# | Place | Competitor | Category | Points |
---|---|---|---|---|
1 | 2. place | FAJDIGA MARCEL | U10 kumite malčki -30 kg (5) | 3.00 |
2 | 3.. place | OSTANEK SOFIJA | U12 kumite deklice +44 kg (5) | 1.50 | 4.50 |
# | Place | Competitor | Category | Points |
---|---|---|---|---|
1 | 3. place | MAGAJNA MAšA | kumite ml. članice -50 kg (5) | 2.40 |
2 | 3. place | STANKOVIĆ IVA | U10 kumite malčice -32 kg (7) | 2.00 | 4.40 |
# | Place | Competitor | Category | Points |
---|---|---|---|---|
1 | 2. place | ĐAKOVIć LARA | kumite članice - 55 kg (4) | 4.80 | 4.80 |
# | Place | Competitor | Category | Points |
---|---|---|---|---|
1 | 1. place | STANKOVIĆ IVA | U10 kumite malčice -32 kg | 1.50 |
2 | 2. place | GOMBAč LAURA | U10 kata malčice (16) | 2.00 |
3 | 2. place | STANKOVIĆ IVA | U10 kumite malčice -36 kg (2) | 1.00 |
4 | 3. place | ĐAKOVIć LARA | kumite članice - 55 kg (3) | 0.60 |
5 | 3.. place | FAJDIGA MARCEL | U10 kumite malčki -30 kg (6) | 1.00 |
6 | 3.. place | OSTANEK SOFIJA | U12 kumite deklice +44 kg (7) | 1.00 | 7.10 |
seštevek posameznih in ekipnih točk: 20.80 |
---|
# | Place | Competitor | Category | Points |
---|---|---|---|---|
1 | 2. place | FAJDIGA MARCEL | U10 kumite malčki -30 kg () | 3.00 |
2 | 3.. place | OSTANEK SOFIJA | U12 kumite deklice +44 kg () | 1.50 | 4.50 |
# | Place | Competitor | Category | Points |
---|---|---|---|---|
1 | 3. place | MAGAJNA MAšA | kumite ml. članice -50 kg () | 2.40 |
2 | 3. place | STANKOVIĆ IVA | U10 kumite malčice -32 kg () | 2.00 | 4.40 |
# | Place | Competitor | Category | Points |
---|---|---|---|---|
1 | 2. place | ĐAKOVIć LARA | kumite članice - 55 kg () | 4.80 | 4.80 |
# | Place | Competitor | Category | Points |
---|---|---|---|---|
1 | 1. place | STANKOVIĆ IVA | U10 kumite malčice -32 kg () | 1.50 |
2 | 2. place | GOMBAč LAURA | U10 kata malčice () | 2.00 |
3 | 2. place | STANKOVIĆ IVA | U10 kumite malčice -36 kg () | 1.00 |
4 | 3. place | ĐAKOVIć LARA | kumite članice - 55 kg () | 0.60 |
5 | 3.. place | FAJDIGA MARCEL | U10 kumite malčki -30 kg () | 1.00 |
6 | 3.. place | OSTANEK SOFIJA | U12 kumite deklice +44 kg () | 1.00 | 7.10 |
seštevek ekipnih točk: 20.80 |
---|
# | Kader | Functions | Points |
---|---|---|---|
1 | BERTONCELJ TJAšA | TRENER strokovno izobražen | 20.00 |
2 | BERTONCELJ NEJC | TRENER strokovni delavec 1 | 12.00 | 32.00 |
# | Kader | Points |
---|---|---|
1 | ĐAKOVIć LARA | 3.00 |
2 | KUKOVIČ ALEKSANDER | 2.00 |
3 | MAGAJNA MAšA | 3.00 |
4 | NAROBE NINA | 2.00 |
5 | ŠABEC ALJOšA | 2.00 | 12.00 |
# | Competition | Points |
---|---|---|
1 |
MAWASHI POKAL 2024 MAWASHI CUP 2024 ( 20.04.2024 - Telovadnica šolskega centra Postojna ) |
30 | 30.00 |