RUDAR VELENJE OPEN 2018


KADETI

1. place Debeljak Hana (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje -54 kg (5) 2.70 points
1. place Žerjav Nuša (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje +54 kg (6) 3.60 points
1. place REPIČ JERCA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -47 kg (4) 2.70 points
2. place Fijačko Sara (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite kadetinje -54 kg (5) 1.80 points
2. place Topolovec Kaja (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje +54 kg (6) 2.40 points
2. place Ganzitti Nia (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (8) 2.40 points
3. place Bergant Laura (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -54 kg (5) 0.90 points
3. place NOVAK SARA (Karate klub Seki) kata kadetinje (8) 1.20 points
3. place Lišinović Sara (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite kadetinje +54 kg (6) 1.20 points
4. place Ibrić Amina (Karate klub ZEN) kumite kadetinje -47 kg (4) 0.90 points
1. place Sterniša Nejc (Karate Klub Mawashi Postojna) kata kadeti (12) 3.60 points
1. place Lipovšek Alen (Karate Klub Petrovče) kumite kadeti +70 kg (5) 2.70 points
2. place Janjić Saša (Karate Klub Tiger Velenje) kumite kadeti +70 kg (5) 1.80 points
2. place KORENJAK BINE (Karate Klub Polzela) kumite kadeti -52 kg (7) 2.40 points
2. place JORDAN Timotej (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite kadeti -70 kg (3) 1.80 points
2. place Gajšek Aljaž (Karate klub Velenje) kata kadeti (12) 2.40 points
3. place LESNIKA ŽAN LUKA (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') kumite kadeti +70 kg (5) 0.90 points
3. place KORENJAK BINE (Karate Klub Polzela) kumite kadeti -57 kg (7) 1.20 points
3. place Podpečan Lan (Karate Klub Polzela) kumite kadeti -63 kg (4) 0.90 points
4. place Valenčak Mihael (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite kadeti -52 kg (7) 1.20 points
4. place Podpečan Lan (Karate Klub Polzela) kumite kadeti -57 kg (7) 1.20 points
4. place Medved Maks (Karate Klub Žalec) kumite kadeti -63 kg (4) 0.90 points
4. place BURLAK ANDRAŽ (Karate Klub Radvanje) kata kadeti (12) 1.20 points

KADETINJE

1. place Debeljak Hana (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje -54 kg (5) 2.70 points
1. place Žerjav Nuša (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje +54 kg (6) 3.60 points
1. place REPIČ JERCA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -47 kg (4) 2.70 points
2. place Fijačko Sara (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite kadetinje -54 kg (5) 1.80 points
2. place Topolovec Kaja (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje +54 kg (6) 2.40 points
2. place Ganzitti Nia (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (8) 2.40 points
3. place NOVAK SARA (Karate klub Seki) kata kadetinje (8) 1.20 points
3. place Lišinović Sara (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite kadetinje +54 kg (6) 1.20 points
3. place Bergant Laura (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -54 kg (5) 0.90 points
4. place Ibrić Amina (Karate klub ZEN) kumite kadetinje -47 kg (4) 0.90 points

MLADINCI

1. place Potisk Laura (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke -59 kg (6) 4.20 points
1. place Šenica Nika (Karate Klub Polzela) kumite mladinke +59 kg (4) 3.10 points
1. place Cesar Pia (Karate klub Velenje) kata mladinke (4) 3.10 points
2. place Šenica Nika (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (6) 2.80 points
2. place Bergant Laura (Karate Klub Polzela) kumite mladinke +59 kg (4) 2.10 points
3. place Žerjav Nuša (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (6) 1.40 points
3. place Kenda Maša (Karate klub Velenje) kumite mladinke +59 kg (4) 1.00 points
1. place Sterniša Nejc (Karate Klub Mawashi Postojna) kata mladinci (5) 3.10 points

MLADINKE

1. place Potisk Laura (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke -59 kg (6) 4.20 points
1. place Cesar Pia (Karate klub Velenje) kata mladinke (4) 3.10 points
1. place Šenica Nika (Karate Klub Polzela) kumite mladinke +59 kg (4) 3.10 points
2. place Šenica Nika (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (6) 2.80 points
2. place Bergant Laura (Karate Klub Polzela) kumite mladinke +59 kg (4) 2.10 points
3. place Žerjav Nuša (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (6) 1.40 points
3. place Kenda Maša (Karate klub Velenje) kumite mladinke +59 kg (4) 1.00 points

ČLANI

1. place Jagarinec Anika (Karate Klub Polzela) kumite članice open (4) 3.60 points
1. place NOVAK Sara (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite članice -61 kg (4) 3.60 points
1. place Jagarinec Anika (Karate Klub Polzela) kumite članice - 55 kg (2) 2.40 points
2. place Sočič Karolina (Karate Klub Zmaj) kumite članice -61 kg (4) 2.40 points
2. place Tešić Tijana (Karate Klub Rudar Velenje) kumite članice - 55 kg (2) 1.60 points
2. place NOVAK Sara (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite članice open (4) 2.40 points
3. place Jagarinec Anika (Karate Klub Polzela) kumite članice -61 kg (4) 1.20 points
1. place Mulabdić Ermin (Karate Klub Rudar Velenje) kumite člani open (2) 2.40 points
1. place Mulabdić Ermin (Karate Klub Rudar Velenje) kumite člani - 84 kg (3) 3.60 points
1. place Preradović Uroš (Karate Klub Rudar Velenje) kumite člani +84 kg (2) 2.40 points
2. place Smrekar Matic (Karate klub Lev) kumite člani - 84 kg (3) 2.40 points
2. place Preradović Uroš (Karate Klub Rudar Velenje) kumite člani open (2) 1.60 points

ČLANICE

1. place NOVAK Sara (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite članice -61 kg (4) 3.60 points
1. place Jagarinec Anika (Karate Klub Polzela) kumite članice open (4) 3.60 points
1. place Jagarinec Anika (Karate Klub Polzela) kumite članice - 55 kg (2) 2.40 points
2. place Tešić Tijana (Karate Klub Rudar Velenje) kumite članice - 55 kg (2) 1.60 points
2. place Sočič Karolina (Karate Klub Zmaj) kumite članice -61 kg (4) 2.40 points
2. place NOVAK Sara (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite članice open (4) 2.40 points
3. place Jagarinec Anika (Karate Klub Polzela) kumite članice -61 kg (4) 1.20 points

e-Karate SEMAFOR

Sponsors


Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

pokali-sketa
D4, računalniške storitve