EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO 2018

ŠPORTNA DVORANA HOPSI ( Polzela , Mlateška cesta 28, 3313 Polzela )



Countries
1
Clubs
31
Total applications
0
Total performances
0
Women performances
0
Women applications
0
Men performances
0
Men performances
0
Team applications
142
Women's team
66
Men's team
76


Countries
1 SLOVENIA
Clubs
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
3 KARATE KLUB BRANIK MARIBOR
4 KARATE KLUB BREŽICE
5 KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
6 KARATE KLUB CERKNICA
7 KARATE KLUB KOLEKTOR IDRIJA
8 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
9 KARATE KLUB KRANJ
10 KARATE KLUB LJUBLJANA
11 KARATE KLUB LOVRENC NA POHORJU
12 KARATE KLUB MAWASHI POSTOJNA
13 KARATE KLUB POLZELA
14 KARATE KLUB POSTOJNA
15 KARATE KLUB RADVANJE
16 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
17 KARATE KLUB RUDAR VELENJE
18 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
19 KARATE KLUB SELNICA OB DRAVI
20 KARATE KLUB SHITO RYU CELJE GABERJE
21 KARATE KLUB SHOTOKAN AJDOVŠČINA
22 KARATE KLUB TIGER VELENJE
23 KARATE KLUB TRBOVLJE
24 KARATE KLUB VELENJE
25 KARATE KLUB ŽALEC
26 KARATE KLUB ZMAJ
27 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
28 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
29 SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA
30 SHOTOKAN KARATE-DO KLUB GORNJA RADGONA
31 ŠPORTNO DRUŠTVO DINAMIK CELJE
32 ŠPORTNO DRUŠTVO GORICA NOVA GORICA

kata ekipa člani (4)
1. place   KK RADVANJE 1 (RITLOP,KOREN) RITLOP,KOREN
2. place   KK SEKI 1 (PAVLOVIČ,OČKO) PAVLOVIČ,OČKO
3. place   SHITO-RYU CE 1 (PAVLOVIČ,OČKO) FLIS,GRADIŠNIK,ŽAGAR
3. place   SHITO-RYU CE 2 (BELEJ,LEŠEK,ROMIH) BELEJ,LEŠEK,ROMIH
kata ekipa članice (1)
1. place   KK BREžICE 1 (GALIČ,OMERZO,SEVER) GALIČ,OMERZO,SEVER
kata ekipa dečki (9)
1. place   KK KOZJANSKO 1 (BELE,ZBIL) BELE,ZBIL
2. place   ŠD GORICA 1 (KOLŠEK,PERIC PŠENIČNIK,STOJANOVIĆ) KOLŠEK,PERIC PŠENIČNIK,STOJANOVIĆ
3. place   KK SEKI 1 (KOLŠEK,PERIC PŠENIČNIK,STOJANOVIĆ) HLASTEC,GANZITTI
3. place   KK LOVRENC 1 (AHEJ,BAJGOT,OVČAR) AHEJ,BAJGOT,OVČAR
kata ekipa deklice (10)
1. place   KK KRANJ 2 (LEBEN,POLAK,KOTNIK) LEBEN,POLAK,KOTNIK
2. place   KK POSTOJNA 1 (AKSENTIĆ,JOŠT,PRAPROTNIK) AKSENTIĆ,JOŠT,PRAPROTNIK
3. place   KK BREžICE 1 (AKSENTIĆ,JOŠT,PRAPROTNIK) LAKNER,LAVRIČ,PETKOVIĆ
3. place   SH. POSTOJNA 1 (LIŠINOVIĆ,OSMANAJ,STOJANOVIĆ) LIŠINOVIĆ,OSMANAJ,STOJANOVIĆ
kata ekipa kadeti (4)
1. place   KK RADGONA 1 (ČUČEK,KLEMENČIČ,KLOBASA) ČUČEK,KLEMENČIČ,KLOBASA
2. place   KK SEKI 1 (STERNIŠA,SLUGA) STERNIŠA,SLUGA
3. place   KK TRBOVLJE 1 (STERNIŠA,SLUGA) MARKULJEVIČ,ŠEHIĆ,MARKULJEVIČ
3. place   KK KRANJ 1 (PLEVNIK,STOJANOVSKI,KRIŽAJ) PLEVNIK,STOJANOVSKI,KRIŽAJ
kata ekipa kadetinje (4)
1. place   KK KRANJ 1 (KOTNIK,ETEROVIČ,NADIŽAR) KOTNIK,ETEROVIČ,NADIŽAR
2. place   KK MAWASHI 1 (MAGAJNA,MAKITAN,KOBAL - PAHOR) MAGAJNA,MAKITAN,KOBAL - PAHOR
3. place   KK SEKI 1 (MAGAJNA,MAKITAN,KOBAL - PAHOR) CENTRIH,NOVAK
3. place   KK POLZELA 1 (AVŽNER,ŽERJAV,BERGANT) AVŽNER,ŽERJAV,BERGANT
kata ekipa malčice (7)
1. place   KK KOZJANSKO 1 (BELE,BELE) BELE,BELE
2. place   KK SEKI 1 (HRIBAR,LONČARIČ,OSMANOVIĆ) HRIBAR,LONČARIČ,OSMANOVIĆ
3. place   KK VELENJE 1 (HRIBAR,LONČARIČ,OSMANOVIĆ) JOVANOVIĆ,JOZIČ,VANOVŠEK
3. place   KK TRBOVLJE 1 (JUG,KASTELIC,MLINARIČ) JUG,KASTELIC,MLINARIČ
kata ekipa malčki (10)
1. place   KK RADGONA 1 (PETEK,ŠAJNOVIČ,REIHS) PETEK,ŠAJNOVIČ,REIHS
2. place   KK KOZJANSKO 1 (JURAJA,LOTRIČ,PRAH) JURAJA,LOTRIČ,PRAH
3. place   KK TRBOVLJE 2 (JURAJA,LOTRIČ,PRAH) MRGOLE,GOLOB,ŠEHIĆ
3. place   KK TRBOVLJE 1 (BIZJAK,HARALOVIČ,VOZEL) BIZJAK,HARALOVIČ,VOZEL
kata ekipa ml. kadeti (3)
1. place   KK VELENJE 1 (BOROVNIK,VANOVŠEK) BOROVNIK,VANOVŠEK
2. place   KK SEKI 1 (SLUGA,HLASTEC,HLASTEC) SLUGA,HLASTEC,HLASTEC
3. place   KK VELENJE 2 (SLUGA,HLASTEC,HLASTEC) PAŠIĆ,MUHAREMOVIĆ,MEŠANOVIČ
kata ekipa ml. kadetinje (9)
1. place   KK KRANJ 2 (NADIŽAR,REPIČ,DROBNJAK) NADIŽAR,REPIČ,DROBNJAK
2. place   KK TRBOVLJE 1 (ČEŠAREK,KORPAR ŽVEGLIČ,SALKIČ) ČEŠAREK,KORPAR ŽVEGLIČ,SALKIČ
3. place   KK MAWASHI 1 (ČEŠAREK,KORPAR ŽVEGLIČ,SALKIČ) KOBAL - PAHOR,ĐAKOVIĆ,KONTREC
3. place   KK KRANJ 3 (OGRIZEK,DRAKSLER,KALAN) OGRIZEK,DRAKSLER,KALAN
kata ekipa mladinci (1)
1. place   KK SEKI 1 (KLOBASA,STERNIŠA) KLOBASA,STERNIŠA
kata ekipa mladinke (1)
1. place   KK VELENJE 1 (CESAR,ČESKO,MUHAREMOVIĆ) CESAR,ČESKO,MUHAREMOVIĆ
kata ekipa najmlajše (2)
1. place   KK SEKI 1 (MILJATOVIĆ,LONČARIČ,TEŠIĆ) MILJATOVIĆ,LONČARIČ,TEŠIĆ
2. place   KK RUDAR 1 (BOŠNJIĆ,GRBIĆ,HRUSTIĆ) BOŠNJIĆ,GRBIĆ,HRUSTIĆ
kata ekipa najmlajši (6)
1. place   KK SEKI 1 (HAJRULAI,MILJATOVIČ,ČESTIĆ) HAJRULAI,MILJATOVIČ,ČESTIĆ
2. place   KK POSTOJNA 1 (AKSENTIČ,ČESEN,DIZDAREVIČ) AKSENTIČ,ČESEN,DIZDAREVIČ
3. place   KK CERKNICA 1 (AKSENTIČ,ČESEN,DIZDAREVIČ) SKVARČA,ŠPAREMBLEK,KRŽIČ
3. place   KK RUDAR 1 (HODŽIĆ,STOJNIĆ) HODŽIĆ,STOJNIĆ
kumite ekipa člani open (4)
1. place   KK LJUBLJANA 1 (BUDIHNA,MATIJEVIĆ) BUDIHNA,MATIJEVIĆ
2. place   KK ZMAJ 1 (KLANEČEK,RIHTARIČ,ŽLOF ANDROJNA) KLANEČEK,RIHTARIČ,ŽLOF ANDROJNA
3. place   KK TRBOVLJE 1 (KLANEČEK,RIHTARIČ,ŽLOF ANDROJNA) HRIBOVŠEK,JOKSIMOVIĆ,MUJKANOVIĆ
3. place   KK IDRIJA 1 (BAJUK,PRIMOŽIČ) BAJUK,PRIMOŽIČ
kumite ekipa članice open (4)
1. place   KK KRANJ 1 (RISTIĆ,GODNIČ) RISTIĆ,GODNIČ
2. place   KK ŽALEC 1 (ČAČULOVIČ,PUŠNIK,ZUPANČIČ) ČAČULOVIČ,PUŠNIK,ZUPANČIČ
3. place   KK RADVANJE 1 (ČAČULOVIČ,PUŠNIK,ZUPANČIČ) LUBAJNŠEK,ZIDARIČ
3. place   KK LJUBLJANA 1 (JERIHA,KURBEGOVIĆ) JERIHA,KURBEGOVIĆ
kumite ekipa dečki open (7)
1. place   KK LOVRENC 1 (AHEJ,BAJGOT) AHEJ,BAJGOT
2. place   KK ROGAšKA 1 (ŽUMER,TEPEŠ,KURAJ) ŽUMER,TEPEŠ,KURAJ
3. place   KK POLZELA 1 (ŽUMER,TEPEŠ,KURAJ) DERČA,LIPOVEC GARCIA,PODPEČAN,TRBOVŠEK
3. place   ŠD GORICA 1 (KOLŠEK,PERIC PŠENIČNIK) KOLŠEK,PERIC PŠENIČNIK
kumite ekipa deklice open (4)
1. place   KK KRANJ 1 (NIŠANDŽIČ,LEBEN,ČERU,PLEVNIK) NIŠANDŽIČ,LEBEN,ČERU,PLEVNIK
2. place   KK LJUBLJANA 1 (GRAJFONER LEVEC,KURBEGOVIĆ,RADIĆ) GRAJFONER LEVEC,KURBEGOVIĆ,RADIĆ
3. place   KK LOVRENC 1 (GRAJFONER LEVEC,KURBEGOVIĆ,RADIĆ) PISNIK,SKUHALA
3. place   KK IDRIJA 1 (CARLI,HUMAR,SELJAK) CARLI,HUMAR,SELJAK
kumite ekipa kadeti open (7)
1. place   KK TRBOVLJE 1 (ISAKOVIĆ,MARKULJEVIČ,MARKULJEVIČ,ŠKOFLJANC) ISAKOVIĆ,MARKULJEVIČ,MARKULJEVIČ,ŠKOFLJANC
2. place   KK POLZELA 1 (BAŠIČ FEKONJA,PODPEČAN) BAŠIČ FEKONJA,PODPEČAN
3. place   KK KRANJ 1 (BAŠIČ FEKONJA,PODPEČAN) KERŠIČ AHLIN,VILFAN,PLEVNIK,STOJANOVSKI
3. place   KK GROSUPLJE 1 (ADAMIČ,GORIŠEK,COSOVICI) ADAMIČ,GORIŠEK,COSOVICI
kumite ekipa kadetinje open (6)
1. place   KK POLZELA 1 (BERGANT,BIKIČ,ŽERJAV) BERGANT,BIKIČ,ŽERJAV
2. place   KK ŽALEC 1 (KVAS,TOPOLOVEC,UGOVŠEK) KVAS,TOPOLOVEC,UGOVŠEK
3. place   KK KRANJ 1 (KVAS,TOPOLOVEC,UGOVŠEK) KOTNIK,ETEROVIČ,REBOLJ
3. place   KK GROSUPLJE 1 (DEBELJAK,MEKIČ) DEBELJAK,MEKIČ
kumite ekipa malčice (3)
1. place   KK POLZELA 1 (KRAMBERGER,MAŠIĆ) KRAMBERGER,MAŠIĆ
2. place   KK OPLOTNICA 1 (JEVŠENAK,VALENČAK) JEVŠENAK,VALENČAK
3. place   KK KOZJANSKO 1 (JEVŠENAK,VALENČAK) BELE,BELE
kumite ekipa malčki (5)
1. place   KK IDRIJA 1 (FILIPIČ,KRŽIŠNIK,MUHIĆ) FILIPIČ,KRŽIŠNIK,MUHIĆ
2. place   KK OPLOTNICA 1 (HMELAK,JELENKO,GOLEŠ) HMELAK,JELENKO,GOLEŠ
3. place   KK SEKI 1 (HMELAK,JELENKO,GOLEŠ) OČKO,GORENŠEK
3. place   KK KOZJANSKO 1 (HERMAN,KUNST,SODIN) HERMAN,KUNST,SODIN
kumite ekipa ml. člani open (4)
1. place   KK TRBOVLJE 1 (JOKSIMOVIĆ,MUJKANOVIĆ) JOKSIMOVIĆ,MUJKANOVIĆ
2. place   KK IDRIJA 1 (BAJUK,PRIMOŽIČ) BAJUK,PRIMOŽIČ
3. place   KK ŽALEC 1 (BAJUK,PRIMOŽIČ) KOKOTEC,KVAS
3. place   KK ROGAšKA 1 (KORITNIK,ZUPANEC,ŠKRABLIN) KORITNIK,ZUPANEC,ŠKRABLIN
kumite ekipa ml. članice open (3)
1. place   KK RADVANJE 1 (LUBAJNŠEK,PUČKO) LUBAJNŠEK,PUČKO
2. place   KK LJUBLJANA 1 (JERIHA,KURBEGOVIĆ) JERIHA,KURBEGOVIĆ
3. place   KK ŽALEC 1 (JERIHA,KURBEGOVIĆ) AVSEC,ZUPANČIČ
kumite ekipa ml. kadeti open (6)
1. place   KK TRBOVLJE 1 (ISAKOVIĆ,ŠEHIĆ) ISAKOVIĆ,ŠEHIĆ
2. place   KK RADVANJE 1 (BURLAK,KOŠIR) BURLAK,KOŠIR
3. place   ŠD DINAMIK 1 (BURLAK,KOŠIR) JAGER,POLAK,POŽARNIK KNEZ
3. place   KK ŽALEC 1 (MEDVED,MOHENSKI,SUŠA) MEDVED,MOHENSKI,SUŠA
kumite ekipa ml. kadetinje open (8)
1. place   KK LJUBLJANA 1 (LAMPIČ,ŽIBRET) LAMPIČ,ŽIBRET
2. place   KK IDRIJA 1 (BAJUK,CARLI,PAVŠIČ) BAJUK,CARLI,PAVŠIČ
3. place   KK GROSUPLJE 1 (BAJUK,CARLI,PAVŠIČ) BREZOVNIK,SAVANOVIĆ
3. place   KK POLZELA 1 (AVŽNER,ROBIČ) AVŽNER,ROBIČ
kumite ekipa mladinci open (6)
1. place   KK RADVANJE 1 (BURLAK,GAAL,KOKOL) BURLAK,GAAL,KOKOL
2. place   KK LJUBLJANA 1 (HALILI,LAZIĆ,MOLNAR) HALILI,LAZIĆ,MOLNAR
3. place   KK KRANJ 1 (HALILI,LAZIĆ,MOLNAR) ČRNILEC KESIČ,REBOLJ
3. place   KK TRBOVLJE 1 (SALKIČ,ZIDAR) SALKIČ,ZIDAR
kumite ekipa mladinke open (4)
1. place   KK ŽALEC 1 (ČETINA,HOČEVAR) ČETINA,HOČEVAR
2. place   KK POLZELA 1 (ŠENICA,ŽUČKO) ŠENICA,ŽUČKO
3. place   KK ROGAšKA 1 (ŠENICA,ŽUČKO) POTISK,TEPEŠ
3. place   KK VELENJE 1 (KENDA,ČESKO,CESAR) KENDA,ČESKO,CESAR