SLOVENIA OPEN 2019

Sport hall tri Lilije Laško ( Laško , Laško )



Države
6
Klubi
62
Skupaj prijave
414
Skupaj nastopi
497
Prijave ženske
184
Nastopi ženske
228
Prijave moški
230
Nastopi moški
269
Prijavljene ekipe
22
Ženske ekipe
15
Moške ekipe
7


Države
1 AUSTRIA
2 CROATIA
3 ITALY
4 MACEDONIA, THE FORMER YUGOSLAV REPUBLIC OF
5 SERBIA
6 SLOVENIA
Prijavleni klubi
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 ASD SPORT PLANET
3 DALMACIJA SPLIT
4 DELTA
5 DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
6 HRVATSKI KARATE SAVEZ
7 KARATE DRUŠTVO LOČE
8 KARATE FEDERACIJA SRBIJE
9 KARATE FEDERATION OF MACEDONIA
10 KARATE KLUB ALFA
11 KARATE KLUB BRANIK MARIBOR
12 KARATE KLUB BREŽICE
13 KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
14 KARATE KLUB BUSHIDO, ZAGREB
15 KARATE KLUB CERKNICA
16 KARATE KLUB ČRNOMELJ
17 KARATE KLUB CROATIA
18 KARATE KLUB GLOBUS ČAKOVEC
19 KARATE KLUB KARLOVAC 1969
20 KARATE KLUB KOLEKTOR IDRIJA
21 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
22 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
23 KARATE KLUB KRANJ
24 KARATE KLUB LEV
25 KARATE KLUB LJUBLJANA
26 KARATE KLUB LOVRENC NA POHORJU
27 KARATE KLUB MAWASHI POSTOJNA
28 KARATE KLUB MON CHI
29 KARATE KLUB NOVO MESTO
30 KARATE KLUB PETROVČE
31 KARATE KLUB POLET
32 KARATE KLUB POLZELA
33 KARATE KLUB POSTOJNA
34 KARATE KLUB RADENCI SHOTOKAN
35 KARATE KLUB RADVANJE
36 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
37 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
38 KARATE KLUB SELNICA OB DRAVI
39 KARATE KLUB ŠENČUR
40 KARATE KLUB SHIHAN
41 KARATE KLUB SHOTOKAN AJDOVŠČINA
42 KARATE KLUB SHOTOKAN KRANJ
43 KARATE KLUB ŠIŠKA
44 KARATE KLUB SOKOL
45 KARATE KLUB TIGER VELENJE
46 KARATE KLUB TRBOVLJE
47 KARATE KLUB VELENJE
48 KARATE KLUB ŽALEC
49 KARATE KLUB ZMAJ
50 KARATE LOWER AUSTRIA
51 KARATE PINZGAU
52 KARATE-DO KLUB IG SHOTOKAN
53 KK KIK KLOŠTAR IVANIĆ
54 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
55 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
56 SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA
57 SHOTOKAN KARATE-DO KLUB GORNJA RADGONA
58 SLAVONSKI BROD
59 ŠPORTNO DRUŠTVO DINAMIK CELJE
60 ŠPORTNO DRUŠTVO GORICA NOVA GORICA
61 ŠPORTNO DRUŠTVO ZA KARATE GES
62 SPORTS LIFE (CRO)
63 TELESNO VZGOJNO DRUŠTVO PARTIZAN LJUTOMER

SLOVENIJA OPEN 2019  
  moški nad 16 let     moški do 16 let  
1. HORN MICHEL 1. ŠKET - MLINAR ALEKS
2. DOBRIČ IGOR 
3. BOBEK MATIJA
4. GLAVAČ MARKO
5. SEJDIJI NIK



  ženske nad 16 let  
1.  BEKČIČ DIANDRA
kata člani +16 (10)
1. mesto   STANKOVIĆ ANDRIJA KARATE FEDERACIJA SRBIJE
2. mesto   HARTL BOR Karate Zveza Slovenije
3. mesto   HARTL JAN Karate Zveza Slovenije
3. mesto   STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata članice +16 (9)
1. mesto   SIMONIČ MAšA Karate Zveza Slovenije
2. mesto   MLADEŽIĆ BOJANA KARATE FEDERACIJA SRBIJE
3. mesto   CELO FUNDA Karate Lower Austria
3. mesto   WIENINGER KRISTIN Karate Lower Austria
kata dečki (12)
1. mesto   HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   ZBIL GREGA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   REIHS JAKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata deklice (26)
1. mesto   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
2. mesto   POLAK TIA Karate Klub Kranj
3. mesto   JURIĆ KARLA Slavonski Brod
3. mesto   ZAGER HANA Karate klub Velenje
kata kadeti (8)
1. mesto   MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
3. mesto   KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata kadetinje (21)
1. mesto   GANZITTI NIA Karate Zveza Slovenije
2. mesto   CELO ISRA Karate Lower Austria
3. mesto   EćIMOVIć MATEA Slavonski Brod
3. mesto   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
kata malčice (21)
1. mesto   JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
2. mesto   STENDLER KLANJŠEK ŽIVA Društvo Za Karate Celje
3. mesto   MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   VANOVŠEK ZOJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata malčki (19)
1. mesto   SUBOTIč FILIP Karate Klub Postojna
2. mesto   MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   PRAH TILEN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   JURAJA VINKO Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kata ml. kadeti (14)
1. mesto   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   ŠOPER ERIK Karate Klub Alfa
3. mesto   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
3. mesto   BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
kata ml. kadetinje (16)
1. mesto   CELO SIMA Karate Lower Austria
2. mesto   ČEŠAREK SIMONA Karate Klub Trbovlje
3. mesto   OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   ZAGER HANA Karate klub Velenje
kata mladinci (11)
1. mesto   KOŠČEVIĆ LUKA KK KIK Kloštar Ivanić
2. mesto   VACCARI ALBERTO ASD SPORT PLANET
3. mesto   KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata mladinke (10)
1. mesto   CELO FUNDA Karate Lower Austria
2. mesto   GANZITTI NIA Karate Zveza Slovenije
3. mesto   CESAR PIA Karate Zveza Slovenije
3. mesto   CELO ISRA Karate Lower Austria
kata moški osebe s pos. potrebami (6)
kata najmlajše (9)
1. mesto   MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto   JOZIČ ELLA Karate klub Velenje
3. mesto   ŠTURLIć MAšA Karate klub Polet
kata najmlajši (5)
1. mesto   HAJRULAI LUAN, Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
3. mesto   JELEN GAL Karate klub Velenje
3. mesto   TOPčAGIć AMAR Karate Klub Tiger Velenje
kata ženska osebe s pos. potrebami (1)
kumite člani - 84 kg (7)
1. mesto   MURATI VEGIM KARATE FEDERATION OF MACEDONIA
2. mesto   BURLAK TIMOTEJ Karate Zveza Slovenije
3. mesto   JOVANOVIĆ BOJAN KARATE FEDERACIJA SRBIJE
kumite člani -60 kg (6)
1. mesto   SMILKOVSKI STOLE KARATE FEDERATION OF MACEDONIA
2. mesto   LACKOVIĆ KRISTIAN HRVATSKI KARATE SAVEZ
3. mesto   POVRŽENIĆ DINO HRVATSKI KARATE SAVEZ
3. mesto   BRLEK ROK Karate klub Lev
kumite člani -67 kg (11)
1. mesto   JOKSIĆ STEFAN KARATE FEDERACIJA SRBIJE
2. mesto   BERAK BORAN HRVATSKI KARATE SAVEZ
3. mesto   KONDIĆ LUKA HRVATSKI KARATE SAVEZ
3. mesto   ŠTIMAC STJEPAN HRVATSKI KARATE SAVEZ
kumite člani -75 kg (7)
1. mesto   SALAPURA ĐORĐE KARATE FEDERACIJA SRBIJE
2. mesto   MARINAC IVAN HRVATSKI KARATE SAVEZ
3. mesto   ZABORSKI PETAR KARATE FEDERATION OF MACEDONIA
3. mesto   ILIEVSKI DIMITAR KARATE FEDERATION OF MACEDONIA
kumite člani +84 kg (6)
1. mesto   ŽIVKOVIĆ ZVONIMIR HRVATSKI KARATE SAVEZ
2. mesto   JOKSIMOVIĆ STEFAN Karate Zveza Slovenije
3. mesto   BUNJEVAC JAKOV HRVATSKI KARATE SAVEZ
3. mesto   TEŠANOVIĆ ĐORĐE KARATE FEDERACIJA SRBIJE
kumite članice - 50 kg (4)
1. mesto   PEHAR JELENA HRVATSKI KARATE SAVEZ
2. mesto   PETROVIĆ SLAVKA KARATE FEDERACIJA SRBIJE
3. mesto   ČOKANOVIĆ KATARINA KARATE FEDERACIJA SRBIJE
3. mesto   KURBEGOVIĆ AJLA Karate Zveza Slovenije
kumite članice - 55 kg (5)
1. mesto   MILOVANOVIĆ ANIJA KARATE FEDERACIJA SRBIJE
2. mesto   NOVAK SARA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   GEORGIEVA JOVANA KARATE FEDERATION OF MACEDONIA
kumite članice -61 kg (4)
1. mesto   RISTIĆ TJAŠA Karate Zveza Slovenije
2. mesto   GAFURI VJOLCA KARATE FEDERATION OF MACEDONIA
kumite članice -68 kg (6)
1. mesto   PUŠNIK LINA Karate Zveza Slovenije
2. mesto   BEČIROVIĆ SADEA HRVATSKI KARATE SAVEZ
3. mesto   MANEVA BOJANA KARATE FEDERATION OF MACEDONIA
3. mesto   MOČEVIČ DAJANA KARATE FEDERACIJA SRBIJE
kumite članice + 68 kg (0)
kumite dečki -35 kg (14)
1. mesto   KUJUNDŽIĆ BORNA Slavonski Brod
2. mesto   TRATNIK ALEN Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto   RAMIĆ BELMIN Karate Klub Zmaj
3. mesto   FILIPIČ MARK Karate Klub Kolektor Idrija
kumite dečki -40 kg (4)
1. mesto   JELENKO BENJAMIN Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   TRBOVŠEK ŽIGA Karate Klub Polzela
3. mesto   MARINKOVIČ ANŽE Karate Klub Žalec
kumite dečki +40 kg (9)
1. mesto   STRAHIJA SVEN Karate klub Globus Čakovec
2. mesto   DERČA ALEKSEJ BENJAMIN Karate Klub Polzela
3. mesto   VALIŠER TIMOTEJ Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto   TOMC NACE Karate Klub Žalec
kumite deklice -35 kg (4)
1. mesto   PETKOVIĆ TJAŠA Karate Klub Brežice
2. mesto   RADIĆ MANJA Karate Klub Ljubljana
3. mesto   VALENČAK NELI Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   LAVRIČ SARA Karate Klub Brežice
kumite deklice -40 kg (6)
1. mesto   HAS DORA Slavonski Brod
2. mesto   STRAHIJA LAURA Karate klub Globus Čakovec
3. mesto   KURBEGOVIĆ EDNA Karate Klub Ljubljana
3. mesto   GRAJFONER LEVEC MAJA Karate Klub Ljubljana
kumite deklice +40 kg (7)
1. mesto   KORPAR ŽVEGLIČ CRISTINA Karate Klub Trbovlje
2. mesto   ŠEGAVIć LUCIJA Karate klub Karlovac 1969
3. mesto   JOšT ZALA Karate Klub Postojna
3. mesto   HUMAR GAJA Karate Klub Kolektor Idrija
kumite kadeti -52 kg (7)
1. mesto   LAVRIČ DAVID MATIJA Karate Klub Brežice
2. mesto   ARSENIć PETAR Karate Klub Postojna
3. mesto   ISAKOVIĆ KENAN Karate Klub Trbovlje
3. mesto   POŽARNIK KNEZ VID Športno Društvo Dinamik Celje
kumite kadeti -57 kg (15)
1. mesto   RAKOVNIK SVEN Društvo Za Karate Celje
2. mesto   VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   BAŠIČ FEKONJA MAI Karate Zveza Slovenije
3. mesto   TOPOLOVEC DOMEN Karate Klub Branik Maribor
kumite kadeti -63 kg (12)
1. mesto   RAKOVNIK SVEN Društvo Za Karate Celje
2. mesto   ADAMIč TIMON Karate Klub Ljubljana
3. mesto   MARKULJEVIČ MARKO Karate Klub Trbovlje
3. mesto   VALNER TIM Društvo Za Karate Celje
kumite kadeti -70 kg (6)
1. mesto   GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   KRŽIŠNIK GAL Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   MARKULJEVIČ UROŠ Karate Klub Trbovlje
3. mesto   ČIMŽAR ALEKS karate klub Šenčur
kumite kadeti +70 kg (4)
1. mesto   JORDAN TIMOTEJ Karate Zveza Slovenije
2. mesto   KRAJNC MIHA Karate Klub Selnica Ob Dravi
3. mesto   MALOBABIć ALEKSANDAR Karate klub Karlovac 1969
3. mesto   PODKRIŽNIK LUKA Karate društvo Loče
kumite kadetinje -47 kg (4)
1. mesto   MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
3. mesto   BETI EMILI Karate klub Globus Čakovec
3. mesto   BAŠAR EMA Karate Klub Shotokan Kranj
kumite kadetinje -54 kg (11)
1. mesto   LEDERER ALESSANDRA Karate Pinzgau
2. mesto   REPIČ JERCA Karate Zveza Slovenije
3. mesto   AVŽNER ZOJA Karate Klub Polzela
3. mesto   ARSENIČ SARA Karate Klub Postojna
kumite kadetinje +54 kg (17)
1. mesto   ŽIBRET ZALA MARIA Karate Klub Ljubljana
2. mesto   MOLNAR ELIZABETA Karate Zveza Slovenije
3. mesto   LOZOVINA LANA DALMACIJA SPLIT
3. mesto   BIKIČ TIANA Karate Klub Polzela
kumite malčice -30 kg (6)
1. mesto   VALENČAK NELI Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   MALOBABIć NINA Karate klub Karlovac 1969
3. mesto   PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   ŽAFRAN ISABELLA Društvo Za Karate Celje
kumite malčice -35 kg (3)
1. mesto   BELE ANA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   IVANOVIĆ ANA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   KRAMBERGER ZALA Karate Klub Polzela
kumite malčice +35 kg (3)
1. mesto   MEDIĆ ADELA Društvo Za Karate Celje
2. mesto   JANŽEKOVIČ NUšA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   MERC MAJA Karate Klub Šiška
kumite malčki -30 kg (11)
1. mesto   BIRAČ NIKOLA Slavonski Brod
2. mesto   SODIN LEON Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   ČORDAšEV TOMISLAV Karate klub Karlovac 1969
3. mesto   GOLEŽ PETER Društvo Za Karate Celje
kumite malčki -35 kg (5)
1. mesto   BLATNIK TAŠ Društvo Za Karate Celje
2. mesto   MERC JANEZ Karate klub Lev
3. mesto   RUDONJIĆ JOVAN Karate Klub Postojna
3. mesto   MLAČNIK AŽBE, Karate Klub Polzela
kumite malčki +35 kg (4)
1. mesto   OČKO GAL Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   KRŽIŠNIK LAN Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   HERMAN BENJAMIN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   GOSTIĆ STEFAN Karate Klub Shotokan Ajdovščina
kumite ml. kadeti -40 kg (7)
1. mesto   TOPLIčANEC NIKOLA Karate klub Globus Čakovec
2. mesto   LOČNIKAR MIHA Karate društvo Loče
3. mesto   ŽIBRET BOR Karate Klub Ljubljana
3. mesto   ŠOLAJA STEFAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
kumite ml. kadeti -45 kg (7)
1. mesto   STRAHIJA SVEN Karate klub Globus Čakovec
2. mesto   BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   LIPOVŠEK AMADEJ Društvo Za Karate Celje
3. mesto   MAKAROV ILLYA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
kumite ml. kadeti -50 kg (0)
kumite ml. kadeti +50 kg (14)
1. mesto   ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   KRŽIŠNIK GAL Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
kumite ml. kadetinje -40 kg (0)
kumite ml. kadetinje -45 kg (7)
1. mesto   STRAHIJA LAURA Karate klub Globus Čakovec
2. mesto   SODIN LARA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   MARCHESAN NIKITA ASD SPORT PLANET
3. mesto   JESENEK ROJŠEK ANEJA Karate Klub Polzela
kumite ml. kadetinje -50 kg (5)
1. mesto   JOšT ZALA Karate Klub Postojna
2. mesto   HUMAR GAJA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   BETI EMILI Karate klub Globus Čakovec
kumite ml. kadetinje +50 kg (7)
1. mesto   SAVANOVIć LANA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   ĐAKOVIć TIANA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   PETKOVIĆ SAŠA Karate Klub Brežice
3. mesto   MUZIK TAŠA Karate Klub Shotokan Kranj
kumite mladinci -55 kg (0)
kumite mladinci -61 kg (7)
1. mesto   ZIDAR DOMEN Karate Klub Trbovlje
2. mesto   SALKIČ ERVIN Karate Klub Trbovlje
3. mesto   PETERNEL ŽAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   TOPLIčANEC KRISTIAN Karate klub Globus Čakovec
kumite mladinci -68 kg (7)
1. mesto   KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Zveza Slovenije
2. mesto   HUDALES TOMAŽ Društvo Za Karate Celje
3. mesto   SKOTNIK SANI Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto   PODPEČAN LAN Karate Klub Polzela
kumite mladinci -76 kg (10)
1. mesto   KALABIć ALEKSANDAR Delta
2. mesto   BIRAČ LUKA Slavonski Brod
3. mesto   ISAKOVIĆ ALEN Karate Klub Trbovlje
3. mesto   PLASKAN JURIJ Karate Klub Žalec
kumite mladinci +76 kg (4)
1. mesto   MLAKAR JAN Karate društvo Loče
2. mesto   KLOBASA ALEKS Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   ZLATKOV TEODOR Karate Zveza Slovenije
3. mesto   GAAL JAKA Karate Klub Radvanje
kumite mladinke -48 kg (0)
kumite mladinke -53 kg (5)
1. mesto   KVAS TJAŠA Karate Klub Žalec
2. mesto   HABJAN NUšA Karate Klub Postojna
3. mesto   GRUER SARJ ASD SPORT PLANET
3. mesto   UGOVšEK ALENKA Karate Klub Žalec
kumite mladinke -59 kg (4)
1. mesto   POTISK LAURA Karate Zveza Slovenije
2. mesto   DEBELJAK HANA Karate Zveza Slovenije
3. mesto   STOJKOVIć PETRA Karate klub Karlovac 1969
3. mesto   ŠENICA NIKA Karate Klub Polzela
kumite mladinke +59 kg (7)
1. mesto   VUKOVIC MARINA Karate Pinzgau
2. mesto   ŽERJAV NUŠA Karate Zveza Slovenije
3. mesto   NAMOINI MARTINA ASD SPORT PLANET
3. mesto   LOZOVINA LANA DALMACIJA SPLIT
kata ekipa dečki 8-10 let (2)
1. mesto   KK RADGONA 1 (REIHS,ŠAJNOVIČ,PETEK) REIHS,ŠAJNOVIČ,PETEK
2. mesto   KK POSTOJNA 1 (BOJC,RUDONJIĆ,SUBOTIČ) BOJC,RUDONJIĆ,SUBOTIČ
kata ekipa deklice 8-10 let (4)
1. mesto   KK TIGER 1 (ALETIĆ,IKIĆ,OSMIĆ) ALETIĆ,IKIĆ,OSMIĆ
2. mesto   KK LJUTOMER 1 (JANŽEKOVIČ,RAUTER,PLOHL) JANŽEKOVIČ,RAUTER,PLOHL
3. mesto   SH. POSTOJNA 1 (JANŽEKOVIČ,RAUTER,PLOHL) SAVKOVIĆ,LIŠINOVIĆ,IVANOVIĆ
3. mesto   KK KIK 1 (BLAŽAK,KUNTIĆ,RAJAČIĆ) BLAŽAK,KUNTIĆ,RAJAČIĆ
kata ekipa kadeti-mladinci (0)
kata ekipa kadetinje-mladinke (2)
1. mesto   KK KRANJ 1 (DROBNJAK,ETEROVIČ) DROBNJAK,ETEROVIČ
2. mesto   KK MAWASHI 1 (ĐAKOVIĆ,MAGAJNA) ĐAKOVIĆ,MAGAJNA
kata ekipa mlajše kadetinje 11-13 let (3)
1. mesto   KK KRANJ 2 (KOTNIK,LEBEN,POLAK) KOTNIK,LEBEN,POLAK
2. mesto   KK KRANJ 1 (DRAKSLER,ČUHALEV,BALDŽIEV) DRAKSLER,ČUHALEV,BALDŽIEV
3. mesto   SH. POSTOJNA 1 (DRAKSLER,ČUHALEV,BALDŽIEV) LIŠINOVIĆ,OSMANAJ,STOJANOVIĆ
kata ekipa mlajši kadeti 11-13 let (0)
kumite ekipa člani open (3)
kumite ekipa članice open (0)
kumite ekipa kadeti open (0)
kumite ekipa kadetinje open (4)
1. mesto   KK LJUBLJANA 1 (LAMPIČ,MOLNAR,ŽIBRET) LAMPIČ,MOLNAR,ŽIBRET
2. mesto   KK POLZELA 1 (AVŽNER,BERGANT,BIKIČ) AVŽNER,BERGANT,BIKIČ
3. mesto   KK MAWASHI 1 (AVŽNER,BERGANT,BIKIČ) KOBAL - PAHOR,MAGAJNA,LIKAR
kumite ekipa mladinci open (2)
1. mesto   PINZGAU 1 (NOORI,VELADZIC,NORI,SADIKOVIC) NOORI,VELADZIC,NORI,SADIKOVIC
2. mesto   KK POLZELA 1 (BAŠIČ FEKONJA,RIOSA NOVAK) BAŠIČ FEKONJA,RIOSA NOVAK
kumite ekipa mladinke open (2)
1. mesto   PINZGAU 1 (VUKOVIC,LEDERER) VUKOVIC,LEDERER
2. mesto   KK POLZELA 1 (ŠENICA,ŽERJAV) ŠENICA,ŽERJAV