SLOVENIA OPEN 2019

Sport hall tri Lilije Laško ( Laško , Laško )



Countries
6
Clubs
62
Total applications
414
Total performances
497
Women performances
184
Women applications
228
Men performances
230
Men performances
269
Team applications
22
Women's team
15
Men's team
7


Države
1 AUSTRIA
2 CROATIA
3 ITALY
4 MACEDONIA, THE FORMER YUGOSLAV REPUBLIC OF
5 SERBIA
6 SLOVENIA
Clubs
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 ASD SPORT PLANET
3 DALMACIJA SPLIT
4 DELTA
5 DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
6 HRVATSKI KARATE SAVEZ
7 KARATE DRUŠTVO LOČE
8 KARATE FEDERACIJA SRBIJE
9 KARATE FEDERATION OF MACEDONIA
10 KARATE KLUB ALFA
11 KARATE KLUB BRANIK MARIBOR
12 KARATE KLUB BREŽICE
13 KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
14 KARATE KLUB BUSHIDO, ZAGREB
15 KARATE KLUB CERKNICA
16 KARATE KLUB ČRNOMELJ
17 KARATE KLUB CROATIA
18 KARATE KLUB GLOBUS ČAKOVEC
19 KARATE KLUB KARLOVAC 1969
20 KARATE KLUB KOLEKTOR IDRIJA
21 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
22 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
23 KARATE KLUB KRANJ
24 KARATE KLUB LEV
25 KARATE KLUB LJUBLJANA
26 KARATE KLUB LOVRENC NA POHORJU
27 KARATE KLUB MAWASHI POSTOJNA
28 KARATE KLUB MON CHI
29 KARATE KLUB NOVO MESTO
30 KARATE KLUB PETROVČE
31 KARATE KLUB POLET
32 KARATE KLUB POLZELA
33 KARATE KLUB POSTOJNA
34 KARATE KLUB RADENCI SHOTOKAN
35 KARATE KLUB RADVANJE
36 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
37 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
38 KARATE KLUB SELNICA OB DRAVI
39 KARATE KLUB ŠENČUR
40 KARATE KLUB SHIHAN
41 KARATE KLUB SHOTOKAN AJDOVŠČINA
42 KARATE KLUB SHOTOKAN KRANJ
43 KARATE KLUB ŠIŠKA
44 KARATE KLUB SOKOL
45 KARATE KLUB TIGER VELENJE
46 KARATE KLUB TRBOVLJE
47 KARATE KLUB VELENJE
48 KARATE KLUB ŽALEC
49 KARATE KLUB ZMAJ
50 KARATE LOWER AUSTRIA
51 KARATE PINZGAU
52 KARATE-DO KLUB IG SHOTOKAN
53 KK KIK KLOŠTAR IVANIĆ
54 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
55 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
56 SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA
57 SHOTOKAN KARATE-DO KLUB GORNJA RADGONA
58 SLAVONSKI BROD
59 ŠPORTNO DRUŠTVO DINAMIK CELJE
60 ŠPORTNO DRUŠTVO GORICA NOVA GORICA
61 ŠPORTNO DRUŠTVO ZA KARATE GES
62 SPORTS LIFE (CRO)
63 TELESNO VZGOJNO DRUŠTVO PARTIZAN LJUTOMER

SLOVENIJA OPEN 2019  
  moški nad 16 let     moški do 16 let  
1. HORN MICHEL 1. ŠKET - MLINAR ALEKS
2. DOBRIČ IGOR 
3. BOBEK MATIJA
4. GLAVAČ MARKO
5. SEJDIJI NIK



  ženske nad 16 let  
1.  BEKČIČ DIANDRA
kata člani +16 (10)
1. place   STANKOVIĆ ANDRIJA KARATE FEDERACIJA SRBIJE
2. place   HARTL BOR Karate Zveza Slovenije
3. place   HARTL JAN Karate Zveza Slovenije
3. place   STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata članice +16 (9)
1. place   SIMONIČ MAšA Karate Zveza Slovenije
2. place   MLADEŽIĆ BOJANA KARATE FEDERACIJA SRBIJE
3. place   CELO FUNDA Karate Lower Austria
3. place   WIENINGER KRISTIN Karate Lower Austria
kata dečki (12)
1. place   HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. place   ZBIL GREGA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. place   REIHS JAKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. place   MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata deklice (26)
1. place   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
2. place   POLAK TIA Karate Klub Kranj
3. place   JURIĆ KARLA Slavonski Brod
3. place   ZAGER HANA Karate klub Velenje
kata kadeti (8)
1. place   MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
2. place   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
3. place   KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. place   SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata kadetinje (21)
1. place   GANZITTI NIA Karate Zveza Slovenije
2. place   CELO ISRA Karate Lower Austria
3. place   EćIMOVIć MATEA Slavonski Brod
3. place   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
kata malčice (21)
1. place   JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
2. place   STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
3. place   MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   VANOVŠEK ZOJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata malčki (19)
1. place   SUBOTIč FILIP Karate Klub Postojna
2. place   MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   PRAH TILEN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. place   JURAJA VINKO Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kata ml. kadeti (14)
1. place   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
2. place   ŠOPER ERIK Karate Klub Alfa
3. place   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
3. place   BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kata ml. kadetinje (16)
1. place   CELO SIMA Karate Lower Austria
2. place   ČEŠAREK SIMONA Karate Klub Trbovlje
3. place   OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
3. place   ZAGER HANA Karate klub Velenje
kata mladinci (11)
1. place   KOŠČEVIĆ LUKA KK KIK Kloštar Ivanić
2. place   VACCARI ALBERTO ASD SPORT PLANET
3. place   KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. place   STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata mladinke (10)
1. place   CELO FUNDA Karate Lower Austria
2. place   GANZITTI NIA Karate Zveza Slovenije
3. place   CESAR PIA Karate Zveza Slovenije
3. place   CELO ISRA Karate Lower Austria
kata moški osebe s pos. potrebami (6)
kata najmlajše (9)
1. place   MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. place   PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. place   JOZIČ ELLA Karate klub Velenje
3. place   ŠTURLIć MAšA Karate klub Polet
kata najmlajši (5)
1. place   HAJRULAI LUAN, Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. place   PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
3. place   JELEN GAL Karate klub Velenje
3. place   TOPčAGIć AMAR Karate Klub Tiger Velenje
kata ženska osebe s pos. potrebami (1)
kumite člani - 84 kg (7)
1. place   MURATI VEGIM KARATE FEDERATION OF MACEDONIA
2. place   BURLAK TIMOTEJ Karate Zveza Slovenije
3. place   JOVANOVIĆ BOJAN KARATE FEDERACIJA SRBIJE
kumite člani -60 kg (6)
1. place   SMILKOVSKI STOLE KARATE FEDERATION OF MACEDONIA
2. place   LACKOVIĆ KRISTIAN HRVATSKI KARATE SAVEZ
3. place   POVRŽENIĆ DINO HRVATSKI KARATE SAVEZ
3. place   BRLEK ROK Karate klub Lev
kumite člani -67 kg (11)
1. place   JOKSIĆ STEFAN KARATE FEDERACIJA SRBIJE
2. place   BERAK BORAN HRVATSKI KARATE SAVEZ
3. place   KONDIĆ LUKA HRVATSKI KARATE SAVEZ
3. place   ŠTIMAC STJEPAN HRVATSKI KARATE SAVEZ
kumite člani -75 kg (7)
1. place   SALAPURA ĐORĐE KARATE FEDERACIJA SRBIJE
2. place   MARINAC IVAN HRVATSKI KARATE SAVEZ
3. place   ZABORSKI PETAR KARATE FEDERATION OF MACEDONIA
3. place   ILIEVSKI DIMITAR KARATE FEDERATION OF MACEDONIA
kumite člani +84 kg (6)
1. place   ŽIVKOVIĆ ZVONIMIR HRVATSKI KARATE SAVEZ
2. place   JOKSIMOVIĆ STEFAN Karate Zveza Slovenije
3. place   BUNJEVAC JAKOV HRVATSKI KARATE SAVEZ
3. place   TEŠANOVIĆ ĐORĐE KARATE FEDERACIJA SRBIJE
kumite članice - 50 kg (4)
1. place   PEHAR JELENA HRVATSKI KARATE SAVEZ
2. place   PETROVIĆ SLAVKA KARATE FEDERACIJA SRBIJE
3. place   ČOKANOVIĆ KATARINA KARATE FEDERACIJA SRBIJE
3. place   KURBEGOVIĆ AJLA Karate Zveza Slovenije
kumite članice - 55 kg (5)
1. place   MILOVANOVIĆ ANIJA KARATE FEDERACIJA SRBIJE
2. place   NOVAK SARA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. place   GEORGIEVA JOVANA KARATE FEDERATION OF MACEDONIA
kumite članice -61 kg (4)
1. place   RISTIĆ TJAŠA Karate Zveza Slovenije
2. place   GAFURI VJOLCA KARATE FEDERATION OF MACEDONIA
kumite članice -68 kg (6)
1. place   PUŠNIK LINA Karate Zveza Slovenije
2. place   BEČIROVIĆ SADEA HRVATSKI KARATE SAVEZ
3. place   MANEVA BOJANA KARATE FEDERATION OF MACEDONIA
3. place   MOČEVIČ DAJANA KARATE FEDERACIJA SRBIJE
kumite članice + 68 kg (0)
kumite dečki -35 kg (14)
1. place   KUJUNDŽIĆ BORNA Slavonski Brod
2. place   TRATNIK ALEN Karate Klub Radenci Shotokan
3. place   RAMIĆ BELMIN Karate Klub Zmaj
3. place   FILIPIČ MARK Karate Klub Kolektor Idrija
kumite dečki -40 kg (4)
1. place   JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. place   MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
3. place   TRBOVŠEK ŽIGA Karate Klub Polzela
3. place   MARINKOVIČ ANŽE Karate Klub Žalec
kumite dečki +40 kg (9)
1. place   STRAHIJA SVEN Karate klub Globus Čakovec
2. place   DERČA ALEKSEJ BENJAMIN Karate Klub Polzela
3. place   VALIŠER TIMOTEJ Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. place   TOMC NACE Karate Klub Žalec
kumite deklice -35 kg (4)
1. place   PETKOVIĆ TJAŠA Karate Klub Brežice
2. place   RADIĆ MANJA Karate Klub Ljubljana
3. place   VALENČAK NELI Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. place   LAVRIČ SARA Karate Klub Brežice
kumite deklice -40 kg (6)
1. place   HAS DORA Slavonski Brod
2. place   STRAHIJA LAURA Karate klub Globus Čakovec
3. place   KURBEGOVIĆ EDNA Karate Klub Ljubljana
3. place   GRAJFONER LEVEC MAJA Karate Klub Ljubljana
kumite deklice +40 kg (7)
1. place   KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA Karate Klub Trbovlje
2. place   ŠEGAVIć LUCIJA Karate klub Karlovac 1969
3. place   JOšT ZALA Karate Klub Postojna
3. place   HUMAR GAJA Karate Klub Kolektor Idrija
kumite kadeti -52 kg (7)
1. place   LAVRIČ DAVID MATIJA Karate Klub Brežice
2. place   ARSENIć PETAR Karate Klub Postojna
3. place   ISAKOVIĆ KENAN Karate Klub Trbovlje
3. place   POŽARNIK KNEZ VID Športno Društvo Dinamik Celje
kumite kadeti -57 kg (15)
1. place   RAKOVNIK SVEN Društvo Za Karate Celje
2. place   VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. place   BAŠIČ FEKONJA MAI Karate Zveza Slovenije
3. place   TOPOLOVEC DOMEN Karate Klub Branik Maribor
kumite kadeti -63 kg (12)
1. place   RAKOVNIK SVEN Društvo Za Karate Celje
2. place   ADAMIč TIMON Karate Klub Ljubljana
3. place   MARKULJEVIČ MARKO Karate Klub Trbovlje
3. place   VALNER TIM Društvo Za Karate Celje
kumite kadeti -70 kg (6)
1. place   GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. place   KRŽIŠNIK GAL Karate Klub Kolektor Idrija
3. place   MARKULJEVIČ UROŠ Karate Klub Trbovlje
3. place   ČIMŽAR ALEKS karate klub Šenčur
kumite kadeti +70 kg (4)
1. place   JORDAN TIMOTEJ Karate Zveza Slovenije
2. place   KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. place   MALOBABIć ALEKSANDAR Karate klub Karlovac 1969
3. place   PODKRIŽNIK LUKA Karate društvo Loče
kumite kadetinje -47 kg (4)
1. place   MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
2. place   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
3. place   BETI EMILI Karate klub Globus Čakovec
3. place   BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
kumite kadetinje -54 kg (11)
1. place   LEDERER ALESSANDRA Karate Pinzgau
2. place   REPIČ JERCA Karate Zveza Slovenije
3. place   AVŽNER ZOJA Karate Klub Polzela
3. place   ARSENIČ SARA Karate Klub Postojna
kumite kadetinje +54 kg (17)
1. place   ŽIBRET ZALA MARIA Karate Klub Ljubljana
2. place   MOLNAR ELIZABETA Karate Zveza Slovenije
3. place   LOZOVINA LANA DALMACIJA SPLIT
3. place   BIKIČ TIANA Karate Klub Polzela
kumite malčice -30 kg (6)
1. place   VALENČAK NELI Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. place   MALOBABIć NINA Karate klub Karlovac 1969
3. place   PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. place   ŽAFRAN ISABELLA Društvo Za Karate Celje
kumite malčice -35 kg (3)
1. place   BELE ANA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. place   IVANOVIĆ ANA Shotokan Karate Klub Postojna
3. place   KRAMBERGER ZALA Karate Klub Polzela
kumite malčice +35 kg (3)
1. place   MEDIĆ ADELA Društvo Za Karate Celje
2. place   JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. place   MERC MAJA Karate Klub Šiška
kumite malčki -30 kg (11)
1. place   BIRAČ NIKOLA Slavonski Brod
2. place   SODIN LEON Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. place   ČORDAšEV TOMISLAV Karate klub Karlovac 1969
3. place   GOLEŽ PETER Društvo Za Karate Celje
kumite malčki -35 kg (5)
1. place   BLATNIK TAŠ Društvo Za Karate Celje
2. place   MERC JANEZ Karate klub Lev
3. place   RUDONJIĆ JOVAN Karate Klub Postojna
3. place   MLAČNIK AŽBE Karate Klub Polzela
kumite malčki +35 kg (4)
1. place   OČKO GAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. place   KRŽIŠNIK LAN Karate Klub Kolektor Idrija
3. place   HERMAN BENJAMIN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. place   GOSTIĆ STEFAN Karate Klub Shotokan Ajdovščina
kumite ml. kadeti -40 kg (7)
1. place   TOPLIčANEC NIKOLA Karate klub Globus Čakovec
2. place   LOČNIKAR MIHA Karate društvo Loče
3. place   ŽIBRET BOR Karate Klub Ljubljana
3. place   ŠOLAJA STEFAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
kumite ml. kadeti -45 kg (7)
1. place   STRAHIJA SVEN Karate klub Globus Čakovec
2. place   BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. place   LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
3. place   MAKAROV ILLYA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
kumite ml. kadeti -50 kg (0)
kumite ml. kadeti +50 kg (14)
1. place   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
2. place   KRŽIŠNIK GAL Karate Klub Kolektor Idrija
3. place   KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. place   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
kumite ml. kadetinje -40 kg (0)
kumite ml. kadetinje -45 kg (7)
1. place   STRAHIJA LAURA Karate klub Globus Čakovec
2. place   SODIN LARA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. place   MARCHESAN NIKITA ASD SPORT PLANET
3. place   JESENEK ROJŠEK ANEJA Karate Klub Polzela
kumite ml. kadetinje -50 kg (5)
1. place   JOšT ZALA Karate Klub Postojna
2. place   HUMAR GAJA Karate Klub Kolektor Idrija
3. place   BETI EMILI Karate klub Globus Čakovec
kumite ml. kadetinje +50 kg (7)
1. place   SAVANOVIć LANA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. place   ĐAKOVIć TIANA Karate Klub Mawashi Postojna
3. place   PETKOVIĆ SAŠA Karate Klub Brežice
3. place   MUZIK TAŠA Karate Klub Shotokan Kranj
kumite mladinci -55 kg (0)
kumite mladinci -61 kg (7)
1. place   ZIDAR DOMEN Karate Klub Trbovlje
2. place   SALKIČ ERVIN Karate Klub Trbovlje
3. place   PETERNEL ŽAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. place   TOPLIčANEC KRISTIAN Karate klub Globus Čakovec
kumite mladinci -68 kg (7)
1. place   KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Zveza Slovenije
2. place   HUDALES TOMAŽ Društvo Za Karate Celje
3. place   SKOTNIK SANI Karate Klub Radenci Shotokan
3. place   PODPEČAN LAN Karate Klub Polzela
kumite mladinci -76 kg (10)
1. place   KALABIć ALEKSANDAR Delta
2. place   BIRAČ LUKA Slavonski Brod
3. place   ISAKOVIĆ ALEN Karate Klub Trbovlje
3. place   PLASKAN JURIJ Karate Klub Žalec
kumite mladinci +76 kg (4)
1. place   MLAKAR JAN Karate društvo Loče
2. place   KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. place   ZLATKOV TEODOR Karate Zveza Slovenije
3. place   GAAL JAKA Karate Klub Radvanje
kumite mladinke -48 kg (0)
kumite mladinke -53 kg (5)
1. place   KVAS TJAŠA Karate Klub Žalec
2. place   HABJAN NUšA Karate Klub Postojna
3. place   GRUER SARJ ASD SPORT PLANET
3. place   UGOVšEK ALENKA Karate Klub Žalec
kumite mladinke -59 kg (4)
1. place   POTISK LAURA Karate Zveza Slovenije
2. place   DEBELJAK HANA Karate Zveza Slovenije
3. place   STOJKOVIć PETRA Karate klub Karlovac 1969
3. place   ŠENICA NIKA Karate Klub Polzela
kumite mladinke +59 kg (7)
1. place   VUKOVIC MARINA Karate Pinzgau
2. place   ŽERJAV NUŠA Karate Zveza Slovenije
3. place   NAMOINI MARTINA ASD SPORT PLANET
3. place   LOZOVINA LANA DALMACIJA SPLIT
kata ekipa dečki 8-10 let (2)
1. place   KK RADGONA 1 (REIHS,ŠAJNOVIČ,PETEK) REIHS,ŠAJNOVIČ,PETEK
2. place   KK POSTOJNA 1 (BOJC,RUDONJIĆ,SUBOTIČ) BOJC,RUDONJIĆ,SUBOTIČ
kata ekipa deklice 8-10 let (4)
1. place   KK TIGER 1 (ALETIĆ,IKIĆ,OSMIĆ) ALETIĆ,IKIĆ,OSMIĆ
2. place   KK LJUTOMER 1 (JANŽEKOVIČ,RAUTER,PLOHL) JANŽEKOVIČ,RAUTER,PLOHL
3. place   SH. POSTOJNA 1 (JANŽEKOVIČ,RAUTER,PLOHL) SAVKOVIĆ,LIŠINOVIĆ,IVANOVIĆ
3. place   KK KIK 1 (BLAŽAK,KUNTIĆ,RAJAČIĆ) BLAŽAK,KUNTIĆ,RAJAČIĆ
kata ekipa kadeti-mladinci (0)
kata ekipa kadetinje-mladinke (2)
1. place   KK KRANJ 1 (DROBNJAK,ETEROVIČ) DROBNJAK,ETEROVIČ
2. place   KK MAWASHI 1 (ĐAKOVIĆ,MAGAJNA) ĐAKOVIĆ,MAGAJNA
kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let (3)
1. place   KK KRANJ 2 (KOTNIK,LEBEN,POLAK) KOTNIK,LEBEN,POLAK
2. place   KK KRANJ 1 (DRAKSLER,ČUHALEV,BALDŽIEV) DRAKSLER,ČUHALEV,BALDŽIEV
3. place   SH. POSTOJNA 1 (DRAKSLER,ČUHALEV,BALDŽIEV) LIŠINOVIĆ,OSMANAJ,STOJANOVIĆ
kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let (0)
kumite ekipa člani open (3)
kumite ekipa članice open (0)
kumite ekipa kadeti open (0)
kumite ekipa kadetinje open (4)
1. place   KK LJUBLJANA 1 (LAMPIČ,MOLNAR,ŽIBRET) LAMPIČ,MOLNAR,ŽIBRET
2. place   KK POLZELA 1 (AVŽNER,BERGANT,BIKIČ) AVŽNER,BERGANT,BIKIČ
3. place   KK MAWASHI 1 (AVŽNER,BERGANT,BIKIČ) KOBAL - PAHOR,MAGAJNA,LIKAR
kumite ekipa mladinci open (2)
1. place   PINZGAU 1 (NOORI,VELADZIC,NORI,SADIKOVIC) NOORI,VELADZIC,NORI,SADIKOVIC
2. place   KK POLZELA 1 (BAŠIČ FEKONJA,RIOSA NOVAK) BAŠIČ FEKONJA,RIOSA NOVAK
kumite ekipa mladinke open (2)
1. place   PINZGAU 1 (VUKOVIC,LEDERER) VUKOVIC,LEDERER
2. place   KK POLZELA 1 (ŠENICA,ŽERJAV) ŠENICA,ŽERJAV