Individualno KATA - Prva 3 mjesta


NAJMLAJŠI
Cijeli popis bodova

1. mjesto JURAK MIHA (3 nastupi) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 16.00 točke
2. mjesto XHEMA TIAN (3 nastupi) Karate Klub Postojna 11.00 točke
3. mjesto HODAJ AMAR (2 Vd) Karate Klub Rudar Velenje 10.00 točke

NAJMLAJŠE
Cijeli popis bodova

1. mjesto MRKONJIĆ IVA (3 nastupi) Karate klub Velenje 17.00 točke
2. mjesto ŠTERN GAJA (3 nastupi) Karate Klub Brežice 12.00 točke
3. mjesto PETAN ZARJA (3 nastupi) Karate Klub Rogaška Slatina 10.00 točke

MALČKI
Cijeli popis bodova

1. mjesto KOREN ERAZEM MARK (2 Vd) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 11.00 točke
2. mjesto MAKALIć EMIR (2 Vd) Karate klub Seki 9.00 točke
3. mjesto MAJER TILEN (2 Vd) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 9.00 točke

MALČICE
Cijeli popis bodova

1. mjesto PISNIK SARA (2 Vd) Karate klub Velenje 9.00 točke
2. mjesto TRBALIć INAYA (2 Vd) Karate Klub Rudar Velenje 9.00 točke
3. mjesto SIGMUND EMILIJA (2 Vd) Karate klub Radeče 8.00 točke

DEČKI
Cijeli popis bodova

1. mjesto KUNST NEJC (3 nastupi) Društvo Za Karate Celje 15.00 točke
2. mjesto HOZANOVIČ ARMAN (3 nastupi) Karate Klub Trbovlje 15.00 točke
3. mjesto MAVSAR TADEJ (2 Vd) Karate klub Seki 9.00 točke

DEKLICE
Cijeli popis bodova

1. mjesto MILJATOVIĆ ANDJELA (3 nastupi) Karate klub Seki 18.00 točke
2. mjesto KRISTIć KAROLINA (3 nastupi) Karate klub Seki 14.00 točke
3. mjesto POPIJAČ SOFIA (3 nastupi) Karate Klub Brežice 9.00 točke

MLAJŠI KADETI
Cijeli popis bodova

1. mjesto JURAJA VINKO (3 nastupi) KARATE KLUB BUSHIDO 16.00 točke
2. mjesto OVNIČ TIAN (2 Vd) Karate Klub Trbovlje 12.00 točke
3. mjesto MILJATOVIČ ALEKSA (3 nastupi) Karate klub Seki 10.00 točke

MLAJŠI KADETINJE
Cijeli popis bodova

1. mjesto PISNIK MAJA MARI (3 nastupi) Karate klub Velenje 18.00 točke
2. mjesto JERŠIČ ŽANA (3 nastupi) Karate klub Seki 14.00 točke
3. mjesto VERčKO ANA (3 nastupi) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 11.00 točke

KADETI
Cijeli popis bodova

1. mjesto CICVARIĆ LUKA (3 nastupi) Karate Klub Brežice 18.00 točke
2. mjesto SUBOTIć FILIP (3 nastupi) Karate Klub Postojna 13.00 točke
3. mjesto REIHS JAKA (2 Vd) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 9.00 točke

KADETINJE
Cijeli popis bodova

1. mjesto MAVSAR TAJDA (3 nastupi) Karate klub Seki 16.00 točke
2. mjesto KREGAR GABRIJELA (3 nastupi) Karate klub Seki 10.00 točke
3. mjesto CEKOVA VANNA (2 Vd) Karate Klub Kranj 9.00 točke

MLADINCI
Cijeli popis bodova

1. mjesto MEšANOVIć BENJAMIN (3 nastupi) Karate klub Velenje 12.00 točke
2. mjesto BAJGOT NACE (3 nastupi) Karate klub Selnica ob Dravi 9.00 točke
3. mjesto AHMIčEVIć BENJAMIN (3 nastupi) Karate klub Seki 6.50 točke

MLADINKE
Cijeli popis bodova

1. mjesto LAKNER MAJA (3 nastupi) Karate Klub Brežice 14.00 točke
2. mjesto LIšINOVIć ELMA (3 nastupi) Shotokan Karate Klub Postojna 13.00 točke
3. mjesto LAZANSKI MAJA (3 nastupi) Karate Klub Brežice 13.00 točke

MLAJŠI ČLANI
Cijeli popis bodova

MLAJŠE ČLANICE
Cijeli popis bodova

ČLANI
Cijeli popis bodova

1. mjesto SLUGA JURE (3 nastupi) Karate klub Seki 9.00 točke
2. mjesto PIVIć EVELIN (3 nastupi) Karate klub Seki 8.00 točke
3. mjesto STERNIšA NEJC (2 Vd) Karate Klub Mawashi Postojna 8.00 točke

ČLANICE
Cijeli popis bodova

1. mjesto NADIŽAR LANA TISA (2 Vd) Karate Klub Kranj 12.00 točke
2. mjesto ČVOROVIć ALEKSANDRA (3 nastupi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 12.00 točke
3. mjesto GANZITTI NIA (2 Vd) Karate Klub Radvanje 8.00 točke

Prijava

e-Karate SEMAFOR

Sponzori


Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

pokali-sketa
D4, računalniške storitve