1. Pokalna tekma KZS


NAJMLAJŠI

1. place MILJATOVIĆ ANDJELA, (Karate klub Seki) kata najmlajše (5) 4.00 points
2. place PURIĆ ADRIJANA (Karate klub Lev) kata najmlajše (5) 3.00 points
3. place Kristić Karolina (Karate klub Seki) kata najmlajše (5) 2.50 points
4. place Serec Eva (Karate Klub Sho-Kan Apače) kata najmlajše (5) 2.00 points
5. place GRBIĆ ANEA (Karate klub Velenje) kata najmlajše (5) 1.00 points
1. place KUNST NEJC (Društvo Za Karate Celje) kata najmlajši (6) 6.00 points
2. place Veberič Filip Jakob (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata najmlajši (6) 5.00 points
3. place STENDLER KLANJŠEK ŽAN (Društvo Za Karate Celje) kata najmlajši (6) 4.00 points
4. place GRZINČIČ VID (Društvo Za Karate Celje) kata najmlajši (6) 3.00 points
5. place ČESEN BORIS (Shotokan Karate Klub Postojna) kata najmlajši (6) 2.00 points

NAJMLAJŠE

1. place MILJATOVIĆ ANDJELA, (Karate klub Seki) kata najmlajše (5) 4.00 points
2. place PURIĆ ADRIJANA (Karate klub Lev) kata najmlajše (5) 3.00 points
3. place Kristić Karolina (Karate klub Seki) kata najmlajše (5) 2.50 points
4. place Serec Eva (Karate Klub Sho-Kan Apače) kata najmlajše (5) 2.00 points
5. place GRBIĆ ANEA (Karate klub Velenje) kata najmlajše (5) 1.00 points

MALČKI

1. place Zupančič Nana (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite malčice -35 kg (2) 3.00 points
1. place HRIBAR GAJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kata malčice (23) 6.00 points
1. place IVANČIČ KIARA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite malčice -30 kg (5) 4.00 points
1. place MEDIĆ ADELA (Društvo Za Karate Celje) kumite malčice +35 kg (3) 4.00 points
2. place JEVŠENAK ALINA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite malčice -30 kg (5) 3.00 points
2. place HRIBAR GAJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite malčice -35 kg (2) 1.00 points
2. place BABIČ ANA (Karate društvo Loče) kumite malčice +35 kg (3) 3.00 points
2. place JOVANOVIĆ LANA (Karate klub Velenje) kata malčice (23) 5.00 points
3. place Mlakar Nika (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite malčice -30 kg (5) 2.50 points
3. place STENDLER KLANJŠEK ŽIVA (Društvo Za Karate Celje) kata malčice (23) 4.00 points
3. place MERC Maja (Karate klub Šiška) kumite malčice +35 kg (3) 2.50 points
4. place Plohl Taja (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite malčice -30 kg (5) 2.00 points
4. place LONČARIČ ZOJA (Karate klub Seki) kata malčice (23) 3.00 points
5. place BASAR MARUŠA (Karate Klub Cerknica) kumite malčice -30 kg (5) 1.00 points
5. place JEROT NEŽA (Karate klub Seki) kata malčice (23) 2.00 points
6. place PISNIK MAJA MARI (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata malčice (23) 1.00 points
1. place PRAH TILEN (KARATE KLUB KOZJANSKO) kata malčki (23) 6.00 points
1. place Sodin Leon (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite malčki -30 kg (7) 6.00 points
1. place BLATNIK TAŠ (Društvo Za Karate Celje) kumite malčki -35 kg (2) 3.00 points
2. place MILJATOVIČ ALEKSA, (Karate klub Seki) kata malčki (23) 5.00 points
2. place Filipović Enej (Karate Klub Žalec) kumite malčki -30 kg (7) 5.00 points
2. place Merc Janez (Karate klub Lev) kumite malčki -35 kg (2) 1.00 points
3. place Tavželj Vidal (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kumite malčki -30 kg (7) 4.00 points
3. place BULJUBAŠIĆ KENAN (Karate Klub Tiger Velenje) kata malčki (23) 4.00 points
4. place Juraja Vinko (KARATE KLUB BUSHIDO) kata malčki (23) 3.00 points
4. place TRONTELJ TAI (Karate Klub Cerknica) kumite malčki -30 kg (7) 3.00 points
5. place ŠAJNOVIČ NEJC (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata malčki (23) 2.00 points
5. place MALEŠEVIČ MIŠO (Karate Klub Postojna) kumite malčki -30 kg (7) 2.00 points
6. place Pirman Gal (Karate Klub Zmaj) kata malčki (23) 1.00 points
6. place STOJNIĆ MAIK (Karate Klub Rudar Velenje) kumite malčki -30 kg (7) 1.00 points

MALČICE

1. place Zupančič Nana (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite malčice -35 kg (2) 3.00 points
1. place HRIBAR GAJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kata malčice (23) 6.00 points
1. place MEDIĆ ADELA (Društvo Za Karate Celje) kumite malčice +35 kg (3) 4.00 points
1. place IVANČIČ KIARA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite malčice -30 kg (5) 4.00 points
2. place JEVŠENAK ALINA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite malčice -30 kg (5) 3.00 points
2. place HRIBAR GAJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite malčice -35 kg (2) 1.00 points
2. place BABIČ ANA (Karate društvo Loče) kumite malčice +35 kg (3) 3.00 points
2. place JOVANOVIĆ LANA (Karate klub Velenje) kata malčice (23) 5.00 points
3. place STENDLER KLANJŠEK ŽIVA (Društvo Za Karate Celje) kata malčice (23) 4.00 points
3. place MERC Maja (Karate klub Šiška) kumite malčice +35 kg (3) 2.50 points
3. place Mlakar Nika (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite malčice -30 kg (5) 2.50 points
4. place LONČARIČ ZOJA (Karate klub Seki) kata malčice (23) 3.00 points
4. place Plohl Taja (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite malčice -30 kg (5) 2.00 points
5. place JEROT NEŽA (Karate klub Seki) kata malčice (23) 2.00 points
5. place BASAR MARUŠA (Karate Klub Cerknica) kumite malčice -30 kg (5) 1.00 points
6. place PISNIK MAJA MARI (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata malčice (23) 1.00 points

DEČKI

1. place LEBEN TINKARA (Karate Klub Kranj) kumite deklice -40 kg (16) 6.00 points
1. place ZORIČ ANĐELA (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite deklice +40 kg (6) 6.00 points
1. place Polak Tia (Karate Klub Kranj) kata deklice (23) 6.00 points
2. place ABRAM ZOJA MARTINA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite deklice +40 kg (6) 5.00 points
2. place SKUHALA ZOJA (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata deklice (23) 5.00 points
2. place BERTONCELJ Ružica (Karate Klub Mawashi Postojna) kata ekipa deklice (0) 1.00 points
2. place VALENČAK NELI (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite deklice -40 kg (16) 5.00 points
3. place RADIĆ MANJA (Karate Klub Ljubljana) kumite deklice -40 kg (16) 4.00 points
3. place TEKAVC MAŠA (Karate Klub Cerknica) kumite deklice +40 kg (6) 4.00 points
3. place VANOVŠEK ZOJA. (Karate klub Seki) kata deklice (23) 4.00 points
4. place GRAJFONER LEVEC MAJA (Karate Klub Ljubljana) kumite deklice -40 kg (16) 3.00 points
4. place JANŽEKOVIČ Nuša (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite deklice +40 kg (6) 3.00 points
4. place LEBEN TINKARA (Karate Klub Kranj) kata deklice (23) 3.00 points
5. place ALETIĆ EMRA (Karate klub Velenje) kata deklice (23) 2.00 points
5. place Rauter Hannah Vela (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite deklice +40 kg (6) 2.00 points
5. place Polak Tia (Karate Klub Kranj) kumite deklice -40 kg (16) 2.00 points
6. place Cekov Vanna (Karate Klub Kranj) kata deklice (23) 1.00 points
6. place Cekov Vanna (Karate Klub Kranj) kumite deklice +40 kg (6) 1.00 points
6. place POLAK NIKA (Športno Društvo Dinamik Celje) kumite deklice -40 kg (16) 1.00 points
1. place OČKO GAL (Karate klub Velenje) kumite dečki +45 kg (4) 4.00 points
1. place REIHS JAKA (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata dečki (37) 6.00 points
1. place FILIPIČ MARK (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite dečki -35 kg (38) 6.00 points
1. place KRŽIŠNIK LAN (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite dečki -45 kg (5) 4.00 points
1. place MLAKAR LUKA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite dečki -40 kg (12) 6.00 points
2. place MIHELIČ MAJ (Karate Klub Cerknica) kata dečki (37) 5.00 points
2. place Herman Benjamin (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite dečki +45 kg (4) 3.00 points
2. place JELENKO BENJAMIN (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite dečki -40 kg (12) 5.00 points
2. place HMELAK TIBOR (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite dečki -35 kg (38) 5.00 points
2. place STOJANOVIć MARKO (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite dečki -45 kg (5) 3.00 points
3. place BREMEC ALJAŽ (Shotokan Karate Klub Bohinj) kumite dečki -35 kg (38) 4.00 points
3. place TOMC VITO (Karate Klub Žalec) kumite dečki -40 kg (12) 4.00 points
3. place GORENŠEK VID (Karate klub Seki) kumite dečki -45 kg (5) 2.50 points
3. place Lenart Luka (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite dečki +45 kg (4) 2.50 points
3. place HLASTEC KIAN (Karate klub Seki) kata dečki (37) 4.00 points
4. place PEZDEVŠEK LIAM (Športno Društvo Dinamik Celje) kumite dečki -45 kg (5) 2.00 points
4. place BOJC JAKOB (Karate Klub Postojna) kata dečki (37) 3.00 points
4. place HARALOVIČ DANIEL (Karate Klub Trbovlje) kumite dečki -40 kg (12) 3.00 points
4. place Vrella Yll (Karate Klub Rudar Velenje) kumite dečki -35 kg (38) 3.00 points
4. place Sadiković Ajdin (Karate Klub Rudar Velenje) kumite dečki +45 kg (4) 2.00 points
5. place GOLEŽ PETER (Društvo Za Karate Celje) kumite dečki -35 kg (38) 2.00 points
5. place GAČIČ ALEKSANDER (Karate Klub Kranj) kumite dečki -45 kg (5) 1.00 points
5. place Zbil Grega (KARATE KLUB KOZJANSKO) kata dečki (37) 2.00 points
5. place Rola Luka (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite dečki -40 kg (12) 2.00 points
6. place GORENŠEK VID (Karate klub Seki) kata dečki (37) 1.00 points
6. place Donko Matic (Karate Klub Radvanje) kumite dečki -35 kg (38) 1.00 points
6. place Mali Nace (Karate Klub Kranj) kumite dečki -40 kg (12) 1.00 points

DEKLICE

1. place ZORIČ ANĐELA (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite deklice +40 kg (6) 6.00 points
1. place Polak Tia (Karate Klub Kranj) kata deklice (23) 6.00 points
1. place LEBEN TINKARA (Karate Klub Kranj) kumite deklice -40 kg (16) 6.00 points
2. place SKUHALA ZOJA (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata deklice (23) 5.00 points
2. place ABRAM ZOJA MARTINA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite deklice +40 kg (6) 5.00 points
2. place BERTONCELJ Ružica (Karate Klub Mawashi Postojna) kata ekipa deklice (0) 1.00 points
2. place VALENČAK NELI (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite deklice -40 kg (16) 5.00 points
3. place VANOVŠEK ZOJA. (Karate klub Seki) kata deklice (23) 4.00 points
3. place TEKAVC MAŠA (Karate Klub Cerknica) kumite deklice +40 kg (6) 4.00 points
3. place RADIĆ MANJA (Karate Klub Ljubljana) kumite deklice -40 kg (16) 4.00 points
4. place LEBEN TINKARA (Karate Klub Kranj) kata deklice (23) 3.00 points
4. place JANŽEKOVIČ Nuša (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite deklice +40 kg (6) 3.00 points
4. place GRAJFONER LEVEC MAJA (Karate Klub Ljubljana) kumite deklice -40 kg (16) 3.00 points
5. place Rauter Hannah Vela (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite deklice +40 kg (6) 2.00 points
5. place Polak Tia (Karate Klub Kranj) kumite deklice -40 kg (16) 2.00 points
5. place ALETIĆ EMRA (Karate klub Velenje) kata deklice (23) 2.00 points
6. place Cekov Vanna (Karate Klub Kranj) kata deklice (23) 1.00 points
6. place POLAK NIKA (Športno Društvo Dinamik Celje) kumite deklice -40 kg (16) 1.00 points
6. place Cekov Vanna (Karate Klub Kranj) kumite deklice +40 kg (6) 1.00 points

MLAJŠI KADETI

1. place JESENEK ROJŠEK ANEJA (Karate Klub Polzela) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 4.00 points
1. place KOLANDER EVA (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. kadetinje -50 kg (8) 6.00 points
1. place Sodin Lara (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite ml. kadetinje -40 kg (4) 4.00 points
1. place KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. kadetinje +50 kg (8) 6.00 points
1. place OSMANAJ DORENTINA (Shotokan Karate Klub Postojna) kata ml. kadetinje (34) 6.00 points
2. place BIZJAK LEDERER Leja (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ml. kadetinje -50 kg (8) 5.00 points
2. place KRUMPAK TINKARA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ml. kadetinje -40 kg (4) 3.00 points
2. place PETKOVIĆ SAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ml. kadetinje +50 kg (8) 5.00 points
2. place KONTREC ALJA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata ml. kadetinje (34) 5.00 points
2. place ŠKRABLIN TARA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 3.00 points
3. place PETRIČ REBECCA LANA (Karate Klub Radvanje) kata ml. kadetinje (34) 4.00 points
3. place NIŠANDŽIČ IVANA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje -50 kg (8) 4.00 points
3. place KRAMBERGER LARA (Karate Klub Polzela) kumite ml. kadetinje +50 kg (8) 4.00 points
3. place Audič Vita (Karate Klub Hrastnik) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 2.50 points
3. place LAVRIČ SARA (Karate Klub Brežice) kumite ml. kadetinje -40 kg (4) 2.50 points
4. place PAVŠIČ HANA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadetinje +50 kg (8) 3.00 points
4. place MLAKAR NIKA (Karate društvo Loče) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 2.00 points
4. place PETKOVIĆ TJAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ml. kadetinje -40 kg (4) 2.00 points
4. place ZAGER HANA (Karate klub Velenje) kata ml. kadetinje (34) 3.00 points
4. place JANŽEKOVIČ Tija (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite ml. kadetinje -50 kg (8) 3.00 points
5. place HUMAR GAJA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadetinje +50 kg (8) 2.00 points
5. place TOMAŽIČ EVA (Karate klub Seki) kata ml. kadetinje (34) 2.00 points
5. place JOšT ZALA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ml. kadetinje -50 kg (8) 2.00 points
6. place SELJAK JULIJA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadetinje -50 kg (8) 1.00 points
6. place LAKNER MAJA (Karate Klub Brežice) kata ml. kadetinje (34) 1.00 points
6. place ČERU JERNEJA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje +50 kg (8) 1.00 points
1. place BOROVNIK NIK (Karate klub Velenje) kata ml. kadeti (18) 6.00 points
1. place BELE LUKA (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite ml. kadeti -45 kg (8) 6.00 points
1. place ŽUMER JAKOB (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite ml. kadeti +55 kg (4) 4.00 points
1. place VALIŠER TIMOTEJ (Karate klub Selnica ob Dravi) kumite ml. kadeti -50 kg (13) 6.00 points
1. place ŽIBRET BOR (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. kadeti -40 kg (14) 6.00 points
1. place ZARIČ VID (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite ml. kadeti -55 kg (7) 6.00 points
2. place Smrekar Šuštaršič Tim (Karate-do klub Ig Shotokan) kumite ml. kadeti +55 kg (4) 3.00 points
2. place ROBEK MARK (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. kadeti -50 kg (13) 5.00 points
2. place BOROVNIK NIK (Karate klub Velenje) kumite ml. kadeti -55 kg (7) 5.00 points
2. place LIPOVŠEK AMADEJ (Društvo Za Karate Celje) kumite ml. kadeti -45 kg (8) 5.00 points
2. place LORBER MAJ (Društvo Za Karate Celje) kumite ml. kadeti -40 kg (14) 5.00 points
2. place ZARIČ VID (Karate Klub Kovinar Maribor) kata ml. kadeti (18) 5.00 points
3. place BELE LUKA (KARATE KLUB KOZJANSKO) kata ml. kadeti (18) 4.00 points
3. place MAKAROV ILLYA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite ml. kadeti -50 kg (13) 4.00 points
3. place MUR LUC (Karate Klub Radvanje) kumite ml. kadeti -40 kg (14) 4.00 points
3. place KLEMENČIČ TAJ (Shotokan Karate Klub Bohinj) kumite ml. kadeti -55 kg (7) 4.00 points
3. place ERŽEN ŽIGA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadeti -45 kg (8) 4.00 points
3. place STOJADINOVIć TIMOTEJ (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite ml. kadeti +55 kg (4) 2.50 points
4. place BOŽIČ CENE (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadeti -50 kg (13) 3.00 points
4. place PIžMOHT ARIJAN (Karate Klub Hrastnik) kumite ml. kadeti -40 kg (14) 3.00 points
4. place KOLšEK KLEMEN (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite ml. kadeti -55 kg (7) 3.00 points
4. place TOMC NACE (Karate Klub Žalec) kumite ml. kadeti -45 kg (8) 3.00 points
4. place Lami Altrin (Karate Klub Rudar Velenje) kumite ml. kadeti +55 kg (4) 2.00 points
5. place MLAKAR NEJC (Karate društvo Loče) kumite ml. kadeti -45 kg (8) 2.00 points
5. place LIPIČ ŽAK (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite ml. kadeti -55 kg (7) 2.00 points
5. place KRAČUN RENE (Društvo Za Karate Celje) kumite ml. kadeti -40 kg (14) 2.00 points
5. place VANOVŠEK ENEJ, (Karate klub Seki) kata ml. kadeti (18) 2.00 points
5. place HVALA ALJAŽ (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. kadeti -50 kg (13) 2.00 points
6. place ŠTIGL GAŠPER (Klub borilnih veščin Sevnica) kumite ml. kadeti -45 kg (8) 1.00 points
6. place ČEH ALEŠ (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kata ml. kadeti (18) 1.00 points
6. place STEYER VID (Karate Klub Sho-Kan Apače) kumite ml. kadeti -50 kg (13) 1.00 points
6. place LIPIČ MAJ (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite ml. kadeti -40 kg (14) 1.00 points
6. place GRIVEC TILEN (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. kadeti -55 kg (7) 1.00 points

MLAJŠI KADETINJE

1. place JESENEK ROJŠEK ANEJA (Karate Klub Polzela) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 4.00 points
1. place KOLANDER EVA (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. kadetinje -50 kg (8) 6.00 points
1. place KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. kadetinje +50 kg (8) 6.00 points
1. place Sodin Lara (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite ml. kadetinje -40 kg (4) 4.00 points
1. place OSMANAJ DORENTINA (Shotokan Karate Klub Postojna) kata ml. kadetinje (34) 6.00 points
2. place BIZJAK LEDERER Leja (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ml. kadetinje -50 kg (8) 5.00 points
2. place PETKOVIĆ SAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ml. kadetinje +50 kg (8) 5.00 points
2. place KRUMPAK TINKARA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ml. kadetinje -40 kg (4) 3.00 points
2. place KONTREC ALJA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata ml. kadetinje (34) 5.00 points
2. place ŠKRABLIN TARA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 3.00 points
3. place LAVRIČ SARA (Karate Klub Brežice) kumite ml. kadetinje -40 kg (4) 2.50 points
3. place PETRIČ REBECCA LANA (Karate Klub Radvanje) kata ml. kadetinje (34) 4.00 points
3. place NIŠANDŽIČ IVANA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje -50 kg (8) 4.00 points
3. place KRAMBERGER LARA (Karate Klub Polzela) kumite ml. kadetinje +50 kg (8) 4.00 points
3. place Audič Vita (Karate Klub Hrastnik) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 2.50 points
4. place JANŽEKOVIČ Tija (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite ml. kadetinje -50 kg (8) 3.00 points
4. place PAVŠIČ HANA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadetinje +50 kg (8) 3.00 points
4. place MLAKAR NIKA (Karate društvo Loče) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 2.00 points
4. place PETKOVIĆ TJAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ml. kadetinje -40 kg (4) 2.00 points
4. place ZAGER HANA (Karate klub Velenje) kata ml. kadetinje (34) 3.00 points
5. place HUMAR GAJA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadetinje +50 kg (8) 2.00 points
5. place TOMAŽIČ EVA (Karate klub Seki) kata ml. kadetinje (34) 2.00 points
5. place JOšT ZALA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ml. kadetinje -50 kg (8) 2.00 points
6. place SELJAK JULIJA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadetinje -50 kg (8) 1.00 points
6. place ČERU JERNEJA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje +50 kg (8) 1.00 points
6. place LAKNER MAJA (Karate Klub Brežice) kata ml. kadetinje (34) 1.00 points

KADETI

1. place PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kata kadetinje (24) 6.00 points
1. place LAMPIČ ANA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (16) 6.00 points
1. place BAŠAR EMA (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite kadetinje -47 kg (2) 3.00 points
1. place REPIČ JERCA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -54 kg (12) 6.00 points
2. place HORVATIČ KATJA (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (24) 5.00 points
2. place NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -47 kg (2) 1.00 points
2. place BREZOVNIK TISA JERNEA (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite kadetinje -54 kg (12) 5.00 points
2. place ŽIBRET ZALA MARIA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (16) 5.00 points
3. place CARLI MARUšA SARA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadetinje +54 kg (16) 4.00 points
3. place HRAŠČANEC TAJA (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite kadetinje -54 kg (12) 4.00 points
3. place NOVAK SARA, (Karate klub Seki) kata kadetinje (24) 4.00 points
4. place MOLNAR ELIZABETA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (16) 3.00 points
4. place PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite kadetinje -54 kg (12) 3.00 points
4. place NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata kadetinje (24) 3.00 points
5. place NOVAK SARA, (Karate klub Seki) kumite kadetinje -54 kg (12) 2.00 points
5. place JAKOB KUKOVIČ TIA (Karate klub Velenje) kata kadetinje (24) 2.00 points
5. place GLAVINA MRAK REBEKA (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite kadetinje +54 kg (16) 2.00 points
6. place LIKAR ALJA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje +54 kg (16) 1.00 points
6. place ČEŠAREK SIMONA (Karate klub Seki) kata kadetinje (24) 1.00 points
6. place SALKIČ LARA (Karate Klub Trbovlje) kumite kadetinje -54 kg (12) 1.00 points
1. place MOČNIK TIMI (Karate Klub Petrovče) kata kadeti (12) 6.00 points
1. place RAKOVNIK SVEN (Društvo Za Karate Celje) kumite kadeti -57 kg (13) 6.00 points
1. place MARKULJEVIČ UROŠ (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -70 kg (5) 4.00 points
1. place POŽARNIK KNEZ VID (Športno Društvo Dinamik Celje) kumite kadeti -52 kg (10) 6.00 points
1. place JORDAN TIMOTEJ (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite kadeti +70 kg (7) 6.00 points
1. place MARKULJEVIČ MARKO (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -63 kg (9) 6.00 points
2. place ŠKOFLJANC ZAK (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -63 kg (9) 5.00 points
2. place ČIMžAR ALEKS (Karate klub Šenčur) kumite kadeti -70 kg (5) 3.00 points
2. place LAVRIČ DAVID MATIJA (Karate Klub Brežice) kumite kadeti -52 kg (10) 5.00 points
2. place TOPOLOVEC DOMEN (KARATE KLUB BRANIK) kumite kadeti -57 kg (13) 5.00 points
2. place SLUGA JURE (Karate klub Seki) kata kadeti (12) 5.00 points
2. place Plošinjak Tadej (Karate Klub Radvanje) kumite kadeti +70 kg (7) 5.00 points
3. place MEDVED MAKS (Karate Klub Žalec) kumite kadeti -70 kg (5) 2.50 points
3. place KRŽIŠNIK GAL, (Karate Klub Ljubljana) kumite kadeti +70 kg (7) 4.00 points
3. place SKALICKY GAL (Društvo Za Karate Celje) kata kadeti (12) 4.00 points
3. place Batić Naser (Karate-do klub Ig Shotokan) kumite kadeti -63 kg (9) 4.00 points
3. place KRIžAJ ALEKSANDER (Karate Klub Kranj) kumite kadeti -52 kg (10) 4.00 points
3. place SUŠA ŽIGA (Karate Klub Žalec) kumite kadeti -57 kg (13) 4.00 points
4. place ŠEHIĆ DENIS (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -52 kg (10) 3.00 points
4. place KRAJNC MIHA (Karate klub Selnica ob Dravi) kumite kadeti +70 kg (7) 3.00 points
4. place POLAK ŽAN (Športno Društvo Dinamik Celje) kumite kadeti -63 kg (9) 3.00 points
4. place Škoflanc Nick (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite kadeti -70 kg (5) 2.00 points
4. place BURLAK ANDRAŽ (Karate Klub Radvanje) kumite kadeti -57 kg (13) 3.00 points
4. place KRAJNC MIHA (Karate klub Selnica ob Dravi) kata kadeti (12) 3.00 points
5. place SETNIČAR NEJC (Karate Klub Ljubljana) kumite kadeti -52 kg (10) 2.00 points
5. place KABASHAJ ENDRIT (Karate Klub Olimpija Ljubljana) kumite kadeti -70 kg (5) 1.00 points
5. place ČESNIK DENIS (Shotokan Karate Klub Postojna) kata kadeti (12) 2.00 points
5. place PODKRIŽNIK LUKA (Karate društvo Loče) kumite kadeti +70 kg (7) 2.00 points
5. place POŽARNIK KNEZ GAL (Športno Društvo Dinamik Celje) kumite kadeti -57 kg (13) 2.00 points
5. place Pepić Niko Danijel (Društvo Za Borilne Veščine Piran) kumite kadeti -63 kg (9) 2.00 points
6. place SEDEJ ANDRAŽ (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadeti -52 kg (10) 1.00 points
6. place KUNŠTEK NEJC (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite kadeti -57 kg (13) 1.00 points
6. place BOŽIČ AMADEJ (Klub borilnih veščin Sevnica) kumite kadeti +70 kg (7) 1.00 points
6. place Skalič Brin (Karate Klub Petrovče) kumite kadeti -63 kg (9) 1.00 points
6. place Ogris Žak (Karate Klub Mislinja) kata kadeti (12) 1.00 points

KADETINJE

1. place PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kata kadetinje (24) 6.00 points
1. place LAMPIČ ANA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (16) 6.00 points
1. place BAŠAR EMA (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite kadetinje -47 kg (2) 3.00 points
1. place REPIČ JERCA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -54 kg (12) 6.00 points
2. place NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -47 kg (2) 1.00 points
2. place HORVATIČ KATJA (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (24) 5.00 points
2. place BREZOVNIK TISA JERNEA (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite kadetinje -54 kg (12) 5.00 points
2. place ŽIBRET ZALA MARIA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (16) 5.00 points
3. place NOVAK SARA, (Karate klub Seki) kata kadetinje (24) 4.00 points
3. place CARLI MARUšA SARA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadetinje +54 kg (16) 4.00 points
3. place HRAŠČANEC TAJA (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite kadetinje -54 kg (12) 4.00 points
4. place NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata kadetinje (24) 3.00 points
4. place MOLNAR ELIZABETA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (16) 3.00 points
4. place PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite kadetinje -54 kg (12) 3.00 points
5. place NOVAK SARA, (Karate klub Seki) kumite kadetinje -54 kg (12) 2.00 points
5. place JAKOB KUKOVIČ TIA (Karate klub Velenje) kata kadetinje (24) 2.00 points
5. place GLAVINA MRAK REBEKA (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite kadetinje +54 kg (16) 2.00 points
6. place SALKIČ LARA (Karate Klub Trbovlje) kumite kadetinje -54 kg (12) 1.00 points
6. place ČEŠAREK SIMONA (Karate klub Seki) kata kadetinje (24) 1.00 points
6. place LIKAR ALJA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje +54 kg (16) 1.00 points

MLADINCI

1. place HABJAN NUšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (5) 4.00 points
1. place POTISK LAURA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke -59 kg (7) 6.00 points
1. place ŽERJAV NUŠA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke +59 kg (8) 6.00 points
1. place ROM ZUPANC EMA (Karate Klub Nestor) kumite mladinke -48 kg (1) 3.00 points
1. place GANZITTI NIA (Karate Klub Radvanje) kata mladinke (5) 4.00 points
2. place BIKIČ TIANA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke +59 kg (8) 5.00 points
2. place KVAS TJAŠA (Karate Klub Žalec) kumite mladinke -53 kg (5) 3.00 points
2. place Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kata mladinke (5) 3.00 points
2. place BERGANT LAURA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (7) 5.00 points
3. place DEBELJAK HANA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke -59 kg (7) 4.00 points
3. place Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kumite mladinke +59 kg (8) 4.00 points
3. place ĐAKOVIć LARA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (5) 2.50 points
3. place ČVOROVIĆ ALEKSANDRA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kata mladinke (5) 2.50 points
4. place REBOLJ MANCA (Karate Klub Kranj) kumite mladinke +59 kg (8) 3.00 points
4. place CENTRIH ALEKSANDRA, (Karate klub Velenje) kata mladinke (5) 2.00 points
4. place ANTONIN KLARA (Karate Klub Virtus Duplica) kumite mladinke -53 kg (5) 2.00 points
4. place UGOVšEK ALENKA (Karate Klub Žalec) kumite mladinke -59 kg (7) 3.00 points
5. place MAKITAN Anđela (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -59 kg (7) 2.00 points
5. place TOPOLOVEC KAJA (Karate Klub Žalec) kumite mladinke +59 kg (8) 2.00 points
5. place IBRIĆ AMINA (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite mladinke -53 kg (5) 1.00 points
6. place HORVAT ZALA (Karate-do klub Ptuj) kumite mladinke +59 kg (8) 1.00 points
1. place KLOBASA BLAŽ (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata mladinci (6) 6.00 points
1. place KLOBASA ALEKS (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinci +76 kg (3) 4.00 points
1. place BAŠIČ FEKONJA MAI (Karate klub Mirna Peč) kumite mladinci -61 kg (5) 4.00 points
1. place KERŠIČ AHLIN ŽAN (Karate Klub Kranj) kumite mladinci -68 kg (8) 6.00 points
1. place TAMŠE NIKLAS (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinci -55 kg (3) 4.00 points
1. place GORIŠEK MATEJ (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinci -76 kg (5) 4.00 points
2. place MLAKAR JAN (Karate društvo Loče) kumite mladinci +76 kg (3) 3.00 points
2. place VALNER TIM (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinci -68 kg (8) 5.00 points
2. place ISAKOVIĆ ALEN (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -76 kg (5) 3.00 points
2. place STERNIŠA NEJC (Karate klub Seki) kata mladinci (6) 5.00 points
2. place PETERNEL ŽAN (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinci -61 kg (5) 3.00 points
2. place ŠMARČAN SIMON (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinci -55 kg (3) 3.00 points
3. place JANJIĆ SAŠA (Karate Klub Tiger Velenje) kumite mladinci +76 kg (3) 2.50 points
3. place PODPEČAN LAN (Karate Klub Polzela) kumite mladinci -68 kg (8) 4.00 points
3. place RIOSA NOVAK TILEN (Karate Klub Polzela) kumite mladinci -55 kg (3) 2.50 points
3. place KOŠMRLJ ERIK TEO (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinci -76 kg (5) 2.50 points
3. place VILFAN MATEJ (Karate Klub Kranj) kumite mladinci -61 kg (5) 2.50 points
3. place BRITOVŠEK MARCEL (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata mladinci (6) 4.00 points
4. place KLOBASA ALEKS (Karate Klub Radenci Shotokan) kata mladinci (6) 3.00 points
4. place GRAČNAR JAN (Karate Klub Nestor) kumite mladinci -61 kg (5) 2.00 points
4. place GRIL BLAž (Karate Klub Postojna) kumite mladinci -76 kg (5) 2.00 points
4. place ORNIK NINO (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite mladinci -68 kg (8) 3.00 points
5. place KLOBASA BLAŽ (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kumite mladinci -61 kg (5) 1.00 points
5. place MILJANOVIČ MARKO (Karate klub Seki) kata mladinci (6) 2.00 points
5. place ADAMIč TIMON (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinci -68 kg (8) 2.00 points
5. place RUTAR DENNIS DEAN (Karate Klub Radvanje) kumite mladinci -76 kg (5) 1.00 points
6. place ČULIBRK JAN (Karate Klub Kranj) kumite mladinci -68 kg (8) 1.00 points
6. place ČUčEK MIšEL (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata mladinci (6) 1.00 points

MLADINKE

1. place HABJAN NUšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (5) 4.00 points
1. place POTISK LAURA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke -59 kg (7) 6.00 points
1. place ŽERJAV NUŠA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke +59 kg (8) 6.00 points
1. place GANZITTI NIA (Karate Klub Radvanje) kata mladinke (5) 4.00 points
1. place ROM ZUPANC EMA (Karate Klub Nestor) kumite mladinke -48 kg (1) 3.00 points
2. place Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kata mladinke (5) 3.00 points
2. place BIKIČ TIANA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke +59 kg (8) 5.00 points
2. place KVAS TJAŠA (Karate Klub Žalec) kumite mladinke -53 kg (5) 3.00 points
2. place BERGANT LAURA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (7) 5.00 points
3. place DEBELJAK HANA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke -59 kg (7) 4.00 points
3. place Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kumite mladinke +59 kg (8) 4.00 points
3. place ČVOROVIĆ ALEKSANDRA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kata mladinke (5) 2.50 points
3. place ĐAKOVIć LARA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (5) 2.50 points
4. place UGOVšEK ALENKA (Karate Klub Žalec) kumite mladinke -59 kg (7) 3.00 points
4. place CENTRIH ALEKSANDRA, (Karate klub Velenje) kata mladinke (5) 2.00 points
4. place REBOLJ MANCA (Karate Klub Kranj) kumite mladinke +59 kg (8) 3.00 points
4. place ANTONIN KLARA (Karate Klub Virtus Duplica) kumite mladinke -53 kg (5) 2.00 points
5. place MAKITAN Anđela (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -59 kg (7) 2.00 points
5. place TOPOLOVEC KAJA (Karate Klub Žalec) kumite mladinke +59 kg (8) 2.00 points
5. place IBRIĆ AMINA (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite mladinke -53 kg (5) 1.00 points
6. place HORVAT ZALA (Karate-do klub Ptuj) kumite mladinke +59 kg (8) 1.00 points

Sponsors


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve