Državno prvenstvo do 21 let

ŠPORTNA DVORANA SLOVENSKE KONJICE ( SLOVENSKE KONJICE , Šolska ulica 3a )



Location : ŠPORTNA DVORANA SLOVENSKE KONJICE
SLOVENSKE KONJICE , Šolska ulica 3a
Organizer : Karate klub Seki
Start : 02.10.2021 10:00:00
Enrollment deadline : 28.09.2021 24:00:00
Contact person : Tomaž Deberšek
tomaz.debersek@karate-zveza.si
031 394 590
1st performance price : 20 €
Additional performance price : 20 €
Team performance price : 0 €
Under 14 fee : 20 €


1 kata najmlajše Number of applications : 4
2 kata najmlajši Number of applications : 6
3 kata malčice Number of applications : 11
4 kata malčki Number of applications : 17
5 kata dečki Number of applications : 14
6 kata deklice Number of applications : 21
7 kata ml. kadeti Number of applications : 15
8 kata ml. kadetinje Number of applications : 16
9 kata kadeti Number of applications : 10
10 kata kadetinje Number of applications : 14
11 kata mladinci Number of applications : 7
12 kata mladinke Number of applications : 9
13 kata ml. člani Number of applications : 5
14 kata ml. članice Number of applications : 6
kata najmlajše
1 HASANBAŠIĆ ADNA Karate klub Seki
2 Kramar Alja Karate klub Radeče
3 Sigmund Emilija Karate klub Radeče
4 Zorman Zarja karate klub Pivka
kata najmlajši
1 David Stefanović Karate klub Sokol
2 Husić Tian Karate Klub Cerknica
3 Kolenc Timotej Karate klub Mirna Peč
4 Kralj Mark Karate Klub Cerknica
5 Lenko Oliver Karate klub Mirna Peč
6 Trontelj Lan Karate Klub Cerknica
kata malčice
1 Gotlib Ajda Karate klub Mirna Peč
2 JERŠIČ ŽANA Karate klub Seki
3 JOZIČ ELLA Karate klub Velenje
4 KOSTIĆ Anastasija karate klub Pivka
5 Kristić Karolina Karate klub Seki
6 MEDIĆ AMELA Društvo Za Karate Celje
7 MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate klub Seki
8 PURIĆ ADRIJANA Karate klub Lev
9 Torkar Ajda Karate Klub Shotokan Kranj
10 Žlajpah Neža Karate klub Radeče
11 ZORMAN Daša karate klub Pivka
kata malčki
1 BEŠIĆ ZIJO Karate klub Seki
2 BOH LUKA Karate Klub Mon Chi
3 GRZINČIČ VID Društvo Za Karate Celje
4 HASANBAŠIĆ EMRAH Karate klub Seki
5 JEVŠNIK BEN Društvo Za Karate Celje
6 Kajič Nik Karate klub Mirna Peč
7 Kolenc Amadej Karate klub Mirna Peč
8 Kramar Vili Karate klub Radeče
9 KUNST NEJC Društvo Za Karate Celje
10 MAVSAR TADEJ Karate klub Seki
11 Oblak David Kerim Karate klub Lev
12 Pavlič Filip Karate Klub Kovinar Maribor
13 Slonecki Nik Karate klub Radeče
14 ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
15 Stojanov Maksim karate klub Pivka
16 Tekavc Žiga Karate Klub Cerknica
17 ŽAKELJ NIK Karate Klub Shotokan Ajdovščina
kata dečki
1 Jarc Patrik Karate klub Mirna Peč
2 JELEN GAL Karate klub Velenje
3 Juraja Vinko KARATE KLUB BUSHIDO
4 Lotrič Filip KARATE KLUB KOZJANSKO
5 MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
6 MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
7 MILJATOVIČ ALEKSA, Karate klub Seki
8 Papa Dominik Karate-do klub Ig Shotokan
9 PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
10 PRAH TILEN KARATE KLUB KOZJANSKO
11 Sedonja Matija Karate Klub Kovinar Maribor
12 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR Karate klub Sokol
13 VIŠNJAR VID Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
14 VREČEK LUKA Karate Klub Shotokan Kranj
kata deklice
1 BASAR MARUŠA Karate Klub Cerknica
2 BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
3 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
4 Gole Alja Karate klub Mirna Peč
5 HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
6 ILIČIĆ Ana karate klub Pivka
7 JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
8 Kramar Lili Karate klub Radeče
9 Lenko Lili Karate klub Mirna Peč
10 MAVSAR TAJDA Karate klub Seki
11 MERC Maja Karate klub Šiška
12 Nose Nuša Karate klub Mirna Peč
13 Parkelj Nina Karate klub Mirna Peč
14 PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
15 Pleša Katja Karate Klub Hrastnik
16 RUDOLF NIKA Karate klub Velenje
17 RUDONJIĆ MARIJA Karate Klub Postojna
18 SMRDEL Livija karate klub Pivka
19 Teraž Nika Karate Klub Radvanje
20 VERČKO ANA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
21 ŽERJAV JANA Karate Klub Rogaška Slatina
kata ml. kadeti
1 BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
2 Cekov Timotej Karate Klub Kranj
3 Esih Erik Karate klub Radeče
4 GAČIČ ALEKSANDER Karate Klub Kranj
5 Hrvić Edvin Karate klub Radeče
6 Mali Nace Karate Klub Kranj
7 MIHELIČ MAJ Karate Klub Cerknica
8 Novak Izak Karate Klub Kranj
9 OČKO GAL Karate klub Velenje
10 REIHS JAKA SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
11 RIZVANOVIĆ ENEJ, Karate klub Seki
12 Subotič Filip Karate Klub Postojna
13 Večerin Taras Karate klub Sokol
14 VOZEL LAN Karate Klub Trbovlje
15 Zbil Grega KARATE KLUB KOZJANSKO
kata ml. kadetinje
1 Cekov Vanna Karate Klub Kranj
2 Cesar Ana Karate klub Mirna Peč
3 ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
4 JUG ZOJA Karate Klub Trbovlje
5 Kacjan Erika Karate Klub Mislinja
6 Kajič Valentina Karate klub Mirna Peč
7 KATARINA KOREN Karate klub Selnica ob Dravi
8 Kotnik Nika Karate Klub Kranj
9 KRAJNC AJA Karate klub Velenje
10 KREGAR GABRIJELA Karate klub Seki
11 LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
12 MRŠIĆ NELI Karate Klub Radvanje
13 Polak Tia Karate Klub Kranj
14 TEKAVC MAŠA Karate Klub Cerknica
15 Teraž Sara Karate Klub Radvanje
16 ŽIGON MIA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
kata kadeti
1 BAJGOT NACE Karate klub Selnica ob Dravi
2 BELE LUKA KARATE KLUB KOZJANSKO
3 ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna
4 IBRIĆ ERVIN Karate Klub Shotokan Ajdovščina
5 KLEMENČIČ TAJ Shotokan Karate Klub Bohinj
6 MEŠANOVIČ BENJAMIN Karate klub Velenje
7 Parkelj Bine Karate klub Mirna Peč
8 PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
9 VANOVŠEK ENEJ, Karate klub Seki
10 ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
kata kadetinje
1 AVDIĆ EMIRA Karate klub Seki
2 Carli Pia Karate Klub Radvanje
3 Gošnjak Neli Karate Klub Radvanje
4 KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
5 LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
6 LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
7 LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
8 Ogris Ika Karate Klub Mislinja
9 OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
10 PETRIČ REBECCA LANA Karate Klub Radvanje
11 PRAPROTNIK NECA Karate Klub Postojna
12 RENER NIKITA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
13 TOMAŽIČ EVA Karate klub Seki
14 ZAGER HANA Karate klub Velenje
kata mladinci
1 ČIMžAR ALEKS Karate klub Šenčur
2 MOČNIK TIMI Karate Klub Petrovče
3 Ogris Žak Karate Klub Mislinja
4 SKALICKY GAL Društvo Za Karate Celje
5 SLUGA JURE Karate klub Seki
6 ŠMID CAFUTA ANEJ Karate-do klub Ptuj
7 Zore Tristan KARATE KLUB KENSEI
kata mladinke
1 BEŠIĆ HANKA Karate klub Seki
2 Eterovič Maša Karate Klub Kranj
3 FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
4 FRAS PIA LETRICIA Karate klub Selnica ob Dravi
5 HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje
6 KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
7 KUTIJA ALJA Karate Klub Rogaška Slatina
8 NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
9 Rojs Sara Karate klub WKSA Duplek
kata ml. člani
1 ČUčEK MIšEL SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
2 JUG TILEN Karate Klub Murska Sobota
3 KLEMENčIč KRISTJAN SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
4 KLOBASA BLAŽ SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
5 STERNIŠA NEJC Karate Klub Mawashi Postojna
kata ml. članice
1 BOŽJAK LAURA Karate Klub Trbovlje
2 CESAR PIA Karate klub Velenje
3 ĆURIĆ AJLA Karate klub Mirna Peč
4 GANZITTI NIA Karate Klub Radvanje
5 LAHARNAR ANJA Karate Klub Trbovlje
6 NAMESTNIK TADEJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
1    Društvo Za Karate Celje
1 GOLEŽ PETER kumite ml. kadeti -50 kg
2 GRZINČIČ VID kata malčki
3 GRZINČIČ VID kumite malčki -30 kg
4 HUDALES TOMAŽ kumite ml. člani - 67 kg
5 JEVŠNIK BEN kata malčki
6 JEVŠOVAR URH kumite ml. kadeti +55 kg
7 JEVŠOVAR VID kumite dečki +45 kg
8 KADOVIĆ STEFAN kumite malčki +30 kg
9 KUNST NEJC kata malčki
10 MEDIĆ ADELA kumite deklice +40 kg
11 MEDIĆ AMELA kata malčice
12 RAKOVNIK SVEN kumite mladinci -61 kg
13 SKALICKY GAL kata mladinci
14 SKALICKY GAL kumite mladinci -55 kg
15 STENDLER KLANJŠEK ŽAN kumite malčki +30 kg
16 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA kumite deklice -40 kg
17 ŠUČUR TIBOR kumite dečki -40 kg
18 TEPEŽ MATIJA kumite dečki -40 kg
19 ŽVEGLIČ VID kumite kadeti -52 kg
2    Karate-do klub Ptuj
1 ŠMID CAFUTA ANEJ kata mladinci
3    Karate društvo Loče
1 BABIČ ANA kumite ml. kadetinje +50 kg
2 LOČNIKAR MIHA kumite mladinci -55 kg
3 MLAKAR NEJC kumite kadeti -57 kg
4 MLAKAR NIKA kumite kadetinje +54 kg
5 PODKRIŽNIK LUKA kumite mladinci +76 kg
4    KARATE KLUB BRANIK
1 TOPOLOVEC DOMEN kumite mladinci -68 kg
5    Karate Klub Brežice
1 LAKNER MAJA kata kadetinje
2 LAZANSKI MAJA kata kadetinje
6    Karate Klub Cerknica
1 BASAR MARUŠA kata deklice
2 BASAR MARUŠA kumite deklice -40 kg
3 Hribernik Gal kumite ml. kadeti -55 kg
4 Husić Tian kata najmlajši
5 Kralj Mark kata najmlajši
6 KRALJ PATRIK kumite ml. kadeti -40 kg
7 MIHELIČ MAJ kata ml. kadeti
8 MIHELIČ MAJ kumite ml. kadeti -55 kg
9 Širaj Martin kumite dečki -40 kg
10 TEKAVC MAŠA kata ml. kadetinje
11 TEKAVC MAŠA kumite ml. kadetinje -45 kg
12 Tekavc Žiga kata malčki
13 Tekavc Žiga kumite malčki -30 kg
14 Trontelj Lan kata najmlajši
15 TRONTELJ TAI kumite dečki +45 kg
16 TURŠIČ ŠPELA kumite kadetinje -54 kg
7    Karate Klub Hrastnik
1 Audič Vita kumite kadetinje -54 kg
2 Pleša Katja kata deklice
8    Karate Klub Kolektor Idrija
1 Božič Beno kumite ml. kadeti -50 kg
2 BOŽIČ CENE kumite kadeti -70 kg
3 Čuk Danijel kumite malčki +30 kg
4 FILIPIČ MARK kumite ml. kadeti -45 kg
5 Gnezda Aleks kumite malčki -30 kg
6 HUMAR GAJA kumite kadetinje +54 kg
7 Krvina Lia kumite ml. kadetinje -45 kg
8 KRŽIŠNIK LAN kumite ml. kadeti -55 kg
9 LAPAJNE VORANC kumite ml. kadeti -50 kg
10 MLAKAR LUKA kumite ml. kadeti -55 kg
11 Mlakar Nika kumite deklice -40 kg
12 MUHIĆ DIN kumite ml. kadeti -40 kg
13 PERMOZER MARC kumite dečki -45 kg
14 Prezelj Maks kumite malčki +30 kg
15 Primožič Neo kumite malčki +30 kg
16 Zupančič Nana kumite deklice +40 kg
9    KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
1 STOJADINOVIć TIMOTEJ kumite kadeti +70 kg
2 Vatovec Ernest kumite dečki +45 kg
3 Vatovec Jagoda kumite malčice -30 kg
10    Karate Klub Kovinar Maribor
1 Bauman Gal kumite ml. kadeti -50 kg
2 Pavlič Filip kata malčki
3 Pavlič Filip kumite malčki +30 kg
4 Sedonja Matija kata dečki
5 Sedonja Matija kumite dečki +45 kg
6 Štandeker Luka kumite ml. kadeti -45 kg
7 ZARIČ VID kata kadeti
8 ZARIČ VID kumite kadeti -63 kg
11    KARATE KLUB KOZJANSKO
1 Bele Ana kumite ml. kadetinje -45 kg
2 Bele Lea kumite ml. kadetinje -45 kg
3 BELE LUKA kata kadeti
4 BELE LUKA kumite kadeti +70 kg
5 Herman Benjamin kumite ml. kadeti +55 kg
6 LESNIKA ŽAN LUKA kumite mladinci +76 kg
7 Lotrič Andraž kumite malčki -30 kg
8 Lotrič Filip kata dečki
9 PRAH TILEN kata dečki
10 Sodin Lara kumite kadetinje -54 kg
11 Sodin Leon kumite dečki -35 kg
12 Zbil Grega kata ml. kadeti
12    Karate Klub Kranj
1 Cekov Timotej kata ml. kadeti
2 Cekov Timotej kumite ml. kadeti -55 kg
3 Cekov Vanna kata ml. kadetinje
4 Cekov Vanna kumite ml. kadetinje +50 kg
5 ČERU JERNEJA kumite kadetinje +54 kg
6 ČUHALEV NADJA kumite mladinke +59 kg
7 Eterovič Maša kata mladinke
8 Eterovič Maša kumite mladinke +59 kg
9 GAČIČ ALEKSANDER kata ml. kadeti
10 GAČIČ ALEKSANDER kumite ml. kadeti +55 kg
11 KELEMAN VUK kumite ml. kadeti -45 kg
12 Kotnik Nika kata ml. kadetinje
13 Kotnik Nika kumite ml. kadetinje +50 kg
14 LEBEN TINKARA kata ml. kadetinje
15 LEBEN TINKARA kumite ml. kadetinje -45 kg
16 Mali Nace kata ml. kadeti
17 Mali Nace kumite ml. kadeti -50 kg
18 MARKOVIČ MATEVŽ kumite ml. kadeti -55 kg
19 NADIŽAR LANA TISA kata mladinke
20 NIŠANDŽIČ IVANA kumite kadetinje +54 kg
21 Novak Izak kata ml. kadeti
22 Novak Izak kumite ml. kadeti -40 kg
23 Polak Tia kata ml. kadetinje
24 Polak Tia kumite ml. kadetinje +50 kg
13    Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
1 NAMESTNIK TADEJA kata ml. članice
2 PISNIK MAJA MARI kata deklice
3 VERČKO ANA kata deklice
4 VIŠNJAR VID kata dečki
14    Karate Klub Mislinja
1 Kacjan Erika kata ml. kadetinje
2 Ogris Ika kata kadetinje
3 Ogris Žak kata mladinci
15    Karate Klub Mon Chi
1 BOH LUKA kata malčki
16    Karate Klub Murska Sobota
1 Husar Hana kumite kadetinje +54 kg
2 JUG TILEN kata ml. člani
3 KOCET NISA kumite kadetinje -54 kg
4 RATOšA NINO kumite kadeti -70 kg
17    Karate Klub Petrovče
1 BARL MAJ kumite mladinci -76 kg
2 MOČNIK TIMI kata mladinci
18    Karate Klub Polzela
1 AVŽNER ZOJA kumite mladinke -59 kg
2 BERGANT LAURA kumite ml. članice -55 kg
3 DERČA ALEKSEJ BENJAMIN kumite ml. kadeti +55 kg
4 JESENEK ROJŠEK ANEJA kumite kadetinje -54 kg
5 JEVIĆ SVEN kumite dečki -45 kg
6 KRAMBERGER LARA kumite kadetinje -47 kg
7 MATIC ČEH kumite dečki -35 kg
8 MEŠIČ TJAN kumite malčki +30 kg
9 Mlačnik Ažbe kumite dečki -40 kg
10 PODPEČAN LAN kumite ml. člani -75 kg
11 RIOSA NOVAK KAJA kumite mladinke -48 kg
12 RIOSA NOVAK TILEN kumite ml. člani -75 kg
13 ŠENICA NIKA kumite ml. članice -68 kg
14 TRBOVŠEK ŽIGA kumite kadeti -57 kg
19    Karate Klub Postojna
1 ARSENIć PETAR kumite mladinci -76 kg
2 BEŠIČ LANA kata deklice
3 BOJC JAKOB kata ml. kadeti
4 GRIL BLAž kumite ml. člani -84 kg
5 PRAPROTNIK NECA kata kadetinje
6 RUDONJIĆ JOVAN kumite ml. kadeti -50 kg
7 RUDONJIĆ MARIJA kata deklice
8 Subotič Filip kata ml. kadeti
9 Subotič Filip kumite ml. kadeti -40 kg
20    Karate Klub Radenci Shotokan
1 HRAŠČANEC NIKA kumite ml. kadetinje -50 kg
2 KLOBASA ALEKS kumite ml. člani -84 kg
3 LIPIČ MAJ kumite ml. kadeti -55 kg
4 TAMŠE NIKLAS kumite ml. člani -60 kg
5 TRATNIK ALEN kumite kadeti -52 kg
21    Karate Klub Radvanje
1 Carli Pia kata kadetinje
2 Črnčec Anel kumite mladinci -68 kg
3 Donko Matic kumite ml. kadeti -50 kg
4 FAJFER LANA kata mladinke
5 GANZITTI NIA kata ml. članice
6 Gošnjak Neli kata kadetinje
7 HORVATIČ KATJA kata mladinke
8 Horvatič Uršula kumite kadetinje +54 kg
9 KUTNJAK URŠKA kumite ml. kadetinje +50 kg
10 Mlinarič Max kumite ml. kadeti +55 kg
11 Mlinarič Nik kumite ml. kadeti +55 kg
12 MRŠIĆ NELI kata ml. kadetinje
13 PETRIČ REBECCA LANA kata kadetinje
14 Plošinjak Tadej kumite mladinci +76 kg
15 ŠIREC EMA kumite ml. članice +68 kg
16 Teraž Nika kata deklice
17 Teraž Sara kata ml. kadetinje
22    Karate Klub Rogaška Slatina
1 HRIBAR GAJA kata deklice
2 KUNŠTEK NEJC kumite kadeti +70 kg
3 KURAJ JAKOB kumite dečki -45 kg
4 KURAJ MITJA kumite kadeti -57 kg
5 KUTIJA ALJA kata mladinke
6 MIKŠA LOVRO kata dečki
7 POTISK LAURA kumite ml. članice -68 kg
8 ŠKRABLIN TARA kumite kadetinje +54 kg
9 TEPEŠ KAROLINA kumite ml. članice - 61kg
10 ŽERJAV JANA kata deklice
23    Karate klub Selnica ob Dravi
1 BAJGOT NACE kata kadeti
2 BAJGOT NACE kumite kadeti -52 kg
3 FRAS PIA LETRICIA kata mladinke
4 KATARINA KOREN kata ml. kadetinje
5 KRAJNC MIHA kumite mladinci +76 kg
6 PETRE VID kumite kadeti -70 kg
7 VALIŠER TIMOTEJ kumite kadeti -70 kg
24    Karate Klub Shotokan Ajdovščina
1 IBRIĆ ERVIN kata kadeti
2 NABERGOJ FRAN kumite kadeti -63 kg
3 NABERGOJ VID kumite ml. kadeti -50 kg
4 RENER NIKITA kata kadetinje
5 VIDRIH JAKOB kumite dečki -40 kg
6 VIDRIH MATIC kumite malčki -30 kg
7 ŽAKELJ NIK kata malčki
8 ZIDARIČ EVA MARIA kumite kadetinje +54 kg
9 ŽIGON MIA kata ml. kadetinje
25    Karate Klub Shotokan Kranj
1 BAŠAR EMA kumite kadetinje -54 kg
2 MILEV MATEJ kata dečki
3 MILEV MATEJ kumite dečki -35 kg
4 Torkar Ajda kata malčice
5 Torkar Ajda kumite malčice -30 kg
6 VASILIĆ DAJANA kumite kadetinje -47 kg
7 VREČEK LUKA kata dečki
8 VREČEK LUKA kumite dečki -35 kg
26    Karate klub Šiška
1 MERC Maja kata deklice
2 MERC Maja kumite deklice +40 kg
27    Karate Klub Trbovlje
1 BOŽJAK LAURA kata ml. članice
2 DRNOVŠEK ENEJ kumite ml. kadeti -40 kg
3 Gorjup Ažbe kumite kadeti -57 kg
4 GRIVEC TILEN kumite kadeti -70 kg
5 HARALOVIČ DANIEL kumite ml. kadeti -55 kg
6 HVALA ALJAŽ kumite kadeti -63 kg
7 ISAKOVIĆ KENAN kumite mladinci -68 kg
8 JUG ZOJA kata ml. kadetinje
9 KOLANDER EVA kumite kadetinje -54 kg
10 KRAJNC JURE kumite kadeti -63 kg
11 LAHARNAR ANJA kata ml. članice
12 MARKULJEVIČ MARKO kumite mladinci -76 kg
13 MARKULJEVIČ UROŠ kumite mladinci +76 kg
14 MRGOLE NIK kumite dečki +45 kg
15 OSTANEK JURE kumite ml. kadeti -50 kg
16 ROBEK MARK kumite kadeti -63 kg
17 ŠEHIĆ DENIS kumite mladinci -61 kg
18 VOZEL LAN kata ml. kadeti
19 VOZEL LAN kumite ml. kadeti -50 kg
20 ZIDAR DOMEN kumite ml. člani - 67 kg
28    Karate klub Velenje
1 BOROVNIK NIK kumite kadeti -70 kg
2 CESAR PIA kata ml. članice
3 ĐOGIĆ EMA kata ml. kadetinje
4 ĐOGIĆ EMA kumite ml. kadetinje +50 kg
5 JELEN GAL kata dečki
6 JELEN GAL kumite dečki -35 kg
7 JOVANOVIĆ LANA kata deklice
8 JOZIČ ELLA kata malčice
9 KENDA MAŠA kumite ml. članice +68 kg
10 KRAJNC AJA kata ml. kadetinje
11 MEŠANOVIČ BENJAMIN kata kadeti
12 OČKO GAL kata ml. kadeti
13 OČKO GAL kumite ml. kadeti +55 kg
14 PAŠIČ ADAM kata dečki
15 PAŠIČ ADAM kumite dečki -35 kg
16 PAŠIĆ ISAK kata kadeti
17 PAŠIĆ ISAK kumite kadeti -57 kg
18 RUDOLF NIKA kata deklice
19 ŠTEFANIČ VAL kata malčki
20 ŠTEFANIČ VAL kumite malčki -30 kg
21 ZAGER HANA kata kadetinje
29    Karate Klub Žalec
1 KOLšEK MAJ kumite mladinci -76 kg
2 KVAS TJAŠA kumite ml. članice -55 kg
3 MEDVED MAKS kumite mladinci -76 kg
4 PLASKAN JURIJ kumite ml. člani -84 kg
5 Škrabar Maks kumite ml. kadeti -45 kg
6 SUŠA ŽIGA kumite mladinci -68 kg
7 UGOVšEK ALENKA kumite ml. članice - 61kg
30    Shotokan Karate Klub Bohinj
1 KLEMENČIČ TAJ kata kadeti
2 KLEMENČIČ TAJ kumite kadeti +70 kg
31    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 HMELAK TIBOR kumite ml. kadeti -45 kg
2 IVANČIČ KIARA kumite deklice -40 kg
3 JELENKO BENJAMIN kumite ml. kadeti -50 kg
4 PINTER ŽAN kumite mladinci -76 kg
5 VALENČAK MIHAEL kumite mladinci -68 kg
6 VALENČAK NELI kumite ml. kadetinje -40 kg
32    SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
1 ČUčEK MIšEL kata ml. člani
2 KLEMENčIč KRISTJAN kata ml. člani
3 KLOBASA BLAŽ kata ml. člani
4 REIHS JAKA kata ml. kadeti
33    Športno Društvo Dinamik Celje
1 FIRŠT ANEJ kumite ml. kadeti -45 kg
2 POŽARNIK KNEZ GAL kumite mladinci -76 kg
34    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 GOSTIĆ STEFAN kumite ml. kadeti -45 kg
2 KOLšEK KLEMEN kumite kadeti -70 kg
3 RADIĆ LUKA kumite mladinci +76 kg
35    Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
1 JANŽEKOVIČ Tija kumite kadetinje -54 kg
2 Rauter Hannah Vela kumite ml. kadetinje -50 kg
3 Škoflanc Nick kumite mladinci +76 kg
36    Karate Klub Mawashi Postojna
1 ABRAM ZOJA MARTINA kumite ml. kadetinje +50 kg
2 BAJC Domen kumite dečki -35 kg
3 ČESEN BORIS kumite malčki -30 kg
4 ĐAKOVIć LARA kumite ml. članice -50 kg
5 GAVRIĆ Martin kumite malčki +30 kg
6 KOBAL - PAHOR LEA kata mladinke
7 KONTREC ALJA kata kadetinje
8 KUKOVIČ Aleksander kumite malčki -30 kg
9 MAGAJNA MAšA kumite mladinke -48 kg
10 MILIĆ Adriana kumite malčice +30 kg
11 NAROBE Nina kumite malčice +30 kg
12 ŠABEC Aljoša kumite malčki -30 kg
13 STERNIŠA NEJC kata ml. člani
14 TODOROVIĆ Stefan kumite malčki +30 kg
15 Valentin Jerman kumite dečki +45 kg
16 ŽIVKOVIĆ Nikolaj kumite malčki +30 kg
37    Karate Klub Ljubljana
1 Avdibašić Aldijana kumite kadetinje +54 kg
2 DEBELJAK HANA kumite ml. članice - 61kg
3 GORIŠEK MATEJ kumite ml. člani -75 kg
4 KOŠMRLJ ERIK TEO kumite ml. člani -84 kg
5 KRŽIŠNIK GAL, kumite mladinci +76 kg
6 KURBEGOVIĆ EDNA kumite ml. kadetinje -50 kg
7 LAMPIČ ANA kumite mladinke +59 kg
8 MOLNAR ELIZABETA kumite mladinke +59 kg
9 MUZIK TAŠA kumite kadetinje +54 kg
10 Pogačar Jaka kumite kadeti -52 kg
11 RADIĆ MANJA kumite ml. kadetinje -50 kg
12 ŽIBRET BOR kumite kadeti -63 kg
13 ŽIBRET ZALA MARIA kumite mladinke +59 kg
38    Shotokan Karate Klub Postojna
1 ČESNIK DENIS kata kadeti
2 ČESNIK DENIS kumite kadeti +70 kg
3 LIŠINOVIĆ ELMA kata kadetinje
4 LIŠINOVIĆ LEJLA kumite ml. kadetinje -40 kg
5 LIŠINOVIĆ SARA kumite ml. članice - 61kg
6 OSMANAJ DORENTINA kata kadetinje
7 Savković Ivana kumite deklice -40 kg
39    Karate klub WKSA Duplek
1 Rojs Jana kumite ml. kadetinje +50 kg
2 Rojs Sara kata mladinke
40    Karate klub Sokol
1 BRAČUN MAŠERA IRIS kata deklice
2 BRAČUN MAŠERA IRIS kumite deklice +40 kg
3 Čerkezovič Amila kumite deklice +40 kg
4 David Stefanović kata najmlajši
5 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR kata dečki
6 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR kumite dečki +45 kg
7 Večerin Taras kata ml. kadeti
41    Karate klub Seki
1 AVDIĆ EMIRA kata kadetinje
2 BEŠIĆ HANKA kata mladinke
3 BEŠIĆ ZIJO kata malčki
4 GOLAČ AJDA kumite mladinke -59 kg
5 HASANBAŠIĆ ADNA kata najmlajše
6 HASANBAŠIĆ EMRAH kata malčki
7 JERŠIČ ŽANA kata malčice
8 KREGAR GABRIJELA kata ml. kadetinje
9 Kristić Karolina kata malčice
10 MAVSAR TADEJ kata malčki
11 MAVSAR TADEJ kumite malčki -30 kg
12 MAVSAR TAJDA kata deklice
13 MILJATOVIČ ALEKSA, kata dečki
14 MILJATOVIĆ ANDJELA, kata malčice
15 RIZVANOVIĆ ENEJ, kata ml. kadeti
16 SLUGA JURE kata mladinci
17 SLUGA JURE kumite mladinci -61 kg
18 TOMAŽIČ EVA kata kadetinje
19 VANOVŠEK ENEJ, kata kadeti
42    Karate klub Šenčur
1 ČIMžAR ALEKS kata mladinci
2 ČIMžAR ALEKS kumite mladinci -68 kg
3 PODBORŠEK ZOJA kumite ml. kadetinje -40 kg
4 Sadiković Muhammed kumite ml. kadeti -40 kg
43    Karate-do klub Ig Shotokan
1 Legiša Tom kumite ml. kadeti -45 kg
2 Nedelko Nik kumite mladinci -55 kg
3 Papa Dominik kata dečki
4 Papa Dominik kumite dečki -35 kg
5 Skubic Ian kumite dečki -40 kg
6 Skubic Nik kumite kadeti -57 kg
44    Karate klub Radeče
1 Esih Erik kata ml. kadeti
2 Hrvić Edvin kata ml. kadeti
3 Kramar Alja kata najmlajše
4 Kramar Lili kata deklice
5 Kramar Vili kata malčki
6 Sigmund Emilija kata najmlajše
7 Slonecki Nik kata malčki
8 Žlajpah Neža kata malčice
45    KARATE KLUB KENSEI
1 Zore Tristan kata mladinci
46    KARATE KLUB BUSHIDO
1 JORDAN TIMOTEJ kumite mladinci -76 kg
2 Juraja Vinko kata dečki
3 ŠTERN TILEN kumite dečki -40 kg
4 TRAMŠEK ALEKS kumite dečki -35 kg
5 TRAMŠEK ALJA kumite deklice -40 kg
6 ŽUMER JAKOB kumite kadeti +70 kg
47    Karate klub Lev
1 Oblak David Kerim kata malčki
2 Oblak David Kerim kumite malčki +30 kg
3 PURIĆ ADRIJANA kata malčice
4 PURIĆ ADRIJANA kumite malčice -30 kg
48    Karate klub Mirna Peč
1 Cesar Ana kata ml. kadetinje
2 ĆURIĆ AJLA kata ml. članice
3 Gole Alja kata deklice
4 Gotlib Ajda kata malčice
5 Jarc Patrik kata dečki
6 Kajič Nik kata malčki
7 Kajič Valentina kata ml. kadetinje
8 Kolenc Amadej kata malčki
9 Kolenc Timotej kata najmlajši
10 Lenko Lili kata deklice
11 Lenko Oliver kata najmlajši
12 Nose Nuša kata deklice
13 Parkelj Bine kata kadeti
14 Parkelj Nina kata deklice
49    karate klub Pivka
1 ILIČIĆ Ana kata deklice
2 KOSTIĆ Anastasija kata malčice
3 SMRDEL Dimitrij kumite ml. kadeti -45 kg
4 SMRDEL Livija kata deklice
5 Stojanov Maksim kata malčki
6 ZORMAN Daša kata malčice
7 Zorman Zarja kata najmlajše
50    Klub borilnih veščin Fight Club Shony
1 PETAN ELA kumite mladinke -53 kg
2 PETKOVIĆ SAŠA kumite kadetinje +54 kg
3 SEVER ANA kumite mladinke +59 kg