RUDAR VELENJE OPEN 2018


KADETI

1. mesto Debeljak Hana (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje -54 kg (5) 2.70 točk
1. mesto Žerjav Nuša (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje +54 kg (6) 3.60 točk
1. mesto REPIČ JERCA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -47 kg (4) 2.70 točk
2. mesto Ganzitti Nia (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (8) 2.40 točk
2. mesto Fijačko Sara (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite kadetinje -54 kg (5) 1.80 točk
2. mesto Topolovec Kaja (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje +54 kg (6) 2.40 točk
3. mesto Lišinović Sara (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite kadetinje +54 kg (6) 1.20 točk
3. mesto Bergant Laura (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -54 kg (5) 0.90 točk
3. mesto NOVAK SARA (Karate klub Seki) kata kadetinje (8) 1.20 točk
4. mesto Ibrić Amina (Karate klub ZEN) kumite kadetinje -47 kg (4) 0.90 točk
1. mesto Lipovšek Alen (Karate Klub Petrovče) kumite kadeti +70 kg (5) 2.70 točk
1. mesto Sterniša Nejc (Karate Klub Mawashi Postojna) kata kadeti (12) 3.60 točk
2. mesto KORENJAK BINE (Karate Klub Polzela) kumite kadeti -52 kg (7) 2.40 točk
2. mesto JORDAN Timotej (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite kadeti -70 kg (3) 1.80 točk
2. mesto Gajšek Aljaž (Karate klub Velenje) kata kadeti (12) 2.40 točk
2. mesto Janjić Saša (Karate Klub Tiger Velenje) kumite kadeti +70 kg (5) 1.80 točk
3. mesto KORENJAK BINE (Karate Klub Polzela) kumite kadeti -57 kg (7) 1.20 točk
3. mesto Podpečan Lan (Karate Klub Polzela) kumite kadeti -63 kg (4) 0.90 točk
3. mesto LESNIKA ŽAN LUKA (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') kumite kadeti +70 kg (5) 0.90 točk
4. mesto BURLAK ANDRAŽ (Karate Klub Radvanje) kata kadeti (12) 1.20 točk
4. mesto Valenčak Mihael (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite kadeti -52 kg (7) 1.20 točk
4. mesto Podpečan Lan (Karate Klub Polzela) kumite kadeti -57 kg (7) 1.20 točk
4. mesto Medved Maks (Karate Klub Žalec) kumite kadeti -63 kg (4) 0.90 točk

KADETINJE

1. mesto Debeljak Hana (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje -54 kg (5) 2.70 točk
1. mesto Žerjav Nuša (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje +54 kg (6) 3.60 točk
1. mesto REPIČ JERCA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -47 kg (4) 2.70 točk
2. mesto Ganzitti Nia (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (8) 2.40 točk
2. mesto Fijačko Sara (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite kadetinje -54 kg (5) 1.80 točk
2. mesto Topolovec Kaja (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje +54 kg (6) 2.40 točk
3. mesto Lišinović Sara (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite kadetinje +54 kg (6) 1.20 točk
3. mesto Bergant Laura (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -54 kg (5) 0.90 točk
3. mesto NOVAK SARA (Karate klub Seki) kata kadetinje (8) 1.20 točk
4. mesto Ibrić Amina (Karate klub ZEN) kumite kadetinje -47 kg (4) 0.90 točk

MLADINCI

1. mesto Potisk Laura (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke -59 kg (6) 4.20 točk
1. mesto Šenica Nika (Karate Klub Polzela) kumite mladinke +59 kg (4) 3.10 točk
1. mesto Cesar Pia (Karate klub Velenje) kata mladinke (4) 3.10 točk
2. mesto Bergant Laura (Karate Klub Polzela) kumite mladinke +59 kg (4) 2.10 točk
2. mesto Šenica Nika (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (6) 2.80 točk
3. mesto Žerjav Nuša (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (6) 1.40 točk
3. mesto Kenda Maša (Karate klub Velenje) kumite mladinke +59 kg (4) 1.00 točk
1. mesto Sterniša Nejc (Karate Klub Mawashi Postojna) kata mladinci (5) 3.10 točk

MLADINKE

1. mesto Potisk Laura (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke -59 kg (6) 4.20 točk
1. mesto Cesar Pia (Karate klub Velenje) kata mladinke (4) 3.10 točk
1. mesto Šenica Nika (Karate Klub Polzela) kumite mladinke +59 kg (4) 3.10 točk
2. mesto Bergant Laura (Karate Klub Polzela) kumite mladinke +59 kg (4) 2.10 točk
2. mesto Šenica Nika (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (6) 2.80 točk
3. mesto Žerjav Nuša (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (6) 1.40 točk
3. mesto Kenda Maša (Karate klub Velenje) kumite mladinke +59 kg (4) 1.00 točk

ČLANI

1. mesto NOVAK Sara (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite članice -61 kg (4) 3.60 točk
1. mesto Jagarinec Anika (Karate Klub Polzela) kumite članice - 55 kg (2) 2.40 točk
1. mesto Jagarinec Anika (Karate Klub Polzela) kumite članice open (4) 3.60 točk
2. mesto Tešić Tijana (Karate Klub Rudar Velenje) kumite članice - 55 kg (2) 1.60 točk
2. mesto NOVAK Sara (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite članice open (4) 2.40 točk
2. mesto Sočič Karolina (Karate Klub Zmaj) kumite članice -61 kg (4) 2.40 točk
3. mesto Jagarinec Anika (Karate Klub Polzela) kumite članice -61 kg (4) 1.20 točk
1. mesto Mulabdić Ermin (Karate Klub Rudar Velenje) kumite člani - 84 kg (3) 3.60 točk
1. mesto Preradović Uroš (Karate Klub Rudar Velenje) kumite člani +84 kg (2) 2.40 točk
1. mesto Mulabdić Ermin (Karate Klub Rudar Velenje) kumite člani open (2) 2.40 točk
2. mesto Preradović Uroš (Karate Klub Rudar Velenje) kumite člani open (2) 1.60 točk
2. mesto Smrekar Matic (Karate klub Lev) kumite člani - 84 kg (3) 2.40 točk

ČLANICE

1. mesto Jagarinec Anika (Karate Klub Polzela) kumite članice - 55 kg (2) 2.40 točk
1. mesto NOVAK Sara (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite članice -61 kg (4) 3.60 točk
1. mesto Jagarinec Anika (Karate Klub Polzela) kumite članice open (4) 3.60 točk
2. mesto Sočič Karolina (Karate Klub Zmaj) kumite članice -61 kg (4) 2.40 točk
2. mesto NOVAK Sara (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite članice open (4) 2.40 točk
2. mesto Tešić Tijana (Karate Klub Rudar Velenje) kumite članice - 55 kg (2) 1.60 točk
3. mesto Jagarinec Anika (Karate Klub Polzela) kumite članice -61 kg (4) 1.20 točk

Prijava

e-Karate SEMAFOR

Povezave


Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

pokali-sketa
D4, računalniške storitve