3. Pokalna tekma KZS


NAJMLAJŠI

1. mesto MILJATOVIĆ ANDJELA, (Karate klub Seki) kata najmlajše (3) 4.00 točk
2. mesto PURIĆ ADRIJANA (Karate klub Lev) kata najmlajše (3) 3.00 točk
3. mesto Kristić Karolina (Karate klub Seki) kata najmlajše (3) 2.50 točk
1. mesto ČESEN BORIS (Shotokan Karate Klub Postojna) kata najmlajši (10) 6.00 točk
2. mesto GRZINČIČ VID (Društvo Za Karate Celje) kata najmlajši (10) 5.00 točk
3. mesto KUNST NEJC (Društvo Za Karate Celje) kata najmlajši (10) 4.00 točk
4. mesto STENDLER KLANJŠEK ŽAN (Društvo Za Karate Celje) kata najmlajši (10) 3.00 točk
5. mesto MAVSAR TADEJ (Karate klub Seki) kata najmlajši (10) 2.00 točk
6. mesto ŠTEFANIČ VAL (Karate klub Velenje) kata najmlajši (10) 1.00 točk

NAJMLAJŠE

1.. mesto MILJATOVIĆ ANDJELA, (Karate klub Seki) kata najmlajše (3) 4.00 točk
2.. mesto PURIĆ ADRIJANA (Karate klub Lev) kata najmlajše (3) 3.00 točk
3.. mesto Kristić Karolina (Karate klub Seki) kata najmlajše (3) 2.50 točk

MALČKI

1. mesto IVANČIČ KIARA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite malčice -35 kg (3) 4.00 točk
1. mesto STENDLER KLANJŠEK ŽIVA (Društvo Za Karate Celje) kata malčice (17) 6.00 točk
1. mesto MEDIĆ ADELA (Društvo Za Karate Celje) kumite malčice +35 kg (3) 4.00 točk
1. mesto JEVŠENAK ALINA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite malčice -30 kg (5) 4.00 točk
2. mesto MERC Maja (Karate klub Šiška) kumite malčice +35 kg (3) 3.00 točk
2. mesto HRIBAR GAJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite malčice -35 kg (3) 3.00 točk
2. mesto Savković Ivana (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite malčice -30 kg (5) 3.00 točk
2. mesto JOZIČ ELLA (Karate klub Velenje) kata malčice (17) 5.00 točk
3. mesto STENDLER KLANJŠEK ŽIVA (Društvo Za Karate Celje) kumite malčice -35 kg (3) 2.50 točk
3. mesto JOVANOVIĆ LANA (Karate klub Velenje) kata malčice (17) 4.00 točk
3. mesto JELENKO NINA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite malčice +35 kg (3) 2.50 točk
3. mesto Novak Ema (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite malčice -30 kg (5) 2.50 točk
4. mesto RUDONJIĆ MARIJA (Karate Klub Postojna) kata malčice (17) 3.00 točk
4. mesto Mlakar Nika (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite malčice -30 kg (5) 2.00 točk
5. mesto RUDOLF NIKA (Karate klub Velenje) kata malčice (17) 2.00 točk
5. mesto Kramar Lili (Karate klub Radeče) kumite malčice -30 kg (5) 1.00 točk
6. mesto BRAČUN MAŠERA IRIS (Karate klub Sokol) kata malčice (17) 1.00 točk
1. mesto Merc Janez (Karate klub Lev) kumite malčki -35 kg (2) 3.00 točk
1. mesto Kaurin Boris (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite malčki +35 kg (2) 3.00 točk
1. mesto PRAH TILEN (KARATE KLUB KOZJANSKO) kata malčki (18) 6.00 točk
1. mesto Sodin Leon (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite malčki -30 kg (4) 4.00 točk
2. mesto MILJATOVIČ ALEKSA, (Karate klub Seki) kata malčki (18) 5.00 točk
2. mesto OŠTIR RAVNJAK TIAN (Društvo Za Karate Celje) kumite malčki -30 kg (4) 3.00 točk
2. mesto TRONTELJ TAI (Karate Klub Cerknica) kumite malčki -35 kg (2) 1.00 točk
2. mesto BLATNIK TAŠ (Društvo Za Karate Celje) kumite malčki +35 kg (2) 1.00 točk
3. mesto MALEŠEVIČ MIŠO (Karate Klub Postojna) kumite malčki -30 kg (4) 2.50 točk
3. mesto JELEN GAL (Karate klub Velenje) kata malčki (18) 4.00 točk
4. mesto Filipović Enej (Karate Klub Žalec) kumite malčki -30 kg (4) 2.00 točk
4. mesto Juraja Vinko (KARATE KLUB BUSHIDO) kata malčki (18) 3.00 točk
5. mesto STEFANOVIĆ ALEKSANDAR (Karate klub Sokol) kata malčki (18) 2.00 točk
6. mesto Merc Janez (Karate klub Lev) kata malčki (18) 1.00 točk

MALČICE

1.. mesto IVANČIČ KIARA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite malčice -35 kg (3) 4.00 točk
1.. mesto MEDIĆ ADELA (Društvo Za Karate Celje) kumite malčice +35 kg (3) 4.00 točk
1.. mesto JEVŠENAK ALINA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite malčice -30 kg (5) 4.00 točk
1.. mesto STENDLER KLANJŠEK ŽIVA (Društvo Za Karate Celje) kata malčice (17) 6.00 točk
2.. mesto Savković Ivana (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite malčice -30 kg (5) 3.00 točk
2.. mesto MERC Maja (Karate klub Šiška) kumite malčice +35 kg (3) 3.00 točk
2.. mesto JOZIČ ELLA (Karate klub Velenje) kata malčice (17) 5.00 točk
2.. mesto HRIBAR GAJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite malčice -35 kg (3) 3.00 točk
3.. mesto STENDLER KLANJŠEK ŽIVA (Društvo Za Karate Celje) kumite malčice -35 kg (3) 2.50 točk
3.. mesto JELENKO NINA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite malčice +35 kg (3) 2.50 točk
3.. mesto JOVANOVIĆ LANA (Karate klub Velenje) kata malčice (17) 4.00 točk
3.. mesto Novak Ema (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite malčice -30 kg (5) 2.50 točk
4.. mesto Mlakar Nika (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite malčice -30 kg (5) 2.00 točk
4.. mesto RUDONJIĆ MARIJA (Karate Klub Postojna) kata malčice (17) 3.00 točk
5.. mesto RUDOLF NIKA (Karate klub Velenje) kata malčice (17) 2.00 točk
5.. mesto Kramar Lili (Karate klub Radeče) kumite malčice -30 kg (5) 1.00 točk
6.. mesto BRAČUN MAŠERA IRIS (Karate klub Sokol) kata malčice (17) 1.00 točk

DEČKI

1. mesto LEBEN TINKARA (Karate Klub Kranj) kata deklice (13) 6.00 točk
1. mesto KURBEGOVIĆ EDNA (Karate Klub Ljubljana) kumite deklice -40 kg (11) 6.00 točk
1. mesto Rojs Jana (Karate klub WKSA Duplek) kumite deklice +40 kg (8) 6.00 točk
2. mesto Rauter Hannah Vela (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite deklice +40 kg (8) 5.00 točk
2. mesto VANOVŠEK ZOJA. (Karate klub Seki) kata deklice (13) 5.00 točk
2. mesto VALENČAK NELI (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite deklice -40 kg (11) 5.00 točk
3. mesto Polak Tia (Karate Klub Kranj) kumite deklice -40 kg (11) 4.00 točk
3. mesto ABRAM ZOJA MARTINA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite deklice +40 kg (8) 4.00 točk
3. mesto ČESEN VESNA (Shotokan Karate Klub Postojna) kata deklice (13) 4.00 točk
4. mesto Polak Tia (Karate Klub Kranj) kata deklice (13) 3.00 točk
4. mesto LEBEN TINKARA (Karate Klub Kranj) kumite deklice -40 kg (11) 3.00 točk
4. mesto KUTNJAK URŠKA (Karate Klub Radvanje) kumite deklice +40 kg (8) 3.00 točk
5. mesto JANŽEKOVIČ Nuša (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite deklice +40 kg (8) 2.00 točk
5. mesto LIŠINOVIĆ LEJLA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite deklice -40 kg (11) 2.00 točk
5. mesto MAVSAR TAJDA (Karate klub Seki) kata deklice (13) 2.00 točk
6. mesto Kotnik Nika (Karate Klub Kranj) kata deklice (13) 1.00 točk
6. mesto RADIĆ MANJA (Karate Klub Ljubljana) kumite deklice -40 kg (11) 1.00 točk
6. mesto TEKAVC MAŠA (Karate Klub Cerknica) kumite deklice +40 kg (8) 1.00 točk
1. mesto Rola Luka (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite dečki -45 kg (4) 4.00 točk
1. mesto HMELAK TIBOR (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite dečki -35 kg (21) 6.00 točk
1. mesto OČKO GAL (Karate klub Velenje) kumite dečki +45 kg (5) 4.00 točk
1. mesto JELENKO BENJAMIN (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite dečki -40 kg (16) 6.00 točk
1. mesto REIHS JAKA (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata dečki (33) 6.00 točk
2. mesto FILIPIČ MARK (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite dečki -40 kg (16) 5.00 točk
2. mesto GAČIČ ALEKSANDER (Karate Klub Kranj) kumite dečki -45 kg (4) 3.00 točk
2. mesto GORENŠEK VID (Karate klub Seki) kumite dečki +45 kg (5) 3.00 točk
2. mesto HLASTEC KIAN (Karate klub Seki) kata dečki (33) 5.00 točk
2. mesto KALENDER Edvin (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite dečki -35 kg (21) 5.00 točk
3. mesto MLAKAR LUKA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite dečki -40 kg (16) 4.00 točk
3. mesto Zbil Grega (KARATE KLUB KOZJANSKO) kata dečki (33) 4.00 točk
3. mesto Mlačnik Ažbe (Karate Klub Polzela) kumite dečki -35 kg (21) 4.00 točk
3. mesto MIHELIČ MAJ (Karate Klub Cerknica) kumite dečki -45 kg (4) 2.50 točk
3. mesto Sadiković Ajdin (Karate Klub Rudar Velenje) kumite dečki +45 kg (5) 2.50 točk
4. mesto HARALOVIČ DANIEL (Karate Klub Trbovlje) kumite dečki -40 kg (16) 3.00 točk
4. mesto Hribernik Gal (Karate Klub Cerknica) kumite dečki -45 kg (4) 2.00 točk
4. mesto BOJC JAKOB (Karate Klub Postojna) kata dečki (33) 3.00 točk
4. mesto Vrella Yll (Karate Klub Rudar Velenje) kumite dečki -35 kg (21) 3.00 točk
4. mesto KRŽIŠNIK LAN (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite dečki +45 kg (5) 2.00 točk
5. mesto Herman Benjamin (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite dečki +45 kg (5) 1.00 točk
5. mesto DRNOVŠEK ENEJ (Karate Klub Trbovlje) kumite dečki -40 kg (16) 2.00 točk
5. mesto OČKO GAL (Karate klub Velenje) kata dečki (33) 2.00 točk
5. mesto GOLEŽ PETER (Društvo Za Karate Celje) kumite dečki -35 kg (21) 2.00 točk
6. mesto SMRDEL Dimitrij (karate klub Pivka) kumite dečki -40 kg (16) 1.00 točk
6. mesto Novak Izak (Karate Klub Kranj) kumite dečki -35 kg (21) 1.00 točk
6. mesto Mali Nace (Karate Klub Kranj) kata dečki (33) 1.00 točk

DEKLICE

1.. mesto Rojs Jana (Karate klub WKSA Duplek) kumite deklice +40 kg (8) 6.00 točk
1.. mesto KURBEGOVIĆ EDNA (Karate Klub Ljubljana) kumite deklice -40 kg (11) 6.00 točk
1.. mesto LEBEN TINKARA (Karate Klub Kranj) kata deklice (13) 6.00 točk
2.. mesto Rauter Hannah Vela (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite deklice +40 kg (8) 5.00 točk
2.. mesto VALENČAK NELI (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite deklice -40 kg (11) 5.00 točk
2.. mesto VANOVŠEK ZOJA. (Karate klub Seki) kata deklice (13) 5.00 točk
3.. mesto Polak Tia (Karate Klub Kranj) kumite deklice -40 kg (11) 4.00 točk
3.. mesto ČESEN VESNA (Shotokan Karate Klub Postojna) kata deklice (13) 4.00 točk
3.. mesto ABRAM ZOJA MARTINA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite deklice +40 kg (8) 4.00 točk
4.. mesto KUTNJAK URŠKA (Karate Klub Radvanje) kumite deklice +40 kg (8) 3.00 točk
4.. mesto LEBEN TINKARA (Karate Klub Kranj) kumite deklice -40 kg (11) 3.00 točk
4.. mesto Polak Tia (Karate Klub Kranj) kata deklice (13) 3.00 točk
5.. mesto LIŠINOVIĆ LEJLA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite deklice -40 kg (11) 2.00 točk
5.. mesto MAVSAR TAJDA (Karate klub Seki) kata deklice (13) 2.00 točk
5.. mesto JANŽEKOVIČ Nuša (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite deklice +40 kg (8) 2.00 točk
6.. mesto RADIĆ MANJA (Karate Klub Ljubljana) kumite deklice -40 kg (11) 1.00 točk
6.. mesto Kotnik Nika (Karate Klub Kranj) kata deklice (13) 1.00 točk
6.. mesto TEKAVC MAŠA (Karate Klub Cerknica) kumite deklice +40 kg (8) 1.00 točk

MLAJŠI KADETI

1. mesto KONTREC ALJA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata ml. kadetinje (20) 6.00 točk
1. mesto JESENEK ROJŠEK ANEJA (Karate Klub Polzela) kumite ml. kadetinje -50 kg (6) 6.00 točk
1. mesto MUZIK TAŠA (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. kadetinje +50 kg (12) 6.00 točk
1. mesto Sodin Lara (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite ml. kadetinje -40 kg (3) 4.00 točk
2. mesto ZAGER HANA (Karate klub Velenje) kata ml. kadetinje (20) 5.00 točk
2. mesto PAVŠIČ HANA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadetinje +50 kg (12) 5.00 točk
2. mesto PETKOVIĆ TJAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ml. kadetinje -40 kg (3) 3.00 točk
2. mesto KOLANDER EVA (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. kadetinje -50 kg (6) 5.00 točk
3. mesto LIŠINOVIĆ ELMA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite ml. kadetinje -40 kg (3) 2.50 točk
3. mesto JOšT ZALA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ml. kadetinje -50 kg (6) 4.00 točk
3. mesto TOMAŽIČ EVA (Karate klub Seki) kata ml. kadetinje (20) 4.00 točk
3. mesto PETKOVIĆ SAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ml. kadetinje +50 kg (12) 4.00 točk
4. mesto BIZJAK LEDERER Leja (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ml. kadetinje -50 kg (6) 3.00 točk
4. mesto KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. kadetinje +50 kg (12) 3.00 točk
4. mesto OSMANAJ DORENTINA (Shotokan Karate Klub Postojna) kata ml. kadetinje (20) 3.00 točk
5. mesto NIŠANDŽIČ IVANA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje +50 kg (12) 2.00 točk
5. mesto HLIŠČ LANA (Karate Klub Rudar Velenje) kata ml. kadetinje (20) 2.00 točk
5. mesto Audič Vita (Karate Klub Hrastnik) kumite ml. kadetinje -50 kg (6) 2.00 točk
6. mesto Avdibašić Aldijana (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. kadetinje +50 kg (12) 1.00 točk
6. mesto LIŠINOVIĆ ELMA (Shotokan Karate Klub Postojna) kata ml. kadetinje (20) 1.00 točk
1. mesto ŽIBRET BOR (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. kadeti -45 kg (6) 6.00 točk
1. mesto BOROVNIK NIK (Karate klub Velenje) kata ml. kadeti (12) 6.00 točk
1. mesto VALIŠER TIMOTEJ (Karate klub Selnica ob Dravi) kumite ml. kadeti -50 kg (9) 6.00 točk
1. mesto ZARIČ VID (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite ml. kadeti -55 kg (4) 4.00 točk
1. mesto BOROVNIK NIK (Karate klub Velenje) kumite ml. kadeti +55 kg (4) 4.00 točk
1. mesto Šolaja Stefan (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite ml. kadeti -40 kg (3) 4.00 točk
2. mesto HVALA ALJAŽ (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. kadeti -55 kg (4) 3.00 točk
2. mesto KRAČUN RENE (Društvo Za Karate Celje) kumite ml. kadeti -45 kg (6) 5.00 točk
2. mesto ZARIČ VID (Karate Klub Kovinar Maribor) kata ml. kadeti (12) 5.00 točk
2. mesto MARINKOVIČ ANŽE (Karate Klub Žalec) kumite ml. kadeti -40 kg (3) 3.00 točk
2. mesto DERČA ALEKSEJ BENJAMIN (Karate Klub Polzela) kumite ml. kadeti +55 kg (4) 3.00 točk
2. mesto MAKAROV ILLYA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite ml. kadeti -50 kg (9) 5.00 točk
3. mesto KOLšEK KLEMEN (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite ml. kadeti +55 kg (4) 2.50 točk
3. mesto PIžMOHT ARIJAN (Karate Klub Hrastnik) kumite ml. kadeti -40 kg (3) 2.50 točk
3. mesto BAJGOT NACE (Karate klub Selnica ob Dravi) kumite ml. kadeti -45 kg (6) 4.00 točk
3. mesto LIPOVŠEK AMADEJ (Društvo Za Karate Celje) kumite ml. kadeti -50 kg (9) 4.00 točk
3. mesto ČEH ALEŠ (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kata ml. kadeti (12) 4.00 točk
3. mesto MOZETIČ-KERIN JAN (Karate Klub Postojna) kumite ml. kadeti -55 kg (4) 2.50 točk
4. mesto Smrekar Šuštaršič Tim (Karate-do klub Ig Shotokan) kumite ml. kadeti +55 kg (4) 2.00 točk
4. mesto BELE LUKA (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite ml. kadeti -50 kg (9) 3.00 točk
4. mesto BOŽIČ CENE (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadeti -55 kg (4) 2.00 točk
4. mesto BELE LUKA (KARATE KLUB KOZJANSKO) kata ml. kadeti (12) 3.00 točk
4. mesto Bogdanoski Gabriel (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. kadeti -45 kg (6) 3.00 točk
5. mesto VANOVŠEK ENEJ, (Karate klub Seki) kata ml. kadeti (12) 2.00 točk
5. mesto MUR LUC (Karate Klub Radvanje) kumite ml. kadeti -45 kg (6) 2.00 točk
5. mesto ROBEK MARK (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. kadeti -50 kg (9) 2.00 točk
6. mesto TRBOVŠEK ŽIGA (Karate Klub Polzela) kumite ml. kadeti -45 kg (6) 1.00 točk
6. mesto KRAJNC JURE (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. kadeti -50 kg (9) 1.00 točk
6. mesto PAŠIĆ ISAK (Karate klub Velenje) kata ml. kadeti (12) 1.00 točk

MLAJŠI KADETINJE

1.. mesto JESENEK ROJŠEK ANEJA (Karate Klub Polzela) kumite ml. kadetinje -50 kg (6) 6.00 točk
1.. mesto Sodin Lara (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite ml. kadetinje -40 kg (3) 4.00 točk
1.. mesto MUZIK TAŠA (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. kadetinje +50 kg (12) 6.00 točk
1.. mesto KONTREC ALJA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata ml. kadetinje (20) 6.00 točk
2.. mesto ZAGER HANA (Karate klub Velenje) kata ml. kadetinje (20) 5.00 točk
2.. mesto PETKOVIĆ TJAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ml. kadetinje -40 kg (3) 3.00 točk
2.. mesto PAVŠIČ HANA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadetinje +50 kg (12) 5.00 točk
2.. mesto KOLANDER EVA (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. kadetinje -50 kg (6) 5.00 točk
3.. mesto JOšT ZALA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ml. kadetinje -50 kg (6) 4.00 točk
3.. mesto TOMAŽIČ EVA (Karate klub Seki) kata ml. kadetinje (20) 4.00 točk
3.. mesto LIŠINOVIĆ ELMA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite ml. kadetinje -40 kg (3) 2.50 točk
3.. mesto PETKOVIĆ SAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ml. kadetinje +50 kg (12) 4.00 točk
4.. mesto BIZJAK LEDERER Leja (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ml. kadetinje -50 kg (6) 3.00 točk
4.. mesto KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. kadetinje +50 kg (12) 3.00 točk
4.. mesto OSMANAJ DORENTINA (Shotokan Karate Klub Postojna) kata ml. kadetinje (20) 3.00 točk
5.. mesto HLIŠČ LANA (Karate Klub Rudar Velenje) kata ml. kadetinje (20) 2.00 točk
5.. mesto Audič Vita (Karate Klub Hrastnik) kumite ml. kadetinje -50 kg (6) 2.00 točk
5.. mesto NIŠANDŽIČ IVANA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje +50 kg (12) 2.00 točk
6.. mesto LIŠINOVIĆ ELMA (Shotokan Karate Klub Postojna) kata ml. kadetinje (20) 1.00 točk
6.. mesto Avdibašić Aldijana (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. kadetinje +50 kg (12) 1.00 točk

KADETI

1. mesto NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata kadetinje (14) 6.00 točk
1. mesto ŽIBRET ZALA MARIA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (18) 6.00 točk
1. mesto MAGAJNA MAšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -47 kg (5) 4.00 točk
1. mesto BREZOVNIK TISA JERNEA (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite kadetinje -54 kg (5) 4.00 točk
2. mesto MOLNAR ELIZABETA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (18) 5.00 točk
2. mesto BAŠAR EMA (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite kadetinje -47 kg (5) 3.00 točk
2. mesto NOVAK SARA, (Karate klub Seki) kumite kadetinje -54 kg (5) 3.00 točk
2. mesto NOVAK SARA, (Karate klub Seki) kata kadetinje (14) 5.00 točk
3. mesto ĐAKOVIć TIANA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje +54 kg (18) 4.00 točk
3. mesto NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -47 kg (5) 2.50 točk
3. mesto PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kata kadetinje (14) 4.00 točk
3. mesto PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite kadetinje -54 kg (5) 2.50 točk
4. mesto RIOSA NOVAK KAJA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -47 kg (5) 2.00 točk
4. mesto BAJUK EVA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadetinje -54 kg (5) 2.00 točk
4. mesto KOBAL - PAHOR LEA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata kadetinje (14) 3.00 točk
4. mesto CARLI MARUšA SARA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadetinje +54 kg (18) 3.00 točk
5. mesto FRAS PIA LETRICIA (Karate klub Selnica ob Dravi) kata kadetinje (14) 2.00 točk
5. mesto LAMPIČ ANA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (18) 2.00 točk
5. mesto Zečiri Lorna (Karate Klub Murska Sobota) kumite kadetinje -47 kg (5) 1.00 točk
6. mesto SAVANOVIć LANA (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite kadetinje +54 kg (18) 1.00 točk
6. mesto DROBNJAK MARINA (Karate Klub Kranj) kata kadetinje (14) 1.00 točk
1. mesto GABRIJELČIČ LAN (Karate Klub Ljubljana) kumite kadeti -63 kg (9) 6.00 točk
1. mesto JORDAN TIMOTEJ (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite kadeti +70 kg (7) 6.00 točk
1. mesto SLUGA JURE (Karate klub Seki) kata kadeti (10) 6.00 točk
1. mesto SLUGA JURE (Karate klub Seki) kumite kadeti -52 kg (4) 4.00 točk
1. mesto MARKULJEVIČ UROŠ (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -70 kg (6) 6.00 točk
1. mesto ISAKOVIĆ KENAN (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -57 kg (8) 6.00 točk
2. mesto ŠEHIĆ DENIS (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -52 kg (4) 3.00 točk
2. mesto ČESNIK DENIS (Shotokan Karate Klub Postojna) kata kadeti (10) 5.00 točk
2. mesto Zalar Jakob (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite kadeti -63 kg (9) 5.00 točk
2. mesto RADIĆ LUKA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite kadeti -70 kg (6) 5.00 točk
2. mesto VALENČAK MIHAEL (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite kadeti -57 kg (8) 5.00 točk
2. mesto KRŽIŠNIK GAL, (Karate Klub Ljubljana) kumite kadeti +70 kg (7) 5.00 točk
3. mesto MOČNIK TIMI (Karate Klub Petrovče) kata kadeti (10) 4.00 točk
3. mesto KUNŠTEK NEJC (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite kadeti -57 kg (8) 4.00 točk
3. mesto BARL MAJ (Karate Klub Petrovče) kumite kadeti -70 kg (6) 4.00 točk
3. mesto RAKOVNIK SVEN (Društvo Za Karate Celje) kumite kadeti -63 kg (9) 4.00 točk
3. mesto CERJAK JAKA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite kadeti -52 kg (4) 2.50 točk
3. mesto LESNIKA ŽAN LUKA (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite kadeti +70 kg (7) 4.00 točk
4. mesto Plošinjak Tadej (Karate Klub Radvanje) kumite kadeti +70 kg (7) 3.00 točk
4. mesto MEDVED MAKS (Karate Klub Žalec) kumite kadeti -70 kg (6) 3.00 točk
4. mesto TOPOLOVEC DOMEN (KARATE KLUB BRANIK) kumite kadeti -57 kg (8) 3.00 točk
4. mesto MARKULJEVIČ MARKO (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -63 kg (9) 3.00 točk
4. mesto Nedelko Nik (Karate-do klub Ig Shotokan) kata kadeti (10) 3.00 točk
5. mesto SUŠA ŽIGA (Karate Klub Žalec) kumite kadeti -63 kg (9) 2.00 točk
5. mesto Jurančič Grahek Gaj (Karate Klub Mon Chi) kata kadeti (10) 2.00 točk
5. mesto ČIMžAR ALEKS (Karate klub Šenčur) kumite kadeti -70 kg (6) 2.00 točk
5. mesto BURLAK ANDRAŽ (Karate Klub Radvanje) kumite kadeti -57 kg (8) 2.00 točk
5. mesto COLNARIČ NIK (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite kadeti +70 kg (7) 2.00 točk
6. mesto VNUK ALEKS (Karate Klub Radvanje) kumite kadeti -63 kg (9) 1.00 točk
6. mesto PIVIĆ EVELIN (Karate klub Seki) kata kadeti (10) 1.00 točk
6. mesto PODKRIŽNIK LUKA (Karate društvo Loče) kumite kadeti +70 kg (7) 1.00 točk
6. mesto Skalič Brin (Karate Klub Petrovče) kumite kadeti -70 kg (6) 1.00 točk

KADETINJE

1.. mesto ŽIBRET ZALA MARIA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (18) 6.00 točk
1.. mesto MAGAJNA MAšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -47 kg (5) 4.00 točk
1.. mesto BREZOVNIK TISA JERNEA (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite kadetinje -54 kg (5) 4.00 točk
1.. mesto NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata kadetinje (14) 6.00 točk
2.. mesto NOVAK SARA, (Karate klub Seki) kumite kadetinje -54 kg (5) 3.00 točk
2.. mesto NOVAK SARA, (Karate klub Seki) kata kadetinje (14) 5.00 točk
2.. mesto MOLNAR ELIZABETA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (18) 5.00 točk
2.. mesto BAŠAR EMA (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite kadetinje -47 kg (5) 3.00 točk
3.. mesto PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite kadetinje -54 kg (5) 2.50 točk
3.. mesto PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kata kadetinje (14) 4.00 točk
3.. mesto ĐAKOVIć TIANA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje +54 kg (18) 4.00 točk
3.. mesto NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -47 kg (5) 2.50 točk
4.. mesto RIOSA NOVAK KAJA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -47 kg (5) 2.00 točk
4.. mesto BAJUK EVA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadetinje -54 kg (5) 2.00 točk
4.. mesto KOBAL - PAHOR LEA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata kadetinje (14) 3.00 točk
4.. mesto CARLI MARUšA SARA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadetinje +54 kg (18) 3.00 točk
5.. mesto LAMPIČ ANA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (18) 2.00 točk
5.. mesto Zečiri Lorna (Karate Klub Murska Sobota) kumite kadetinje -47 kg (5) 1.00 točk
5.. mesto FRAS PIA LETRICIA (Karate klub Selnica ob Dravi) kata kadetinje (14) 2.00 točk
6.. mesto DROBNJAK MARINA (Karate Klub Kranj) kata kadetinje (14) 1.00 točk
6.. mesto SAVANOVIć LANA (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite kadetinje +54 kg (18) 1.00 točk

MLADINCI

1. mesto HABJAN NUšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (3) 4.00 točk
1. mesto POTISK LAURA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke -59 kg (6) 6.00 točk
1. mesto ŽERJAV NUŠA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke +59 kg (7) 6.00 točk
1. mesto GANZITTI NIA (Karate Klub Radvanje) kata mladinke (8) 6.00 točk
2. mesto ČESKO KAJA (Karate klub Velenje) kata mladinke (8) 5.00 točk
2. mesto DEBELJAK HANA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke -59 kg (6) 5.00 točk
2. mesto TOPOLOVEC KAJA (Karate Klub Žalec) kumite mladinke +59 kg (7) 5.00 točk
2. mesto ĐAKOVIć LARA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (3) 3.00 točk
3. mesto Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kumite mladinke +59 kg (7) 4.00 točk
3. mesto KVAS TJAŠA (Karate Klub Žalec) kumite mladinke -53 kg (3) 2.50 točk
3. mesto ČVOROVIĆ ALEKSANDRA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kata mladinke (8) 4.00 točk
3. mesto LIŠINOVIĆ SARA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite mladinke -59 kg (6) 4.00 točk
4. mesto Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kata mladinke (8) 3.00 točk
4. mesto UGOVšEK ALENKA (Karate Klub Žalec) kumite mladinke -59 kg (6) 3.00 točk
4. mesto REBOLJ MANCA (Karate Klub Kranj) kumite mladinke +59 kg (7) 3.00 točk
5. mesto LUKIĆ IVANA (Karate Klub Brežice) kumite mladinke +59 kg (7) 2.00 točk
5. mesto BOŽJAK LAURA (Karate Klub Trbovlje) kata mladinke (8) 2.00 točk
5. mesto KOTNIK ANJA (Karate Klub Kranj) kumite mladinke -59 kg (6) 2.00 točk
6. mesto CENTRIH ALEKSANDRA, (Karate klub Velenje) kata mladinke (8) 1.00 točk
6. mesto KENDA MAŠA (Karate klub Velenje) kumite mladinke +59 kg (7) 1.00 točk
1. mesto ISAKOVIĆ ALEN (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -76 kg (6) 6.00 točk
1. mesto KLOBASA ALEKS (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinci +76 kg (3) 4.00 točk
1. mesto RIOSA NOVAK TILEN (Karate Klub Polzela) kumite mladinci -55 kg (2) 3.00 točk
1. mesto BAŠIČ FEKONJA MAI (Karate klub Mirna Peč) kumite mladinci -61 kg (3) 4.00 točk
1. mesto STERNIŠA NEJC (Karate klub Seki) kata mladinci (7) 6.00 točk
1. mesto PODPEČAN LAN (Karate Klub Polzela) kumite mladinci -68 kg (8) 6.00 točk
2. mesto ŠMARČAN SIMON (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinci -55 kg (2) 1.00 točk
2. mesto ČUčEK MIšEL (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata mladinci (7) 5.00 točk
2. mesto KERŠIČ AHLIN ŽAN (Karate Klub Kranj) kumite mladinci -68 kg (8) 5.00 točk
2. mesto Kramberger Lovro (Karate-do klub Ig Shotokan) kumite mladinci +76 kg (3) 3.00 točk
2. mesto PLEVNIK GAL (Karate Klub Kranj) kumite mladinci -61 kg (3) 3.00 točk
2. mesto RUTAR DENNIS DEAN (Karate Klub Radvanje) kumite mladinci -76 kg (6) 5.00 točk
3. mesto Gaal Jaka (Karate Klub Radvanje) kumite mladinci -76 kg (6) 4.00 točk
3. mesto JANJIĆ SAŠA (Karate Klub Tiger Velenje) kumite mladinci +76 kg (3) 2.50 točk
3. mesto VILFAN MATEJ (Karate Klub Kranj) kumite mladinci -61 kg (3) 2.50 točk
3. mesto VALNER TIM (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinci -68 kg (8) 4.00 točk
3. mesto KLOBASA BLAŽ (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata mladinci (7) 4.00 točk
4. mesto HUDALES TOMAŽ (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinci -68 kg (8) 3.00 točk
4. mesto GRIL BLAž (Karate Klub Postojna) kumite mladinci -76 kg (6) 3.00 točk
4. mesto KLEMENčIč KRISTJAN (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata mladinci (7) 3.00 točk
5. mesto JUG TILEN (Karate Klub Murska Sobota) kata mladinci (7) 2.00 točk
5. mesto DEBELAK DEJAN (Karate klub Selnica ob Dravi) kumite mladinci -68 kg (8) 2.00 točk
6. mesto PETERNEL ŽAN (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinci -68 kg (8) 1.00 točk

MLADINKE

1.. mesto POTISK LAURA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke -59 kg (6) 6.00 točk
1.. mesto ŽERJAV NUŠA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke +59 kg (7) 6.00 točk
1.. mesto GANZITTI NIA (Karate Klub Radvanje) kata mladinke (8) 6.00 točk
1.. mesto HABJAN NUšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (3) 4.00 točk
2.. mesto DEBELJAK HANA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke -59 kg (6) 5.00 točk
2.. mesto TOPOLOVEC KAJA (Karate Klub Žalec) kumite mladinke +59 kg (7) 5.00 točk
2.. mesto ČESKO KAJA (Karate klub Velenje) kata mladinke (8) 5.00 točk
2.. mesto ĐAKOVIć LARA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (3) 3.00 točk
3.. mesto LIŠINOVIĆ SARA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite mladinke -59 kg (6) 4.00 točk
3.. mesto Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kumite mladinke +59 kg (7) 4.00 točk
3.. mesto KVAS TJAŠA (Karate Klub Žalec) kumite mladinke -53 kg (3) 2.50 točk
3.. mesto ČVOROVIĆ ALEKSANDRA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kata mladinke (8) 4.00 točk
4.. mesto Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kata mladinke (8) 3.00 točk
4.. mesto UGOVšEK ALENKA (Karate Klub Žalec) kumite mladinke -59 kg (6) 3.00 točk
4.. mesto REBOLJ MANCA (Karate Klub Kranj) kumite mladinke +59 kg (7) 3.00 točk
5.. mesto LUKIĆ IVANA (Karate Klub Brežice) kumite mladinke +59 kg (7) 2.00 točk
5.. mesto KOTNIK ANJA (Karate Klub Kranj) kumite mladinke -59 kg (6) 2.00 točk
5.. mesto BOŽJAK LAURA (Karate Klub Trbovlje) kata mladinke (8) 2.00 točk
6.. mesto CENTRIH ALEKSANDRA, (Karate klub Velenje) kata mladinke (8) 1.00 točk
6.. mesto KENDA MAŠA (Karate klub Velenje) kumite mladinke +59 kg (7) 1.00 točk

Prijava

Povezave


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve