# | Grad | Natjecatelj | Kategorija | točke |
---|---|---|---|---|
1 | 2. mjesto | KUPREšAK TIAN | U12 kumite dečki -41 kg (8) | 4.00 |
2 | 2. mjesto | MILEV MATEJ | U14 kumite ml. kadeti -40 kg (13) | 4.80 |
3 | 3. mjesto | MILEV ANJA | U12 kumite deklice -44 kg (5) | 1.50 | 10.30 |
# | Grad | Natjecatelj | Kategorija | točke |
---|---|---|---|---|
1 | 3.. mjesto | KUPREšAK TIAN | U12 kumite dečki -41 kg (12) | 2.00 | 2.00 |
# | Grad | Natjecatelj | Kategorija | točke |
---|---|---|---|---|
1 | 1. mjesto | TORKAR AJDA | U12 kumite deklice -39 kg (7) | 3.00 |
2 | 2. mjesto | JAGODIC NAJA | U12 kumite deklice +44 kg (7) | 2.00 |
3 | 2. mjesto | MILEV ANJA | U12 kumite deklice -44 kg (6) | 2.00 |
4 | 3. mjesto | MILEV MATEJ | U14 kumite ml. kadeti -40 kg (16) | 1.20 |
5 | 3. mjesto | VREčEK LUKA | kumite kadeti -52 kg (15) | 1.20 |
6 | 3.. mjesto | KUPREšAK TIAN | U12 kumite dečki -41 kg (13) | 1.00 |
7 | 3.. mjesto | ZINDOVIć MILOš | U10 kumite malčki -34 kg (5) | 0.70 | 11.10 |
seštevek posameznih in ekipnih točk: 23.40 |
---|
# | Grad | Natjecatelj | Kategorija | točke |
---|---|---|---|---|
1 | 2. mjesto | KUPREšAK TIAN | U12 kumite dečki -41 kg () | 4.00 |
2 | 2. mjesto | MILEV MATEJ | U14 kumite ml. kadeti -40 kg () | 4.80 |
3 | 3. mjesto | MILEV ANJA | U12 kumite deklice -44 kg () | 1.50 | 10.30 |
# | Grad | Natjecatelj | Kategorija | točke |
---|---|---|---|---|
1 | 3.. mjesto | KUPREšAK TIAN | U12 kumite dečki -41 kg () | 2.00 | 2.00 |
# | Grad | Natjecatelj | Kategorija | točke |
---|---|---|---|---|
1 | 1. mjesto | TORKAR AJDA | U12 kumite deklice -39 kg () | 3.00 |
2 | 2. mjesto | JAGODIC NAJA | U12 kumite deklice +44 kg () | 2.00 |
3 | 2. mjesto | MILEV ANJA | U12 kumite deklice -44 kg () | 2.00 |
4 | 3. mjesto | MILEV MATEJ | U14 kumite ml. kadeti -40 kg () | 1.20 |
5 | 3. mjesto | VREčEK LUKA | kumite kadeti -52 kg () | 1.20 |
6 | 3.. mjesto | KUPREšAK TIAN | U12 kumite dečki -41 kg () | 1.00 |
7 | 3.. mjesto | ZINDOVIć MILOš | U10 kumite malčki -34 kg () | 0.70 | 11.10 |
seštevek ekipnih točk: 23.40 |
---|
# | Kader | funkcije | točke |
---|---|---|---|
1 | DETELA NINA | STROKOVNI DELAVEC V DELOVNIH KOMISIJAH - ČLAN | 12.00 |
2 | AšANIN LEJLA | TRENER strokovno izobražen | 20.00 |
3 | AšANIN VOJISLAV | TRENER strokovni delavec 1 | 12.00 | 44.00 |
# | Kader | točke |
---|---|---|
1 | BAšAR EMA | 3.00 |
2 | BOGATAJ MIHA | 3.00 |
3 | BRANDIć TAJ | 2.00 |
4 | DULIć UROš | 2.00 |
5 | GAUTAM VASUDEV | 3.00 |
6 | GORJANC EVA | 3.00 |
7 | HAFNAR PETER | 3.00 |
8 | MILEV MATEJ | 2.00 |
9 | STAMENKOVIć MARKO | 2.00 |
10 | VREčEK LUKA | 2.00 | 25.00 |