LJUBLJANA OPEN 2016

ŠPORTNA DVORANA KODELJEVO ( Gortanova 21 , 1000 Ljubljana )



Države
11
Klubi
85
Skupaj prijave
557
Skupaj nastopi
714
Prijave ženske
229
Nastopi ženske
293
Prijave moški
328
Nastopi moški
421
Prijavljene ekipe
11
Ženske ekipe
6
Moške ekipe
5


Države
1 BOSNIA AND HERZEGOVINA
2 CROATIA
3 EGYPT
4 GERMANY
5 INDIA
6 ITALY
7 POLAND
8 ROMANIA
9 SERBIA
10 SLOVENIA
11 UNITED KINGDOM
Prijavleni klubi
1 KARATE ZVEZA SLOVENIJE
2 ASD ARTI MARZIALI VILLAFRANCA
3 BUDO
4 BUDOKAN MONTELUPO
5 C.S. SHOTOKAN KARATE SALONITA
6 CLUB - CENTRO STUDI ARKE
7 DRUŠTVO ZA BORILNE VEŠČINE PIRAN
8 DRUŠTVO ZA KARATE CELJE
9 ENERGIJA
10 GLC FIJLKAM
11 HARASUTO CLUB LODZ
12 ILKLEY KARATE CLUB
13 JION BIHAĆ
14 KARATE K. ALFA
15 KARATE K. DELTA
16 KARATE K. ELID
17 KARATE K. KAPTOL
18 KARATE K. NIPPON
19 KARATE K. RI CROATIA
20 KARATE K. RUDAR UGLJEVIK
21 KARATE KLUB BIHAĆ
22 KARATE KLUB BORAC 021
23 KARATE KLUB BREŽICE
24 KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
25 KARATE KLUB EMONA
26 KARATE KLUB FINIDA-POREČ
27 KARATE KLUB HRASTNIK
28 KARATE KLUB KOLEKTOR IDRIJA
29 KARATE KLUB KOPER-CLUB DI KARATE CAPODISTRIA
30 KARATE KLUB KOVINAR MARIBOR
31 KARATE KLUB KOZJANSKO IN OBSOTELJE
32 KARATE KLUB KRANJ
33 KARATE KLUB LJUBLJANA
34 KARATE KLUB LOVRENC NA POHORJU
35 KARATE KLUB MARS
36 KARATE KLUB MAWASHI POSTOJNA
37 KARATE KLUB MON CHI
38 KARATE KLUB NESTOR
39 KARATE KLUB OLIMPIJA LJUBLJANA
40 KARATE KLUB OMEGA
41 KARATE KLUB PESNICA
42 KARATE KLUB POLZELA
43 KARATE KLUB POSTOJNA
44 KARATE KLUB RADENCI SHOTOKAN
45 KARATE KLUB REGENERACIJA
46 KARATE KLUB ROGAŠKA SLATINA
47 KARATE KLUB RUDAR VELENJE
48 KARATE KLUB SEKI SV. JERNEJ
49 KARATE KLUB SELNICA OB DRAVI
50 KARATE KLUB SHITO RYU CELJE GABERJE
51 KARATE KLUB SHOTOKAN VELENJE
52 KARATE KLUB ŠIŠKA
53 KARATE KLUB SLOVAN
54 KARATE KLUB SOKOL
55 KARATE KLUB TEMPO
56 KARATE KLUB TIGER VELENJE
57 KARATE KLUB TRBOVLJE
58 KARATE KLUB UNA
59 KARATE KLUB VELENJE
60 KARATE KLUB VIKTORIJA
61 KARATE KLUB VIRTUS DUPLICA
62 KARATE KLUB VRHNIKA
63 KARATE KLUB ŽALEC
64 KARATE KLUB ZAMET
65 KARATE KLUB ZMAJ
66 KARATE KSS SHIZENTAI
67 KBV GRBAVICA
68 KD OKI STUTTGART
69 KEN TO ZAZEN KARATE
70 KK " SENSEI " PAZIN
71 KK OMLADINAC - SANICA
72 KK SLAVONSKI BROD
73 KLUB KARATE AKADEMIJA BOHINJ
74 PORTO TOLERO
75 SENSEI BIHAC
76 SHOTOKAN KARATE KLUB BOHINJ
77 SHOTOKAN KARATE KLUB GROSUPLJE
78 SHOTOKAN KARATE KLUB OPLOTNICA
79 SHOTOKAN KARATE KLUB POSTOJNA
80 SHOTOKAN KARATE-DO KLUB GORNJA RADGONA
81 ŠPORTNO DRUŠTVO GORICA NOVA GORICA
82 TAD RIJEKA
83 TEAM EGYPT
84 TEAM INDIA
85 TELESNO VZGOJNO DRUŠTVO PARTIZAN LJUTOMER
86 UNSKI TIGAR BIHAĆ

Spoštovani,

Najlepše se zahvaljujemo za udeležbo na 11. Ljubljana OPEN.

Organizacijski odbor 
Karate klub Olimpija

kata male seniors +18 (9)
1. mesto   STANKOVIć ANDRIJA Karate k. Elid
2. mesto   POKRIVAČ ALEš Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   KLANEČEK ALJAž Karate Klub Zmaj
3. mesto   LIONELLO WILLIAM Club - Centro studi Arke
kata female seniors +18 (12)
1. mesto   ENTWISTLE KATELYN Ilkley Karate Club
2. mesto   SALIHAGIć LEJLA Unski Tigar Bihać
3. mesto   GALIČ NASTJA Karate Klub Brežice
3. mesto   DJOGIĆ AIDA Karate Klub Olimpija Ljubljana
kata male 10-11 years (9)
1. mesto   JURčEVIć FILIP KARATE KLUB OMEGA
2. mesto   ŠOPER ERIK KARATE KLUB OMEGA
3. mesto   MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   SALKIĆ TARIK KARATE KLUB REGENERACIJA
kata female 10-11 years (9)
1. mesto   ČEBOHIN JANA KARATE KLUB OMEGA
2. mesto   HLIŠČ LANA Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto   PETAN ELA Karate Klub Brežice
3. mesto   DRUžINEC ANA KARATE KLUB OMEGA
kata female 10-11 yeare (8-4 kyu) (13)
kata male cadets (28)
1. mesto   EćIMOVIć MIHAEL KK Slavonski Brod
2. mesto   STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj
3. mesto   BOROVNIK DOMEN Karate klub Velenje
kata female cadets (15)
1. mesto   BRAJA KLARA KARATE KLUB OMEGA
2. mesto   CESAR PIA Karate klub Velenje
3. mesto   MUHAREMOVIĆ ŠUHRA Karate klub Velenje
3. mesto   GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata female 8-9 years (16)
1. mesto   DRUžINEC ANA KARATE KLUB OMEGA
2. mesto   ČEBOHIN JANA KARATE KLUB OMEGA
3. mesto   REKIĆ SARA KARATE KLUB REGENERACIJA
3. mesto   ZAGER HANA Karate klub Velenje
Kata female 8 - years (6)
1. mesto   MESAGLIO MARTINA GLC FIJLKAM
2. mesto   ZANIN MIRIAM GLC FIJLKAM
3. mesto   FIJAVŽ JEVŠENAK ZALA Karate Klub Mon Chi
3. mesto   CANDOLO ALICE GLC FIJLKAM
kata female 8-9 years 8-5 kyu (9)
1. mesto   SKUHALA ZOJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2. mesto   ĐEDOVIć HANA Karate k. Nippon
3. mesto   UšćUMLIć ANđELA Karate k. Nippon
3. mesto   DIZDAREVIĆ ARIANNA KARATE KLUB REGENERACIJA
kata male 8-9 years (20)
1. mesto   FILEš MARK Karate k. Kaptol
2. mesto   CALABRESE FILIPPO GLC FIJLKAM
3. mesto   GANZITTI NOAH Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   ALIČ ADAM Karate Klub Kolektor Idrija
Kata male 8-years (5)
1. mesto   SZILAGYI DAVID C.S. Shotokan Karate Salonita
2. mesto   VARGA BENCE C.S. Shotokan Karate Salonita
3. mesto   ANđELIć PETAR Karate k. Nippon
kata male 8-9 years 8-5 kyu (23)
1. mesto   BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   KISELJAK LUKA Karate Klub Mon Chi
3. mesto   BARBANO ALESSANDRO GLC FIJLKAM
3. mesto   CALABRESE FILIPPO GLC FIJLKAM
kata male 18-21 years (5)
1. mesto   KLOBASA DAVID Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. mesto   POKRIVAČ ALEš Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   RIGODANZO GIOVANNI Karate KSS Shizentai
3. mesto   SABANOVIC DENIS KD OKI STUTTGART
kata female 18-21 years (5)
1. mesto   SIMONIČ MAšA Karate Klub Kovinar Maribor
2. mesto   GALIČ NASTJA Karate Klub Brežice
3. mesto   TEVšIć ALMA Unski Tigar Bihać
kata male 12-13 years (22)
1. mesto   BINOTTO PIETRO GLC FIJLKAM
2. mesto   KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   ALESSANDRO BERTO Club - Centro studi Arke
kata male 12-13 years (8-3 kyu) (12)
kata female 12-13 years (14)
1. mesto   BRAJA KLARA KARATE KLUB OMEGA
2. mesto   GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   JUG PAULA KARATE KLUB OMEGA
3. mesto   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
kata female 12-13 years (8-3 kyu) (11)
kata male 16-17 years (12)
1. mesto   KLOBASA DAVID Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. mesto   LIONELLO WILLIAM Club - Centro studi Arke
3. mesto   BREZOČNIK JAN Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto   TALER JAKA Shotokan Karate Klub Bohinj
kata female 16-17 years (13)
1. mesto   ENTWISTLE KATELYN Ilkley Karate Club
2. mesto   ČATER TINA Karate Klub Shotokan Velenje
3. mesto   LAČEVIĆ IVONA Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   MENEGHETTI LAURA Club - Centro studi Arke
kata male 10-yeare (20)
1. mesto   ERŽEN ŽIGA Karate Klub Kranj
2. mesto   RAšIć PATRIK KARATE KLUB OMEGA
3. mesto   MAKAROV ILLYA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   ŠOLAJA STEFAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
kata female -8 (4)
1. mesto   ŠIMUNOVIĆ MARIJA Karate klub FINIDA-Poreč
2. mesto   ČOLAK TALIA KARATE KLUB OMEGA
3. mesto   ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
3. mesto   KAPIC ENA BUDO
kata female -8 years (8-6 kyu) (8)
1. mesto   ŠIMUNOVIĆ MARIJA Karate klub FINIDA-Poreč
2. mesto   HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   VILIC SARA BUDO
3. mesto   RAMIć HENA Karate klub UNA
kata male -8 years (6)
1. mesto   SUBOTIč FILIP Karate Klub Postojna
2. mesto   RUDONJIĆ JOVAN Karate Klub Postojna
3. mesto   BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
3. mesto   OČKO GAL Karate klub Velenje
kata male -8 years 8-5 kyu (8)
1. mesto   PRISTAVEC NIK klub Karate Akademija Bohinj
2. mesto   OČKO GAL Karate klub Velenje
3. mesto   SABANOVIC SAID KD OKI STUTTGART
3. mesto   ROVšNIK MATIC Karate Klub Mon Chi
kata male + 35 years (9)
1. mesto   SEMOLIč IGOR Karate Klub Emona
2. mesto   HORVAT ALBIN Karate klub Pesnica
3. mesto   REŠIDOVIĆ AMIR Karate klub FINIDA-Poreč
3. mesto   CONFENTE GIORGIO Karate KSS Shizentai
kata female + 35 years (5)
1. mesto   KENDA NATALIJA Karate klub Velenje
2. mesto   DUJOVIĆ BOJANA Karate Klub Kranj
3. mesto   PAMIĆ URSULA KK " SENSEI " Pazin
3. mesto   OMEJEC IRENA Karate Klub Olimpija Ljubljana
kumite male seniors - 84 kg (8)
1. mesto   JOKSIMOVIĆ STEFAN Karate Klub Žalec
2. mesto   LORO FEDERICO GLC FIJLKAM
3. mesto   GATTO ALESSANDRO GLC FIJLKAM
3. mesto   ŽLOF ANDROJNA ZORAN Karate Klub Zmaj
kumite male seniors -60 kg (6)
1. mesto   CAVASIN NICOLA GLC FIJLKAM
2. mesto   HRIBOVŠEK BLAž Karate Klub Trbovlje
3. mesto   KUMAR HASMUKBHAI MAKWANA NITIN TEAM INDIA
3. mesto   ROTA ALBERTO GLC FIJLKAM
kumite male seniors -67 kg (6)
1. mesto   NOVAK FRANCI Karate Klub Kranj
2. mesto   GORENC DENIS Karate Klub Hrastnik
3. mesto   ALAGIĆ ASIM Karate Klub Olimpija Ljubljana
kumite male seniors -75 kg (9)
1. mesto   BERTONCELJ NEJC Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto   FAJKOVIĆ EDIN JION BIHAĆ
3. mesto   MULABDIĆ MIRNES Karate Klub Rudar Velenje
kumite male seniors +84 kg (10)
1. mesto   DEBERŠEK LUKA Karate Klub Polzela
2. mesto   JAHIĆ HARIS Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   DONEV MARJAN Karate Klub Olimpija Ljubljana
3. mesto   MARIČ REM Shotokan Karate Klub Grosuplje
kumite female seniors - 50 kg (4)
1. mesto   PIVETTA ELISA GLC FIJLKAM
2. mesto   HRNJICA SANELA Unski Tigar Bihać
3. mesto   ŠKOF MAJA Karate Klub Šiška
3. mesto   PENDIC LJILJANA Karate Klub Viktorija
kumite female seniors - 55 kg (7)
1. mesto   BERTONCELJ TJAšA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto   SIDDIQUI SARA Karate k. Delta
3. mesto   ZAJC PETRA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   MAGANUCO FEDERICA GLC FIJLKAM
kumite female seniors -61 kg (5)
1. mesto   FLORJANČIČ KATI Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   STEGEL TINA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   NEČEMAR IRENA Karate Klub Šiška
3. mesto   MATKOVIć EMA TAD Rijeka
kumite female seniors -68 kg (2)
1. mesto   FLORJANČIČ KATI Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   PECIREP EMMA GLC FIJLKAM
kumite female seniors + 68 kg (4)
1. mesto   MOTNIKAR META Karate Klub Virtus Duplica
2. mesto   HANKIĆ ADELISA Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   SVETIĆ PETRA KARATE KLUB ZAMET
3. mesto   DREASSI CATERINA GLC FIJLKAM
kumite male 10-11 years -35 kg (20)
1. mesto   PALJEVAC SINAN KBV Grbavica
2. mesto   ŽIBRET BOR Karate Klub Ljubljana
3. mesto   SALKIĆ TARIK KARATE KLUB REGENERACIJA
3. mesto   MURTIĆ JUSUF JION BIHAĆ
kumite male 10-11 years -40 kg (10)
1. mesto   STANIć MIHAJLO Energija
2. mesto   SADIKOVIĆ SUAD KARATE KLUB REGENERACIJA
3. mesto   MURTIĆ JUSUF JION BIHAĆ
3. mesto   BOROVNIK NIK Karate klub Velenje
kumite male 10-11 years -45 kg (9)
1. mesto   RADIĆ LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   MEMIšEVIć ARMIN KBV Grbavica
3. mesto   JOKIć MILOš KARATE K. ALFA
3. mesto   MAZZIOL CHRIS GLC FIJLKAM
kumite male 10-11 years +45 kg (6)
1. mesto   BURAN ANDREA GLC FIJLKAM
2. mesto   RUBERT ALESSANDRO GLC FIJLKAM
3. mesto   KRŽIŠNIK GAL Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   PANIć SAšA KARATE K. ALFA
kumite female 10-11 years -40 kg (23)
1. mesto   AVŽNER ZOJA Karate Klub Polzela
2. mesto   SAVANOVIć LANA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   BAŠIĆ SUMEJA KARATE KLUB REGENERACIJA
3. mesto   ARSENIČ SARA Karate Klub Postojna
kumite female 10-11 years +40 kg (9)
1. mesto   GOLAČ AJDA Karate Klub Seki Sv. Jernej
2. mesto   BERTAPELLE CHIARA GLC FIJLKAM
3. mesto   PEULIC ANJA GLC FIJLKAM
3. mesto   SEVER ANA Karate Klub Brežice
kumite male 14-15 years -52 kg (15)
1. mesto   DUJAKOVIć PAVLE Energija
2. mesto   ROSA GIANMARCO GLC FIJLKAM
3. mesto   HUDALES TOMAŽ Društvo Za Karate Celje
3. mesto   TOČAKOVIĆ NEMANJA Karate Klub Rudar Velenje
kumite male 14-15 years -57 kg (13)
1. mesto   SANISLAV CLAUDIO GLC FIJLKAM
2. mesto   SALKIČ ERVIN Karate Klub Trbovlje
3. mesto   ZIDAR DOMEN Karate Klub Trbovlje
3. mesto   ANDRETTA DAVIDE GLC FIJLKAM
kumite male 14-15 years -63 kg (15)
1. mesto   KALABIć ALEKSANDAR Karate k. Delta
2. mesto   KERŠIČ AHLIN ŽAN Karate Klub Kranj
3. mesto   OBLAK TJAž Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   DANIEL NICOLA GLC FIJLKAM
kumite male 14-15 years -70 kg (6)
1. mesto   ZLATKOV TEODOR Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   BANOWSKI MICHAL Harasuto club Lodz
3. mesto   REŠETAR RENATO KARATE KLUB ZAMET
3. mesto   ALFANI LEONARDO BUDOKAN MONTELUPO
kumite male 14-15 years +70 kg (12)
1. mesto   ZUIN SATHIA GLC FIJLKAM
2. mesto   JURINEC MATEVŽ Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto   ZLATKOV TEODOR Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   REBOLJ LUKA Karate Klub Kranj
kumite female 14-15 years -47 kg (6)
1. mesto   GOLIć GABRIELA Karate k. Delta
2. mesto   ŠUTIĆ LINA PORTO TOLERO
3. mesto   ĐOGIĆ KENANA KARATE KLUB REGENERACIJA
3. mesto   MAMEIEDžIJA TIA TAD Rijeka
kumite female 14-15-years -54 kg (13)
1. mesto   VUKOJA LEA TAD Rijeka
2. mesto   NADAREVIĆ EMA KARATE KLUB REGENERACIJA
3. mesto   SELMAN ENA KK OMLADINAC - SANICA
3. mesto   MARŠIĆ ANAMARIA PORTO TOLERO
kumite female 14-15 years +54 kg (17)
1. mesto   LOLIć ANJA Energija
2. mesto   SELMAN EMA KK OMLADINAC - SANICA
3. mesto   MASSAGRANDE CHIARA ASD ARTI MARZIALI VILLAFRANCA
3. mesto   LAVARINI ALESSIA GLC FIJLKAM
kumite female 8-9 years -30 kg (6)
1. mesto   LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
2. mesto   LORENZON MATILDE GLC FIJLKAM
3. mesto   KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   ABRAM ZOJA MARTINA Karate Klub Mawashi Postojna
kumite female 8-9 years -35 kg (6)
1. mesto   ČEBOHIN JANA KARATE KLUB OMEGA
2. mesto   LAZAREVIć JANA Karate k. Nippon
3. mesto   JOšT ZALA Karate Klub Postojna
3. mesto   REKIĆ SARA KARATE KLUB REGENERACIJA
kumite male 8-9 years -30 kg (10)
1. mesto   FILEš MARK Karate k. Kaptol
2. mesto   MLAKAR LUKA Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   GUERRA RICCARDO GLC FIJLKAM
3. mesto   HALAVAč ADEM Unski Tigar Bihać
kumite male 8-9 years +30 kg (8)
1. mesto   SELIMOVIĆ HASAN JION BIHAĆ
2. mesto   BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3. mesto   KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   VILIC ELVEDIN BUDO
kumite male 18-21 years -67 kg (5)
1. mesto   GORENC DENIS Karate Klub Hrastnik
2. mesto   PAMIĆ DANIJEL KK " SENSEI " Pazin
3. mesto   MAđAREVIć TOMISLAV KK Slavonski Brod
3. mesto   NOVAK FRANCI Karate Klub Kranj
kumite male 18-21 years -60 kg (4)
1. mesto   HRIBOVŠEK BLAž Karate Klub Trbovlje
2. mesto   ROTA ALBERTO GLC FIJLKAM
3. mesto   MAđAREVIć BORNA KK Slavonski Brod
3. mesto   RAJA SHEKHAR ANOP TEAM INDIA
kumite male 18-21 years -75 kg (9)
1. mesto   MARTIć KARLO KK Slavonski Brod
2. mesto   ANDRETTA GIACOMO GLC FIJLKAM
3. mesto   BERTONCELJ NEJC Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   HAJŠEK MATJAŽ Shotokan Karate Klub Oplotnica
kumite male 18-21 years -84 kg (4)
1. mesto   JOKSIMOVIĆ STEFAN Karate Klub Žalec
2. mesto   GATTO ALESSANDRO GLC FIJLKAM
3. mesto   TESSARI LUCA Karate KSS Shizentai
3. mesto   ŽLOF ANDROJNA ZORAN Karate Klub Zmaj
kumite male 18-21 years +84 kg (3)
1. mesto   DAJČMAN TADEJ Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2. mesto   ŠABIĆ ELVIR JION BIHAĆ
kumite female 18-21 years -61 kg (4)
1. mesto   FLORJANČIČ KATI Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   STEGEL TINA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3. mesto   SMLATIĆ SELMA KARATE KLUB REGENERACIJA
kumite female 18-21 years -50 kg (3)
1. mesto   PIVETTA ELISA GLC FIJLKAM
2. mesto   DE SILVA ENRICA GLC FIJLKAM
3. mesto   PENDIC LJILJANA Karate Klub Viktorija
kumite female 18-21 years -55 kg (4)
1. mesto   ZAJC PETRA Karate Klub Kolektor Idrija
2. mesto   NOVAK SARA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
3. mesto   HABERL BARBARA Karate Klub Trbovlje
kumite female 18-21 years -68 kg (3)
1. mesto   FLORJANČIČ KATI Športno Društvo Gorica Nova Gorica
2. mesto   STANKO SARA Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   FELIć EMA Sensei Bihac
kumite female 18-21 years +68 kg (3)
1. mesto   STANKO SARA Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   RUBINI DESI GLC FIJLKAM
kumite male 12-13 years -40 kg (15)
1. mesto   PLEVNIK GAL Karate Klub Kranj
2. mesto   STANIć MIHAJLO Energija
3. mesto   VALENČAK MIHAEL Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   BAŠIČ FEKONJA MAI Karate Klub Polzela
kumite male12-13 years -45 kg (7)
1. mesto   BAŠIČ FEKONJA MAI Karate Klub Polzela
2. mesto   TAMŠE NIKLAS Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto   JANžEKOVIč ALEN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3. mesto   GABRIJELČIČ LAN Karate Klub Ljubljana
kumite male 12-13 years -50 kg (9)
1. mesto   POLI RICCARDO GLC FIJLKAM
2. mesto   ADAMIč TIMON Karate Klub Ljubljana
3. mesto   COSOVICI MAXIM Shotokan Karate Klub Grosuplje
3. mesto   SPAHIć MUHAMMED KBV Grbavica
kumite male 12-13- years -55 kg (9)
1. mesto   KOZAR ALEKS Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2. mesto   GRAČNAR JAN Karate Klub Nestor
3. mesto   GAJŠEK ALJAŽ Karate klub Velenje
3. mesto   GORIŠEK MATEJ Shotokan Karate Klub Grosuplje
kumite male 12-13 years +55 kg (10)
1. mesto   LESNIKA ŽAN LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
2. mesto   GIRARDI MICHELE GLC FIJLKAM
3. mesto   PRELC AJAN Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   BAJRAMOVIC AMEL BUDO
kumite female 12-13 years -45 kg (18)
1. mesto   REPIČ JERCA Karate Klub Kranj
2. mesto   MAGAJNA MAšA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   ŠUTIĆ LINA PORTO TOLERO
3. mesto   DELIĆ ADNA KARATE KLUB REGENERACIJA
kumite female 12-13 years -50 kg (10)
1. mesto   ŠEHIĆ ARRLINA KARATE KLUB REGENERACIJA
2. mesto   CURTINO SOFIA BUDOKAN MONTELUPO
3. mesto   MOLNAR ELIZABETA Karate Klub Ljubljana
3. mesto   ŽIBRET ZALA MARIA Karate Klub Ljubljana
kumite female 12-13 years +50 kg (10)
1. mesto   ŽERJAV NUŠA Karate Klub Polzela
2. mesto   MUJAGIĆ LARISA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   BERTAPELLE CHIARA GLC FIJLKAM
3. mesto   DEBELJAK HANA Karate Klub Ljubljana
kumite male 16-17-years -55 kg (3)
1. mesto   ROSA GIANMARCO GLC FIJLKAM
2. mesto   TALER JAKA Shotokan Karate Klub Bohinj
kumite male 16-17-years -61 kg (5)
1. mesto   MARCHESE SAMUELE GLC FIJLKAM
2. mesto   BAJUK BENJAMIN Karate Klub Kolektor Idrija
3. mesto   PAMIĆ DANIJEL KK " SENSEI " Pazin
kumite male 16-17-years -68 kg (8)
1. mesto   BUDIN BOšTJAN Društvo Za Borilne Veščine Piran
2. mesto   MOGNATO MARCO GLC FIJLKAM
3. mesto   ZUPANEC TIM Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   PICOZZI RICCARDO KEN TO ZAZEN KARATE
kumite male 16-17-years -76 kg (12)
1. mesto   BUDIN BOšTJAN Društvo Za Borilne Veščine Piran
2. mesto   PETROVIĆ BORNA PORTO TOLERO
3. mesto   ŠTULAR ROK Karate Klub Kranj
kumite male 16-17-years +76 kg (12)
1. mesto   RAIčEVIć LUKA TAD Rijeka
2. mesto   PAJAK LUKASZ Harasuto club Lodz
3. mesto   LORO FEDERICO GLC FIJLKAM
3. mesto   TONIOLO NICOLO GLC FIJLKAM
kumite female 16-17 years -48 kg (1)
1. mesto   LOGAR JULIJA Karate Klub Vrhnika
kumite female 16-17 years -53 kg (10)
1. mesto   HABERL URšA Karate Klub Trbovlje
2. mesto   ZUPANČIČ NINA Karate Klub Žalec
3. mesto   VUKOJA AJA TAD Rijeka
3. mesto   KURBEGOVIĆ AJLA Karate Klub Ljubljana
kumite female 16-17 years -59 kg (8)
1. mesto   SMLATIĆ SELMA KARATE KLUB REGENERACIJA
2. mesto   BATTAIA LUCIA KARATE KLUB ZAMET
3. mesto   FUčIK LAURA Karate k. Delta
3. mesto   KAZAFEROVIć ŠEJLA KK OMLADINAC - SANICA
kumite female 16-17 years +59 kg (8)
1. mesto   MASSAGRANDE CHIARA ASD ARTI MARZIALI VILLAFRANCA
2. mesto   KERŠIČ AHLIN AJDA Karate Klub Kranj
3. mesto   JERIHA KATJA Karate Klub Ljubljana
3. mesto   BREDA ALESSANDRA GLC FIJLKAM
kumite veterans +35 years open (2)
1. mesto   MARIč ZDRAVKO Shotokan Karate Klub Grosuplje
2. mesto   HEWIDY HESHAM TEAM EGYPT
kumite veterans +35 years open (0)
kata team male seniors (2)
1. mesto   KK MARS 1 (JURJEVIC,PUZJAK,KRALJEV) JURJEVIC,PUZJAK,KRALJEV
2. mesto   KSS SHIZENTAI 1 (ROSSETTO,ZORZETTO,RIGODANZO) ROSSETTO,ZORZETTO,RIGODANZO
kata team female seniors (2)
1. mesto   TIGAR 1 (TEVŠIĆ,SALIHAGIĆ,HRNJICA) TEVŠIĆ,SALIHAGIĆ,HRNJICA
2. mesto   KK OLIMPIJA 1 (DJOGIĆ,LUŽAR,PREBIL) DJOGIĆ,LUŽAR,PREBIL
kata team male cadets / juniors (1)
1. mesto   KBV BUDO 1 (HADZALIC,HADZALIC) HADZALIC,HADZALIC
kata team female cadets / juniors (3)
1. mesto   TIGAR 1 (TEVŠIĆ,ČOPI) TEVŠIĆ,ČOPI
2. mesto   KK OLIMPIJA 1 (JUNGER,KOSIJER) JUNGER,KOSIJER
kumite team male seniors open (2)
1. mesto   ŠD GORICA 1 (JAHIĆ,MALINOVIĆ,MARIČ) JAHIĆ,MALINOVIĆ,MARIČ
2. mesto   EGIPT 1 (HEWIDY,MATER,MOSTAFA) HEWIDY,MATER,MOSTAFA
kumite team female seniors open (1)
1. mesto   ŠD GORICA 1 (FLORJANČIČ,STANKO,STEGEL) FLORJANČIČ,STANKO,STEGEL