Posamezno KATA - Prva 3 mesta


NAJMLAJŠI
Celotni seznam točk

1. mesto JURAK MIHA (3 nastopi) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 16.00 točk
2. mesto XHEMA TIAN (3 nastopi) Karate Klub Postojna 11.00 točk
3. mesto HODAJ AMAR (2 nastopa) Karate Klub Rudar Velenje 10.00 točk

NAJMLAJŠE
Celotni seznam točk

1. mesto MRKONJIĆ IVA (3 nastopi) Karate klub Velenje 17.00 točk
2. mesto ŠTERN GAJA (3 nastopi) Karate Klub Brežice 12.00 točk
3. mesto PETAN ZARJA (3 nastopi) Karate Klub Rogaška Slatina 10.00 točk

MALČKI
Celotni seznam točk

1. mesto KOREN ERAZEM MARK (2 nastopa) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 11.00 točk
2. mesto MAKALIć EMIR (2 nastopa) Karate klub Seki 9.00 točk
3. mesto MAJER TILEN (2 nastopa) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 9.00 točk

MALČICE
Celotni seznam točk

1. mesto PISNIK SARA (2 nastopa) Karate klub Velenje 9.00 točk
2. mesto TRBALIć INAYA (2 nastopa) Karate Klub Rudar Velenje 9.00 točk
3. mesto SIGMUND EMILIJA (2 nastopa) Karate klub Radeče 8.00 točk

DEČKI
Celotni seznam točk

1. mesto KUNST NEJC (3 nastopi) Društvo Za Karate Celje 15.00 točk
2. mesto HOZANOVIČ ARMAN (3 nastopi) Karate Klub Trbovlje 15.00 točk
3. mesto MAVSAR TADEJ (2 nastopa) Karate klub Seki 9.00 točk

DEKLICE
Celotni seznam točk

1. mesto MILJATOVIĆ ANDJELA (3 nastopi) Karate klub Seki 18.00 točk
2. mesto KRISTIć KAROLINA (3 nastopi) Karate klub Seki 14.00 točk
3. mesto POPIJAČ SOFIA (3 nastopi) Karate Klub Brežice 9.00 točk

MLAJŠI KADETI
Celotni seznam točk

1. mesto JURAJA VINKO (3 nastopi) KARATE KLUB BUSHIDO 16.00 točk
2. mesto OVNIČ TIAN (2 nastopa) Karate Klub Trbovlje 12.00 točk
3. mesto MILJATOVIČ ALEKSA (3 nastopi) Karate klub Seki 10.00 točk

MLAJŠI KADETINJE
Celotni seznam točk

1. mesto PISNIK MAJA MARI (3 nastopi) Karate klub Velenje 18.00 točk
2. mesto JERŠIČ ŽANA (3 nastopi) Karate klub Seki 14.00 točk
3. mesto VERčKO ANA (3 nastopi) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 11.00 točk

KADETI
Celotni seznam točk

1. mesto CICVARIĆ LUKA (3 nastopi) Karate Klub Brežice 18.00 točk
2. mesto SUBOTIć FILIP (3 nastopi) Karate Klub Postojna 13.00 točk
3. mesto REIHS JAKA (2 nastopa) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 9.00 točk

KADETINJE
Celotni seznam točk

1. mesto MAVSAR TAJDA (3 nastopi) Karate klub Seki 16.00 točk
2. mesto KREGAR GABRIJELA (3 nastopi) Karate klub Seki 10.00 točk
3. mesto CEKOVA VANNA (2 nastopa) Karate Klub Kranj 9.00 točk

MLADINCI
Celotni seznam točk

1. mesto MEšANOVIć BENJAMIN (3 nastopi) Karate klub Velenje 12.00 točk
2. mesto BAJGOT NACE (3 nastopi) Karate klub Selnica ob Dravi 9.00 točk
3. mesto AHMIčEVIć BENJAMIN (3 nastopi) Karate klub Seki 6.50 točk

MLADINKE
Celotni seznam točk

1. mesto LAKNER MAJA (3 nastopi) Karate Klub Brežice 14.00 točk
2. mesto LIšINOVIć ELMA (3 nastopi) Shotokan Karate Klub Postojna 13.00 točk
3. mesto LAZANSKI MAJA (3 nastopi) Karate Klub Brežice 13.00 točk

MLAJŠI ČLANI
Celotni seznam točk

MLAJŠE ČLANICE
Celotni seznam točk

ČLANI
Celotni seznam točk

1. mesto SLUGA JURE (3 nastopi) Karate klub Seki 9.00 točk
2. mesto PIVIć EVELIN (3 nastopi) Karate klub Seki 8.00 točk
3. mesto STERNIšA NEJC (2 nastopa) Karate Klub Mawashi Postojna 8.00 točk

ČLANICE
Celotni seznam točk

1. mesto NADIŽAR LANA TISA (2 nastopa) Karate Klub Kranj 12.00 točk
2. mesto ČVOROVIć ALEKSANDRA (3 nastopi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 12.00 točk
3. mesto GANZITTI NIA (2 nastopa) Karate Klub Radvanje 8.00 točk

Prijava

e-Karate SEMAFOR

Povezave


Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

pokali-sketa
D4, računalniške storitve