Karate Klub Shotokan Kranj



POKAL KONJIŠKEGA KONJA 2020 (Horse Cup 2020)

# Place Competitor Category Points
1 1. place BAŠAR EMA kumite kadetinje -47 kg (4) 5.40
2 3. place TORKAR AJDA kata najmlajše (8-6 kyu) (3) 1.50
3 3.. place BAŠAR EMA kumite kadetinje -54 kg (7) 2.40
4 3.. place MILEV MATEJ kumite malčki -30 kg (10) 2.00
11.30

1. Pokalna tekma KZS

# Place Competitor Category Points
1 1. place BAŠAR EMA kumite kadetinje -54 kg (7) 3.60
2 1. place MILEV MATEJ kumite malčki -30 kg (11) 3.00
3 3. place TORKAR AJDA kata najmlajše (4) 0.70
7.30
seštevek posameznih in ekipnih točk: 18.60

POKAL KONJIŠKEGA KONJA 2020 (Horse Cup 2020)

# Place Competitor Category Points
1 1. place BAŠAR EMA kumite kadetinje -47 kg () 5.40
2 3. place TORKAR AJDA kata najmlajše (8-6 kyu) () 1.50
3 3.. place BAŠAR EMA kumite kadetinje -54 kg () 2.40
4 3.. place MILEV MATEJ kumite malčki -30 kg () 2.00
11.30

1. Pokalna tekma KZS

# Place Competitor Category Points
1 1. place BAŠAR EMA kumite kadetinje -54 kg () 3.60
2 1. place MILEV MATEJ kumite malčki -30 kg () 3.00
3 3. place TORKAR AJDA kata najmlajše () 0.70
7.30
seštevek ekipnih točk: 18.60
seštevek ekipnih točk: 0.00
# Kader Functions Points
1 DETELA NINA SODNIK - A 12.00
2 URH MANCA SODNIK - B 9.00
3 AšANIN VOJISLAV SODNIK - BK 12.00
4 AšANIN VOJISLAV TRENER strokovni delavec 1 12.00
45.00
# Kader Points
1 ALEš ŠEKORANJA 3.00
2 ANTOV DAMJAN 2.00
3 ARNEž MAJA 3.00
4 AšANIN LEJLA 3.00
5 AšANIN VLADISLAV 3.00
6 AšANIN VOJISLAV 3.00
7 BABNIK NATAšA 3.00
8 BAJROVIć FAJKO 3.00
9 BAJROVIć NISSERA 3.00
10 BALANTIč ALEKSANDRA 3.00
11 BARIć MIHAILO 3.00
12 BAŠAR EMA 3.00
13 BEDENK MATIC 3.00
14 BELEC MARJAN 3.00
15 BELEHAR MARJANA 3.00
16 BELHAR PRIMOž 3.00
17 BEVK VERA 3.00
18 BEZJAK DAšA 3.00
19 BILE BLAž 2.00
20 BIZJAK GAL 2.00
21 BLAžI MIHA 3.00
22 BOšTARCUPAč GAJ 2.00
23 BRANILOVIć ROMAN 3.00
24 BRELIH VERONIKA 3.00
25 ČADEž DARKO 3.00
26 ČENČIČ NIK 2.00
27 ČEŠNJEVAR PIA 2.00
28 ČIčA SARA 2.00
29 CUNJAK ZORAN 3.00
30 DETELA NINA 3.00
31 DOBRAš ANDREJ 3.00
32 DOBRAš DAVID 3.00
33 DOBRNJAC ALEKS 2.00
34 DRAKSLAR JANEZ 3.00
35 DREMPETIč MIHAEL 2.00
36 DUKIć EDIN 3.00
37 ĐUKELIč ALEKSANDER 3.00
38 ĐURIć SLAVIšA 3.00
39 ERžEN EVA 2.00
40 ERžEN TEJA 3.00
41 ERžEN ŽAN 3.00
42 FAJFAR ALETEJ 3.00
43 FATNASSI EMIN 2.00
44 FERATOVIć SEJDO 3.00
45 FILIĆ ALEKSANDER 3.00
46 GAšPERLIN MIHA 2.00
47 GAUTAM VASUDEV 3.00
48 GIACOMELI AMADEJ 2.00
49 GLAVIč LEJLA 3.00
50 GLAVIč ZORAN 3.00
51 GRAH JURE 3.00
52 GRAšIč TRISTAN 2.00
53 HAFNAR PETER 3.00
54 HAJDAREVIč JASMIN 3.00
55 HOPKINS CAMERON CASH 2.00
56 HOT EMA 3.00
57 ILIJANIć MAJA 3.00
58 JAGODIC KRISTIJAN 3.00
59 JAZBEC ALEKS 2.00
60 JAZBEC MARK 2.00
61 JENčIč GAL 2.00
62 JENKO MITJA 2.00
63 JERšE LAN 2.00
64 JESENKO ROBERT 3.00
65 KAMENčIč ARNES 2.00
66 KAROV ZORAN 3.00
67 KAROVA VIKTORIJA 2.00
68 KASUNIČ DORJAN 2.00
69 KAVčIč ANDREJ 3.00
70 KEBIć MILANKO 3.00
71 KEJžAR PETRA 3.00
72 KEPIC PIA 2.00
73 KLJAJEVIć VASILIJE 2.00
74 KODRIč MILOš 3.00
75 KOLENOVIć ARMIN 2.00
76 KOLENOVIć MELSIN 2.00
77 KONDIć TARA 2.00
78 KOZJEK PETER 3.00
79 KOZJEK SOFIJA SARA 2.00
80 KRAJC JUDITA 3.00
81 KRANJC BORIS 3.00
82 KRANJC NIK 3.00
83 KRIžAJ JAKOB 2.00
84 KRSTEVA SUZANA 3.00
85 KUNST BOžIDAR 3.00
86 MACANOCIć BORIS 3.00
87 MAčAR DAMJAN 3.00
88 MAčAR DEJAN 2.00
89 MAčAR TIJAN 2.00
90 MEGLIč KLEMEN 3.00
91 MEGLIč MIHA 3.00
92 MESAREC SUZANA 3.00
93 MESEC FRANC 3.00
94 MIHELIč BOJAN 3.00
95 MILENKOVIć ANDREJ 2.00
96 MILENKOVIć ROK 3.00
97 MILENKOVIĆ TINA 2.00
98 MILEV MATEJ 2.00
99 MILJIć GORAN 3.00
100 MLAKAR ŽIGA 3.00
101 MULALIĆ ERNAD 2.00
102 MUSIć ALINA 2.00
103 MUSTAFIć HANA 3.00
104 MUZAFEROVIć NASER 2.00
105 NAGLIČ MAŠA 3.00
106 NOVAK ENEJ 2.00
107 OKREšA NADA 3.00
108 OMAN ALEKSANDRA 3.00
109 OMAN MARTIN 3.00
110 OMAN PETER 3.00
111 OMEJC SIMON 3.00
112 PALIć DAJANA 3.00
113 PANDžIć VESNA 3.00
114 PAULIN MATEJ 3.00
115 PEHLIć ANES 2.00
116 PIPAN GAL 2.00
117 PIVAč EDIN 3.00
118 POZVEK ELA 2.00
119 PRAčA MILENKO 3.00
120 PRISTAVNIK MILAN 3.00
121 RAJH LARA 3.00
122 RAKOVEC MAJ 2.00
123 RANđELOVIć NIKOLAS 2.00
124 ROBNIK LUKA 3.00
125 RONTA RENATA 3.00
126 ROZMAN MONIKA 3.00
127 SARAJLIć DALIOR 3.00
128 SARAJLIć MATEJ 3.00
129 ŠEVALJEVIć MARKO 3.00
130 ŠEVALJEVIĆ SARA 2.00
131 ŠMID DANIJELA 3.00
132 ŠMID JOžE 3.00
133 ŠMID MAJA 3.00
134 ŠOšTARKO VIKTORIJA 3.00
135 SPASIč SAšA 3.00
136 SPASIć SRBOLJUB 3.00
137 STANKOVIć ANASTAZIJA 3.00
138 STERLE ALEKS 3.00
139 STERLE ANITA 3.00
140 STEVANOVIć ANA 2.00
141 ŠTIRN LUKAS 2.00
142 STUPAR VELIMIR 3.00
143 SUŠNIK MATJAŽ 2.00
144 TADIć NIKšA 2.00
145 THILAKARATHANA VELIKANJE LAN 3.00
146 TIHIč MEDINA 3.00
147 TODOROVIĆ NIKOLAJ 2.00
148 TOFAJ TARA 3.00
149 TOMAžIč LANA 2.00
150 TORKAR AJDA 2.00
151 TORKAR MANCA 2.00
152 TOšIć SKENDER 3.00
153 TUFEK SANDRA 3.00
154 URH MANCA 3.00
155 URH META 2.00
156 URH ROBERT 3.00
157 VASILIĆ DAJANA 2.00
158 VASILIć TIJANA 2.00
159 VELKOV ALEX 2.00
160 VIKOVIć NADIJA 2.00
161 VIKOVIć NADIN 2.00
162 VOJIčIć IRINEJ 2.00
163 VREČEK LUKA 2.00
164 ZUPAN NIK 2.00
165 ZUPAN OžBE 3.00
166 ZUPANC BOJAN 3.00
436.00
# Competition Points
0.00

Sponsors


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve