1. Pokalna tekma KZS


NAJMLAJŠI

1. mesto MILJATOVIĆ ANDJELA, (Karate klub Seki) kata najmlajše (5) 4.00 točk
2. mesto PURIĆ ADRIJANA (Karate klub Lev) kata najmlajše (5) 3.00 točk
3. mesto Kristić Karolina (Karate klub Seki) kata najmlajše (5) 2.50 točk
4. mesto Serec Eva (Karate Klub Sho-Kan Apače) kata najmlajše (5) 2.00 točk
5. mesto GRBIĆ ANEA (Karate klub Velenje) kata najmlajše (5) 1.00 točk
1. mesto KUNST NEJC (Društvo Za Karate Celje) kata najmlajši (6) 6.00 točk
2. mesto Veberič Filip Jakob (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata najmlajši (6) 5.00 točk
3. mesto STENDLER KLANJŠEK ŽAN (Društvo Za Karate Celje) kata najmlajši (6) 4.00 točk
4. mesto GRZINČIČ VID (Društvo Za Karate Celje) kata najmlajši (6) 3.00 točk
5. mesto ČESEN BORIS (Shotokan Karate Klub Postojna) kata najmlajši (6) 2.00 točk

NAJMLAJŠE

1.. mesto MILJATOVIĆ ANDJELA, (Karate klub Seki) kata najmlajše (5) 4.00 točk
2.. mesto PURIĆ ADRIJANA (Karate klub Lev) kata najmlajše (5) 3.00 točk
3.. mesto Kristić Karolina (Karate klub Seki) kata najmlajše (5) 2.50 točk
4.. mesto Serec Eva (Karate Klub Sho-Kan Apače) kata najmlajše (5) 2.00 točk
5.. mesto GRBIĆ ANEA (Karate klub Velenje) kata najmlajše (5) 1.00 točk

MALČKI

1. mesto HRIBAR GAJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kata malčice (23) 6.00 točk
1. mesto IVANČIČ KIARA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite malčice -30 kg (5) 4.00 točk
1. mesto MEDIĆ ADELA (Društvo Za Karate Celje) kumite malčice +35 kg (3) 4.00 točk
1. mesto Zupančič Nana (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite malčice -35 kg (2) 3.00 točk
2. mesto JEVŠENAK ALINA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite malčice -30 kg (5) 3.00 točk
2. mesto HRIBAR GAJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite malčice -35 kg (2) 1.00 točk
2. mesto BABIČ ANA (Karate društvo Loče) kumite malčice +35 kg (3) 3.00 točk
2. mesto JOVANOVIĆ LANA (Karate klub Velenje) kata malčice (23) 5.00 točk
3. mesto MERC Maja (Karate klub Šiška) kumite malčice +35 kg (3) 2.50 točk
3. mesto STENDLER KLANJŠEK ŽIVA (Društvo Za Karate Celje) kata malčice (23) 4.00 točk
3. mesto Mlakar Nika (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite malčice -30 kg (5) 2.50 točk
4. mesto LONČARIČ ZOJA (Karate klub Seki) kata malčice (23) 3.00 točk
4. mesto Plohl Taja (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite malčice -30 kg (5) 2.00 točk
5. mesto BASAR MARUŠA (Karate Klub Cerknica) kumite malčice -30 kg (5) 1.00 točk
5. mesto JEROT NEŽA (Karate klub Seki) kata malčice (23) 2.00 točk
6. mesto PISNIK MAJA MARI (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata malčice (23) 1.00 točk
1. mesto Sodin Leon (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite malčki -30 kg (7) 6.00 točk
1. mesto BLATNIK TAŠ (Društvo Za Karate Celje) kumite malčki -35 kg (2) 3.00 točk
1. mesto PRAH TILEN (KARATE KLUB KOZJANSKO) kata malčki (23) 6.00 točk
2. mesto Merc Janez (Karate klub Lev) kumite malčki -35 kg (2) 1.00 točk
2. mesto MILJATOVIČ ALEKSA, (Karate klub Seki) kata malčki (23) 5.00 točk
2. mesto Filipović Enej (Karate Klub Žalec) kumite malčki -30 kg (7) 5.00 točk
3. mesto Tavželj Vidal (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kumite malčki -30 kg (7) 4.00 točk
3. mesto BULJUBAŠIĆ KENAN (Karate Klub Tiger Velenje) kata malčki (23) 4.00 točk
4. mesto Juraja Vinko (KARATE KLUB BUSHIDO) kata malčki (23) 3.00 točk
4. mesto TRONTELJ TAI (Karate Klub Cerknica) kumite malčki -30 kg (7) 3.00 točk
5. mesto MALEŠEVIČ MIŠO (Karate Klub Postojna) kumite malčki -30 kg (7) 2.00 točk
5. mesto ŠAJNOVIČ NEJC (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata malčki (23) 2.00 točk
6. mesto Pirman Gal (Karate Klub Zmaj) kata malčki (23) 1.00 točk
6. mesto STOJNIĆ MAIK (Karate Klub Rudar Velenje) kumite malčki -30 kg (7) 1.00 točk

MALČICE

1.. mesto HRIBAR GAJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kata malčice (23) 6.00 točk
1.. mesto MEDIĆ ADELA (Društvo Za Karate Celje) kumite malčice +35 kg (3) 4.00 točk
1.. mesto IVANČIČ KIARA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite malčice -30 kg (5) 4.00 točk
1.. mesto Zupančič Nana (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite malčice -35 kg (2) 3.00 točk
2.. mesto JEVŠENAK ALINA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite malčice -30 kg (5) 3.00 točk
2.. mesto HRIBAR GAJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite malčice -35 kg (2) 1.00 točk
2.. mesto BABIČ ANA (Karate društvo Loče) kumite malčice +35 kg (3) 3.00 točk
2.. mesto JOVANOVIĆ LANA (Karate klub Velenje) kata malčice (23) 5.00 točk
3.. mesto STENDLER KLANJŠEK ŽIVA (Društvo Za Karate Celje) kata malčice (23) 4.00 točk
3.. mesto MERC Maja (Karate klub Šiška) kumite malčice +35 kg (3) 2.50 točk
3.. mesto Mlakar Nika (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite malčice -30 kg (5) 2.50 točk
4.. mesto LONČARIČ ZOJA (Karate klub Seki) kata malčice (23) 3.00 točk
4.. mesto Plohl Taja (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite malčice -30 kg (5) 2.00 točk
5.. mesto JEROT NEŽA (Karate klub Seki) kata malčice (23) 2.00 točk
5.. mesto BASAR MARUŠA (Karate Klub Cerknica) kumite malčice -30 kg (5) 1.00 točk
6.. mesto PISNIK MAJA MARI (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata malčice (23) 1.00 točk

DEČKI

1. mesto LEBEN TINKARA (Karate Klub Kranj) kumite deklice -40 kg (16) 6.00 točk
1. mesto Polak Tia (Karate Klub Kranj) kata deklice (23) 6.00 točk
1. mesto ZORIČ ANĐELA (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite deklice +40 kg (6) 6.00 točk
2. mesto SKUHALA ZOJA (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata deklice (23) 5.00 točk
2. mesto BERTONCELJ Ružica (Karate Klub Mawashi Postojna) kata ekipa deklice (0) 1.00 točk
2. mesto VALENČAK NELI (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite deklice -40 kg (16) 5.00 točk
2. mesto ABRAM ZOJA MARTINA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite deklice +40 kg (6) 5.00 točk
3. mesto RADIĆ MANJA (Karate Klub Ljubljana) kumite deklice -40 kg (16) 4.00 točk
3. mesto TEKAVC MAŠA (Karate Klub Cerknica) kumite deklice +40 kg (6) 4.00 točk
3. mesto VANOVŠEK ZOJA. (Karate klub Seki) kata deklice (23) 4.00 točk
4. mesto GRAJFONER LEVEC MAJA (Karate Klub Ljubljana) kumite deklice -40 kg (16) 3.00 točk
4. mesto JANŽEKOVIČ Nuša (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite deklice +40 kg (6) 3.00 točk
4. mesto LEBEN TINKARA (Karate Klub Kranj) kata deklice (23) 3.00 točk
5. mesto ALETIĆ EMRA (Karate klub Velenje) kata deklice (23) 2.00 točk
5. mesto Polak Tia (Karate Klub Kranj) kumite deklice -40 kg (16) 2.00 točk
5. mesto Rauter Hannah Vela (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite deklice +40 kg (6) 2.00 točk
6. mesto Cekov Vanna (Karate Klub Kranj) kata deklice (23) 1.00 točk
6. mesto Cekov Vanna (Karate Klub Kranj) kumite deklice +40 kg (6) 1.00 točk
6. mesto POLAK NIKA (Športno Društvo Dinamik Celje) kumite deklice -40 kg (16) 1.00 točk
1. mesto OČKO GAL (Karate klub Velenje) kumite dečki +45 kg (4) 4.00 točk
1. mesto REIHS JAKA (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata dečki (37) 6.00 točk
1. mesto FILIPIČ MARK (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite dečki -35 kg (38) 6.00 točk
1. mesto KRŽIŠNIK LAN (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite dečki -45 kg (5) 4.00 točk
1. mesto MLAKAR LUKA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite dečki -40 kg (12) 6.00 točk
2. mesto Herman Benjamin (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite dečki +45 kg (4) 3.00 točk
2. mesto JELENKO BENJAMIN (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite dečki -40 kg (12) 5.00 točk
2. mesto HMELAK TIBOR (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite dečki -35 kg (38) 5.00 točk
2. mesto STOJANOVIć MARKO (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite dečki -45 kg (5) 3.00 točk
2. mesto MIHELIČ MAJ (Karate Klub Cerknica) kata dečki (37) 5.00 točk
3. mesto BREMEC ALJAŽ (Shotokan Karate Klub Bohinj) kumite dečki -35 kg (38) 4.00 točk
3. mesto TOMC VITO (Karate Klub Žalec) kumite dečki -40 kg (12) 4.00 točk
3. mesto GORENŠEK VID (Karate klub Seki) kumite dečki -45 kg (5) 2.50 točk
3. mesto Lenart Luka (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite dečki +45 kg (4) 2.50 točk
3. mesto HLASTEC KIAN (Karate klub Seki) kata dečki (37) 4.00 točk
4. mesto BOJC JAKOB (Karate Klub Postojna) kata dečki (37) 3.00 točk
4. mesto HARALOVIČ DANIEL (Karate Klub Trbovlje) kumite dečki -40 kg (12) 3.00 točk
4. mesto Vrella Yll (Karate Klub Rudar Velenje) kumite dečki -35 kg (38) 3.00 točk
4. mesto Sadiković Ajdin (Karate Klub Rudar Velenje) kumite dečki +45 kg (4) 2.00 točk
4. mesto PEZDEVŠEK LIAM (Športno Društvo Dinamik Celje) kumite dečki -45 kg (5) 2.00 točk
5. mesto GAČIČ ALEKSANDER (Karate Klub Kranj) kumite dečki -45 kg (5) 1.00 točk
5. mesto Zbil Grega (KARATE KLUB KOZJANSKO) kata dečki (37) 2.00 točk
5. mesto Rola Luka (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite dečki -40 kg (12) 2.00 točk
5. mesto GOLEŽ PETER (Društvo Za Karate Celje) kumite dečki -35 kg (38) 2.00 točk
6. mesto GORENŠEK VID (Karate klub Seki) kata dečki (37) 1.00 točk
6. mesto Donko Matic (Karate Klub Radvanje) kumite dečki -35 kg (38) 1.00 točk
6. mesto Mali Nace (Karate Klub Kranj) kumite dečki -40 kg (12) 1.00 točk

DEKLICE

1.. mesto ZORIČ ANĐELA (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite deklice +40 kg (6) 6.00 točk
1.. mesto Polak Tia (Karate Klub Kranj) kata deklice (23) 6.00 točk
1.. mesto LEBEN TINKARA (Karate Klub Kranj) kumite deklice -40 kg (16) 6.00 točk
2.. mesto ABRAM ZOJA MARTINA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite deklice +40 kg (6) 5.00 točk
2.. mesto BERTONCELJ Ružica (Karate Klub Mawashi Postojna) kata ekipa deklice (0) 1.00 točk
2.. mesto VALENČAK NELI (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite deklice -40 kg (16) 5.00 točk
2.. mesto SKUHALA ZOJA (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata deklice (23) 5.00 točk
3.. mesto VANOVŠEK ZOJA. (Karate klub Seki) kata deklice (23) 4.00 točk
3.. mesto TEKAVC MAŠA (Karate Klub Cerknica) kumite deklice +40 kg (6) 4.00 točk
3.. mesto RADIĆ MANJA (Karate Klub Ljubljana) kumite deklice -40 kg (16) 4.00 točk
4.. mesto LEBEN TINKARA (Karate Klub Kranj) kata deklice (23) 3.00 točk
4.. mesto JANŽEKOVIČ Nuša (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite deklice +40 kg (6) 3.00 točk
4.. mesto GRAJFONER LEVEC MAJA (Karate Klub Ljubljana) kumite deklice -40 kg (16) 3.00 točk
5.. mesto Rauter Hannah Vela (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite deklice +40 kg (6) 2.00 točk
5.. mesto Polak Tia (Karate Klub Kranj) kumite deklice -40 kg (16) 2.00 točk
5.. mesto ALETIĆ EMRA (Karate klub Velenje) kata deklice (23) 2.00 točk
6.. mesto Cekov Vanna (Karate Klub Kranj) kata deklice (23) 1.00 točk
6.. mesto POLAK NIKA (Športno Društvo Dinamik Celje) kumite deklice -40 kg (16) 1.00 točk
6.. mesto Cekov Vanna (Karate Klub Kranj) kumite deklice +40 kg (6) 1.00 točk

MLAJŠI KADETI

1. mesto JESENEK ROJŠEK ANEJA (Karate Klub Polzela) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 4.00 točk
1. mesto KOLANDER EVA (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. kadetinje -50 kg (8) 6.00 točk
1. mesto KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. kadetinje +50 kg (8) 6.00 točk
1. mesto Sodin Lara (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite ml. kadetinje -40 kg (4) 4.00 točk
1. mesto OSMANAJ DORENTINA (Shotokan Karate Klub Postojna) kata ml. kadetinje (34) 6.00 točk
2. mesto KONTREC ALJA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata ml. kadetinje (34) 5.00 točk
2. mesto ŠKRABLIN TARA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 3.00 točk
2. mesto BIZJAK LEDERER Leja (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ml. kadetinje -50 kg (8) 5.00 točk
2. mesto PETKOVIĆ SAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ml. kadetinje +50 kg (8) 5.00 točk
2. mesto KRUMPAK TINKARA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ml. kadetinje -40 kg (4) 3.00 točk
3. mesto NIŠANDŽIČ IVANA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje -50 kg (8) 4.00 točk
3. mesto PETRIČ REBECCA LANA (Karate Klub Radvanje) kata ml. kadetinje (34) 4.00 točk
3. mesto KRAMBERGER LARA (Karate Klub Polzela) kumite ml. kadetinje +50 kg (8) 4.00 točk
3. mesto Audič Vita (Karate Klub Hrastnik) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 2.50 točk
3. mesto LAVRIČ SARA (Karate Klub Brežice) kumite ml. kadetinje -40 kg (4) 2.50 točk
4. mesto PETKOVIĆ TJAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ml. kadetinje -40 kg (4) 2.00 točk
4. mesto JANŽEKOVIČ Tija (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite ml. kadetinje -50 kg (8) 3.00 točk
4. mesto ZAGER HANA (Karate klub Velenje) kata ml. kadetinje (34) 3.00 točk
4. mesto PAVŠIČ HANA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadetinje +50 kg (8) 3.00 točk
4. mesto MLAKAR NIKA (Karate društvo Loče) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 2.00 točk
5. mesto TOMAŽIČ EVA (Karate klub Seki) kata ml. kadetinje (34) 2.00 točk
5. mesto JOšT ZALA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ml. kadetinje -50 kg (8) 2.00 točk
5. mesto HUMAR GAJA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadetinje +50 kg (8) 2.00 točk
6. mesto SELJAK JULIJA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadetinje -50 kg (8) 1.00 točk
6. mesto ČERU JERNEJA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje +50 kg (8) 1.00 točk
6. mesto LAKNER MAJA (Karate Klub Brežice) kata ml. kadetinje (34) 1.00 točk
1. mesto BELE LUKA (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite ml. kadeti -45 kg (8) 6.00 točk
1. mesto ŽUMER JAKOB (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite ml. kadeti +55 kg (4) 4.00 točk
1. mesto VALIŠER TIMOTEJ (Karate klub Selnica ob Dravi) kumite ml. kadeti -50 kg (13) 6.00 točk
1. mesto ŽIBRET BOR (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. kadeti -40 kg (14) 6.00 točk
1. mesto ZARIČ VID (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite ml. kadeti -55 kg (7) 6.00 točk
1. mesto BOROVNIK NIK (Karate klub Velenje) kata ml. kadeti (18) 6.00 točk
2. mesto ROBEK MARK (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. kadeti -50 kg (13) 5.00 točk
2. mesto BOROVNIK NIK (Karate klub Velenje) kumite ml. kadeti -55 kg (7) 5.00 točk
2. mesto LIPOVŠEK AMADEJ (Društvo Za Karate Celje) kumite ml. kadeti -45 kg (8) 5.00 točk
2. mesto LORBER MAJ (Društvo Za Karate Celje) kumite ml. kadeti -40 kg (14) 5.00 točk
2. mesto ZARIČ VID (Karate Klub Kovinar Maribor) kata ml. kadeti (18) 5.00 točk
2. mesto Smrekar Šuštaršič Tim (Karate-do klub Ig Shotokan) kumite ml. kadeti +55 kg (4) 3.00 točk
3. mesto BELE LUKA (KARATE KLUB KOZJANSKO) kata ml. kadeti (18) 4.00 točk
3. mesto MAKAROV ILLYA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite ml. kadeti -50 kg (13) 4.00 točk
3. mesto MUR LUC (Karate Klub Radvanje) kumite ml. kadeti -40 kg (14) 4.00 točk
3. mesto KLEMENČIČ TAJ (Shotokan Karate Klub Bohinj) kumite ml. kadeti -55 kg (7) 4.00 točk
3. mesto ERŽEN ŽIGA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadeti -45 kg (8) 4.00 točk
3. mesto STOJADINOVIć TIMOTEJ (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite ml. kadeti +55 kg (4) 2.50 točk
4. mesto BOŽIČ CENE (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadeti -50 kg (13) 3.00 točk
4. mesto PIžMOHT ARIJAN (Karate Klub Hrastnik) kumite ml. kadeti -40 kg (14) 3.00 točk
4. mesto KOLšEK KLEMEN (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite ml. kadeti -55 kg (7) 3.00 točk
4. mesto TOMC NACE (Karate Klub Žalec) kumite ml. kadeti -45 kg (8) 3.00 točk
4. mesto Lami Altrin (Karate Klub Rudar Velenje) kumite ml. kadeti +55 kg (4) 2.00 točk
5. mesto LIPIČ ŽAK (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite ml. kadeti -55 kg (7) 2.00 točk
5. mesto KRAČUN RENE (Društvo Za Karate Celje) kumite ml. kadeti -40 kg (14) 2.00 točk
5. mesto VANOVŠEK ENEJ, (Karate klub Seki) kata ml. kadeti (18) 2.00 točk
5. mesto HVALA ALJAŽ (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. kadeti -50 kg (13) 2.00 točk
5. mesto MLAKAR NEJC (Karate društvo Loče) kumite ml. kadeti -45 kg (8) 2.00 točk
6. mesto ŠTIGL GAŠPER (Klub borilnih veščin Sevnica) kumite ml. kadeti -45 kg (8) 1.00 točk
6. mesto ČEH ALEŠ (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kata ml. kadeti (18) 1.00 točk
6. mesto STEYER VID (Karate Klub Sho-Kan Apače) kumite ml. kadeti -50 kg (13) 1.00 točk
6. mesto LIPIČ MAJ (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite ml. kadeti -40 kg (14) 1.00 točk
6. mesto GRIVEC TILEN (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. kadeti -55 kg (7) 1.00 točk

MLAJŠI KADETINJE

1.. mesto JESENEK ROJŠEK ANEJA (Karate Klub Polzela) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 4.00 točk
1.. mesto KOLANDER EVA (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. kadetinje -50 kg (8) 6.00 točk
1.. mesto KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. kadetinje +50 kg (8) 6.00 točk
1.. mesto Sodin Lara (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite ml. kadetinje -40 kg (4) 4.00 točk
1.. mesto OSMANAJ DORENTINA (Shotokan Karate Klub Postojna) kata ml. kadetinje (34) 6.00 točk
2.. mesto BIZJAK LEDERER Leja (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ml. kadetinje -50 kg (8) 5.00 točk
2.. mesto PETKOVIĆ SAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ml. kadetinje +50 kg (8) 5.00 točk
2.. mesto KRUMPAK TINKARA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ml. kadetinje -40 kg (4) 3.00 točk
2.. mesto KONTREC ALJA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata ml. kadetinje (34) 5.00 točk
2.. mesto ŠKRABLIN TARA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 3.00 točk
3.. mesto LAVRIČ SARA (Karate Klub Brežice) kumite ml. kadetinje -40 kg (4) 2.50 točk
3.. mesto PETRIČ REBECCA LANA (Karate Klub Radvanje) kata ml. kadetinje (34) 4.00 točk
3.. mesto NIŠANDŽIČ IVANA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje -50 kg (8) 4.00 točk
3.. mesto KRAMBERGER LARA (Karate Klub Polzela) kumite ml. kadetinje +50 kg (8) 4.00 točk
3.. mesto Audič Vita (Karate Klub Hrastnik) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 2.50 točk
4.. mesto PAVŠIČ HANA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadetinje +50 kg (8) 3.00 točk
4.. mesto MLAKAR NIKA (Karate društvo Loče) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 2.00 točk
4.. mesto PETKOVIĆ TJAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ml. kadetinje -40 kg (4) 2.00 točk
4.. mesto ZAGER HANA (Karate klub Velenje) kata ml. kadetinje (34) 3.00 točk
4.. mesto JANŽEKOVIČ Tija (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite ml. kadetinje -50 kg (8) 3.00 točk
5.. mesto HUMAR GAJA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadetinje +50 kg (8) 2.00 točk
5.. mesto TOMAŽIČ EVA (Karate klub Seki) kata ml. kadetinje (34) 2.00 točk
5.. mesto JOšT ZALA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ml. kadetinje -50 kg (8) 2.00 točk
6.. mesto SELJAK JULIJA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadetinje -50 kg (8) 1.00 točk
6.. mesto ČERU JERNEJA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje +50 kg (8) 1.00 točk
6.. mesto LAKNER MAJA (Karate Klub Brežice) kata ml. kadetinje (34) 1.00 točk

KADETI

1. mesto PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kata kadetinje (24) 6.00 točk
1. mesto LAMPIČ ANA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (16) 6.00 točk
1. mesto BAŠAR EMA (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite kadetinje -47 kg (2) 3.00 točk
1. mesto REPIČ JERCA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -54 kg (12) 6.00 točk
2. mesto HORVATIČ KATJA (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (24) 5.00 točk
2. mesto BREZOVNIK TISA JERNEA (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite kadetinje -54 kg (12) 5.00 točk
2. mesto ŽIBRET ZALA MARIA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (16) 5.00 točk
2. mesto NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -47 kg (2) 1.00 točk
3. mesto HRAŠČANEC TAJA (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite kadetinje -54 kg (12) 4.00 točk
3. mesto NOVAK SARA, (Karate klub Seki) kata kadetinje (24) 4.00 točk
3. mesto CARLI MARUšA SARA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadetinje +54 kg (16) 4.00 točk
4. mesto NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata kadetinje (24) 3.00 točk
4. mesto MOLNAR ELIZABETA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (16) 3.00 točk
4. mesto PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite kadetinje -54 kg (12) 3.00 točk
5. mesto JAKOB KUKOVIČ TIA (Karate klub Velenje) kata kadetinje (24) 2.00 točk
5. mesto GLAVINA MRAK REBEKA (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite kadetinje +54 kg (16) 2.00 točk
5. mesto NOVAK SARA, (Karate klub Seki) kumite kadetinje -54 kg (12) 2.00 točk
6. mesto SALKIČ LARA (Karate Klub Trbovlje) kumite kadetinje -54 kg (12) 1.00 točk
6. mesto ČEŠAREK SIMONA (Karate klub Seki) kata kadetinje (24) 1.00 točk
6. mesto LIKAR ALJA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje +54 kg (16) 1.00 točk
1. mesto MARKULJEVIČ UROŠ (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -70 kg (5) 4.00 točk
1. mesto POŽARNIK KNEZ VID (Športno Društvo Dinamik Celje) kumite kadeti -52 kg (10) 6.00 točk
1. mesto MOČNIK TIMI (Karate Klub Petrovče) kata kadeti (12) 6.00 točk
1. mesto JORDAN TIMOTEJ (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite kadeti +70 kg (7) 6.00 točk
1. mesto MARKULJEVIČ MARKO (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -63 kg (9) 6.00 točk
1. mesto RAKOVNIK SVEN (Društvo Za Karate Celje) kumite kadeti -57 kg (13) 6.00 točk
2. mesto LAVRIČ DAVID MATIJA (Karate Klub Brežice) kumite kadeti -52 kg (10) 5.00 točk
2. mesto Plošinjak Tadej (Karate Klub Radvanje) kumite kadeti +70 kg (7) 5.00 točk
2. mesto ŠKOFLJANC ZAK (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -63 kg (9) 5.00 točk
2. mesto ČIMžAR ALEKS (Karate klub Šenčur) kumite kadeti -70 kg (5) 3.00 točk
2. mesto SLUGA JURE (Karate klub Seki) kata kadeti (12) 5.00 točk
2. mesto TOPOLOVEC DOMEN (KARATE KLUB BRANIK) kumite kadeti -57 kg (13) 5.00 točk
3. mesto Batić Naser (Karate-do klub Ig Shotokan) kumite kadeti -63 kg (9) 4.00 točk
3. mesto KRIžAJ ALEKSANDER (Karate Klub Kranj) kumite kadeti -52 kg (10) 4.00 točk
3. mesto SUŠA ŽIGA (Karate Klub Žalec) kumite kadeti -57 kg (13) 4.00 točk
3. mesto SKALICKY GAL (Društvo Za Karate Celje) kata kadeti (12) 4.00 točk
3. mesto MEDVED MAKS (Karate Klub Žalec) kumite kadeti -70 kg (5) 2.50 točk
3. mesto KRŽIŠNIK GAL, (Karate Klub Ljubljana) kumite kadeti +70 kg (7) 4.00 točk
4. mesto POLAK ŽAN (Športno Društvo Dinamik Celje) kumite kadeti -63 kg (9) 3.00 točk
4. mesto Škoflanc Nick (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite kadeti -70 kg (5) 2.00 točk
4. mesto BURLAK ANDRAŽ (Karate Klub Radvanje) kumite kadeti -57 kg (13) 3.00 točk
4. mesto ŠEHIĆ DENIS (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -52 kg (10) 3.00 točk
4. mesto KRAJNC MIHA (Karate klub Selnica ob Dravi) kata kadeti (12) 3.00 točk
4. mesto KRAJNC MIHA (Karate klub Selnica ob Dravi) kumite kadeti +70 kg (7) 3.00 točk
5. mesto PODKRIŽNIK LUKA (Karate društvo Loče) kumite kadeti +70 kg (7) 2.00 točk
5. mesto ČESNIK DENIS (Shotokan Karate Klub Postojna) kata kadeti (12) 2.00 točk
5. mesto POŽARNIK KNEZ GAL (Športno Društvo Dinamik Celje) kumite kadeti -57 kg (13) 2.00 točk
5. mesto Pepić Niko Danijel (Društvo Za Borilne Veščine Piran) kumite kadeti -63 kg (9) 2.00 točk
5. mesto SETNIČAR NEJC (Karate Klub Ljubljana) kumite kadeti -52 kg (10) 2.00 točk
5. mesto KABASHAJ ENDRIT (Karate Klub Olimpija Ljubljana) kumite kadeti -70 kg (5) 1.00 točk
6. mesto BOŽIČ AMADEJ (Klub borilnih veščin Sevnica) kumite kadeti +70 kg (7) 1.00 točk
6. mesto Skalič Brin (Karate Klub Petrovče) kumite kadeti -63 kg (9) 1.00 točk
6. mesto SEDEJ ANDRAŽ (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadeti -52 kg (10) 1.00 točk
6. mesto KUNŠTEK NEJC (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite kadeti -57 kg (13) 1.00 točk
6. mesto Ogris Žak (Karate Klub Mislinja) kata kadeti (12) 1.00 točk

KADETINJE

1.. mesto PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kata kadetinje (24) 6.00 točk
1.. mesto LAMPIČ ANA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (16) 6.00 točk
1.. mesto BAŠAR EMA (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite kadetinje -47 kg (2) 3.00 točk
1.. mesto REPIČ JERCA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -54 kg (12) 6.00 točk
2.. mesto NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -47 kg (2) 1.00 točk
2.. mesto HORVATIČ KATJA (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (24) 5.00 točk
2.. mesto BREZOVNIK TISA JERNEA (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite kadetinje -54 kg (12) 5.00 točk
2.. mesto ŽIBRET ZALA MARIA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (16) 5.00 točk
3.. mesto NOVAK SARA, (Karate klub Seki) kata kadetinje (24) 4.00 točk
3.. mesto CARLI MARUšA SARA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadetinje +54 kg (16) 4.00 točk
3.. mesto HRAŠČANEC TAJA (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite kadetinje -54 kg (12) 4.00 točk
4.. mesto MOLNAR ELIZABETA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (16) 3.00 točk
4.. mesto PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite kadetinje -54 kg (12) 3.00 točk
4.. mesto NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata kadetinje (24) 3.00 točk
5.. mesto NOVAK SARA, (Karate klub Seki) kumite kadetinje -54 kg (12) 2.00 točk
5.. mesto JAKOB KUKOVIČ TIA (Karate klub Velenje) kata kadetinje (24) 2.00 točk
5.. mesto GLAVINA MRAK REBEKA (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite kadetinje +54 kg (16) 2.00 točk
6.. mesto ČEŠAREK SIMONA (Karate klub Seki) kata kadetinje (24) 1.00 točk
6.. mesto LIKAR ALJA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje +54 kg (16) 1.00 točk
6.. mesto SALKIČ LARA (Karate Klub Trbovlje) kumite kadetinje -54 kg (12) 1.00 točk

MLADINCI

1. mesto POTISK LAURA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke -59 kg (7) 6.00 točk
1. mesto ŽERJAV NUŠA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke +59 kg (8) 6.00 točk
1. mesto ROM ZUPANC EMA (Karate Klub Nestor) kumite mladinke -48 kg (1) 3.00 točk
1. mesto GANZITTI NIA (Karate Klub Radvanje) kata mladinke (5) 4.00 točk
1. mesto HABJAN NUšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (5) 4.00 točk
2. mesto Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kata mladinke (5) 3.00 točk
2. mesto BERGANT LAURA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (7) 5.00 točk
2. mesto BIKIČ TIANA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke +59 kg (8) 5.00 točk
2. mesto KVAS TJAŠA (Karate Klub Žalec) kumite mladinke -53 kg (5) 3.00 točk
3. mesto DEBELJAK HANA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke -59 kg (7) 4.00 točk
3. mesto Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kumite mladinke +59 kg (8) 4.00 točk
3. mesto ĐAKOVIć LARA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (5) 2.50 točk
3. mesto ČVOROVIĆ ALEKSANDRA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kata mladinke (5) 2.50 točk
4. mesto CENTRIH ALEKSANDRA, (Karate klub Velenje) kata mladinke (5) 2.00 točk
4. mesto ANTONIN KLARA (Karate Klub Virtus Duplica) kumite mladinke -53 kg (5) 2.00 točk
4. mesto UGOVšEK ALENKA (Karate Klub Žalec) kumite mladinke -59 kg (7) 3.00 točk
4. mesto REBOLJ MANCA (Karate Klub Kranj) kumite mladinke +59 kg (8) 3.00 točk
5. mesto IBRIĆ AMINA (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite mladinke -53 kg (5) 1.00 točk
5. mesto MAKITAN Anđela (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -59 kg (7) 2.00 točk
5. mesto TOPOLOVEC KAJA (Karate Klub Žalec) kumite mladinke +59 kg (8) 2.00 točk
6. mesto HORVAT ZALA (Karate-do klub Ptuj) kumite mladinke +59 kg (8) 1.00 točk
1. mesto KLOBASA ALEKS (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinci +76 kg (3) 4.00 točk
1. mesto BAŠIČ FEKONJA MAI (Karate klub Mirna Peč) kumite mladinci -61 kg (5) 4.00 točk
1. mesto KERŠIČ AHLIN ŽAN (Karate Klub Kranj) kumite mladinci -68 kg (8) 6.00 točk
1. mesto KLOBASA BLAŽ (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata mladinci (6) 6.00 točk
1. mesto TAMŠE NIKLAS (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinci -55 kg (3) 4.00 točk
1. mesto GORIŠEK MATEJ (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinci -76 kg (5) 4.00 točk
2. mesto ISAKOVIĆ ALEN (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -76 kg (5) 3.00 točk
2. mesto PETERNEL ŽAN (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinci -61 kg (5) 3.00 točk
2. mesto STERNIŠA NEJC (Karate klub Seki) kata mladinci (6) 5.00 točk
2. mesto ŠMARČAN SIMON (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinci -55 kg (3) 3.00 točk
2. mesto MLAKAR JAN (Karate društvo Loče) kumite mladinci +76 kg (3) 3.00 točk
2. mesto VALNER TIM (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinci -68 kg (8) 5.00 točk
3. mesto RIOSA NOVAK TILEN (Karate Klub Polzela) kumite mladinci -55 kg (3) 2.50 točk
3. mesto KOŠMRLJ ERIK TEO (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinci -76 kg (5) 2.50 točk
3. mesto VILFAN MATEJ (Karate Klub Kranj) kumite mladinci -61 kg (5) 2.50 točk
3. mesto JANJIĆ SAŠA (Karate Klub Tiger Velenje) kumite mladinci +76 kg (3) 2.50 točk
3. mesto BRITOVŠEK MARCEL (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata mladinci (6) 4.00 točk
3. mesto PODPEČAN LAN (Karate Klub Polzela) kumite mladinci -68 kg (8) 4.00 točk
4. mesto ORNIK NINO (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite mladinci -68 kg (8) 3.00 točk
4. mesto GRAČNAR JAN (Karate Klub Nestor) kumite mladinci -61 kg (5) 2.00 točk
4. mesto KLOBASA ALEKS (Karate Klub Radenci Shotokan) kata mladinci (6) 3.00 točk
4. mesto GRIL BLAž (Karate Klub Postojna) kumite mladinci -76 kg (5) 2.00 točk
5. mesto MILJANOVIČ MARKO (Karate klub Seki) kata mladinci (6) 2.00 točk
5. mesto ADAMIč TIMON (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinci -68 kg (8) 2.00 točk
5. mesto RUTAR DENNIS DEAN (Karate Klub Radvanje) kumite mladinci -76 kg (5) 1.00 točk
5. mesto KLOBASA BLAŽ (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kumite mladinci -61 kg (5) 1.00 točk
6. mesto ČULIBRK JAN (Karate Klub Kranj) kumite mladinci -68 kg (8) 1.00 točk
6. mesto ČUčEK MIšEL (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata mladinci (6) 1.00 točk

MLADINKE

1.. mesto HABJAN NUšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (5) 4.00 točk
1.. mesto POTISK LAURA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke -59 kg (7) 6.00 točk
1.. mesto ŽERJAV NUŠA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke +59 kg (8) 6.00 točk
1.. mesto GANZITTI NIA (Karate Klub Radvanje) kata mladinke (5) 4.00 točk
1.. mesto ROM ZUPANC EMA (Karate Klub Nestor) kumite mladinke -48 kg (1) 3.00 točk
2.. mesto Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kata mladinke (5) 3.00 točk
2.. mesto BIKIČ TIANA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke +59 kg (8) 5.00 točk
2.. mesto KVAS TJAŠA (Karate Klub Žalec) kumite mladinke -53 kg (5) 3.00 točk
2.. mesto BERGANT LAURA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (7) 5.00 točk
3.. mesto DEBELJAK HANA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke -59 kg (7) 4.00 točk
3.. mesto ČVOROVIĆ ALEKSANDRA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kata mladinke (5) 2.50 točk
3.. mesto Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kumite mladinke +59 kg (8) 4.00 točk
3.. mesto ĐAKOVIć LARA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (5) 2.50 točk
4.. mesto REBOLJ MANCA (Karate Klub Kranj) kumite mladinke +59 kg (8) 3.00 točk
4.. mesto CENTRIH ALEKSANDRA, (Karate klub Velenje) kata mladinke (5) 2.00 točk
4.. mesto ANTONIN KLARA (Karate Klub Virtus Duplica) kumite mladinke -53 kg (5) 2.00 točk
4.. mesto UGOVšEK ALENKA (Karate Klub Žalec) kumite mladinke -59 kg (7) 3.00 točk
5.. mesto MAKITAN Anđela (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -59 kg (7) 2.00 točk
5.. mesto TOPOLOVEC KAJA (Karate Klub Žalec) kumite mladinke +59 kg (8) 2.00 točk
5.. mesto IBRIĆ AMINA (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite mladinke -53 kg (5) 1.00 točk
6.. mesto HORVAT ZALA (Karate-do klub Ptuj) kumite mladinke +59 kg (8) 1.00 točk

Prijava

Povezave


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve