Slovensko
English
Hrvatski
Nadolazeća takmičenja
Završena takmičenja
Bodovanja
Godina 2024
Godina 2023
Godina 2022
Godina 2021
Godina 2020
Godina 2019
Godina 2018
Konkurenti
Godina 2024
Godina 2023
Godina 2022
Godina 2021
Godina 2020
Godina 2019
Godina 2018
Seminari
Karate kalendar
KZS - Karate
Natrag
Individualno KUMITE - MLAJŠI KADETI
#
Natjecatelj
Klub
točke
1
KRžIšNIK LAN
(2 Vd)
Karate Klub Kolektor Idrija
12.00
2
FILIPIč MARK
(2 Vd)
Karate Klub Kolektor Idrija
12.00
3
DONKO MATIC
(2 Vd)
Karate Klub Radvanje
12.00
4
MLINARIč MAX
(2 Vd)
Karate Klub Radvanje
10.00
5
MLAKAR LUKA
(2 Vd)
Karate Klub Kolektor Idrija
10.00
6
HMELAK TIBOR
(2 Vd)
Shotokan Karate Klub Oplotnica
9.00
7
JELENKO BENJAMIN
(2 Vd)
Shotokan Karate Klub Oplotnica
8.00
8
HARALOVIć DANIEL
(2 Vd)
Karate Klub Trbovlje
8.00
9
DERčA BENJAMIN ALEKSEJ
(2 Vd)
Karate Klub Polzela
7.50
10
MUHIć DIN
(2 Vd)
Karate Klub Kolektor Idrija
7.50
11
ROLA LUKA
(2 Vd)
Karate Klub Kovinar Maribor
7.00
12
BREMEC ALJAž
(2 Vd)
Shotokan Karate Klub Bohinj
6.00
13
SUBOTIć FILIP
(2 Vd)
Karate Klub Postojna
6.00
14
MIHELIč MAJ
(2 Vd)
Karate Klub Cerknica
6.00
15
SADIKOVIć MUHAMMED
(1 Nastup)
Karate klub Šenčur
6.00
16
ŠKRABAR MAKS
(2 Vd)
Karate Klub Žalec
5.00
17
MLINARIč NIK
(2 Vd)
Karate Klub Radvanje
5.00
18
GOLEž PETER
(1 Nastup)
Društvo Za Karate Celje
5.00
19
ŠTANDEKER LUKA
(1 Nastup)
Karate Klub Kovinar Maribor
5.00
20
MALI NACE
(2 Vd)
Karate Klub Kranj
4.00
21
LAPAJNE VORANC
(1 Nastup)
Karate Klub Kolektor Idrija
4.00
22
BAUMAN GAL
(1 Nastup)
Karate Klub Kovinar Maribor
4.00
23
CEKOV TIMOTEJ
(2 Vd)
Karate Klub Kranj
3.00
24
DRNOVšEK ENEJ
(1 Nastup)
Karate Klub Trbovlje
3.00
25
MARKOVIč MATEVž
(1 Nastup)
Karate Klub Kranj
3.00
26
KELEMAN VUK
(1 Nastup)
Karate Klub Kranj
3.00
27
KRALJ PATRIK
(1 Nastup)
Karate Klub Cerknica
3.00
28
GAčIć ALEKSANDER
(2 Vd)
Karate Klub Kranj
2.00
29
TOMPLAK NEJC
(1 Nastup)
Karate Klub Žalec
2.00
30
VOZEL LAN
(1 Nastup)
Karate Klub Trbovlje
2.00
31
BOžIč BENO
(1 Nastup)
Karate Klub Kolektor Idrija
2.00
32
PRKIč JAKA
(1 Nastup)
Karate Klub Žalec
2.00
33
GOSTIć STEFAN
(1 Nastup)
Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2.00
34
JEVšOVAR URH
(1 Nastup)
Društvo Za Karate Celje
2.00
35
NABERGOJ VID
(1 Nastup)
Karate Klub Shotokan Ajdovščina
1.00
36
NOVAK IZAK
(1 Nastup)
Karate Klub Kranj
1.00
37
HRIBERNIK GAL
(1 Nastup)
Karate Klub Cerknica
1.00
38
PERMOZER MARC
(1 Nastup)
Karate Klub Kolektor Idrija
1.00
39
FIRšT ANEJ
(1 Nastup)
Športno Društvo Dinamik Celje
1.00
Prijava
Korisničko ime
Zaporka
Zaboravili ste zaporku?
Registracija novog kluba
e-Karate SEMAFOR
e-Karate SEMAFOR
Sponzori