1. Državno pokalno tekmovanje KZS


NAJMLAJŠI

1. mesto XHEMA TIAN (Karate Klub Postojna) U8 kata najmlajši (7) 6.00 točk
2. mesto Jurak Miha (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') U8 kata najmlajši (7) 5.00 točk
3. mesto Hodaj Amar (Karate Klub Tiger Velenje) U8 kata najmlajši (7) 4.00 točk
4. mesto SREBRE GAEL (Karate klub Seki) U8 kata najmlajši (7) 3.00 točk
5. mesto Povše Nejc (Karate klub Mirna Peč) U8 kata najmlajši (7) 2.00 točk

NAJMLAJŠE

1. mesto MRKONJIĆ IVA (Karate klub Velenje) U8 kata najmlajše (8) 6.00 točk
2. mesto PETAN ZARJA (Karate Klub Rogaška Slatina) U8 kata najmlajše (8) 5.00 točk
3. mesto ŠTERN GAJA (Karate Klub Brežice) U8 kata najmlajše (8) 4.00 točk
4. mesto VUKAJLOVIĆ VICTORIA (Karate Klub Postojna) U8 kata najmlajše (8) 3.00 točk
5. mesto DJEDOVIĆ AMNA (Karate klub Seki) U8 kata najmlajše (8) 2.00 točk
6. mesto ŽIČKAR EVELYN JOY (Karate Klub Brežice) U8 kata najmlajše (8) 1.00 točk

MALČKI

1. mesto LIPUŠ OSKAR (Shotokan Karate Klub Oplotnica) U10 kumite malčki -34 kg (4) 4.00 točk
1. mesto Majer Tilen (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') U10 kata malčki (32) 6.00 točk
1. mesto Mulabdić Alan (Karate Klub Tiger Velenje) U10 kumite malčki -30 kg (6) 6.00 točk
1. mesto David Stefanović (Karate klub Sokol) U10 kumite malčki +39 kg (3) 4.00 točk
1. mesto KERIN IZAK (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) U10 kumite malčki -26 kg (2) 3.00 točk
2. mesto Suljić Hamed (Karate Klub Tiger Velenje) U10 kumite malčki -30 kg (6) 5.00 točk
2. mesto Drempetič Mihael (Karate Klub Murska Sobota) U10 kumite malčki -26 kg (2) 1.00 točk
2. mesto Banović Darian (Karate Klub Tiger Velenje) U10 kata malčki (32) 5.00 točk
2. mesto Jakopič Jaka (Karate klub Šenčur) U10 kumite malčki -34 kg (4) 3.00 točk
2. mesto Sadiković Anis (Karate Klub Tiger Velenje) U10 kumite malčki +39 kg (3) 3.00 točk
3. mesto Trontelj Lan (Karate Klub Cerknica) U10 kumite malčki +39 kg (3) 2.50 točk
3. mesto Makalić Emir (Karate klub Seki) U10 kata malčki (32) 4.00 točk
3. mesto DIMČIČ ŽIGA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) U10 kumite malčki -34 kg (4) 2.50 točk
3. mesto Jazbec Mark (Karate Klub Shotokan Kranj) U10 kumite malčki -30 kg (6) 4.00 točk
4. mesto Boh Žan Jan (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) U10 kumite malčki -34 kg (4) 2.00 točk
4. mesto VINTER ALEX (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) U10 kumite malčki -30 kg (6) 3.00 točk
4. mesto Gornik Matija (Karate Klub Cerknica) U10 kata malčki (32) 3.00 točk
5. mesto KOCEV JOVAN (Karate klub Seki) U10 kata malčki (32) 2.00 točk
5. mesto Gornik Matija (Karate Klub Cerknica) U10 kumite malčki -30 kg (6) 2.00 točk
6. mesto Markišić Nik (Karate Klub Shotokan Kranj) U10 kumite malčki -30 kg (6) 1.00 točk
6. mesto SAJOVIC TOBIA (Karate Klub Postojna) U10 kata malčki (32) 1.00 točk

MALČICE

1. mesto GLOGOVŠEK IVA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) U10 kumite malčice +36 kg (3) 4.00 točk
1. mesto Sigmund Emilija (Karate klub Radeče) U10 kata malčice (22) 6.00 točk
1. mesto BAJC POLONA (Shotokan Karate Klub Postojna) U10 kumite malčice -28 kg (4) 4.00 točk
2. mesto Velušček Maruša (Karate Klub Cerknica) U10 kumite malčice -28 kg (4) 3.00 točk
2. mesto Kramar Alja (Karate klub Radeče) U10 kata malčice (22) 5.00 točk
2. mesto Milev Anja (Karate Klub Shotokan Kranj) U10 kumite malčice +36 kg (3) 3.00 točk
3. mesto Hodaj Tuana (Karate Klub Tiger Velenje) U10 kumite malčice +36 kg (3) 2.50 točk
3. mesto Trbalić Inaya (Karate klub Velenje) U10 kata malčice (22) 4.00 točk
3. mesto Opeka Rašić Tajra (Karate Klub Cerknica) U10 kumite malčice -28 kg (4) 2.50 točk
4. mesto Vozel Tara (Karate Klub Trbovlje) U10 kata malčice (22) 3.00 točk
5. mesto Gombač Laura (Karate Klub Mawashi Postojna) U10 kata malčice (22) 2.00 točk
6. mesto Krajšek Franja (Karate Klub Trbovlje) U10 kata malčice (22) 1.00 točk

DEČKI

1. mesto Prezelj Maks (Karate Klub Kolektor Idrija) U12 kumite dečki -48 kg (6) 6.00 točk
1. mesto KUNST NEJC (Društvo Za Karate Celje) U12 kata dečki (28) 6.00 točk
1. mesto Gnezda Aleks (Karate Klub Kolektor Idrija) U12 kumite dečki -35 kg (14) 6.00 točk
1. mesto HOZANOVIČ ARMAN (Karate Klub Trbovlje) U12 kumite dečki -30 kg (7) 6.00 točk
1. mesto Deželak Tin (Karate klub Selnica ob Dravi) U12 kumite dečki -56 kg (4) 4.00 točk
1. mesto Primožič Neo (Karate Klub Kolektor Idrija) U12 kumite dečki -41 kg (8) 6.00 točk
2. mesto Božnar Val (Karate Klub Shotokan Kranj) U12 kumite dečki -35 kg (14) 5.00 točk
2. mesto MAVSAR TADEJ (Karate klub Seki) U12 kumite dečki -30 kg (7) 5.00 točk
2. mesto Gladek Patrik (Karate Klub Kolektor Idrija) U12 kumite dečki -56 kg (4) 3.00 točk
2. mesto JELENKO ANEJ (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) U12 kumite dečki -41 kg (8) 5.00 točk
2. mesto Oblak David Kerim (Karate klub Lev) U12 kumite dečki -48 kg (6) 5.00 točk
2. mesto MAVSAR TADEJ (Karate klub Seki) U12 kata dečki (28) 5.00 točk
3. mesto Kuprešak Tian (Karate Klub Shotokan Kranj) U12 kumite dečki -41 kg (8) 4.00 točk
3. mesto KUKOVIČ Aleksander (Karate Klub Mawashi Postojna) U12 kumite dečki -30 kg (7) 4.00 točk
3. mesto Vehabović Laris (Karate Klub Tiger Velenje) U12 kumite dečki -48 kg (6) 4.00 točk
3. mesto DIMČIČ LUKA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) U12 kumite dečki -35 kg (14) 4.00 točk
3. mesto Kramar Vili (Karate klub Radeče) U12 kata dečki (28) 4.00 točk
3. mesto Štrekelj Jaka (Karate Klub Shotokan Kranj) U12 kumite dečki -56 kg (4) 2.50 točk
4. mesto Tomšič Nick (Društvo Za Borilne Veščine Piran) U12 kumite dečki -56 kg (4) 2.00 točk
4. mesto HOZANOVIČ ARMAN (Karate Klub Trbovlje) U12 kata dečki (28) 3.00 točk
4. mesto Stendler Klanjšek Žan (Društvo Za Karate Celje) U12 kumite dečki -41 kg (8) 3.00 točk
4. mesto GRZINČIČ VID (Društvo Za Karate Celje) U12 kumite dečki -35 kg (14) 3.00 točk
4. mesto ŠTEFANIČ VAL (Karate klub Velenje) U12 kumite dečki -30 kg (7) 3.00 točk
4. mesto Debeljak Žiga (ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE) U12 kumite dečki -48 kg (6) 3.00 točk
5. mesto Mitrović Filip (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) U12 kumite dečki -41 kg (8) 2.00 točk
5. mesto Ilić Nikola (Karate klub Lev) U12 kumite dečki -48 kg (6) 2.00 točk
5. mesto ABRAHAM FILIP (Karate Klub Polzela) U12 kumite dečki -30 kg (7) 2.00 točk
5. mesto Raboteg Weis Staš (Karate Klub Kovinar Maribor) U12 kata dečki (28) 2.00 točk
5. mesto Novak Adam (Karate Klub Kranj) U12 kumite dečki -35 kg (14) 2.00 točk
6. mesto Brandić Taj (Karate Klub Shotokan Kranj) U12 kumite dečki -35 kg (14) 1.00 točk
6. mesto Klemenčič Maj (Karate Klub Kolektor Idrija) U12 kumite dečki -41 kg (8) 1.00 točk
6. mesto Pelhan Tine (Karate Klub Kolektor Idrija) U12 kumite dečki -30 kg (7) 1.00 točk
6. mesto Markovič Marcel (Karate klub Šenčur) U12 kumite dečki -48 kg (6) 1.00 točk
6. mesto ŠTEFANIČ VAL (Karate klub Velenje) U12 kata dečki (28) 1.00 točk

DEKLICE

1. mesto Vatovec Jagoda (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) U12 kumite deklice -39 kg (4) 4.00 točk
1. mesto Košir Nina (ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE) U12 kumite deklice -34 kg (8) 6.00 točk
1. mesto Moravec Neža (Karate Klub Kolektor Idrija) U12 kumite deklice -44 kg (2) 3.00 točk
1. mesto OSTANEK SOFIJA (Karate Klub Mawashi Postojna) U12 kumite deklice +44 kg (3) 4.00 točk
1. mesto MILJATOVIĆ ANDJELA (Karate klub Seki) U12 kata deklice (13) 6.00 točk
2. mesto Suljić Adna (Karate Klub Tiger Velenje) U12 kumite deklice -44 kg (2) 1.00 točk
2. mesto Kristić Karolina (Karate klub Seki) U12 kata deklice (13) 5.00 točk
2. mesto Sever Sakelšek Zoja (Karate Klub Kolektor Idrija) U12 kumite deklice -39 kg (4) 3.00 točk
2. mesto Torkar Ajda (Karate Klub Shotokan Kranj) U12 kumite deklice -34 kg (8) 5.00 točk
2. mesto NAROBE Nina (Karate Klub Mawashi Postojna) U12 kumite deklice +44 kg (3) 3.00 točk
3. mesto Jagodic Naja (Karate Klub Shotokan Kranj) U12 kumite deklice +44 kg (3) 2.50 točk
3. mesto MEDIĆ AMELA (Društvo Za Karate Celje) U12 kumite deklice -39 kg (4) 2.50 točk
3. mesto POPIJAČ SOFIA (Karate Klub Brežice) U12 kata deklice (13) 4.00 točk
3. mesto Filipič Eva (Karate Klub Kolektor Idrija) U12 kumite deklice -34 kg (8) 4.00 točk
4. mesto MEDIĆ AMELA (Društvo Za Karate Celje) U12 kata deklice (13) 3.00 točk
4. mesto MARIČ STELLA LILY (Shotokan Karate Klub Postojna) U12 kumite deklice -39 kg (4) 2.00 točk
4. mesto Županc Tia (Karate Klub Shotokan Kranj) U12 kumite deklice -34 kg (8) 3.00 točk
5. mesto Torkar Ajda (Karate Klub Shotokan Kranj) U12 kata deklice (13) 2.00 točk
5. mesto KORITNIK AMELIA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) U12 kumite deklice -34 kg (8) 2.00 točk
6. mesto JURIČ ERIKA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) U12 kumite deklice -34 kg (8) 1.00 točk
6. mesto MUJDŽA LARA (Karate klub Velenje) U12 kata deklice (13) 1.00 točk

MLAJŠI KADETI

1. mesto ŠTERN Tilen (KARATE KLUB BUSHIDO) U14 kumite ml. kadeti -45 kg (5) 4.00 točk
1. mesto Vatovec Ernest (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) U14 kumite ml. kadeti +55 kg (6) 6.00 točk
1. mesto Tepež Matija (Društvo Za Karate Celje) U14 kumite ml. kadeti -50 kg (9) 6.00 točk
1. mesto MLAKAR NINO (Karate Klub Polzela) U14 kumite ml. kadeti -55 kg (5) 4.00 točk
1. mesto Sodin Leon (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') U14 kumite ml. kadeti -40 kg (12) 6.00 točk
1. mesto JURAJA Vinko (KARATE KLUB BUSHIDO) U14 kata ml. kadeti (20) 6.00 točk
2. mesto Turković Jan (Karate Klub Ljubljana) U14 kumite ml. kadeti +55 kg (6) 5.00 točk
2. mesto MEŠIČ TJAN (Karate Klub Polzela) U14 kumite ml. kadeti -45 kg (5) 3.00 točk
2. mesto Čuk Danijel (Karate Klub Kolektor Idrija) U14 kumite ml. kadeti -50 kg (9) 5.00 točk
2. mesto Šućur Tibor (Društvo Za Karate Celje) U14 kumite ml. kadeti -55 kg (5) 3.00 točk
2. mesto Papa Dominik (Karate - do klub Ig Shotokan) U14 kumite ml. kadeti -40 kg (12) 5.00 točk
2. mesto Pašić Adam (Karate klub Velenje) U14 kata ml. kadeti (20) 5.00 točk
3. mesto Sedonja Matija (Karate Klub Kovinar Maribor) U14 kumite ml. kadeti +55 kg (6) 4.00 točk
3. mesto GUMZEJ TAI (Karate društvo Loče) U14 kumite ml. kadeti -50 kg (9) 4.00 točk
3. mesto TRAMŠEK Aleks (KARATE KLUB BUSHIDO) U14 kumite ml. kadeti -40 kg (12) 4.00 točk
3. mesto MILJATOVIČ ALEKSA (Karate klub Seki) U14 kata ml. kadeti (20) 4.00 točk
3. mesto Ahmed Fares (Karate klub Lev) U14 kumite ml. kadeti -55 kg (5) 2.50 točk
3. mesto Vreček Luka (Karate Klub Shotokan Kranj) U14 kumite ml. kadeti -45 kg (5) 2.50 točk
4. mesto Jaklin Nik (Karate Klub Kranj) U14 kumite ml. kadeti -50 kg (9) 3.00 točk
4. mesto Mitrović Veljko (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) U14 kumite ml. kadeti -55 kg (5) 2.00 točk
4. mesto VIDMAJER MAKS (Karate Klub Polzela) U14 kumite ml. kadeti -40 kg (12) 3.00 točk
4. mesto Trontelj Tai (Karate Klub Cerknica) U14 kumite ml. kadeti +55 kg (6) 3.00 točk
4. mesto Skubic Ian (Karate - do klub Ig Shotokan) U14 kumite ml. kadeti -45 kg (5) 2.00 točk
4. mesto KRESNIK NIK (Karate klub Seki) U14 kata ml. kadeti (20) 3.00 točk
5. mesto Komel Filip (Karate Klub Kolektor Idrija) U14 kumite ml. kadeti -45 kg (5) 1.00 točk
5. mesto Filipović Enej (Karate Klub Žalec) U14 kumite ml. kadeti -40 kg (12) 2.00 točk
5. mesto Jelen Gal (Karate klub Velenje) U14 kata ml. kadeti (20) 2.00 točk
5. mesto JEVŠOVAR VID (Društvo Za Karate Celje) U14 kumite ml. kadeti +55 kg (6) 2.00 točk
5. mesto VIŠNJAR VID (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) U14 kumite ml. kadeti -50 kg (9) 2.00 točk
5. mesto Božnar Žan (Karate Klub Shotokan Kranj) U14 kumite ml. kadeti -55 kg (5) 1.00 točk
6. mesto PLAJH EKART BOR (Karate Klub Kovinar Maribor) U14 kata ml. kadeti (20) 1.00 točk
6. mesto PLAJH EKART BOR (Karate Klub Kovinar Maribor) U14 kumite ml. kadeti +55 kg (6) 1.00 točk
6. mesto Ćumurović Luka (Karate Klub Cerknica) U14 kumite ml. kadeti -50 kg (9) 1.00 točk
6. mesto Mujkanović Anan (Karate Klub Tiger Velenje) U14 kumite ml. kadeti -40 kg (12) 1.00 točk

MLAJŠI KADETINJE

1. mesto MASTNAK MIA (KARATE KLUB BUSHIDO) U14 kumite ml. kadetinje -52 kg (6) 6.00 točk
1. mesto PISNIK MAJA MARI (Karate klub Velenje) U14 kata ml. kadetinje (25) 6.00 točk
1. mesto Jevšenak Alina (Shotokan Karate Klub Oplotnica) U14 kumite ml. kadetinje -42 kg (8) 6.00 točk
1. mesto Zupančič Nana (Karate Klub Kolektor Idrija) U14 kumite ml. kadetinje -47 kg (7) 6.00 točk
1. mesto MEDIĆ ADELA (Društvo Za Karate Celje) U14 kumite ml. kadetinje +52 kg (6) 6.00 točk
2. mesto IVANČIČ KIARA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) U14 kumite ml. kadetinje -42 kg (8) 5.00 točk
2. mesto Mlakar Nika (Karate Klub Kolektor Idrija) U14 kumite ml. kadetinje -47 kg (7) 5.00 točk
2. mesto JERŠIČ ŽANA (Karate klub Seki) U14 kata ml. kadetinje (25) 5.00 točk
2. mesto BRAČUN MAŠERA IRIS (Karate klub Sokol) U14 kumite ml. kadetinje +52 kg (6) 5.00 točk
2. mesto Alič Taja (Karate Klub Kolektor Idrija) U14 kumite ml. kadetinje -52 kg (6) 5.00 točk
3. mesto JELENKO NINA (Shotokan Karate Klub Oplotnica) U14 kumite ml. kadetinje +52 kg (6) 4.00 točk
3. mesto TRAMŠEK Alja (KARATE KLUB BUSHIDO) U14 kumite ml. kadetinje -47 kg (7) 4.00 točk
3. mesto Novak Ema (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) U14 kumite ml. kadetinje -42 kg (8) 4.00 točk
3. mesto Pleša Katja (Karate Klub Hrastnik) U14 kumite ml. kadetinje -52 kg (6) 4.00 točk
3. mesto BRAČUN MAŠERA IRIS (Karate klub Sokol) U14 kata ml. kadetinje (25) 4.00 točk
4. mesto ZORZUT MALINOVIĆ VERONIKA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) U14 kumite ml. kadetinje -42 kg (8) 3.00 točk
4. mesto Savković Ivana (Shotokan Karate Klub Postojna) U14 kumite ml. kadetinje -52 kg (6) 3.00 točk
4. mesto Verčko Ana (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) U14 kata ml. kadetinje (25) 3.00 točk
4. mesto Tomaževič Julija (Karate Klub Ljubljana) U14 kumite ml. kadetinje -47 kg (7) 3.00 točk
4. mesto Vučetić Teodora (Karate klub Lev) U14 kumite ml. kadetinje +52 kg (6) 3.00 točk
5. mesto Rocco Ilaria (ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE) U14 kumite ml. kadetinje -42 kg (8) 2.00 točk
5. mesto Kuščer Alina (ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE) U14 kumite ml. kadetinje -52 kg (6) 2.00 točk
5. mesto ILIČIĆ Ana (Karate Klub Mawashi Postojna) U14 kata ml. kadetinje (25) 2.00 točk
5. mesto BIZJAK LENI (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) U14 kumite ml. kadetinje -47 kg (7) 2.00 točk
5. mesto VERBOŠT LEJLA (Karate klub WKSA Duplek) U14 kumite ml. kadetinje +52 kg (6) 2.00 točk
6. mesto Basar Maruša (Karate Klub Cerknica) U14 kumite ml. kadetinje -42 kg (8) 1.00 točk
6. mesto Kozar Lara (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) U14 kumite ml. kadetinje +52 kg (6) 1.00 točk
6. mesto Košir Žana (ABŠ FOKUS BORILNE VEŠČINE) U14 kumite ml. kadetinje -52 kg (6) 1.00 točk
6. mesto SMRDEL Livija (Karate Klub Mawashi Postojna) U14 kata ml. kadetinje (25) 1.00 točk
6. mesto Jovanović Lana (Društvo Za Karate Celje) U14 kumite ml. kadetinje -47 kg (7) 1.00 točk

KADETI

1. mesto CICVARIĆ LUKA (Karate Klub Brežice) U16 kata kadeti (20) 6.00 točk
1. mesto Kržišnik Lan (Karate Klub Ljubljana) kumite kadeti -63 kg (10) 6.00 točk
1. mesto Mlakar Luka (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadeti -70 kg (7) 6.00 točk
1. mesto Mlinarič Max (Karate Klub Radvanje) kumite kadeti +70 kg (6) 6.00 točk
1. mesto Gostić Stefan (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite kadeti -52 kg (15) 6.00 točk
1. mesto Jelenko Benjamin (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite kadeti -57 kg (10) 6.00 točk
2. mesto PERMOZER MARC (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadeti -52 kg (15) 5.00 točk
2. mesto Haralović Daniel (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -63 kg (10) 5.00 točk
2. mesto Reihs Jaka (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) U16 kata kadeti (20) 5.00 točk
2. mesto Lapajne Voranc (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadeti -70 kg (7) 5.00 točk
2. mesto OČKO GAL (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite kadeti +70 kg (6) 5.00 točk
2. mesto Bojc Jakob (Karate Klub Postojna) kumite kadeti -57 kg (10) 5.00 točk
3. mesto KAMENIK MARKO (Karate Klub Tiger Velenje) kumite kadeti -52 kg (15) 4.00 točk
3. mesto LAVRENČIČ NEJC (Karate Klub Radvanje) kumite kadeti -70 kg (7) 4.00 točk
3. mesto Filipič Mark (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadeti -57 kg (10) 4.00 točk
3. mesto Čuček Nikola Marcel (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kumite kadeti +70 kg (6) 4.00 točk
3. mesto Prkič Jaka (Karate Klub Žalec) kumite kadeti -63 kg (10) 4.00 točk
3. mesto Subotić Filip (Karate Klub Postojna) U16 kata kadeti (20) 4.00 točk
4. mesto Golež Peter (Društvo Za Karate Celje) kumite kadeti -63 kg (10) 3.00 točk
4. mesto Maguša Matijas (Karate Klub Radvanje) kumite kadeti -70 kg (7) 3.00 točk
4. mesto Herman Benjamin (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') kumite kadeti +70 kg (6) 3.00 točk
4. mesto AVDIBAŠIĆ Dženan (KARATE KLUB BUSHIDO) U16 kata kadeti (20) 3.00 točk
4. mesto Škrabar Maks (Karate Klub Žalec) kumite kadeti -52 kg (15) 3.00 točk
4. mesto Božić Đorđe (Karate Klub Postojna) kumite kadeti -57 kg (10) 3.00 točk
5. mesto OČKO GAL (Shotokan Karate Klub Oplotnica) U16 kata kadeti (20) 2.00 točk
5. mesto Erdelić Žan (Karate klub Sokol) kumite kadeti -52 kg (15) 2.00 točk
5. mesto Vozel Lan (Karate Klub Trbovlje) kumite kadeti -57 kg (10) 2.00 točk
5. mesto Keleman Vuk (Karate Klub Kranj) kumite kadeti -63 kg (10) 2.00 točk
5. mesto Mlinarič Nik (Karate Klub Radvanje) kumite kadeti -70 kg (7) 2.00 točk
5. mesto Sadiković Ajdin (Karate Klub Rudar Velenje) kumite kadeti +70 kg (6) 2.00 točk
6. mesto Jevšovar Urh (Društvo Za Karate Celje) kumite kadeti +70 kg (6) 1.00 točk
6. mesto Ahac Liam (Karate Klub Ljubljana) kumite kadeti -63 kg (10) 1.00 točk
6. mesto Bojc Jakob (Karate Klub Postojna) U16 kata kadeti (20) 1.00 točk
6. mesto Majić Leo (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadeti -57 kg (10) 1.00 točk
6. mesto Širaj Martin (Karate Klub Cerknica) kumite kadeti -52 kg (15) 1.00 točk

KADETINJE

1. mesto ROŽIČ JULIJA (Karate Klub Polzela) kumite kadetinje -61 kg (5) 4.00 točk
1. mesto Krvina Lia (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite kadetinje -54 kg (12) 6.00 točk
1. mesto Mavsar Tajda (Karate klub Seki) U16 kata kadetinje (17) 6.00 točk
1. mesto Koren Taja (Karate Klub Tiger Velenje) kumite kadetinje +61 kg (4) 4.00 točk
1. mesto Valenčak Neli (Shotokan Karate Klub Oplotnica) kumite kadetinje -47 kg (5) 4.00 točk
2. mesto Hraščanec Nika (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite kadetinje -54 kg (12) 5.00 točk
2. mesto Jeram Vita (Karate - do klub Ig Shotokan) kumite kadetinje -47 kg (5) 3.00 točk
2. mesto Kotnik Nika (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -61 kg (5) 3.00 točk
2. mesto Leben Tinkara (Karate Klub Kranj) U16 kata kadetinje (17) 5.00 točk
2. mesto Kristančič Živa (Karate Klub Ljubljana) kumite kadetinje +61 kg (4) 3.00 točk
3. mesto ŠTENTA NIKOLINA (Karate klub WKSA Duplek) kumite kadetinje -61 kg (5) 2.50 točk
3. mesto Đogić Ema (Karate klub Velenje) kumite kadetinje +61 kg (4) 2.50 točk
3. mesto Lišinović Lejla (Shotokan Karate Klub Postojna) kumite kadetinje -47 kg (5) 2.50 točk
3. mesto Leben Tinkara (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -54 kg (12) 4.00 točk
3. mesto Kotnik Nika (Karate Klub Kranj) U16 kata kadetinje (17) 4.00 točk
4. mesto REICHARD VIKTORIJA (Društvo Za Karate Celje) kumite kadetinje -47 kg (5) 2.00 točk
4. mesto Bele Ana (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') kumite kadetinje -54 kg (12) 3.00 točk
4. mesto Debelak Maša (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite kadetinje -61 kg (5) 2.00 točk
4. mesto Jeseničnik Bera Nea (Karate Klub Tiger Velenje) U16 kata kadetinje (17) 3.00 točk
4. mesto BABIČ ANA (Karate društvo Loče) kumite kadetinje +61 kg (4) 2.00 točk
5. mesto Džuzdanović Zala (Karate Klub Kranj) kumite kadetinje -47 kg (5) 1.00 točk
5. mesto Bele Lea (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') kumite kadetinje -54 kg (12) 2.00 točk
5. mesto Kregar Gabrijela (Karate klub Seki) U16 kata kadetinje (17) 2.00 točk
5. mesto Janežič Mojca (Karate klub Lev) kumite kadetinje -61 kg (5) 1.00 točk
6. mesto Polak Tia (Karate Klub Kranj) U16 kata kadetinje (17) 1.00 točk
6. mesto LIPOGLAVŠEK TJAŠA (Karate Klub Radvanje) kumite kadetinje -54 kg (12) 1.00 točk

MLADINCI

1. mesto Stojadinović Timotej (KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA) kumite mladinci +76 kg (6) 6.00 točk
1. mesto Mešanović Benjamin (Karate klub Velenje) U18 kata mladinci (4) 4.00 točk
1. mesto Borovnik Nik (Društvo Za Karate Celje) kumite mladinci -76 kg (6) 6.00 točk
1. mesto Tratnik Alen (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinci -55 kg (3) 4.00 točk
1. mesto Zarič Vid (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite mladinci -61 kg (4) 4.00 točk
1. mesto Kuraj Mitja (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinci -68 kg (6) 6.00 točk
2. mesto Božič Cene (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite mladinci -76 kg (6) 5.00 točk
2. mesto MEŠIĆ ERMIN (Karate Klub Rudar Velenje) kumite mladinci -55 kg (3) 3.00 točk
2. mesto Lipič Maj (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite mladinci -61 kg (4) 3.00 točk
2. mesto Bele Luka (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') kumite mladinci +76 kg (6) 5.00 točk
2. mesto Pašić Isak (Karate klub Velenje) kumite mladinci -68 kg (6) 5.00 točk
2. mesto Bajgot Nace (Karate klub Selnica ob Dravi) U18 kata mladinci (4) 3.00 točk
3. mesto Bajgot Nace (Karate klub Selnica ob Dravi) kumite mladinci -55 kg (3) 2.50 točk
3. mesto Bele Luka (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') U18 kata mladinci (4) 2.50 točk
3. mesto Krajnc Jure (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -68 kg (6) 4.00 točk
3. mesto MAKAROV ILLYA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinci -61 kg (4) 2.50 točk
3. mesto ŽUMER Jakob (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite mladinci +76 kg (6) 4.00 točk
3. mesto Žibret Bor (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinci -76 kg (6) 4.00 točk
4. mesto Kolšek Klemen (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite mladinci +76 kg (6) 3.00 točk
4. mesto Mlakar Nejc (Karate društvo Loče) kumite mladinci -61 kg (4) 2.00 točk
4. mesto Hvala Aljaž (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -68 kg (6) 3.00 točk
4. mesto STROJIN NEJC (Karate Klub Polzela) kumite mladinci -76 kg (6) 3.00 točk
4. mesto Ahmičević Benjamin (Karate klub Seki) U18 kata mladinci (4) 2.00 točk
5. mesto Vujinović Vlad (Društvo Za Borilne Veščine Piran) kumite mladinci -76 kg (6) 2.00 točk
5. mesto Kališnik Nejc (Karate Klub Virtus Duplica) kumite mladinci +76 kg (6) 2.00 točk
5. mesto Robek Mark (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinci -68 kg (6) 2.00 točk
6. mesto Skubic Nik (Karate - do klub Ig Shotokan) kumite mladinci -68 kg (6) 1.00 točk
6. mesto Sedeljšak Ožbej (Karate Klub Virtus Duplica) kumite mladinci -76 kg (6) 1.00 točk
6. mesto Gedrih Mark (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinci +76 kg (6) 1.00 točk

MLADINKE

1. mesto Muzik Taša Mau (Karate Klub Ljubljana) kumite mladinke +66 kg (2) 3.00 točk
1. mesto Audič Vita (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinke -53 kg (2) 3.00 točk
1. mesto Kontrec Alja (Karate Klub Mawashi Postojna) U18 kata mladinke (11) 6.00 točk
1. mesto Čeru Jerneja (Karate Klub Kranj) kumite mladinke -59 kg (4) 4.00 točk
1. mesto Humar Gaja (Karate Klub Kolektor Idrija) kumite mladinke -66 kg (4) 4.00 točk
2. mesto Sodin Lara (KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'') kumite mladinke -59 kg (4) 3.00 točk
2. mesto PETKOVIĆ SAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite mladinke +66 kg (2) 1.00 točk
2. mesto LAZANSKI MAJA (Karate Klub Brežice) U18 kata mladinke (11) 5.00 točk
2. mesto STOJANOVSKA KRISTINA (Karate Klub Olimpija Ljubljana) kumite mladinke -53 kg (2) 1.00 točk
2. mesto TKALEC LUCIJA (Karate Klub Olimpija Ljubljana) kumite mladinke -66 kg (4) 3.00 točk
3. mesto Lišinović Elma (Shotokan Karate Klub Postojna) U18 kata mladinke (11) 4.00 točk
3. mesto Mlakar Nika (Karate društvo Loče) kumite mladinke -59 kg (4) 2.50 točk
3. mesto Škrablin Tara (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite mladinke -66 kg (4) 2.50 točk
4. mesto LAKNER MAJA (Karate Klub Brežice) U18 kata mladinke (11) 3.00 točk
4. mesto Žagar Gloria (Karate Klub Trbovlje) kumite mladinke -66 kg (4) 2.00 točk
4. mesto Ćerimović Merjem (Karate Klub Kovinar Maribor) kumite mladinke -59 kg (4) 2.00 točk
5. mesto Zager Hana (Karate klub Seki) U18 kata mladinke (11) 2.00 točk
6. mesto Tomažič Eva (Karate klub Seki) U18 kata mladinke (11) 1.00 točk

ČLANI

1. mesto KRŽIŠNIK GAL (Karate Klub Ljubljana) kumite člani +84 kg (2) 3.00 točk
1. mesto Košmrlj Erik Teo (Karate Klub Ljubljana) kumite člani -67 kg (2) 3.00 točk
1. mesto Sterniša Nejc (Karate Klub Kranj) kata člani +18 (5) 4.00 točk
1. mesto Topolovec Domen (KARATE KLUB BRANIK) kumite člani -75 kg (3) 4.00 točk
1. mesto Markuljević Uroš (Karate Klub Trbovlje) kumite člani - 84 kg (6) 6.00 točk
2. mesto Vujinović Nikola (Društvo Za Borilne Veščine Piran) kumite člani - 84 kg (6) 5.00 točk
2. mesto SADAR TILEN (Karate Klub Virtus Duplica) kumite člani -75 kg (3) 3.00 točk
2. mesto Podkrižnik Luka (Karate društvo Loče) kumite člani +84 kg (2) 1.00 točk
2. mesto Sluga Jure (Karate klub Seki) kata člani +18 (5) 3.00 točk
2. mesto Sluga Jure (Karate klub Seki) kumite člani -67 kg (2) 1.00 točk
3. mesto Radić Luka (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite člani - 84 kg (6) 4.00 točk
3. mesto Pivić Evelin (Karate klub Seki) kata člani +18 (5) 2.00 točk
3. mesto Gorjan Bor (Karate Klub Virtus Duplica) kumite člani -75 kg (3) 2.00 točk
4. mesto Močnik Timi (Karate Klub Petrovče) kata člani +18 (5) 2.00 točk
4. mesto Krajnc Miha (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kumite člani - 84 kg (6) 3.00 točk
5. mesto BURLAK ANDRAŽ (Karate Klub Radvanje) kumite člani - 84 kg (6) 2.00 točk
5. mesto Mlakar Timotej (Karate Klub Olimpija Ljubljana) kata člani +18 (5) 1.00 točk
6. mesto Sedeljšak Matija (Karate Klub Virtus Duplica) kumite člani - 84 kg (6) 1.00 točk

ČLANICE

1. mesto NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata članice +18 (10) 6.00 točk
1. mesto Šenica Nika (Karate Klub Polzela) kumite članice -61 kg (3) 4.00 točk
2. mesto Čvorović Aleksandra (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kata članice +18 (10) 5.00 točk
2. mesto Ćurić Ajla (Karate klub Mirna Peč) kumite članice -61 kg (3) 3.00 točk
3. mesto KOSTIĆ AJŠA (Karate Klub Olimpija Ljubljana) kumite članice -61 kg (3) 2.00 točk
3. mesto Kobal Pahor Lea (Karate Klub Mawashi Postojna) kata članice +18 (10) 4.00 točk
4. mesto Ganzitti Nia (Karate Klub Radvanje) kata članice +18 (10) 3.00 točk
5. mesto Češarek Simona (Karate klub Radeče) kata članice +18 (10) 2.00 točk
6. mesto Popovič Tijana (Karate Klub Kranj) kata članice +18 (10) 1.00 točk

Prijava

e-Karate SEMAFOR

Povezave


Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

pokali-sketa
D4, računalniške storitve