1. Pokalna tekma KZS


KADETI

1. mesto Petan Ela (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kata kadetinje (10) 3.60 točk
1. mesto Bašar Ema (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite kadetinje -54 kg (7) 3.60 točk
1. mesto Lampič Ana (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (8) 3.60 točk
1. mesto Sodin Lara (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') kumite kadetinje -47 kg (1) 1.80 točk
2. mesto Petan Ela (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite kadetinje -54 kg (7) 2.40 točk
2. mesto Kobal Lea (Karate Klub Mawashi Postojna) kata kadetinje (10) 2.40 točk
2. mesto Muzik Taša (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (8) 2.40 točk
3. mesto Avžner Zoja (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje +54 kg (8) 1.20 točk
3. mesto Tomažič Eva (Karate klub Seki) kata kadetinje (10) 1.20 točk
3. mesto Kramberger Lara (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -54 kg (7) 1.20 točk
4. mesto Češarek Simona (Karate klub Radeče) kata kadetinje (10) 1.20 točk
4. mesto Kolander Eva (Karate Klub Trbovlje) kumite kadetinje -54 kg (7) 1.20 točk
4. mesto Đaković Tiana (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje +54 kg (8) 1.20 točk
1. mesto Žibret Bor (Karate Klub Ljubljana) kumite kadeti -52 kg (9) 3.60 točk
1. mesto Močnik Timi (Karate Klub Petrovče) kata kadeti (7) 3.60 točk
1. mesto Zarič Vid (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite kadeti -57 kg (4) 2.70 točk
1. mesto Kunštek Nejc (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite kadeti -63 kg (2) 1.80 točk
1. mesto Borovnik Nik (Društvo Za Karate Celje) kumite kadeti -70 kg (5) 2.70 točk
2. mesto Robek Mark (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -57 kg (4) 1.80 točk
2. mesto Žumer Jakob (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite kadeti -70 kg (5) 1.80 točk
2. mesto Zarič Vid (Karate Klub Kovinar Maribor) kata kadeti (7) 2.40 točk
2. mesto Lipovšek Amadej (Društvo Za Karate Celje) kumite kadeti -52 kg (9) 2.40 točk
2. mesto POŽARNIK KNEZ VID (Športno Društvo Dinamik Celje) kumite kadeti -63 kg (2) 1.20 točk
3. mesto Radić Luka (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite kadeti -70 kg (5) 0.90 točk
3. mesto Mešanović Benjamin (Karate klub Velenje) kata kadeti (7) 1.20 točk
3. mesto VANOVŠEK ENEJ (Karate klub Seki) kumite kadeti -52 kg (9) 1.20 točk
3. mesto Arsenić Petar (Karate Klub Postojna) kumite kadeti -57 kg (4) 0.90 točk
4. mesto Požarnik Gal (Športno Društvo Dinamik Celje) kumite kadeti -70 kg (5) 0.90 točk
4. mesto Šehić Denis (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -52 kg (9) 1.20 točk
4. mesto VANOVŠEK ENEJ (Karate klub Seki) kata kadeti (7) 1.20 točk
4. mesto Cerjak Jaka (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite kadeti -57 kg (4) 0.90 točk

KADETINJE

1. mesto Bašar Ema (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite kadetinje -54 kg (7) 3.60 točk
1. mesto Lampič Ana (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (8) 3.60 točk
1. mesto Petan Ela (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kata kadetinje (10) 3.60 točk
1. mesto Sodin Lara (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') kumite kadetinje -47 kg (1) 1.80 točk
2. mesto Muzik Taša (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (8) 2.40 točk
2. mesto Kobal Lea (Karate Klub Mawashi Postojna) kata kadetinje (10) 2.40 točk
2. mesto Petan Ela (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite kadetinje -54 kg (7) 2.40 točk
3. mesto Kramberger Lara (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -54 kg (7) 1.20 točk
3. mesto Tomažič Eva (Karate klub Seki) kata kadetinje (10) 1.20 točk
3. mesto Avžner Zoja (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje +54 kg (8) 1.20 točk
4. mesto Đaković Tiana (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje +54 kg (8) 1.20 točk
4. mesto Češarek Simona (Karate klub Radeče) kata kadetinje (10) 1.20 točk
4. mesto Kolander Eva (Karate Klub Trbovlje) kumite kadetinje -54 kg (7) 1.20 točk

MLADINCI

1. mesto Debeljak Hana (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke -59 kg (4) 3.10 točk
1. mesto Ganzitti Nia (Karate Klub Radvanje) kata mladinke (4) 3.10 točk
1. mesto Molnar Elizabeta (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke +59 kg (4) 3.10 točk
1. mesto ĐAKOVIć LARA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (1) 2.10 točk
2. mesto Žibret Zala Maria (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke +59 kg (4) 2.10 točk
2. mesto Kutija Alja (Karate Klub Rogaška Slatina) kata mladinke (4) 2.10 točk
2. mesto Bajuk Eva (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite mladinke -53 kg (1) 1.40 točk
2. mesto Bergant Laura (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (4) 2.10 točk
3. mesto Salkić Lara (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinke +59 kg (4) 1.00 točk
3. mesto Likar Alja (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -59 kg (4) 1.00 točk
3. mesto Barbarič Brita (Karate Klub Ljubljana) kata mladinke (4) 1.00 točk
4. mesto Hraščanec Taja (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinke -59 kg (4) 1.00 točk
4. mesto Žerjav Nuša (Karate Klub Polzela) kumite mladinke +59 kg (4) 1.00 točk
4. mesto Čvorović Aleksandra (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kata mladinke (4) 1.00 točk
1. mesto TAMŠE MARINIČ NIKLAS (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinci -55 kg (4) 3.10 točk
1. mesto Rakovnik Sven (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinci -61 kg (2) 2.10 točk
1. mesto Gabrijelčič Lan (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinci -68 kg (5) 3.10 točk
1. mesto Jordan Timotej (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite mladinci -76 kg (4) 3.10 točk
1. mesto LESNIKA ŽAN LUKA (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') kumite mladinci +76 kg (3) 3.10 točk
1. mesto Sterniša Nejc (Karate Klub Mawashi Postojna) kata mladinci (8) 4.20 točk
2. mesto Podkrižnik Luka (Karate društvo Loče) kumite mladinci +76 kg (3) 2.10 točk
2. mesto Sluga Jure (Karate klub Seki) kumite mladinci -55 kg (4) 2.10 točk
2. mesto Valenčak Mihael (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite mladinci -61 kg (2) 1.40 točk
2. mesto Markuljević Marko (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -68 kg (5) 2.10 točk
2. mesto Sluga Jure (Karate klub Seki) kata mladinci (8) 2.80 točk
2. mesto Valner Tim (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinci -76 kg (4) 2.10 točk
3. mesto Skotnik Nejc (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinci +76 kg (3) 1.00 točk
3. mesto Isaković Kenan (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -68 kg (5) 1.00 točk
3. mesto Skalicky Gal (Društvo Za Karate Celje) kata mladinci (8) 1.40 točk
3. mesto Markuljević Uroš (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -76 kg (4) 1.00 točk
3. mesto Skalicky Gal (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinci -55 kg (4) 1.00 točk
4. mesto Šmarčan Simon (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinci -55 kg (4) 1.00 točk
4. mesto Čuček Mišel (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata mladinci (8) 1.40 točk
4. mesto Čimžar Aleks (Karate klub Šenčur) kumite mladinci -68 kg (5) 1.00 točk
4. mesto Svjetlanović Rajko (Karate Klub Shotokan Ajdovščina) kumite mladinci -76 kg (4) 1.00 točk

MLADINKE

1. mesto Ganzitti Nia (Karate Klub Radvanje) kata mladinke (4) 3.10 točk
1. mesto ĐAKOVIć LARA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (1) 2.10 točk
1. mesto Debeljak Hana (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke -59 kg (4) 3.10 točk
1. mesto Molnar Elizabeta (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke +59 kg (4) 3.10 točk
2. mesto Kutija Alja (Karate Klub Rogaška Slatina) kata mladinke (4) 2.10 točk
2. mesto Žibret Zala Maria (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke +59 kg (4) 2.10 točk
2. mesto Bajuk Eva (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite mladinke -53 kg (1) 1.40 točk
2. mesto Bergant Laura (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (4) 2.10 točk
3. mesto Salkić Lara (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinke +59 kg (4) 1.00 točk
3. mesto Barbarič Brita (Karate Klub Ljubljana) kata mladinke (4) 1.00 točk
3. mesto Likar Alja (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -59 kg (4) 1.00 točk
4. mesto Hraščanec Taja (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinke -59 kg (4) 1.00 točk
4. mesto Čvorović Aleksandra (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kata mladinke (4) 1.00 točk
4. mesto Žerjav Nuša (Karate Klub Polzela) kumite mladinke +59 kg (4) 1.00 točk

Prijava

Povezave


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve