EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO 2020


KADETI

1. mjesto ŽIBRET ZALA MARIA (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa kadetinje open (6) 3.60 točke
1. mjesto BALDžIEV TANJA (Karate Klub Kranj) kata ekipa kadetinje (3) 2.70 točke
1. mjesto MUZIK TAŠA (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa kadetinje open (6) 3.60 točke
1. mjesto ČERU JERNEJA (Karate Klub Kranj) kata ekipa kadetinje (3) 2.70 točke
1. mjesto LAMPIČ ANA (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa kadetinje open (6) 3.60 točke
1. mjesto ČUHALEV NADJA (Karate Klub Kranj) kata ekipa kadetinje (3) 2.70 točke
2. mjesto GOLAČ AJDA (Karate klub Seki) kumite ekipa kadetinje open (6) 2.40 točke
2. mjesto PETRIČ REBECCA LANA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa kadetinje (3) 1.80 točke
2. mjesto Carli Pia (Karate Klub Radvanje) kata ekipa kadetinje (3) 1.80 točke
2. mjesto PETKOVIĆ SAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ekipa kadetinje open (6) 2.40 točke
2. mjesto FAJFER LANA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa kadetinje (3) 1.80 točke
2. mjesto PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ekipa kadetinje open (6) 2.40 točke
2. mjesto SEVER ANA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ekipa kadetinje open (6) 2.40 točke
3. mjesto GLAVNIK ZARA (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa kadetinje open (6) 1.20 točke
3. mjesto ČEŠAREK SIMONA (Karate klub Seki) kata ekipa kadetinje (3) 0.90 točke
3. mjesto Horvatič Uršula (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa kadetinje open (6) 1.20 točke
3. mjesto TOMAŽIČ EVA (Karate klub Seki) kata ekipa kadetinje (3) 0.90 točke
3. mjesto Peček Maša (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa kadetinje open (6) 1.20 točke
3. mjesto AVDIĆ EMIRA (Karate klub Seki) kata ekipa kadetinje (3) 0.90 točke
4. mjesto ĐAKOVIć TIANA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ekipa kadetinje open (6) 1.20 točke
4. mjesto SAVANOVIć LANA (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite ekipa kadetinje open (6) 1.20 točke
4. mjesto BIZJAK LEDERER Leja (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ekipa kadetinje open (6) 1.20 točke
1. mjesto PAŠIĆ ISAK (Karate klub Velenje) kata ekipa kadeti (2) 1.80 točke
1. mjesto MEDVED MAKS (Karate Klub Žalec) kumite ekipa kadeti open (7) 3.60 točke
1. mjesto MEŠANOVIČ BENJAMIN (Karate klub Velenje) kata ekipa kadeti (2) 1.80 točke
1. mjesto SUŠA ŽIGA (Karate Klub Žalec) kumite ekipa kadeti open (7) 3.60 točke
2. mjesto GORENAK GAL (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata ekipa kadeti (2) 1.20 točke
2. mjesto ŽUMER JAKOB (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite ekipa kadeti open (7) 2.40 točke
2. mjesto AHEJ GREGA (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata ekipa kadeti (2) 1.20 točke
2. mjesto DOLINŠEK ALEKSANDER (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata ekipa kadeti (2) 1.20 točke
2. mjesto Košir Bor (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa kadeti open (7) 2.40 točke
2. mjesto KOKOL LUKA (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa kadeti open (7) 2.40 točke
3. mjesto MUR LUC (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa kadeti open (7) 1.20 točke
3. mjesto VNUK ALEKS (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa kadeti open (7) 1.20 točke
3. mjesto RADIĆ LUKA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite ekipa kadeti open (7) 1.20 točke
3. mjesto Radaković Miloš (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa kadeti open (7) 1.20 točke
4. mjesto KRŽIŠNIK GAL, (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa kadeti open (7) 1.20 točke
4. mjesto Bogdanoski Gabriel (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa kadeti open (7) 1.20 točke
4. mjesto ŽIBRET BOR (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa kadeti open (7) 1.20 točke

KADETINJE

1.. mjesto ČUHALEV NADJA (Karate Klub Kranj) kata ekipa kadetinje (3) 2.70 točke
1.. mjesto MUZIK TAŠA (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa kadetinje open (6) 3.60 točke
1.. mjesto LAMPIČ ANA (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa kadetinje open (6) 3.60 točke
1.. mjesto BALDžIEV TANJA (Karate Klub Kranj) kata ekipa kadetinje (3) 2.70 točke
1.. mjesto ČERU JERNEJA (Karate Klub Kranj) kata ekipa kadetinje (3) 2.70 točke
1.. mjesto ŽIBRET ZALA MARIA (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa kadetinje open (6) 3.60 točke
2.. mjesto GOLAČ AJDA (Karate klub Seki) kumite ekipa kadetinje open (6) 2.40 točke
2.. mjesto FAJFER LANA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa kadetinje (3) 1.80 točke
2.. mjesto PETKOVIĆ SAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ekipa kadetinje open (6) 2.40 točke
2.. mjesto PETRIČ REBECCA LANA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa kadetinje (3) 1.80 točke
2.. mjesto Carli Pia (Karate Klub Radvanje) kata ekipa kadetinje (3) 1.80 točke
2.. mjesto PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ekipa kadetinje open (6) 2.40 točke
2.. mjesto SEVER ANA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ekipa kadetinje open (6) 2.40 točke
3.. mjesto TOMAŽIČ EVA (Karate klub Seki) kata ekipa kadetinje (3) 0.90 točke
3.. mjesto GLAVNIK ZARA (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa kadetinje open (6) 1.20 točke
3.. mjesto AVDIĆ EMIRA (Karate klub Seki) kata ekipa kadetinje (3) 0.90 točke
3.. mjesto Horvatič Uršula (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa kadetinje open (6) 1.20 točke
3.. mjesto ČEŠAREK SIMONA (Karate klub Seki) kata ekipa kadetinje (3) 0.90 točke
3.. mjesto Peček Maša (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa kadetinje open (6) 1.20 točke
4.. mjesto ĐAKOVIć TIANA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ekipa kadetinje open (6) 1.20 točke
4.. mjesto SAVANOVIć LANA (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite ekipa kadetinje open (6) 1.20 točke
4.. mjesto BIZJAK LEDERER Leja (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ekipa kadetinje open (6) 1.20 točke

MLADINCI

1. mjesto Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kata ekipa mladinke (2) 2.10 točke
1. mjesto DEBELJAK HANA (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa mladinke open (4) 3.10 točke
1. mjesto NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata ekipa mladinke (2) 2.10 točke
1. mjesto ĐAKOVIć LARA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ekipa mladinke open (4) 3.10 točke
1. mjesto DROBNJAK MARINA (Karate Klub Kranj) kata ekipa mladinke (2) 2.10 točke
1. mjesto MOLNAR ELIZABETA (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa mladinke open (4) 3.10 točke
2. mjesto TOPOLOVEC KAJA (Karate Klub Žalec) kumite ekipa mladinke open (4) 2.10 točke
2. mjesto RADAKOVIĆ JANA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa mladinke (2) 1.40 točke
2. mjesto Beton Klara (Karate Klub Radvanje) kata ekipa mladinke (2) 1.40 točke
2. mjesto UGOVšEK ALENKA (Karate Klub Žalec) kumite ekipa mladinke open (4) 2.10 točke
2. mjesto KVAS TJAŠA (Karate Klub Žalec) kumite ekipa mladinke open (4) 2.10 točke
2. mjesto HORVATIČ KATJA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa mladinke (2) 1.40 točke
3. mjesto Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kumite ekipa mladinke open (4) 1.00 točke
3. mjesto KOTNIK ANJA (Karate Klub Kranj) kumite ekipa mladinke open (4) 1.00 točke
3. mjesto REPIČ JERCA (Karate Klub Kranj) kumite ekipa mladinke open (4) 1.00 točke
3. mjesto REBOLJ MANCA (Karate Klub Kranj) kumite ekipa mladinke open (4) 1.00 točke
4. mjesto BERGANT LAURA (Karate Klub Polzela) kumite ekipa mladinke open (4) 1.00 točke
4. mjesto ŽERJAV NUŠA (Karate Klub Polzela) kumite ekipa mladinke open (4) 1.00 točke
4. mjesto SALKIČ LARA (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa mladinke open (4) 1.00 točke
1. mjesto ČUčEK MIšEL (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata ekipa mladinci (1) 2.10 točke
1. mjesto RUTAR DENNIS DEAN (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa mladinci open (5) 3.10 točke
1. mjesto KLOBASA BLAŽ (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata ekipa mladinci (1) 2.10 točke
1. mjesto JORDAN TIMOTEJ (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite ekipa mladinci open (5) 3.10 točke
1. mjesto KLEMENčIč KRISTJAN (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata ekipa mladinci (1) 2.10 točke
1. mjesto Plošinjak Tadej (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa mladinci open (5) 3.10 točke
1. mjesto Črnčec Anel (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa mladinci open (5) 3.10 točke
2. mjesto MARKULJEVIČ MARKO (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa mladinci open (5) 2.10 točke
2. mjesto MARKULJEVIČ UROŠ (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa mladinci open (5) 2.10 točke
2. mjesto RIOSA NOVAK TILEN (Karate Klub Polzela) kumite ekipa mladinci open (5) 2.10 točke
3. mjesto KOLšEK MAJ (Karate Klub Žalec) kumite ekipa mladinci open (5) 1.00 točke
3. mjesto Mohenski Robi (Karate Klub Žalec) kumite ekipa mladinci open (5) 1.00 točke
4. mjesto VALNER TIM (Društvo Za Karate Celje) kumite ekipa mladinci open (5) 1.00 točke
4. mjesto RAKOVNIK SVEN (Društvo Za Karate Celje) kumite ekipa mladinci open (5) 1.00 točke
4. mjesto GABRIJELČIČ LAN (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa mladinci open (5) 1.00 točke

MLADINKE

1.. mjesto DEBELJAK HANA (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa mladinke open (4) 3.10 točke
1.. mjesto DROBNJAK MARINA (Karate Klub Kranj) kata ekipa mladinke (2) 2.10 točke
1.. mjesto Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kata ekipa mladinke (2) 2.10 točke
1.. mjesto ĐAKOVIć LARA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ekipa mladinke open (4) 3.10 točke
1.. mjesto NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata ekipa mladinke (2) 2.10 točke
1.. mjesto MOLNAR ELIZABETA (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa mladinke open (4) 3.10 točke
2.. mjesto HORVATIČ KATJA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa mladinke (2) 1.40 točke
2.. mjesto UGOVšEK ALENKA (Karate Klub Žalec) kumite ekipa mladinke open (4) 2.10 točke
2.. mjesto KVAS TJAŠA (Karate Klub Žalec) kumite ekipa mladinke open (4) 2.10 točke
2.. mjesto RADAKOVIĆ JANA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa mladinke (2) 1.40 točke
2.. mjesto Beton Klara (Karate Klub Radvanje) kata ekipa mladinke (2) 1.40 točke
2.. mjesto TOPOLOVEC KAJA (Karate Klub Žalec) kumite ekipa mladinke open (4) 2.10 točke
3.. mjesto Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kumite ekipa mladinke open (4) 1.00 točke
3.. mjesto KOTNIK ANJA (Karate Klub Kranj) kumite ekipa mladinke open (4) 1.00 točke
3.. mjesto REPIČ JERCA (Karate Klub Kranj) kumite ekipa mladinke open (4) 1.00 točke
3.. mjesto REBOLJ MANCA (Karate Klub Kranj) kumite ekipa mladinke open (4) 1.00 točke
4.. mjesto ŽERJAV NUŠA (Karate Klub Polzela) kumite ekipa mladinke open (4) 1.00 točke
4.. mjesto SALKIČ LARA (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa mladinke open (4) 1.00 točke
4.. mjesto BERGANT LAURA (Karate Klub Polzela) kumite ekipa mladinke open (4) 1.00 točke

MLAJŠI ČLANI

1. mjesto POTISK LAURA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ekipa ml. članice open (2) 2.40 točke
1. mjesto HABJAN NUšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ekipa ml. članice open (2) 2.40 točke
1. mjesto TEPEŠ KAROLINA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ekipa ml. članice open (2) 2.40 točke
2. mjesto CENTRIH ALEKSANDRA, (Karate klub Velenje) kumite ekipa ml. članice open (2) 1.60 točke
2. mjesto CESAR PIA (Karate klub Velenje) kumite ekipa ml. članice open (2) 1.60 točke
2. mjesto MUHAREMOVIĆ ŠUHRA (Karate klub Velenje) kumite ekipa ml. članice open (2) 1.60 točke
2. mjesto ČESKO KAJA (Karate klub Velenje) kumite ekipa ml. članice open (2) 1.60 točke
1. mjesto PLASKAN JURIJ (Karate Klub Žalec) kumite ekipa ml. člani open (4) 3.60 točke
1. mjesto Kokotec Martin (Karate Klub Žalec) kumite ekipa ml. člani open (4) 3.60 točke
1. mjesto KLOBASA ALEKS (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite ekipa ml. člani open (4) 3.60 točke
2. mjesto MUJKANOVIĆ AJDIN (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa ml. člani open (4) 2.40 točke
2. mjesto ZIDAR DOMEN (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa ml. člani open (4) 2.40 točke

MLAJŠE ČLANICE

1.. mjesto POTISK LAURA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ekipa ml. članice open (2) 2.40 točke
1.. mjesto HABJAN NUšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ekipa ml. članice open (2) 2.40 točke
1.. mjesto TEPEŠ KAROLINA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ekipa ml. članice open (2) 2.40 točke
2.. mjesto CENTRIH ALEKSANDRA, (Karate klub Velenje) kumite ekipa ml. članice open (2) 1.60 točke
2.. mjesto CESAR PIA (Karate klub Velenje) kumite ekipa ml. članice open (2) 1.60 točke
2.. mjesto MUHAREMOVIĆ ŠUHRA (Karate klub Velenje) kumite ekipa ml. članice open (2) 1.60 točke
2.. mjesto ČESKO KAJA (Karate klub Velenje) kumite ekipa ml. članice open (2) 1.60 točke

ČLANI

1. mjesto ČESKO KAJA (Karate klub Velenje) kata ekipa članice (4) 3.60 točke
1. mjesto HABERL BARBARA (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa članice open (4) 3.60 točke
1. mjesto CESAR PIA (Karate klub Velenje) kata ekipa članice (4) 3.60 točke
1. mjesto HABERL URšA (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa članice open (4) 3.60 točke
1. mjesto SMILJAN KITI (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa članice open (4) 3.60 točke
1. mjesto MUHAREMOVIĆ ŠUHRA (Karate klub Velenje) kata ekipa članice (4) 3.60 točke
2. mjesto RISTIĆ TJAŠA (Karate Klub Kranj) kumite ekipa članice open (4) 2.40 točke
2. mjesto PUČKO KAJA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa članice (4) 2.40 točke
2. mjesto GANZITTI NIA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa članice (4) 2.40 točke
2. mjesto GODNIČ ANJA (Karate Klub Kranj) kumite ekipa članice open (4) 2.40 točke
2. mjesto PUČKO NIKA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa članice (4) 2.40 točke
3. mjesto VELA RAUTER SOFIA HA (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite ekipa članice open (4) 1.20 točke
3. mjesto RADAKOVIĆ JANA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa članice (4) 1.20 točke
3. mjesto Beton Klara (Karate Klub Radvanje) kata ekipa članice (4) 1.20 točke
3. mjesto HORVATIČ KATJA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa članice (4) 1.20 točke
3. mjesto ŠENICA NIKA (Karate Klub Polzela) kumite ekipa članice open (4) 1.20 točke
3. mjesto NOVAK Sara (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite ekipa članice open (4) 1.20 točke
4. mjesto KOTNIK ANJA (Karate Klub Kranj) kata ekipa članice (4) 1.20 točke
4. mjesto POTISK LAURA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ekipa članice open (4) 1.20 točke
4. mjesto Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kata ekipa članice (4) 1.20 točke
4. mjesto NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata ekipa članice (4) 1.20 točke
4. mjesto PLAVČAK ALEKSANDRA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ekipa članice open (4) 1.20 točke
4. mjesto TEPEŠ KAROLINA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ekipa članice open (4) 1.20 točke
1. mjesto JOKSIMOVIĆ STEFAN (Karate Klub Žalec) kumite ekipa člani open (7) 4.80 točke
1. mjesto KLOBASA ALEKS (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite ekipa člani open (7) 4.80 točke
1. mjesto GRADIŠNIK BOŠTJAN (Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje) kata ekipa člani (1) 2.40 točke
1. mjesto PLASKAN JURIJ (Karate Klub Žalec) kumite ekipa člani open (7) 4.80 točke
1. mjesto FLIS ANDREJ (Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje) kata ekipa člani (1) 2.40 točke
1. mjesto ŽAGAR MITJA (Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje) kata ekipa člani (1) 2.40 točke
2. mjesto ZIDAR DOMEN (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa člani open (7) 3.20 točke
2. mjesto MUJKANOVIĆ AJDIN (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa člani open (7) 3.20 točke
3. mjesto HALILI ADRIAN (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa člani open (7) 1.60 točke
3. mjesto HUDALES TOMAŽ (Društvo Za Karate Celje) kumite ekipa člani open (7) 1.60 točke
3. mjesto KOŠMRLJ ERIK TEO (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa člani open (7) 1.60 točke
4. mjesto ZUPANEC TIM (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ekipa člani open (7) 1.60 točke
4. mjesto ŠKRABLIN PATRIK (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ekipa člani open (7) 1.60 točke
4. mjesto KORITNIK JERNEJ (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ekipa člani open (7) 1.60 točke

ČLANICE

1.. mjesto MUHAREMOVIĆ ŠUHRA (Karate klub Velenje) kata ekipa članice (4) 3.60 točke
1.. mjesto ČESKO KAJA (Karate klub Velenje) kata ekipa članice (4) 3.60 točke
1.. mjesto HABERL BARBARA (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa članice open (4) 3.60 točke
1.. mjesto CESAR PIA (Karate klub Velenje) kata ekipa članice (4) 3.60 točke
1.. mjesto HABERL URšA (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa članice open (4) 3.60 točke
1.. mjesto SMILJAN KITI (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa članice open (4) 3.60 točke
2.. mjesto PUČKO NIKA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa članice (4) 2.40 točke
2.. mjesto RISTIĆ TJAŠA (Karate Klub Kranj) kumite ekipa članice open (4) 2.40 točke
2.. mjesto PUČKO KAJA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa članice (4) 2.40 točke
2.. mjesto GANZITTI NIA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa članice (4) 2.40 točke
2.. mjesto GODNIČ ANJA (Karate Klub Kranj) kumite ekipa članice open (4) 2.40 točke
3.. mjesto RADAKOVIĆ JANA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa članice (4) 1.20 točke
3.. mjesto Beton Klara (Karate Klub Radvanje) kata ekipa članice (4) 1.20 točke
3.. mjesto ŠENICA NIKA (Karate Klub Polzela) kumite ekipa članice open (4) 1.20 točke
3.. mjesto NOVAK Sara (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite ekipa članice open (4) 1.20 točke
3.. mjesto HORVATIČ KATJA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa članice (4) 1.20 točke
3.. mjesto VELA RAUTER SOFIA HA (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite ekipa članice open (4) 1.20 točke
4.. mjesto POTISK LAURA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ekipa članice open (4) 1.20 točke
4.. mjesto KOTNIK ANJA (Karate Klub Kranj) kata ekipa članice (4) 1.20 točke
4.. mjesto Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kata ekipa članice (4) 1.20 točke
4.. mjesto PLAVČAK ALEKSANDRA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ekipa članice open (4) 1.20 točke
4.. mjesto TEPEŠ KAROLINA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ekipa članice open (4) 1.20 točke
4.. mjesto NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata ekipa članice (4) 1.20 točke

Prijava

Sponzori


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve