2. Pokalna tekma KZS


NAJMLAJŠI

1. mesto MILJATOVIĆ ANDJELA, (Karate klub Seki) kata najmlajše (2) 3.00 točk
2. mesto Serec Eva (Karate Klub Sho-Kan Apače) kata najmlajše (2) 1.00 točk
1. mesto ČESEN BORIS (Shotokan Karate Klub Postojna) kata najmlajši (12) 6.00 točk
2. mesto Veberič Filip Jakob (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata najmlajši (12) 5.00 točk
3. mesto KUNST NEJC (Društvo Za Karate Celje) kata najmlajši (12) 4.00 točk
4. mesto GRZINČIČ VID (Društvo Za Karate Celje) kata najmlajši (12) 3.00 točk
5. mesto STENDLER KLANJŠEK ŽAN (Društvo Za Karate Celje) kata najmlajši (12) 2.00 točk
6. mesto KUKOVIČ Aleksander (Karate Klub Mawashi Postojna) kata najmlajši (12) 1.00 točk

NAJMLAJŠE

1.. mesto MILJATOVIĆ ANDJELA, (Karate klub Seki) kata najmlajše (2) 3.00 točk
2.. mesto Serec Eva (Karate Klub Sho-Kan Apače) kata najmlajše (2) 1.00 točk

MALČKI

1. mesto STENDLER KLANJŠEK ŽIVA (Društvo Za Karate Celje) kata malčice (21) 6.00 točk
1. mesto JELENKO NINA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite malčice -35 kg (4) 4.00 točk
1. mesto MEDIĆ ADELA (Društvo Za Karate Celje) kumite malčice +35 kg (3) 4.00 točk
1. mesto Mlakar Nika (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite malčice -30 kg (4) 4.00 točk
2. mesto Plohl Taja (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite malčice -30 kg (4) 3.00 točk
2. mesto HRIBAR GAJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite malčice -35 kg (4) 3.00 točk
2. mesto BEŠIČ LANA (Karate Klub Postojna) kata malčice (21) 5.00 točk
2. mesto MERC Maja (Karate klub Šiška) kumite malčice +35 kg (3) 3.00 točk
3. mesto Plohl Taja (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kata malčice (21) 4.00 točk
3. mesto Zupančič Nana (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite malčice -35 kg (4) 2.50 točk
3. mesto BASAR MARUŠA (Karate Klub Cerknica) kumite malčice -30 kg (4) 2.50 točk
3. mesto BABIČ ANA (Karate društvo Loče) kumite malčice +35 kg (3) 2.50 točk
4. mesto JEVŠENAK ALINA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite malčice -30 kg (4) 2.00 točk
4. mesto Vahtar Lara (Karate Klub Zmaj) kata malčice (21) 3.00 točk
4. mesto IVANČIČ KIARA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite malčice -35 kg (4) 2.00 točk
5. mesto HRIBAR GAJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kata malčice (21) 2.00 točk
6. mesto Savković Ivana (Shotokan Karate Klub Postojna) kata malčice (21) 1.00 točk
1. mesto Merc Janez (Karate klub Lev) kumite malčki -35 kg (4) 4.00 točk
1. mesto Juraja Vinko (KARATE KLUB BUSHIDO) kata malčki (23) 6.00 točk
1. mesto Sodin Leon (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite malčki -30 kg (4) 4.00 točk
2. mesto Filipović Enej (Karate Klub Žalec) kumite malčki -30 kg (4) 3.00 točk
2. mesto MILJATOVIČ ALEKSA, (Karate klub Seki) kata malčki (23) 5.00 točk
2. mesto BLATNIK TAŠ (Društvo Za Karate Celje) kumite malčki -35 kg (4) 3.00 točk
3. mesto TRONTELJ TAI (Karate Klub Cerknica) kumite malčki -35 kg (4) 2.50 točk
3. mesto OŠTIR RAVNJAK TIAN (Društvo Za Karate Celje) kumite malčki -30 kg (4) 2.50 točk
3. mesto BULJUBAŠIĆ KENAN (Karate Klub Tiger Velenje) kata malčki (23) 4.00 točk
4. mesto STOJNIĆ MAIK (Karate Klub Rudar Velenje) kumite malčki -30 kg (4) 2.00 točk
4. mesto PAŠIČ ADAM (Karate klub Velenje) kata malčki (23) 3.00 točk
4. mesto Skvarča Aleksej (Karate Klub Cerknica) kumite malčki -35 kg (4) 2.00 točk
5. mesto Pirman Gal (Karate Klub Zmaj) kata malčki (23) 2.00 točk
6. mesto PRAH TILEN (KARATE KLUB KOZJANSKO) kata malčki (23) 1.00 točk

MALČICE

1.. mesto Mlakar Nika (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite malčice -30 kg (4) 4.00 točk
1.. mesto JELENKO NINA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite malčice -35 kg (4) 4.00 točk
1.. mesto STENDLER KLANJŠEK ŽIVA (Društvo Za Karate Celje) kata malčice (21) 6.00 točk
1.. mesto MEDIĆ ADELA (Društvo Za Karate Celje) kumite malčice +35 kg (3) 4.00 točk
2.. mesto HRIBAR GAJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite malčice -35 kg (4) 3.00 točk
2.. mesto MERC Maja (Karate klub Šiška) kumite malčice +35 kg (3) 3.00 točk
2.. mesto BEŠIČ LANA (Karate Klub Postojna) kata malčice (21) 5.00 točk
2.. mesto Plohl Taja (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite malčice -30 kg (4) 3.00 točk
3.. mesto BASAR MARUŠA (Karate Klub Cerknica) kumite malčice -30 kg (4) 2.50 točk
3.. mesto BABIČ ANA (Karate društvo Loče) kumite malčice +35 kg (3) 2.50 točk
3.. mesto Zupančič Nana (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite malčice -35 kg (4) 2.50 točk
3.. mesto Plohl Taja (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kata malčice (21) 4.00 točk
4.. mesto IVANČIČ KIARA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite malčice -35 kg (4) 2.00 točk
4.. mesto Vahtar Lara (Karate Klub Zmaj) kata malčice (21) 3.00 točk
4.. mesto JEVŠENAK ALINA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite malčice -30 kg (4) 2.00 točk
5.. mesto HRIBAR GAJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kata malčice (21) 2.00 točk
6.. mesto Savković Ivana (Shotokan Karate Klub Postojna) kata malčice (21) 1.00 točk

DEČKI

1. mesto ČESEN VESNA (Shotokan Karate Klub Postojna) kata deklice (20) 6.00 točk
1. mesto Rojs Jana (Karate klub WKSA Duplek) kumite deklice +40 kg (6) 6.00 točk
1. mesto KURBEGOVIĆ EDNA (Karate Klub Ljubljana) kumite deklice -40 kg (18) 6.00 točk
2. mesto TEKAVC MAŠA (Karate Klub Cerknica) kumite deklice +40 kg (6) 5.00 točk
2. mesto VALENČAK NELI (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite deklice -40 kg (18) 5.00 točk
2. mesto MAVSAR TAJDA (Karate klub Seki) kata deklice (20) 5.00 točk
3. mesto HRAŠČANEC NIKA (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite deklice -40 kg (18) 4.00 točk
3. mesto LEBEN TINKARA (Karate Klub Kranj) kata deklice (20) 4.00 točk
3. mesto ABRAM ZOJA MARTINA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite deklice +40 kg (6) 4.00 točk
4. mesto LEBEN TINKARA (Karate Klub Kranj) kumite deklice -40 kg (18) 3.00 točk
4. mesto Polak Tia (Karate Klub Kranj) kata deklice (20) 3.00 točk
4. mesto Cekov Vanna (Karate Klub Kranj) kumite deklice +40 kg (6) 3.00 točk
5. mesto POLANEC MIRIAM (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite deklice -40 kg (18) 2.00 točk
5. mesto KUTNJAK URŠKA (Karate Klub Radvanje) kumite deklice +40 kg (6) 2.00 točk
5. mesto VANOVŠEK ZOJA. (Karate klub Seki) kata deklice (20) 2.00 točk
6. mesto Cekov Vanna (Karate Klub Kranj) kata deklice (20) 1.00 točk
6. mesto Kramberger Zala (Karate Klub Polzela) kumite deklice -40 kg (18) 1.00 točk
6. mesto KOVAČEVIČ VIKTORIA (Karate Klub Shotokan Ajdovščina) kumite deklice +40 kg (6) 1.00 točk
1. mesto OČKO GAL (Karate klub Velenje) kumite dečki +45 kg (4) 4.00 točk
1. mesto MIHELIČ MAJ (Karate Klub Cerknica) kumite dečki -40 kg (11) 6.00 točk
1. mesto KRŽIŠNIK LAN (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite dečki -45 kg (4) 4.00 točk
1. mesto HLASTEC KIAN (Karate klub Seki) kata dečki (30) 6.00 točk
1. mesto Vrella Yll (Karate Klub Rudar Velenje) kumite dečki -35 kg (27) 6.00 točk
2. mesto RAMIĆ BELMIN (Karate Klub Zmaj) kumite dečki -35 kg (27) 5.00 točk
2. mesto BOJC JAKOB (Karate Klub Postojna) kata dečki (30) 5.00 točk
2. mesto MLAKAR LUKA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite dečki -40 kg (11) 5.00 točk
2. mesto Rola Luka (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite dečki -45 kg (4) 3.00 točk
2. mesto Herman Benjamin (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite dečki +45 kg (4) 3.00 točk
3. mesto HALILOVIĆ HARIS (Karate Klub Shotokan Ajdovščina) kumite dečki -45 kg (4) 2.50 točk
3. mesto BREMEC ALJAŽ (Shotokan Karate Klub Bohinj) kumite dečki -35 kg (27) 4.00 točk
3. mesto Sadiković Ajdin (Karate Klub Rudar Velenje) kumite dečki +45 kg (4) 2.50 točk
3. mesto HARALOVIČ DANIEL (Karate Klub Trbovlje) kumite dečki -40 kg (11) 4.00 točk
3. mesto Zbil Grega (KARATE KLUB KOZJANSKO) kata dečki (30) 4.00 točk
4. mesto JELENKO BENJAMIN (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite dečki -40 kg (11) 3.00 točk
4. mesto GAČIČ ALEKSANDER (Karate Klub Kranj) kumite dečki -45 kg (4) 2.00 točk
4. mesto GORENŠEK VID (Karate klub Seki) kata dečki (30) 3.00 točk
4. mesto Mlačnik Ažbe (Karate Klub Polzela) kumite dečki -35 kg (27) 3.00 točk
4. mesto GORENŠEK VID (Karate klub Seki) kumite dečki +45 kg (4) 2.00 točk
5. mesto Šen Erik (Karate Klub Cerknica) kumite dečki -40 kg (11) 2.00 točk
5. mesto CICVARIĆ LUKA (Karate Klub Brežice) kata dečki (30) 2.00 točk
5. mesto HMELAK TIBOR (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite dečki -35 kg (27) 2.00 točk
6. mesto Mali Nace (Karate Klub Kranj) kumite dečki -40 kg (11) 1.00 točk
6. mesto Rola Luka (Karate Klub Kovinar Maribor) kata dečki (30) 1.00 točk
6. mesto MUHIĆ DIN (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite dečki -35 kg (27) 1.00 točk

DEKLICE

1.. mesto Rojs Jana (Karate klub WKSA Duplek) kumite deklice +40 kg (6) 6.00 točk
1.. mesto KURBEGOVIĆ EDNA (Karate Klub Ljubljana) kumite deklice -40 kg (18) 6.00 točk
1.. mesto ČESEN VESNA (Shotokan Karate Klub Postojna) kata deklice (20) 6.00 točk
2.. mesto VALENČAK NELI (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite deklice -40 kg (18) 5.00 točk
2.. mesto MAVSAR TAJDA (Karate klub Seki) kata deklice (20) 5.00 točk
2.. mesto TEKAVC MAŠA (Karate Klub Cerknica) kumite deklice +40 kg (6) 5.00 točk
3.. mesto LEBEN TINKARA (Karate Klub Kranj) kata deklice (20) 4.00 točk
3.. mesto ABRAM ZOJA MARTINA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite deklice +40 kg (6) 4.00 točk
3.. mesto HRAŠČANEC NIKA (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite deklice -40 kg (18) 4.00 točk
4.. mesto Cekov Vanna (Karate Klub Kranj) kumite deklice +40 kg (6) 3.00 točk
4.. mesto LEBEN TINKARA (Karate Klub Kranj) kumite deklice -40 kg (18) 3.00 točk
4.. mesto Polak Tia (Karate Klub Kranj) kata deklice (20) 3.00 točk
5.. mesto KUTNJAK URŠKA (Karate Klub Radvanje) kumite deklice +40 kg (6) 2.00 točk
5.. mesto POLANEC MIRIAM (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite deklice -40 kg (18) 2.00 točk
5.. mesto VANOVŠEK ZOJA. (Karate klub Seki) kata deklice (20) 2.00 točk
6.. mesto Kramberger Zala (Karate Klub Polzela) kumite deklice -40 kg (18) 1.00 točk
6.. mesto Cekov Vanna (Karate Klub Kranj) kata deklice (20) 1.00 točk
6.. mesto KOVAČEVIČ VIKTORIA (Karate Klub Shotokan Ajdovščina) kumite deklice +40 kg (6) 1.00 točk

MLAJŠI KADETI

1. mesto BOBEK MATIJA (KARATE KLUB BRANIK) kata ekipa ml. kadetinje (0) 3.00 točk
1. mesto KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. kadetinje +50 kg (11) 6.00 točk
1. mesto PETKOVIĆ TJAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ml. kadetinje -40 kg (3) 4.00 točk
1. mesto MLAKAR NIKA (Karate društvo Loče) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 4.00 točk
1. mesto ZAGER HANA (Karate klub Velenje) kata ml. kadetinje (34) 6.00 točk
1. mesto JANŽEKOVIČ Tija (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 6.00 točk
2. mesto JESENEK ROJŠEK ANEJA (Karate Klub Polzela) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 3.00 točk
2. mesto TOMAŽIČ EVA (Karate klub Seki) kata ml. kadetinje (34) 5.00 točk
2. mesto BIZJAK LEDERER Leja (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 5.00 točk
2. mesto Sodin Lara (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite ml. kadetinje -40 kg (3) 3.00 točk
2. mesto MUZIK TAŠA (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. kadetinje +50 kg (11) 5.00 točk
3. mesto KRUMPAK TINKARA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ml. kadetinje -40 kg (3) 2.50 točk
3. mesto CARLI SOFIJA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 4.00 točk
3. mesto KRAMBERGER LARA (Karate Klub Polzela) kumite ml. kadetinje +50 kg (11) 4.00 točk
3. mesto ŠKRABLIN TARA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 2.50 točk
3. mesto STOJANOVIĆ GLORIA (Shotokan Karate Klub Postojna) kata ml. kadetinje (34) 4.00 točk
4. mesto HUMAR GAJA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadetinje +50 kg (11) 3.00 točk
4. mesto JOšT ZALA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 3.00 točk
4. mesto Levec Grajfoner Lara (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 2.00 točk
4. mesto OSMANAJ DORENTINA (Shotokan Karate Klub Postojna) kata ml. kadetinje (34) 3.00 točk
5. mesto NIŠANDŽIČ IVANA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 2.00 točk
5. mesto PETRIČ REBECCA LANA (Karate Klub Radvanje) kata ml. kadetinje (34) 2.00 točk
5. mesto PAVŠIČ HANA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadetinje +50 kg (11) 2.00 točk
6. mesto STOJANOVIĆ GLORIA (Shotokan Karate Klub Postojna) kata ml. kadetinje (34) 1.00 točk
6. mesto KOCET NISA (Karate Klub Murska Sobota) kumite ml. kadetinje +50 kg (11) 1.00 točk
6. mesto PLEVNIK LALITA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 1.00 točk
1. mesto KRAČUN RENE (Društvo Za Karate Celje) kumite ml. kadeti -40 kg (8) 6.00 točk
1. mesto ZARIČ VID (Karate Klub Kovinar Maribor) kata ml. kadeti (19) 6.00 točk
1. mesto ŽIBRET BOR (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. kadeti -45 kg (10) 6.00 točk
1. mesto BOROVNIK NIK (Karate klub Velenje) kumite ml. kadeti +55 kg (7) 6.00 točk
1. mesto VALIŠER TIMOTEJ (Karate klub Selnica ob Dravi) kumite ml. kadeti -50 kg (11) 6.00 točk
1. mesto ZARIČ VID (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite ml. kadeti -55 kg (8) 6.00 točk
2. mesto VANOVŠEK ENEJ, (Karate klub Seki) kumite ml. kadeti -40 kg (8) 5.00 točk
2. mesto KLEMENČIČ TAJ (Shotokan Karate Klub Bohinj) kumite ml. kadeti -55 kg (8) 5.00 točk
2. mesto BELE LUKA (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite ml. kadeti -45 kg (10) 5.00 točk
2. mesto STOJADINOVIć TIMOTEJ (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite ml. kadeti +55 kg (7) 5.00 točk
2. mesto ČEH ALEŠ (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kata ml. kadeti (19) 5.00 točk
2. mesto Štelcer Luka (Karate klub Selnica ob Dravi) kumite ml. kadeti -50 kg (11) 5.00 točk
3. mesto GRIVEC TILEN (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. kadeti -55 kg (8) 4.00 točk
3. mesto KRAJNC JURE (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. kadeti -50 kg (11) 4.00 točk
3. mesto TRATNIK ALEN (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite ml. kadeti -40 kg (8) 4.00 točk
3. mesto BELE LUKA (KARATE KLUB KOZJANSKO) kata ml. kadeti (19) 4.00 točk
3. mesto LIPOVŠEK AMADEJ (Društvo Za Karate Celje) kumite ml. kadeti -45 kg (10) 4.00 točk
3. mesto ŽUMER JAKOB (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite ml. kadeti +55 kg (7) 4.00 točk
4. mesto BAJGOT NACE (Karate klub Selnica ob Dravi) kata ml. kadeti (19) 3.00 točk
4. mesto LORBER MAJ (Društvo Za Karate Celje) kumite ml. kadeti -45 kg (10) 3.00 točk
4. mesto Stvarnik Jernej (Karate Klub Murska Sobota) kumite ml. kadeti +55 kg (7) 3.00 točk
4. mesto MUR LUC (Karate Klub Radvanje) kumite ml. kadeti -40 kg (8) 3.00 točk
4. mesto MAKAROV ILLYA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite ml. kadeti -50 kg (11) 3.00 točk
5. mesto HVALA ALJAŽ (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. kadeti -50 kg (11) 2.00 točk
5. mesto MARINKOVIČ ANŽE (Karate Klub Žalec) kumite ml. kadeti -40 kg (8) 2.00 točk
5. mesto KOLšEK KLEMEN (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite ml. kadeti -55 kg (8) 2.00 točk
5. mesto ERŽEN ŽIGA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadeti -45 kg (10) 2.00 točk
5. mesto RATOšA NINO (Karate Klub Murska Sobota) kumite ml. kadeti +55 kg (7) 2.00 točk
6. mesto LIPIČ MAJ (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite ml. kadeti -40 kg (8) 1.00 točk
6. mesto NAGODE JANEZ (Karate Klub Vrhnika) kumite ml. kadeti -55 kg (8) 1.00 točk
6. mesto VANOVŠEK ENEJ, (Karate klub Seki) kata ml. kadeti (19) 1.00 točk
6. mesto TOMC NACE (Karate Klub Žalec) kumite ml. kadeti -45 kg (10) 1.00 točk
6. mesto BOŽIČ CENE (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadeti -50 kg (11) 1.00 točk

MLAJŠI KADETINJE

1.. mesto KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. kadetinje +50 kg (11) 6.00 točk
1.. mesto PETKOVIĆ TJAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ml. kadetinje -40 kg (3) 4.00 točk
1.. mesto ZAGER HANA (Karate klub Velenje) kata ml. kadetinje (34) 6.00 točk
1.. mesto BOBEK MATIJA (KARATE KLUB BRANIK) kata ekipa ml. kadetinje (0) 3.00 točk
1.. mesto MLAKAR NIKA (Karate društvo Loče) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 4.00 točk
1.. mesto JANŽEKOVIČ Tija (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 6.00 točk
2.. mesto Sodin Lara (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite ml. kadetinje -40 kg (3) 3.00 točk
2.. mesto JESENEK ROJŠEK ANEJA (Karate Klub Polzela) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 3.00 točk
2.. mesto BIZJAK LEDERER Leja (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 5.00 točk
2.. mesto TOMAŽIČ EVA (Karate klub Seki) kata ml. kadetinje (34) 5.00 točk
2.. mesto MUZIK TAŠA (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. kadetinje +50 kg (11) 5.00 točk
3.. mesto KRAMBERGER LARA (Karate Klub Polzela) kumite ml. kadetinje +50 kg (11) 4.00 točk
3.. mesto ŠKRABLIN TARA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 2.50 točk
3.. mesto KRUMPAK TINKARA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ml. kadetinje -40 kg (3) 2.50 točk
3.. mesto STOJANOVIĆ GLORIA (Shotokan Karate Klub Postojna) kata ml. kadetinje (34) 4.00 točk
3.. mesto CARLI SOFIJA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 4.00 točk
4.. mesto HUMAR GAJA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadetinje +50 kg (11) 3.00 točk
4.. mesto OSMANAJ DORENTINA (Shotokan Karate Klub Postojna) kata ml. kadetinje (34) 3.00 točk
4.. mesto JOšT ZALA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 3.00 točk
4.. mesto Levec Grajfoner Lara (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 2.00 točk
5.. mesto NIŠANDŽIČ IVANA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 2.00 točk
5.. mesto PAVŠIČ HANA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadetinje +50 kg (11) 2.00 točk
5.. mesto PETRIČ REBECCA LANA (Karate Klub Radvanje) kata ml. kadetinje (34) 2.00 točk
6.. mesto STOJANOVIĆ GLORIA (Shotokan Karate Klub Postojna) kata ml. kadetinje (34) 1.00 točk
6.. mesto KOCET NISA (Karate Klub Murska Sobota) kumite ml. kadetinje +50 kg (11) 1.00 točk
6.. mesto PLEVNIK LALITA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 1.00 točk

KADETI

1. mesto NOVAK SARA, (Karate klub Seki) kata kadetinje (25) 6.00 točk
1. mesto MOLNAR ELIZABETA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (16) 6.00 točk
1. mesto MAGAJNA MAšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -47 kg (5) 4.00 točk
1. mesto REPIČ JERCA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -54 kg (10) 6.00 točk
2. mesto BREZOVNIK TISA JERNEA (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite kadetinje -54 kg (10) 5.00 točk
2. mesto ĐAKOVIć TIANA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje +54 kg (16) 5.00 točk
2. mesto Rojs Vita (Karate klub WKSA Duplek) kumite kadetinje -47 kg (5) 3.00 točk
2. mesto NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata kadetinje (25) 5.00 točk
3. mesto KUTIJA ALJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kata kadetinje (25) 4.00 točk
3. mesto ŽIBRET ZALA MARIA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (16) 4.00 točk
3. mesto Zečiri Lorna (Karate Klub Murska Sobota) kumite kadetinje -47 kg (5) 2.50 točk
3. mesto AVŽNER ZOJA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -54 kg (10) 4.00 točk
4. mesto ŠTUCIN AJDA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadetinje +54 kg (16) 3.00 točk
4. mesto PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite kadetinje -54 kg (10) 3.00 točk
4. mesto HORVATIČ KATJA (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (25) 3.00 točk
5. mesto HRAŠČANEC TAJA (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite kadetinje -54 kg (10) 2.00 točk
5. mesto KOBAL - PAHOR LEA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata kadetinje (25) 2.00 točk
5. mesto SEVER ANA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite kadetinje +54 kg (16) 2.00 točk
6. mesto NOVAK SARA, (Karate klub Seki) kumite kadetinje -54 kg (10) 1.00 točk
6. mesto KOLAR NUŠA (Karate društvo Loče) kumite kadetinje +54 kg (16) 1.00 točk
6. mesto PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kata kadetinje (25) 1.00 točk
1. mesto MEDVED MAKS (Karate Klub Žalec) kumite kadeti -70 kg (6) 6.00 točk
1. mesto ŠEHIĆ DENIS (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -52 kg (8) 6.00 točk
1. mesto MOČNIK TIMI (Karate Klub Petrovče) kata kadeti (10) 6.00 točk
1. mesto JORDAN TIMOTEJ (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite kadeti +70 kg (6) 6.00 točk
1. mesto RAKOVNIK SVEN (Društvo Za Karate Celje) kumite kadeti -57 kg (10) 6.00 točk
1. mesto MARKULJEVIČ MARKO (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -63 kg (9) 6.00 točk
2. mesto ČIMžAR ALEKS (Karate klub Šenčur) kumite kadeti -70 kg (6) 5.00 točk
2. mesto ISAKOVIĆ KENAN (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -57 kg (10) 5.00 točk
2. mesto GABRIJELČIČ LAN (Karate Klub Ljubljana) kumite kadeti -63 kg (9) 5.00 točk
2. mesto SLUGA JURE (Karate klub Seki) kata kadeti (10) 5.00 točk
2. mesto KRAJNC MIHA (Karate klub Selnica ob Dravi) kumite kadeti +70 kg (6) 5.00 točk
2. mesto KRIžAJ ALEKSANDER (Karate Klub Kranj) kumite kadeti -52 kg (8) 5.00 točk
3. mesto KRŽIŠNIK GAL, (Karate Klub Ljubljana) kumite kadeti +70 kg (6) 4.00 točk
3. mesto MARKULJEVIČ UROŠ (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -70 kg (6) 4.00 točk
3. mesto POŽARNIK KNEZ VID (Športno Društvo Dinamik Celje) kumite kadeti -52 kg (8) 4.00 točk
3. mesto VALENČAK MIHAEL (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite kadeti -57 kg (10) 4.00 točk
3. mesto SKALICKY GAL (Društvo Za Karate Celje) kata kadeti (10) 4.00 točk
3. mesto RADIĆ LUKA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite kadeti -63 kg (9) 4.00 točk
4. mesto ŠKOFLJANC ZAK (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -63 kg (9) 3.00 točk
4. mesto KRAJNC MIHA (Karate klub Selnica ob Dravi) kata kadeti (10) 3.00 točk
4. mesto LESNIKA ŽAN LUKA (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite kadeti +70 kg (6) 3.00 točk
4. mesto VNUK ALEKS (Karate Klub Radvanje) kumite kadeti -57 kg (10) 3.00 točk
4. mesto COLNARIČ NIK (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite kadeti -70 kg (6) 3.00 točk
4. mesto SLUGA JURE (Karate klub Seki) kumite kadeti -52 kg (8) 3.00 točk
5. mesto ŠMID CAFUTA ANEJ (Karate-do klub Ptuj) kata kadeti (10) 2.00 točk
5. mesto Bratušek Luka (Karate Klub Žalec) kumite kadeti +70 kg (6) 2.00 točk
5. mesto ARSENIć PETAR (Karate Klub Postojna) kumite kadeti -52 kg (8) 2.00 točk
5. mesto BARL MAJ (Karate Klub Petrovče) kumite kadeti -63 kg (9) 2.00 točk
5. mesto Škoflanc Nick (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite kadeti -70 kg (6) 2.00 točk
5. mesto Mohenski Robi (Karate Klub Žalec) kumite kadeti -57 kg (10) 2.00 točk
6. mesto LOČNIKAR MIHA (Karate društvo Loče) kumite kadeti -52 kg (8) 1.00 točk
6. mesto TOPOLOVEC DOMEN (KARATE KLUB BRANIK) kumite kadeti -57 kg (10) 1.00 točk
6. mesto ČESNIK DENIS (Shotokan Karate Klub Postojna) kata kadeti (10) 1.00 točk
6. mesto SALAMUN VID (Karate Klub Petrovče) kumite kadeti -63 kg (9) 1.00 točk

KADETINJE

1.. mesto MOLNAR ELIZABETA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (16) 6.00 točk
1.. mesto MAGAJNA MAšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -47 kg (5) 4.00 točk
1.. mesto REPIČ JERCA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -54 kg (10) 6.00 točk
1.. mesto NOVAK SARA, (Karate klub Seki) kata kadetinje (25) 6.00 točk
2.. mesto NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata kadetinje (25) 5.00 točk
2.. mesto BREZOVNIK TISA JERNEA (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite kadetinje -54 kg (10) 5.00 točk
2.. mesto ĐAKOVIć TIANA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje +54 kg (16) 5.00 točk
2.. mesto Rojs Vita (Karate klub WKSA Duplek) kumite kadetinje -47 kg (5) 3.00 točk
3.. mesto ŽIBRET ZALA MARIA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (16) 4.00 točk
3.. mesto Zečiri Lorna (Karate Klub Murska Sobota) kumite kadetinje -47 kg (5) 2.50 točk
3.. mesto KUTIJA ALJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kata kadetinje (25) 4.00 točk
3.. mesto AVŽNER ZOJA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -54 kg (10) 4.00 točk
4.. mesto PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite kadetinje -54 kg (10) 3.00 točk
4.. mesto HORVATIČ KATJA (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (25) 3.00 točk
4.. mesto ŠTUCIN AJDA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadetinje +54 kg (16) 3.00 točk
5.. mesto HRAŠČANEC TAJA (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite kadetinje -54 kg (10) 2.00 točk
5.. mesto SEVER ANA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite kadetinje +54 kg (16) 2.00 točk
5.. mesto KOBAL - PAHOR LEA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata kadetinje (25) 2.00 točk
6.. mesto KOLAR NUŠA (Karate društvo Loče) kumite kadetinje +54 kg (16) 1.00 točk
6.. mesto PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kata kadetinje (25) 1.00 točk
6.. mesto NOVAK SARA, (Karate klub Seki) kumite kadetinje -54 kg (10) 1.00 točk

MLADINCI

1. mesto GANZITTI NIA (Karate Klub Radvanje) kata mladinke (7) 6.00 točk
1. mesto KVAS TJAŠA (Karate Klub Žalec) kumite mladinke -53 kg (6) 6.00 točk
1. mesto DEBELJAK HANA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke -59 kg (5) 4.00 točk
1. mesto ŽERJAV NUŠA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke +59 kg (9) 6.00 točk
1. mesto ROM ZUPANC EMA (Karate Klub Nestor) kumite mladinke -48 kg (1) 3.00 točk
2. mesto HABJAN NUšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (6) 5.00 točk
2. mesto KOTNIK ANJA (Karate Klub Kranj) kumite mladinke -59 kg (5) 3.00 točk
2. mesto TOPOLOVEC KAJA (Karate Klub Žalec) kumite mladinke +59 kg (9) 5.00 točk
2. mesto Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kata mladinke (7) 5.00 točk
3. mesto REBOLJ MANCA (Karate Klub Kranj) kumite mladinke +59 kg (9) 4.00 točk
3. mesto ČVOROVIĆ ALEKSANDRA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kata mladinke (7) 4.00 točk
3. mesto ANTONIN KLARA (Karate Klub Virtus Duplica) kumite mladinke -53 kg (6) 4.00 točk
3. mesto CENTRIH ALEKSANDRA, (Karate klub Velenje) kumite mladinke -59 kg (5) 2.50 točk
4. mesto UGOVšEK ALENKA (Karate Klub Žalec) kumite mladinke -59 kg (5) 2.00 točk
4. mesto CENTRIH ALEKSANDRA, (Karate klub Velenje) kata mladinke (7) 3.00 točk
4. mesto KENDA MAŠA (Karate klub Velenje) kumite mladinke +59 kg (9) 3.00 točk
4. mesto ĐAKOVIć LARA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (6) 3.00 točk
5. mesto ČESKO KAJA (Karate klub Velenje) kata mladinke (7) 2.00 točk
5. mesto MAKITAN Anđela (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke +59 kg (9) 2.00 točk
5. mesto Žugman Lana (Karate klub WKSA Duplek) kumite mladinke -53 kg (6) 2.00 točk
5. mesto BERGANT LAURA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (5) 1.00 točk
6. mesto Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kumite mladinke +59 kg (9) 1.00 točk
6. mesto IBRIĆ AMINA (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite mladinke -53 kg (6) 1.00 točk
1. mesto KLOBASA ALEKS (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinci +76 kg (6) 6.00 točk
1. mesto BAŠIČ FEKONJA MAI (Karate klub Mirna Peč) kumite mladinci -61 kg (4) 4.00 točk
1. mesto KERŠIČ AHLIN ŽAN (Karate Klub Kranj) kumite mladinci -68 kg (9) 6.00 točk
1. mesto TAMŠE NIKLAS (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinci -55 kg (3) 4.00 točk
1. mesto STERNIŠA NEJC (Karate klub Seki) kata mladinci (8) 6.00 točk
1. mesto GORIŠEK MATEJ (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinci -76 kg (6) 6.00 točk
2. mesto PODPEČAN LAN (Karate Klub Polzela) kumite mladinci -68 kg (9) 5.00 točk
2. mesto RUTAR DENNIS DEAN (Karate Klub Radvanje) kumite mladinci -76 kg (6) 5.00 točk
2. mesto TOČAKOVIĆ NEMANJA (Karate Klub Rudar Velenje) kumite mladinci +76 kg (6) 5.00 točk
2. mesto KLOBASA BLAŽ (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata mladinci (8) 5.00 točk
2. mesto ŠMARČAN SIMON (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinci -55 kg (3) 3.00 točk
2. mesto VILFAN MATEJ (Karate Klub Kranj) kumite mladinci -61 kg (4) 3.00 točk
3. mesto BRITOVŠEK MARCEL (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata mladinci (8) 4.00 točk
3. mesto HUDALES TOMAŽ (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinci -68 kg (9) 4.00 točk
3. mesto ISAKOVIĆ ALEN (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -76 kg (6) 4.00 točk
3. mesto RIOSA NOVAK TILEN (Karate Klub Polzela) kumite mladinci -55 kg (3) 2.50 točk
3. mesto PLEVNIK GAL (Karate Klub Kranj) kumite mladinci -61 kg (4) 2.50 točk
3. mesto Kramberger Lovro (Karate-do klub Ig Shotokan) kumite mladinci +76 kg (6) 4.00 točk
4. mesto PETERNEL ŽAN (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinci -61 kg (4) 2.00 točk
4. mesto KLOBASA ALEKS (Karate Klub Radenci Shotokan) kata mladinci (8) 3.00 točk
4. mesto MLAKAR JAN (Karate društvo Loče) kumite mladinci +76 kg (6) 3.00 točk
4. mesto VALNER TIM (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinci -68 kg (9) 3.00 točk
4. mesto GRIL BLAž (Karate Klub Postojna) kumite mladinci -76 kg (6) 3.00 točk
5. mesto ČUčEK MIšEL (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata mladinci (8) 2.00 točk
5. mesto SKOTNIK NEJC (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinci -68 kg (9) 2.00 točk
5. mesto SVJETLANOVIĆ RAJKO (Karate Klub Shotokan Ajdovščina) kumite mladinci -76 kg (6) 2.00 točk
5. mesto REBOLJ LUKA (Karate Klub Kranj) kumite mladinci +76 kg (6) 2.00 točk
6. mesto ORNIK NINO (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite mladinci -68 kg (9) 1.00 točk
6. mesto MILJANOVIČ MARKO (Karate klub Seki) kata mladinci (8) 1.00 točk

MLADINKE

1.. mesto GANZITTI NIA (Karate Klub Radvanje) kata mladinke (7) 6.00 točk
1.. mesto KVAS TJAŠA (Karate Klub Žalec) kumite mladinke -53 kg (6) 6.00 točk
1.. mesto DEBELJAK HANA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke -59 kg (5) 4.00 točk
1.. mesto ŽERJAV NUŠA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke +59 kg (9) 6.00 točk
1.. mesto ROM ZUPANC EMA (Karate Klub Nestor) kumite mladinke -48 kg (1) 3.00 točk
2.. mesto HABJAN NUšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (6) 5.00 točk
2.. mesto KOTNIK ANJA (Karate Klub Kranj) kumite mladinke -59 kg (5) 3.00 točk
2.. mesto Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kata mladinke (7) 5.00 točk
2.. mesto TOPOLOVEC KAJA (Karate Klub Žalec) kumite mladinke +59 kg (9) 5.00 točk
3.. mesto REBOLJ MANCA (Karate Klub Kranj) kumite mladinke +59 kg (9) 4.00 točk
3.. mesto ČVOROVIĆ ALEKSANDRA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kata mladinke (7) 4.00 točk
3.. mesto ANTONIN KLARA (Karate Klub Virtus Duplica) kumite mladinke -53 kg (6) 4.00 točk
3.. mesto CENTRIH ALEKSANDRA, (Karate klub Velenje) kumite mladinke -59 kg (5) 2.50 točk
4.. mesto KENDA MAŠA (Karate klub Velenje) kumite mladinke +59 kg (9) 3.00 točk
4.. mesto ĐAKOVIć LARA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (6) 3.00 točk
4.. mesto CENTRIH ALEKSANDRA, (Karate klub Velenje) kata mladinke (7) 3.00 točk
4.. mesto UGOVšEK ALENKA (Karate Klub Žalec) kumite mladinke -59 kg (5) 2.00 točk
5.. mesto ČESKO KAJA (Karate klub Velenje) kata mladinke (7) 2.00 točk
5.. mesto MAKITAN Anđela (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke +59 kg (9) 2.00 točk
5.. mesto Žugman Lana (Karate klub WKSA Duplek) kumite mladinke -53 kg (6) 2.00 točk
5.. mesto BERGANT LAURA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (5) 1.00 točk
6.. mesto Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kumite mladinke +59 kg (9) 1.00 točk
6.. mesto IBRIĆ AMINA (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite mladinke -53 kg (6) 1.00 točk

Prijava

Povezave


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve