2. Pokalna tekma KZS


KADETI

1. place Isaković Kenan (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -52 kg (8) 3.60 points
1. place Markuljević Marko (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -57 kg (12) 3.60 points
1. place Markuljević Uroš (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -63 kg (10) 3.60 points
1. place Sterniša Nejc (Karate Klub Kranj) U16 kata kadeti (9) 3.60 points
1. place GORIŠEK MATEJ (Karate Klub Ljubljana) kumite kadeti -70 kg (3) 2.70 points
1. place JORDAN Timotej (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite kadeti +70 kg (10) 3.60 points
2. place KORENJAK BINE (Karate Klub Polzela) kumite kadeti -52 kg (8) 2.40 points
2. place LESNIKA ŽAN LUKA (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') kumite kadeti +70 kg (10) 2.40 points
2. place Valner Tim (Društvo Za Karate Celje) kumite kadeti -63 kg (10) 2.40 points
2. place Klemenčič Kristjan (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) U16 kata kadeti (9) 2.40 points
2. place Oreščanin Zoran (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite kadeti -70 kg (3) 1.80 points
2. place Valenčak Mihael (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite kadeti -57 kg (12) 2.40 points
3. place Colnarič Nik (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite kadeti -70 kg (3) 0.90 points
3. place TAMŠE MARINIČ NIKLAS (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite kadeti -52 kg (8) 1.20 points
3. place Krajnc Miha (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kumite kadeti +70 kg (10) 1.20 points
3. place Mohenski Robi (Karate Klub Žalec) kumite kadeti -57 kg (12) 1.20 points
3. place Stojanovski Vane (Karate Klub Kranj) kumite kadeti -63 kg (10) 1.20 points
3. place Klobasa Blaž (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) U16 kata kadeti (9) 1.20 points
4. place Podkrižnik Luka (Karate društvo Loče) kumite kadeti +70 kg (10) 1.20 points
4. place Rakovnik Sven (Društvo Za Karate Celje) kumite kadeti -57 kg (12) 1.20 points
4. place Šmarčan Simon (Društvo Za Karate Celje) kumite kadeti -52 kg (8) 1.20 points
4. place Krajnc Miha (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) U16 kata kadeti (9) 1.20 points
4. place Adamič Timon (Karate Klub Ljubljana) kumite kadeti -63 kg (10) 1.20 points

KADETINJE

1. place REPIČ JERCA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -47 kg (5) 2.70 points
1. place Debeljak Hana (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje -54 kg (11) 3.60 points
1. place Ganzitti Nia (Karate Klub Radvanje) U16 kata kadetinje (14) 3.60 points
1. place Žerjav Nuša (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje +54 kg (13) 3.60 points
2. place ĐAKOVIć LARA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -47 kg (5) 1.80 points
2. place Bergant Laura (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -54 kg (11) 2.40 points
2. place Molnar Elizabeta (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (13) 2.40 points
2. place NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) U16 kata kadetinje (14) 2.40 points
3. place NOVAK SARA (Karate klub Seki) U16 kata kadetinje (14) 1.20 points
3. place Magajna Maša (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -47 kg (5) 0.90 points
3. place Kvas Tjaša (Karate Klub Žalec) kumite kadetinje -54 kg (11) 1.20 points
3. place Žibret Zala Maria (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (13) 1.20 points
4. place Rebolj Manca (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje +54 kg (13) 1.20 points
4. place Čvorović Aleksandra (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) U16 kata kadetinje (14) 1.20 points
4. place ROM ZUPANC EMA (Karate Klub Nestor) kumite kadetinje -47 kg (5) 0.90 points
4. place Fijačko Sara (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite kadetinje -54 kg (11) 1.20 points

MLADINCI

1. place Klobasa Aleks (Karate klub Seki) kumite mladinci +76 kg (3) 3.10 points
1. place Skotnik Sani (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinci -61 kg (6) 4.20 points
1. place KERŠIČ AHLIN ŽAN (Karate Klub Kranj) kumite mladinci -68 kg (5) 3.10 points
1. place Hartl Bor (Športno društvo za karate GES) U18 kata mladinci (7) 4.20 points
1. place Plaskan Jurij (Karate Klub Žalec) kumite mladinci -76 kg (9) 4.20 points
2. place Zlatkov Teodor (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinci -76 kg (9) 2.80 points
2. place Gril Blaž (Karate Klub Postojna) kumite mladinci -68 kg (5) 2.10 points
2. place Mlakar Jan (Karate društvo Loče) kumite mladinci +76 kg (3) 2.10 points
2. place Peternel Žan (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinci -61 kg (6) 2.80 points
2. place Hartl Jan (Športno društvo za karate GES) U18 kata mladinci (7) 2.80 points
3. place Lazić Leon (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinci -76 kg (9) 1.40 points
3. place Klobasa Aleks (Karate klub Seki) U18 kata mladinci (7) 1.40 points
3. place Kramberger Lovro (Karate - do klub Ig Shotokan) kumite mladinci +76 kg (3) 1.00 points
3. place Salkić Ervin (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -61 kg (6) 1.40 points
3. place Hudales Tomaž (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinci -68 kg (5) 1.00 points
4. place Borovnik Domen (Društvo Za Karate Celje) U18 kata mladinci (7) 1.40 points
4. place Zidar Domen (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -61 kg (6) 1.40 points
4. place Podpečan Lan (Karate Klub Polzela) kumite mladinci -68 kg (5) 1.00 points
4. place Isaković Alen (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -76 kg (9) 1.40 points

MLADINKE

1. place Šenica Nika (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (3) 3.10 points
1. place Cesar Pia (Karate klub Velenje) U18 kata mladinke (5) 3.10 points
1. place Habjan Nuša (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (3) 3.10 points
1. place Potisk Laura (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke +59 kg (10) 4.20 points
2. place Božjak Laura (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinke -53 kg (3) 2.10 points
2. place LEVEC GRAJFONER KATARINA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke -59 kg (3) 2.10 points
2. place Žohar Sara (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinke +59 kg (10) 2.80 points
2. place Muharemović Šuhra (Karate klub Velenje) U18 kata mladinke (5) 2.10 points
3. place Centrih Aleksandra (Karate klub Velenje) U18 kata mladinke (5) 1.00 points
3. place Žugman Lana (Karate klub WKSA Duplek) kumite mladinke -53 kg (3) 1.00 points
3. place Krajnc Ulla (Karate klub Selnica ob Dravi) kumite mladinke -59 kg (3) 1.00 points
3. place Jović Mara (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinke +59 kg (10) 1.40 points
4. place Tepeš Karolina (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke +59 kg (10) 1.40 points
4. place Omerzo Nika (Karate Klub Brežice) U18 kata mladinke (5) 1.00 points

e-Karate SEMAFOR

Sponsors


Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

pokali-sketa
D4, računalniške storitve