3. Pokalna tekma KZS


NAJMLAJŠI

1. place MILJATOVIĆ ANDJELA, (Karate klub Seki) kata najmlajše (3) 4.00 points
2. place PURIĆ ADRIJANA (Karate klub Lev) kata najmlajše (3) 3.00 points
3. place Kristić Karolina (Karate klub Seki) kata najmlajše (3) 2.50 points
1. place ČESEN BORIS (Karate Klub Mawashi Postojna) kata najmlajši (10) 6.00 points
2. place GRZINČIČ VID (Društvo Za Karate Celje) kata najmlajši (10) 5.00 points
3. place KUNST NEJC (Društvo Za Karate Celje) kata najmlajši (10) 4.00 points
4. place STENDLER KLANJŠEK ŽAN (Društvo Za Karate Celje) kata najmlajši (10) 3.00 points
5. place MAVSAR TADEJ (Karate klub Seki) kata najmlajši (10) 2.00 points
6. place ŠTEFANIČ VAL (Karate klub Velenje) kata najmlajši (10) 1.00 points

NAJMLAJŠE

1. place MILJATOVIĆ ANDJELA, (Karate klub Seki) kata najmlajše (3) 4.00 points
2. place PURIĆ ADRIJANA (Karate klub Lev) kata najmlajše (3) 3.00 points
3. place Kristić Karolina (Karate klub Seki) kata najmlajše (3) 2.50 points

MALČKI

1. place IVANČIČ KIARA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite malčice -35 kg (3) 4.00 points
1. place MEDIĆ ADELA (Društvo Za Karate Celje) kumite malčice +35 kg (3) 4.00 points
1. place STENDLER KLANJŠEK ŽIVA (Društvo Za Karate Celje) kata malčice (17) 6.00 points
1. place JEVŠENAK ALINA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite malčice -30 kg (5) 4.00 points
2. place HRIBAR GAJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite malčice -35 kg (3) 3.00 points
2. place Savković Ivana (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite malčice -30 kg (5) 3.00 points
2. place MERC Maja (Karate klub Šiška) kumite malčice +35 kg (3) 3.00 points
2. place JOZIČ ELLA (Karate klub Velenje) kata malčice (17) 5.00 points
3. place JOVANOVIĆ LANA (Karate klub Velenje) kata malčice (17) 4.00 points
3. place Novak Ema (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite malčice -30 kg (5) 2.50 points
3. place STENDLER KLANJŠEK ŽIVA (Društvo Za Karate Celje) kumite malčice -35 kg (3) 2.50 points
3. place JELENKO NINA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite malčice +35 kg (3) 2.50 points
4. place RUDONJIĆ MARIJA (Karate Klub Postojna) kata malčice (17) 3.00 points
4. place Mlakar Nika (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite malčice -30 kg (5) 2.00 points
5. place RUDOLF NIKA (Karate klub Velenje) kata malčice (17) 2.00 points
5. place Kramar Lili (Karate klub Radeče) kumite malčice -30 kg (5) 1.00 points
6. place BRAČUN MAŠERA IRIS (Karate klub Sokol) kata malčice (17) 1.00 points
1. place Kaurin Boris (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite malčki +35 kg (2) 3.00 points
1. place PRAH TILEN (KARATE KLUB KOZJANSKO) kata malčki (18) 6.00 points
1. place Sodin Leon (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite malčki -30 kg (4) 4.00 points
1. place Merc Janez (Karate klub Lev) kumite malčki -35 kg (2) 3.00 points
2. place MILJATOVIČ ALEKSA, (Karate klub Seki) kata malčki (18) 5.00 points
2. place OŠTIR RAVNJAK TIAN (Društvo Za Karate Celje) kumite malčki -30 kg (4) 3.00 points
2. place TRONTELJ TAI (Karate Klub Cerknica) kumite malčki -35 kg (2) 1.00 points
2. place BLATNIK TAŠ (Društvo Za Karate Celje) kumite malčki +35 kg (2) 1.00 points
3. place JELEN GAL (Karate klub Velenje) kata malčki (18) 4.00 points
3. place MALEŠEVIČ MIŠO (Karate Klub Postojna) kumite malčki -30 kg (4) 2.50 points
4. place Juraja Vinko (KARATE KLUB BUSHIDO) kata malčki (18) 3.00 points
4. place Filipović Enej (Karate Klub Žalec) kumite malčki -30 kg (4) 2.00 points
5. place STEFANOVIĆ ALEKSANDAR (Karate klub Sokol) kata malčki (18) 2.00 points
6. place Merc Janez (Karate klub Lev) kata malčki (18) 1.00 points

MALČICE

1. place IVANČIČ KIARA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite malčice -35 kg (3) 4.00 points
1. place MEDIĆ ADELA (Društvo Za Karate Celje) kumite malčice +35 kg (3) 4.00 points
1. place JEVŠENAK ALINA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite malčice -30 kg (5) 4.00 points
1. place STENDLER KLANJŠEK ŽIVA (Društvo Za Karate Celje) kata malčice (17) 6.00 points
2. place Savković Ivana (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite malčice -30 kg (5) 3.00 points
2. place MERC Maja (Karate klub Šiška) kumite malčice +35 kg (3) 3.00 points
2. place JOZIČ ELLA (Karate klub Velenje) kata malčice (17) 5.00 points
2. place HRIBAR GAJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite malčice -35 kg (3) 3.00 points
3. place STENDLER KLANJŠEK ŽIVA (Društvo Za Karate Celje) kumite malčice -35 kg (3) 2.50 points
3. place JELENKO NINA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite malčice +35 kg (3) 2.50 points
3. place JOVANOVIĆ LANA (Karate klub Velenje) kata malčice (17) 4.00 points
3. place Novak Ema (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite malčice -30 kg (5) 2.50 points
4. place Mlakar Nika (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite malčice -30 kg (5) 2.00 points
4. place RUDONJIĆ MARIJA (Karate Klub Postojna) kata malčice (17) 3.00 points
5. place RUDOLF NIKA (Karate klub Velenje) kata malčice (17) 2.00 points
5. place Kramar Lili (Karate klub Radeče) kumite malčice -30 kg (5) 1.00 points
6. place BRAČUN MAŠERA IRIS (Karate klub Sokol) kata malčice (17) 1.00 points

DEČKI

1. place LEBEN TINKARA (Karate Klub Kranj) kata deklice (13) 6.00 points
1. place Rojs Jana (Karate klub WKSA Duplek) kumite deklice +40 kg (8) 6.00 points
1. place KURBEGOVIĆ EDNA (Karate Klub Ljubljana) kumite deklice -40 kg (11) 6.00 points
2. place Rauter Hannah Vela (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite deklice +40 kg (8) 5.00 points
2. place VANOVŠEK ZOJA. (Karate klub Seki) kata deklice (13) 5.00 points
2. place VALENČAK NELI (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite deklice -40 kg (11) 5.00 points
3. place Polak Tia (Karate Klub Kranj) kumite deklice -40 kg (11) 4.00 points
3. place ABRAM ZOJA MARTINA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite deklice +40 kg (8) 4.00 points
3. place ČESEN VESNA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata deklice (13) 4.00 points
4. place Polak Tia (Karate Klub Kranj) kata deklice (13) 3.00 points
4. place LEBEN TINKARA (Karate Klub Kranj) kumite deklice -40 kg (11) 3.00 points
4. place KUTNJAK URŠKA (Karate Klub Radvanje) kumite deklice +40 kg (8) 3.00 points
5. place LIŠINOVIĆ LEJLA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite deklice -40 kg (11) 2.00 points
5. place MAVSAR TAJDA (Karate klub Seki) kata deklice (13) 2.00 points
5. place JANŽEKOVIČ Nuša (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite deklice +40 kg (8) 2.00 points
6. place Kotnik Nika (Karate Klub Kranj) kata deklice (13) 1.00 points
6. place RADIĆ MANJA (Karate Klub Ljubljana) kumite deklice -40 kg (11) 1.00 points
6. place TEKAVC MAŠA (Karate Klub Cerknica) kumite deklice +40 kg (8) 1.00 points
1. place Rola Luka (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite dečki -45 kg (4) 4.00 points
1. place HMELAK TIBOR (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite dečki -35 kg (21) 6.00 points
1. place OČKO GAL (Karate klub Velenje) kumite dečki +45 kg (5) 4.00 points
1. place JELENKO BENJAMIN (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite dečki -40 kg (16) 6.00 points
1. place REIHS JAKA (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata dečki (33) 6.00 points
2. place FILIPIČ MARK (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite dečki -40 kg (16) 5.00 points
2. place GAČIČ ALEKSANDER (Karate Klub Kranj) kumite dečki -45 kg (4) 3.00 points
2. place GORENŠEK VID (Karate klub Seki) kumite dečki +45 kg (5) 3.00 points
2. place HLASTEC KIAN (Karate klub Seki) kata dečki (33) 5.00 points
2. place KALENDER Edvin (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite dečki -35 kg (21) 5.00 points
3. place MLAKAR LUKA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite dečki -40 kg (16) 4.00 points
3. place Zbil Grega (KARATE KLUB KOZJANSKO) kata dečki (33) 4.00 points
3. place Mlačnik Ažbe (Karate Klub Polzela) kumite dečki -35 kg (21) 4.00 points
3. place MIHELIČ MAJ (Karate Klub Cerknica) kumite dečki -45 kg (4) 2.50 points
3. place Sadiković Ajdin (Karate Klub Rudar Velenje) kumite dečki +45 kg (5) 2.50 points
4. place HARALOVIČ DANIEL (Karate Klub Trbovlje) kumite dečki -40 kg (16) 3.00 points
4. place Hribernik Gal (Karate Klub Cerknica) kumite dečki -45 kg (4) 2.00 points
4. place BOJC JAKOB (Karate Klub Postojna) kata dečki (33) 3.00 points
4. place KRŽIŠNIK LAN (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite dečki +45 kg (5) 2.00 points
4. place Vrella Yll (Karate Klub Rudar Velenje) kumite dečki -35 kg (21) 3.00 points
5. place Herman Benjamin (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite dečki +45 kg (5) 1.00 points
5. place DRNOVŠEK ENEJ (Karate Klub Trbovlje) kumite dečki -40 kg (16) 2.00 points
5. place OČKO GAL (Karate klub Velenje) kata dečki (33) 2.00 points
5. place GOLEŽ PETER (Društvo Za Karate Celje) kumite dečki -35 kg (21) 2.00 points
6. place SMRDEL Dimitrij (karate klub Pivka) kumite dečki -40 kg (16) 1.00 points
6. place Novak Izak (Karate Klub Kranj) kumite dečki -35 kg (21) 1.00 points
6. place Mali Nace (Karate Klub Kranj) kata dečki (33) 1.00 points

DEKLICE

1. place Rojs Jana (Karate klub WKSA Duplek) kumite deklice +40 kg (8) 6.00 points
1. place KURBEGOVIĆ EDNA (Karate Klub Ljubljana) kumite deklice -40 kg (11) 6.00 points
1. place LEBEN TINKARA (Karate Klub Kranj) kata deklice (13) 6.00 points
2. place Rauter Hannah Vela (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite deklice +40 kg (8) 5.00 points
2. place VALENČAK NELI (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite deklice -40 kg (11) 5.00 points
2. place VANOVŠEK ZOJA. (Karate klub Seki) kata deklice (13) 5.00 points
3. place Polak Tia (Karate Klub Kranj) kumite deklice -40 kg (11) 4.00 points
3. place ČESEN VESNA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata deklice (13) 4.00 points
3. place ABRAM ZOJA MARTINA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite deklice +40 kg (8) 4.00 points
4. place KUTNJAK URŠKA (Karate Klub Radvanje) kumite deklice +40 kg (8) 3.00 points
4. place LEBEN TINKARA (Karate Klub Kranj) kumite deklice -40 kg (11) 3.00 points
4. place Polak Tia (Karate Klub Kranj) kata deklice (13) 3.00 points
5. place LIŠINOVIĆ LEJLA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite deklice -40 kg (11) 2.00 points
5. place MAVSAR TAJDA (Karate klub Seki) kata deklice (13) 2.00 points
5. place JANŽEKOVIČ Nuša (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite deklice +40 kg (8) 2.00 points
6. place RADIĆ MANJA (Karate Klub Ljubljana) kumite deklice -40 kg (11) 1.00 points
6. place Kotnik Nika (Karate Klub Kranj) kata deklice (13) 1.00 points
6. place TEKAVC MAŠA (Karate Klub Cerknica) kumite deklice +40 kg (8) 1.00 points

MLAJŠI KADETI

1. place JESENEK ROJŠEK ANEJA (Karate Klub Polzela) kumite ml. kadetinje -50 kg (6) 6.00 points
1. place KONTREC ALJA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata ml. kadetinje (20) 6.00 points
1. place MUZIK TAŠA (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. kadetinje +50 kg (12) 6.00 points
1. place Sodin Lara (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite ml. kadetinje -40 kg (3) 4.00 points
2. place PAVŠIČ HANA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadetinje +50 kg (12) 5.00 points
2. place ZAGER HANA (Karate klub Velenje) kata ml. kadetinje (20) 5.00 points
2. place PETKOVIĆ TJAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ml. kadetinje -40 kg (3) 3.00 points
2. place KOLANDER EVA (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. kadetinje -50 kg (6) 5.00 points
3. place JOšT ZALA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ml. kadetinje -50 kg (6) 4.00 points
3. place PETKOVIĆ SAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ml. kadetinje +50 kg (12) 4.00 points
3. place TOMAŽIČ EVA (Karate klub Seki) kata ml. kadetinje (20) 4.00 points
3. place LIŠINOVIĆ ELMA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite ml. kadetinje -40 kg (3) 2.50 points
4. place BIZJAK LEDERER Leja (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ml. kadetinje -50 kg (6) 3.00 points
4. place KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. kadetinje +50 kg (12) 3.00 points
4. place OSMANAJ DORENTINA (Shotokan Karate Klub Postojna) kata ml. kadetinje (20) 3.00 points
5. place Audič Vita (Karate Klub Hrastnik) kumite ml. kadetinje -50 kg (6) 2.00 points
5. place NIŠANDŽIČ IVANA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje +50 kg (12) 2.00 points
5. place HLIŠČ LANA (Karate Klub Rudar Velenje) kata ml. kadetinje (20) 2.00 points
6. place LIŠINOVIĆ ELMA (Shotokan Karate Klub Postojna) kata ml. kadetinje (20) 1.00 points
6. place Avdibašić Aldijana (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. kadetinje +50 kg (12) 1.00 points
1. place ŽIBRET BOR (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. kadeti -45 kg (6) 6.00 points
1. place BOROVNIK NIK (Karate klub Velenje) kata ml. kadeti (12) 6.00 points
1. place VALIŠER TIMOTEJ (Karate klub Selnica ob Dravi) kumite ml. kadeti -50 kg (9) 6.00 points
1. place ZARIČ VID (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite ml. kadeti -55 kg (4) 4.00 points
1. place BOROVNIK NIK (Karate klub Velenje) kumite ml. kadeti +55 kg (4) 4.00 points
1. place Šolaja Stefan (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite ml. kadeti -40 kg (3) 4.00 points
2. place HVALA ALJAŽ (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. kadeti -55 kg (4) 3.00 points
2. place KRAČUN RENE (Društvo Za Karate Celje) kumite ml. kadeti -45 kg (6) 5.00 points
2. place ZARIČ VID (Karate Klub Kovinar Maribor) kata ml. kadeti (12) 5.00 points
2. place MARINKOVIČ ANŽE (Karate Klub Žalec) kumite ml. kadeti -40 kg (3) 3.00 points
2. place DERČA ALEKSEJ BENJAMIN (Karate Klub Polzela) kumite ml. kadeti +55 kg (4) 3.00 points
2. place MAKAROV ILLYA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite ml. kadeti -50 kg (9) 5.00 points
3. place KOLšEK KLEMEN (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite ml. kadeti +55 kg (4) 2.50 points
3. place PIžMOHT ARIJAN (Karate Klub Hrastnik) kumite ml. kadeti -40 kg (3) 2.50 points
3. place BAJGOT NACE (Karate klub Selnica ob Dravi) kumite ml. kadeti -45 kg (6) 4.00 points
3. place LIPOVŠEK AMADEJ (Društvo Za Karate Celje) kumite ml. kadeti -50 kg (9) 4.00 points
3. place ČEH ALEŠ (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kata ml. kadeti (12) 4.00 points
3. place MOZETIČ-KERIN JAN (Karate Klub Postojna) kumite ml. kadeti -55 kg (4) 2.50 points
4. place Smrekar Šuštaršič Tim (Karate-do klub Ig Shotokan) kumite ml. kadeti +55 kg (4) 2.00 points
4. place BELE LUKA (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite ml. kadeti -50 kg (9) 3.00 points
4. place BOŽIČ CENE (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadeti -55 kg (4) 2.00 points
4. place BELE LUKA (KARATE KLUB KOZJANSKO) kata ml. kadeti (12) 3.00 points
4. place Bogdanoski Gabriel (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. kadeti -45 kg (6) 3.00 points
5. place VANOVŠEK ENEJ, (Karate klub Seki) kata ml. kadeti (12) 2.00 points
5. place MUR LUC (Karate Klub Radvanje) kumite ml. kadeti -45 kg (6) 2.00 points
5. place ROBEK MARK (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. kadeti -50 kg (9) 2.00 points
6. place TRBOVŠEK ŽIGA (Karate Klub Polzela) kumite ml. kadeti -45 kg (6) 1.00 points
6. place KRAJNC JURE (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. kadeti -50 kg (9) 1.00 points
6. place PAŠIĆ ISAK (Karate klub Velenje) kata ml. kadeti (12) 1.00 points

MLAJŠI KADETINJE

1. place JESENEK ROJŠEK ANEJA (Karate Klub Polzela) kumite ml. kadetinje -50 kg (6) 6.00 points
1. place Sodin Lara (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite ml. kadetinje -40 kg (3) 4.00 points
1. place MUZIK TAŠA (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. kadetinje +50 kg (12) 6.00 points
1. place KONTREC ALJA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata ml. kadetinje (20) 6.00 points
2. place ZAGER HANA (Karate klub Velenje) kata ml. kadetinje (20) 5.00 points
2. place PETKOVIĆ TJAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ml. kadetinje -40 kg (3) 3.00 points
2. place PAVŠIČ HANA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite ml. kadetinje +50 kg (12) 5.00 points
2. place KOLANDER EVA (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. kadetinje -50 kg (6) 5.00 points
3. place JOšT ZALA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ml. kadetinje -50 kg (6) 4.00 points
3. place TOMAŽIČ EVA (Karate klub Seki) kata ml. kadetinje (20) 4.00 points
3. place LIŠINOVIĆ ELMA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite ml. kadetinje -40 kg (3) 2.50 points
3. place PETKOVIĆ SAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ml. kadetinje +50 kg (12) 4.00 points
4. place BIZJAK LEDERER Leja (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ml. kadetinje -50 kg (6) 3.00 points
4. place KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA (Karate Klub Trbovlje) kumite ml. kadetinje +50 kg (12) 3.00 points
4. place OSMANAJ DORENTINA (Shotokan Karate Klub Postojna) kata ml. kadetinje (20) 3.00 points
5. place HLIŠČ LANA (Karate Klub Rudar Velenje) kata ml. kadetinje (20) 2.00 points
5. place Audič Vita (Karate Klub Hrastnik) kumite ml. kadetinje -50 kg (6) 2.00 points
5. place NIŠANDŽIČ IVANA (Karate Klub Kranj) kumite ml. kadetinje +50 kg (12) 2.00 points
6. place LIŠINOVIĆ ELMA (Shotokan Karate Klub Postojna) kata ml. kadetinje (20) 1.00 points
6. place Avdibašić Aldijana (Karate Klub Ljubljana) kumite ml. kadetinje +50 kg (12) 1.00 points

KADETI

1. place ŽIBRET ZALA MARIA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (18) 6.00 points
1. place NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata kadetinje (14) 6.00 points
1. place MAGAJNA MAšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -47 kg (5) 4.00 points
1. place BREZOVNIK TISA JERNEA (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite kadetinje -54 kg (5) 4.00 points
2. place NOVAK SARA, (Karate klub Seki) kumite kadetinje -54 kg (5) 3.00 points
2. place MOLNAR ELIZABETA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (18) 5.00 points
2. place NOVAK SARA, (Karate klub Seki) kata kadetinje (14) 5.00 points
2. place BAŠAR EMA (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite kadetinje -47 kg (5) 3.00 points
3. place PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kata kadetinje (14) 4.00 points
3. place PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite kadetinje -54 kg (5) 2.50 points
3. place ĐAKOVIć TIANA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje +54 kg (18) 4.00 points
3. place NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -47 kg (5) 2.50 points
4. place RIOSA NOVAK KAJA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -47 kg (5) 2.00 points
4. place BAJUK EVA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadetinje -54 kg (5) 2.00 points
4. place CARLI MARUšA SARA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadetinje +54 kg (18) 3.00 points
4. place KOBAL - PAHOR LEA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata kadetinje (14) 3.00 points
5. place LAMPIČ ANA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (18) 2.00 points
5. place FRAS PIA LETRICIA (Karate klub Selnica ob Dravi) kata kadetinje (14) 2.00 points
5. place Zečiri Lorna (Karate Klub Murska Sobota) kumite kadetinje -47 kg (5) 1.00 points
6. place SAVANOVIć LANA (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite kadetinje +54 kg (18) 1.00 points
6. place DROBNJAK MARINA (Karate Klub Kranj) kata kadetinje (14) 1.00 points
1. place JORDAN TIMOTEJ (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite kadeti +70 kg (7) 6.00 points
1. place MARKULJEVIČ UROŠ (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -70 kg (6) 6.00 points
1. place SLUGA JURE (Karate klub Seki) kata kadeti (10) 6.00 points
1. place SLUGA JURE (Karate klub Seki) kumite kadeti -52 kg (4) 4.00 points
1. place ISAKOVIĆ KENAN (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -57 kg (8) 6.00 points
1. place GABRIJELČIČ LAN (Karate Klub Ljubljana) kumite kadeti -63 kg (9) 6.00 points
2. place ŠEHIĆ DENIS (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -52 kg (4) 3.00 points
2. place Zalar Jakob (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite kadeti -63 kg (9) 5.00 points
2. place RADIĆ LUKA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite kadeti -70 kg (6) 5.00 points
2. place ČESNIK DENIS (Shotokan Karate Klub Postojna) kata kadeti (10) 5.00 points
2. place KRŽIŠNIK GAL, (Karate Klub Ljubljana) kumite kadeti +70 kg (7) 5.00 points
2. place VALENČAK MIHAEL (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite kadeti -57 kg (8) 5.00 points
3. place MOČNIK TIMI (Karate Klub Petrovče) kata kadeti (10) 4.00 points
3. place BARL MAJ (Karate Klub Petrovče) kumite kadeti -70 kg (6) 4.00 points
3. place KUNŠTEK NEJC (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite kadeti -57 kg (8) 4.00 points
3. place RAKOVNIK SVEN (Društvo Za Karate Celje) kumite kadeti -63 kg (9) 4.00 points
3. place LESNIKA ŽAN LUKA (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite kadeti +70 kg (7) 4.00 points
3. place CERJAK JAKA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite kadeti -52 kg (4) 2.50 points
4. place MEDVED MAKS (Karate Klub Žalec) kumite kadeti -70 kg (6) 3.00 points
4. place TOPOLOVEC DOMEN (KARATE KLUB BRANIK) kumite kadeti -57 kg (8) 3.00 points
4. place MARKULJEVIČ MARKO (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -63 kg (9) 3.00 points
4. place Nedelko Nik (Karate-do klub Ig Shotokan) kata kadeti (10) 3.00 points
4. place Plošinjak Tadej (Karate Klub Radvanje) kumite kadeti +70 kg (7) 3.00 points
5. place Jurančič Grahek Gaj (Karate Klub Mon Chi) kata kadeti (10) 2.00 points
5. place COLNARIČ NIK (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite kadeti +70 kg (7) 2.00 points
5. place BURLAK ANDRAŽ (Karate Klub Radvanje) kumite kadeti -57 kg (8) 2.00 points
5. place SUŠA ŽIGA (Karate Klub Žalec) kumite kadeti -63 kg (9) 2.00 points
5. place ČIMžAR ALEKS (Karate klub Šenčur) kumite kadeti -70 kg (6) 2.00 points
6. place PODKRIŽNIK LUKA (Karate društvo Loče) kumite kadeti +70 kg (7) 1.00 points
6. place PIVIĆ EVELIN (Karate klub Seki) kata kadeti (10) 1.00 points
6. place Skalič Brin (Karate Klub Petrovče) kumite kadeti -70 kg (6) 1.00 points
6. place VNUK ALEKS (Karate Klub Radvanje) kumite kadeti -63 kg (9) 1.00 points

KADETINJE

1. place ŽIBRET ZALA MARIA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (18) 6.00 points
1. place MAGAJNA MAšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje -47 kg (5) 4.00 points
1. place BREZOVNIK TISA JERNEA (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite kadetinje -54 kg (5) 4.00 points
1. place NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata kadetinje (14) 6.00 points
2. place NOVAK SARA, (Karate klub Seki) kumite kadetinje -54 kg (5) 3.00 points
2. place NOVAK SARA, (Karate klub Seki) kata kadetinje (14) 5.00 points
2. place MOLNAR ELIZABETA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (18) 5.00 points
2. place BAŠAR EMA (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite kadetinje -47 kg (5) 3.00 points
3. place PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite kadetinje -54 kg (5) 2.50 points
3. place PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kata kadetinje (14) 4.00 points
3. place ĐAKOVIć TIANA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje +54 kg (18) 4.00 points
3. place NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -47 kg (5) 2.50 points
4. place RIOSA NOVAK KAJA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -47 kg (5) 2.00 points
4. place BAJUK EVA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadetinje -54 kg (5) 2.00 points
4. place KOBAL - PAHOR LEA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata kadetinje (14) 3.00 points
4. place CARLI MARUšA SARA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadetinje +54 kg (18) 3.00 points
5. place LAMPIČ ANA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (18) 2.00 points
5. place Zečiri Lorna (Karate Klub Murska Sobota) kumite kadetinje -47 kg (5) 1.00 points
5. place FRAS PIA LETRICIA (Karate klub Selnica ob Dravi) kata kadetinje (14) 2.00 points
6. place DROBNJAK MARINA (Karate Klub Kranj) kata kadetinje (14) 1.00 points
6. place SAVANOVIć LANA (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite kadetinje +54 kg (18) 1.00 points

MLADINCI

1. place POTISK LAURA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke -59 kg (6) 6.00 points
1. place ŽERJAV NUŠA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke +59 kg (7) 6.00 points
1. place GANZITTI NIA (Karate Klub Radvanje) kata mladinke (8) 6.00 points
1. place HABJAN NUšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (3) 4.00 points
2. place DEBELJAK HANA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke -59 kg (6) 5.00 points
2. place ČESKO KAJA (Karate klub Velenje) kata mladinke (8) 5.00 points
2. place TOPOLOVEC KAJA (Karate Klub Žalec) kumite mladinke +59 kg (7) 5.00 points
2. place ĐAKOVIć LARA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (3) 3.00 points
3. place LIŠINOVIĆ SARA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite mladinke -59 kg (6) 4.00 points
3. place ČVOROVIĆ ALEKSANDRA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kata mladinke (8) 4.00 points
3. place Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kumite mladinke +59 kg (7) 4.00 points
3. place KVAS TJAŠA (Karate Klub Žalec) kumite mladinke -53 kg (3) 2.50 points
4. place Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kata mladinke (8) 3.00 points
4. place UGOVšEK ALENKA (Karate Klub Žalec) kumite mladinke -59 kg (6) 3.00 points
4. place REBOLJ MANCA (Karate Klub Kranj) kumite mladinke +59 kg (7) 3.00 points
5. place LUKIĆ IVANA (Karate Klub Brežice) kumite mladinke +59 kg (7) 2.00 points
5. place KOTNIK ANJA (Karate Klub Kranj) kumite mladinke -59 kg (6) 2.00 points
5. place BOŽJAK LAURA (Karate Klub Trbovlje) kata mladinke (8) 2.00 points
6. place CENTRIH ALEKSANDRA, (Karate klub Velenje) kata mladinke (8) 1.00 points
6. place KENDA MAŠA (Karate klub Velenje) kumite mladinke +59 kg (7) 1.00 points
1. place ISAKOVIĆ ALEN (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -76 kg (6) 6.00 points
1. place KLOBASA ALEKS (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinci +76 kg (3) 4.00 points
1. place RIOSA NOVAK TILEN (Karate Klub Polzela) kumite mladinci -55 kg (2) 3.00 points
1. place BAŠIČ FEKONJA MAI (Karate Klub Polzela) kumite mladinci -61 kg (3) 4.00 points
1. place PODPEČAN LAN (Karate Klub Polzela) kumite mladinci -68 kg (8) 6.00 points
1. place STERNIŠA NEJC (Karate Klub Mawashi Postojna) kata mladinci (7) 6.00 points
2. place KERŠIČ AHLIN ŽAN (Karate Klub Kranj) kumite mladinci -68 kg (8) 5.00 points
2. place ČUčEK MIšEL (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata mladinci (7) 5.00 points
2. place Kramberger Lovro (Karate-do klub Ig Shotokan) kumite mladinci +76 kg (3) 3.00 points
2. place PLEVNIK GAL (Karate Klub Kranj) kumite mladinci -61 kg (3) 3.00 points
2. place RUTAR DENNIS DEAN (Karate Klub Radvanje) kumite mladinci -76 kg (6) 5.00 points
2. place ŠMARČAN SIMON (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinci -55 kg (2) 1.00 points
3. place KLOBASA BLAŽ (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata mladinci (7) 4.00 points
3. place Gaal Jaka (Karate Klub Radvanje) kumite mladinci -76 kg (6) 4.00 points
3. place JANJIĆ SAŠA (Karate Klub Tiger Velenje) kumite mladinci +76 kg (3) 2.50 points
3. place VILFAN MATEJ (Karate Klub Kranj) kumite mladinci -61 kg (3) 2.50 points
3. place VALNER TIM (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinci -68 kg (8) 4.00 points
4. place HUDALES TOMAŽ (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinci -68 kg (8) 3.00 points
4. place GRIL BLAž (Karate Klub Postojna) kumite mladinci -76 kg (6) 3.00 points
4. place KLEMENčIč KRISTJAN (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata mladinci (7) 3.00 points
5. place DEBELAK DEJAN (Karate klub Selnica ob Dravi) kumite mladinci -68 kg (8) 2.00 points
5. place JUG TILEN (Karate Klub Murska Sobota) kata mladinci (7) 2.00 points
6. place PETERNEL ŽAN (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinci -68 kg (8) 1.00 points

MLADINKE

1. place POTISK LAURA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke -59 kg (6) 6.00 points
1. place ŽERJAV NUŠA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke +59 kg (7) 6.00 points
1. place GANZITTI NIA (Karate Klub Radvanje) kata mladinke (8) 6.00 points
1. place HABJAN NUšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (3) 4.00 points
2. place DEBELJAK HANA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke -59 kg (6) 5.00 points
2. place TOPOLOVEC KAJA (Karate Klub Žalec) kumite mladinke +59 kg (7) 5.00 points
2. place ČESKO KAJA (Karate klub Velenje) kata mladinke (8) 5.00 points
2. place ĐAKOVIć LARA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (3) 3.00 points
3. place LIŠINOVIĆ SARA (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite mladinke -59 kg (6) 4.00 points
3. place Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kumite mladinke +59 kg (7) 4.00 points
3. place KVAS TJAŠA (Karate Klub Žalec) kumite mladinke -53 kg (3) 2.50 points
3. place ČVOROVIĆ ALEKSANDRA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kata mladinke (8) 4.00 points
4. place Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kata mladinke (8) 3.00 points
4. place UGOVšEK ALENKA (Karate Klub Žalec) kumite mladinke -59 kg (6) 3.00 points
4. place REBOLJ MANCA (Karate Klub Kranj) kumite mladinke +59 kg (7) 3.00 points
5. place LUKIĆ IVANA (Karate Klub Brežice) kumite mladinke +59 kg (7) 2.00 points
5. place KOTNIK ANJA (Karate Klub Kranj) kumite mladinke -59 kg (6) 2.00 points
5. place BOŽJAK LAURA (Karate Klub Trbovlje) kata mladinke (8) 2.00 points
6. place CENTRIH ALEKSANDRA, (Karate klub Velenje) kata mladinke (8) 1.00 points
6. place KENDA MAŠA (Karate klub Velenje) kumite mladinke +59 kg (7) 1.00 points

Sponsors


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve