Karate klub Seki



1. Pokalna tekma KZS

# Place Competitor Category Points
1 1. place GANZITTI NIA kata kadetinje (15) 6.00
2 1. place HAJRULAI LUAN, kata najmlajši (10) 6.00
3 1. place HRIBAR GAJA kata malčice (24) 6.00
4 1. place MILJATOVIĆ ANDJELA, kata najmlajše (11) 6.00
5 1. place STERNIŠA NEJC kata kadeti (16) 6.00
6 2. place HLASTEC KIAN kata dečki (22) 5.00
7 2. place KLOBASA ALEKS kumite mladinci +76 kg (4) 3.00
8 3.. place KLOBASA ALEKS kata mladinci (4) 2.00
9 3.. place OČKO GAL kumite malčki +30 kg (10) 3.00
10 3.. place SLUGA JURE kata kadeti (16) 3.00
11 5. place GORENŠEK VID kata dečki (22) 2.00
12 5. place GORENŠEK VID kumite dečki -45 kg (8) 2.00
13 5. place HRIBAR GAJA kumite malčice +30 kg (9) 2.00
14 6. place CENTRIH PATRICIJA, kata kadetinje (15) 1.00
15 6. place GORENŠEK TILEN kumite ml. kadeti -55 kg (9) 1.00
16 6. place OČKO GAL kata malčki (31) 1.00
17 6. place TOMAŽIČ EVA kata ml. kadetinje (23) 1.00
18 4. place KK SEKI 1 kata ekipa malčki (8) 3.00
19 2. place KK SEKI 1 kata ekipa malčice (3) 3.00
20 1. place KK SEKI 1 kata ekipa dečki (4) 4.00
21 1. place KK SEKI 1 kata ekipa ml. kadeti (5) 4.00
22 1. place KK SEKI 1 kata ekipa kadetinje (2) 3.00
73.00

2. Pokalna tekma KZS

# Place Competitor Category Points
1 1. place GANZITTI NIA kata kadetinje (14) 6.00
2 1. place HAJRULAI LUAN, kata najmlajši (11) 6.00
3 1. place KLOBASA ALEKS kumite mladinci +76 kg (3) 4.00
4 1. place OČKO GAL kumite malčki +30 kg (15) 6.00
5 1. place STERNIŠA NEJC kata kadeti (9) 6.00
6 2. place HLASTEC KIAN kata dečki (33) 5.00
7 3. place CENTRIH ALEKSANDRA, kata mladinke (5) 2.50
8 3. place GANZITTI NOAH kata dečki (33) 4.00
9 3. place KLOBASA ALEKS kata mladinci (7) 4.00
10 3. place MILJATOVIĆ ANDJELA, kata najmlajše (16) 4.00
11 3. place NOVAK SARA, kata kadetinje (14) 4.00
12 3. place OSMANOVIĆ DALAL kata malčice (29) 4.00
13 3.. place GORENŠEK VID kumite dečki -45 kg (10) 3.00
14 5. place MILJATOVIČ ALEKSA, kata malčki (30) 2.00
15 6. place OČKO GAL kata malčki (30) 1.00
16 1. place KK SEKI 1 kata ekipa najmlajše (1) 3.00
17 3. place KK SEKI 1 kata ekipa malčki (7) 4.00
18 1. place KK SEKI 1 kata ekipa malčice (4) 4.00
19 1. place KK SEKI 1 kata ekipa dečki (6) 6.00
20 1. place KK SEKI 1 kata ekipa ml. kadeti (3) 4.00
21 1. place KK SEKI 1 kata ekipa kadeti (2) 3.00
22 2. place KK SEKI 1 kata ekipa kadetinje (3) 3.00
88.50

3. Pokalna tekma KZS

# Place Competitor Category Points
1 1. place GANZITTI NIA kata kadetinje (11) 6.00
2 1. place HAJRULAI LUAN, kata najmlajši (9) 6.00
3 1. place HLASTEC KIAN kata dečki (22) 6.00
4 1. place KLOBASA ALEKS kumite mladinci +76 kg (3) 4.00
5 1. place MILJATOVIĆ ANDJELA, kata najmlajše (11) 6.00
6 1. place STERNIŠA NEJC kata kadeti (9) 6.00
7 2. place NOVAK SARA, kata kadetinje (11) 5.00
8 2. place OČKO GAL kumite malčki +30 kg (15) 5.00
9 2. place TOMAŽIČ EVA kata ml. kadetinje (21) 5.00
10 3. place GORENŠEK VID kumite dečki -45 kg (10) 4.00
11 3. place LONČARIČ ZOJA kata malčice (26) 4.00
12 3.. place OČKO GAL kata malčki (24) 3.00
13 3.. place VANOVŠEK ENEJ, kata ml. kadeti (15) 3.00
14 5. place CENTRIH ALEKSANDRA, kata mladinke (10) 2.00
15 6. place GORENŠEK VID kata dečki (22) 1.00
16 6. place MILJATOVIČ ALEKSA, kata malčki (24) 1.00
17 6. place OSMANOVIĆ DALAL kata malčice (26) 1.00
18 6. place SLUGA JURE kata kadeti (9) 1.00
19 1. place KK SEKI 1 kata ekipa najmlajše (1) 3.00
20 2. place KK SEKI 1 kata ekipa malčki (7) 5.00
21 3. place KK SEKI 1 kata ekipa malčice (4) 2.50
22 3. place KK SEKI 1 kata ekipa deklice (5) 2.50
23 1. place KK SEKI 1 kata ekipa dečki (3) 4.00
24 2. place KK SEKI 1 kata ekipa ml. kadeti (2) 1.00
25 1. place KK SEKI 1 kata ekipa kadeti (2) 3.00
26 2. place KK SEKI 1 kata ekipa kadetinje (2) 1.00
91.00
seštevek posameznih in ekipnih točk: 252.50

1. Pokalna tekma KZS

# Place Competitor Category Points
1 1. place GANZITTI NIA kata kadetinje () 6.00
2 1. place HAJRULAI LUAN, kata najmlajši () 6.00
3 1. place HRIBAR GAJA kata malčice () 6.00
4 1. place MILJATOVIĆ ANDJELA, kata najmlajše () 6.00
5 1. place STERNIŠA NEJC kata kadeti () 6.00
6 2. place HLASTEC KIAN kata dečki () 5.00
7 2. place KLOBASA ALEKS kumite mladinci +76 kg () 3.00
8 3.. place KLOBASA ALEKS kata mladinci () 2.00
9 3.. place OČKO GAL kumite malčki +30 kg () 3.00
10 3.. place SLUGA JURE kata kadeti () 3.00
11 5. place GORENŠEK VID kata dečki () 2.00
12 5. place GORENŠEK VID kumite dečki -45 kg () 2.00
13 5. place HRIBAR GAJA kumite malčice +30 kg () 2.00
14 6. place CENTRIH PATRICIJA, kata kadetinje () 1.00
15 6. place GORENŠEK TILEN kumite ml. kadeti -55 kg () 1.00
16 6. place OČKO GAL kata malčki () 1.00
17 6. place TOMAŽIČ EVA kata ml. kadetinje () 1.00
56.00

2. Pokalna tekma KZS

# Place Competitor Category Points
1 1. place GANZITTI NIA kata kadetinje () 6.00
2 1. place HAJRULAI LUAN, kata najmlajši () 6.00
3 1. place KLOBASA ALEKS kumite mladinci +76 kg () 4.00
4 1. place OČKO GAL kumite malčki +30 kg () 6.00
5 1. place STERNIŠA NEJC kata kadeti () 6.00
6 2. place HLASTEC KIAN kata dečki () 5.00
7 3. place CENTRIH ALEKSANDRA, kata mladinke () 2.50
8 3. place GANZITTI NOAH kata dečki () 4.00
9 3. place KLOBASA ALEKS kata mladinci () 4.00
10 3. place MILJATOVIĆ ANDJELA, kata najmlajše () 4.00
11 3. place NOVAK SARA, kata kadetinje () 4.00
12 3. place OSMANOVIĆ DALAL kata malčice () 4.00
13 3.. place GORENŠEK VID kumite dečki -45 kg () 3.00
14 5. place MILJATOVIČ ALEKSA, kata malčki () 2.00
15 6. place OČKO GAL kata malčki () 1.00
61.50

3. Pokalna tekma KZS

# Place Competitor Category Points
1 1. place GANZITTI NIA kata kadetinje () 6.00
2 1. place HAJRULAI LUAN, kata najmlajši () 6.00
3 1. place HLASTEC KIAN kata dečki () 6.00
4 1. place KLOBASA ALEKS kumite mladinci +76 kg () 4.00
5 1. place MILJATOVIĆ ANDJELA, kata najmlajše () 6.00
6 1. place STERNIŠA NEJC kata kadeti () 6.00
7 2. place NOVAK SARA, kata kadetinje () 5.00
8 2. place OČKO GAL kumite malčki +30 kg () 5.00
9 2. place TOMAŽIČ EVA kata ml. kadetinje () 5.00
10 3. place GORENŠEK VID kumite dečki -45 kg () 4.00
11 3. place LONČARIČ ZOJA kata malčice () 4.00
12 3.. place OČKO GAL kata malčki () 3.00
13 3.. place VANOVŠEK ENEJ, kata ml. kadeti () 3.00
14 5. place CENTRIH ALEKSANDRA, kata mladinke () 2.00
15 6. place GORENŠEK VID kata dečki () 1.00
16 6. place MILJATOVIČ ALEKSA, kata malčki () 1.00
17 6. place OSMANOVIĆ DALAL kata malčice () 1.00
18 6. place SLUGA JURE kata kadeti () 1.00
69.00
seštevek ekipnih točk: 186.50

1. Pokalna tekma KZS

# Place Team / Category Points
1 4. place KK SEKI 1
( MILJATOVIČ ALEKSA,,OČKO GAL,RIZVANOVIĆ ENEJ, )
kata ekipa malčki (8)
3.00
2 2. place KK SEKI 1
( HRIBAR GAJA,OSMANOVIĆ DALAL,LONČARIČ ZOJA )
kata ekipa malčice (3)
3.00
3 1. place KK SEKI 1
( GORENŠEK VID,HLASTEC KIAN,OČKO GAL )
kata ekipa dečki (4)
4.00
4 1. place KK SEKI 1
( GORENŠEK TILEN,HLASTEC KIAN,HLASTEC MARK )
kata ekipa ml. kadeti (5)
4.00
5 1. place KK SEKI 1
( CENTRIH PATRICIJA,,NOVAK SARA,,TOMAŽIČ EVA )
kata ekipa kadetinje (2)
3.00
17.00

2. Pokalna tekma KZS

# Place Team / Category Points
1 1. place KK SEKI 1
( MILJATOVIĆ ANDJELA,,OČKO ARIANA,,TEŠIĆ ANA, )
kata ekipa najmlajše (1)
3.00
2 3. place KK SEKI 1
( OSMANOVIĆ EMAR,RIZVANOVIĆ ENEJ,,OČKO GAL )
kata ekipa malčki (7)
4.00
3 1. place KK SEKI 1
( VANOVŠEK ZOJA.,LONČARIČ ZOJA,OSMANOVIĆ DALAL )
kata ekipa malčice (4)
4.00
4 1. place KK SEKI 1
( GORENŠEK VID,OČKO GAL,HLASTEC KIAN )
kata ekipa dečki (6)
6.00
5 1. place KK SEKI 1
( VANOVŠEK ENEJ,,HLASTEC MARK,GORENŠEK TILEN )
kata ekipa ml. kadeti (3)
4.00
6 1. place KK SEKI 1
( SLUGA JURE,STERNIŠA NEJC,VANOVŠEK ENEJ, )
kata ekipa kadeti (2)
3.00
7 2. place KK SEKI 1
( CENTRIH PATRICIJA,,NOVAK SARA,,TOMAŽIČ EVA )
kata ekipa kadetinje (3)
3.00
27.00

3. Pokalna tekma KZS

# Place Team / Category Points
1 1. place KK SEKI 1
( MILJATOVIĆ ANDJELA,,TEŠIĆ ANA,,OČKO ARIANA, )
kata ekipa najmlajše (1)
3.00
2 2. place KK SEKI 1
( OČKO GAL,OSMANOVIĆ EMAR,RIZVANOVIĆ ENEJ, )
kata ekipa malčki (7)
5.00
3 3. place KK SEKI 1
( LONČARIČ ZOJA,OSMANOVIĆ DALAL,VANOVŠEK ZOJA. )
kata ekipa malčice (4)
2.50
4 3. place KK SEKI 1
( VANOVŠEK ZOJA.,LONČARIČ ZOJA,OSMANOVIĆ DALAL )
kata ekipa deklice (5)
2.50
5 1. place KK SEKI 1
( GORENŠEK VID,HLASTEC KIAN,OČKO GAL )
kata ekipa dečki (3)
4.00
6 2. place KK SEKI 1
( HLASTEC MARK,VANOVŠEK ENEJ,,GORENŠEK TILEN )
kata ekipa ml. kadeti (2)
1.00
7 1. place KK SEKI 1
( SLUGA JURE,STERNIŠA NEJC,VANOVŠEK ENEJ, )
kata ekipa kadeti (2)
3.00
8 2. place KK SEKI 1
( CENTRIH PATRICIJA,,NOVAK SARA,,TOMAŽIČ EVA )
kata ekipa kadetinje (2)
1.00
22.00
seštevek ekipnih točk: 66.00

Sponsors


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve