Individualno KUMITE - Prva 3 mjesta


MALČKI
Cijeli popis bodova

1. mjesto ČESEN BORIS (2 Vd) Karate Klub Mawashi Postojna 11.00 točke
2. mjesto STENDLER KLANJŠEK ŽAN (2 Vd) Društvo Za Karate Celje 6.00 točke
3. mjesto ŠABEC ALJOšA (1 Nastup) Karate Klub Mawashi Postojna 6.00 točke

MALČICE
Cijeli popis bodova

1. mjesto TORKAR AJDA (2 Vd) Karate Klub Shotokan Kranj 5.50 točke
2. mjesto VATOVEC JAGODA (2 Vd) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 4.00 točke
3. mjesto PURIĆ ADRIJANA (1 Nastup) Karate klub Lev 4.00 točke

DEČKI
Cijeli popis bodova

1. mjesto MILEV MATEJ (2 Vd) Karate Klub Shotokan Kranj 11.00 točke
2. mjesto VATOVEC ERNEST (2 Vd) KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA 10.00 točke
3. mjesto TRAMŠEK ALEKS (2 Vd) KARATE KLUB BUSHIDO 8.00 točke

DEKLICE
Cijeli popis bodova

1. mjesto MEDIĆ ADELA (2 Vd) Društvo Za Karate Celje 12.00 točke
2. mjesto MLAKAR NIKA (2 Vd) Karate Klub Kolektor Idrija 12.00 točke
3. mjesto JELENKO NINA (2 Vd) Shotokan Karate Klub Oplotnica 9.00 točke

MLAJŠI KADETI
Cijeli popis bodova

1. mjesto FILIPIČ MARK (2 Vd) Karate Klub Kolektor Idrija 12.00 točke
2. mjesto DONKO MATIC (2 Vd) Karate Klub Radvanje 12.00 točke
3. mjesto KRŽIŠNIK LAN (2 Vd) Karate Klub Kolektor Idrija 12.00 točke

MLAJŠI KADETINJE
Cijeli popis bodova

KADETI
Cijeli popis bodova

1. mjesto ZARIČ VID (3 nastupi) Karate Klub Kovinar Maribor 16.00 točke
2. mjesto TRATNIK ALEN (3 nastupi) Karate Klub Radenci Shotokan 12.00 točke
3. mjesto KUNŠTEK NEJC (3 nastupi) Karate Klub Rogaška Slatina 11.00 točke

KADETINJE
Cijeli popis bodova

1. mjesto PETKOVIĆ SAŠA (3 nastupi) Klub borilnih veščin Fight Club Shony 15.00 točke
2. mjesto JESENEK ROJŠEK ANEJA (3 nastupi) Karate Klub Polzela 14.00 točke
3. mjesto MUZIK TAŠA (2 Vd) Karate Klub Ljubljana 12.00 točke

MLADINCI
Cijeli popis bodova

1. mjesto MARKULJEVIČ UROŠ (3 nastupi) Karate Klub Trbovlje 18.00 točke
2. mjesto ČRNčEC ANEL (3 nastupi) Karate Klub Radvanje 15.00 točke
3. mjesto RADIĆ LUKA (4 nastupi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 13.00 točke

MLADINKE
Cijeli popis bodova

1. mjesto MOLNAR ELIZABETA (3 nastupi) Karate Klub Ljubljana 15.00 točke
2. mjesto ŽIBRET ZALA MARIA (2 Vd) Karate Klub Ljubljana 11.00 točke
3. mjesto GOLAČ AJDA (3 nastupi) Karate klub Seki 10.00 točke

Prijava

Sponzori


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve