2. Državno pokalno tekmovanje KZS


NAJMLAJŠI

1. mesto Hodaj Amar (Karate Klub Tiger Velenje) U8 kata najmlajši (9) 6.00 točk
2. mesto Jurak Miha (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') U8 kata najmlajši (9) 5.00 točk
3. mesto TRIPUNOVIĆ LUKA (Karate klub Seki) U8 kata najmlajši (9) 4.00 točk
4. mesto Povše Nejc (Karate klub Mirna Peč) U8 kata najmlajši (9) 3.00 točk
5. mesto XHEMA TIAN (Karate Klub Postojna) U8 kata najmlajši (9) 2.00 točk
6. mesto SREBRE GAEL (Karate klub Seki) U8 kata najmlajši (9) 1.00 točk

NAJMLAJŠE

1. mesto MRKONJIĆ IVA (Karate klub Velenje) U8 kata najmlajše (11) 6.00 točk
2. mesto ŠTERN GAJA (Karate Klub Brežice) U8 kata najmlajše (11) 5.00 točk
3. mesto VUKAJLOVIĆ VICTORIA (Karate Klub Postojna) U8 kata najmlajše (11) 4.00 točk
4. mesto PETAN ZARJA (Karate Klub Rogaška Slatina) U8 kata najmlajše (11) 3.00 točk
5. mesto Leskovar Ema (Karate klub ZEN) U8 kata najmlajše (11) 2.00 točk
6. mesto DJEDOVIĆ AMNA (Karate klub Seki) U8 kata najmlajše (11) 1.00 točk

MALČKI

1. mesto Sadiković Anis (Karate Klub Tiger Velenje) U10 kumite malčki +39 kg (4) 4.00 točk
1. mesto Suljić Hamed (Karate Klub Tiger Velenje) U10 kumite malčki -30 kg (4) 4.00 točk
1. mesto KERIN IZAK (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) U10 kumite malčki -26 kg (4) 4.00 točk
1. mesto Ercegovčević Marko (Karate Klub Hrastnik) U10 kata malčki (31) 6.00 točk
1. mesto LIPUŠ OSKAR (Shotokan Karate Klub Oplotnica) U10 kumite malčki -34 kg (6) 6.00 točk
2. mesto Fajdiga Marcel (Karate Klub Mawashi Postojna) U10 kumite malčki -26 kg (4) 3.00 točk
2. mesto KOREN ERAZEM MARK (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) U10 kata malčki (31) 5.00 točk
2. mesto DIMČIČ ŽIGA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) U10 kumite malčki -34 kg (6) 5.00 točk
2. mesto Mulabdić Alan (Karate Klub Tiger Velenje) U10 kumite malčki -30 kg (4) 3.00 točk
2. mesto David Stefanović (Karate klub Sokol) U10 kumite malčki +39 kg (4) 3.00 točk
3. mesto Jazbec Mark (Karate Klub Shotokan Kranj) U10 kumite malčki -30 kg (4) 2.50 točk
3. mesto LAZIČ JAKOV (Karate Klub Ljubljana) U10 kumite malčki -34 kg (6) 4.00 točk
3. mesto Trontelj Lan (Karate Klub Cerknica) U10 kumite malčki +39 kg (4) 2.50 točk
3. mesto ŠTERN GAŠPER (Karate Klub Brežice) U10 kata malčki (31) 4.00 točk
3. mesto Drempetič Mihael (Karate Klub Murska Sobota) U10 kumite malčki -26 kg (4) 2.50 točk
4. mesto Majer Tilen (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') U10 kata malčki (31) 3.00 točk
4. mesto Drevenšek Matic (KARATE KLUB BRANIK) U10 kumite malčki -34 kg (6) 3.00 točk
4. mesto Dimitrijević Dušan (Društvo Za Borilne Veščine Piran) U10 kumite malčki +39 kg (4) 2.00 točk
4. mesto KOREN ERAZEM MARK (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) U10 kumite malčki -26 kg (4) 2.00 točk
4. mesto VINTER ALEX (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) U10 kumite malčki -30 kg (4) 2.00 točk
5. mesto Mulabdić Alan (Karate Klub Tiger Velenje) U10 kata malčki (31) 2.00 točk
5. mesto Boh Žan Jan (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) U10 kumite malčki -34 kg (6) 2.00 točk
6. mesto Mulabdić Ayan (Karate Klub Tiger Velenje) U10 kata malčki (31) 1.00 točk
6. mesto Čuk Teodor (Karate Klub Mawashi Postojna) U10 kumite malčki -34 kg (6) 1.00 točk

MALČICE

1. mesto Mešič Benja (Karate Klub Polzela) U10 kumite malčice -36 kg (2) 3.00 točk
1. mesto Milev Anja (Karate Klub Shotokan Kranj) U10 kumite malčice +36 kg (5) 4.00 točk
1. mesto PISNIK SARA (Karate klub Velenje) U10 kata malčice (25) 6.00 točk
1. mesto BAJC POLONA (Shotokan Karate Klub Postojna) U10 kumite malčice -28 kg (7) 6.00 točk
2. mesto Milev Anja (Karate Klub Shotokan Kranj) U10 kata malčice (25) 5.00 točk
2. mesto Opeka Rašić Tajra (Karate Klub Cerknica) U10 kumite malčice -28 kg (7) 5.00 točk
2. mesto Jazbec Ana (Karate Klub Trbovlje) U10 kumite malčice -36 kg (2) 1.00 točk
2. mesto GLOGOVŠEK IVA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) U10 kumite malčice +36 kg (5) 3.00 točk
3. mesto Velušček Maruša (Karate Klub Cerknica) U10 kumite malčice -28 kg (7) 4.00 točk
3. mesto Droždan Volf Ela (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') U10 kumite malčice +36 kg (5) 2.50 točk
3. mesto HUSIĆ LANA (Karate klub Seki) U10 kata malčice (25) 4.00 točk
4. mesto Čamdžić Adna (Karate klub Velenje) U10 kata malčice (25) 3.00 točk
4. mesto STANKOVIĆ Iva (Karate Klub Mawashi Postojna) U10 kumite malčice -28 kg (7) 3.00 točk
4. mesto Hodaj Tuana (Karate Klub Tiger Velenje) U10 kumite malčice +36 kg (5) 2.00 točk
5. mesto Krajšek Franja (Karate Klub Trbovlje) U10 kumite malčice +36 kg (5) 1.00 točk
5. mesto Vozel Tara (Karate Klub Trbovlje) U10 kumite malčice -28 kg (7) 2.00 točk
5. mesto Sigmund Emilija (Karate klub Radeče) U10 kata malčice (25) 2.00 točk
6. mesto Ris Naja (Karate Klub Cerknica) U10 kumite malčice -28 kg (7) 1.00 točk
6. mesto Kramar Alja (Karate klub Radeče) U10 kata malčice (25) 1.00 točk

DEČKI

1. mesto HOZANOVIČ ARMAN (Karate Klub Trbovlje) U12 kata dečki (34) 6.00 točk
1. mesto HOZANOVIČ ARMAN (Karate Klub Trbovlje) U12 kumite dečki -30 kg (4) 4.00 točk
1. mesto Oblak David Kerim (Karate klub Lev) U12 kumite dečki -48 kg (5) 4.00 točk
1. mesto Deželak Tin (Karate klub Selnica ob Dravi) U12 kumite dečki -56 kg (3) 4.00 točk
1. mesto Nose Luka (Karate Klub Ljubljana) U12 kumite dečki +56 kg (2) 3.00 točk
1. mesto Primožič Neo (Karate Klub Kolektor Idrija) U12 kumite dečki -41 kg (6) 6.00 točk
1. mesto Novak Adam (Karate Klub Kranj) U12 kumite dečki -35 kg (17) 6.00 točk
2. mesto Debeljak Žiga (ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE) U12 kumite dečki -48 kg (5) 3.00 točk
2. mesto ČERKEZOVIČ ELDIS (Karate klub Sokol) U12 kumite dečki -56 kg (3) 3.00 točk
2. mesto Gladek Patrik (Karate Klub Kolektor Idrija) U12 kumite dečki +56 kg (2) 1.00 točk
2. mesto Stendler Klanjšek Žan (Društvo Za Karate Celje) U12 kumite dečki -41 kg (6) 5.00 točk
2. mesto MAVSAR TADEJ (Karate klub Seki) U12 kumite dečki -35 kg (17) 5.00 točk
2. mesto JEVŠNIK BEN (Društvo Za Karate Celje) U12 kata dečki (34) 5.00 točk
2. mesto KUKOVIČ Aleksander (Karate Klub Mawashi Postojna) U12 kumite dečki -30 kg (4) 3.00 točk
3. mesto Štrekelj Jaka (Karate Klub Shotokan Kranj) U12 kumite dečki -56 kg (3) 2.50 točk
3. mesto Javornik Jan (Shotokan Karate Klub Oplotnica) U12 kumite dečki -35 kg (17) 4.00 točk
3. mesto Vehabović Laris (Karate Klub Tiger Velenje) U12 kumite dečki -48 kg (5) 2.50 točk
3. mesto KUNST NEJC (Društvo Za Karate Celje) U12 kata dečki (34) 4.00 točk
3. mesto Pavlič Filip (Karate Klub Kovinar Maribor) U12 kumite dečki -41 kg (6) 4.00 točk
3. mesto Kotnik Val (KARATE KLUB BRANIK) U12 kumite dečki -30 kg (4) 2.50 točk
4. mesto JELENKO ANEJ (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) U12 kumite dečki -41 kg (6) 3.00 točk
4. mesto Dulić Uroš (Karate Klub Shotokan Kranj) U12 kumite dečki -30 kg (4) 2.00 točk
4. mesto Kajič Nik (Karate klub Mirna Peč) U12 kata dečki (34) 3.00 točk
4. mesto Lazić Vid (Karate Klub Ljubljana) U12 kumite dečki -35 kg (17) 3.00 točk
4. mesto Prezelj Maks (Karate Klub Kolektor Idrija) U12 kumite dečki -48 kg (5) 2.00 točk
5. mesto Kramar Vili (Karate klub Radeče) U12 kata dečki (34) 2.00 točk
5. mesto Markovič Marcel (Karate klub Šenčur) U12 kumite dečki -48 kg (5) 1.00 točk
5. mesto ŠTEFANIČ VAL (Karate klub Velenje) U12 kumite dečki -35 kg (17) 2.00 točk
5. mesto OBROVNIK Vid (Shotokan Karate Klub Oplotnica) U12 kumite dečki -41 kg (6) 2.00 točk
6. mesto CICVARIĆ NIKO (Karate Klub Brežice) U12 kata dečki (34) 1.00 točk
6. mesto Kuprešak Tian (Karate Klub Shotokan Kranj) U12 kumite dečki -41 kg (6) 1.00 točk

DEKLICE

1. mesto Košir Nina (ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE) U12 kumite deklice -34 kg (7) 6.00 točk
1. mesto VALENČIČ Flora (Karate Klub Mawashi Postojna) U12 kumite deklice +44 kg (4) 4.00 točk
1. mesto Vatovec Jagoda (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) U12 kumite deklice -39 kg (6) 6.00 točk
1. mesto MILJATOVIĆ ANDJELA (Karate klub Seki) U12 kata deklice (21) 6.00 točk
1. mesto Moravec Neža (Karate Klub Kolektor Idrija) U12 kumite deklice -44 kg (2) 3.00 točk
2. mesto Kristić Karolina (Karate klub Seki) U12 kata deklice (21) 5.00 točk
2. mesto Suljić Adna (Karate Klub Tiger Velenje) U12 kumite deklice -44 kg (2) 1.00 točk
2. mesto Torkar Ajda (Karate Klub Shotokan Kranj) U12 kumite deklice -34 kg (7) 5.00 točk
2. mesto PURIĆ ADRIJANA (Karate Klub Ljubljana) U12 kumite deklice -39 kg (6) 5.00 točk
2. mesto NAROBE Nina (Karate Klub Mawashi Postojna) U12 kumite deklice +44 kg (4) 3.00 točk
3. mesto Županc Tia (Karate Klub Shotokan Kranj) U12 kumite deklice -34 kg (7) 4.00 točk
3. mesto PISNIK GAJA (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) U12 kata deklice (21) 4.00 točk
3. mesto Jagodic Naja (Karate Klub Shotokan Kranj) U12 kumite deklice +44 kg (4) 2.50 točk
3. mesto MEDIĆ AMELA (Društvo Za Karate Celje) U12 kumite deklice -39 kg (6) 4.00 točk
4. mesto OSTANEK SOFIJA (Karate Klub Mawashi Postojna) U12 kumite deklice +44 kg (4) 2.00 točk
4. mesto BRGLEZ ALJA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) U12 kumite deklice -34 kg (7) 3.00 točk
4. mesto Sever Sakelšek Zoja (Karate Klub Kolektor Idrija) U12 kumite deklice -39 kg (6) 3.00 točk
4. mesto POPIJAČ SOFIA (Karate Klub Brežice) U12 kata deklice (21) 3.00 točk
5. mesto JURIČ ERIKA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) U12 kumite deklice -39 kg (6) 2.00 točk
5. mesto Filipič Eva (Karate Klub Kolektor Idrija) U12 kumite deklice -34 kg (7) 2.00 točk
5. mesto MUJDŽA LARA (Karate klub Velenje) U12 kata deklice (21) 2.00 točk
6. mesto KUZMAN PATRICIJA (Društvo Za Karate Celje) U12 kumite deklice -39 kg (6) 1.00 točk
6. mesto MEDIĆ AMELA (Društvo Za Karate Celje) U12 kata deklice (21) 1.00 točk

MLAJŠI KADETI

1. mesto Sodin Leon (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') U14 kumite ml. kadeti -40 kg (12) 6.00 točk
1. mesto Šućur Tibor (Društvo Za Karate Celje) U14 kumite ml. kadeti -55 kg (5) 4.00 točk
1. mesto Tepež Matija (Društvo Za Karate Celje) U14 kumite ml. kadeti -50 kg (6) 6.00 točk
1. mesto OVNIČ TIAN (Karate Klub Trbovlje) U14 kata ml. kadeti (22) 6.00 točk
1. mesto Trontelj Tai (Karate Klub Cerknica) U14 kumite ml. kadeti +55 kg (7) 6.00 točk
1. mesto ŠTERN Tilen (KARATE KLUB BUSHIDO) U14 kumite ml. kadeti -45 kg (5) 4.00 točk
2. mesto Šulin Hribovšek Matic (Karate Klub Ljubljana) U14 kumite ml. kadeti -50 kg (6) 5.00 točk
2. mesto JURAJA Vinko (KARATE KLUB BUSHIDO) U14 kata ml. kadeti (22) 5.00 točk
2. mesto DERŽEK MAJ (Športno Društvo Dinamik Celje) U14 kumite ml. kadeti -55 kg (5) 3.00 točk
2. mesto Sedonja Matija (Karate Klub Kovinar Maribor) U14 kumite ml. kadeti +55 kg (7) 5.00 točk
2. mesto Milev Matej (Karate Klub Shotokan Kranj) U14 kumite ml. kadeti -40 kg (12) 5.00 točk
2. mesto Vreček Luka (Karate Klub Shotokan Kranj) U14 kumite ml. kadeti -45 kg (5) 3.00 točk
3. mesto Čuk Danijel (Karate Klub Kolektor Idrija) U14 kumite ml. kadeti -50 kg (6) 4.00 točk
3. mesto Jelen Gal (Karate klub Velenje) U14 kata ml. kadeti (22) 4.00 točk
3. mesto Skubic Ian (Karate - do klub Ig Shotokan) U14 kumite ml. kadeti -45 kg (5) 2.50 točk
3. mesto Pašić Adam (Karate klub Velenje) U14 kumite ml. kadeti -40 kg (12) 4.00 točk
3. mesto Mitrović Veljko (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) U14 kumite ml. kadeti -55 kg (5) 2.50 točk
3. mesto Turković Jan (Karate Klub Ljubljana) U14 kumite ml. kadeti +55 kg (7) 4.00 točk
4. mesto Filipović Enej (Karate Klub Žalec) U14 kumite ml. kadeti -40 kg (12) 3.00 točk
4. mesto Vatovec Ernest (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) U14 kumite ml. kadeti +55 kg (7) 3.00 točk
4. mesto Kuhar Marko (KARATE KLUB BRANIK) U14 kumite ml. kadeti -45 kg (5) 2.00 točk
4. mesto MILJATOVIČ ALEKSA (Karate klub Seki) U14 kata ml. kadeti (22) 3.00 točk
4. mesto Ahmed Fares (Karate klub Lev) U14 kumite ml. kadeti -55 kg (5) 2.00 točk
4. mesto Ćumurović Luka (Karate Klub Cerknica) U14 kumite ml. kadeti -50 kg (6) 3.00 točk
5. mesto GUMZEJ TAI (Karate društvo Loče) U14 kumite ml. kadeti -55 kg (5) 1.00 točk
5. mesto Bornšek Nejc (Karate društvo Loče) U14 kumite ml. kadeti -40 kg (12) 2.00 točk
5. mesto Čeferin Žiga (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) U14 kumite ml. kadeti -45 kg (5) 1.00 točk
5. mesto Frangež Oskar (KARATE KLUB BRANIK) U14 kumite ml. kadeti +55 kg (7) 2.00 točk
5. mesto VIŠNJAR VID (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) U14 kumite ml. kadeti -50 kg (6) 2.00 točk
5. mesto DUJC GREGOR (Karate Klub Postojna) U14 kata ml. kadeti (22) 2.00 točk
6. mesto Pašić Adam (Karate klub Velenje) U14 kata ml. kadeti (22) 1.00 točk
6. mesto Buriel Tavčar Aljaž (Karate klub Sokol) U14 kumite ml. kadeti -50 kg (6) 1.00 točk
6. mesto Jelen Gal (Karate klub Velenje) U14 kumite ml. kadeti -40 kg (12) 1.00 točk
6. mesto JEVŠOVAR VID (Društvo Za Karate Celje) U14 kumite ml. kadeti +55 kg (7) 1.00 točk

MLAJŠI KADETINJE

1. mesto Zupančič Nana (Karate Klub Kolektor Idrija) U14 kumite ml. kadetinje -52 kg (9) 6.00 točk
1. mesto MEDIĆ ADELA (Društvo Za Karate Celje) U14 kumite ml. kadetinje +52 kg (8) 6.00 točk
1. mesto PISNIK MAJA MARI (Karate klub Velenje) U14 kata ml. kadetinje (32) 6.00 točk
1. mesto Mlakar Nika (Karate Klub Kolektor Idrija) U14 kumite ml. kadetinje -47 kg (7) 6.00 točk
1. mesto IVANČIČ KIARA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) U14 kumite ml. kadetinje -42 kg (5) 4.00 točk
2. mesto Verčko Ana (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) U14 kata ml. kadetinje (32) 5.00 točk
2. mesto Rocco Ilaria (ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE) U14 kumite ml. kadetinje -42 kg (5) 3.00 točk
2. mesto Plohl Taja (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) U14 kumite ml. kadetinje -52 kg (9) 5.00 točk
2. mesto Jovanović Lana (Društvo Za Karate Celje) U14 kumite ml. kadetinje -47 kg (7) 5.00 točk
2. mesto Vučetić Teodora (Karate klub Lev) U14 kumite ml. kadetinje +52 kg (8) 5.00 točk
3. mesto Jevšenak Alina (Shotokan Karate Klub Oplotnica) U14 kumite ml. kadetinje -47 kg (7) 4.00 točk
3. mesto JERŠIČ ŽANA (Karate klub Seki) U14 kata ml. kadetinje (32) 4.00 točk
3. mesto Franzini Alja (Karate Klub Kolektor Idrija) U14 kumite ml. kadetinje -42 kg (5) 2.50 točk
3. mesto MERC Maja (Karate klub Lev) U14 kumite ml. kadetinje +52 kg (8) 4.00 točk
3. mesto Savković Ivana (Shotokan Karate Klub Postojna) U14 kumite ml. kadetinje -52 kg (9) 4.00 točk
4. mesto Alič Taja (Karate Klub Kolektor Idrija) U14 kumite ml. kadetinje -52 kg (9) 3.00 točk
4. mesto TRAMŠEK Alja (KARATE KLUB BUSHIDO) U14 kumite ml. kadetinje -47 kg (7) 3.00 točk
4. mesto Jovanović Lana (Društvo Za Karate Celje) U14 kata ml. kadetinje (32) 3.00 točk
4. mesto Rojs Gaja (Karate klub WKSA Duplek) U14 kumite ml. kadetinje +52 kg (8) 3.00 točk
4. mesto Jeram Nika (Karate Klub Kolektor Idrija) U14 kumite ml. kadetinje -42 kg (5) 2.00 točk
5. mesto SMRDEL Livija (Karate Klub Mawashi Postojna) U14 kata ml. kadetinje (32) 2.00 točk
5. mesto VERBOŠT LEJLA (Karate klub WKSA Duplek) U14 kumite ml. kadetinje +52 kg (8) 2.00 točk
5. mesto Basar Maruša (Karate Klub Cerknica) U14 kumite ml. kadetinje -42 kg (5) 1.00 točk
5. mesto Pleša Katja (Karate Klub Hrastnik) U14 kumite ml. kadetinje -52 kg (9) 2.00 točk
5. mesto Rojs Tjaša (Karate klub WKSA Duplek) U14 kumite ml. kadetinje -47 kg (7) 2.00 točk
6. mesto Stojanov Naja (Karate Klub Kranj) U14 kumite ml. kadetinje +52 kg (8) 1.00 točk
6. mesto Kuščer Alina (ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE) U14 kumite ml. kadetinje -52 kg (9) 1.00 točk
6. mesto ILIČIĆ Ana (Karate Klub Mawashi Postojna) U14 kata ml. kadetinje (32) 1.00 točk

KADETI

1. mesto Golež Peter (Društvo Za Karate Celje) kumite kadeti -63 kg (13) 6.00 točk
1. mesto CICVARIĆ LUKA (Karate Klub Brežice) U16 kata kadeti (20) 6.00 točk
1. mesto Mlakar Luka (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadeti -70 kg (6) 6.00 točk
1. mesto Novak Izak (Karate Klub Kranj) kumite kadeti -52 kg (7) 6.00 točk
1. mesto Filipič Mark (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadeti -57 kg (11) 6.00 točk
1. mesto Soršak Thor David (Karate Klub Radvanje) kumite kadeti +70 kg (4) 4.00 točk
2. mesto Subotić Filip (Karate Klub Postojna) U16 kata kadeti (20) 5.00 točk
2. mesto Muhić Din (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadeti -52 kg (7) 5.00 točk
2. mesto Gostić Stefan (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite kadeti -57 kg (11) 5.00 točk
2. mesto Rola Luka (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite kadeti -63 kg (13) 5.00 točk
2. mesto Gačić Aleksander (Karate Klub Kranj) kumite kadeti -70 kg (6) 5.00 točk
2. mesto OČKO GAL (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite kadeti +70 kg (4) 3.00 točk
3. mesto Bauman Gal (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite kadeti -70 kg (6) 4.00 točk
3. mesto KAMENIK MARKO (Karate Klub Tiger Velenje) kumite kadeti -52 kg (7) 4.00 točk
3. mesto Lenart Luka (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite kadeti +70 kg (4) 2.50 točk
3. mesto ČEH MATIC (Karate Klub Polzela) kumite kadeti -57 kg (11) 4.00 točk
3. mesto Rudonjić Jovan (Karate Klub Postojna) kumite kadeti -63 kg (13) 4.00 točk
3. mesto Reihs Jaka (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) U16 kata kadeti (20) 4.00 točk
4. mesto Kržišnik Lan (Karate Klub Ljubljana) kumite kadeti -63 kg (13) 3.00 točk
4. mesto Lapajne Voranc (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadeti -70 kg (6) 3.00 točk
4. mesto Jevšovar Urh (Društvo Za Karate Celje) kumite kadeti +70 kg (4) 2.00 točk
4. mesto OČKO GAL (Shotokan Karate Klub Oplotnica) U16 kata kadeti (20) 3.00 točk
4. mesto Subotić Filip (Karate Klub Postojna) kumite kadeti -52 kg (7) 3.00 točk
4. mesto Vozel Lan (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -57 kg (11) 3.00 točk
5. mesto RIZVANOVIĆ ENEJ (Karate klub Seki) U16 kata kadeti (20) 2.00 točk
5. mesto Bojc Jakob (Karate Klub Postojna) kumite kadeti -57 kg (11) 2.00 točk
5. mesto Gojdina Marko (Karate Klub Virtus Duplica) kumite kadeti -52 kg (7) 2.00 točk
5. mesto Maguša Matijas (Karate Klub Radvanje) kumite kadeti -70 kg (6) 2.00 točk
5. mesto Hribernik Gal (Karate Klub Cerknica) kumite kadeti -63 kg (13) 2.00 točk
6. mesto Tomc Vito (Karate Klub Žalec) kumite kadeti -52 kg (7) 1.00 točk
6. mesto Grobler Martin (KARATE KLUB BRANIK) kumite kadeti -70 kg (6) 1.00 točk
6. mesto Firšt Anej (Športno Društvo Dinamik Celje) kumite kadeti -57 kg (11) 1.00 točk
6. mesto Haralović Daniel (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -63 kg (13) 1.00 točk
6. mesto MERČNIK TIM (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) U16 kata kadeti (20) 1.00 točk

KADETINJE

1. mesto Cekova Vanna (Karate Klub Kranj) U16 kata kadetinje (20) 6.00 točk
1. mesto Kurbegović Edna (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje -54 kg (8) 6.00 točk
1. mesto Kristančič Živa (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +61 kg (3) 4.00 točk
1. mesto Lišinović Lejla (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite kadetinje -47 kg (6) 6.00 točk
1. mesto Koren Taja (Karate Klub Tiger Velenje) kumite kadetinje -61 kg (4) 4.00 točk
2. mesto BABIČ ANA (Karate društvo Loče) kumite kadetinje +61 kg (3) 3.00 točk
2. mesto REICHARD VIKTORIJA (Društvo Za Karate Celje) kumite kadetinje -47 kg (6) 5.00 točk
2. mesto Mavsar Tajda (Karate klub Seki) U16 kata kadetinje (20) 5.00 točk
2. mesto Rauter Hannah Vela (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite kadetinje -61 kg (4) 3.00 točk
2. mesto STRAMIČ LUNA (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite kadetinje -54 kg (8) 5.00 točk
3. mesto Valenčak Neli (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite kadetinje -47 kg (6) 4.00 točk
3. mesto ROŽIČ JULIJA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -61 kg (4) 2.50 točk
3. mesto Đogić Ema (Karate klub Velenje) kumite kadetinje +61 kg (3) 2.50 točk
3. mesto Krvina Lia (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadetinje -54 kg (8) 4.00 točk
3. mesto Kregar Gabrijela (Karate klub Seki) U16 kata kadetinje (20) 4.00 točk
4. mesto Džuzdanović Zala (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -47 kg (6) 3.00 točk
4. mesto LIPOGLAVŠEK TJAŠA (Karate Klub Radvanje) kumite kadetinje -54 kg (8) 3.00 točk
4. mesto Leben Tinkara (Karate Klub Kranj) U16 kata kadetinje (20) 3.00 točk
4. mesto Debelak Maša (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite kadetinje -61 kg (4) 2.00 točk
5. mesto HORN ESTER (KARATE KLUB NOVO MESTO) U16 kata kadetinje (20) 2.00 točk
5. mesto KOSTANJEVEC STELA (Karate klub WKSA Duplek) kumite kadetinje -47 kg (6) 2.00 točk
5. mesto Bele Lea (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') kumite kadetinje -54 kg (8) 2.00 točk
6. mesto Bele Ana (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') kumite kadetinje -54 kg (8) 1.00 točk
6. mesto Jeram Vita (Karate - do klub Ig Shotokan) kumite kadetinje -47 kg (6) 1.00 točk
6. mesto Polak Tia (Karate Klub Kranj) U16 kata kadetinje (20) 1.00 točk

MLADINCI

1. mesto Tratnik Alen (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinci -55 kg (2) 3.00 točk
1. mesto Kolšek Klemen (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinci +76 kg (7) 6.00 točk
1. mesto Krajnc Jure (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -68 kg (6) 6.00 točk
1. mesto Mešanović Benjamin (Karate klub Velenje) U18 kata mladinci (5) 4.00 točk
1. mesto Borovnik Nik (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinci -76 kg (9) 6.00 točk
1. mesto Zarič Vid (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite mladinci -61 kg (4) 4.00 točk
2. mesto Pašić Isak (Karate klub Velenje) kumite mladinci -68 kg (6) 5.00 točk
2. mesto Bajgot Nace (Karate klub Selnica ob Dravi) U18 kata mladinci (5) 3.00 točk
2. mesto Žibret Bor (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinci -76 kg (9) 5.00 točk
2. mesto Lipič Maj (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinci -61 kg (4) 3.00 točk
2. mesto Bajgot Nace (Karate klub Selnica ob Dravi) kumite mladinci -55 kg (2) 1.00 točk
2. mesto Bele Luka (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') kumite mladinci +76 kg (7) 5.00 točk
3. mesto MAKAROV ILLYA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinci -61 kg (4) 2.50 točk
3. mesto ŽUMER Jakob (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite mladinci +76 kg (7) 4.00 točk
3. mesto Kuraj Mitja (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinci -68 kg (6) 4.00 točk
3. mesto Ahmičević Benjamin (Karate klub Seki) U18 kata mladinci (5) 2.50 točk
3. mesto Božič Cene (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite mladinci -76 kg (9) 4.00 točk
4. mesto Gedrih Mark (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinci +76 kg (7) 3.00 točk
4. mesto Mlakar Nejc (Karate društvo Loče) kumite mladinci -61 kg (4) 2.00 točk
4. mesto Bele Luka (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') U18 kata mladinci (5) 2.00 točk
4. mesto Hvala Aljaž (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -68 kg (6) 3.00 točk
4. mesto Vujinović Vlad (Društvo Za Borilne Veščine Piran) kumite mladinci -76 kg (9) 3.00 točk
5. mesto Skubic Nik (Karate - do klub Ig Shotokan) kumite mladinci -68 kg (6) 2.00 točk
5. mesto Stojadinović Timotej (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite mladinci +76 kg (7) 2.00 točk
5. mesto FRAS MARIO (Društvo ljubiteljev bonsajev in karateja) U18 kata mladinci (5) 1.00 točk
5. mesto KUSTURICA EMIL (KARATE KLUB NOVO MESTO) kumite mladinci -76 kg (9) 2.00 točk
6. mesto STROJIN NEJC (Karate Klub Polzela) kumite mladinci -76 kg (9) 1.00 točk
6. mesto Kališnik Nejc (Karate Klub Virtus Duplica) kumite mladinci +76 kg (7) 1.00 točk
6. mesto Nagode Miha (KARATE KLUB BRANIK) kumite mladinci -68 kg (6) 1.00 točk

MLADINKE

1. mesto LAKNER MAJA (Karate Klub Brežice) U18 kata mladinke (13) 6.00 točk
1. mesto Čeru Jerneja (Karate Klub Kranj) kumite mladinke -66 kg (5) 4.00 točk
1. mesto Sodin Lara (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') kumite mladinke -59 kg (2) 3.00 točk
1. mesto Muzik Taša Mau (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke +66 kg (4) 4.00 točk
1. mesto Audič Vita (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinke -53 kg (4) 4.00 točk
2. mesto Mlakar Nika (Karate društvo Loče) kumite mladinke -59 kg (2) 1.00 točk
2. mesto Kocet Nisa (Karate Klub Murska Sobota) kumite mladinke -66 kg (5) 3.00 točk
2. mesto Lišinović Elma (Shotokan Karate Klub Postojna) U18 kata mladinke (13) 5.00 točk
2. mesto PETKOVIĆ SAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite mladinke +66 kg (4) 3.00 točk
2. mesto Šuster Zala (Karate Klub Murska Sobota) kumite mladinke -53 kg (4) 3.00 točk
3. mesto Pisnik Nina (Karate klub Velenje) kumite mladinke +66 kg (4) 2.50 točk
3. mesto Jusič Elma (Karate Klub Murska Sobota) kumite mladinke -53 kg (4) 2.50 točk
3. mesto Kontrec Alja (Karate Klub Mawashi Postojna) U18 kata mladinke (13) 4.00 točk
3. mesto Humar Gaja (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite mladinke -66 kg (5) 2.50 točk
4. mesto Husar Hana (Karate Klub Murska Sobota) kumite mladinke +66 kg (4) 2.00 točk
4. mesto Banfi Katja (Karate Klub Murska Sobota) kumite mladinke -53 kg (4) 2.00 točk
4. mesto Škrablin Tara (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke -66 kg (5) 2.00 točk
4. mesto Tomažič Eva (Karate klub Seki) U18 kata mladinke (13) 3.00 točk
5. mesto Žagar Gloria (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinke -66 kg (5) 1.00 točk
5. mesto LAZANSKI MAJA (Karate Klub Brežice) U18 kata mladinke (13) 2.00 točk
6. mesto Zager Hana (Karate klub Seki) U18 kata mladinke (13) 1.00 točk

ČLANI

1. mesto Isaković Kenan (Karate Klub Trbovlje) kumite člani -67 kg (2) 3.00 točk
1. mesto Gaal Jaka (Karate Klub Radvanje) kumite člani -75 kg (4) 4.00 točk
1. mesto Markuljević Uroš (Karate Klub Trbovlje) kumite člani - 84 kg (4) 4.00 točk
1. mesto Ločnikar Miha (Karate društvo Loče) kumite člani -60 kg (2) 3.00 točk
1. mesto Sterniša Nejc (Karate Klub Kranj) kata člani +18 (4) 4.00 točk
2. mesto Sluga Jure (Karate klub Seki) kata člani +18 (4) 3.00 točk
2. mesto Sluga Jure (Karate klub Seki) kumite člani -67 kg (2) 1.00 točk
2. mesto Suša Žiga (Karate Klub Žalec) kumite člani -75 kg (4) 3.00 točk
2. mesto Krajnc Miha (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kumite člani - 84 kg (4) 3.00 točk
2. mesto Skalicky Gal (Društvo Za Karate Celje) kumite člani -60 kg (2) 1.00 točk
3. mesto Sedeljšak Matija (Karate Klub Virtus Duplica) kumite člani - 84 kg (4) 2.00 točk
3. mesto Topolovec Domen (KARATE KLUB BRANIK) kumite člani -75 kg (4) 2.00 točk
3. mesto Močnik Timi (Karate Klub Petrovče) kata člani +18 (4) 2.00 točk
4. mesto Pivić Evelin (Karate klub Seki) kata člani +18 (4) 2.00 točk
4. mesto SADAR TILEN (Karate Klub Virtus Duplica) kumite člani -75 kg (4) 2.00 točk
4. mesto Radić Luka (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite člani - 84 kg (4) 2.00 točk

ČLANICE

1. mesto NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata članice +18 (10) 6.00 točk
1. mesto Šenica Nika (Karate Klub Polzela) kumite članice -61 kg (3) 4.00 točk
1. mesto Magajna Maša (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite članice - 50 kg (2) 3.00 točk
1. mesto Bergant Laura (Karate Klub Polzela) kumite članice - 55 kg (3) 4.00 točk
2. mesto Zečiri Lorna (Karate Klub Murska Sobota) kumite članice - 50 kg (2) 1.00 točk
2. mesto Ibrić Amina (Karate klub ZEN) kumite članice - 55 kg (3) 3.00 točk
2. mesto Avžner Zoja (Karate Klub Polzela) kumite članice -61 kg (3) 3.00 točk
2. mesto Ganzitti Nia (Karate Klub Radvanje) kata članice +18 (10) 5.00 točk
3. mesto ŠUPUK LINA (Karate Klub Ljubljana) kumite članice - 55 kg (3) 2.00 točk
3. mesto Kobal Pahor Lea (Karate Klub Mawashi Postojna) kata članice +18 (10) 4.00 točk
3. mesto Lišinović Sara (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite članice -61 kg (3) 2.00 točk
4. mesto Čvorović Aleksandra (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kata članice +18 (10) 3.00 točk
5. mesto Popovič Tijana (Karate Klub Kranj) kata članice +18 (10) 2.00 točk
6. mesto Češarek Simona (Karate klub Radeče) kata članice +18 (10) 1.00 točk

Prijava

e-Karate SEMAFOR

Povezave


Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

pokali-sketa
D4, računalniške storitve