Karate Klub Seki Sv. Jernej



1. Pokalna tekma KZS

# Grad Natjecatelj Kategorija točke
1 1. mjesto GANZITTI NIA kata kadetinje (15) 6.00
2 1. mjesto HAJRULAI LUAN, kata najmlajši (10) 6.00
3 1. mjesto HRIBAR GAJA kata malčice (24) 6.00
4 1. mjesto MILJATOVIĆ ANDJELA, kata najmlajše (11) 6.00
5 1. mjesto STERNIŠA NEJC kata kadeti (16) 6.00
6 2. mjesto HLASTEC KIAN kata dečki (22) 5.00
7 2. mjesto KLOBASA ALEKS kumite mladinci +76 kg (4) 3.00
8 3.. mjesto KLOBASA ALEKS kata mladinci (4) 2.00
9 3.. mjesto OČKO GAL kumite malčki +30 kg (10) 3.00
10 3.. mjesto SLUGA JURE kata kadeti (16) 3.00
11 5. mjesto GORENŠEK VID kata dečki (22) 2.00
12 5. mjesto GORENŠEK VID kumite dečki -45 kg (8) 2.00
13 5. mjesto HRIBAR GAJA kumite malčice +30 kg (9) 2.00
14 6. mjesto CENTRIH PATRICIJA, kata kadetinje (15) 1.00
15 6. mjesto GORENŠEK TILEN kumite ml. kadeti -55 kg (9) 1.00
16 6. mjesto OČKO GAL kata malčki (31) 1.00
17 6. mjesto TOMAŽIČ EVA kata ml. kadetinje (23) 1.00
18 4. mjesto KK SEKI 1 kata ekipa malčki (8) 3.00
19 2. mjesto KK SEKI 1 kata ekipa malčice (3) 3.00
20 1. mjesto KK SEKI 1 kata ekipa dečki (4) 4.00
21 1. mjesto KK SEKI 1 kata ekipa ml. kadeti (5) 4.00
22 1. mjesto KK SEKI 1 kata ekipa kadetinje (2) 3.00
73.00

2. Pokalna tekma KZS

# Grad Natjecatelj Kategorija točke
1 1. mjesto GANZITTI NIA kata kadetinje (14) 6.00
2 1. mjesto HAJRULAI LUAN, kata najmlajši (11) 6.00
3 1. mjesto KLOBASA ALEKS kumite mladinci +76 kg (3) 4.00
4 1. mjesto OČKO GAL kumite malčki +30 kg (15) 6.00
5 1. mjesto STERNIŠA NEJC kata kadeti (9) 6.00
6 2. mjesto HLASTEC KIAN kata dečki (33) 5.00
7 3. mjesto CENTRIH ALEKSANDRA, kata mladinke (5) 2.50
8 3. mjesto GANZITTI NOAH kata dečki (33) 4.00
9 3. mjesto KLOBASA ALEKS kata mladinci (7) 4.00
10 3. mjesto MILJATOVIĆ ANDJELA, kata najmlajše (16) 4.00
11 3. mjesto NOVAK SARA, kata kadetinje (14) 4.00
12 3. mjesto OSMANOVIĆ DALAL kata malčice (29) 4.00
13 3.. mjesto GORENŠEK VID kumite dečki -45 kg (10) 3.00
14 5. mjesto MILJATOVIČ ALEKSA, kata malčki (30) 2.00
15 6. mjesto OČKO GAL kata malčki (30) 1.00
16 1. mjesto KK SEKI 1 kata ekipa najmlajše (1) 3.00
17 3. mjesto KK SEKI 1 kata ekipa malčki (7) 4.00
18 1. mjesto KK SEKI 1 kata ekipa malčice (4) 4.00
19 1. mjesto KK SEKI 1 kata ekipa dečki (6) 6.00
20 1. mjesto KK SEKI 1 kata ekipa ml. kadeti (3) 4.00
21 1. mjesto KK SEKI 1 kata ekipa kadeti (2) 3.00
22 2. mjesto KK SEKI 1 kata ekipa kadetinje (3) 3.00
88.50

3. Pokalna tekma KZS

# Grad Natjecatelj Kategorija točke
1 1. mjesto GANZITTI NIA kata kadetinje (11) 6.00
2 1. mjesto HAJRULAI LUAN, kata najmlajši (9) 6.00
3 1. mjesto HLASTEC KIAN kata dečki (22) 6.00
4 1. mjesto KLOBASA ALEKS kumite mladinci +76 kg (3) 4.00
5 1. mjesto MILJATOVIĆ ANDJELA, kata najmlajše (11) 6.00
6 1. mjesto STERNIŠA NEJC kata kadeti (9) 6.00
7 2. mjesto NOVAK SARA, kata kadetinje (11) 5.00
8 2. mjesto OČKO GAL kumite malčki +30 kg (15) 5.00
9 2. mjesto TOMAŽIČ EVA kata ml. kadetinje (21) 5.00
10 3. mjesto GORENŠEK VID kumite dečki -45 kg (10) 4.00
11 3. mjesto LONČARIČ ZOJA kata malčice (26) 4.00
12 3.. mjesto OČKO GAL kata malčki (24) 3.00
13 3.. mjesto VANOVŠEK ENEJ, kata ml. kadeti (15) 3.00
14 5. mjesto CENTRIH ALEKSANDRA, kata mladinke (10) 2.00
15 6. mjesto GORENŠEK VID kata dečki (22) 1.00
16 6. mjesto MILJATOVIČ ALEKSA, kata malčki (24) 1.00
17 6. mjesto OSMANOVIĆ DALAL kata malčice (26) 1.00
18 6. mjesto SLUGA JURE kata kadeti (9) 1.00
19 1. mjesto KK SEKI 1 kata ekipa najmlajše (1) 3.00
20 2. mjesto KK SEKI 1 kata ekipa malčki (7) 5.00
21 3. mjesto KK SEKI 1 kata ekipa malčice (4) 2.50
22 3. mjesto KK SEKI 1 kata ekipa deklice (5) 2.50
23 1. mjesto KK SEKI 1 kata ekipa dečki (3) 4.00
24 2. mjesto KK SEKI 1 kata ekipa ml. kadeti (2) 1.00
25 1. mjesto KK SEKI 1 kata ekipa kadeti (2) 3.00
26 2. mjesto KK SEKI 1 kata ekipa kadetinje (2) 1.00
91.00
seštevek posameznih in ekipnih točk: 252.50

1. Pokalna tekma KZS

# Grad Natjecatelj Kategorija točke
1 1. mjesto GANZITTI NIA kata kadetinje () 6.00
2 1. mjesto HAJRULAI LUAN, kata najmlajši () 6.00
3 1. mjesto HRIBAR GAJA kata malčice () 6.00
4 1. mjesto MILJATOVIĆ ANDJELA, kata najmlajše () 6.00
5 1. mjesto STERNIŠA NEJC kata kadeti () 6.00
6 2. mjesto HLASTEC KIAN kata dečki () 5.00
7 2. mjesto KLOBASA ALEKS kumite mladinci +76 kg () 3.00
8 3.. mjesto KLOBASA ALEKS kata mladinci () 2.00
9 3.. mjesto OČKO GAL kumite malčki +30 kg () 3.00
10 3.. mjesto SLUGA JURE kata kadeti () 3.00
11 5. mjesto GORENŠEK VID kumite dečki -45 kg () 2.00
12 5. mjesto GORENŠEK VID kata dečki () 2.00
13 5. mjesto HRIBAR GAJA kumite malčice +30 kg () 2.00
14 6. mjesto CENTRIH PATRICIJA, kata kadetinje () 1.00
15 6. mjesto GORENŠEK TILEN kumite ml. kadeti -55 kg () 1.00
16 6. mjesto OČKO GAL kata malčki () 1.00
17 6. mjesto TOMAŽIČ EVA kata ml. kadetinje () 1.00
56.00

2. Pokalna tekma KZS

# Grad Natjecatelj Kategorija točke
1 1. mjesto GANZITTI NIA kata kadetinje () 6.00
2 1. mjesto HAJRULAI LUAN, kata najmlajši () 6.00
3 1. mjesto KLOBASA ALEKS kumite mladinci +76 kg () 4.00
4 1. mjesto OČKO GAL kumite malčki +30 kg () 6.00
5 1. mjesto STERNIŠA NEJC kata kadeti () 6.00
6 2. mjesto HLASTEC KIAN kata dečki () 5.00
7 3. mjesto CENTRIH ALEKSANDRA, kata mladinke () 2.50
8 3. mjesto GANZITTI NOAH kata dečki () 4.00
9 3. mjesto KLOBASA ALEKS kata mladinci () 4.00
10 3. mjesto MILJATOVIĆ ANDJELA, kata najmlajše () 4.00
11 3. mjesto NOVAK SARA, kata kadetinje () 4.00
12 3. mjesto OSMANOVIĆ DALAL kata malčice () 4.00
13 3.. mjesto GORENŠEK VID kumite dečki -45 kg () 3.00
14 5. mjesto MILJATOVIČ ALEKSA, kata malčki () 2.00
15 6. mjesto OČKO GAL kata malčki () 1.00
61.50

3. Pokalna tekma KZS

# Grad Natjecatelj Kategorija točke
1 1. mjesto GANZITTI NIA kata kadetinje () 6.00
2 1. mjesto HAJRULAI LUAN, kata najmlajši () 6.00
3 1. mjesto HLASTEC KIAN kata dečki () 6.00
4 1. mjesto KLOBASA ALEKS kumite mladinci +76 kg () 4.00
5 1. mjesto MILJATOVIĆ ANDJELA, kata najmlajše () 6.00
6 1. mjesto STERNIŠA NEJC kata kadeti () 6.00
7 2. mjesto NOVAK SARA, kata kadetinje () 5.00
8 2. mjesto OČKO GAL kumite malčki +30 kg () 5.00
9 2. mjesto TOMAŽIČ EVA kata ml. kadetinje () 5.00
10 3. mjesto GORENŠEK VID kumite dečki -45 kg () 4.00
11 3. mjesto LONČARIČ ZOJA kata malčice () 4.00
12 3.. mjesto OČKO GAL kata malčki () 3.00
13 3.. mjesto VANOVŠEK ENEJ, kata ml. kadeti () 3.00
14 5. mjesto CENTRIH ALEKSANDRA, kata mladinke () 2.00
15 6. mjesto GORENŠEK VID kata dečki () 1.00
16 6. mjesto MILJATOVIČ ALEKSA, kata malčki () 1.00
17 6. mjesto OSMANOVIĆ DALAL kata malčice () 1.00
18 6. mjesto SLUGA JURE kata kadeti () 1.00
69.00
seštevek ekipnih točk: 186.50

1. Pokalna tekma KZS

# Grad Shot / Kategorija točke
1 4. mjesto KK SEKI 1
( MILJATOVIČ ALEKSA,,OČKO GAL,RIZVANOVIĆ ENEJ, )
kata ekipa malčki (8)
3.00
2 2. mjesto KK SEKI 1
( HRIBAR GAJA,OSMANOVIĆ DALAL,LONČARIČ ZOJA )
kata ekipa malčice (3)
3.00
3 1. mjesto KK SEKI 1
( GORENŠEK VID,HLASTEC KIAN,OČKO GAL )
kata ekipa dečki (4)
4.00
4 1. mjesto KK SEKI 1
( GORENŠEK TILEN,HLASTEC KIAN,HLASTEC MARK )
kata ekipa ml. kadeti (5)
4.00
5 1. mjesto KK SEKI 1
( CENTRIH PATRICIJA,,NOVAK SARA,,TOMAŽIČ EVA )
kata ekipa kadetinje (2)
3.00
17.00

2. Pokalna tekma KZS

# Grad Shot / Kategorija točke
1 1. mjesto KK SEKI 1
( MILJATOVIĆ ANDJELA,,OČKO ARIANA,,TEŠIĆ ANA, )
kata ekipa najmlajše (1)
3.00
2 3. mjesto KK SEKI 1
( OSMANOVIĆ EMAR,RIZVANOVIĆ ENEJ,,OČKO GAL )
kata ekipa malčki (7)
4.00
3 1. mjesto KK SEKI 1
( VANOVŠEK ZOJA.,LONČARIČ ZOJA,OSMANOVIĆ DALAL )
kata ekipa malčice (4)
4.00
4 1. mjesto KK SEKI 1
( GORENŠEK VID,OČKO GAL,HLASTEC KIAN )
kata ekipa dečki (6)
6.00
5 1. mjesto KK SEKI 1
( VANOVŠEK ENEJ,,HLASTEC MARK,GORENŠEK TILEN )
kata ekipa ml. kadeti (3)
4.00
6 1. mjesto KK SEKI 1
( SLUGA JURE,STERNIŠA NEJC,VANOVŠEK ENEJ, )
kata ekipa kadeti (2)
3.00
7 2. mjesto KK SEKI 1
( CENTRIH PATRICIJA,,NOVAK SARA,,TOMAŽIČ EVA )
kata ekipa kadetinje (3)
3.00
27.00

3. Pokalna tekma KZS

# Grad Shot / Kategorija točke
1 1. mjesto KK SEKI 1
( MILJATOVIĆ ANDJELA,,TEŠIĆ ANA,,OČKO ARIANA, )
kata ekipa najmlajše (1)
3.00
2 2. mjesto KK SEKI 1
( OČKO GAL,OSMANOVIĆ EMAR,RIZVANOVIĆ ENEJ, )
kata ekipa malčki (7)
5.00
3 3. mjesto KK SEKI 1
( LONČARIČ ZOJA,OSMANOVIĆ DALAL,VANOVŠEK ZOJA. )
kata ekipa malčice (4)
2.50
4 3. mjesto KK SEKI 1
( VANOVŠEK ZOJA.,LONČARIČ ZOJA,OSMANOVIĆ DALAL )
kata ekipa deklice (5)
2.50
5 1. mjesto KK SEKI 1
( GORENŠEK VID,HLASTEC KIAN,OČKO GAL )
kata ekipa dečki (3)
4.00
6 2. mjesto KK SEKI 1
( HLASTEC MARK,VANOVŠEK ENEJ,,GORENŠEK TILEN )
kata ekipa ml. kadeti (2)
1.00
7 1. mjesto KK SEKI 1
( SLUGA JURE,STERNIŠA NEJC,VANOVŠEK ENEJ, )
kata ekipa kadeti (2)
3.00
8 2. mjesto KK SEKI 1
( CENTRIH PATRICIJA,,NOVAK SARA,,TOMAŽIČ EVA )
kata ekipa kadetinje (2)
1.00
22.00
seštevek ekipnih točk: 66.00

Prijava

Sponzori


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve