2. Pokalna tekma KZS


NAJMLAJŠI

1. place MILJATOVIĆ ANDJELA, (Karate klub Seki) kata najmlajše (2) 3.00 points
2. place Serec Eva (Karate Klub Sho-Kan Apače) kata najmlajše (2) 1.00 points
1. place ČESEN BORIS (Shotokan Karate Klub Postojna) kata najmlajši (12) 6.00 points
2. place Veberič Filip Jakob (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata najmlajši (12) 5.00 points
3. place KUNST NEJC (Društvo Za Karate Celje) kata najmlajši (12) 4.00 points
4. place GRZINČIČ VID (Društvo Za Karate Celje) kata najmlajši (12) 3.00 points
5. place STENDLER KLANJŠEK ŽAN (Društvo Za Karate Celje) kata najmlajši (12) 2.00 points
6. place KUKOVIČ Aleksander (Karate Klub Mawashi Postojna) kata najmlajši (12) 1.00 points

NAJMLAJŠE

1. place MILJATOVIĆ ANDJELA, (Karate klub Seki) kata najmlajše (2) 3.00 points
2. place Serec Eva (Karate Klub Sho-Kan Apače) kata najmlajše (2) 1.00 points

MALČKI

1. place JELENKO NINA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite malčice -35 kg (4) 4.00 points
1. place MEDIĆ ADELA (Društvo Za Karate Celje) kumite malčice +35 kg (3) 4.00 points
1. place Mlakar Nika (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite malčice -30 kg (4) 4.00 points
1. place STENDLER KLANJŠEK ŽIVA (Društvo Za Karate Celje) kata malčice (21) 6.00 points
2. place Plohl Taja (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite malčice -30 kg (4) 3.00 points
2. place BEŠIČ LANA (Karate Klub Postojna) kata malčice (21) 5.00 points
2. place HRIBAR GAJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite malčice -35 kg (4) 3.00 points
2. place MERC Maja (Karate klub Šiška) kumite malčice +35 kg (3) 3.00 points
3. place Plohl Taja (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kata malčice (21) 4.00 points
3. place Zupančič Nana (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite malčice -35 kg (4) 2.50 points
3. place BASAR MARUŠA (Karate Klub Cerknica) kumite malčice -30 kg (4) 2.50 points
3. place BABIČ ANA (Karate društvo Loče) kumite malčice +35 kg (3) 2.50 points
4. place JEVŠENAK ALINA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite malčice -30 kg (4) 2.00 points
4. place Vahtar Lara (Karate Klub Zmaj) kata malčice (21) 3.00 points
4. place IVANČIČ KIARA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite malčice -35 kg (4) 2.00 points
5. place HRIBAR GAJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kata malčice (21) 2.00 points
6. place Savković Ivana (Shotokan Karate Klub Postojna) kata malčice (21) 1.00 points
1. place Merc Janez (Karate klub Lev) kumite malčki -35 kg (4) 4.00 points
1. place Juraja Vinko (KARATE KLUB BUSHIDO) kata malčki (23) 6.00 points
1. place Sodin Leon (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite malčki -30 kg (4) 4.00 points
2. place MILJATOVIČ ALEKSA, (Karate klub Seki) kata malčki (23) 5.00 points
2. place Filipović Enej (Karate Klub Žalec) kumite malčki -30 kg (4) 3.00 points
2. place BLATNIK TAŠ (Društvo Za Karate Celje) kumite malčki -35 kg (4) 3.00 points
3. place TRONTELJ TAI (Karate Klub Cerknica) kumite malčki -35 kg (4) 2.50 points
3. place BULJUBAŠIĆ KENAN (Karate Klub Tiger Velenje) kata malčki (23) 4.00 points
3. place OŠTIR RAVNJAK TIAN (Društvo Za Karate Celje) kumite malčki -30 kg (4) 2.50 points
4. place STOJNIĆ MAIK (Karate Klub Rudar Velenje) kumite malčki -30 kg (4) 2.00 points
4. place PAŠIČ ADAM (Karate klub Velenje) kata malčki (23) 3.00 points
4. place Skvarča Aleksej (Karate Klub Cerknica) kumite malčki -35 kg (4) 2.00 points
5. place Pirman Gal (Karate Klub Zmaj) kata malčki (23) 2.00 points
6. place PRAH TILEN (KARATE KLUB KOZJANSKO) kata malčki (23) 1.00 points

MALČICE

1. place Mlakar Nika (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite malčice -30 kg (4) 4.00 points
1. place JELENKO NINA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite malčice -35 kg (4) 4.00 points
1. place STENDLER KLANJŠEK ŽIVA (Društvo Za Karate Celje) kata malčice (21) 6.00 points
1. place MEDIĆ ADELA (Društvo Za Karate Celje) kumite malčice +35 kg (3) 4.00 points
2. place HRIBAR GAJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite malčice -35 kg (4) 3.00 points
2. place BEŠIČ LANA (Karate Klub Postojna) kata malčice (21) 5.00 points
2. place MERC Maja (Karate klub Šiška) kumite malčice +35 kg (3) 3.00 points
2. place Plohl Taja (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite malčice -30 kg (4) 3.00 points
3. place BASAR MARUŠA (Karate Klub Cerknica) kumite malčice -30 kg (4) 2.50 points
3. place BABIČ ANA (Karate društvo Loče) kumite malčice +35 kg (3) 2.50 points
3. place Zupančič Nana (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite malčice -35 kg (4) 2.50 points
3. place Plohl Taja (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kata malčice (21) 4.00 points
4. place Vahtar Lara (Karate Klub Zmaj) kata malčice (21) 3.00 points
4. place IVANČIČ KIARA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite malčice -35 kg (4) 2.00 points
4. place JEVŠENAK ALINA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite malčice -30 kg (4) 2.00 points
5. place HRIBAR GAJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kata malčice (21) 2.00 points
6. place Savković Ivana (Shotokan Karate Klub Postojna) kata malčice (21) 1.00 points

DEČKI

1. place Rojs Jana (Karate klub WKSA Duplek) kumite deklice +40 kg (6) 6.00 points
1. place KURBEGOVIĆ EDNA (Karate Klub Ljubljana) kumite deklice -40 kg (18) 6.00 points
1. place ČESEN VESNA (Shotokan Karate Klub Postojna) kata deklice (20) 6.00 points
2. place TEKAVC MAŠA (Karate Klub Cerknica) kumite deklice +40 kg (6) 5.00 points
2. place VALENČAK NELI (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite deklice -40 kg (18) 5.00 points
2. place MAVSAR TAJDA (Karate klub Seki) kata deklice (20) 5.00 points
3. place LEBEN TINKARA (Karate Klub Kranj) kata deklice (20) 4.00 points
3. place ABRAM ZOJA MARTINA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite deklice +40 kg (6) 4.00 points
3. place HRAŠČANEC NIKA (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite deklice -40 kg (18) 4.00 points
4. place Cekov Vanna (Karate Klub Kranj) kumite deklice +40 kg (6) 3.00 points
4. place LEBEN TINKARA (Karate Klub Kranj) kumite deklice -40 kg (18) 3.00 points
4. place Polak Tia (Karate Klub Kranj) kata deklice (20) 3.00 points
5. place POLANEC MIRIAM (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite deklice -40 kg (18) 2.00 points
5. place KUTNJAK URŠKA (Karate Klub Radvanje) kumite deklice +40 kg (6) 2.00 points
5. place VANOVŠEK ZOJA. (Karate klub Seki) kata deklice (20) 2.00 points
6. place Cekov Vanna (Karate Klub Kranj) kata deklice (20) 1.00 points
6. place Kramberger Zala (Karate Klub Polzela) kumite deklice -40 kg (18) 1.00 points
6. place KOVAČEVIČ VIKTORIA (Karate Klub Shotokan Ajdovščina) kumite deklice +40 kg (6) 1.00 points
1. place OČKO GAL (Karate klub Velenje) kumite dečki +45 kg (4) 4.00 points
1. place MIHELIČ MAJ (Karate Klub Cerknica) kumite dečki -40 kg (11) 6.00 points
1. place KRŽIŠNIK LAN (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite dečki -45 kg (4) 4.00 points
1. place HLASTEC KIAN (Karate klub Seki) kata dečki (30) 6.00 points
1. place Vrella Yll (Karate Klub Rudar Velenje) kumite dečki -35 kg (27) 6.00 points
2. place RAMIĆ BELMIN (Karate Klub Zmaj) kumite dečki -35 kg (27) 5.00 points
2. place BOJC JAKOB (Karate Klub Postojna) kata dečki (30) 5.00 points
2. place MLAKAR LUKA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite dečki -40 kg (11) 5.00 points
2. place Rola Luka (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite dečki -45 kg (4) 3.00 points
2. place Herman Benjamin (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite dečki +45 kg (4) 3.00 points
3. place HALILOVIĆ HARIS (Karate Klub Shotokan Ajdovščina) kumite dečki -45 kg (4) 2.50 points
3. place BREMEC ALJAŽ (Shotokan Karate Klub Bohinj) kumite dečki -35 kg (27) 4.00 points
3. place Sadiković Ajdin (Karate Klub Rudar Velenje) kumite dečki +45 kg (4) 2.50 points
3. place HARALOVIČ DANIEL (Karate Klub Trbovlje) kumite dečki -40 kg (11) 4.00 points
3. place Zbil Grega (KARATE KLUB KOZJANSKO) kata dečki (30) 4.00 points
4. place GAČIČ ALEKSANDER (Karate Klub Kranj) kumite dečki -45 kg (4) 2.00 points
4. place GORENŠEK VID (Karate klub Seki) kata dečki (30) 3.00 points
4. place Mlačnik Ažbe (Karate Klub Polzela) kumite dečki -35 kg (27) 3.00 points
4. place GORENŠEK VID (Karate klub Seki) kumite dečki +45 kg (4) 2.00 points
4. place JELENKO BENJAMIN (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite dečki -40 kg (11) 3.00 points
5. place Šen Erik (Karate Klub Cerknica) kumite dečki -40 kg (11) 2.00 points
5. place CICVARIĆ LUKA (Karate Klub Brežice) kata dečki (30) 2.00 points
5. place HMELAK TIBOR (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite dečki -35 kg (27) 2.00 points
6. place Mali Nace (Karate Klub Kranj) kumite dečki -40 kg (11) 1.00 points
6. place Rola Luka (Karate Klub Kovinar Maribor) kata dečki (30) 1.00 points
6. place MUHIĆ DIN (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite dečki -35 kg (27) 1.00 points

DEKLICE

1. place KURBEGOVIĆ EDNA (Karate Klub Ljubljana) kumite deklice -40 kg (18) 6.00 points
1. place ČESEN VESNA (Shotokan Karate Klub Postojna) kata deklice (20) 6.00 points
1. place Rojs Jana (Karate klub WKSA Duplek) kumite deklice +40 kg (6) 6.00 points
2. place VALENČAK NELI (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite deklice -40 kg (18) 5.00 points
2. place MAVSAR TAJDA (Karate klub Seki) kata deklice (20) 5.00 points
2. place TEKAVC MAŠA (Karate Klub Cerknica) kumite deklice +40 kg (6) 5.00 points
3. place LEBEN TINKARA (Karate Klub Kranj) kata deklice (20) 4.00 points
3. place ABRAM ZOJA MARTINA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite deklice +40 kg (6) 4.00 points
3. place HRAŠČANEC NIKA (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite deklice -40 kg (18) 4.00 points
4. place Cekov Vanna (Karate Klub Kranj) kumite deklice +40 kg (6) 3.00 points
4. place LEBEN TINKARA (Karate Klub Kranj) kumite deklice -40 kg (18) 3.00 points
4. place Polak Tia (Karate Klub Kranj) kata deklice (20) 3.00 points
5. place POLANEC MIRIAM (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite deklice -40 kg (18) 2.00 points
5. place VANOVŠEK ZOJA. (Karate klub Seki) kata deklice (20) 2.00 points
5. place KUTNJAK URŠKA (Karate Klub Radvanje) kumite deklice +40 kg (6) 2.00 points
6. place Kramberger Zala (Karate Klub Polzela) kumite deklice -40 kg (18) 1.00 points
6. place Cekov Vanna (Karate Klub Kranj) kata deklice (20) 1.00 points
6. place KOVAČEVIČ VIKTORIA (Karate Klub Shotokan Ajdovščina) kumite deklice +40 kg (6) 1.00 points

MLAJŠI KADETI

1. place KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. kadetinje +50 kg (11) 6.00 points
1. place PETKOVIĆ TJAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ml. kadetinje -40 kg (3) 4.00 points
1. place ZAGER HANA (Karate klub Velenje) kata ml. kadetinje (34) 6.00 points
1. place MLAKAR NIKA (Karate društvo Loče) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 4.00 points
1. place JANŽEKOVIČ Tija (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 6.00 points
1. place BOBEK MATIJA (KARATE KLUB BRANIK) kata ekipa ml. kadetinje (0) 3.00 points
2. place TOMAŽIČ EVA (Karate klub Seki) kata ml. kadetinje (34) 5.00 points
2. place JESENEK ROJŠEK ANEJA (Karate Klub Polzela) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 3.00 points
2. place BIZJAK LEDERER Leja (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 5.00 points
2. place Sodin Lara (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite ml. kadetinje -40 kg (3) 3.00 points
2. place MUZIK TAŠA (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. kadetinje +50 kg (11) 5.00 points
3. place KRUMPAK TINKARA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ml. kadetinje -40 kg (3) 2.50 points
3. place CARLI SOFIJA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 4.00 points
3. place KRAMBERGER LARA (Karate Klub Polzela) kumite ml. kadetinje +50 kg (11) 4.00 points
3. place ŠKRABLIN TARA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 2.50 points
3. place STOJANOVIĆ GLORIA (Shotokan Karate Klub Postojna) kata ml. kadetinje (34) 4.00 points
4. place HUMAR GAJA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadetinje +50 kg (11) 3.00 points
4. place JOšT ZALA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 3.00 points
4. place OSMANAJ DORENTINA (Shotokan Karate Klub Postojna) kata ml. kadetinje (34) 3.00 points
4. place Levec Grajfoner Lara (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 2.00 points
5. place PETRIČ REBECCA LANA (Karate Klub Radvanje) kata ml. kadetinje (34) 2.00 points
5. place NIŠANDŽIČ IVANA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 2.00 points
5. place PAVŠIČ HANA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadetinje +50 kg (11) 2.00 points
6. place KOCET NISA (Karate Klub Murska Sobota) kumite ml. kadetinje +50 kg (11) 1.00 points
6. place STOJANOVIĆ GLORIA (Shotokan Karate Klub Postojna) kata ml. kadetinje (34) 1.00 points
6. place PLEVNIK LALITA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 1.00 points
1. place KRAČUN RENE (Društvo Za Karate Celje) kumite ml. kadeti -40 kg (8) 6.00 points
1. place ZARIČ VID (Karate Klub Kovinar Maribor) kata ml. kadeti (19) 6.00 points
1. place ŽIBRET BOR (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. kadeti -45 kg (10) 6.00 points
1. place BOROVNIK NIK (Karate klub Velenje) kumite ml. kadeti +55 kg (7) 6.00 points
1. place VALIŠER TIMOTEJ (Karate klub Selnica ob Dravi) kumite ml. kadeti -50 kg (11) 6.00 points
1. place ZARIČ VID (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite ml. kadeti -55 kg (8) 6.00 points
2. place KLEMENČIČ TAJ (Shotokan Karate Klub Bohinj) kumite ml. kadeti -55 kg (8) 5.00 points
2. place BELE LUKA (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite ml. kadeti -45 kg (10) 5.00 points
2. place STOJADINOVIć TIMOTEJ (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite ml. kadeti +55 kg (7) 5.00 points
2. place ČEH ALEŠ (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kata ml. kadeti (19) 5.00 points
2. place Štelcer Luka (Karate klub Selnica ob Dravi) kumite ml. kadeti -50 kg (11) 5.00 points
2. place VANOVŠEK ENEJ, (Karate klub Seki) kumite ml. kadeti -40 kg (8) 5.00 points
3. place KRAJNC JURE (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. kadeti -50 kg (11) 4.00 points
3. place TRATNIK ALEN (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite ml. kadeti -40 kg (8) 4.00 points
3. place BELE LUKA (KARATE KLUB KOZJANSKO) kata ml. kadeti (19) 4.00 points
3. place LIPOVŠEK AMADEJ (Društvo Za Karate Celje) kumite ml. kadeti -45 kg (10) 4.00 points
3. place ŽUMER JAKOB (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite ml. kadeti +55 kg (7) 4.00 points
3. place GRIVEC TILEN (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. kadeti -55 kg (8) 4.00 points
4. place BAJGOT NACE (Karate klub Selnica ob Dravi) kata ml. kadeti (19) 3.00 points
4. place LORBER MAJ (Društvo Za Karate Celje) kumite ml. kadeti -45 kg (10) 3.00 points
4. place Stvarnik Jernej (Karate Klub Murska Sobota) kumite ml. kadeti +55 kg (7) 3.00 points
4. place MUR LUC (Karate Klub Radvanje) kumite ml. kadeti -40 kg (8) 3.00 points
4. place MAKAROV ILLYA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite ml. kadeti -50 kg (11) 3.00 points
5. place MARINKOVIČ ANŽE (Karate Klub Žalec) kumite ml. kadeti -40 kg (8) 2.00 points
5. place KOLšEK KLEMEN (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite ml. kadeti -55 kg (8) 2.00 points
5. place ERŽEN ŽIGA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadeti -45 kg (10) 2.00 points
5. place RATOšA NINO (Karate Klub Murska Sobota) kumite ml. kadeti +55 kg (7) 2.00 points
5. place HVALA ALJAŽ (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. kadeti -50 kg (11) 2.00 points
6. place NAGODE JANEZ (Karate Klub Vrhnika) kumite ml. kadeti -55 kg (8) 1.00 points
6. place VANOVŠEK ENEJ, (Karate klub Seki) kata ml. kadeti (19) 1.00 points
6. place TOMC NACE (Karate Klub Žalec) kumite ml. kadeti -45 kg (10) 1.00 points
6. place BOŽIČ CENE (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadeti -50 kg (11) 1.00 points
6. place LIPIČ MAJ (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite ml. kadeti -40 kg (8) 1.00 points

MLAJŠI KADETINJE

1. place BOBEK MATIJA (KARATE KLUB BRANIK) kata ekipa ml. kadetinje (0) 3.00 points
1. place MLAKAR NIKA (Karate društvo Loče) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 4.00 points
1. place JANŽEKOVIČ Tija (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 6.00 points
1. place KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. kadetinje +50 kg (11) 6.00 points
1. place ZAGER HANA (Karate klub Velenje) kata ml. kadetinje (34) 6.00 points
1. place PETKOVIĆ TJAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ml. kadetinje -40 kg (3) 4.00 points
2. place JESENEK ROJŠEK ANEJA (Karate Klub Polzela) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 3.00 points
2. place BIZJAK LEDERER Leja (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 5.00 points
2. place TOMAŽIČ EVA (Karate klub Seki) kata ml. kadetinje (34) 5.00 points
2. place MUZIK TAŠA (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. kadetinje +50 kg (11) 5.00 points
2. place Sodin Lara (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite ml. kadetinje -40 kg (3) 3.00 points
3. place KRAMBERGER LARA (Karate Klub Polzela) kumite ml. kadetinje +50 kg (11) 4.00 points
3. place ŠKRABLIN TARA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 2.50 points
3. place KRUMPAK TINKARA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ml. kadetinje -40 kg (3) 2.50 points
3. place STOJANOVIĆ GLORIA (Shotokan Karate Klub Postojna) kata ml. kadetinje (34) 4.00 points
3. place CARLI SOFIJA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 4.00 points
4. place JOšT ZALA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 3.00 points
4. place Levec Grajfoner Lara (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. kadetinje -45 kg (5) 2.00 points
4. place HUMAR GAJA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadetinje +50 kg (11) 3.00 points
4. place OSMANAJ DORENTINA (Shotokan Karate Klub Postojna) kata ml. kadetinje (34) 3.00 points
5. place NIŠANDŽIČ IVANA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 2.00 points
5. place PAVŠIČ HANA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadetinje +50 kg (11) 2.00 points
5. place PETRIČ REBECCA LANA (Karate Klub Radvanje) kata ml. kadetinje (34) 2.00 points
6. place STOJANOVIĆ GLORIA (Shotokan Karate Klub Postojna) kata ml. kadetinje (34) 1.00 points
6. place KOCET NISA (Karate Klub Murska Sobota) kumite ml. kadetinje +50 kg (11) 1.00 points
6. place PLEVNIK LALITA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje -50 kg (7) 1.00 points

KADETI

1. place NOVAK SARA, (Karate klub Seki) kata kadetinje (25) 6.00 points
1. place MOLNAR ELIZABETA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (16) 6.00 points
1. place MAGAJNA MAšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -47 kg (5) 4.00 points
1. place REPIČ JERCA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -54 kg (10) 6.00 points
2. place BREZOVNIK TISA JERNEA (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite kadetinje -54 kg (10) 5.00 points
2. place ĐAKOVIć TIANA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje +54 kg (16) 5.00 points
2. place NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata kadetinje (25) 5.00 points
2. place Rojs Vita (Karate klub WKSA Duplek) kumite kadetinje -47 kg (5) 3.00 points
3. place ŽIBRET ZALA MARIA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (16) 4.00 points
3. place Zečiri Lorna (Karate Klub Murska Sobota) kumite kadetinje -47 kg (5) 2.50 points
3. place KUTIJA ALJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kata kadetinje (25) 4.00 points
3. place AVŽNER ZOJA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -54 kg (10) 4.00 points
4. place ŠTUCIN AJDA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadetinje +54 kg (16) 3.00 points
4. place PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite kadetinje -54 kg (10) 3.00 points
4. place HORVATIČ KATJA (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (25) 3.00 points
5. place KOBAL - PAHOR LEA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata kadetinje (25) 2.00 points
5. place HRAŠČANEC TAJA (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite kadetinje -54 kg (10) 2.00 points
5. place SEVER ANA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite kadetinje +54 kg (16) 2.00 points
6. place NOVAK SARA, (Karate klub Seki) kumite kadetinje -54 kg (10) 1.00 points
6. place KOLAR NUŠA (Karate društvo Loče) kumite kadetinje +54 kg (16) 1.00 points
6. place PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kata kadetinje (25) 1.00 points
1. place MEDVED MAKS (Karate Klub Žalec) kumite kadeti -70 kg (6) 6.00 points
1. place ŠEHIĆ DENIS (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -52 kg (8) 6.00 points
1. place MOČNIK TIMI (Karate Klub Petrovče) kata kadeti (10) 6.00 points
1. place JORDAN TIMOTEJ (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite kadeti +70 kg (6) 6.00 points
1. place RAKOVNIK SVEN (Društvo Za Karate Celje) kumite kadeti -57 kg (10) 6.00 points
1. place MARKULJEVIČ MARKO (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -63 kg (9) 6.00 points
2. place ČIMžAR ALEKS (Karate klub Šenčur) kumite kadeti -70 kg (6) 5.00 points
2. place ISAKOVIĆ KENAN (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -57 kg (10) 5.00 points
2. place GABRIJELČIČ LAN (Karate Klub Ljubljana) kumite kadeti -63 kg (9) 5.00 points
2. place SLUGA JURE (Karate klub Seki) kata kadeti (10) 5.00 points
2. place KRAJNC MIHA (Karate klub Selnica ob Dravi) kumite kadeti +70 kg (6) 5.00 points
2. place KRIžAJ ALEKSANDER (Karate Klub Kranj) kumite kadeti -52 kg (8) 5.00 points
3. place KRŽIŠNIK GAL, (Karate Klub Ljubljana) kumite kadeti +70 kg (6) 4.00 points
3. place SKALICKY GAL (Društvo Za Karate Celje) kata kadeti (10) 4.00 points
3. place MARKULJEVIČ UROŠ (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -70 kg (6) 4.00 points
3. place POŽARNIK KNEZ VID (Športno Društvo Dinamik Celje) kumite kadeti -52 kg (8) 4.00 points
3. place VALENČAK MIHAEL (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite kadeti -57 kg (10) 4.00 points
3. place RADIĆ LUKA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite kadeti -63 kg (9) 4.00 points
4. place ŠKOFLJANC ZAK (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -63 kg (9) 3.00 points
4. place KRAJNC MIHA (Karate klub Selnica ob Dravi) kata kadeti (10) 3.00 points
4. place LESNIKA ŽAN LUKA (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite kadeti +70 kg (6) 3.00 points
4. place VNUK ALEKS (Karate Klub Radvanje) kumite kadeti -57 kg (10) 3.00 points
4. place COLNARIČ NIK (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite kadeti -70 kg (6) 3.00 points
4. place SLUGA JURE (Karate klub Seki) kumite kadeti -52 kg (8) 3.00 points
5. place ŠMID CAFUTA ANEJ (Karate-do klub Ptuj) kata kadeti (10) 2.00 points
5. place ARSENIć PETAR (Karate Klub Postojna) kumite kadeti -52 kg (8) 2.00 points
5. place Bratušek Luka (Karate Klub Žalec) kumite kadeti +70 kg (6) 2.00 points
5. place BARL MAJ (Karate Klub Petrovče) kumite kadeti -63 kg (9) 2.00 points
5. place Škoflanc Nick (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite kadeti -70 kg (6) 2.00 points
5. place Mohenski Robi (Karate Klub Žalec) kumite kadeti -57 kg (10) 2.00 points
6. place LOČNIKAR MIHA (Karate društvo Loče) kumite kadeti -52 kg (8) 1.00 points
6. place ČESNIK DENIS (Shotokan Karate Klub Postojna) kata kadeti (10) 1.00 points
6. place TOPOLOVEC DOMEN (KARATE KLUB BRANIK) kumite kadeti -57 kg (10) 1.00 points
6. place SALAMUN VID (Karate Klub Petrovče) kumite kadeti -63 kg (9) 1.00 points

KADETINJE

1. place MOLNAR ELIZABETA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (16) 6.00 points
1. place MAGAJNA MAšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -47 kg (5) 4.00 points
1. place REPIČ JERCA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -54 kg (10) 6.00 points
1. place NOVAK SARA, (Karate klub Seki) kata kadetinje (25) 6.00 points
2. place NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata kadetinje (25) 5.00 points
2. place BREZOVNIK TISA JERNEA (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite kadetinje -54 kg (10) 5.00 points
2. place ĐAKOVIć TIANA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje +54 kg (16) 5.00 points
2. place Rojs Vita (Karate klub WKSA Duplek) kumite kadetinje -47 kg (5) 3.00 points
3. place Zečiri Lorna (Karate Klub Murska Sobota) kumite kadetinje -47 kg (5) 2.50 points
3. place KUTIJA ALJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kata kadetinje (25) 4.00 points
3. place AVŽNER ZOJA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -54 kg (10) 4.00 points
3. place ŽIBRET ZALA MARIA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (16) 4.00 points
4. place PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite kadetinje -54 kg (10) 3.00 points
4. place HORVATIČ KATJA (Karate Klub Radvanje) kata kadetinje (25) 3.00 points
4. place ŠTUCIN AJDA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadetinje +54 kg (16) 3.00 points
5. place HRAŠČANEC TAJA (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite kadetinje -54 kg (10) 2.00 points
5. place SEVER ANA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite kadetinje +54 kg (16) 2.00 points
5. place KOBAL - PAHOR LEA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata kadetinje (25) 2.00 points
6. place PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kata kadetinje (25) 1.00 points
6. place NOVAK SARA, (Karate klub Seki) kumite kadetinje -54 kg (10) 1.00 points
6. place KOLAR NUŠA (Karate društvo Loče) kumite kadetinje +54 kg (16) 1.00 points

MLADINCI

1. place GANZITTI NIA (Karate Klub Radvanje) kata mladinke (7) 6.00 points
1. place KVAS TJAŠA (Karate Klub Žalec) kumite mladinke -53 kg (6) 6.00 points
1. place DEBELJAK HANA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke -59 kg (5) 4.00 points
1. place ŽERJAV NUŠA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke +59 kg (9) 6.00 points
1. place ROM ZUPANC EMA (Karate Klub Nestor) kumite mladinke -48 kg (1) 3.00 points
2. place HABJAN NUšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (6) 5.00 points
2. place KOTNIK ANJA (Karate Klub Kranj) kumite mladinke -59 kg (5) 3.00 points
2. place Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kata mladinke (7) 5.00 points
2. place TOPOLOVEC KAJA (Karate Klub Žalec) kumite mladinke +59 kg (9) 5.00 points
3. place REBOLJ MANCA (Karate Klub Kranj) kumite mladinke +59 kg (9) 4.00 points
3. place ČVOROVIĆ ALEKSANDRA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kata mladinke (7) 4.00 points
3. place ANTONIN KLARA (Karate Klub Virtus Duplica) kumite mladinke -53 kg (6) 4.00 points
3. place CENTRIH ALEKSANDRA, (Karate klub Velenje) kumite mladinke -59 kg (5) 2.50 points
4. place CENTRIH ALEKSANDRA, (Karate klub Velenje) kata mladinke (7) 3.00 points
4. place UGOVšEK ALENKA (Karate Klub Žalec) kumite mladinke -59 kg (5) 2.00 points
4. place KENDA MAŠA (Karate klub Velenje) kumite mladinke +59 kg (9) 3.00 points
4. place ĐAKOVIć LARA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (6) 3.00 points
5. place ČESKO KAJA (Karate klub Velenje) kata mladinke (7) 2.00 points
5. place MAKITAN Anđela (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke +59 kg (9) 2.00 points
5. place Žugman Lana (Karate klub WKSA Duplek) kumite mladinke -53 kg (6) 2.00 points
5. place BERGANT LAURA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (5) 1.00 points
6. place Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kumite mladinke +59 kg (9) 1.00 points
6. place IBRIĆ AMINA (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite mladinke -53 kg (6) 1.00 points
1. place KLOBASA ALEKS (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinci +76 kg (6) 6.00 points
1. place BAŠIČ FEKONJA MAI (Karate klub Mirna Peč) kumite mladinci -61 kg (4) 4.00 points
1. place KERŠIČ AHLIN ŽAN (Karate Klub Kranj) kumite mladinci -68 kg (9) 6.00 points
1. place STERNIŠA NEJC (Karate klub Seki) kata mladinci (8) 6.00 points
1. place TAMŠE NIKLAS (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinci -55 kg (3) 4.00 points
1. place GORIŠEK MATEJ (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinci -76 kg (6) 6.00 points
2. place PODPEČAN LAN (Karate Klub Polzela) kumite mladinci -68 kg (9) 5.00 points
2. place RUTAR DENNIS DEAN (Karate Klub Radvanje) kumite mladinci -76 kg (6) 5.00 points
2. place TOČAKOVIĆ NEMANJA (Karate Klub Rudar Velenje) kumite mladinci +76 kg (6) 5.00 points
2. place KLOBASA BLAŽ (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata mladinci (8) 5.00 points
2. place ŠMARČAN SIMON (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinci -55 kg (3) 3.00 points
2. place VILFAN MATEJ (Karate Klub Kranj) kumite mladinci -61 kg (4) 3.00 points
3. place BRITOVŠEK MARCEL (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata mladinci (8) 4.00 points
3. place HUDALES TOMAŽ (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinci -68 kg (9) 4.00 points
3. place ISAKOVIĆ ALEN (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -76 kg (6) 4.00 points
3. place RIOSA NOVAK TILEN (Karate Klub Polzela) kumite mladinci -55 kg (3) 2.50 points
3. place PLEVNIK GAL (Karate Klub Kranj) kumite mladinci -61 kg (4) 2.50 points
3. place Kramberger Lovro (Karate-do klub Ig Shotokan) kumite mladinci +76 kg (6) 4.00 points
4. place PETERNEL ŽAN (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinci -61 kg (4) 2.00 points
4. place KLOBASA ALEKS (Karate Klub Radenci Shotokan) kata mladinci (8) 3.00 points
4. place MLAKAR JAN (Karate društvo Loče) kumite mladinci +76 kg (6) 3.00 points
4. place VALNER TIM (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinci -68 kg (9) 3.00 points
4. place GRIL BLAž (Karate Klub Postojna) kumite mladinci -76 kg (6) 3.00 points
5. place ČUčEK MIšEL (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata mladinci (8) 2.00 points
5. place SKOTNIK NEJC (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinci -68 kg (9) 2.00 points
5. place SVJETLANOVIĆ RAJKO (Karate Klub Shotokan Ajdovščina) kumite mladinci -76 kg (6) 2.00 points
5. place REBOLJ LUKA (Karate Klub Kranj) kumite mladinci +76 kg (6) 2.00 points
6. place ORNIK NINO (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite mladinci -68 kg (9) 1.00 points
6. place MILJANOVIČ MARKO (Karate klub Seki) kata mladinci (8) 1.00 points

MLADINKE

1. place KVAS TJAŠA (Karate Klub Žalec) kumite mladinke -53 kg (6) 6.00 points
1. place DEBELJAK HANA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke -59 kg (5) 4.00 points
1. place ŽERJAV NUŠA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke +59 kg (9) 6.00 points
1. place ROM ZUPANC EMA (Karate Klub Nestor) kumite mladinke -48 kg (1) 3.00 points
1. place GANZITTI NIA (Karate Klub Radvanje) kata mladinke (7) 6.00 points
2. place HABJAN NUšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (6) 5.00 points
2. place KOTNIK ANJA (Karate Klub Kranj) kumite mladinke -59 kg (5) 3.00 points
2. place Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kata mladinke (7) 5.00 points
2. place TOPOLOVEC KAJA (Karate Klub Žalec) kumite mladinke +59 kg (9) 5.00 points
3. place ANTONIN KLARA (Karate Klub Virtus Duplica) kumite mladinke -53 kg (6) 4.00 points
3. place CENTRIH ALEKSANDRA, (Karate klub Velenje) kumite mladinke -59 kg (5) 2.50 points
3. place REBOLJ MANCA (Karate Klub Kranj) kumite mladinke +59 kg (9) 4.00 points
3. place ČVOROVIĆ ALEKSANDRA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kata mladinke (7) 4.00 points
4. place ĐAKOVIć LARA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (6) 3.00 points
4. place CENTRIH ALEKSANDRA, (Karate klub Velenje) kata mladinke (7) 3.00 points
4. place UGOVšEK ALENKA (Karate Klub Žalec) kumite mladinke -59 kg (5) 2.00 points
4. place KENDA MAŠA (Karate klub Velenje) kumite mladinke +59 kg (9) 3.00 points
5. place ČESKO KAJA (Karate klub Velenje) kata mladinke (7) 2.00 points
5. place MAKITAN Anđela (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke +59 kg (9) 2.00 points
5. place Žugman Lana (Karate klub WKSA Duplek) kumite mladinke -53 kg (6) 2.00 points
5. place BERGANT LAURA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (5) 1.00 points
6. place Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kumite mladinke +59 kg (9) 1.00 points
6. place IBRIĆ AMINA (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite mladinke -53 kg (6) 1.00 points

Sponsors


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve