. mjesto RADIĆ MANJA (Karate Klub Ljubljana) kumite deklice -40 kg (9) 3.00 točke
4. mjesto Rojs Jana (Karate klub WKSA Duplek) kumite deklice +40 kg (11) 3.00 točke
5. mjesto Kotnik Nika (Karate Klub Kranj) kumite deklice -40 kg (9) 2.00 točke
5. mjesto LAVRIČ SARA (Karate Klub Brežice) kata deklice (25) 2.00 točke
5. mjesto MLAKAR NIKA (Karate društvo Loče) kumite deklice +40 kg (11) 2.00 točke
6. mjesto SKUHALA ZOJA (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata deklice (25) 1.00 točke
6. mjesto Polak Tia (Karate Klub Kranj) kumite deklice -40 kg (9) 1.00 točke
6. mjesto CARLI SOFIJA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite deklice +40 kg (11) 1.00 točke
1. mjesto Zbil Grega (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite dečki -35 kg (13) 6.00 točke
1. mjesto KOLšEK KLEMEN (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite dečki +45 kg (5) 4.00 točke
1. mjesto MLAKAR LUKA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite dečki -40 kg (9) 6.00 točke
1. mjesto BELE LUKA (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite dečki -45 kg (10) 6.00 točke
1. mjesto HLASTEC KIAN (Karate klub Seki) kata dečki (22) 6.00 točke
2. mjesto JELENKO BENJAMIN (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite dečki -40 kg (9) 5.00 točke
2. mjesto Zbil Grega (KARATE KLUB KOZJANSKO) kata dečki (22) 5.00 točke
2. mjesto GRIVEC TILEN (Karate Klub Trbovlje) kumite dečki +45 kg (5) 3.00 točke
2. mjesto VALIŠER TIMOTEJ (Karate klub Selnica ob Dravi) kumite dečki -45 kg (10) 5.00 točke
2. mjesto HMELAK TIBOR (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite dečki -35 kg (13) 5.00 točke
3. mjesto DERČA ALEKSEJ BENJAMIN (Karate Klub Polzela) kumite dečki +45 kg (5) 2.50 točke
3. mjesto GORENŠEK VID (Karate klub Seki) kumite dečki -45 kg (10) 4.00 točke
3. mjesto BELE LUKA (KARATE KLUB KOZJANSKO) kata dečki (22) 4.00 točke
3. mjesto CESTNIK EMILIJO (Karate Klub Nestor) kumite dečki -40 kg (9) 4.00 točke
3. mjesto FILIPIČ MARK (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite dečki -35 kg (13) 4.00 točke
4. mjesto HVALA ALJAŽ (Karate Klub Trbovlje) kumite dečki -45 kg (10) 3.00 točke
4. mjesto Rola Luka (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite dečki -40 kg (9) 3.00 točke
4. mjesto MIHELIČ MAJ (Karate Klub Cerknica) kata dečki (22) 3.00 točke
4. mjesto STOJADINOVIć TIMOTEJ (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite dečki +45 kg (5) 2.00 točke
4. mjesto DRNOVŠEK ENEJ (Karate Klub Trbovlje) kumite dečki -35 kg (13) 3.00 točke
5. mjesto Cekov Timotej (Karate Klub Kranj) kumite dečki -40 kg (9) 2.00 točke
5. mjesto CICVARIĆ LUKA (Karate Klub Brežice) kata dečki (22) 2.00 točke
5. mjesto BREMEC ALJAŽ (Shotokan Karate Klub Bohinj) kumite dečki -35 kg (13) 2.00 točke
5. mjesto BOŽIČ TADEJ (Klub borilnih veščin Sevnica) kumite dečki -45 kg (10) 2.00 točke
5. mjesto NAGODE JANEZ (Karate Klub Vrhnika) kumite dečki +45 kg (5) 1.00 točke
6. mjesto Mujić Vedad (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite dečki -40 kg (9) 1.00 točke
6. mjesto GOVEJŠEK ANŽE (Karate Klub Nestor) kumite dečki -45 kg (10) 1.00 točke
6. mjesto MARINKOVIČ ANŽE (Karate Klub Žalec) kumite dečki -35 kg (13) 1.00 točke
6. mjesto GORENŠEK VID (Karate klub Seki) kata dečki (22) 1.00 točke

DEKLICE

1.. mjesto KURBEGOVIĆ EDNA (Karate Klub Ljubljana) kumite deklice -40 kg (9) 6.00 točke
1.. mjesto ZAGER HANA (Karate klub Velenje) kata deklice (25) 6.00 točke
1.. mjesto JOšT ZALA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite deklice +40 kg (11) 6.00 točke
2.. mjesto PETKOVIĆ TJAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite deklice -40 kg (9) 5.00 točke
2.. mjesto JESENEK ROJŠEK ANEJA (Karate Klub Polzela) kumite deklice +40 kg (11) 5.00 točke
2.. mjesto PRAPROTNIK NECA (Karate Klub Postojna) kata deklice (25) 5.00 točke
3.. mjesto LEBEN TINKARA (Karate Klub Kranj) kata deklice (25) 4.00 točke
3.. mjesto ČERU JERNEJA (Karate Klub Kranj) kumite deklice +40 kg (11) 4.00 točke
3.. mjesto GRAJFONER LEVEC MAJA (Karate Klub Ljubljana) kumite deklice -40 kg (9) 4.00 točke
4.. mjesto Rojs Jana (Karate klub WKSA Duplek) kumite deklice +40 kg (11) 3.00 točke
4.. mjesto KONTREC ALJA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata deklice (25) 3.00 točke
4.. mjesto RADIĆ MANJA (Karate Klub Ljubljana) kumite deklice -40 kg (9) 3.00 točke
5.. mjesto MLAKAR NIKA (Karate društvo Loče) kumite deklice +40 kg (11) 2.00 točke
5.. mjesto Kotnik Nika (Karate Klub Kranj) kumite deklice -40 kg (9) 2.00 točke
5.. mjesto LAVRIČ SARA (Karate Klub Brežice) kata deklice (25) 2.00 točke
6.. mjesto CARLI SOFIJA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite deklice +40 kg (11) 1.00 točke
6.. mjesto Polak Tia (Karate Klub Kranj) kumite deklice -40 kg (9) 1.00 točke
6.. mjesto SKUHALA ZOJA (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata deklice (25) 1.00 točke

MLAJŠI KADETI

1. mjesto BREZOVNIK TISA JERNEA (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 6.00 točke
1. mjesto AVŽNER ZOJA (Karate Klub Polzela) kumite ml. kadetinje +50 kg (13) 6.00 točke
1. mjesto BAŠAR EMA (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite ml. kadetinje -45 kg (2) 3.00 točke
1. mjesto Sodin Lara (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite ml. kadetinje -40 kg (2) 3.00 točke
1. mjesto PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kata ml. kadetinje (21) 6.00 točke
2. mjesto Audič Vita (Karate Klub Hrastnik) kumite ml. kadetinje -40 kg (2) 1.00 točke
2. mjesto PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 5.00 točke
2. mjesto TOMAŽIČ EVA (Karate klub Seki) kata ml. kadetinje (21) 5.00 točke
2. mjesto ZAVRTANIK POLONA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite ml. kadetinje +50 kg (13) 5.00 točke
2. mjesto Rojs Vita (Karate klub WKSA Duplek) kumite ml. kadetinje -45 kg (2) 1.00 točke
3. mjesto KOBAL - PAHOR LEA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata ml. kadetinje (21) 4.00 točke
3. mjesto ARSENIČ SARA (Karate Klub Postojna) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 4.00 točke
3. mjesto SEVER ANA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ml. kadetinje +50 kg (13) 4.00 točke
4. mjesto ČEŠAREK SIMONA (Karate klub Seki) kata ml. kadetinje (21) 3.00 točke
4. mjesto PAVŠIČ HANA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadetinje +50 kg (13) 3.00 točke
4. mjesto ČUHALEV NADJA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 3.00 točke
5. mjesto BALDžIEV TANJA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 2.00 točke
5. mjesto DROBNJAK MARINA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje +50 kg (13) 2.00 točke
5. mjesto PETKOVIĆ SAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kata ml. kadetinje (21) 2.00 točke
6. mjesto KOLANDER EVA (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 1.00 točke
6. mjesto OGRIZEK TRINA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje +50 kg (13) 1.00 točke
6. mjesto ČUHALEV NADJA (Karate Klub Kranj) kata ml. kadetinje (21) 1.00 točke
1. mjesto ŠEHIĆ DENIS (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. kadeti -40 kg (3) 4.00 točke
1. mjesto KRŽIŠNIK GAL, (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. kadeti +55 kg (7) 6.00 točke
1. mjesto BOROVNIK NIK (Karate klub Velenje) kata ml. kadeti (15) 6.00 točke
1. mjesto BOROVNIK NIK (Karate klub Velenje) kumite ml. kadeti -50 kg (6) 6.00 točke
1. mjesto BURLAK ANDRAŽ (Karate Klub Radvanje) kumite ml. kadeti -55 kg (7) 6.00 točke
1. mjesto ARSENIć PETAR (Karate Klub Postojna) kumite ml. kadeti -45 kg (8) 6.00 točke
2. mjesto MOČNIK TIMI (Karate Klub Petrovče) kata ml. kadeti (15) 5.00 točke
2. mjesto SUŠA ŽIGA (Karate Klub Žalec) kumite ml. kadeti -55 kg (7) 5.00 točke
2. mjesto ŽIBRET BOR (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. kadeti -40 kg (3) 3.00 točke
2. mjesto POŽARNIK KNEZ GAL (Športno Društvo Dinamik Celje) kumite ml. kadeti +55 kg (7) 5.00 točke
2. mjesto MAKAROV ILLYA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite ml. kadeti -45 kg (8) 5.00 točke
2. mjesto ZARIČ VID (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite ml. kadeti -50 kg (6) 5.00 točke
3. mjesto RADIĆ LUKA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite ml. kadeti +55 kg (7) 4.00 točke
3. mjesto BOŽIČ CENE (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadeti -45 kg (8) 4.00 točke
3. mjesto ČEH ALEŠ (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kata ml. kadeti (15) 4.00 točke
3. mjesto Pepić Niko Danijel (Društvo Za Borilne Veščine Piran) kumite ml. kadeti -55 kg (7) 4.00 točke
3. mjesto LORBER MAJ (Društvo Za Karate Celje) kumite ml. kadeti -40 kg (3) 2.50 točke
3. mjesto POŽARNIK KNEZ VID (Športno Društvo Dinamik Celje) kumite ml. kadeti -50 kg (6) 4.00 točke
4. mjesto TOPOLOVEC DOMEN (KARATE KLUB BRANIK) kumite ml. kadeti -55 kg (7) 3.00 točke
4. mjesto LIPOVŠEK AMADEJ (Društvo Za Karate Celje) kumite ml. kadeti -45 kg (8) 3.00 točke
4. mjesto BASAR LOVRO (Karate Klub Cerknica) kumite ml. kadeti -50 kg (6) 3.00 točke
4. mjesto GUBENŠEK NACE (Karate Klub Nestor) kumite ml. kadeti +55 kg (7) 3.00 točke
4. mjesto VANOVŠEK ENEJ, (Karate klub Seki) kata ml. kadeti (15) 3.00 točke
5. mjesto KUNŠTEK NEJC (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ml. kadeti -55 kg (7) 2.00 točke
5. mjesto ZARIČ VID (Karate Klub Kovinar Maribor) kata ml. kadeti (15) 2.00 točke
5. mjesto Smrekar Šuštaršič Tim (KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN) kumite ml. kadeti +55 kg (7) 2.00 točke
5. mjesto CERJAK JAKA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ml. kadeti -45 kg (8) 2.00 točke
6. mjesto KRIžAJ ALEKSANDER (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadeti -45 kg (8) 1.00 točke
6. mjesto Batić Malik (KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN) kumite ml. kadeti +55 kg (7) 1.00 točke
6. mjesto MEŠANOVIČ BENJAMIN (Karate klub Velenje) kata ml. kadeti (15) 1.00 točke

MLAJŠI KADETINJE

1.. mjesto BREZOVNIK TISA JERNEA (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 6.00 točke
1.. mjesto AVŽNER ZOJA (Karate Klub Polzela) kumite ml. kadetinje +50 kg (13) 6.00 točke
1.. mjesto PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kata ml. kadetinje (21) 6.00 točke
1.. mjesto BAŠAR EMA (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite ml. kadetinje -45 kg (2) 3.00 točke
1.. mjesto Sodin Lara (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite ml. kadetinje -40 kg (2) 3.00 točke
2.. mjesto ZAVRTANIK POLONA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite ml. kadetinje +50 kg (13) 5.00 točke
2.. mjesto Rojs Vita (Karate klub WKSA Duplek) kumite ml. kadetinje -45 kg (2) 1.00 točke
2.. mjesto TOMAŽIČ EVA (Karate klub Seki) kata ml. kadetinje (21) 5.00 točke
2.. mjesto Audič Vita (Karate Klub Hrastnik) kumite ml. kadetinje -40 kg (2) 1.00 točke
2.. mjesto PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 5.00 točke
3.. mjesto KOBAL - PAHOR LEA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata ml. kadetinje (21) 4.00 točke
3.. mjesto ARSENIČ SARA (Karate Klub Postojna) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 4.00 točke
3.. mjesto SEVER ANA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ml. kadetinje +50 kg (13) 4.00 točke
4.. mjesto PAVŠIČ HANA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadetinje +50 kg (13) 3.00 točke
4.. mjesto ČEŠAREK SIMONA (Karate klub Seki) kata ml. kadetinje (21) 3.00 točke
4.. mjesto ČUHALEV NADJA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 3.00 točke
5.. mjesto PETKOVIĆ SAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kata ml. kadetinje (21) 2.00 točke
5.. mjesto BALDžIEV TANJA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 2.00 točke
5.. mjesto DROBNJAK MARINA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje +50 kg (13) 2.00 točke
6.. mjesto KOLANDER EVA (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 1.00 točke
6.. mjesto ČUHALEV NADJA (Karate Klub Kranj) kata ml. kadetinje (21) 1.00 točke
6.. mjesto OGRIZEK TRINA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje +50 kg (13) 1.00 točke

KADETI

1. mjesto BERGANT LAURA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -54 kg (7) 6.00 točke
1. mjesto MOLNAR ELIZABETA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (12) 6.00 točke
1. mjesto REPIČ JERCA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -47 kg (6) 6.00 točke
1. mjesto GANZITTI NIA (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (11) 6.00 točke
2. mjesto NOVAK SARA, (Karate klub Seki) kata kadetinje (11) 5.00 točke
2. mjesto DEBELJAK HANA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje -54 kg (7) 5.00 točke
2. mjesto ŽERJAV NUŠA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje +54 kg (12) 5.00 točke
2. mjesto NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -47 kg (6) 5.00 točke
3. mjesto LIKAR ALJA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje +54 kg (12) 4.00 točke
3. mjesto MAGAJNA MAšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -47 kg (6) 4.00 točke
3. mjesto UGOVšEK ALENKA (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje -54 kg (7) 4.00 točke
3. mjesto HORVATIČ KATJA (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (11) 4.00 točke
4. mjesto NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata kadetinje (11) 3.00 točke
4. mjesto KVAS TJAŠA (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje -54 kg (7) 3.00 točke
4. mjesto ŽIBRET ZALA MARIA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (12) 3.00 točke
4. mjesto ĐAKOVIć LARA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -47 kg (6) 3.00 točke
5. mjesto IVANOVIĆ TIJANA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite kadetinje -47 kg (6) 2.00 točke
5. mjesto SALKIČ LARA (Karate Klub Trbovlje) kumite kadetinje -54 kg (7) 2.00 točke
5. mjesto MAGAJNA MAšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata kadetinje (11) 2.00 točke
5. mjesto CARLI MARUšA SARA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadetinje +54 kg (12) 2.00 točke
6. mjesto Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje +54 kg (12) 1.00 točke
6. mjesto ABRAM NIJA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite kadetinje -54 kg (7) 1.00 točke
6. mjesto NAMESTNIK TADEJA (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata kadetinje (11) 1.00 točke
1. mjesto GORIŠEK MATEJ (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite kadeti -70 kg (4) 4.00 točke
1. mjesto VALNER TIM (Društvo Za Karate Celje) kumite kadeti -63 kg (9) 6.00 točke
1. mjesto JORDAN TIMOTEJ (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite kadeti +70 kg (4) 4.00 točke
1. mjesto VALENČAK MIHAEL (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite kadeti -57 kg (8) 6.00 točke
1. mjesto STERNIŠA NEJC (Karate klub Seki) kata kadeti (9) 6.00 točke
1. mjesto BAŠIČ FEKONJA MAI (Karate klub Mirna Peč) kumite kadeti -52 kg (8) 6.00 točke
2. mjesto ISAKOVIĆ KENAN (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -52 kg (8) 5.00 točke
2. mjesto MARKULJEVIČ MARKO (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -57 kg (8) 5.00 točke
2. mjesto KLOBASA BLAŽ (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata kadeti (9) 5.00 točke
2. mjesto MARKULJEVIČ UROŠ (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -63 kg (9) 5.00 točke
2. mjesto OREščANIN ZORAN (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite kadeti -70 kg (4) 3.00 točke
2. mjesto KRAJNC MIHA (Karate klub Selnica ob Dravi) kumite kadeti +70 kg (4) 3.00 točke
3. mjesto LESNIKA ŽAN LUKA (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite kadeti +70 kg (4) 2.50 točke
3. mjesto BARL MAJ (Karate Klub Petrovče) kumite kadeti -63 kg (9) 4.00 točke
3. mjesto TAMŠE NIKLAS (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite kadeti -52 kg (8) 4.00 točke
3. mjesto MEDVED MAKS (Karate Klub Žalec) kumite kadeti -70 kg (4) 2.50 točke
3. mjesto KLEMENčIč KRISTJAN (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata kadeti (9) 4.00 točke
3. mjesto Jamnik Lucijan (KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN) kumite kadeti -57 kg (8) 4.00 točke
4. mjesto RAKOVNIK SVEN (Društvo Za Karate Celje) kumite kadeti -57 kg (8) 3.00 točke
4. mjesto LAVRIČ DAVID MATIJA (Karate Klub Brežice) kumite kadeti -52 kg (8) 3.00 točke
4. mjesto KRAJNC MIHA (Karate klub Selnica ob Dravi) kata kadeti (9) 3.00 točke
4. mjesto COSOVICI MAXIM (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite kadeti -63 kg (9) 3.00 točke
4. mjesto SVJETLANOVIĆ RAJKO (Karate Klub Shotokan Ajdovščina) kumite kadeti -70 kg (4) 2.00 točke
5. mjesto ČIMžAR ALEKS (Karate klub Šenčur) kata kadeti (9) 2.00 točke
5. mjesto KOLšEK MAJ (Karate Klub Žalec) kumite kadeti -52 kg (8) 2.00 točke
5. mjesto KERIN LAN (Karate Klub Brežice) kumite kadeti -57 kg (8) 2.00 točke
5. mjesto Batić Naser (KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN) kumite kadeti -63 kg (9) 2.00 točke
6. mjesto SLUGA JURE (Karate klub Seki) kata kadeti (9) 1.00 točke
6. mjesto Mohenski Robi (Karate Klub Žalec) kumite kadeti -57 kg (8) 1.00 točke
6. mjesto ČIMžAR ALEKS (Karate klub Šenčur) kumite kadeti -63 kg (9) 1.00 točke

KADETINJE

1.. mjesto BERGANT LAURA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -54 kg (7) 6.00 točke
1.. mjesto GANZITTI NIA (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (11) 6.00 točke
1.. mjesto MOLNAR ELIZABETA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (12) 6.00 točke
1.. mjesto REPIČ JERCA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -47 kg (6) 6.00 točke
2.. mjesto ŽERJAV NUŠA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje +54 kg (12) 5.00 točke
2.. mjesto NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -47 kg (6) 5.00 točke
2.. mjesto DEBELJAK HANA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje -54 kg (7) 5.00 točke
2.. mjesto NOVAK SARA, (Karate klub Seki) kata kadetinje (11) 5.00 točke
3.. mjesto LIKAR ALJA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje +54 kg (12) 4.00 točke
3.. mjesto MAGAJNA MAšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -47 kg (6) 4.00 točke
3.. mjesto UGOVšEK ALENKA (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje -54 kg (7) 4.00 točke
3.. mjesto HORVATIČ KATJA (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (11) 4.00 točke
4.. mjesto ŽIBRET ZALA MARIA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (12) 3.00 točke
4.. mjesto ĐAKOVIć LARA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -47 kg (6) 3.00 točke
4.. mjesto NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata kadetinje (11) 3.00 točke
4.. mjesto KVAS TJAŠA (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje -54 kg (7) 3.00 točke
5.. mjesto IVANOVIĆ TIJANA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite kadetinje -47 kg (6) 2.00 točke
5.. mjesto MAGAJNA MAšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata kadetinje (11) 2.00 točke
5.. mjesto SALKIČ LARA (Karate Klub Trbovlje) kumite kadetinje -54 kg (7) 2.00 točke
5.. mjesto CARLI MARUšA SARA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadetinje +54 kg (12) 2.00 točke
6.. mjesto Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje +54 kg (12) 1.00 točke
6.. mjesto NAMESTNIK TADEJA (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata kadetinje (11) 1.00 točke
6.. mjesto ABRAM NIJA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite kadetinje -54 kg (7) 1.00 točke

MLADINCI

1. mjesto POTISK LAURA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke +59 kg (6) 6.00 točke
1. mjesto ŠENICA NIKA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (4) 4.00 točke
1. mjesto CESAR PIA (Karate klub Velenje) kata mladinke (10) 6.00 točke
1. mjesto HABJAN NUšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (2) 3.00 točke
2. mjesto SKALICKY TAJDA (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinke -59 kg (4) 3.00 točke
2. mjesto BOŽJAK LAURA (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinke -53 kg (2) 1.00 točke
2. mjesto MUHAREMOVIĆ ŠUHRA (Karate klub Velenje) kata mladinke (10) 5.00 točke
2. mjesto ŽOHAR SARA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinke +59 kg (6) 5.00 točke
3. mjesto ČESKO KAJA (Karate klub Velenje) kata mladinke (10) 4.00 točke
3. mjesto LEVEC GRAJFONER KATARINA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke -59 kg (4) 2.50 točke
3. mjesto LUKIĆ IVANA (Karate Klub Brežice) kumite mladinke +59 kg (6) 4.00 točke
4. mjesto BOŽJAK LAURA (Karate Klub Trbovlje) kata mladinke (10) 3.00 točke
4. mjesto ČESKO KAJA (Karate klub Velenje) kumite mladinke +59 kg (6) 3.00 točke
4. mjesto KOTNIK ANJA (Karate Klub Kranj) kumite mladinke -59 kg (4) 2.00 točke
5. mjesto CENTRIH ALEKSANDRA, (Karate klub Velenje) kata mladinke (10) 2.00 točke
5. mjesto KENDA MAŠA (Karate klub Velenje) kumite mladinke +59 kg (6) 2.00 točke
6. mjesto HORVAT ZALA (Karate-do klub Ptuj) kumite mladinke +59 kg (6) 1.00 točke
6. mjesto PUČKO KAJA (Karate Klub Radvanje) kata mladinke (10) 1.00 točke
1. mjesto KLOBASA ALEKS (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinci +76 kg (3) 4.00 točke
1. mjesto HARTL JAN (Športno društvo za karate GES) kata mladinci (6) 6.00 točke
1. mjesto ZLATKOV TEODOR (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinci -76 kg (8) 6.00 točke
1. mjesto ZIDAR DOMEN (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -61 kg (5) 4.00 točke
1. mjesto KERŠIČ AHLIN ŽAN (Karate Klub Kranj) kumite mladinci -68 kg (7) 6.00 točke
2. mjesto SALKIČ ERVIN (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -61 kg (5) 3.00 točke
2. mjesto HALILI ADRIAN (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinci -68 kg (7) 5.00 točke
2. mjesto ISAKOVIĆ ALEN (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -76 kg (8) 5.00 točke
2. mjesto Gaal Jaka (Karate Klub Radvanje) kumite mladinci +76 kg (3) 3.00 točke
2. mjesto BOROVNIK DOMEN (Karate klub Velenje) kata mladinci (6) 5.00 točke
3. mjesto PLASKAN JURIJ (Karate Klub Žalec) kumite mladinci -76 kg (8) 4.00 točke
3. mjesto DEBELAK DEJAN (Karate klub Selnica ob Dravi) kumite mladinci -61 kg (5) 2.50 točke
3. mjesto OBLAK TJAž (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite mladinci -68 kg (7) 4.00 točke
3. mjesto REBOLJ LUKA (Karate Klub Kranj) kumite mladinci +76 kg (3) 2.50 točke
3. mjesto BRITOVŠEK MARCEL (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata mladinci (6) 4.00 točke
4. mjesto KOŠMRLJ ERIK TEO (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinci -76 kg (8) 3.00 točke
4. mjesto PETERNEL ŽAN (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinci -61 kg (5) 2.00 točke
4. mjesto JUG TILEN (Karate Klub Murska Sobota) kata mladinci (6) 3.00 točke
4. mjesto PODPEČAN LAN (Karate Klub Polzela) kumite mladinci -68 kg (7) 3.00 točke
5. mjesto LAZIć LEON (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinci -76 kg (8) 2.00 točke
5. mjesto ČULIBRK JAN (Karate Klub Kranj) kumite mladinci -61 kg (5) 1.00 točke
5. mjesto MUHIć AJDIN (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite mladinci -68 kg (7) 2.00 točke
6. mjesto ORNIK NINO (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite mladinci -76 kg (8) 1.00 točke

MLADINKE

1.. mjesto CESAR PIA (Karate klub Velenje) kata mladinke (10) 6.00 točke
1.. mjesto HABJAN NUšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (2) 3.00 točke
1.. mjesto POTISK LAURA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke +59 kg (6) 6.00 točke
1.. mjesto ŠENICA NIKA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (4) 4.00 točke
2.. mjesto SKALICKY TAJDA (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinke -59 kg (4) 3.00 točke
2.. mjesto BOŽJAK LAURA (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinke -53 kg (2) 1.00 točke
2.. mjesto MUHAREMOVIĆ ŠUHRA (Karate klub Velenje) kata mladinke (10) 5.00 točke
2.. mjesto ŽOHAR SARA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinke +59 kg (6) 5.00 točke
3.. mjesto ČESKO KAJA (Karate klub Velenje) kata mladinke (10) 4.00 točke
3.. mjesto LEVEC GRAJFONER KATARINA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke -59 kg (4) 2.50 točke
3.. mjesto LUKIĆ IVANA (Karate Klub Brežice) kumite mladinke +59 kg (6) 4.00 točke
4.. mjesto KOTNIK ANJA (Karate Klub Kranj) kumite mladinke -59 kg (4) 2.00 točke
4.. mjesto BOŽJAK LAURA (Karate Klub Trbovlje) kata mladinke (10) 3.00 točke
4.. mjesto ČESKO KAJA (Karate klub Velenje) kumite mladinke +59 kg (6) 3.00 točke
5.. mjesto CENTRIH ALEKSANDRA, (Karate klub Velenje) kata mladinke (10) 2.00 točke
5.. mjesto KENDA MAŠA (Karate klub Velenje) kumite mladinke +59 kg (6) 2.00 točke
6.. mjesto HORVAT ZALA (Karate-do klub Ptuj) kumite mladinke +59 kg (6) 1.00 točke
6.. mjesto PUČKO KAJA (Karate Klub Radvanje) kata mladinke (10) 1.00 točke

Prijava

Sponzori


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve