EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO 2020


KADETI

1. mesto ŽIBRET ZALA MARIA (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa kadetinje open (6) 3.60 točk
1. mesto BALDžIEV TANJA (Karate Klub Kranj) kata ekipa kadetinje (3) 2.70 točk
1. mesto MUZIK TAŠA (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa kadetinje open (6) 3.60 točk
1. mesto ČERU JERNEJA (Karate Klub Kranj) kata ekipa kadetinje (3) 2.70 točk
1. mesto LAMPIČ ANA (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa kadetinje open (6) 3.60 točk
1. mesto ČUHALEV NADJA (Karate Klub Kranj) kata ekipa kadetinje (3) 2.70 točk
2. mesto FAJFER LANA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa kadetinje (3) 1.80 točk
2. mesto PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ekipa kadetinje open (6) 2.40 točk
2. mesto SEVER ANA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ekipa kadetinje open (6) 2.40 točk
2. mesto GOLAČ AJDA (Karate klub Seki) kumite ekipa kadetinje open (6) 2.40 točk
2. mesto PETRIČ REBECCA LANA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa kadetinje (3) 1.80 točk
2. mesto Carli Pia (Karate Klub Radvanje) kata ekipa kadetinje (3) 1.80 točk
2. mesto PETKOVIĆ SAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ekipa kadetinje open (6) 2.40 točk
3. mesto Peček Maša (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa kadetinje open (6) 1.20 točk
3. mesto AVDIĆ EMIRA (Karate klub Seki) kata ekipa kadetinje (3) 0.90 točk
3. mesto GLAVNIK ZARA (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa kadetinje open (6) 1.20 točk
3. mesto ČEŠAREK SIMONA (Karate klub Seki) kata ekipa kadetinje (3) 0.90 točk
3. mesto Horvatič Uršula (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa kadetinje open (6) 1.20 točk
3. mesto TOMAŽIČ EVA (Karate klub Seki) kata ekipa kadetinje (3) 0.90 točk
4. mesto ĐAKOVIć TIANA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ekipa kadetinje open (6) 1.20 točk
4. mesto SAVANOVIć LANA (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite ekipa kadetinje open (6) 1.20 točk
4. mesto BIZJAK LEDERER Leja (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ekipa kadetinje open (6) 1.20 točk
1. mesto PAŠIĆ ISAK (Karate klub Velenje) kata ekipa kadeti (2) 1.80 točk
1. mesto MEDVED MAKS (Karate Klub Žalec) kumite ekipa kadeti open (7) 3.60 točk
1. mesto MEŠANOVIČ BENJAMIN (Karate klub Velenje) kata ekipa kadeti (2) 1.80 točk
1. mesto SUŠA ŽIGA (Karate Klub Žalec) kumite ekipa kadeti open (7) 3.60 točk
2. mesto Košir Bor (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa kadeti open (7) 2.40 točk
2. mesto KOKOL LUKA (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa kadeti open (7) 2.40 točk
2. mesto GORENAK GAL (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata ekipa kadeti (2) 1.20 točk
2. mesto ŽUMER JAKOB (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite ekipa kadeti open (7) 2.40 točk
2. mesto AHEJ GREGA (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata ekipa kadeti (2) 1.20 točk
2. mesto DOLINŠEK ALEKSANDER (Karate Klub Lovrenc Na Pohorju) kata ekipa kadeti (2) 1.20 točk
3. mesto RADIĆ LUKA (Športno Društvo Gorica Nova Gorica) kumite ekipa kadeti open (7) 1.20 točk
3. mesto Radaković Miloš (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa kadeti open (7) 1.20 točk
3. mesto MUR LUC (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa kadeti open (7) 1.20 točk
3. mesto VNUK ALEKS (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa kadeti open (7) 1.20 točk
4. mesto KRŽIŠNIK GAL, (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa kadeti open (7) 1.20 točk
4. mesto Bogdanoski Gabriel (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa kadeti open (7) 1.20 točk
4. mesto ŽIBRET BOR (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa kadeti open (7) 1.20 točk

KADETINJE

1.. mesto ŽIBRET ZALA MARIA (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa kadetinje open (6) 3.60 točk
1.. mesto ČUHALEV NADJA (Karate Klub Kranj) kata ekipa kadetinje (3) 2.70 točk
1.. mesto MUZIK TAŠA (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa kadetinje open (6) 3.60 točk
1.. mesto LAMPIČ ANA (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa kadetinje open (6) 3.60 točk
1.. mesto BALDžIEV TANJA (Karate Klub Kranj) kata ekipa kadetinje (3) 2.70 točk
1.. mesto ČERU JERNEJA (Karate Klub Kranj) kata ekipa kadetinje (3) 2.70 točk
2.. mesto PETAN ELA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ekipa kadetinje open (6) 2.40 točk
2.. mesto SEVER ANA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ekipa kadetinje open (6) 2.40 točk
2.. mesto GOLAČ AJDA (Karate klub Seki) kumite ekipa kadetinje open (6) 2.40 točk
2.. mesto FAJFER LANA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa kadetinje (3) 1.80 točk
2.. mesto PETKOVIĆ SAŠA (Klub borilnih veščin Fight Club Shony) kumite ekipa kadetinje open (6) 2.40 točk
2.. mesto PETRIČ REBECCA LANA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa kadetinje (3) 1.80 točk
2.. mesto Carli Pia (Karate Klub Radvanje) kata ekipa kadetinje (3) 1.80 točk
3.. mesto TOMAŽIČ EVA (Karate klub Seki) kata ekipa kadetinje (3) 0.90 točk
3.. mesto GLAVNIK ZARA (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa kadetinje open (6) 1.20 točk
3.. mesto AVDIĆ EMIRA (Karate klub Seki) kata ekipa kadetinje (3) 0.90 točk
3.. mesto Horvatič Uršula (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa kadetinje open (6) 1.20 točk
3.. mesto ČEŠAREK SIMONA (Karate klub Seki) kata ekipa kadetinje (3) 0.90 točk
3.. mesto Peček Maša (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa kadetinje open (6) 1.20 točk
4.. mesto ĐAKOVIć TIANA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ekipa kadetinje open (6) 1.20 točk
4.. mesto SAVANOVIć LANA (Shotokan Karate Klub Grosuplje) kumite ekipa kadetinje open (6) 1.20 točk
4.. mesto BIZJAK LEDERER Leja (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ekipa kadetinje open (6) 1.20 točk

MLADINCI

1. mesto DROBNJAK MARINA (Karate Klub Kranj) kata ekipa mladinke (2) 2.10 točk
1. mesto MOLNAR ELIZABETA (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa mladinke open (4) 3.10 točk
1. mesto Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kata ekipa mladinke (2) 2.10 točk
1. mesto DEBELJAK HANA (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa mladinke open (4) 3.10 točk
1. mesto NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata ekipa mladinke (2) 2.10 točk
1. mesto ĐAKOVIć LARA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ekipa mladinke open (4) 3.10 točk
2. mesto KVAS TJAŠA (Karate Klub Žalec) kumite ekipa mladinke open (4) 2.10 točk
2. mesto HORVATIČ KATJA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa mladinke (2) 1.40 točk
2. mesto TOPOLOVEC KAJA (Karate Klub Žalec) kumite ekipa mladinke open (4) 2.10 točk
2. mesto RADAKOVIĆ JANA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa mladinke (2) 1.40 točk
2. mesto Beton Klara (Karate Klub Radvanje) kata ekipa mladinke (2) 1.40 točk
2. mesto UGOVšEK ALENKA (Karate Klub Žalec) kumite ekipa mladinke open (4) 2.10 točk
3. mesto REBOLJ MANCA (Karate Klub Kranj) kumite ekipa mladinke open (4) 1.00 točk
3. mesto Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kumite ekipa mladinke open (4) 1.00 točk
3. mesto KOTNIK ANJA (Karate Klub Kranj) kumite ekipa mladinke open (4) 1.00 točk
3. mesto REPIČ JERCA (Karate Klub Kranj) kumite ekipa mladinke open (4) 1.00 točk
4. mesto BERGANT LAURA (Karate Klub Polzela) kumite ekipa mladinke open (4) 1.00 točk
4. mesto ŽERJAV NUŠA (Karate Klub Polzela) kumite ekipa mladinke open (4) 1.00 točk
4. mesto SALKIČ LARA (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa mladinke open (4) 1.00 točk
1. mesto Plošinjak Tadej (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa mladinci open (5) 3.10 točk
1. mesto Črnčec Anel (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa mladinci open (5) 3.10 točk
1. mesto RUTAR DENNIS DEAN (Karate Klub Radvanje) kumite ekipa mladinci open (5) 3.10 točk
1. mesto ČUčEK MIšEL (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata ekipa mladinci (1) 2.10 točk
1. mesto KLOBASA BLAŽ (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata ekipa mladinci (1) 2.10 točk
1. mesto JORDAN TIMOTEJ (KARATE KLUB BUSHIDO) kumite ekipa mladinci open (5) 3.10 točk
1. mesto KLEMENčIč KRISTJAN (SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA) kata ekipa mladinci (1) 2.10 točk
2. mesto RIOSA NOVAK TILEN (Karate Klub Polzela) kumite ekipa mladinci open (5) 2.10 točk
2. mesto MARKULJEVIČ MARKO (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa mladinci open (5) 2.10 točk
2. mesto MARKULJEVIČ UROŠ (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa mladinci open (5) 2.10 točk
3. mesto KOLšEK MAJ (Karate Klub Žalec) kumite ekipa mladinci open (5) 1.00 točk
3. mesto Mohenski Robi (Karate Klub Žalec) kumite ekipa mladinci open (5) 1.00 točk
4. mesto VALNER TIM (Društvo Za Karate Celje) kumite ekipa mladinci open (5) 1.00 točk
4. mesto RAKOVNIK SVEN (Društvo Za Karate Celje) kumite ekipa mladinci open (5) 1.00 točk
4. mesto GABRIJELČIČ LAN (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa mladinci open (5) 1.00 točk

MLADINKE

1.. mesto NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata ekipa mladinke (2) 2.10 točk
1.. mesto MOLNAR ELIZABETA (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa mladinke open (4) 3.10 točk
1.. mesto DEBELJAK HANA (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa mladinke open (4) 3.10 točk
1.. mesto DROBNJAK MARINA (Karate Klub Kranj) kata ekipa mladinke (2) 2.10 točk
1.. mesto Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kata ekipa mladinke (2) 2.10 točk
1.. mesto ĐAKOVIć LARA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ekipa mladinke open (4) 3.10 točk
2.. mesto RADAKOVIĆ JANA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa mladinke (2) 1.40 točk
2.. mesto Beton Klara (Karate Klub Radvanje) kata ekipa mladinke (2) 1.40 točk
2.. mesto TOPOLOVEC KAJA (Karate Klub Žalec) kumite ekipa mladinke open (4) 2.10 točk
2.. mesto HORVATIČ KATJA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa mladinke (2) 1.40 točk
2.. mesto UGOVšEK ALENKA (Karate Klub Žalec) kumite ekipa mladinke open (4) 2.10 točk
2.. mesto KVAS TJAŠA (Karate Klub Žalec) kumite ekipa mladinke open (4) 2.10 točk
3.. mesto REBOLJ MANCA (Karate Klub Kranj) kumite ekipa mladinke open (4) 1.00 točk
3.. mesto Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kumite ekipa mladinke open (4) 1.00 točk
3.. mesto KOTNIK ANJA (Karate Klub Kranj) kumite ekipa mladinke open (4) 1.00 točk
3.. mesto REPIČ JERCA (Karate Klub Kranj) kumite ekipa mladinke open (4) 1.00 točk
4.. mesto BERGANT LAURA (Karate Klub Polzela) kumite ekipa mladinke open (4) 1.00 točk
4.. mesto ŽERJAV NUŠA (Karate Klub Polzela) kumite ekipa mladinke open (4) 1.00 točk
4.. mesto SALKIČ LARA (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa mladinke open (4) 1.00 točk

MLAJŠI ČLANI

1. mesto POTISK LAURA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ekipa ml. članice open (2) 2.40 točk
1. mesto HABJAN NUšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ekipa ml. članice open (2) 2.40 točk
1. mesto TEPEŠ KAROLINA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ekipa ml. članice open (2) 2.40 točk
2. mesto MUHAREMOVIĆ ŠUHRA (Karate klub Velenje) kumite ekipa ml. članice open (2) 1.60 točk
2. mesto ČESKO KAJA (Karate klub Velenje) kumite ekipa ml. članice open (2) 1.60 točk
2. mesto CENTRIH ALEKSANDRA, (Karate klub Velenje) kumite ekipa ml. članice open (2) 1.60 točk
2. mesto CESAR PIA (Karate klub Velenje) kumite ekipa ml. članice open (2) 1.60 točk
1. mesto KLOBASA ALEKS (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite ekipa ml. člani open (4) 3.60 točk
1. mesto PLASKAN JURIJ (Karate Klub Žalec) kumite ekipa ml. člani open (4) 3.60 točk
1. mesto Kokotec Martin (Karate Klub Žalec) kumite ekipa ml. člani open (4) 3.60 točk
2. mesto ZIDAR DOMEN (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa ml. člani open (4) 2.40 točk
2. mesto MUJKANOVIĆ AJDIN (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa ml. člani open (4) 2.40 točk

MLAJŠE ČLANICE

1.. mesto POTISK LAURA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ekipa ml. članice open (2) 2.40 točk
1.. mesto HABJAN NUšA (Karate Klub Mawashi Postojna) kumite ekipa ml. članice open (2) 2.40 točk
1.. mesto TEPEŠ KAROLINA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ekipa ml. članice open (2) 2.40 točk
2.. mesto CENTRIH ALEKSANDRA, (Karate klub Velenje) kumite ekipa ml. članice open (2) 1.60 točk
2.. mesto CESAR PIA (Karate klub Velenje) kumite ekipa ml. članice open (2) 1.60 točk
2.. mesto MUHAREMOVIĆ ŠUHRA (Karate klub Velenje) kumite ekipa ml. članice open (2) 1.60 točk
2.. mesto ČESKO KAJA (Karate klub Velenje) kumite ekipa ml. članice open (2) 1.60 točk

ČLANI

1. mesto SMILJAN KITI (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa članice open (4) 3.60 točk
1. mesto MUHAREMOVIĆ ŠUHRA (Karate klub Velenje) kata ekipa članice (4) 3.60 točk
1. mesto ČESKO KAJA (Karate klub Velenje) kata ekipa članice (4) 3.60 točk
1. mesto HABERL BARBARA (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa članice open (4) 3.60 točk
1. mesto CESAR PIA (Karate klub Velenje) kata ekipa članice (4) 3.60 točk
1. mesto HABERL URšA (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa članice open (4) 3.60 točk
2. mesto GODNIČ ANJA (Karate Klub Kranj) kumite ekipa članice open (4) 2.40 točk
2. mesto PUČKO NIKA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa članice (4) 2.40 točk
2. mesto RISTIĆ TJAŠA (Karate Klub Kranj) kumite ekipa članice open (4) 2.40 točk
2. mesto PUČKO KAJA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa članice (4) 2.40 točk
2. mesto GANZITTI NIA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa članice (4) 2.40 točk
3. mesto VELA RAUTER SOFIA HA (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite ekipa članice open (4) 1.20 točk
3. mesto RADAKOVIĆ JANA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa članice (4) 1.20 točk
3. mesto Beton Klara (Karate Klub Radvanje) kata ekipa članice (4) 1.20 točk
3. mesto HORVATIČ KATJA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa članice (4) 1.20 točk
3. mesto ŠENICA NIKA (Karate Klub Polzela) kumite ekipa članice open (4) 1.20 točk
3. mesto NOVAK Sara (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite ekipa članice open (4) 1.20 točk
4. mesto NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata ekipa članice (4) 1.20 točk
4. mesto PLAVČAK ALEKSANDRA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ekipa članice open (4) 1.20 točk
4. mesto TEPEŠ KAROLINA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ekipa članice open (4) 1.20 točk
4. mesto KOTNIK ANJA (Karate Klub Kranj) kata ekipa članice (4) 1.20 točk
4. mesto POTISK LAURA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ekipa članice open (4) 1.20 točk
4. mesto Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kata ekipa članice (4) 1.20 točk
1. mesto ŽAGAR MITJA (Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje) kata ekipa člani (1) 2.40 točk
1. mesto JOKSIMOVIĆ STEFAN (Karate Klub Žalec) kumite ekipa člani open (7) 4.80 točk
1. mesto KLOBASA ALEKS (Karate Klub Radenci Shotokan) kumite ekipa člani open (7) 4.80 točk
1. mesto GRADIŠNIK BOŠTJAN (Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje) kata ekipa člani (1) 2.40 točk
1. mesto PLASKAN JURIJ (Karate Klub Žalec) kumite ekipa člani open (7) 4.80 točk
1. mesto FLIS ANDREJ (Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje) kata ekipa člani (1) 2.40 točk
2. mesto ZIDAR DOMEN (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa člani open (7) 3.20 točk
2. mesto MUJKANOVIĆ AJDIN (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa člani open (7) 3.20 točk
3. mesto HALILI ADRIAN (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa člani open (7) 1.60 točk
3. mesto HUDALES TOMAŽ (Društvo Za Karate Celje) kumite ekipa člani open (7) 1.60 točk
3. mesto KOŠMRLJ ERIK TEO (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa člani open (7) 1.60 točk
4. mesto KORITNIK JERNEJ (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ekipa člani open (7) 1.60 točk
4. mesto ZUPANEC TIM (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ekipa člani open (7) 1.60 točk
4. mesto ŠKRABLIN PATRIK (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ekipa člani open (7) 1.60 točk

ČLANICE

1.. mesto SMILJAN KITI (Karate Klub Ljubljana) kumite ekipa članice open (4) 3.60 točk
1.. mesto MUHAREMOVIĆ ŠUHRA (Karate klub Velenje) kata ekipa članice (4) 3.60 točk
1.. mesto ČESKO KAJA (Karate klub Velenje) kata ekipa članice (4) 3.60 točk
1.. mesto HABERL BARBARA (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa članice open (4) 3.60 točk
1.. mesto CESAR PIA (Karate klub Velenje) kata ekipa članice (4) 3.60 točk
1.. mesto HABERL URšA (Karate Klub Trbovlje) kumite ekipa članice open (4) 3.60 točk
2.. mesto PUČKO NIKA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa članice (4) 2.40 točk
2.. mesto RISTIĆ TJAŠA (Karate Klub Kranj) kumite ekipa članice open (4) 2.40 točk
2.. mesto PUČKO KAJA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa članice (4) 2.40 točk
2.. mesto GANZITTI NIA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa članice (4) 2.40 točk
2.. mesto GODNIČ ANJA (Karate Klub Kranj) kumite ekipa članice open (4) 2.40 točk
3.. mesto VELA RAUTER SOFIA HA (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite ekipa članice open (4) 1.20 točk
3.. mesto RADAKOVIĆ JANA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa članice (4) 1.20 točk
3.. mesto Beton Klara (Karate Klub Radvanje) kata ekipa članice (4) 1.20 točk
3.. mesto ŠENICA NIKA (Karate Klub Polzela) kumite ekipa članice open (4) 1.20 točk
3.. mesto NOVAK Sara (Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer) kumite ekipa članice open (4) 1.20 točk
3.. mesto HORVATIČ KATJA (Karate Klub Radvanje) kata ekipa članice (4) 1.20 točk
4.. mesto Eterovič Maša (Karate Klub Kranj) kata ekipa članice (4) 1.20 točk
4.. mesto PLAVČAK ALEKSANDRA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ekipa članice open (4) 1.20 točk
4.. mesto TEPEŠ KAROLINA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ekipa članice open (4) 1.20 točk
4.. mesto NADIŽAR LANA TISA (Karate Klub Kranj) kata ekipa članice (4) 1.20 točk
4.. mesto POTISK LAURA (Karate Klub Rogaška Slatina) kumite ekipa članice open (4) 1.20 točk
4.. mesto KOTNIK ANJA (Karate Klub Kranj) kata ekipa članice (4) 1.20 točk

Prijava

Povezave


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve