EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO 2020


KADETI

1. place ŽIBRET ZALA MARIA (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa kadetinje open (6) 3.60 points
1. place BALDžIEV TANJA (Karate Klub Kranj) kata ekipa kadetinje (3) 2.70 points
1. place MUZIK TAŠA (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa kadetinje open (6) 3.60 points
1. place ČERU JERNEJA (Karate Klub Kranj) kata ekipa kadetinje (3) 2.70 points
1. place LAMPIČ ANA (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa kadetinje open (6) 3.60 points
1. place ČUHALEV NADJA (Karate Klub Kranj) kata ekipa kadetinje (3) 2.70 points
2. place GOLAČ AJDA (Karate klub Seki) kumite ekipa kadetinje open (6) 2.40 points
2. place PETRIČ REBECCA LANA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa kadetinje (3) 1.80 points
2. place Carli Pia (Karate Klub Radvanje) kata ekipa kadetinje (3) 1.80 points
2. place PETKOVIĆ SAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ekipa kadetinje open (6) 2.40 points
2. place FAJFER LANA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa kadetinje (3) 1.80 points
2. place PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ekipa kadetinje open (6) 2.40 points
2. place SEVER ANA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ekipa kadetinje open (6) 2.40 points
3. place GLAVNIK ZARA (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa kadetinje open (6) 1.20 points
3. place ČEŠAREK SIMONA (Karate klub Seki) kata ekipa kadetinje (3) 0.90 points
3. place Horvatič Uršula (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa kadetinje open (6) 1.20 points
3. place TOMAŽIČ EVA (Karate klub Seki) kata ekipa kadetinje (3) 0.90 points
3. place Peček Maša (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa kadetinje open (6) 1.20 points
3. place AVDIĆ EMIRA (Karate klub Seki) kata ekipa kadetinje (3) 0.90 points
4. place ĐAKOVIć TIANA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ekipa kadetinje open (6) 1.20 points
4. place SAVANOVIć LANA (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite ekipa kadetinje open (6) 1.20 points
4. place BIZJAK LEDERER Leja (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ekipa kadetinje open (6) 1.20 points
1. place PAŠIĆ ISAK (Karate klub Velenje) kata ekipa kadeti (2) 1.80 points
1. place MEDVED MAKS (Karate Klub Žalec) kumite ekipa kadeti open (7) 3.60 points
1. place MEŠANOVIČ BENJAMIN (Karate klub Velenje) kata ekipa kadeti (2) 1.80 points
1. place SUŠA ŽIGA (Karate Klub Žalec) kumite ekipa kadeti open (7) 3.60 points
2. place GORENAK GAL (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata ekipa kadeti (2) 1.20 points
2. place ŽUMER JAKOB (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite ekipa kadeti open (7) 2.40 points
2. place AHEJ GREGA (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata ekipa kadeti (2) 1.20 points
2. place DOLINŠEK ALEKSANDER (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata ekipa kadeti (2) 1.20 points
2. place Košir Bor (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa kadeti open (7) 2.40 points
2. place KOKOL LUKA (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa kadeti open (7) 2.40 points
3. place MUR LUC (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa kadeti open (7) 1.20 points
3. place VNUK ALEKS (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa kadeti open (7) 1.20 points
3. place RADIĆ LUKA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite ekipa kadeti open (7) 1.20 points
3. place Radaković Miloš (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa kadeti open (7) 1.20 points
4. place KRŽIŠNIK GAL, (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa kadeti open (7) 1.20 points
4. place Bogdanoski Gabriel (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa kadeti open (7) 1.20 points
4. place ŽIBRET BOR (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa kadeti open (7) 1.20 points

KADETINJE

1.. place ČUHALEV NADJA (Karate Klub Kranj) kata ekipa kadetinje (3) 2.70 points
1.. place MUZIK TAŠA (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa kadetinje open (6) 3.60 points
1.. place LAMPIČ ANA (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa kadetinje open (6) 3.60 points
1.. place BALDžIEV TANJA (Karate Klub Kranj) kata ekipa kadetinje (3) 2.70 points
1.. place ČERU JERNEJA (Karate Klub Kranj) kata ekipa kadetinje (3) 2.70 points
1.. place ŽIBRET ZALA MARIA (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa kadetinje open (6) 3.60 points
2.. place GOLAČ AJDA (Karate klub Seki) kumite ekipa kadetinje open (6) 2.40 points
2.. place FAJFER LANA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa kadetinje (3) 1.80 points
2.. place PETKOVIĆ SAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ekipa kadetinje open (6) 2.40 points
2.. place PETRIČ REBECCA LANA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa kadetinje (3) 1.80 points
2.. place Carli Pia (Karate Klub Radvanje) kata ekipa kadetinje (3) 1.80 points
2.. place PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ekipa kadetinje open (6) 2.40 points
2.. place SEVER ANA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ekipa kadetinje open (6) 2.40 points
3.. place TOMAŽIČ EVA (Karate klub Seki) kata ekipa kadetinje (3) 0.90 points
3.. place GLAVNIK ZARA (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa kadetinje open (6) 1.20 points
3.. place AVDIĆ EMIRA (Karate klub Seki) kata ekipa kadetinje (3) 0.90 points
3.. place Horvatič Uršula (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa kadetinje open (6) 1.20 points
3.. place ČEŠAREK SIMONA (Karate klub Seki) kata ekipa kadetinje (3) 0.90 points
3.. place Peček Maša (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa kadetinje open (6) 1.20 points
4.. place ĐAKOVIć TIANA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ekipa kadetinje open (6) 1.20 points
4.. place SAVANOVIć LANA (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite ekipa kadetinje open (6) 1.20 points
4.. place BIZJAK LEDERER Leja (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ekipa kadetinje open (6) 1.20 points

MLADINCI

1. place Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kata ekipa mladinke (2) 2.10 points
1. place DEBELJAK HANA (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa mladinke open (4) 3.10 points
1. place NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata ekipa mladinke (2) 2.10 points
1. place ĐAKOVIć LARA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ekipa mladinke open (4) 3.10 points
1. place DROBNJAK MARINA (Karate Klub Kranj) kata ekipa mladinke (2) 2.10 points
1. place MOLNAR ELIZABETA (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa mladinke open (4) 3.10 points
2. place TOPOLOVEC KAJA (Karate Klub Žalec) kumite ekipa mladinke open (4) 2.10 points
2. place RADAKOVIĆ JANA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa mladinke (2) 1.40 points
2. place Beton Klara (Karate Klub Radvanje) kata ekipa mladinke (2) 1.40 points
2. place UGOVšEK ALENKA (Karate Klub Žalec) kumite ekipa mladinke open (4) 2.10 points
2. place KVAS TJAŠA (Karate Klub Žalec) kumite ekipa mladinke open (4) 2.10 points
2. place HORVATIČ KATJA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa mladinke (2) 1.40 points
3. place Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kumite ekipa mladinke open (4) 1.00 points
3. place KOTNIK ANJA (Karate Klub Kranj) kumite ekipa mladinke open (4) 1.00 points
3. place REPIČ JERCA (Karate Klub Kranj) kumite ekipa mladinke open (4) 1.00 points
3. place REBOLJ MANCA (Karate Klub Kranj) kumite ekipa mladinke open (4) 1.00 points
4. place BERGANT LAURA (Karate Klub Polzela) kumite ekipa mladinke open (4) 1.00 points
4. place ŽERJAV NUŠA (Karate Klub Polzela) kumite ekipa mladinke open (4) 1.00 points
4. place SALKIČ LARA (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa mladinke open (4) 1.00 points
1. place ČUčEK MIšEL (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata ekipa mladinci (1) 2.10 points
1. place RUTAR DENNIS DEAN (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa mladinci open (5) 3.10 points
1. place KLOBASA BLAŽ (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata ekipa mladinci (1) 2.10 points
1. place JORDAN TIMOTEJ (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite ekipa mladinci open (5) 3.10 points
1. place KLEMENčIč KRISTJAN (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata ekipa mladinci (1) 2.10 points
1. place Plošinjak Tadej (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa mladinci open (5) 3.10 points
1. place Črnčec Anel (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa mladinci open (5) 3.10 points
2. place MARKULJEVIČ MARKO (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa mladinci open (5) 2.10 points
2. place MARKULJEVIČ UROŠ (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa mladinci open (5) 2.10 points
2. place RIOSA NOVAK TILEN (Karate Klub Polzela) kumite ekipa mladinci open (5) 2.10 points
3. place KOLšEK MAJ (Karate Klub Žalec) kumite ekipa mladinci open (5) 1.00 points
3. place Mohenski Robi (Karate Klub Žalec) kumite ekipa mladinci open (5) 1.00 points
4. place VALNER TIM (Društvo Za Karate Celje) kumite ekipa mladinci open (5) 1.00 points
4. place RAKOVNIK SVEN (Društvo Za Karate Celje) kumite ekipa mladinci open (5) 1.00 points
4. place GABRIJELČIČ LAN (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa mladinci open (5) 1.00 points

MLADINKE

1.. place DEBELJAK HANA (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa mladinke open (4) 3.10 points
1.. place DROBNJAK MARINA (Karate Klub Kranj) kata ekipa mladinke (2) 2.10 points
1.. place Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kata ekipa mladinke (2) 2.10 points
1.. place ĐAKOVIć LARA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ekipa mladinke open (4) 3.10 points
1.. place NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata ekipa mladinke (2) 2.10 points
1.. place MOLNAR ELIZABETA (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa mladinke open (4) 3.10 points
2.. place HORVATIČ KATJA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa mladinke (2) 1.40 points
2.. place UGOVšEK ALENKA (Karate Klub Žalec) kumite ekipa mladinke open (4) 2.10 points
2.. place KVAS TJAŠA (Karate Klub Žalec) kumite ekipa mladinke open (4) 2.10 points
2.. place RADAKOVIĆ JANA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa mladinke (2) 1.40 points
2.. place Beton Klara (Karate Klub Radvanje) kata ekipa mladinke (2) 1.40 points
2.. place TOPOLOVEC KAJA (Karate Klub Žalec) kumite ekipa mladinke open (4) 2.10 points
3.. place Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kumite ekipa mladinke open (4) 1.00 points
3.. place KOTNIK ANJA (Karate Klub Kranj) kumite ekipa mladinke open (4) 1.00 points
3.. place REPIČ JERCA (Karate Klub Kranj) kumite ekipa mladinke open (4) 1.00 points
3.. place REBOLJ MANCA (Karate Klub Kranj) kumite ekipa mladinke open (4) 1.00 points
4.. place ŽERJAV NUŠA (Karate Klub Polzela) kumite ekipa mladinke open (4) 1.00 points
4.. place SALKIČ LARA (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa mladinke open (4) 1.00 points
4.. place BERGANT LAURA (Karate Klub Polzela) kumite ekipa mladinke open (4) 1.00 points

MLAJŠI ČLANI

1. place POTISK LAURA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ekipa ml. članice open (2) 2.40 points
1. place HABJAN NUšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ekipa ml. članice open (2) 2.40 points
1. place TEPEŠ KAROLINA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ekipa ml. članice open (2) 2.40 points
2. place CENTRIH ALEKSANDRA, (Karate klub Velenje) kumite ekipa ml. članice open (2) 1.60 points
2. place CESAR PIA (Karate klub Velenje) kumite ekipa ml. članice open (2) 1.60 points
2. place MUHAREMOVIĆ ŠUHRA (Karate klub Velenje) kumite ekipa ml. članice open (2) 1.60 points
2. place ČESKO KAJA (Karate klub Velenje) kumite ekipa ml. članice open (2) 1.60 points
1. place PLASKAN JURIJ (Karate Klub Žalec) kumite ekipa ml. člani open (4) 3.60 points
1. place Kokotec Martin (Karate Klub Žalec) kumite ekipa ml. člani open (4) 3.60 points
1. place KLOBASA ALEKS (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite ekipa ml. člani open (4) 3.60 points
2. place MUJKANOVIĆ AJDIN (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa ml. člani open (4) 2.40 points
2. place ZIDAR DOMEN (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa ml. člani open (4) 2.40 points

MLAJŠE ČLANICE

1.. place POTISK LAURA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ekipa ml. članice open (2) 2.40 points
1.. place HABJAN NUšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ekipa ml. članice open (2) 2.40 points
1.. place TEPEŠ KAROLINA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ekipa ml. članice open (2) 2.40 points
2.. place CENTRIH ALEKSANDRA, (Karate klub Velenje) kumite ekipa ml. članice open (2) 1.60 points
2.. place CESAR PIA (Karate klub Velenje) kumite ekipa ml. članice open (2) 1.60 points
2.. place MUHAREMOVIĆ ŠUHRA (Karate klub Velenje) kumite ekipa ml. članice open (2) 1.60 points
2.. place ČESKO KAJA (Karate klub Velenje) kumite ekipa ml. članice open (2) 1.60 points

ČLANI

1. place ČESKO KAJA (Karate klub Velenje) kata ekipa članice (4) 3.60 points
1. place HABERL BARBARA (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa članice open (4) 3.60 points
1. place CESAR PIA (Karate klub Velenje) kata ekipa članice (4) 3.60 points
1. place HABERL URšA (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa članice open (4) 3.60 points
1. place SMILJAN KITI (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa članice open (4) 3.60 points
1. place MUHAREMOVIĆ ŠUHRA (Karate klub Velenje) kata ekipa članice (4) 3.60 points
2. place RISTIĆ TJAŠA (Karate Klub Kranj) kumite ekipa članice open (4) 2.40 points
2. place PUČKO KAJA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa članice (4) 2.40 points
2. place GANZITTI NIA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa članice (4) 2.40 points
2. place GODNIČ ANJA (Karate Klub Kranj) kumite ekipa članice open (4) 2.40 points
2. place PUČKO NIKA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa članice (4) 2.40 points
3. place VELA RAUTER SOFIA HA (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite ekipa članice open (4) 1.20 points
3. place RADAKOVIĆ JANA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa članice (4) 1.20 points
3. place Beton Klara (Karate Klub Radvanje) kata ekipa članice (4) 1.20 points
3. place HORVATIČ KATJA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa članice (4) 1.20 points
3. place ŠENICA NIKA (Karate Klub Polzela) kumite ekipa članice open (4) 1.20 points
3. place NOVAK Sara (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite ekipa članice open (4) 1.20 points
4. place KOTNIK ANJA (Karate Klub Kranj) kata ekipa članice (4) 1.20 points
4. place POTISK LAURA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ekipa članice open (4) 1.20 points
4. place Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kata ekipa članice (4) 1.20 points
4. place NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata ekipa članice (4) 1.20 points
4. place PLAVČAK ALEKSANDRA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ekipa članice open (4) 1.20 points
4. place TEPEŠ KAROLINA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ekipa članice open (4) 1.20 points
1. place JOKSIMOVIĆ STEFAN (Karate Klub Žalec) kumite ekipa člani open (7) 4.80 points
1. place KLOBASA ALEKS (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite ekipa člani open (7) 4.80 points
1. place GRADIŠNIK BOŠTJAN (Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje) kata ekipa člani (1) 2.40 points
1. place PLASKAN JURIJ (Karate Klub Žalec) kumite ekipa člani open (7) 4.80 points
1. place FLIS ANDREJ (Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje) kata ekipa člani (1) 2.40 points
1. place ŽAGAR MITJA (Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje) kata ekipa člani (1) 2.40 points
2. place ZIDAR DOMEN (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa člani open (7) 3.20 points
2. place MUJKANOVIĆ AJDIN (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa člani open (7) 3.20 points
3. place HALILI ADRIAN (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa člani open (7) 1.60 points
3. place HUDALES TOMAŽ (Društvo Za Karate Celje) kumite ekipa člani open (7) 1.60 points
3. place KOŠMRLJ ERIK TEO (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa člani open (7) 1.60 points
4. place ZUPANEC TIM (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ekipa člani open (7) 1.60 points
4. place ŠKRABLIN PATRIK (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ekipa člani open (7) 1.60 points
4. place KORITNIK JERNEJ (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ekipa člani open (7) 1.60 points

ČLANICE

1.. place MUHAREMOVIĆ ŠUHRA (Karate klub Velenje) kata ekipa članice (4) 3.60 points
1.. place ČESKO KAJA (Karate klub Velenje) kata ekipa članice (4) 3.60 points
1.. place HABERL BARBARA (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa članice open (4) 3.60 points
1.. place CESAR PIA (Karate klub Velenje) kata ekipa članice (4) 3.60 points
1.. place HABERL URšA (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa članice open (4) 3.60 points
1.. place SMILJAN KITI (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa članice open (4) 3.60 points
2.. place PUČKO NIKA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa članice (4) 2.40 points
2.. place RISTIĆ TJAŠA (Karate Klub Kranj) kumite ekipa članice open (4) 2.40 points
2.. place PUČKO KAJA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa članice (4) 2.40 points
2.. place GANZITTI NIA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa članice (4) 2.40 points
2.. place GODNIČ ANJA (Karate Klub Kranj) kumite ekipa članice open (4) 2.40 points
3.. place RADAKOVIĆ JANA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa članice (4) 1.20 points
3.. place Beton Klara (Karate Klub Radvanje) kata ekipa članice (4) 1.20 points
3.. place ŠENICA NIKA (Karate Klub Polzela) kumite ekipa članice open (4) 1.20 points
3.. place NOVAK Sara (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite ekipa članice open (4) 1.20 points
3.. place HORVATIČ KATJA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa članice (4) 1.20 points
3.. place VELA RAUTER SOFIA HA (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite ekipa članice open (4) 1.20 points
4.. place POTISK LAURA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ekipa članice open (4) 1.20 points
4.. place KOTNIK ANJA (Karate Klub Kranj) kata ekipa članice (4) 1.20 points
4.. place Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kata ekipa članice (4) 1.20 points
4.. place PLAVČAK ALEKSANDRA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ekipa članice open (4) 1.20 points
4.. place TEPEŠ KAROLINA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ekipa članice open (4) 1.20 points
4.. place NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata ekipa članice (4) 1.20 points

Sponsors


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve