Karate klub Velenje



POKAL KONJIŠKEGA KONJA 2020 (Horse Cup 2020)

# Place Competitor Category Points
1 1. place BOROVNIK NIK kumite ml. kadeti +55 kg (9) 7.20
2 1. place JOZIČ ELLA kata malčice (14) 6.00
3 3. place JELEN GAL kata malčki (12) 2.00
4 3. place PAŠIČ ADAM kata dečki (8-4 kyu) (21) 2.00
5 3.. place PAŠIČ ADAM kata malčki (12) 2.00
6 3.. place ŠTEFANIČ VAL kata najmlajši (4) 1.50
7 3.. place ZAGER HANA kata ml. kadetinje (22) 2.40
8 1. place KK VELENJE 1 kata ekipa malčki (4) 2.20
25.30

EVROPSKO MLADINSKO PRVENSTVO

# Place Competitor Category Points
1 / CESAR PIA 9.60
9.60

Državno prvenstvo za članice in člane

# Place Competitor Category Points
1 2. place KENDA MAŠA kumite članice + 68 kg (2) 3.20
2 3.. place MUHAREMOVIĆ ŠUHRA kata članice +16 (17) 3.20
6.40

1. Pokalna tekma KZS

# Place Competitor Category Points
1 1. place BOROVNIK NIK kumite kadeti -70 kg (5) 2.70
2 1. place OČKO GAL kumite dečki +45 kg (2) 1.50
3 1. place ŠTEFANIČ VAL kata najmlajši (7) 3.00
4 2. place PAŠIČ ADAM kata malčki (18) 2.00
5 2. place ZAGER HANA kata ml. kadetinje (10) 2.40
6 3. place MEŠANOVIČ BENJAMIN kata kadeti (7) 1.20
7 3. place OČKO GAL kata dečki (21) 1.00
8 3.. place ĐOGIĆ EMA kumite deklice +40 kg (5) 0.70
9 3.. place JOVANOVIĆ LANA kata deklice (10) 1.00
10 2. place KK VELENJE 1 kata ekipa malčki (3) 0.70
11 1. place KK VELENJE 1 kata ekipa ml. kadetinje (2) 0.90
12 1. place KK VELENJE 1 kata ekipa kadeti (1) 0.90
18.00

EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO 2020

# Place Competitor Category Points
1 1. place CESAR PIA kata ekipa članice 3.60
2 1. place ČESKO KAJA kata ekipa članice 3.60
3 1. place MEŠANOVIČ BENJAMIN kata ekipa kadeti 1.80
4 1. place MUHAREMOVIĆ ŠUHRA kata ekipa članice 3.60
5 1. place PAŠIĆ ISAK kata ekipa kadeti 1.80
6 2. place CENTRIH ALEKSANDRA kumite ekipa ml. članice open 1.60
7 2. place CESAR PIA kumite ekipa ml. članice open 1.60
8 2. place ČESKO KAJA kumite ekipa ml. članice open 1.60
9 2. place MUHAREMOVIĆ ŠUHRA kumite ekipa ml. članice open 1.60
10 1. place KK VELENJE 1 kata ekipa kadeti (2) 1.80
11 1. place KK VELENJE 1 kata ekipa članice (4) 3.60
12 2. place KK VELENJE 1 kumite ekipa ml. članice open (2) 1.60
27.80
seštevek posameznih in ekipnih točk: 87.10

POKAL KONJIŠKEGA KONJA 2020 (Horse Cup 2020)

# Place Competitor Category Points
1 1. place BOROVNIK NIK kumite ml. kadeti +55 kg () 7.20
2 1. place JOZIČ ELLA kata malčice () 6.00
3 3. place JELEN GAL kata malčki () 2.00
4 3. place PAŠIČ ADAM kata dečki (8-4 kyu) () 2.00
5 3.. place PAŠIČ ADAM kata malčki () 2.00
6 3.. place ŠTEFANIČ VAL kata najmlajši () 1.50
7 3.. place ZAGER HANA kata ml. kadetinje () 2.40
23.10

EVROPSKO MLADINSKO PRVENSTVO

# Place Competitor Category Points
1 / CESAR PIA / 9.60
9.60

Državno prvenstvo za članice in člane

# Place Competitor Category Points
1 2. place KENDA MAŠA kumite članice + 68 kg () 3.20
2 3.. place MUHAREMOVIĆ ŠUHRA kata članice +16 () 3.20
6.40

1. Pokalna tekma KZS

# Place Competitor Category Points
1 1. place BOROVNIK NIK kumite kadeti -70 kg () 2.70
2 1. place OČKO GAL kumite dečki +45 kg () 1.50
3 1. place ŠTEFANIČ VAL kata najmlajši () 3.00
4 2. place PAŠIČ ADAM kata malčki () 2.00
5 2. place ZAGER HANA kata ml. kadetinje () 2.40
6 3. place MEŠANOVIČ BENJAMIN kata kadeti () 1.20
7 3. place OČKO GAL kata dečki () 1.00
8 3.. place ĐOGIĆ EMA kumite deklice +40 kg () 0.70
9 3.. place JOVANOVIĆ LANA kata deklice () 1.00
15.50

EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO 2020

seštevek ekipnih točk: 75.40

POKAL KONJIŠKEGA KONJA 2020 (Horse Cup 2020)

# Place Team / Category Points
1 1. place KK VELENJE 1
( ŠTEFANIČ VAL,PAŠIČ ADAM,JELEN GAL )
kata ekipa malčki (4)
2.20
2.20

1. Pokalna tekma KZS

# Place Team / Category Points
1 2. place KK VELENJE 1
( JELEN GAL,PAŠIČ ADAM,ŠTEFANIČ VAL )
kata ekipa malčki (3)
0.70
2 1. place KK VELENJE 1
( ĐOGIĆ EMA,ZAGER HANA,ALETIĆ EMRA )
kata ekipa ml. kadetinje (2)
0.90
3 1. place KK VELENJE 1
( MEŠANOVIČ BENJAMIN,PAŠIĆ ISAK )
kata ekipa kadeti (1)
0.90
2.50

EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO 2020

# Place Team / Category Points
1 1. place KK VELENJE 1
( MEŠANOVIČ BENJAMIN,PAŠIĆ ISAK )
kata ekipa kadeti (2)
1.80
2 1. place KK VELENJE 1
( CESAR PIA,ČESKO KAJA,MUHAREMOVIĆ ŠUHRA )
kata ekipa članice (4)
3.60
3 2. place KK VELENJE 1
( CENTRIH ALEKSANDRA,ČESKO KAJA,MUHAREMOVIĆ ŠUHRA,CESAR PIA )
kumite ekipa ml. članice open (2)
1.60
7.00
seštevek ekipnih točk: 11.70
# Kader Functions Points
1 MIKLAVC JAKA SODNIK - A 12.00
2 ČUMURDŽIĆ JOZO SODNIK - B 9.00
3 MIKLAVC ZDENKO SODNIK - WKF 20.00
4 ŠUMLJAK DANICA TRENER strokovni delavec 1 12.00
5 MIKLAVC ZDENKO TRENER strokovni delavec 1 12.00
6 LAH SILVO TRENER strokovni delavec 1 12.00
7 KENDA NATALIJA TRENER strokovni delavec 1 12.00
8 KENDA MAŠA TRENER strokovni delavec 1 12.00
9 KAUZAR SEBASTJAN TRENER strokovni delavec 1 12.00
10 CESAR ANINA TRENER strokovni delavec 1 12.00
11 BOŽIĆ MRKONJIĆ LIDIJA TRENER strokovni delavec 1 12.00
12 BEGANOVIĆ HUSEJN TRENER strokovni delavec 1 12.00
13 BAHOR IGOR TRENER strokovni delavec 1 12.00
14 BOROVNIK DUŠAN TRENER strokovni delavec 1 12.00
15 DŽAFIĆ JASMINA TRENER strokovni delavec 1 12.00
185.00
# Competition Points
0.00

Sponsors


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve