MARIBOR OPEN 2019

Športna dvorana TŠCTezno ( MARIBOR , Zolajeva 12 )



Lokacija : Športna dvorana TŠCTezno
MARIBOR , Zolajeva 12
Organizator : Karate Klub Kovinar Maribor
Početak : 07.09.2019 09:00:00
Rok prijave : 05.09.2019 24:00:00
Kontaktna osoba : DAMJANOVIČ MIRISLAV
info@karate-klub-kovinar.si
+386 31 402 743
Cijena prvog nastupa : 20 €
Cijena dodatnog nastupa : 20 €
Cijena ekipnog nastupa : 35 €
Cijena za mlađe od 14 godina : 15 €


1 kata female 7 years Br. prijavljenih : 5
2 kata male 7 years Br. prijavljenih : 10
3 Kata female 8 - years Br. prijavljenih : 12
4 Kata male 8-years Br. prijavljenih : 13
5 kata female 9 years Br. prijavljenih : 15
6 kata male 9 years Br. prijavljenih : 10
7 kata female 10 years Br. prijavljenih : 8
8 kata male 10-yeare Br. prijavljenih : 10
9 kata female 11 years Br. prijavljenih : 9
10 kata male 11 years Br. prijavljenih : 16
11 kata female 12 years Br. prijavljenih : 4
12 kata male 12 years Br. prijavljenih : 6
13 kata female 13 years Br. prijavljenih : 5
14 kata male 13 years Br. prijavljenih : 6
15 kata male cadets Br. prijavljenih : 10
16 kata female cadets Br. prijavljenih : 16
17 kata male 16-17 years Br. prijavljenih : 10
18 kata female 16-17 years Br. prijavljenih : 8
19 kata female seniors +16 Br. prijavljenih : 5
20 kata man with special needs Br. prijavljenih : 1
21 kata woman with special needs Br. prijavljenih : 1
22 kata male seniors +18 Br. prijavljenih : 7
23 kata male + 35 years Br. prijavljenih : 2
24 kata female + 35 years Br. prijavljenih : 2
kata female 7 years
1 Fadiga Melani Karate klub Shito Ryu Varaždin
2 JOZIČ ELLA Karate klub Velenje
3 MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 Serec Eva Karate Klub Sho-Kan Apače
5 Torkar Ajda Karate Klub Shotokan Kranj
kata male 7 years
1 GRZINČIČ VID Društvo Za Karate Celje
2 HRIBERNIK DAVID Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 Kerim Oblak David Karate klub Lev
4 KUNST NEJC Društvo Za Karate Celje
5 MAVSAR TADEJ Karate Klub Rogaška Slatina
6 Pšajd Matic Karate Klub Sho-Kan Apače
7 Štefanec Jurij Karate Klub Murska Sobota
8 ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
9 STENDLER KLANJŠEK ŽAN Društvo Za Karate Celje
10 Vučko Tomi Tom Karate Klub Sho-Kan Apače
Kata female 8 - years
1 BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
2 Forjan Lena Karate Klub Murska Sobota
3 GRUBER CARLA KARATE-DO LEIBNITZ
4 HOSTNIK Hana KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
5 JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 MASTNAK Mia KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
7 PESIC NINA KARATE-DO LEIBNITZ
8 Plemenič Karin Karate Klub Kovinar Maribor
9 Plohl Taja Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
10 RUDONJIĆ MARIJA Karate Klub Postojna
11 Sarajlić Adelisa Karate Klub Tiger Velenje
12 TRAMŠEK ALJA KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
Kata male 8-years
1 AKSENTIČ NASTAS Karate Klub Postojna
2 Duraković Jakob Karate Klub Kovinar Maribor
3 HAJRULAI LUAN, Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 JELEN GAL Karate klub Velenje
5 JEROT MIHA Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 Merc Janez Karate klub Lev
7 MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
8 Mitrović Veljko Društvo Za Borilne Veščine Piran
9 PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
10 Peček Brin Karate Klub Sho-Kan Apače
11 ŠTERN Tilen KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
12 TRAMŠEK ALEKS KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
13 Weinreb Jakub SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA
kata female 9 years
1 Bančić Nives Karate klub Klenovnik
2 Beljkaš Neda Karate klub Potoci
3 BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
4 Cekov Vanna Karate Klub Kranj
5 HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
6 JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
7 Kametinger Sarah Karate Pinzgau
8 Kirisits Mira-Lisa Karate Pinzgau
9 Lovrić Kaja Karate klub Shito Ryu Varaždin
10 MAVSAR TAJDA Karate Klub Rogaška Slatina
11 MERC Maja Karate Klub Šiška
12 OSMANOVIĆ DALAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
13 Pepić Lea Eve Društvo Za Borilne Veščine Piran
14 PESIC NINA KARATE-DO LEIBNITZ
15 Ritlop Sara Karate Klub Murska Sobota
kata male 9 years
1 BULJUBAŠIĆ KENAN Karate Klub Tiger Velenje
2 DOBAJ MITJA Karate Klub Kovinar Maribor
3 KODRIČ RENE Društvo Za Telesno Vzgojo Partizan Limbuš
4 Kranjčec Filip Karate klub Klenovnik
5 Lotrič Filip Karate klub Kozjansko in Obsotelje
6 Merc Janez Karate klub Lev
7 Mujkanovic Anan Karate Klub Tiger Velenje
8 PRAH TILEN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
9 ŠTRMAN PLAJH JAŠA Karate Klub Kovinar Maribor
10 Vatovec Ernest Društvo Za Borilne Veščine Piran
kata female 10 years
1 Lynn Galinec Stella Društvo Za Borilne Veščine Piran
2 MAVSAR TAJDA Karate Klub Rogaška Slatina
3 Osmić Sumejja Karate Klub Tiger Velenje
4 Petutschnig Alessia Karate Pinzgau
5 Polak Tia Karate Klub Kranj
6 Prokesch Helene Karate Pinzgau
7 Svetina Premru Žanet Društvo Za Borilne Veščine Piran
8 VANOVŠEK ZOJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata male 10-yeare
1 Foder Mateo Karate klub Ivanec
2 GRUBER HENRIK KARATE-DO LEIBNITZ
3 Krajnc Timotej Karate Klub Sho-Kan Apače
4 OČKO GAL Karate klub Velenje
5 OSMANOVIĆ EMAR Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 REIHS JAKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
7 Rola Luka Karate Klub Kovinar Maribor
8 Sarajlić Eldin Karate Klub Tiger Velenje
9 Šobak Leo Karate klub Klenovnik
10 ŠTRMAN PLAJH JAŠA Karate Klub Kovinar Maribor
kata female 11 years
1 AKSENTIć EVANA Karate Klub Postojna
2 ALETIĆ EMRA Karate Klub Tiger Velenje
3 KOSCHUCH LARISSA KK ZNOJMO
4 Kotnik Nika Karate Klub Kranj
5 Križevac Lamia Karate Klub Tiger Velenje
6 LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
7 MULEC NIKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
8 TEKAVC MAŠA Karate Klub Cerknica
9 Zahirović Inaya Karate Klub Tiger Velenje
kata male 11 years
1 BAJGOT NACE Karate Klub Selnica Ob Dravi
2 Bauman Gal Karate Klub Kovinar Maribor
3 Bayer Matúš SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA
4 Cekov Timotej Karate Klub Kranj
5 CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
6 Foder Mateo Karate klub Ivanec
7 GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
8 Gyulaffy Peter SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA
9 HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
10 Mali Nace Karate Klub Kranj
11 MARIO FRAS KARATE-DO LEIBNITZ
12 MIHELIČ MAJ Karate Klub Cerknica
13 REIHS JAKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
14 Weissenböck Luca Karate Pinzgau
15 Weissenböck Noah Karate Pinzgau
16 Zbil Grega Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kata female 12 years
1 KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
2 PETRIČ REBECCA LANA Karate Klub Radvanje
3 PODOJAK ELMA KARATE-DO LEIBNITZ
4 ZAGER HANA Karate klub Velenje
kata male 12 years
1 Bayer Matúš SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA
2 Gyulaffy Peter SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA
3 Kerec Aljoša Karate Klub Murska Sobota
4 STEYER VID Karate Klub Sho-Kan Apače
5 VANOVŠEK ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 Weissabel Patrik SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA
kata female 13 years
1 Kostanjevac Tea Karate klub Shito Ryu Varaždin
2 PODOJAK ELMA KARATE-DO LEIBNITZ
3 Rondović Katarina Karate klub Potoci
4 SEREC IZABELA Karate Klub Sho-Kan Apače
5 TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata male 13 years
1 ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
2 KLEMENČIČ TAJ Shotokan Karate Klub Bohinj
3 Mačar Dejan Karate Klub Shotokan Kranj
4 PAŠIĆ ISAK Karate klub Velenje
5 Weinreb Dominik SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA
6 ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
kata male cadets
1 Hrčka Roman SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA
2 KASTELIC ROK Karate Klub Sho-Kan Apače
3 KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
4 MOČNIK TIMI Karate Zveza Slovenije
5 Rebro Matej SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA
6 ŠINKO TIM Karate Klub Sho-Kan Apače
7 Šlehofer Richard SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA
8 SLUGA JURE Karate Zveza Slovenije
9 ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
10 ZEMLJIC ANEL KARATE-DO LEIBNITZ
kata female cadets
1 ČEŠAREK SIMONA Karate Klub Trbovlje
2 ČUHALEV NADJA Karate Klub Kranj
3 DRAKSLER IZA Karate Klub Kranj
4 DROBNJAK MARINA Karate Klub Kranj
5 Eterovič Maša Karate Klub Kranj
6 FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
7 FRAS PIA LETRICIA Karate Klub Selnica Ob Dravi
8 HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje
9 KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
10 KUTIJA ALJA Karate klub Velenje
11 MAMLIĆ ISIDORA Karate klub - Bijelo Brdo
12 MAROT TIA Karate Klub Petrovče
13 NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
14 NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
15 PETAN ELA Karate Klub Brežice
16 PODOJAK ELMA KARATE-DO LEIBNITZ
kata male 16-17 years
1 ČUčEK MIšEL Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2 Duhan Dárius SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA
3 Hrčka Roman SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA
4 KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
5 KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
6 MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
7 Rebro Matej SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA
8 Šlehofer Richard SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA
9 SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
10 STERNIŠA NEJC Karate Zveza Slovenije
kata female 16-17 years
1 CENTRIH ALEKSANDRA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 GANZITTI NIA Karate Zveza Slovenije
3 HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje
4 NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
5 NEŠIĆ SUNČICA Karate klub - Bijelo Brdo
6 NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
7 Takáčová Tereza SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA
8 VUKAS NIKOLINA Karate klub - Bijelo Brdo
kata female seniors +16
1 CESAR PIA Karate Zveza Slovenije
2 KUJAVIĆ ANASTASIJA Karate klub - Bijelo Brdo
3 MILAKIĆ JOVANA Karate klub - Bijelo Brdo
4 SIMONIČ MAšA Karate Zveza Slovenije
5 Vaňušaniková Jana SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA
kata man with special needs
1 BOBEK MATIJA Karate Klub Branik Maribor
kata woman with special needs
1 BEKČIĆ DIANDRA Karate klub Velenje
kata male seniors +18
1 Duhan Dárius SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA
2 HARTL BOR Karate Zveza Slovenije
3 HARTL JAN Karate Zveza Slovenije
4 Horvat Jakob Karate klub Pohorje
5 KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
6 KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
7 STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata male + 35 years
1 HORVAT ALBIN Karate Klub Branik Maribor
2 Vrtarič Mladen Karate Klub Branik Maribor
kata female + 35 years
1 LORBER LYDIA KARATE-DO LEIBNITZ
2 SLUGA KATARINA Karate Klub Murska Sobota
1    Društvo Za Borilne Veščine Piran
1 Brulić Merisa kumite female 14-15 years +54 kg
2 Glavina-Mrak Rebeka kumite female 14-15 years +54 kg
3 Grbić Sandra kumite female 12-13 years +50 kg
4 Lynn Galinec Stella kata female 10 years
5 Mitrović Veljko Kata male 8-years
6 Pepić Lea Eve kata female 9 years
7 Stojadinović Timotej kumite male 14-15 years -63 kg
8 Stojadinović Timotej kumite male 12-13 years +50 kg
9 Svetina Premru Žanet kata female 10 years
10 Vatovec Ernest kata male 9 years
11 ZORIČ ANĐELA kumite female 8-9 years +30 kg
2    Društvo Za Karate Celje
1 GOLEŽ PETER kumite male 10-11 years -35 kg
2 GRZINČIČ VID kata male 7 years
3 KRAČUN RENE kumite male 12-13 years -40 kg
4 KUNST NEJC kata male 7 years
5 LIPOVŠEK AMADEJ kumite male 12-13 years -45 kg
6 LORBER MAJ kumite male 12-13 years -50 kg
7 MEDIĆ ADELA kumite female 10-11 years -40 kg
8 MEDIĆ ADELA kumite female 8-9 years +30 kg
9 RAKOVNIK SVEN kumite male 14-15 years -63 kg
10 STENDLER KLANJŠEK ŽAN kata male 7 years
11 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA kumite female 8-9 years +30 kg
12 VALNER TIM kumite male 16-17-years -68 kg
3    Društvo Za Telesno Vzgojo Partizan Limbuš
1 KODRIČ NEJA kumite female 12-13 years -45 kg
2 KODRIČ RENE kata male 9 years
3 ROŠKAR GREGA kumite male 16-17-years -68 kg
4    Karate Klub Branik Maribor
1 BOBEK MATIJA kata man with special needs
2 HORVAT ALBIN kata male + 35 years
3 TOPOLOVEC DOMEN kumite male 14-15 years -57 kg
4 Vrtarič Mladen kata male + 35 years
5    Karate Klub Brežice
1 CICVARIĆ LUKA kata male 11 years
2 PETAN ELA kata female cadets
3 PETAN ELA kumite female 14-15-years -54 kg
4 PETKOVIĆ SAŠA kumite female 12-13 years +50 kg
5 PETKOVIĆ TJAŠA kumite female 10-11 years -40 kg
6 SEVER ANA kumite female 14-15 years +54 kg
6    Karate Klub Cerknica
1 MIHELIČ MAJ kumite male 10-11 years -40 kg
2 MIHELIČ MAJ kata male 11 years
3 TEKAVC MAŠA kumite female 10-11 years -40 kg
4 TEKAVC MAŠA kata female 11 years
7    Karate Klub Kolektor Idrija
1 BOŽIČ CENE kumite male 12-13 years -50 kg
2 CARLI MARUšA SARA kumite female 14-15 years +54 kg
3 FILIPIČ MARK kumite male 10-11 years -40 kg
4 KRŽIŠNIK GAL kumite male 14-15 years +70 kg
5 KRŽIŠNIK LAN kumite male 10-11 years +40 kg
6 MLAKAR LUKA kumite male 10-11 years -40 kg
7 MLAKAR LUKA kumite male 12-13 years -40 kg
8 OBLAK TJAž kumite male seniors -75 kg
9 ŠTUCIN AJDA kumite female 14-15 years +54 kg
8    Karate Klub Kovinar Maribor
1 Bauman Gal kumite male 10-11 years -40 kg
2 Bauman Gal kata male 11 years
3 DOBAJ MITJA kata male 9 years
4 DOBAJ MITJA kumite male 8-9 years +30 kg
5 Duraković Jakob kumite male 8-9 years -30 kg
6 Duraković Jakob Kata male 8-years
7 GLAVNIK ZARA kumite female 14-15 years +54 kg
8 MOČNIK TIMI kata male 16-17 years
9 ORNIK NINO kumite male seniors -67 kg
10 ORNIK NINO kumite male 16-17-years -68 kg
11 Plemenič Karin Kata female 8 - years
12 Rola Luka kumite male 10-11 years +40 kg
13 Rola Luka kata male 10-yeare
14 ŠTRMAN PLAJH JAŠA kata male 9 years
15 ŠTRMAN PLAJH JAŠA kata male 10-yeare
16 ZARIČ VID kata male cadets
17 ZARIČ VID kumite male 14-15 years -52 kg
18 ZARIČ VID kata male 13 years
19 ZARIČ VID kumite male 12-13 years +50 kg
9    Karate klub Kozjansko in Obsotelje
1 Lotrič Filip kata male 9 years
2 PRAH TILEN kata male 9 years
3 Sodin Lara kumite female 12-13-years -40 kg
4 Sodin Leon kumite male 8-9 years -30 kg
5 Zbil Grega kata male 11 years
10    Karate Klub Kranj
1 Cekov Timotej kumite male 10-11 years -40 kg
2 Cekov Timotej kata male 11 years
3 Cekov Vanna kata female 9 years
4 Cekov Vanna kumite female 8-9 years +30 kg
5 ČERU JERNEJA kumite female 12-13 years +50 kg
6 ČUHALEV NADJA kata female cadets
7 ČUHALEV NADJA kumite female 14-15 years +54 kg
8 DRAKSLER IZA kata female cadets
9 DROBNJAK MARINA kata female cadets
10 Eterovič Maša kata female cadets
11 Eterovič Maša kumite female 14-15 years +54 kg
12 KERŠIČ AHLIN AJDA kumite female seniors + 68 kg
13 KERŠIČ AHLIN AJDA kumite female seniors open
14 KERŠIČ AHLIN ŽAN kumite male 16-17-years -76 kg
15 Kotnik Nika kata female 11 years
16 KRIžAJ ALEKSANDER kumite male 14-15 years -52 kg
17 LEBEN TINKARA kata female 11 years
18 LEBEN TINKARA kumite female 10-11 years -35 kg
19 Mali Nace kumite male 10-11 years -40 kg
20 Mali Nace kata male 11 years
21 NADIŽAR LANA TISA kata female 16-17 years
22 NADIŽAR LANA TISA kata female cadets
23 NADIŽAR LANA TISA kumite female 14-15 years -47 kg
24 NIŠANDŽIČ IVANA kumite female 12-13 years -50 kg
25 Polak Tia kata female 10 years
26 KK Kranj 1 kata team female 10-11 years
27 KK Kranj 1 kata team female 14-15 years
28 KK Kranj 2 kata team female 14-15 years
29 KK Kranj 1 kumite team female 14-15 years open
11    Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
1 BREZOČNIK JAN kumite male seniors +84 kg
2 BREZOČNIK JAN kumite male seniors open
12    Karate Klub Murska Sobota
1 Forjan Lena Kata female 8 - years
2 Husar Hana kumite female 12-13 years -45 kg
3 Kerec Aljoša kata male 12 years
4 KOCET NISA kumite female 10-11 years +40 kg
5 RATOšA NINO kumite male 12-13 years +50 kg
6 Ritlop Sara kata female 9 years
7 SLUGA KATARINA kata female + 35 years
8 Štefanec Jurij kata male 7 years
9 Tinev David kumite male 10-11 years +40 kg
10 KK Murska 1 kata team female 10-11 years
11 KK Murska 1 kata team male 12-13 years
13    Karate Klub Petrovče
1 BARL MAJ kumite male 14-15 years -70 kg
2 Marot Jean Luc kumite male 10-11 years -35 kg
3 MAROT TIA kata female cadets
4 Skalič Bor kumite male 8-9 years +30 kg
14    Karate Klub Polzela
1 BAŠIČ FEKONJA MAI kumite male 14-15 years -63 kg
2 BERGANT LAURA kumite female 16-17 years -59 kg
3 RIOSA NOVAK TILEN kumite male 16-17-years -55 kg
15    Karate Klub Postojna
1 AKSENTIć EVANA kata female 11 years
2 AKSENTIČ NASTAS Kata male 8-years
3 ARSENIć PETAR kumite male 14-15 years -52 kg
4 ARSENIČ SARA kumite female 14-15-years -54 kg
5 BEŠIČ LANA kata female 9 years
6 BEŠIČ LANA Kata female 8 - years
7 GRIL BLAž kumite male 16-17-years -76 kg
8 RUDONJIĆ MARIJA Kata female 8 - years
16    Karate Klub Radenci Shotokan
1 HRAŠČANEC NIKA kumite female 10-11 years -35 kg
2 HRAŠČANEC TAJA kumite female 14-15-years -54 kg
3 SKOTNIK SANI kumite male seniors -67 kg
4 TAMŠE NIKLAS kumite male 16-17-years -61 kg
5 TRATNIK ALEN kumite male 12-13 years -40 kg
17    Karate Klub Radvanje
1 BURLAK ANDRAŽ kumite male 14-15 years -57 kg
2 BURLAK TIMOTEJ kumite male seniors - 84 kg
3 FAJFER LANA kata female cadets
4 Gaal Jaka kumite male seniors -75 kg
5 HORVATIČ KATJA kata female 16-17 years
6 HORVATIČ KATJA kata female cadets
7 KUTNJAK URŠKA kumite female 10-11 years +40 kg
8 LUBAJNŠEK LINA kumite female seniors -61 kg
9 Milošević Teodor kumite male 14-15 years +70 kg
10 Moranjkić Jasmina kumite female 12-13 years +50 kg
11 Moranjkić Jasmina kumite female 14-15-years -54 kg
12 MUR LUC kumite male 12-13 years -45 kg
13 Peček Maša kumite female 12-13 years +50 kg
14 PETRIČ REBECCA LANA kata female 12 years
15 Plošinjak Tadej kumite male 14-15 years +70 kg
16 RUTAR DENNIS DEAN kumite male 16-17-years -76 kg
18    Karate Klub Rogaška Slatina
1 HRIBAR GAJA kumite female 8-9 years +30 kg
2 HRIBAR GAJA kata female 9 years
3 KRUMPAK TINKARA kumite female 12-13-years -40 kg
4 KUNŠTEK NEJC kumite male 14-15 years -52 kg
5 MAVSAR TADEJ kata male 7 years
6 MAVSAR TAJDA kata female 10 years
7 MAVSAR TAJDA kata female 9 years
8 POTISK LAURA kumite female seniors -61 kg
9 ŠKRABLIN PATRIK kumite male seniors - 84 kg
10 ŠKRABLIN PATRIK kumite male seniors open
11 ŠKRABLIN TARA kumite female 12-13 years -45 kg
12 ŽUMER JAKOB kumite male 14-15 years -63 kg
13 ŽUMER JAKOB kumite male 12-13 years +50 kg
19    Karate Klub Selnica Ob Dravi
1 BAJGOT NACE kata male 11 years
2 FRAS PIA LETRICIA kata female cadets
3 KRAJNC MIHA kata male cadets
4 KRAJNC MIHA kumite male 14-15 years +70 kg
20    Karate Klub Sho-Kan Apače
1 KASTELIC ROK kata male cadets
2 Krajnc Timotej kumite male 10-11 years -35 kg
3 Krajnc Timotej kata male 10-yeare
4 Peček Brin Kata male 8-years
5 Pšajd Matic kata male 7 years
6 Serec Eva kata female 7 years
7 SEREC IZABELA kata female 13 years
8 ŠINKO TIM kata male cadets
9 STEYER VID kata male 12 years
10 Vučko Tomi Tom kata male 7 years
11 KK Apače 1 kata team male 14-15 years
21    Karate Klub Shotokan Kranj
1 BAŠAR EMA kumite female 14-15 years -47 kg
2 ČIMžAR ALEKS kumite male 14-15 years -70 kg
3 KAROV Zoran kumite male 16-17-years -68 kg
4 Mačar Dejan kumite male 12-13 years -40 kg
5 Mačar Dejan kata male 13 years
6 Mačar Tijan kumite male 10-11 years -35 kg
7 MUZIK TAŠA kumite female 12-13 years +50 kg
8 MUZIK TAŠA kumite female 14-15 years +54 kg
9 Torkar Ajda kata female 7 years
22    Karate Klub Šiška
1 MERC Maja kata female 9 years
2 MERC Maja kumite female 8-9 years +30 kg
23    Karate Klub Tiger Velenje
1 ALETIĆ EMRA kata female 11 years
2 BULJUBAŠIĆ KENAN kata male 9 years
3 Križevac Lamia kata female 11 years
4 Mujkanovic Anan kata male 9 years
5 Osmić Sumejja kata female 10 years
6 Sarajlić Adelisa Kata female 8 - years
7 Sarajlić Eldin kata male 10-yeare
8 Zahirović Inaya kata female 11 years
24    Karate Klub Trbovlje
1 ČEŠAREK SIMONA kata female cadets
2 HABERL BARBARA kumite female seniors open
3 HABERL URšA kumite female seniors open
4 ISAKOVIĆ ALEN kumite male 16-17-years -76 kg
5 ISAKOVIĆ KENAN kumite male 14-15 years -57 kg
6 MARKULJEVIČ MARKO kumite male 14-15 years -63 kg
7 MARKULJEVIČ UROŠ kumite male 14-15 years -70 kg
8 ŠEHIĆ DENIS kumite male 14-15 years -52 kg
25    Karate klub Velenje
1 BEKČIĆ DIANDRA kata woman with special needs
2 BOROVNIK NIK kumite male 14-15 years -63 kg
3 BOROVNIK NIK kumite male 12-13 years +50 kg
4 JELEN GAL Kata male 8-years
5 JOVANOVIĆ LANA kata female 9 years
6 JOZIČ ELLA kata female 7 years
7 KENDA MAŠA kumite female seniors + 68 kg
8 KENDA MAŠA kumite female 16-17 years +59 kg
9 KUTIJA ALJA kata female cadets
10 OČKO GAL kumite male 10-11 years +40 kg
11 OČKO GAL kata male 10-yeare
12 PAŠIČ ADAM Kata male 8-years
13 PAŠIĆ ISAK kata male 13 years
14 ŠTEFANIČ VAL kata male 7 years
15 ZAGER HANA kata female 12 years
26    Karate Klub Žalec
1 JOKSIMOVIĆ STEFAN kumite male seniors open
2 Kokotec Martin kumite male seniors -67 kg
3 KOLšEK MAJ kumite male 14-15 years -63 kg
4 KVAS LUKA kumite male seniors -67 kg
5 KVAS TJAŠA kumite female 16-17 years -53 kg
6 MEDVED MAKS kumite male 14-15 years -70 kg
7 Mohenski Robi kumite male 14-15 years -63 kg
8 PLASKAN JURIJ kumite male seniors -75 kg
9 PLASKAN JURIJ kumite male seniors open
10 SUŠA ŽIGA kumite male 14-15 years -63 kg
11 TOPOLOVEC KAJA kumite female 16-17 years +59 kg
12 UGOVšEK ALENKA kumite female 16-17 years -59 kg
13 KK Žalec 1 kumite team female 16-17 years open
27    Shotokan Karate Klub Bohinj
1 BREMEC ALJAŽ kumite male 10-11 years -35 kg
2 KLEMENČIČ TAJ kata male 13 years
3 KLEMENČIČ TAJ kumite male 12-13 years +50 kg
4 TALER JAKA kumite male seniors -67 kg
5 TALER JAKA kumite male seniors -60 kg
28    Shotokan Karate Klub Grosuplje
1 BREZOVNIK TISA JERNEA kumite female 12-13 years -50 kg
2 BREZOVNIK TISA JERNEA kumite female 12-13 years +50 kg
3 ČEH ALEŠ kata male 13 years
4 Zalar Jakob kumite male 14-15 years -63 kg
29    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 GOLEŠ Lan kumite male 10-11 years -35 kg
2 HMELAK TIBOR kumite male 10-11 years -35 kg
3 IVANČIČ KIARA kumite female 8-9 years -30 kg
4 JELENKO BENJAMIN kumite male 10-11 years -40 kg
5 JELENKO BENJAMIN kumite male 12-13 years -40 kg
6 JELENKO NINA kumite female 8-9 years +30 kg
7 JEVŠENAK ALINA kumite female 8-9 years -30 kg
8 VALENČAK MIHAEL kumite male 14-15 years -57 kg
9 VALENČAK MIHAEL kumite male 16-17-years -55 kg
10 VALENČAK NELI kumite female 10-11 years -35 kg
30    Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
1 ČUčEK MIšEL kata male 16-17 years
2 KLEMENčIč KRISTJAN kata male seniors +18
3 KLEMENčIč KRISTJAN kata male 16-17 years
4 KLOBASA BLAŽ kata male seniors +18
5 KLOBASA BLAŽ kata male 16-17 years
6 MULEC NIKA kata female 11 years
7 REIHS JAKA kata male 11 years
8 REIHS JAKA kata male 10-yeare
31    Športno Društvo Dinamik Celje
1 POŽARNIK KNEZ GAL kumite male 14-15 years -63 kg
2 POŽARNIK KNEZ VID kumite male 14-15 years -57 kg
32    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 GOSTIĆ STEFAN kumite male 10-11 years -35 kg
2 KOLšEK KLEMEN kumite male 12-13 years +50 kg
3 PETERNEL ŽAN kumite male 16-17-years -68 kg
33    Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
1 JANŽEKOVIČ Tija kumite female 12-13 years -50 kg
2 Plohl Taja kumite female 8-9 years -30 kg
3 Plohl Taja Kata female 8 - years
4 Škoflanc Nick kumite male 14-15 years -70 kg
34    Karate Klub Mawashi Postojna
1 ABRAM ZOJA MARTINA kumite female 10-11 years +40 kg
2 ĐAKOVIć LARA kumite female 16-17 years -53 kg
3 ĐAKOVIć TIANA kumite female 14-15 years +54 kg
4 Habjan Nuša kumite female 16-17 years -53 kg
5 KOBAL - PAHOR LEA kata female cadets
6 KONTREC ALJA kata female 12 years
7 LIKAR ALJA kumite female 14-15 years +54 kg
8 MAGAJNA MAšA kumite female 14-15 years -47 kg
9 KK Mawashi 1 kumite team female 14-15 years open
10 KK Mawashi 1 kumite team female 16-17 years open
35    Karate Klub Ljubljana
1 GABRIJELČIČ LAN kumite male 14-15 years -63 kg
2 GABRIJELČIČ LAN kumite male 16-17-years -61 kg
3 KOŠMRLJ ERIK TEO kumite male 16-17-years -76 kg
4 ŽIBRET BOR kumite male 12-13 years -45 kg
36    Karate Klub Rudar Velenje
1 Mulabdić Ermin kumite male seniors - 84 kg
37    Karate Pinzgau
1 Kametinger Sarah kata female 9 years
2 Kametinger Sarah kumite female 8-9 years +30 kg
3 Kametinger Sophie kumite female 14-15 years +54 kg
4 Kirisits Mira-Lisa kumite female 8-9 years -30 kg
5 Kirisits Mira-Lisa kata female 9 years
6 Petutschnig Alessia kata female 10 years
7 Petutschnig Alessia kumite female 10-11 years -35 kg
8 Prokesch Helene kata female 10 years
9 Prokesch Helene kumite female 10-11 years -40 kg
10 Weissenböck Luca kumite male 10-11 years -40 kg
11 Weissenböck Luca kata male 11 years
12 Weissenböck Noah kumite male 10-11 years -35 kg
13 Weissenböck Noah kata male 11 years
14 Pinzgau 1 kata team female 10-11 years
38    Karate klub WKSA Šentilj
1 Črnčec Anel kumite male 14-15 years -63 kg
39    Energija
1 Čučak Nikolina kumite female 14-15-years -54 kg
2 Čučak Nikolina kumite female 16-17 years -53 kg
3 Derajić Branka kumite female 10-11 years +40 kg
4 Derajić Jovana kumite female 10-11 years +40 kg
5 Derajić Jovana kumite female 12-13 years +50 kg
6 Radinović David kumite male 14-15 years -52 kg
40    Karate klub Ivanec
1 Brlečić Petra kumite female seniors -68 kg
2 Brlečić Petra kumite female seniors open
3 Colarić Ela kumite female 12-13 years +50 kg
4 Đula Erik kumite male 10-11 years -40 kg
5 Foder Mateo kata male 11 years
6 Foder Mateo kata male 10-yeare
7 Pavlaković Lana kumite female 12-13 years +50 kg
41    Karate klub Pohorje
1 Horvat Jakob kata male seniors +18
42    Karate klub Shito Ryu Varaždin
1 Fadiga Melani kata female 7 years
2 Kostanjevac Tea kata female 13 years
3 Lovrić Kaja kata female 9 years
4 Shitoryu Varaždin 1 kata team female 8-9- years
43    Karate klub WKSA Kungota
1 ŠTELCL GAL kumite male 16-17-years -76 kg
44    Vasas SC
1 Barta Domonkos kumite male 12-13 years -50 kg
2 Geréd-Király Péter kumite male 14-15 years -63 kg
3 Geréd-Király Tamás kumite male seniors -75 kg
4 Geréd-Király Tamás kumite male 16-17-years -76 kg
5 Knirsch Marcell kumite male seniors - 84 kg
6 Kohlhoffer Katalin kumite female 16-17 years -53 kg
7 Légrádi Lola kumite female 14-15 years +54 kg
8 Lipcsey Dorottya kumite female 14-15-years -54 kg
9 Lipcsey Eszter kumite female 16-17 years -53 kg
10 Mészáros Andrea kumite female 16-17 years +59 kg
11 Mészáros Emese kumite female seniors -61 kg
12 Papp Csongor kumite male 16-17-years -61 kg
13 Tomán Zsombor kumite male 14-15 years -57 kg
14 Udvari Zsófia kumite female 16-17 years -59 kg
15 Vízvári Gergő kumite male 12-13 years -40 kg
45    Karate klub MB SPORT
1 Anđelić Vukašin kumite male 8-9 years +30 kg
2 Anđelić Vukašin 2 kumite male 10-11 years +40 kg
3 Đorić Stefan kumite male 10-11 years -35 kg
4 Đorić Stefan 2 kumite male 8-9 years -30 kg
5 Milenkovic Bogdan kumite male 12-13 years -45 kg
6 Milenkovic Branislav kumite veterans +35 years open
7 Prvulović Danica kumite female 10-11 years -40 kg
8 Prvulović Danica 2 kumite female 10-11 years +40 kg
46    Karate Klub Seki Sv. Jernej
1 CENTRIH ALEKSANDRA, kata female 16-17 years
2 GOLAČ AJDA kumite female 14-15 years +54 kg
3 GORENŠEK VID kata male 11 years
4 HAJRULAI LUAN, Kata male 8-years
5 HLASTEC KIAN kata male 11 years
6 HRIBERNIK DAVID kata male 7 years
7 JEROT MIHA Kata male 8-years
8 JEROT NEŽA Kata female 8 - years
9 KLOBASA ALEKS kumite male seniors - 84 kg
10 MILJATOVIČ ALEKSA, Kata male 8-years
11 MILJATOVIĆ ANDJELA, kata female 7 years
12 NOVAK SARA, kata female 16-17 years
13 NOVAK SARA, kata female cadets
14 OSMANOVIĆ DALAL kata female 9 years
15 OSMANOVIĆ EMAR kata male 10-yeare
16 SLUGA JURE kata male 16-17 years
17 STERNIŠA NEJC kata male seniors +18
18 TOMAŽIČ EVA kata female 13 years
19 VANOVŠEK ENEJ, kata male 12 years
20 VANOVŠEK ZOJA. kata female 10 years
47    SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA
1 Bayer Matúš kata male 11 years
2 Bayer Matúš kata male 12 years
3 Duhan Dárius kata male seniors +18
4 Duhan Dárius kata male 16-17 years
5 Gyulaffy Peter kata male 11 years
6 Gyulaffy Peter kata male 12 years
7 Gyulaffy Peter kumite male 10-11 years +40 kg
8 Hrčka Roman kata male cadets
9 Hrčka Roman kata male 16-17 years
10 Rebro Matej kata male cadets
11 Rebro Matej kata male 16-17 years
12 Šlehofer Richard kata male cadets
13 Šlehofer Richard kata male 16-17 years
14 Takáčová Tereza kata female 16-17 years
15 Vaňušaniková Jana kata female seniors +16
16 Weinreb Dominik kumite male 12-13 years -50 kg
17 Weinreb Dominik kata male 13 years
18 Weinreb Jakub kumite male 8-9 years -30 kg
19 Weinreb Jakub Kata male 8-years
20 Weissabel Patrik kata male 12 years
21 Weissabel Patrik kumite male 12-13 years +50 kg
22 SSK Bratislava 1 kata team male 14-15 years
48    Karate klub Klenovnik
1 Bančić Nives kata female 9 years
2 Bančić Noa kumite male 12-13 years -50 kg
3 Kranjčec Filip kata male 9 years
4 Leskovar Nikolina kumite female 12-13 years -50 kg
5 Šobak Leo kata male 10-yeare
6 Stančić Adrian kumite male 14-15 years -52 kg
49    Karate klub Potoci
1 Beljkaš Neda kata female 9 years
2 Peruničić Anica kumite female 12-13 years +50 kg
3 Rondović Katarina kata female 13 years
50    KK LEPOGLAVA
1 VUČKOVIĆ PATRIK kumite male 12-13 years -40 kg
51    Karate klub - Bijelo Brdo
1 KUJAVIĆ ANASTASIJA kata female seniors +16
2 MAMLIĆ ISIDORA kata female cadets
3 MILAKIĆ JOVANA kata female seniors +16
4 NEŠIĆ SUNČICA kata female 16-17 years
5 VUKAS NIKOLINA kata female 16-17 years
6 KK BBRDO 1 kata team female seniors
52    Športno društvo za karate GES
53    JION PEB BIHAĆ
1 KAPIĆ ENA kumite female 10-11 years +40 kg
2 KAPIĆ ENA kumite female 12-13 years -50 kg
54    KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
1 HOSTNIK Hana Kata female 8 - years
2 MASTNAK Mia Kata female 8 - years
3 ŠTERN Tilen Kata male 8-years
4 TRAMŠEK ALEKS Kata male 8-years
5 TRAMŠEK ALJA Kata female 8 - years
55    KARATE-DO LEIBNITZ
1 DJURDJEVIC RADOMIR kumite veterans +35 years open
2 GRUBER CARLA Kata female 8 - years
3 GRUBER HENRIK kata male 10-yeare
4 LORBER LYDIA kata female + 35 years
5 MARIO FRAS kata male 11 years
6 PESIC NINA kata female 9 years
7 PESIC NINA Kata female 8 - years
8 PODOJAK ELMA kata female cadets
9 PODOJAK ELMA kata female 12 years
10 PODOJAK ELMA kata female 13 years
11 ZEMLJIC ANEL kata male cadets
12 Avstrija 1 kata team female 10-11 years
56    Karate klub Lev
1 Brlek Rok kumite male seniors -60 kg
2 Kerim Oblak David kata male 7 years
3 Merc Janez kumite male 10-11 years -35 kg
4 Merc Janez kata male 9 years
5 Merc Janez kumite male 8-9 years +30 kg
6 Merc Janez Kata male 8-years
7 Oblak David Kerim kumite male 8-9 years -30 kg
57    KK ZNOJMO
1 KOSCHUCH LARISSA kata female 11 years
58    Karate klub “Ulcinj”
59    Karate Zveza Slovenije
1 HUDALES TOMAŽ kumite male 16-17-years -68 kg
2 MOČNIK TIMI kata male cadets
3 SIMONIČ MAšA kata female seniors +16
4 KERŠIČ AHLIN ŽAN kumite male 16-17-years -68 kg
5 REPIČ JERCA kumite female 14-15-years -54 kg
6 TAMŠE NIKLAS kumite male 16-17-years -55 kg
7 POTISK LAURA kumite female 16-17 years -59 kg
8 HABERL BARBARA kumite female seniors - 55 kg
9 HABERL URšA kumite female seniors - 50 kg
10 ZIDAR DOMEN kumite male seniors -67 kg
11 CESAR PIA kata female seniors +16
12 JOKSIMOVIĆ STEFAN kumite male seniors +84 kg
13 GORIŠEK MATEJ kumite male 16-17-years -76 kg
14 DEBELJAK HANA kumite female 16-17 years -59 kg
15 MOLNAR ELIZABETA kumite female 16-17 years +59 kg
16 ŽIBRET ZALA MARIA kumite female 14-15 years +54 kg
17 GANZITTI NIA kata female 16-17 years
18 KLOBASA ALEKS kumite male 16-17-years +76 kg
19 SLUGA JURE kata male cadets
20 STERNIŠA NEJC kata male 16-17 years
21 HARTL BOR kata male seniors +18
22 HARTL JAN kata male seniors +18
23 JORDAN TIMOTEJ kumite male 14-15 years +70 kg