16. POKAL NESTLA ŽGANKA

Rdeča dvorana Velenje / Red hall Velenje ( VELENJE , Šaleška cesta 3 )



Location : Rdeča dvorana Velenje / Red hall Velenje
VELENJE , Šaleška cesta 3
Organizer : Karate Klub Tiger Velenje
Start : 13.02.2022 09:00:00
Enrollment deadline : 08.02.2022 23:59:00
Contact person : Bego Tabaković
bego.tabakovic@gmail.com
00 386 51 307 053
1st performance price : 20 €
Additional performance price : 20 €
Team performance price : 30 €
Under 14 fee : 20 €


Schedule

125 09:00 - 09:00
člani 09:00 - 09:00

1 kata najmlajše Number of applications : 4
2 kata najmlajše (8-6 kyu) Number of applications : 8
3 kata najmlajši Number of applications : 5
4 kata najmlajši (8-6 kyu) Number of applications : 5
5 kata malčice Number of applications : 7
6 kata malčice (8-6 kyu) Number of applications : 9
7 kata malčki Number of applications : 14
8 kata malčki (8- 6 kyu) Number of applications : 15
9 kata dečki Number of applications : 14
10 kata dečki (8-4 kyu) Number of applications : 14
11 kata deklice Number of applications : 15
12 kata deklice (8-4 kyu) Number of applications : 14
13 kata ml. kadeti Number of applications : 18
14 kata ml. kadeti (8-3 kyu) Number of applications : 6
15 kata ml. kadetinje Number of applications : 21
16 kata ml. kadetinje (8-3 kyu) Number of applications : 12
17 kata kadeti Number of applications : 11
18 kata kadetinje Number of applications : 17
19 kata mladinci Number of applications : 4
20 kata mladinke Number of applications : 16
21 kata člani +16 Number of applications : 7
22 kata članice +16 Number of applications : 14
23 kata veterani + 35 let Number of applications : 2
24 kata veteranke + 35 let Number of applications : 0
25 kata veterani + 50 let Number of applications : 4
26 kata veteranke + 50 let Number of applications : 0
kata najmlajše
1 Gorogranc Taia Karate klub Mirna Peč
2 HASANBAŠIĆ ADNA Karate klub Seki
3 Mandić Loriana Karate klub Radeče
4 Martinc Lara Karate klub Radeče
kata najmlajše (8-6 kyu)
1 BAJC POLONA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
2 Gombač Laura Karate Klub Mawashi Postojna
3 HAJDAREVIĆ NEDŽLA Karate klub Seki
4 HUSIĆ LANA Karate klub Seki
5 Kramar Alja Karate klub Radeče
6 KRISTAN ŽIVA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
7 MRAVLJAK KATAYA Karate klub Seki
8 Sigmund Emilija Karate klub Radeče
kata najmlajši
1 BAČOVNIK ŽAN Karate klub Velenje
2 KOCEV JOVAN Karate klub Seki
3 KRUMPAK TAJ Karate Klub Rogaška Slatina
4 Kulović Safet Karate Klub Tiger Velenje
5 PETAN LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
kata najmlajši (8-6 kyu)
1 Banović Darian Karate Klub Tiger Velenje
2 Kulović Safet Karate Klub Tiger Velenje
3 Lenko Oliver Karate klub Mirna Peč
4 PETAN LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
5 SAKSIDA ANŽE Karate Klub Shotokan Ajdovščina
kata malčice
1 HORN LORENA Karate Klub Črnomelj
2 Kristić Karolina Karate klub Seki
3 MEDIĆ AMELA Društvo Za Karate Celje
4 MUJDŽA LARA Karate klub Velenje
5 PURIĆ ADRIJANA Karate klub Lev
6 SEME LANA Karate klub Velenje
7 SKORNŠEK LOTI Karate klub Velenje
kata malčice (8-6 kyu)
1 BRATUŠEK ANA Karate Klub Radvanje
2 Gotlib Ajda Karate klub Mirna Peč
3 Kadrič Ema Karate Klub Tiger Velenje
4 PAVLOVIĆ Marija KARATE KLUB BUSHIDO
5 Petrovič Elena Karate Klub Tiger Velenje
6 Sitar Viktorija Karate klub Mirna Peč
7 Subašič ADNA Karate klub Seki
8 ZABUKOVŠEK PIA Karate Klub Radvanje
9 Žlajpah Neža Karate klub Radeče
kata malčki
1 David Stefanović Karate klub Sokol
2 GRZINČIČ VID Društvo Za Karate Celje
3 HOZANOVIČ ARMAN Karate Klub Trbovlje
4 JEVŠNIK BEN Društvo Za Karate Celje
5 Kramar Vili Karate klub Radeče
6 KRAŠNA JAKOB Karate Klub Črnomelj
7 KUNST NEJC Društvo Za Karate Celje
8 MAVSAR TADEJ Karate klub Seki
9 Oblak David Kerim Karate klub Lev
10 Rožanec JURE NIPPON klub Krško
11 ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
12 Stoyanov Maksim karate klub Pivka
13 Volčanšek LEON NIPPON klub Krško
14 Zeitouni MAHMOUD NIPPON klub Krško
kata malčki (8- 6 kyu)
1 AVDIBAŠIĆ Nedin KARATE KLUB BUSHIDO
2 BAJC LEON Karate Klub Shotokan Ajdovščina
3 Banović Darian Karate Klub Tiger Velenje
4 Garašević Matias Karate Klub Tiger Velenje
5 HASANBAŠIĆ EMRAH Karate klub Seki
6 Jermančič Črt Karate klub Mirna Peč
7 Kajič Nik Karate klub Mirna Peč
8 Kampuš Tjaš Karate klub Radeče
9 Kolenc Amadej Karate klub Mirna Peč
10 MATEJ Jernej KARATE KLUB BUSHIDO
11 Mitrović Filip KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
12 Pavlič Filip Karate Klub Kovinar Maribor
13 Pogorevc Tim Karate Klub Tiger Velenje
14 Škorič Liam Karate Klub Tiger Velenje
15 Tekavc Žiga Karate Klub Cerknica
kata dečki
1 GRZINČIČ VID Društvo Za Karate Celje
2 JELEN GAL Karate klub Velenje
3 JEVŠNIK BEN Društvo Za Karate Celje
4 JURAJA Vinko KARATE KLUB BUSHIDO
5 Kramar Vili Karate klub Radeče
6 KUNST NEJC Društvo Za Karate Celje
7 MAVSAR TADEJ Karate klub Seki
8 MILJATOVIČ ALEKSA, Karate klub Seki
9 NARDACCIO MATTEO ASD MOREVILLA KARATE
10 PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
11 SARNIC MATIC Karate Klub Radvanje
12 ŠTAHER MATIC Karate Klub Radvanje
13 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR Karate klub Sokol
14 URUKALO SAŠA Karate Klub Radvanje
kata dečki (8-4 kyu)
1 AHMIČEVIĆ KENAN Karate klub Seki
2 BEŠIĆ ZIJO Karate klub Seki
3 HOZANOVIČ ARMAN Karate Klub Trbovlje
4 HRUŠOVAR ANEJ Karate Klub Trbovlje
5 Kovač ANEJ NIPPON klub Krško
6 NESTEROV DANYLO Karate klub Novo Mesto
7 OVNIČ TIAN Karate Klub Trbovlje
8 POŽAR LAN Karate Klub Shotokan Ajdovščina
9 Priezzhev Evgeny Karate klub Radeče
10 Slonecki Nik Karate klub Radeče
11 Švajger NIKEC NIPPON klub Krško
12 Tabakovič Alen Karate Klub Tiger Velenje
13 Tomažin LUKA NIPPON klub Krško
14 Zeitouni AMINE NIPPON klub Krško
kata deklice
1 BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
2 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
3 DAMI GIORGIA ASD TALARICO KARATE TEAM
4 JERŠIČ ŽANA Karate klub Seki
5 JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
6 Kramar Lili Karate klub Radeče
7 Krebs Katarina Karate Klub Radvanje
8 MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate klub Seki
9 PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
10 RUDOLF NIKA Karate klub Velenje
11 RUDONJIĆ MARIJA Karate Klub Postojna
12 SMRDEL Livija karate klub Pivka
13 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
14 TROP EMA Karate klub Selnica ob Dravi
15 VERČKO ANA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kata deklice (8-4 kyu)
1 BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
2 Gole Alja Karate klub Mirna Peč
3 GRUM NOVAK LIA Karate Klub Radvanje
4 HASANOVIĆ PLESNK ALTIJANA Karate klub Seki
5 JAZBEC LUČKA Karate Klub Trbovlje
6 KRAJNČIČ MILA Karate Klub Radvanje
7 Lenko Lili Karate klub Mirna Peč
8 Mujak Đejla Karate Klub Tiger Velenje
9 Nose Nuša Karate klub Mirna Peč
10 PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
11 Planinc SABINA NIPPON klub Krško
12 TROP EMA Karate klub Selnica ob Dravi
13 VERČKO ANA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
14 Vranješević SANDRA NIPPON klub Krško
kata ml. kadeti
1 AVDIBAŠIĆ Dženan KARATE KLUB BUSHIDO
2 DJORDJEVIČ VERKO ZSKE ZALAEGERSZEG
3 ERDELIČ ŽAN Karate klub Sokol
4 FREDA MATTEO ASD TALARICO KARATE TEAM
5 Hrvić Edvin Karate klub Radeče
6 JURAJA Vinko KARATE KLUB BUSHIDO
7 NARDACCIO MATTEO ASD MOREVILLA KARATE
8 OČKO GAL Karate klub Velenje
9 PAVAN SEBASTIANO ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
10 PINTO ALESSIO JOHNNYS KARATE
11 PRAH TILEN KARATE KLUB KOZJANSKO
12 PUTELLI NICOLO ASD TALARICO KARATE TEAM
13 REIHS JAKA SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
14 RIZVANOVIĆ ENEJ, Karate klub Seki
15 Subotič Filip Karate Klub Postojna
16 Tratar Anže Karate klub Radeče
17 Turcato Giacomo SPORTTARGET
18 Večerin Taras Karate klub Sokol
kata ml. kadeti (8-3 kyu)
1 Esih Erik Karate klub Radeče
2 PRAH TILEN KARATE KLUB KOZJANSKO
3 RIZVANOVIĆ ENEJ, Karate klub Seki
4 Rozman ALEX NIPPON klub Krško
5 TURK ERIK Karate Klub Radvanje
6 Vranješević MILE NIPPON klub Krško
kata ml. kadetinje
1 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
2 ČESEN VESNA Karate Klub Mawashi Postojna
3 DUBLINO BEATRICE ASD TALARICO KARATE TEAM
4 ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
5 HORN ESTER Karate Klub Črnomelj
6 JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
7 KATARINA KOREN Karate klub Selnica ob Dravi
8 Kramar Lili Karate klub Radeče
9 KRAŠNA EMA Karate Klub Črnomelj
10 KREGAR GABRIJELA Karate klub Seki
11 MACIAS VINCI ANGELICA ASD TALARICO KARATE TEAM
12 MAVSAR TAJDA Karate klub Seki
13 MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate klub Seki
14 OBERTO VIVIEN ASD TALARICO KARATE TEAM
15 Osmić Sumejja Karate Klub Tiger Velenje
16 PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
17 PIVIĆ LEJLA Karate klub Seki
18 Polak Tia Karate Klub Kranj
19 TEKAVC MAŠA Karate Klub Cerknica
20 VERČKO ANA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
21 Zahirović Inaya Karate Klub Tiger Velenje
kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
1 DOLANC LARA Karate Klub Trbovlje
2 HERMAN LANA Karate Klub Trbovlje
3 Kajič Valentina Karate klub Mirna Peč
4 KASTELIC EMMA Karate Klub Trbovlje
5 KATARINA KOREN Karate klub Selnica ob Dravi
6 MOVRIN MARŠANIČ LEILA Karate Klub Radvanje
7 Rostohar MAŠA NIPPON klub Krško
8 SARNIC EVA Karate Klub Radvanje
9 Šiljegovič ILMA Karate klub Seki
10 Stojakovič - Metelko NELI NIPPON klub Krško
11 Švajger JULIJA NIPPON klub Krško
12 Zeitouni NADIA NIPPON klub Krško
kata kadeti
1 AHMIČEVIĆ BENJAMIN Karate klub Seki
2 AVDIBAŠIĆ Dženan KARATE KLUB BUSHIDO
3 BAJGOT NACE Karate klub Selnica ob Dravi
4 FALCO SAMUELE ASD TALARICO KARATE TEAM
5 Grigoras David asd Accademia del Karate
6 MEŠANOVIČ BENJAMIN Karate klub Velenje
7 MIHELIČ MAJ Karate Klub Cerknica
8 PAVAN SEBASTIANO ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
9 PINTO ALESSIO JOHNNYS KARATE
10 Turcato Giacomo SPORTTARGET
11 VANOVŠEK ENEJ, Karate klub Seki
kata kadetinje
1 Cesar Ana Karate klub Mirna Peč
2 DUBLINO SOFIA ASD TALARICO KARATE TEAM
3 JERKIČ SARA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
4 KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
5 LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
6 LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
7 Lazzari Siria A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
8 LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
9 LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
10 Mori Tara Karate klub Selnica ob Dravi
11 MULEC NIKA SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
12 OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
13 PETRIČ REBECCA LANA Karate Klub Radvanje
14 PISNIK NINA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
15 Rovina Lisa A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
16 Stangherlin Sofia SPORTTARGET
17 ZAGER HANA Karate klub Velenje
kata mladinci
1 ANTONACCIO LORENZO ASD TALARICO KARATE TEAM
2 ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna
3 MEŠANOVIČ BENJAMIN Karate klub Velenje
4 SLUGA JURE Karate klub Seki
kata mladinke
1 Bazzani Paola A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
2 Carli Pia Karate Klub Radvanje
3 CURRAO SERENA ASD TALARICO KARATE TEAM
4 FRAS PIA LETRICIA Karate klub Selnica ob Dravi
5 KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
6 KUTIJA ALJA Karate Klub Rogaška Slatina
7 LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
8 LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
9 Lazzari Siria A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
10 Marchetti Giulia SPORTTARGET
11 Mori Tara Karate klub Selnica ob Dravi
12 NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
13 Rovina Lisa A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
14 Stangherlin Sofia SPORTTARGET
15 ŠUPUK LINA Shotokan Karate Klub Postojna
16 TIHI ŠPELA Karate klub Mirna Peč
kata člani +16
1 Beverly Matthew Scott asd Accademia del Karate
2 Binotto Pietro SPORTTARGET
3 KLOBASA BLAŽ SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
4 KOVAČIČ NIK Karate klub Novo Mesto
5 Merola Riccardo SPORTTARGET
6 SLUGA JURE Karate klub Seki
7 STERNIŠA NEJC Karate Klub Mawashi Postojna
kata članice +16
1 Bazzani Paola A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
2 Biondo Ilaria karate 2001
3 ĆURIĆ AJLA Karate klub Mirna Peč
4 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
5 FRAS PIA LETRICIA Karate klub Selnica ob Dravi
6 GANZITTI NIA Karate Klub Radvanje
7 Jukić Nika HRVATSKI DRAGOVOLJAC
8 KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
9 KUTIJA ALJA Karate Klub Rogaška Slatina
10 LAČEVIĆ IVONA Karate Klub Tiger Velenje
11 Marchetti Giulia SPORTTARGET
12 Peruzzi Giada SPORTTARGET
13 Raguž Ivana HRVATSKI DRAGOVOLJAC
14 VIDMAR MAJA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
kata veterani + 35 let
1 LIŠINOVIĆ HADIS Shotokan Karate Klub Postojna
2 Mazzini Ivan A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
kata veteranke + 35 let
kata veterani + 50 let
1 FELLE DRAGO Karate Klub Mislinja
2 HORVAT ALBIN Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3 LAH SILVO Karate klub Velenje
4 RUKŠE MIHAEL Karate klub Novo Mesto
kata veteranke + 50 let
1    Društvo Za Karate Celje
1 BOROVNIK NIK kumite kadeti -70 kg
2 BOROVNIK NIK kumite mladinci -76 kg
3 GRZINČIČ VID kata malčki
4 GRZINČIČ VID kata dečki
5 GRZINČIČ VID kumite malčki -30 kg
6 HUDALES TOMAŽ kumite člani -67 kg
7 HUSIĆ DALILA kumite deklice -40 kg
8 HUSIĆ DAVUD kumite ml. kadeti -40 kg
9 JEVŠNIK BEN kata malčki
10 JEVŠNIK BEN kata dečki
11 JEVŠOVAR URH kumite ml. kadeti +55 kg
12 KUNST NEJC kata malčki
13 KUNST NEJC kata dečki
14 MEDIĆ ADELA kumite ml. kadetinje +50 kg
15 MEDIĆ ADELA kumite kadetinje -54 kg
16 MEDIĆ AMELA kata malčice
17 RAKOVNIK SVEN kumite člani -67 kg
18 RAKOVNIK SVEN kumite mladinci -61 kg
19 REICHARD VIKTORIJA kumite ml. kadetinje -45 kg
20 STENDLER KLANJŠEK ŽAN kumite malčki +30 kg
21 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA kata deklice
22 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA kumite deklice +40 kg
23 TEPEŽ MATIJA kumite dečki -40 kg
24 ŽVEGLIČ VID kumite kadeti -52 kg
25 DK Celje 1 kata ekipa dečki 8-10 let
2    Karate društvo Loče
1 LOČNIKAR MIHA kumite mladinci -55 kg
2 PODKRIŽNIK LUKA kumite mladinci +76 kg
3    KARATE KLUB BRANIK
1 Grobler Martin kumite ml. kadeti -55 kg
2 TOPOLOVEC DOMEN kumite mladinci -76 kg
4    Karate Klub Brežice
1 LAKNER MAJA kata mladinke
2 LAKNER MAJA kata kadetinje
3 LAZANSKI MAJA kata mladinke
4 LAZANSKI MAJA kata kadetinje
5    Karate Klub Cerknica
1 Hribernik Gal kumite ml. kadeti -55 kg
2 MIHELIČ MAJ kata kadeti
3 MIHELIČ MAJ kumite kadeti -57 kg
4 Širaj Martin kumite ml. kadeti -40 kg
5 TEKAVC MAŠA kata ml. kadetinje
6 TEKAVC MAŠA kumite ml. kadetinje -50 kg
7 Tekavc Žiga kumite malčki -30 kg
8 Tekavc Žiga kata malčki (8- 6 kyu)
9 TRONTELJ TAI kumite ml. kadeti -55 kg
6    Karate Klub Kolektor Idrija
1 BOŽIČ CENE kumite kadeti -70 kg
2 Čuk Danijel kumite dečki -45 kg
3 Gnezda Aleks kumite malčki -30 kg
4 Krvina Lia kumite ml. kadetinje -45 kg
5 Krvina Lia kumite kadetinje -47 kg
6 KRŽIŠNIK LAN kumite ml. kadeti +55 kg
7 LAPAJNE VORANC kumite ml. kadeti -55 kg
8 MLAKAR LUKA kumite kadeti -57 kg
9 Mlakar Nika kumite deklice -40 kg
10 Mlakar Nika kumite ml. kadetinje -45 kg
11 MUHIĆ DIN kumite ml. kadeti -40 kg
12 PERMOZER MARC kumite ml. kadeti -45 kg
13 Prezelj Maks kumite malčki +30 kg
14 Primožič Neo kumite malčki +30 kg
15 Zupančič Nana kumite ml. kadetinje -45 kg
16 Zupančič Nana kumite kadetinje -47 kg
7    KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
1 Mitrović Filip kata malčki (8- 6 kyu)
2 Mitrović Veljko kumite dečki +45 kg
3 Mitrović Veljko kumite ml. kadeti -55 kg
4 Vatovec Ernest kumite dečki +45 kg
5 Vatovec Ernest kumite ml. kadeti -55 kg
6 Vatovec Jagoda kumite deklice -40 kg
7 Vatovec Jagoda kumite malčice +30 kg
8 Zorić Anđela kumite ml. kadetinje +50 kg
9 Zorić Anđela kumite kadetinje +54 kg
8    Karate Klub Kovinar Maribor
1 Bauman Gal kumite ml. kadeti -55 kg
2 Pavlič Filip kumite malčki -30 kg
3 Pavlič Filip kata malčki (8- 6 kyu)
4 Rola Luka kumite ml. kadeti +55 kg
5 Sedonja Matija kumite ml. kadeti -50 kg
9    KARATE KLUB KOZJANSKO
1 PRAH TILEN kata ml. kadeti
2 PRAH TILEN kata ml. kadeti (8-3 kyu)
10    Karate Klub Kranj
1 LEBEN TINKARA kata kadetinje
2 NADIŽAR LANA TISA kata mladinke
3 Polak Tia kata ml. kadetinje
11    Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
1 BREZOČNIK JAN kumite člani +84 kg
2 BREZOČNIK JAN kumite člani open
3 HORVAT ALBIN kata veterani + 50 let
4 PISNIK MAJA MARI kata ml. kadetinje
5 PISNIK MAJA MARI kata deklice
6 PISNIK MAJA MARI kata deklice (8-4 kyu)
7 PISNIK NINA kata kadetinje
8 VERČKO ANA kata ml. kadetinje
9 VERČKO ANA kata deklice
10 VERČKO ANA kata deklice (8-4 kyu)
12    Karate Klub Mislinja
1 FELLE DRAGO kata veterani + 50 let
13    Karate Klub Polzela
1 AVŽNER ZOJA kumite članice -61 kg
2 AVŽNER ZOJA kumite mladinke -59 kg
3 BERGANT LAURA kumite članice - 55 kg
4 ČEH MATIC kumite ml. kadeti -45 kg
5 JESENEK ROJŠEK ANEJA kumite kadetinje -54 kg
6 MEŠIČ TJAN kumite dečki -35 kg
7 ŠENICA NIKA kumite članice -68 kg
8 VIDMAJER MAKS kumite dečki -35 kg
9 KK Polzela 1 kumite ekipa članice open
14    Karate Klub Postojna
1 BEŠIČ LANA kata deklice
2 BEŠIČ LANA kata deklice (8-4 kyu)
3 RUDONJIĆ MARIJA kata deklice
4 Subotič Filip kata ml. kadeti
15    Karate Klub Radenci Shotokan
1 HRAŠČANEC NIKA kumite ml. kadetinje -50 kg
2 HRAŠČANEC TAJA kumite mladinke -59 kg
3 KLOBASA ALEKS kumite člani - 84 kg
4 LIPIČ MAJ kumite kadeti -57 kg
5 LIPIČ ŽAK kumite kadeti -70 kg
6 TAMŠE MARINIČ NIKLAS kumite člani -67 kg
7 TRATNIK ALEN kumite kadeti -52 kg
16    Karate Klub Radvanje
1 BRATUŠEK ANA kata malčice (8-6 kyu)
2 Carli Pia kata mladinke
3 Gaal Jaka kumite člani -75 kg
4 Gaal Jaka kumite člani open
5 GANZITTI NIA kata članice +16
6 GRUM NOVAK LIA kata deklice (8-4 kyu)
7 KRAJNČIČ MILA kata deklice (8-4 kyu)
8 Krebs Katarina kata deklice
9 KUTNJAK URŠKA kumite kadetinje -54 kg
10 Mlinarič Max kumite ml. kadeti +55 kg
11 Mlinarič Nik kumite ml. kadeti +55 kg
12 MOVRIN MARŠANIČ LEILA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
13 MUR LUC kumite kadeti -63 kg
14 PETRIČ REBECCA LANA kata kadetinje
15 Plošinjak Tadej kumite člani +84 kg
16 SARNIC EVA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
17 SARNIC MATIC kata dečki
18 ŠTAHER MATIC kata dečki
19 TURK ERIK kata ml. kadeti (8-3 kyu)
20 URUKALO SAŠA kata dečki
21 ZABUKOVŠEK PIA kata malčice (8-6 kyu)
17    Karate Klub Rogaška Slatina
1 KRUMPAK TAJ kata najmlajši
2 KURAJ JAKOB kumite dečki -45 kg
3 KURAJ MITJA kumite kadeti -57 kg
4 KUTIJA ALJA kata mladinke
5 KUTIJA ALJA kata članice +16
6 PETAN LOVRO kata najmlajši
7 PETAN LOVRO kata najmlajši (8-6 kyu)
8 ŠKRABLIN TARA kumite kadetinje +54 kg
18    Karate klub Selnica ob Dravi
1 BAJGOT NACE kata kadeti
2 BAJGOT NACE kumite kadeti -57 kg
3 FRAS PIA LETRICIA kata mladinke
4 FRAS PIA LETRICIA kata članice +16
5 KATARINA KOREN kata ml. kadetinje
6 KATARINA KOREN kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
7 Mori Tara kata mladinke
8 Mori Tara kata kadetinje
9 TROP EMA kata deklice
10 TROP EMA kata deklice (8-4 kyu)
19    Karate Klub Shotokan Ajdovščina
1 BAJC LEON kata malčki (8- 6 kyu)
2 BAJC POLONA kumite malčice -30 kg
3 BAJC POLONA kata najmlajše (8-6 kyu)
4 HARLE TEO kumite člani -67 kg
5 JERKIČ SARA kata kadetinje
6 KRISTAN ŽIVA kumite malčice -30 kg
7 KRISTAN ŽIVA kata najmlajše (8-6 kyu)
8 LEBAN FRANKO kumite malčki +30 kg
9 POŽAR LAN kata dečki (8-4 kyu)
10 SAKSIDA ANŽE kata najmlajši (8-6 kyu)
11 ŠINIGOJ KAJA kumite mladinke -59 kg
12 VIDMAR MAJA kata članice +16
13 VIDRIH JAKOB kumite ml. kadeti -40 kg
14 VODOPIVEC META kumite kadetinje -54 kg
15 ŽIGON MIA kumite ml. kadetinje -50 kg
16 Ajdovščina 1 kata ekipa dečki 8-10 let
17 Ajdovščina 1 kata ekipa deklice 8-10 let
20    Karate Klub Shotokan Kranj
1 BAŠAR EMA kumite mladinke -59 kg
2 MILEV MATEJ kumite dečki -35 kg
3 Torkar Ajda kumite malčice -30 kg
4 VREČEK LUKA kumite dečki -40 kg
21    Karate Klub Tiger Velenje
1 Banović Darian kata malčki (8- 6 kyu)
2 Banović Darian kata najmlajši (8-6 kyu)
3 Garašević Matias kata malčki (8- 6 kyu)
4 Govek Gal kumite kadeti -57 kg
5 Kadrič Ema kata malčice (8-6 kyu)
6 KAMENIK MARKO kumite ml. kadeti -40 kg
7 Koren Taja kumite ml. kadetinje +50 kg
8 Kulović Safet kata najmlajši
9 Kulović Safet kata najmlajši (8-6 kyu)
10 LAČEVIĆ IVONA kata članice +16
11 Mujak Đejla kata deklice (8-4 kyu)
12 Mujkanović Anan kumite ml. kadeti -40 kg
13 Mulahasanović Emil kumite dečki +45 kg
14 Osmić Sumejja kata ml. kadetinje
15 Petrovič Elena kata malčice (8-6 kyu)
16 Pogorevc Tim kata malčki (8- 6 kyu)
17 Škorič Liam kata malčki (8- 6 kyu)
18 Tabakovič Alen kata dečki (8-4 kyu)
19 Zahirović Inaya kata ml. kadetinje
20 ZIJAN NIKO kumite ml. kadeti +55 kg
21 KK Tiger 1 kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let
22    Karate Klub Trbovlje
1 DOLANC LARA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
2 Gorjup Ažbe kumite kadeti -63 kg
3 HARALOVIČ DANIEL kumite ml. kadeti +55 kg
4 HARALOVIČ DANIEL kumite kadeti -63 kg
5 HERMAN LANA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
6 HOZANOVIČ ARMAN kata malčki
7 HOZANOVIČ ARMAN kata dečki (8-4 kyu)
8 HRUŠOVAR ANEJ kata dečki (8-4 kyu)
9 JAZBEC LUČKA kata deklice (8-4 kyu)
10 KASTELIC EMMA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
11 MRGOLE NIK kumite ml. kadeti -50 kg
12 OVNIČ TIAN kata dečki (8-4 kyu)
13 Žagar Gloria kumite kadetinje +54 kg
14 KK Trbovlje 1 kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let
15 KK Trbovlje 1 kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let
23    Karate klub Velenje
1 BAČOVNIK ŽAN kata najmlajši
2 ĐOGIĆ EMA kata ml. kadetinje
3 ĐOGIĆ EMA kumite ml. kadetinje +50 kg
4 JELEN GAL kata dečki
5 JELEN GAL kumite dečki -35 kg
6 JOVANOVIĆ LANA kata ml. kadetinje
7 JOVANOVIĆ LANA kata deklice
8 LAH SILVO kata veterani + 50 let
9 MEŠANOVIČ BENJAMIN kata kadeti
10 MEŠANOVIČ BENJAMIN kata mladinci
11 MUJDŽA LARA kata malčice
12 OČKO GAL kata ml. kadeti
13 OČKO GAL kumite ml. kadeti +55 kg
14 PAŠIČ ADAM kata dečki
15 PAŠIČ ADAM kumite dečki -35 kg
16 RUDOLF NIKA kata deklice
17 SEME LANA kata malčice
18 SKORNŠEK LOTI kata malčice
19 ŠTEFANIČ VAL kata malčki
20 ŠTEFANIČ VAL kumite malčki -30 kg
21 ZAGER HANA kata kadetinje
22 KK Velenje 1 kata ekipa dečki 8-10 let
23 KK Velenje 1 kata ekipa deklice 8-10 let
24    Karate Klub Žalec
1 Filipović Enej kumite dečki -35 kg
2 JOKSIMOVIĆ STEFAN kumite člani +84 kg
3 JOKSIMOVIĆ STEFAN kumite člani open
4 KVAS TJAŠA kumite članice - 55 kg
5 MARINKOVIČ ANŽE kumite kadeti -52 kg
6 Prkič Jaka kumite ml. kadeti -50 kg
7 Radonjić Miloš kumite ml. kadeti -40 kg
8 SUŠA ŽIGA kumite mladinci -68 kg
9 TOMC VITO kumite ml. kadeti -45 kg
25    Shotokan Karate Klub Bohinj
1 TALER JAKA kumite člani -67 kg
26    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 HMELAK TIBOR kumite ml. kadeti -45 kg
2 IVANČIČ KIARA kumite deklice -40 kg
3 JELENKO BENJAMIN kumite ml. kadeti -50 kg
4 JELENKO NINA kumite deklice +40 kg
5 JEVŠENAK ALINA kumite deklice -40 kg
6 JEVŠENAK ALINA kumite ml. kadetinje -45 kg
7 VALENČAK MIHAEL kumite člani -67 kg
8 VALENČAK NELI kumite ml. kadetinje -45 kg
27    SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
1 BRATUŠA ALEKS kumite ml. kadeti -50 kg
2 Bratuša Lado kumite dečki -45 kg
3 KLOBASA BLAŽ kumite člani -67 kg
4 KLOBASA BLAŽ kata člani +16
5 MULEC NIKA kata kadetinje
6 REIHS JAKA kata ml. kadeti
28    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA kata članice +16
2 GOSTIĆ STEFAN kumite ml. kadeti -45 kg
3 KOLšEK KLEMEN kumite kadeti -70 kg
4 RADIĆ LUKA kumite mladinci +76 kg
29    Karate Klub Olimpija Ljubljana
1 KABASHAJ ENDRIT kumite mladinci +76 kg
2 STOJANOVSKA KRISTINA kumite kadetinje -54 kg
3 TKALEC LUCIJA kumite kadetinje +54 kg
30    Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
1 JANŽEKOVIČ Nuša kumite ml. kadetinje +50 kg
2 Plohl Taja kumite deklice -40 kg
3 Rauter Hannah Vela kumite ml. kadetinje -50 kg
31    Karate Klub Mawashi Postojna
1 ABRAM ZOJA MARTINA kumite ml. kadetinje +50 kg
2 ABRAM ZOJA MARTINA kumite kadetinje +54 kg
3 Bionda Leo kumite malčki -30 kg
4 ČESEN BORIS kumite dečki -35 kg
5 ČESEN VESNA kata ml. kadetinje
6 Gombač Laura kata najmlajše (8-6 kyu)
7 KOBAL - PAHOR LEA kata mladinke
8 KOBAL - PAHOR LEA kata članice +16
9 KONTREC ALJA kata kadetinje
10 MAGAJNA MAšA kumite članice - 55 kg
11 MILIĆ Adriana kumite malčice +30 kg
12 NAROBE Nina kumite malčice +30 kg
13 ŠABEC Aljoša kumite malčki -30 kg
14 STERNIŠA NEJC kata člani +16
15 Valentin Jerman kumite dečki -45 kg
32    Karate Klub Ljubljana
1 DEBELJAK HANA kumite članice -61 kg
2 GORIŠEK MATEJ kumite člani -75 kg
3 GORIŠEK MATEJ kumite člani open
4 KRŽIŠNIK GAL, kumite člani +84 kg
5 KRŽIŠNIK GAL, kumite mladinci +76 kg
6 KURBEGOVIĆ EDNA kumite kadetinje -54 kg
7 LAMPIČ ANA kumite mladinke +59 kg
8 MOLNAR ELIZABETA kumite članice -68 kg
9 MUZIK TAŠA kumite mladinke +59 kg
10 Pogačar Jaka kumite kadeti -52 kg
11 Rozman Zala kumite kadetinje -54 kg
33    Karate Klub Črnomelj
1 HORN ESTER kata ml. kadetinje
2 HORN LORENA kata malčice
3 KRAŠNA EMA kata ml. kadetinje
4 KRAŠNA JAKOB kata malčki
34    Shotokan Karate Klub Postojna
1 ČESNIK DENIS kata mladinci
2 ČESNIK DENIS kumite mladinci +76 kg
3 LIŠINOVIĆ ELMA kata kadetinje
4 LIŠINOVIĆ HADIS kata veterani + 35 let
5 LIŠINOVIĆ SARA kumite članice -61 kg
6 OSMANAJ DORENTINA kata kadetinje
7 Savković Ivana kumite deklice -40 kg
8 ŠUPUK LINA kata mladinke
35    Karate klub Novo Mesto
1 KOVAČIČ NIK kata člani +16
2 NESTEROV DANYLO kata dečki (8-4 kyu)
3 RUKŠE MIHAEL kata veterani + 50 let
36    NIPPON klub Krško
1 Kovač ANEJ kata dečki (8-4 kyu)
2 Planinc SABINA kata deklice (8-4 kyu)
3 Rostohar MAŠA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
4 Rožanec JURE kata malčki
5 Rozman ALEX kata ml. kadeti (8-3 kyu)
6 Stojakovič - Metelko NELI kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
7 Švajger JULIJA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
8 Švajger NIKEC kata dečki (8-4 kyu)
9 Tomažin LUKA kata dečki (8-4 kyu)
10 Volčanšek LEON kata malčki
11 Vranješević MILE kata ml. kadeti (8-3 kyu)
12 Vranješević SANDRA kata deklice (8-4 kyu)
13 Zeitouni AMINE kata dečki (8-4 kyu)
14 Zeitouni MAHMOUD kata malčki
15 Zeitouni NADIA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
16 NIPPON Krško 1 kata ekipa dečki 8-10 let
17 NIPPON Krško 1 kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let
18 NIPPON Krško 1 kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let
19 NIPPON Krško 2 kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let
37    Klub borilnih veščin Sevnica
1 Hočevar Mark kumite dečki +45 kg
2 Kermc Anže kumite ml. kadeti -45 kg
3 Rutar Aljaž kumite dečki -40 kg
4 Sladič Gašper kumite dečki +45 kg
38    Energija
1 Atlagić Smiljana kumite ml. kadetinje +50 kg
2 Ćurlićć Urošš kumite dečki +45 kg
3 Derajić Branka kumite ml. kadetinje +50 kg
4 Derajić Branka kumite kadetinje +54 kg
5 Derajić Jovana kumite kadetinje +54 kg
6 Dujaković Pavle kumite člani -67 kg
7 Dujaković Pavle kumite člani open
8 Galonja Đorđe kumite kadeti -57 kg
9 Kisin Anđela kumite ml. kadetinje -45 kg
10 Koprena Jovan kumite mladinci -76 kg
11 Kostić Paola kumite članice - 55 kg
12 Kostić Paola kumite članice open
13 Leper Milan kumite kadeti +70 kg
14 Manojlović Sergej kumite ml. kadeti +55 kg
15 Marjanović Srđan kumite dečki -35 kg
16 Todorović Danica kumite deklice -40 kg
17 Topić Pavle kumite dečki -40 kg
18 Vasilić Ema kumite kadetinje +54 kg
19 Zlojutro Maja kumite ml. kadetinje -45 kg
39    Karate klub Globus Čakovec
1 Filipović Ana kumite mladinke +59 kg
2 Gulija Leona kumite mladinke +59 kg
3 Slukić Josip kumite mladinci -68 kg
4 Strahija Sven kumite kadeti -70 kg
5 Trstenjak Aida kumite kadetinje -47 kg
40    Leoni Karate Team
1 ACHILUZZI MICHELE kumite člani -75 kg
2 ACHILUZZI MICHELE kumite člani open
3 BARONI GIACOMO kumite ml. kadeti +55 kg
4 BARONI GIACOMO kumite kadeti -63 kg
5 BUSI LORENZO kumite kadeti -52 kg
6 CARRA ALESSANDRO kumite člani -67 kg
7 CARRA ALESSANDRO kumite mladinci -68 kg
8 CARRASSI ALESSANDRO kumite kadeti -57 kg
9 CARRASSI ALESSANDRO kumite mladinci -61 kg
10 Castellazzi Christian kumite ml. kadeti +55 kg
11 Castellazzi Christian kumite kadeti -70 kg
12 Castellazzi Simone kumite dečki -40 kg
13 Castellazzi Simone kumite ml. kadeti -40 kg
14 Di Mauro Edoardo Maria kumite člani -67 kg
15 Di Mauro Edoardo Maria kumite mladinci -68 kg
16 Golinelli Federico kumite kadeti -70 kg
17 Golinelli Federico kumite mladinci -76 kg
18 GRAZIA ANNA kumite članice -68 kg
19 GRAZIA ANNA kumite mladinke +59 kg
20 LASAGNI LUCA kumite člani -67 kg
21 Malaguti Sara kumite članice -61 kg
22 Malaguti Sara kumite mladinke -59 kg
23 Montanari Alessia Marina kumite kadetinje +54 kg
24 Montanari Alessia Marina kumite mladinke +59 kg
25 Pignatti Francesco kumite člani -67 kg
26 Pignatti Francesco kumite mladinci -68 kg
27 PIZZOLATO MAYA kumite kadetinje +54 kg
28 PIZZOLATO MAYA kumite mladinke -59 kg
29 PUCCI EMANUELE kumite člani -75 kg
30 PUCCI EMANUELE kumite člani open
31 TARABUSI LUCA kumite člani -75 kg
32 TARABUSI LUCA kumite člani open
33 VANDELLI VIOLA kumite članice -61 kg
34 ZAPPATERRA MATILDE kumite ml. kadetinje +50 kg
35 ZAPPATERRA MATILDE kumite kadetinje -54 kg
36 LKT 1 kumite ekipa članice open
37 LKT 1 kumite ekipa člani open
38 LKT 2 kumite ekipa člani open
41    Karate klub Sokol
1 BRAČUN MAŠERA IRIS kata ml. kadetinje
2 BRAČUN MAŠERA IRIS kata deklice
3 BRAČUN MAŠERA IRIS kumite deklice +40 kg
4 ČERKEZOVIČ ELDIS kumite malčki +30 kg
5 David Stefanović kata malčki
6 David Stefanović kumite malčki -30 kg
7 ERDELIČ ŽAN kata ml. kadeti
8 ERDELIČ ŽAN kumite ml. kadeti -45 kg
9 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR kata dečki
10 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR kumite dečki +45 kg
11 Večerin Taras kata ml. kadeti
12 Večerin Taras kumite ml. kadeti -40 kg
42    A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
1 Bazzani Paola kata mladinke
2 Bazzani Paola kata članice +16
3 Lazzari Siria kata mladinke
4 Lazzari Siria kata kadetinje
5 Mazzini Ivan kata veterani + 35 let
6 Rovina Lisa kata mladinke
7 Rovina Lisa kata kadetinje
43    Karate klub Seki
1 AHMIČEVIĆ BENJAMIN kata kadeti
2 AHMIČEVIĆ KENAN kata dečki (8-4 kyu)
3 BEŠIĆ ZIJO kata dečki (8-4 kyu)
4 GOLAČ AJDA kumite mladinke -59 kg
5 HAJDAREVIĆ NEDŽLA kata najmlajše (8-6 kyu)
6 HASANBAŠIĆ ADNA kata najmlajše
7 HASANBAŠIĆ EMRAH kata malčki (8- 6 kyu)
8 HASANOVIĆ PLESNK ALTIJANA kata deklice (8-4 kyu)
9 HUSIĆ LANA kata najmlajše (8-6 kyu)
10 JERŠIČ ŽANA kata deklice
11 KOCEV JOVAN kata najmlajši
12 KREGAR GABRIJELA kata ml. kadetinje
13 Kristić Karolina kata malčice
14 MAVSAR TADEJ kata malčki
15 MAVSAR TADEJ kata dečki
16 MAVSAR TADEJ kumite malčki -30 kg
17 MAVSAR TAJDA kata ml. kadetinje
18 MILJATOVIČ ALEKSA, kata dečki
19 MILJATOVIĆ ANDJELA, kata ml. kadetinje
20 MILJATOVIĆ ANDJELA, kata deklice
21 MRAVLJAK KATAYA kata najmlajše (8-6 kyu)
22 PIVIĆ LEJLA kata ml. kadetinje
23 RIZVANOVIĆ ENEJ, kata ml. kadeti
24 RIZVANOVIĆ ENEJ, kata ml. kadeti (8-3 kyu)
25 Šiljegovič ILMA kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
26 SLUGA JURE kata člani +16
27 SLUGA JURE kata mladinci
28 Subašič ADNA kata malčice (8-6 kyu)
29 VANOVŠEK ENEJ, kata kadeti
44    CLUB ARTI ORIENTALI CANTU' asd
1 BERGNA LORENZO kumite dečki -40 kg
2 BERGNA LORENZO kumite dečki -45 kg
3 BIGGIOGERO MATTEO kumite malčki -30 kg
4 CAFISO EDOARDO kumite dečki -35 kg
5 CATTANEO ELISA kumite ml. kadetinje +50 kg
6 CATTANEO ELISA kumite kadetinje -54 kg
7 COSTANZO ANDREA kumite dečki -35 kg
8 COSTANZO MATTEO kumite ml. kadeti -50 kg
9 COSTANZO MATTEO kumite kadeti -52 kg
10 GANDOLA GRETA kumite ml. kadetinje -50 kg
11 GANDOLA GRETA kumite kadetinje -47 kg
12 GANDOLA VIOLA kumite ml. kadetinje -50 kg
13 GANDOLA VIOLA kumite kadetinje -54 kg
14 MAZZOCCHI GIORGIO KAROL kumite dečki +45 kg
15 SOMASCHINI FILIPPO kumite dečki -35 kg
16 VERONESE AURORA kumite mladinke -59 kg
17 VERONESE MATILDA kumite malčice -30 kg
45    Sports life (CRO)
1 Grgić Antonio kumite člani -67 kg
46    Karate klub Šenčur
1 ČIMžAR ALEKS kumite mladinci -76 kg
2 Sadiković Muhammed kumite ml. kadeti -40 kg
47    Ganz-Kesjár
1 Dvorák Ádám kumite člani - 84 kg
2 Dvorák Adrián kumite ml. kadeti +55 kg
3 Dvorák Nikolett kumite deklice +40 kg
4 Tóth János kumite dečki -45 kg
48    ASD TALARICO KARATE TEAM
1 ANTONACCIO LORENZO kata mladinci
2 BOSCO ALICE kumite mladinke -53 kg
3 CAPATTI GIADA kumite ml. kadetinje -45 kg
4 CAPPAI AMBRA kumite kadetinje -47 kg
5 CIAVARELLA RICCARDO kumite kadeti -52 kg
6 COPPOLA ALESSANDRO kumite mladinci -76 kg
7 CURRAO SERENA kata mladinke
8 DAMI GIORGIA kata deklice
9 DE SIMONE PAOLO kumite kadeti -57 kg
10 DUBLINO BEATRICE kata ml. kadetinje
11 DUBLINO SOFIA kata kadetinje
12 DUTTO GIULIA kumite ml. kadetinje +50 kg
13 FABBRI GIORGIA kumite mladinke -53 kg
14 FALCO SAMUELE kata kadeti
15 FREDA MATTEO kata ml. kadeti
16 GIORDANO FABRIZIO kumite kadeti -57 kg
17 GRANATIERO MATTIA kumite člani -67 kg
18 GRANATIERO SOFIA kumite kadetinje -54 kg
19 LORENZETTI TOMMASO kumite mladinci -68 kg
20 LUNGU ALESSANDRA kumite ml. kadetinje -50 kg
21 MACIAS VINCI ANGELICA kata ml. kadetinje
22 MARRUCCI FILIPPO kumite dečki -35 kg
23 MARRUCCI VALENTINA kumite kadetinje -47 kg
24 MONTEBELLO CARLOTTA kumite kadetinje +54 kg
25 NASSER DIEGO kumite dečki -40 kg
26 NASSER PAOLO kumite kadeti -63 kg
27 OBERTO VIVIEN kata ml. kadetinje
28 PINTO FRANCESCO kumite člani -67 kg
29 PUPPO MATTEO kumite člani - 84 kg
30 PUTELLI NICOLO kata ml. kadeti
31 REBECCA SAMMARCO kumite kadetinje +54 kg
32 SPAMPINATO GIADA kumite deklice -40 kg
33 STASI LINDA kumite članice + 68 kg
34 TAGLIO ALESSIA kumite članice - 55 kg
35 TEIFRETO GIULIA kumite članice - 55 kg
36 VIVALDA SIMONE kumite mladinci +76 kg
49    KOSTRENA
1 Lozo Milla Vita kumite malčice -30 kg
2 Tadej Sara kumite kadetinje +54 kg
50    Karate klub "SARAJEVO"
1 Džeko Sara kumite kadetinje -47 kg
2 Husić Delila kumite kadetinje +54 kg
3 Mehanija Hena kumite kadetinje -54 kg
4 Pašić Bakir kumite ml. kadeti -55 kg
5 Pašić Mela kumite ml. kadetinje -50 kg
6 Šabanović Najra kumite ml. kadetinje +50 kg
7 Šabić Lejla kumite kadetinje +54 kg
8 Šuvalija Emina kumite kadetinje +54 kg
51    Shotokan Umag
1 Rajko Sonja kumite članice -68 kg
2 Rajko Sonja kumite mladinke +59 kg
52    Karate klub Proleter Pirot
1 Djordjevic Nikola kumite ml. kadeti -50 kg
2 Manic Milutin kumite ml. kadeti -55 kg
53    Karate-do klub Ig Shotokan
1 Cilenšek Stella kumite ml. kadetinje -45 kg
2 Kabaj Tosja kumite malčki -30 kg
3 Mavec Nik kumite malčki -30 kg
4 Papa Dominik kumite dečki -35 kg
5 Skubic Ian kumite dečki -40 kg
6 Skubic Nik kumite kadeti -63 kg
54    Karate klub 10. DAN
1 Čačko Mia kumite članice -61 kg
2 Čačko Mia kumite mladinke -59 kg
3 Garaj Ivan kumite kadeti -70 kg
4 Hoxhaj Elena kumite članice + 68 kg
5 Hoxhaj Elena kumite mladinke +59 kg
55    Karate klub Radeče
1 Esih Erik kata ml. kadeti (8-3 kyu)
2 Hrvić Edvin kata ml. kadeti
3 Kampuš Tjaš kata malčki (8- 6 kyu)
4 Kramar Alja kata najmlajše (8-6 kyu)
5 Kramar Lili kata ml. kadetinje
6 Kramar Lili kata deklice
7 Kramar Vili kata malčki
8 Kramar Vili kata dečki
9 Mandić Loriana kata najmlajše
10 Martinc Lara kata najmlajše
11 Priezzhev Evgeny kata dečki (8-4 kyu)
12 Sigmund Emilija kata najmlajše (8-6 kyu)
13 Slonecki Nik kata dečki (8-4 kyu)
14 Tratar Anže kata ml. kadeti
15 Žlajpah Neža kata malčice (8-6 kyu)
16 KK Radeče 1 kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let
56    Skorpion karate asd
1 zodda sofia francesca kumite ml. kadetinje -45 kg
57    a.s.d sen shin kai padova
1 Magagna Matteo kumite člani -75 kg
2 Magagna Matteo kumite člani open
3 Rampazzo Sofia kumite članice -68 kg
4 Rampazzo Sofia kumite članice open
58    KARATE KLUB BUSHIDO
1 AVDIBAŠIĆ Dženan kata ml. kadeti
2 AVDIBAŠIĆ Dženan kata kadeti
3 AVDIBAŠIĆ Nedin kata malčki (8- 6 kyu)
4 JURAJA Vinko kata ml. kadeti
5 JURAJA Vinko kata dečki
6 MASTNAK MIA kumite deklice +40 kg
7 MATEJ Jernej kata malčki (8- 6 kyu)
8 PAVLOVIĆ Marija kata malčice (8-6 kyu)
9 ŠTERN Tilen kumite dečki -40 kg
10 TRAMŠEK Aleks kumite dečki -35 kg
11 TRAMŠEK Alja kumite deklice -40 kg
12 ŽUMER Jakob kumite kadeti +70 kg
13 ŽUMER Jakob kumite mladinci +76 kg
59    Samurai karate klub Bludenz
1 DJURDJEVIC RADOMIR kumite veterani +35 let open
60    JISSEN DOJO KARATE
1 MUSANTI ENEA kumite kadeti -52 kg
61    Karate klub Lev
1 Ilić Nikola kumite malčki +30 kg
2 Janežič Mojca kumite ml. kadetinje +50 kg
3 Oblak David Kerim kata malčki
4 Oblak David Kerim kumite malčki +30 kg
5 PURIĆ ADRIJANA kata malčice
6 PURIĆ ADRIJANA kumite deklice -40 kg
7 PURIĆ ADRIJANA kumite malčice +30 kg
62    bodymind karate team
1 GIORGETTI FABIO kumite kadeti -57 kg
2 Paolinelli Yari kumite kadeti -70 kg
3 Paolinelli Yari kumite mladinci -68 kg
4 Rubino Nicolo kumite ml. kadeti -55 kg
5 TORNINCASA FRANCESCO kumite ml. kadeti -50 kg
6 Ulivi Angelica kumite članice + 68 kg
7 Ulivi Angelica kumite članice open
8 UNGARETTI Gabriele kumite kadeti -70 kg
9 UNGARETTI Gabriele kumite mladinci -68 kg
63    HRVATSKI DRAGOVOLJAC
1 ČUTURA TONI kumite kadeti +70 kg
2 ČUTURA TONI kumite mladinci +76 kg
3 Jukić Nika kata članice +16
4 Juričić Ema kumite članice -61 kg
5 Raguž Ivana kata članice +16
6 Raguž Karlo kumite člani +84 kg
7 Raguž Karlo kumite člani open
8 Raguž Nikolina kumite mladinke -59 kg
9 Šulek Tihana kumite članice - 55 kg
64    asd Accademia del Karate
1 Beverly Matthew Scott kata člani +16
2 Grigoras David kata kadeti
65    CENTRO KARATE RIMINI
1 dan christian kumite kadeti -52 kg
2 dan christian kumite ml. kadeti -45 kg
66    UTE Hungary
1 Bogdán Panna kumite kadetinje +54 kg
2 Bogdán Panna kumite mladinke -59 kg
3 Deák Sára kumite ml. kadetinje -45 kg
4 Hecker Ármin kumite ml. kadeti -45 kg
5 Hecker Bojána kumite kadetinje -47 kg
6 Hecker Bojána kumite mladinke -53 kg
7 Kiss András kumite mladinci -55 kg
8 Kopfer Anna kumite kadetinje +54 kg
9 Kopfer Anna kumite mladinke +59 kg
10 Krekó Gergő kumite kadeti -63 kg
11 Lintz Alexandra kumite članice - 55 kg
12 Lintz Alexandra kumite mladinke -53 kg
13 Loyal Lili kumite kadetinje +54 kg
14 Loyal Lili kumite mladinke -59 kg
15 Osváth Ákos kumite ml. kadeti -45 kg
16 Osváth Dóra kumite deklice -40 kg
17 Princz Zalán kumite mladinci -76 kg
18 Szilágyi Péter kumite kadeti -57 kg
19 Szilágyi Péter kumite mladinci -61 kg
67    JOHNNYS KARATE
1 FOSCHI SEBASTIAN kumite kadeti -52 kg
2 FOSCHI SEBASTIAN kumite mladinci -55 kg
3 PINTO ALESSIO kata ml. kadeti
4 PINTO ALESSIO kata kadeti
68    Ippon 2 Karate
1 Botosso Jacopo kumite člani -67 kg
2 Cisilino Maia kumite ml. kadetinje -50 kg
3 Mosca Filippo kumite kadeti -70 kg
69    ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
1 PAVAN SEBASTIANO kata ml. kadeti
2 PAVAN SEBASTIANO kata kadeti
70    Športski karate klub Varaždin
1 Garibović Enes kumite člani - 84 kg
2 Garibović Enes kumite člani open
71    SkrVENEZIA
1 BERTON EMMA kumite ml. kadetinje -50 kg
2 BERTON EMMA kumite kadetinje -54 kg
3 BRESSANELLO RICCARDO kumite člani - 84 kg
4 BRESSANELLO RICCARDO kumite mladinci +76 kg
5 DAL MISTRO ANNIKA kumite kadetinje +54 kg
6 DAL MISTRO ANNIKA kumite mladinke -59 kg
7 PAGAN FILIPPO kumite mladinci -76 kg
8 PAGAN FILIPPO kumite mladinci +76 kg
9 SBROGGIO ANDREA kumite člani -75 kg
10 SBROGGIO ANDREA kumite člani open
72    asd treviso karate
1 FLORIAN ANGELICA kumite ml. kadetinje -50 kg
2 GIULIANO MATTEO kumite ml. kadeti -40 kg
3 GIULIANO SIMONE kumite mladinci -61 kg
4 Rubini Desi kumite članice -68 kg
5 Rubini Desi kumite članice open
73    asd judo karate club
1 Bossi Alessandra kumite kadetinje -47 kg
2 Bossi Alessandra kumite mladinke -53 kg
3 Ferrarini Francesco kumite ml. kadeti +55 kg
4 Ferrarini Francesco kumite kadeti -63 kg
74    Karate Ponte di Piave ASD
1 Biondo Sara kumite članice -61 kg
2 Franzo Giada kumite mladinke -59 kg
3 Guerra Riccardo kumite kadeti -57 kg
4 Guerra Riccardo kumite mladinci -55 kg
5 Lorenzon Matilde kumite kadetinje -54 kg
75    Karate klub Mirna Peč
1 Cesar Ana kata kadetinje
2 ĆURIĆ AJLA kata članice +16
3 Gole Alja kata deklice (8-4 kyu)
4 Gorogranc Taia kata najmlajše
5 Gotlib Ajda kata malčice (8-6 kyu)
6 Jermančič Črt kata malčki (8- 6 kyu)
7 Kajič Nik kata malčki (8- 6 kyu)
8 Kajič Valentina kata ml. kadetinje (8-3 kyu)
9 Kolenc Amadej kata malčki (8- 6 kyu)
10 Lenko Lili kata deklice (8-4 kyu)
11 Lenko Oliver kata najmlajši (8-6 kyu)
12 Nose Nuša kata deklice (8-4 kyu)
13 Sitar Viktorija kata malčice (8-6 kyu)
14 TIHI ŠPELA kata mladinke
15 Mirna Peč 1 kata ekipa deklice 8-10 let
16 Mirna Peč 1 kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let
17 Mirna Peč 1 kata ekipa dečki 8-10 let
76    Tuškanac
1 Ravlić Anamarija kumite članice + 68 kg
2 Ravlić Anamarija kumite mladinke +59 kg
3 Žugčić Dora kumite članice -61 kg
4 Žugčić Dora kumite mladinke -59 kg
77    karate klub Pivka
1 SMRDEL Livija kata deklice
2 Stoyanov Maksim kata malčki
78    Klub borilnih veščin Fight Club Shony
1 DEBELAK DEJAN kumite člani -75 kg
2 DEBELAK DEJAN kumite člani open
3 PETAN ELA kumite članice - 55 kg
4 PETAN ELA kumite mladinke -53 kg
5 PETAN ELA kumite članice open
6 PETKOVIĆ SAŠA kumite kadetinje +54 kg
7 PETKOVIĆ SAŠA kumite mladinke +59 kg
8 PETKOVIĆ TJAŠA kumite kadetinje -54 kg
9 PETKOVIĆ TJAŠA kumite mladinke -53 kg
10 SEVER ANA kumite članice + 68 kg
11 SEVER ANA kumite mladinke +59 kg
12 SEVER ANA kumite članice open
79    Budo Lacassia
1 Carta Beatrice kumite kadetinje -54 kg
2 Carta Beatrice kumite mladinke -59 kg
3 Dominici Matteo kumite kadeti -63 kg
4 Dominici Matteo kumite mladinci -61 kg
5 Fiorino Marta Sofia kumite članice - 55 kg
6 Fiorino Marta Sofia kumite mladinke -53 kg
7 Gentini Sara kumite mladinke -53 kg
8 Lacassia Leonardo kumite člani +84 kg
9 Lacassia Leonardo kumite člani open
10 Laiolo Serena kumite kadetinje +54 kg
11 Laiolo Serena kumite mladinke -59 kg
12 Massa Lorenzo kumite člani -75 kg
13 Massa Lorenzo kumite člani open
14 Melano Alberto kumite člani - 84 kg
15 Melano Alberto kumite člani open
80    ASD OKINAWA FIGHT
1 CHINCHIO MASSIMO kumite ml. kadeti +55 kg
2 GOTTI THOMAS kumite dečki -45 kg
3 LEONARDO MAZZILLIS kumite dečki -35 kg
4 PIZZOLATO VITTORIA kumite ml. kadetinje -45 kg
81    karate 2001
1 Biondo Ilaria kata članice +16
2 D_Este Federica kumite članice -61 kg
3 D_Este Federica kumite mladinke -59 kg
4 Rossi Joseph kumite člani -75 kg
5 Rossi Joseph kumite člani open
82    DMTK Karate
1 Elgozali Aida kumite deklice +40 kg
2 Elgozali Aida kumite ml. kadetinje +50 kg
3 Hauser Dóra kumite deklice -40 kg
4 Hercz Bence kumite dečki -40 kg
5 Hercz Bence kumite ml. kadeti -40 kg
6 Hollóssy Ádám kumite dečki -40 kg
7 Kántor Kevin kumite ml. kadeti -50 kg
8 Kiss Barnabás kumite ml. kadeti -55 kg
9 Kiss-Csomor Tamás kumite ml. kadeti -40 kg
10 Légrádi Lola kumite mladinke +59 kg
11 Lipcsey Dorottya kumite članice -61 kg
12 Lipcsey Dorottya kumite mladinke -59 kg
13 Nádudvari-Kiss Ambrus kumite kadeti -70 kg
14 Nádudvari-Kiss Ambrus kumite mladinci -68 kg
15 Piry Péter kumite ml. kadeti +55 kg
16 Varga Benedek kumite ml. kadeti -55 kg
17 Varga Brigitta kumite mladinke -59 kg
18 Zámodics Réka kumite ml. kadetinje -45 kg
83    SPORTTARGET
1 Andretta Giacomo kumite člani -67 kg
2 Binotto Pietro kata člani +16
3 Bortolotto Alex kumite člani -75 kg
4 Ecchili Graziella kumite ml. kadetinje -50 kg
5 Ecchili Graziella kumite kadetinje -47 kg
6 Ferro Anthea kumite članice -61 kg
7 Gasparetto Davide kumite člani -75 kg
8 Marchetti Giulia kata mladinke
9 Marchetti Giulia kata članice +16
10 Mason Juri kumite mladinci -68 kg
11 Mason Tommaso kumite mladinci -55 kg
12 Merola Riccardo kata člani +16
13 Peruzzi Giada kata članice +16
14 Stangherlin Sofia kata mladinke
15 Stangherlin Sofia kata kadetinje
16 Toniolo Alvise kumite kadeti -63 kg
17 Toniolo Alvise kumite mladinci -61 kg
18 Turcato Giacomo kata ml. kadeti
19 Turcato Giacomo kata kadeti
84    FAMILY FIGHT TEAM
1 STROSCIO MELISSA kumite mladinke +59 kg
2 VARONE MARTINA kumite kadetinje +54 kg
3 VARONE MARTINA kumite mladinke +59 kg
85    Arti Marziali Villafranca
1 MARANGI LAURA kumite kadetinje -54 kg
2 MARANGI LAURA kumite mladinke -59 kg
86    ASD MOREVILLA KARATE
1 NARDACCIO MATTEO kata ml. kadeti
2 NARDACCIO MATTEO kata dečki
3 PAGNOTTA ALESSANDRO kumite kadeti -57 kg
4 PAGNOTTA ALESSANDRO kumite mladinci -55 kg
5 PARRELLO MICHELA kumite članice - 55 kg
6 PARRELLO MICHELA kumite mladinke -53 kg
87    ASD SHOTOKAN SHOTOKAN
1 Archimede Alessio kumite kadeti -63 kg
2 Archimede Alessio kumite mladinci -61 kg
3 Caglià Andrea kumite člani -67 kg
4 Caglià Andrea kumite mladinci -68 kg
5 Di Bella Renato kumite kadeti -63 kg
6 Di Bella Renato kumite mladinci -68 kg
7 Fichera Carla kumite kadetinje +54 kg
8 Fichera Carla kumite mladinke -59 kg
9 Patanè Giuseppe kumite kadeti -70 kg
10 Patanè Giuseppe kumite mladinci -68 kg
11 Pittera Micaela kumite članice -68 kg
12 Pittera Micaela kumite mladinke +59 kg
13 Quattropani Lorenzo kumite člani -75 kg
14 Quattropani Lorenzo kumite člani open
15 Saitta Federica kumite članice -61 kg
16 Saitta Federica kumite članice open
88    Karate Alto Vicentino
1 Pedon Serena kumite članice - 55 kg
2 Pedon Serena kumite mladinke -53 kg
3 Roncaglia Angela kumite deklice +40 kg
4 Roncaglia Angela kumite ml. kadetinje -45 kg
5 Roncaglia Giulia kumite kadetinje +54 kg
6 Roncaglia Giulia kumite mladinke +59 kg
7 Roncaglia Maria kumite ml. kadetinje +50 kg
8 Roncaglia Maria kumite kadetinje +54 kg
9 Zaccaria Nicolò kumite kadeti -63 kg
10 Zaccaria Nicolò kumite mladinci -61 kg
89    A.S.D.CENTRO SPORTIVO FARNESIANA KARATE PIACENZA
1 BOURAYA SOFIA kumite kadetinje +54 kg
2 CENTONZE LORENZO kumite ml. kadeti -55 kg
3 DALLAVALLE EVA kumite ml. kadetinje -50 kg
4 GENOVESE MARTINA kumite kadetinje -47 kg
5 GENOVESE MARTINA kumite mladinke -53 kg
6 GHILARDOTTI ANGELICA kumite članice -61 kg
7 GHILARDOTTI ANGELICA kumite mladinke -59 kg
8 GHILARDOTTI FLAVIO kumite člani -67 kg
9 GHILARDOTTI GIULIA kumite članice - 55 kg
10 GRANELLI GAIA kumite deklice -40 kg
11 LIVELLI GINEVRA kumite deklice +40 kg
12 PILOTTI MAYA kumite članice - 55 kg
13 PILOTTI MAYA kumite mladinke -53 kg
90    L'ACCADEMIA KARATE ROSETO
1 PERPETUINI AMELIE kumite članice -61 kg
91    ZSKE ZALAEGERSZEG
1 DJORDJEVIČ VERKO kata ml. kadeti
2 DJORDJEVIČ VERKO kumite ml. kadeti -55 kg
92    KK Ri Croatia
1 Karadža Ana kumite kadetinje -47 kg
2 Karadža Ana kumite mladinke -53 kg
3 Kasumovič Toni kumite člani +84 kg
93    KTDolomiti
1 Masoch Mariachiara kumite kadetinje -47 kg
2 Masoch Mariachiara kumite mladinke -53 kg
94    KK Novi Zagreb
1 Babić Ivan kumite dečki +45 kg
2 Bogat Martin kumite mladinci -76 kg
3 Bunjevac Jakov kumite člani +84 kg
4 Bunjevac Jakov kumite člani open
5 Nasteski Matija kumite mladinci -61 kg
6 Nedić Leon kumite kadeti -70 kg
7 Nedić Leon kumite mladinci -68 kg
8 Oroz Helena kumite ml. kadetinje -45 kg
9 Smolčić Tia kumite kadetinje -47 kg
10 Vitelić Paprika Tibor kumite kadeti +70 kg
11 Zeljko Ivan kumite ml. kadeti -45 kg
95    Karate klub Student
1 Boromisa Ivana kumite članice + 68 kg
2 Boromisa Ivana kumite članice open
96    Csepel Karate Sportegyesület
1 Lakatos György kumite mladinci -61 kg
97    a.s.d. Arti Marziali Villafranca
1 FIUME RICCARDO kumite mladinci -68 kg
98    KARATE ZVEZA SLOVENIJE
1 KZ Slovenija 1 kumite ekipa člani open
99    a.s.d.shotokan karate Sabbioneta
1 Sabbioneta 1 kata ekipa kadetinje-mladinke