2. Pokalna tekma KZS


KADETI

1. mesto Žerjav Nuša (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje +54 kg (13) 3.60 točk
1. mesto REPIČ JERCA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -47 kg (5) 2.70 točk
1. mesto Debeljak Hana (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje -54 kg (11) 3.60 točk
1. mesto Ganzitti Nia (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (14) 3.60 točk
2. mesto ĐAKOVIć LARA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -47 kg (5) 1.80 točk
2. mesto Bergant Laura (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -54 kg (11) 2.40 točk
2. mesto Molnar Elizabeta (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (13) 2.40 točk
2. mesto NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata kadetinje (14) 2.40 točk
3. mesto NOVAK SARA (Karate klub Seki) kata kadetinje (14) 1.20 točk
3. mesto Magajna Maša (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -47 kg (5) 0.90 točk
3. mesto Kvas Tjaša (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje -54 kg (11) 1.20 točk
3. mesto Žibret Zala Maria (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (13) 1.20 točk
4. mesto ROM ZUPANC EMA (Karate Klub Nestor) kumite kadetinje -47 kg (5) 0.90 točk
4. mesto Fijačko Sara (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite kadetinje -54 kg (11) 1.20 točk
4. mesto Rebolj Manca (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje +54 kg (13) 1.20 točk
4. mesto Čvorović Aleksandra (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kata kadetinje (14) 1.20 točk
1. mesto Isaković Kenan (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -52 kg (8) 3.60 točk
1. mesto Sterniša Nejc (Karate Klub Mawashi Postojna) kata kadeti (9) 3.60 točk
1. mesto Markuljević Marko (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -57 kg (12) 3.60 točk
1. mesto Markuljević Uroš (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -63 kg (10) 3.60 točk
1. mesto GORIŠEK MATEJ (Karate Klub Ljubljana) kumite kadeti -70 kg (3) 2.70 točk
1. mesto Jordan Timotej (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite kadeti +70 kg (10) 3.60 točk
2. mesto Valenčak Mihael (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite kadeti -57 kg (12) 2.40 točk
2. mesto KORENJAK BINE (Karate Klub Polzela) kumite kadeti -52 kg (8) 2.40 točk
2. mesto Klemenčič Kristjan (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata kadeti (9) 2.40 točk
2. mesto LESNIKA ŽAN LUKA (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') kumite kadeti +70 kg (10) 2.40 točk
2. mesto Valner Tim (Društvo Za Karate Celje) kumite kadeti -63 kg (10) 2.40 točk
2. mesto Oreščanin Zoran (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite kadeti -70 kg (3) 1.80 točk
3. mesto TAMŠE MARINIČ NIKLAS (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite kadeti -52 kg (8) 1.20 točk
3. mesto Klobasa Blaž (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata kadeti (9) 1.20 točk
3. mesto Krajnc Miha (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kumite kadeti +70 kg (10) 1.20 točk
3. mesto Mohenski Robi (Karate Klub Žalec) kumite kadeti -57 kg (12) 1.20 točk
3. mesto Stojanovski Vane (Karate Klub Kranj) kumite kadeti -63 kg (10) 1.20 točk
3. mesto Colnarič Nik (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite kadeti -70 kg (3) 0.90 točk
4. mesto Šmarčan Simon (Društvo Za Karate Celje) kumite kadeti -52 kg (8) 1.20 točk
4. mesto Adamič Timon (Karate Klub Ljubljana) kumite kadeti -63 kg (10) 1.20 točk
4. mesto Podkrižnik Luka (Karate društvo Loče) kumite kadeti +70 kg (10) 1.20 točk
4. mesto Rakovnik Sven (Društvo Za Karate Celje) kumite kadeti -57 kg (12) 1.20 točk
4. mesto Krajnc Miha (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata kadeti (9) 1.20 točk

KADETINJE

1. mesto Žerjav Nuša (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje +54 kg (13) 3.60 točk
1. mesto REPIČ JERCA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -47 kg (5) 2.70 točk
1. mesto Debeljak Hana (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje -54 kg (11) 3.60 točk
1. mesto Ganzitti Nia (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (14) 3.60 točk
2. mesto Molnar Elizabeta (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (13) 2.40 točk
2. mesto NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata kadetinje (14) 2.40 točk
2. mesto ĐAKOVIć LARA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -47 kg (5) 1.80 točk
2. mesto Bergant Laura (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -54 kg (11) 2.40 točk
3. mesto NOVAK SARA (Karate klub Seki) kata kadetinje (14) 1.20 točk
3. mesto Magajna Maša (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -47 kg (5) 0.90 točk
3. mesto Kvas Tjaša (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje -54 kg (11) 1.20 točk
3. mesto Žibret Zala Maria (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (13) 1.20 točk
4. mesto Rebolj Manca (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje +54 kg (13) 1.20 točk
4. mesto Čvorović Aleksandra (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kata kadetinje (14) 1.20 točk
4. mesto ROM ZUPANC EMA (Karate Klub Nestor) kumite kadetinje -47 kg (5) 0.90 točk
4. mesto Fijačko Sara (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite kadetinje -54 kg (11) 1.20 točk

MLADINCI

1. mesto Potisk Laura (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke +59 kg (10) 4.20 točk
1. mesto Šenica Nika (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (3) 3.10 točk
1. mesto Cesar Pia (Karate klub Velenje) kata mladinke (5) 3.10 točk
1. mesto Habjan Nuša (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (3) 3.10 točk
2. mesto Muharemović Šuhra (Karate klub Velenje) kata mladinke (5) 2.10 točk
2. mesto Božjak Laura (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinke -53 kg (3) 2.10 točk
2. mesto LEVEC GRAJFONER KATARINA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke -59 kg (3) 2.10 točk
2. mesto Žohar Sara (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinke +59 kg (10) 2.80 točk
3. mesto Krajnc Ulla (Karate klub Selnica ob Dravi) kumite mladinke -59 kg (3) 1.00 točk
3. mesto Jović Mara (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinke +59 kg (10) 1.40 točk
3. mesto Centrih Aleksandra (Karate klub Velenje) kata mladinke (5) 1.00 točk
3. mesto Žugman Lana (Karate klub WKSA Duplek) kumite mladinke -53 kg (3) 1.00 točk
4. mesto Omerzo Nika (Karate Klub Brežice) kata mladinke (5) 1.00 točk
4. mesto Tepeš Karolina (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke +59 kg (10) 1.40 točk
1. mesto Klobasa Aleks (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinci +76 kg (3) 3.10 točk
1. mesto Skotnik Sani (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinci -61 kg (6) 4.20 točk
1. mesto KERŠIČ AHLIN ŽAN (Karate Klub Kranj) kumite mladinci -68 kg (5) 3.10 točk
1. mesto Hartl Bor (Športno društvo za karate GES) kata mladinci (7) 4.20 točk
1. mesto Plaskan Jurij (Karate Klub Žalec) kumite mladinci -76 kg (9) 4.20 točk
2. mesto Peternel Žan (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinci -61 kg (6) 2.80 točk
2. mesto Hartl Jan (Športno društvo za karate GES) kata mladinci (7) 2.80 točk
2. mesto Zlatkov Teodor (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinci -76 kg (9) 2.80 točk
2. mesto Gril Blaž (Karate Klub Postojna) kumite mladinci -68 kg (5) 2.10 točk
2. mesto Mlakar Jan (Karate društvo Loče) kumite mladinci +76 kg (3) 2.10 točk
3. mesto Kramberger Lovro (KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN) kumite mladinci +76 kg (3) 1.00 točk
3. mesto Salkić Ervin (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -61 kg (6) 1.40 točk
3. mesto Hudales Tomaž (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinci -68 kg (5) 1.00 točk
3. mesto Klobasa Aleks (Karate Klub Radenci Shotokan) kata mladinci (7) 1.40 točk
3. mesto Lazić Leon (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinci -76 kg (9) 1.40 točk
4. mesto Podpečan Lan (Karate Klub Polzela) kumite mladinci -68 kg (5) 1.00 točk
4. mesto Borovnik Domen (Društvo Za Karate Celje) kata mladinci (7) 1.40 točk
4. mesto Isaković Alen (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -76 kg (9) 1.40 točk
4. mesto Zidar Domen (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -61 kg (6) 1.40 točk

MLADINKE

1. mesto Šenica Nika (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (3) 3.10 točk
1. mesto Cesar Pia (Karate klub Velenje) kata mladinke (5) 3.10 točk
1. mesto Habjan Nuša (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (3) 3.10 točk
1. mesto Potisk Laura (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke +59 kg (10) 4.20 točk
2. mesto Muharemović Šuhra (Karate klub Velenje) kata mladinke (5) 2.10 točk
2. mesto Božjak Laura (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinke -53 kg (3) 2.10 točk
2. mesto LEVEC GRAJFONER KATARINA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke -59 kg (3) 2.10 točk
2. mesto Žohar Sara (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinke +59 kg (10) 2.80 točk
3. mesto Centrih Aleksandra (Karate klub Velenje) kata mladinke (5) 1.00 točk
3. mesto Žugman Lana (Karate klub WKSA Duplek) kumite mladinke -53 kg (3) 1.00 točk
3. mesto Krajnc Ulla (Karate klub Selnica ob Dravi) kumite mladinke -59 kg (3) 1.00 točk
3. mesto Jović Mara (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinke +59 kg (10) 1.40 točk
4. mesto Tepeš Karolina (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke +59 kg (10) 1.40 točk
4. mesto Omerzo Nika (Karate Klub Brežice) kata mladinke (5) 1.00 točk

Prijava

e-Karate SEMAFOR

Povezave


Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

pokali-sketa
D4, računalniške storitve