Karate Klub Seki Sv. Jernej



1. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto GANZITTI NIA kata kadetinje (15) 6.00
2 1. mesto HAJRULAI LUAN, kata najmlajši (10) 6.00
3 1. mesto HRIBAR GAJA kata malčice (24) 6.00
4 1. mesto MILJATOVIĆ ANDJELA, kata najmlajše (11) 6.00
5 1. mesto STERNIŠA NEJC kata kadeti (16) 6.00
6 2. mesto HLASTEC KIAN kata dečki (22) 5.00
7 2. mesto KLOBASA ALEKS kumite mladinci +76 kg (4) 3.00
8 3.. mesto KLOBASA ALEKS kata mladinci (4) 2.00
9 3.. mesto OČKO GAL kumite malčki +30 kg (10) 3.00
10 3.. mesto SLUGA JURE kata kadeti (16) 3.00
11 5. mesto GORENŠEK VID kumite dečki -45 kg (8) 2.00
12 5. mesto GORENŠEK VID kata dečki (22) 2.00
13 5. mesto HRIBAR GAJA kumite malčice +30 kg (9) 2.00
14 6. mesto CENTRIH PATRICIJA, kata kadetinje (15) 1.00
15 6. mesto GORENŠEK TILEN kumite ml. kadeti -55 kg (9) 1.00
16 6. mesto OČKO GAL kata malčki (31) 1.00
17 6. mesto TOMAŽIČ EVA kata ml. kadetinje (23) 1.00
18 4. mesto KK SEKI 1 kata ekipa malčki (8) 3.00
19 2. mesto KK SEKI 1 kata ekipa malčice (3) 3.00
20 1. mesto KK SEKI 1 kata ekipa dečki (4) 4.00
21 1. mesto KK SEKI 1 kata ekipa ml. kadeti (5) 4.00
22 1. mesto KK SEKI 1 kata ekipa kadetinje (2) 3.00
73.00

2. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto GANZITTI NIA kata kadetinje (14) 6.00
2 1. mesto HAJRULAI LUAN, kata najmlajši (11) 6.00
3 1. mesto KLOBASA ALEKS kumite mladinci +76 kg (3) 4.00
4 1. mesto OČKO GAL kumite malčki +30 kg (15) 6.00
5 1. mesto STERNIŠA NEJC kata kadeti (9) 6.00
6 2. mesto HLASTEC KIAN kata dečki (33) 5.00
7 3. mesto CENTRIH ALEKSANDRA, kata mladinke (5) 2.50
8 3. mesto GANZITTI NOAH kata dečki (33) 4.00
9 3. mesto KLOBASA ALEKS kata mladinci (7) 4.00
10 3. mesto MILJATOVIĆ ANDJELA, kata najmlajše (16) 4.00
11 3. mesto NOVAK SARA, kata kadetinje (14) 4.00
12 3. mesto OSMANOVIĆ DALAL kata malčice (29) 4.00
13 3.. mesto GORENŠEK VID kumite dečki -45 kg (10) 3.00
14 5. mesto MILJATOVIČ ALEKSA, kata malčki (30) 2.00
15 6. mesto OČKO GAL kata malčki (30) 1.00
16 1. mesto KK SEKI 1 kata ekipa najmlajše (1) 3.00
17 3. mesto KK SEKI 1 kata ekipa malčki (7) 4.00
18 1. mesto KK SEKI 1 kata ekipa malčice (4) 4.00
19 1. mesto KK SEKI 1 kata ekipa dečki (6) 6.00
20 1. mesto KK SEKI 1 kata ekipa ml. kadeti (3) 4.00
21 1. mesto KK SEKI 1 kata ekipa kadeti (2) 3.00
22 2. mesto KK SEKI 1 kata ekipa kadetinje (3) 3.00
88.50

3. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto GANZITTI NIA kata kadetinje (11) 6.00
2 1. mesto HAJRULAI LUAN, kata najmlajši (9) 6.00
3 1. mesto HLASTEC KIAN kata dečki (22) 6.00
4 1. mesto KLOBASA ALEKS kumite mladinci +76 kg (3) 4.00
5 1. mesto MILJATOVIĆ ANDJELA, kata najmlajše (11) 6.00
6 1. mesto STERNIŠA NEJC kata kadeti (9) 6.00
7 2. mesto NOVAK SARA, kata kadetinje (11) 5.00
8 2. mesto OČKO GAL kumite malčki +30 kg (15) 5.00
9 2. mesto TOMAŽIČ EVA kata ml. kadetinje (21) 5.00
10 3. mesto GORENŠEK VID kumite dečki -45 kg (10) 4.00
11 3. mesto LONČARIČ ZOJA kata malčice (26) 4.00
12 3.. mesto OČKO GAL kata malčki (24) 3.00
13 3.. mesto VANOVŠEK ENEJ, kata ml. kadeti (15) 3.00
14 5. mesto CENTRIH ALEKSANDRA, kata mladinke (10) 2.00
15 6. mesto GORENŠEK VID kata dečki (22) 1.00
16 6. mesto MILJATOVIČ ALEKSA, kata malčki (24) 1.00
17 6. mesto OSMANOVIĆ DALAL kata malčice (26) 1.00
18 6. mesto SLUGA JURE kata kadeti (9) 1.00
19 1. mesto KK SEKI 1 kata ekipa najmlajše (1) 3.00
20 2. mesto KK SEKI 1 kata ekipa malčki (7) 5.00
21 3. mesto KK SEKI 1 kata ekipa malčice (4) 2.50
22 3. mesto KK SEKI 1 kata ekipa deklice (5) 2.50
23 1. mesto KK SEKI 1 kata ekipa dečki (3) 4.00
24 2. mesto KK SEKI 1 kata ekipa ml. kadeti (2) 1.00
25 1. mesto KK SEKI 1 kata ekipa kadeti (2) 3.00
26 2. mesto KK SEKI 1 kata ekipa kadetinje (2) 1.00
91.00
seštevek posameznih in ekipnih točk: 252.50

1. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto GANZITTI NIA kata kadetinje () 6.00
2 1. mesto HAJRULAI LUAN, kata najmlajši () 6.00
3 1. mesto HRIBAR GAJA kata malčice () 6.00
4 1. mesto MILJATOVIĆ ANDJELA, kata najmlajše () 6.00
5 1. mesto STERNIŠA NEJC kata kadeti () 6.00
6 2. mesto HLASTEC KIAN kata dečki () 5.00
7 2. mesto KLOBASA ALEKS kumite mladinci +76 kg () 3.00
8 3.. mesto KLOBASA ALEKS kata mladinci () 2.00
9 3.. mesto OČKO GAL kumite malčki +30 kg () 3.00
10 3.. mesto SLUGA JURE kata kadeti () 3.00
11 5. mesto GORENŠEK VID kata dečki () 2.00
12 5. mesto GORENŠEK VID kumite dečki -45 kg () 2.00
13 5. mesto HRIBAR GAJA kumite malčice +30 kg () 2.00
14 6. mesto CENTRIH PATRICIJA, kata kadetinje () 1.00
15 6. mesto GORENŠEK TILEN kumite ml. kadeti -55 kg () 1.00
16 6. mesto OČKO GAL kata malčki () 1.00
17 6. mesto TOMAŽIČ EVA kata ml. kadetinje () 1.00
56.00

2. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto GANZITTI NIA kata kadetinje () 6.00
2 1. mesto HAJRULAI LUAN, kata najmlajši () 6.00
3 1. mesto KLOBASA ALEKS kumite mladinci +76 kg () 4.00
4 1. mesto OČKO GAL kumite malčki +30 kg () 6.00
5 1. mesto STERNIŠA NEJC kata kadeti () 6.00
6 2. mesto HLASTEC KIAN kata dečki () 5.00
7 3. mesto CENTRIH ALEKSANDRA, kata mladinke () 2.50
8 3. mesto GANZITTI NOAH kata dečki () 4.00
9 3. mesto KLOBASA ALEKS kata mladinci () 4.00
10 3. mesto MILJATOVIĆ ANDJELA, kata najmlajše () 4.00
11 3. mesto NOVAK SARA, kata kadetinje () 4.00
12 3. mesto OSMANOVIĆ DALAL kata malčice () 4.00
13 3.. mesto GORENŠEK VID kumite dečki -45 kg () 3.00
14 5. mesto MILJATOVIČ ALEKSA, kata malčki () 2.00
15 6. mesto OČKO GAL kata malčki () 1.00
61.50

3. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto GANZITTI NIA kata kadetinje () 6.00
2 1. mesto HAJRULAI LUAN, kata najmlajši () 6.00
3 1. mesto HLASTEC KIAN kata dečki () 6.00
4 1. mesto KLOBASA ALEKS kumite mladinci +76 kg () 4.00
5 1. mesto MILJATOVIĆ ANDJELA, kata najmlajše () 6.00
6 1. mesto STERNIŠA NEJC kata kadeti () 6.00
7 2. mesto NOVAK SARA, kata kadetinje () 5.00
8 2. mesto OČKO GAL kumite malčki +30 kg () 5.00
9 2. mesto TOMAŽIČ EVA kata ml. kadetinje () 5.00
10 3. mesto GORENŠEK VID kumite dečki -45 kg () 4.00
11 3. mesto LONČARIČ ZOJA kata malčice () 4.00
12 3.. mesto OČKO GAL kata malčki () 3.00
13 3.. mesto VANOVŠEK ENEJ, kata ml. kadeti () 3.00
14 5. mesto CENTRIH ALEKSANDRA, kata mladinke () 2.00
15 6. mesto GORENŠEK VID kata dečki () 1.00
16 6. mesto MILJATOVIČ ALEKSA, kata malčki () 1.00
17 6. mesto OSMANOVIĆ DALAL kata malčice () 1.00
18 6. mesto SLUGA JURE kata kadeti () 1.00
69.00
seštevek ekipnih točk: 186.50

1. Pokalna tekma KZS

# Mesto Ekipa / Kategorija Točke
1 4. mesto KK SEKI 1
( MILJATOVIČ ALEKSA,,OČKO GAL,RIZVANOVIĆ ENEJ, )
kata ekipa malčki (8)
3.00
2 2. mesto KK SEKI 1
( HRIBAR GAJA,OSMANOVIĆ DALAL,LONČARIČ ZOJA )
kata ekipa malčice (3)
3.00
3 1. mesto KK SEKI 1
( GORENŠEK VID,HLASTEC KIAN,OČKO GAL )
kata ekipa dečki (4)
4.00
4 1. mesto KK SEKI 1
( GORENŠEK TILEN,HLASTEC KIAN,HLASTEC MARK )
kata ekipa ml. kadeti (5)
4.00
5 1. mesto KK SEKI 1
( CENTRIH PATRICIJA,,NOVAK SARA,,TOMAŽIČ EVA )
kata ekipa kadetinje (2)
3.00
17.00

2. Pokalna tekma KZS

# Mesto Ekipa / Kategorija Točke
1 1. mesto KK SEKI 1
( MILJATOVIĆ ANDJELA,,OČKO ARIANA,,TEŠIĆ ANA, )
kata ekipa najmlajše (1)
3.00
2 3. mesto KK SEKI 1
( OSMANOVIĆ EMAR,RIZVANOVIĆ ENEJ,,OČKO GAL )
kata ekipa malčki (7)
4.00
3 1. mesto KK SEKI 1
( VANOVŠEK ZOJA.,LONČARIČ ZOJA,OSMANOVIĆ DALAL )
kata ekipa malčice (4)
4.00
4 1. mesto KK SEKI 1
( GORENŠEK VID,OČKO GAL,HLASTEC KIAN )
kata ekipa dečki (6)
6.00
5 1. mesto KK SEKI 1
( VANOVŠEK ENEJ,,HLASTEC MARK,GORENŠEK TILEN )
kata ekipa ml. kadeti (3)
4.00
6 1. mesto KK SEKI 1
( SLUGA JURE,STERNIŠA NEJC,VANOVŠEK ENEJ, )
kata ekipa kadeti (2)
3.00
7 2. mesto KK SEKI 1
( CENTRIH PATRICIJA,,NOVAK SARA,,TOMAŽIČ EVA )
kata ekipa kadetinje (3)
3.00
27.00

3. Pokalna tekma KZS

# Mesto Ekipa / Kategorija Točke
1 1. mesto KK SEKI 1
( MILJATOVIĆ ANDJELA,,TEŠIĆ ANA,,OČKO ARIANA, )
kata ekipa najmlajše (1)
3.00
2 2. mesto KK SEKI 1
( OČKO GAL,OSMANOVIĆ EMAR,RIZVANOVIĆ ENEJ, )
kata ekipa malčki (7)
5.00
3 3. mesto KK SEKI 1
( LONČARIČ ZOJA,OSMANOVIĆ DALAL,VANOVŠEK ZOJA. )
kata ekipa malčice (4)
2.50
4 3. mesto KK SEKI 1
( VANOVŠEK ZOJA.,LONČARIČ ZOJA,OSMANOVIĆ DALAL )
kata ekipa deklice (5)
2.50
5 1. mesto KK SEKI 1
( GORENŠEK VID,HLASTEC KIAN,OČKO GAL )
kata ekipa dečki (3)
4.00
6 2. mesto KK SEKI 1
( HLASTEC MARK,VANOVŠEK ENEJ,,GORENŠEK TILEN )
kata ekipa ml. kadeti (2)
1.00
7 1. mesto KK SEKI 1
( SLUGA JURE,STERNIŠA NEJC,VANOVŠEK ENEJ, )
kata ekipa kadeti (2)
3.00
8 2. mesto KK SEKI 1
( CENTRIH PATRICIJA,,NOVAK SARA,,TOMAŽIČ EVA )
kata ekipa kadetinje (2)
1.00
22.00
seštevek ekipnih točk: 66.00

Prijava

Povezave


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve