1. Pokalna tekma KZS


KADETI

1. place PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kata kadetinje (10) 3.60 points
1. place BAŠAR EMA (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite kadetinje -54 kg (7) 3.60 points
1. place LAMPIČ ANA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (8) 3.60 points
1. place Sodin Lara (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite kadetinje -47 kg (1) 1.80 points
2. place MUZIK TAŠA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (8) 2.40 points
2. place PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite kadetinje -54 kg (7) 2.40 points
2. place KOBAL - PAHOR LEA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata kadetinje (10) 2.40 points
3. place KRAMBERGER LARA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -54 kg (7) 1.20 points
3. place AVŽNER ZOJA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje +54 kg (8) 1.20 points
3. place TOMAŽIČ EVA (Karate klub Seki) kata kadetinje (10) 1.20 points
4. place ĐAKOVIć TIANA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje +54 kg (8) 1.20 points
4. place ČEŠAREK SIMONA (Karate klub Seki) kata kadetinje (10) 1.20 points
4. place KOLANDER EVA (Karate Klub Trbovlje) kumite kadetinje -54 kg (7) 1.20 points
1. place ŽIBRET BOR (Karate Klub Ljubljana) kumite kadeti -52 kg (9) 3.60 points
1. place MOČNIK TIMI (Karate Klub Petrovče) kata kadeti (7) 3.60 points
1. place ZARIČ VID (Karate Klub Žalec) kumite kadeti -57 kg (4) 2.70 points
1. place KUNŠTEK NEJC (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite kadeti -63 kg (2) 1.80 points
1. place BOROVNIK NIK (Društvo Za Karate Celje) kumite kadeti -70 kg (5) 2.70 points
2. place POŽARNIK KNEZ VID (Športno Društvo Dinamik Celje) kumite kadeti -63 kg (2) 1.20 points
2. place ROBEK MARK (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -57 kg (4) 1.80 points
2. place ŽUMER Jakob (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite kadeti -70 kg (5) 1.80 points
2. place ZARIČ VID (Karate Klub Žalec) kata kadeti (7) 2.40 points
2. place LIPOVŠEK AMADEJ (Društvo Za Karate Celje) kumite kadeti -52 kg (9) 2.40 points
3. place VANOVŠEK ENEJ, (Karate klub Seki) kumite kadeti -52 kg (9) 1.20 points
3. place ARSENIć PETAR (Karate Klub Postojna) kumite kadeti -57 kg (4) 0.90 points
3. place RADIĆ LUKA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite kadeti -70 kg (5) 0.90 points
3. place MEŠANOVIČ BENJAMIN (Karate klub Velenje) kata kadeti (7) 1.20 points
4. place CERJAK JAKA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite kadeti -57 kg (4) 0.90 points
4. place POŽARNIK KNEZ GAL (Športno Društvo Dinamik Celje) kumite kadeti -70 kg (5) 0.90 points
4. place ŠEHIĆ DENIS (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -52 kg (9) 1.20 points
4. place VANOVŠEK ENEJ, (Karate klub Seki) kata kadeti (7) 1.20 points

KADETINJE

1. place PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kata kadetinje (10) 3.60 points
1. place Sodin Lara (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite kadetinje -47 kg (1) 1.80 points
1. place BAŠAR EMA (Karate Klub Shotokan Kranj) kumite kadetinje -54 kg (7) 3.60 points
1. place LAMPIČ ANA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (8) 3.60 points
2. place MUZIK TAŠA (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +54 kg (8) 2.40 points
2. place KOBAL - PAHOR LEA (Karate Klub Mawashi Postojna) kata kadetinje (10) 2.40 points
2. place PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite kadetinje -54 kg (7) 2.40 points
3. place KRAMBERGER LARA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -54 kg (7) 1.20 points
3. place TOMAŽIČ EVA (Karate klub Seki) kata kadetinje (10) 1.20 points
3. place AVŽNER ZOJA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje +54 kg (8) 1.20 points
4. place ČEŠAREK SIMONA (Karate klub Seki) kata kadetinje (10) 1.20 points
4. place KOLANDER EVA (Karate Klub Trbovlje) kumite kadetinje -54 kg (7) 1.20 points
4. place ĐAKOVIć TIANA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite kadetinje +54 kg (8) 1.20 points

MLADINCI

1. place ĐAKOVIć LARA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (1) 2.10 points
1. place DEBELJAK HANA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke -59 kg (4) 3.10 points
1. place GANZITTI NIA (Karate Klub Radvanje) kata mladinke (4) 3.10 points
1. place MOLNAR ELIZABETA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke +59 kg (4) 3.10 points
2. place ŽIBRET ZALA MARIA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke +59 kg (4) 2.10 points
2. place KUTIJA ALJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kata mladinke (4) 2.10 points
2. place BAJUK EVA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite mladinke -53 kg (1) 1.40 points
2. place BERGANT LAURA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (4) 2.10 points
3. place BARBARIČ BRITA (Karate Klub Ljubljana) kata mladinke (4) 1.00 points
3. place SALKIČ LARA (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinke +59 kg (4) 1.00 points
3. place LIKAR ALJA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -59 kg (4) 1.00 points
4. place ČVOROVIĆ ALEKSANDRA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kata mladinke (4) 1.00 points
4. place HRAŠČANEC TAJA (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinke -59 kg (4) 1.00 points
4. place ŽERJAV NUŠA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke +59 kg (4) 1.00 points
1. place STERNIŠA NEJC (Karate Klub Mawashi Postojna) kata mladinci (8) 4.20 points
1. place TAMŠE MARINIČ NIKLAS (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinci -55 kg (4) 3.10 points
1. place RAKOVNIK SVEN (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinci -61 kg (2) 2.10 points
1. place GABRIJELČIČ LAN (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinci -68 kg (5) 3.10 points
1. place JORDAN Timotej (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite mladinci -76 kg (4) 3.10 points
1. place LESNIKA ŽAN LUKA (KARATE KLUB KOZJANSKO) kumite mladinci +76 kg (3) 3.10 points
2. place MARKULJEVIČ MARKO (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -68 kg (5) 2.10 points
2. place SLUGA JURE (Karate klub Seki) kata mladinci (8) 2.80 points
2. place VALNER TIM (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinci -76 kg (4) 2.10 points
2. place PODKRIŽNIK LUKA (Karate društvo Loče) kumite mladinci +76 kg (3) 2.10 points
2. place SLUGA JURE (Karate klub Seki) kumite mladinci -55 kg (4) 2.10 points
2. place VALENČAK MIHAEL (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite mladinci -61 kg (2) 1.40 points
3. place SKOTNIK NEJC (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinci +76 kg (3) 1.00 points
3. place ISAKOVIĆ KENAN (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -68 kg (5) 1.00 points
3. place SKALICKY GAL (Društvo Za Karate Celje) kata mladinci (8) 1.40 points
3. place MARKULJEVIČ UROŠ (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -76 kg (4) 1.00 points
3. place SKALICKY GAL (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinci -55 kg (4) 1.00 points
4. place ČIMžAR ALEKS (Karate klub Šenčur) kumite mladinci -68 kg (5) 1.00 points
4. place SVJETLANOVIĆ RAJKO (Karate Klub Shotokan Ajdovščina) kumite mladinci -76 kg (4) 1.00 points
4. place ŠMARČAN SIMON (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinci -55 kg (4) 1.00 points
4. place ČUčEK MIšEL (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata mladinci (8) 1.40 points

MLADINKE

1. place MOLNAR ELIZABETA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke +59 kg (4) 3.10 points
1. place GANZITTI NIA (Karate Klub Radvanje) kata mladinke (4) 3.10 points
1. place ĐAKOVIć LARA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -53 kg (1) 2.10 points
1. place DEBELJAK HANA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke -59 kg (4) 3.10 points
2. place BERGANT LAURA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke -59 kg (4) 2.10 points
2. place KUTIJA ALJA (Karate Klub Rogaška Slatina) kata mladinke (4) 2.10 points
2. place ŽIBRET ZALA MARIA (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke +59 kg (4) 2.10 points
2. place BAJUK EVA (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite mladinke -53 kg (1) 1.40 points
3. place LIKAR ALJA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite mladinke -59 kg (4) 1.00 points
3. place SALKIČ LARA (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinke +59 kg (4) 1.00 points
3. place BARBARIČ BRITA (Karate Klub Ljubljana) kata mladinke (4) 1.00 points
4. place ŽERJAV NUŠA (Karate Klub Polzela) kumite mladinke +59 kg (4) 1.00 points
4. place HRAŠČANEC TAJA (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinke -59 kg (4) 1.00 points
4. place ČVOROVIĆ ALEKSANDRA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kata mladinke (4) 1.00 points

Sponsors


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve