LJUBLJANA OPEN 2019

Dvorana OŠ Maksa Pečarja ( Ljubljana - Črnuče , Cesta 9 )



Objekt / lokacija : Dvorana OŠ Maksa Pečarja
Ljubljana - Črnuče , Cesta 9
Organizator : Karate Klub Olimpija Ljubljana
Začetek : 16.11.2019 09:30:00
Rok prijave : 13.11.2019 24:00:00
Kontaktna oseba : ĐUGALA HUSKIĆ
info@karate-olimpija.si
00386 41 445 722
Cena prvega nastopa : 20 €
Cena dodatnega nastopa : 10 €
Cena ekipnega nastopa : 40 €
Cena za mlajše od 14 let : 20 €


1 kata female -8 Št. prijavljenih : 5
2 kata female -8 years (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 4
3 kata male -8 years Št. prijavljenih : 13
4 kata male -8 years (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 12
5 kata female 8-9 years Št. prijavljenih : 23
6 kata female 8-9 yeras (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 14
7 kata male 8-9 years Št. prijavljenih : 17
8 kata male 8-9 years (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 21
9 kata male 10-11 years Št. prijavljenih : 34
10 kata male 10-11 yeare (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 25
11 kata female 10-11 years Št. prijavljenih : 18
12 kata female 10-11 yeare (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 30
13 kata male 12-13 years Št. prijavljenih : 17
14 kata male 12-13 years (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 11
15 kata female 12-13 years Št. prijavljenih : 20
16 kata female 12-13 years (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 12
17 kata male cadets Št. prijavljenih : 22
18 kata female cadets Št. prijavljenih : 35
19 kata male 16-17 years Št. prijavljenih : 24
20 kata female 16-17 years Št. prijavljenih : 22
21 kata male 18-21 years Št. prijavljenih : 10
22 kata female 18-21 years Št. prijavljenih : 16
23 kata male seniors +18 Št. prijavljenih : 10
24 kata female seniors +18 Št. prijavljenih : 14
25 kata male + 35 years Št. prijavljenih : 9
26 kata female + 35 years Št. prijavljenih : 2
kata female -8
1 Mesarek Anja Karate Klub Alfa
2 MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 MUJAGIĆ EMA TIGAR VELIKA KLADUSA CRVAREVAC
4 PURIĆ ADRIJANA Karate klub Sokol
5 Vatovec Jagoda Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
kata female -8 years (8-6 kyu)
1 Kristić Karolina Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 Medić Tia Karate Klub Alfa
3 Miholjek Zlata Karate klub Trnje
4 MUJAGIĆ EMA TIGAR VELIKA KLADUSA CRVAREVAC
kata male -8 years
1 Ćavar Mateo Zagrebački karate savez
2 ČESEN BORIS Shotokan Karate Klub Postojna
3 David Stefanović Karate klub Sokol
4 GROZDANIĆ ORHAN Karate klub Unski tigar Bihać
5 GRZINČIČ VID Društvo Za Karate Celje
6 Jušić Eman KK KRAJINA SHOTOKAN CAZIN-Cazin
7 KUNST NEJC Društvo Za Karate Celje
8 MAVSAR TADEJ Karate Klub Rogaška Slatina
9 Oblak David Kerim Karate klub Lev
10 ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
11 STENDLER KLANJŠEK ŽAN Društvo Za Karate Celje
12 SUSNICA MIKA DAMIJEN KARATE-AKADEMIE GOTTINGEN
13 zuffi filippo centro karate rimini
kata male -8 years (8-6 kyu)
1 ČERKEZOVIČ ELDIS Karate klub Sokol
2 Hasanović Samir KBES 5.11-BK Bosanska Krupa
3 Hostić Karlo Karate Klub Alfa
4 Jušić Eman KK KRAJINA SHOTOKAN CAZIN-Cazin
5 KUKOVIČ Aleksander Karate Klub Mawashi Postojna
6 MAVSAR TADEJ Karate Klub Rogaška Slatina
7 SABANOVIĆ OMER KD OKI STUTGART-
8 ŠABEC Aljoša Karate Klub Mawashi Postojna
9 ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
10 Tekavc Žiga Karate Klub Cerknica
11 VESEL Lovro Karate Klub Mawashi Postojna
12 zuffi filippo centro karate rimini
kata female 8-9 years
1 BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
2 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
3 CECCETTO LARA ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
4 Ćehić Enisa KK KRAJINA SHOTOKAN CAZIN-Cazin
5 Ćoralić Selma KK KRAJINA SHOTOKAN CAZIN-Cazin
6 HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
7 JEROT NEŽA Karate Klub Seki Sv. Jernej
8 JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
9 JOZIČ ELLA Karate klub Velenje
10 Lončar Lucija Karate klub Trnje
11 MERC Maja Karate Klub Šiška
12 PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
13 Plohl Taja Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
14 PUHR LISA KARATE-AKADEMIE GOTTINGEN
15 Purić Tijana Karate klub Sokol
16 Ramić Hena KBES 5.11-BK Bosanska Krupa
17 RUDOLF NIKA Karate klub Velenje
18 RUDONJIĆ MARIJA Karate Klub Postojna
19 Savković Ivana Shotokan Karate Klub Postojna
20 SMRDEL Livija Karate Klub Mawashi Postojna
21 SUSNICA MILA MARIJA KARATE-AKADEMIE GOTTINGEN
22 Vatovec Jagoda Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
23 VERČKO ANA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
1 Banjac Sofija UKK Vrbas
2 BEŠIČ LANA Karate Klub Postojna
3 Ćehić Enisa KK KRAJINA SHOTOKAN CAZIN-Cazin
4 Čerkezovič Amila Karate klub Sokol
5 Ćoralić Selma KK KRAJINA SHOTOKAN CAZIN-Cazin
6 EKIĆ NADIA TIGAR VELIKA KLADUSA CRVAREVAC
7 Jeličić Tamara UKK Vrbas
8 LYHACHOVA MARIIA TAIKAN
9 Pleša Katja Karate Klub Hrastnik
10 Plohl Taja Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
11 Sarajlić Adelisa Karate Klub Tiger Velenje
12 Susman Anastazija Karate-do klub Ig Shotokan
13 Šviglin Paula Karate Klub Alfa
14 VERČKO ANA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
kata male 8-9 years
1 AKSENTIČ NASTAS Karate Klub Postojna
2 BRIUKHOVETSKY DENYS TAIKAN
3 Dolic Daris BUDO
4 HAJRULAI LUAN, Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 JELEN GAL Karate klub Velenje
6 Juraja Vinko Karate klub Kozjansko in Obsotelje
7 Koštić Anes Shotokan Karate Klub Postojna
8 MAKOUEI RADIN Shukokai - Iran
9 Merc Janez Karate klub Lev
10 MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
11 MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
12 PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
13 Pirman Gal Karate Klub Zmaj
14 PRAH TILEN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
15 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR Karate klub Sokol
16 SUSNICA MIKA DAMIJEN KARATE-AKADEMIE GOTTINGEN
17 zuffi alessandro centro karate rimini
kata male 8-9 years (8-6 kyu)
1 Đukanović Lazar UKK Vrbas
2 Đurđević Pavle UKK Vrbas
3 Goronja Mihajlo UKK Vrbas
4 Halilković Ermin Karate Klub Tiger Velenje
5 Hasanović Samir KBES 5.11-BK Bosanska Krupa
6 JELEN GAL Karate klub Velenje
7 KULJANIN VEDAD Karate Klub Seki Sv. Jernej
8 MAZZOCCHI GIORGIO KAROL club arti orientali cantù asd
9 Mihajlović Aljoša UKK Vrbas
10 MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
11 PAŠIČ ADAM Karate klub Velenje
12 SABANOVIČ SAID KD OKI STUTGART-
13 ŠAJNOVIČ NEJC Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
14 Sambol Marin Karate Klub Alfa
15 Sedonja Matija Karate Klub Kovinar Maribor
16 ŠEKIĆ ADMIL TIGAR VELIKA KLADUSA CRVAREVAC
17 Škrbo Petar UKK Vrbas
18 SULEJMANI EGZON Karate Klub Seki Sv. Jernej
19 VIŠNJAR VID Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
20 zuffi alessandro centro karate rimini
21 Žura Ante Karate klub Trnje
kata male 10-11 years
1 ABDIĆ NAIL TIGAR VELIKA KLADUSA CRVAREVAC
2 AVDIBAŠIĆ DŽENAN KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
3 BOJC JAKOB Karate Klub Postojna
4 CALABRESE FILIPPO ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
5 ĆATIĆ ADIS TIGAR VELIKA KLADUSA CRVAREVAC
6 CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
7 CIUHA MARCEL Karate klub Sokol
8 CONGEDO EMMANUELE ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
9 dan christian centro karate rimini
10 donati francesco centro karate rimini
11 ERDELIČ ŽAN Karate klub Sokol
12 GEORGIEV BORČE Karate klub Sokol
13 GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
14 HLASTEC KIAN Karate Klub Seki Sv. Jernej
15 Lotrič Filip Karate klub Kozjansko in Obsotelje
16 Mali Nace Karate Klub Kranj
17 MIHELIČ MAJ Karate Klub Cerknica
18 OČKO GAL Karate klub Velenje
19 ORLENKO STEFAN TAIKAN
20 PAVAN SEBASTIANO ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
21 PINTO ALESSIO JOHNNYS KARATE
22 Pristavec Nik Klub Karate akademija Bohinj
23 REBEC GAŠPER Shotokan Karate Klub Postojna
24 REIHS JAKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
25 RUDONJIĆ JOVAN Karate Klub Postojna
26 Sarajlić Eldin Karate Klub Tiger Velenje
27 SHERIFOSKI IVZIJAN EROL 2007 LABUNISTA
28 Šifrer Tilen KARATE KLUB KENSEI
29 Sladič Jernej KARATE KLUB KENSEI
30 Subotič Filip Karate Klub Postojna
31 Večerin Taras Karate klub Sokol
32 Veladzic Alem KK Feniks Bosanska Krupa
33 Zbil Grega Karate klub Kozjansko in Obsotelje
34 ZENDELOSKI AMIL EROL 2007 LABUNISTA
kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
1 ABDULSAMED NUREDINI EROL 2007 LABUNISTA
2 Cekov Timotej Karate Klub Kranj
3 dan christian centro karate rimini
4 donati francesco centro karate rimini
5 DURAKOVIĆ HAZIM TIGAR VELIKA KLADUSA CRVAREVAC
6 GAČIČ ALEKSANDER Karate Klub Kranj
7 HASANAGIĆ NASER Karate Klub Olimpija Ljubljana
8 Juraja Vinko Karate klub Kozjansko in Obsotelje
9 KALENDER Edvin Shotokan Karate Klub Postojna
10 Kerezović Strahinja UKK Vrbas
11 KUKHTIN VLADYSLAV TAIKAN
12 Mali Nace Karate Klub Kranj
13 MIKŠA LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
14 Mujkanović Anan Karate Klub Tiger Velenje
15 Novak Izak Karate Klub Kranj
16 NUREDINI ABDULKADIR EROL 2007 LABUNISTA
17 OVČAR ŽIGA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
18 PAVAN SEBASTIANO ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
19 Perestegi Lovro Karate klub Trnje
20 PRAH TILEN Karate klub Kozjansko in Obsotelje
21 REIHS JAKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
22 Rola Luka Karate Klub Kovinar Maribor
23 Sarajlić Eldin Karate Klub Tiger Velenje
24 SULEJMANI LEART Karate Klub Seki Sv. Jernej
25 ZENDELOSKI ANEL EROL 2007 LABUNISTA
kata female 10-11 years
1 Bađun Ana KARATE KLUB TEMPO
2 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
3 ĆENANOVIĆ ADNA TIGAR VELIKA KLADUSA CRVAREVAC
4 ČESEN VESNA Shotokan Karate Klub Postojna
5 Dautović Ines Shotokan Karate Klub Postojna
6 ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
7 Jokić Renata Karate Klub Zmaj
8 Kotnik Nika Karate Klub Kranj
9 LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
10 LIŠINOVIĆ LEJLA Shotokan Karate Klub Postojna
11 MAVSAR TAJDA Karate Klub Rogaška Slatina
12 PLANI MADDALENA KARATE DO TRIESTE ASD
13 Polak Tia Karate Klub Kranj
14 PUHR LISA KARATE-AKADEMIE GOTTINGEN
15 SUSNICA MILA MARIJA KARATE-AKADEMIE GOTTINGEN
16 TEKAVC MAŠA Karate Klub Cerknica
17 VANOVŠEK ZOJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
18 VILIC SARA BUDO
kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
1 ALETIĆ EMRA Karate Klub Tiger Velenje
2 CECCETTO LARA ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
3 Cekov Vanna Karate Klub Kranj
4 CHIAPPARELLI GIADA JOHNNYS KARATE
5 Čopi Eliza Karate Klub Mon Chi
6 Ćoralić Amina KK KRAJINA SHOTOKAN CAZIN-Cazin
7 DEMISOSKA SARINAH EROL 2007 LABUNISTA
8 ĐOGIĆ EMA Karate klub Velenje
9 Đurić Nina UKK Vrbas
10 GANDOLA GRETA club arti orientali cantù asd
11 GROZDANIĆ ZARA Karate klub Unski tigar Bihać
12 HRIBAR GAJA Karate Klub Rogaška Slatina
13 IKIĆ SARA Karate Klub Tiger Velenje
14 Jeseničnik Nea Karate Klub Tiger Velenje
15 JOVANOVIĆ LANA Karate klub Velenje
16 Knežević Anja UKK Vrbas
17 Knežević Marija UKK Vrbas
18 KOKOSH VIKTORIIA TAIKAN
19 Komlenić Vasilisa UKK Vrbas
20 Kotnik Nika Karate Klub Kranj
21 Križevac Lamia Karate Klub Tiger Velenje
22 MAVSAR TAJDA Karate Klub Rogaška Slatina
23 Osmić Sumejja Karate Klub Tiger Velenje
24 PISNIK MAJA MARI Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
25 Polak Tia Karate Klub Kranj
26 Popović Marija UKK Vrbas
27 Susuman Zoja Karate-do klub Ig Shotokan
28 TURCHAK ALIESIA TAIKAN
29 VERHUN MARHARYTA TAIKAN
30 Zahirović Inaya Karate Klub Tiger Velenje
kata male 12-13 years
1 Artemciuc Denis A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
2 BELE LUKA Karate klub Kozjansko in Obsotelje
3 Bérczes Botond Justitia Fuji-Yama SE
4 CALABRESE FILIPPO ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
5 ČEH ALEŠ Shotokan Karate Klub Grosuplje
6 ČESNIK DENIS Shotokan Karate Klub Postojna
7 ERŽEN ŽIGA Karate Klub Kranj
8 KHEIRI AHVAZI NIMA Shukokai - Iran
9 Kocman David Karate Klub Hrastnik
10 MAKSUTOSKI ANES EROL 2007 LABUNISTA
11 MEŠANOVIČ BENJAMIN Karate klub Velenje
12 Ramić Faris KBES 5.11-BK Bosanska Krupa
13 VANOVŠEK ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
14 VILIC ELVEDIN BUDO
15 VUKSANOVIĆ ROKO SAMOBOR
16 Zalavári Lőrinc Hegyvidék Se Shuhari Dojo
17 ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
kata male 12-13 years (8-3 kyu)
1 Aluisi Škarja Samuel Karate Klub Mon Chi
2 Artemciuc Denis A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
3 Idžanović Matijas KARATE KLUB TEMPO
4 KUKHTIN VLADYSLAV TAIKAN
5 Lajovic Jaka Karate Klub Kolektor Idrija
6 MEŠANOVIČ BENJAMIN Karate klub Velenje
7 PINTO ALESSIO JOHNNYS KARATE
8 SELIMOVIĆ EMIR Karate Klub Seki Sv. Jernej
9 STANKOVIČ PAVLE KK Surdulica
10 SVYNAR MAKSYM TAIKAN
11 Valentinčič Erazem WKSA Maribor-center
kata female 12-13 years
1 Beranič Ferk Veronika WKSA Maribor-center
2 CARLI SOFIJA Karate Klub Kolektor Idrija
3 Dominici Roberta Skorpion karate asd
4 JUSKOSKA RAIMKA EROL 2007 LABUNISTA
5 KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
6 Lazzari Siria A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
7 LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
8 LIŠINOVIĆ ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
9 MAJSEC ISKRA SAMOBOR
10 MULEC NIKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
11 Oláh Hajna Luca Hegyvidék Se Shuhari Dojo
12 OSMANAJ DORENTINA Shotokan Karate Klub Postojna
13 PETKOVIĆ SAŠA Karate Klub Brežice
14 PETRIČ REBECCA LANA Karate Klub Radvanje
15 PISNIK NINA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
16 PRAPROTNIK NECA Karate Klub Postojna
17 Šifrar Lucija Simona Karate Klub Radvanje
18 TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
19 TURŠIČ ŠPELA Karate Klub Cerknica
20 ZAGER HANA Karate klub Velenje
kata female 12-13 years (8-3 kyu)
1 AHMETOVIĆ ZARA Karate Klub Olimpija Ljubljana
2 AVDIĆ EMIRA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 CLEMENTIN MARIASOLE ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
4 CONGEDO GIADA ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
5 LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
6 LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
7 Lazzari Siria A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
8 MULEC NIKA Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
9 PISNIK NINA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
10 SEVER ŽIVA Karate Klub Olimpija Ljubljana
11 STOJANOVSKI KRISTINA Karate Klub Olimpija Ljubljana
12 Tkalec Lucija Karate Klub Olimpija Ljubljana
kata male cadets
1 Ádám Bárdos Karate Klub Sportingbudo
2 AIZZA SAMUEL KARATE DO TRIESTE ASD
3 Aluisi Škarja Erik Karate Klub Mon Chi
4 Bán Dominik Vasas SC
5 CAKOR ALDIN Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 CLEMENTIN GIORGIO ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
7 Di Vrusa Calogero ASD Ryuko
8 Ferrari Davide ASD Ryuko
9 Jurančič Grahek Gaj Karate Klub Mon Chi
10 Jurčević Filip KARATE KLUB OMEGA
11 MOČNIK TIMI Karate Zveza Slovenije
12 Nedelko Nik Karate-do klub Ig Shotokan
13 Parlov Nikola KARATE KLUB OMEGA
14 Simák Dániel Pál Hegyvidék Se Shuhari Dojo
15 Sladič Dominik KARATE KLUB KENSEI
16 SLUGA JURE Karate Zveza Slovenije
17 Šoper Erik Karate Klub Alfa
18 Suszterics Gergő Justitia Fuji-Yama SE
19 Tkalčec Tomislav KK Okinawa
20 Valentinčič Erazem WKSA Maribor-center
21 Veladžić Senaid KK Feniks Bosanska Krupa
22 ZARIČ VID Karate Klub Kovinar Maribor
kata female cadets
1 ALIĆ INES Karate klub Velenje
2 Bazzani Paola A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
3 Braja Klara KARATE KLUB OMEGA
4 Čajo Naida Karate No Kachi Wien
5 Coraggio Noemi ASD Ryuko
6 ČUHALEV NADJA Karate Klub Kranj
7 ČUPOVIĆ ANJA Karate k. Nippon
8 Dominici Roberta Skorpion karate asd
9 FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
10 Grgić Inga Karate klub Sljeme
11 Horvat Stela Karate klub Sljeme
12 HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje
13 JAKOB KUKOVIČ TIA Karate klub Velenje
14 JERKIČ SARA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
15 Kamilla Szőcs Karate Klub Sportingbudo
16 KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
17 Kogoj Pika Karate Klub Olimpija Ljubljana
18 KONJEVIĆ LEA Karate Klub Ljubljana
19 Kovács Dominika Hanna MTK BUDAPEST KARATE TEAM
20 KRAVARRITOU MARIOGKA NORTH GREEK TEAM
21 Krsnik Nika Karate Klub Alfa
22 KUTIJA ALJA Karate klub Velenje
23 KYDONI NIKOLETA ANGEROULA NORTH GREEK TEAM
24 MAJSEC ISKRA SAMOBOR
25 MAROT TIA Karate Klub Petrovče
26 MESAGLIO MARTINA ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
27 NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
28 NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
29 PALIAGA FLAVIA Karate klub FINIDA-Poreč
30 PETAN ELA Karate Klub Brežice
31 PETRIČ ZOJA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
32 Rudolf Kira UTE Hungary
33 Srabović Sara Karate klub Unski tigar Bihać
34 ŠUPUK LINA Karate Klub Olimpija Ljubljana
35 Tutić Mia Karate klub Unski tigar Bihać
kata male 16-17 years
1 Beke Bálint KSI Hungary
2 BIRMPAS EMMANUOUL NORTH GREEK TEAM
3 Borojević Mario KARATE KLUB TEMPO
4 BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
5 CLEMENTIN GIORGIO ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
6 ČUčEK MIšEL Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
7 Čulajević Luka Karate Klub Olimpija Ljubljana
8 Di Vrusa Calogero ASD Ryuko
9 Ferrari Davide ASD Ryuko
10 Gavioli Claudio ASD Ryuko
11 Kántor Zéta Szkítia Harcművészeti Egyesület
12 KAPSOKAVADIS NASTASIOS ISIDORIS NORTH GREEK TEAM
13 KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
14 KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
15 MALAČIČ PETER Karate Klub Mon Chi
16 Mérő Bálint Vasas SC
17 MOČNIK TIMI Karate Klub Kovinar Maribor
18 mondaini tommaso centro karate rimini
19 RACHEVSKI ILYA KARATE DO TRIESTE ASD
20 Relić Matija Karate klub Virovitica
21 Šifrer Matic KARATE KLUB KENSEI
22 SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
23 Stamatovski Dejan KARATE KLUB KENSEI
24 STERNIŠA NEJC Karate Zveza Slovenije
kata female 16-17 years
1 Bazzani Paola A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
2 BLASI MANUELA JOHNNYS KARATE
3 Čajo Esma Karate No Kachi Wien
4 Čajo Naida Karate No Kachi Wien
5 CENTRIH ALEKSANDRA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 Coraggio Noemi ASD Ryuko
7 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
8 Eterovič Maša Karate Klub Kranj
9 Favaro Giulia Tora do karate team asd
10 GANZITTI NIA Karate Zveza Slovenije
11 gortan jessica GLC FIJLKAM
12 HORVATIČ KATJA Karate Klub Radvanje
13 JELEN NIKA SAMOBOR
14 MESAGLIO MARTINA ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
15 NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
16 NAMESTNIK TADEJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
17 PALIAGA FLAVIA Karate klub FINIDA-Poreč
18 Petković Sabina Karate klub Sljeme
19 Štimec Mila KARATE KLUB KENSEI
20 STOBER ZOE Karate klub Esseker
21 STOBER ZOE KK ESSEKER
22 Tóth Vanda Justitia Fuji-Yama SE
kata male 18-21 years
1 BOROVNIK DOMEN Karate klub Velenje
2 Gavioli Claudio ASD Ryuko
3 KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
4 KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
5 KOŠČEVIĆ LUKA KK KIK Kloštar Ivanić
6 Pinter Moreno Emanuelle Karate klub Princ
7 Relić Matija Karate klub Virovitica
8 SOITANI ALI Shukokai - Iran
9 STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
10 Szilágyi Gergő Justitia Fuji-Yama SE
kata female 18-21 years
1 ALAGIĆ BEKIRA Karate Klub Olimpija Ljubljana
2 AVDIĆ AMELA Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 BLASI MANUELA JOHNNYS KARATE
4 Čajo Esma Karate No Kachi Wien
5 CESAR PIA Karate Zveza Slovenije
6 durisotti veronica GLC FIJLKAM
7 Fábián Csenge MTK BUDAPEST KARATE TEAM
8 Favaro Giulia Tora do karate team asd
9 GEČEVIĆ LUCIJA SAMOBOR
10 gortan jessica GLC FIJLKAM
11 JELEN NIKA SAMOBOR
12 Malčec Sara Karate klub Virovitica
13 MUHAREMOVIĆ ŠUHRA Karate klub Velenje
14 SAGHAFI ROGHAYEH Shukokai - Iran
15 Savona Labruzzo Giada Tora do karate team asd
16 SVJETLANOVIĆ VALENTINA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
kata male seniors +18
1 BRITOVŠEK MARCEL Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
2 HADIBEIK ALI Shukokai - Iran
3 Lena Devid A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
4 MATTEI LEONARDO SAN MARINO SHOTOKAN KARATE
5 MUCCIOLI MATTEO SAN MARINO SHOTOKAN KARATE
6 Sindeles Szabolcs Vasas SC
7 Stanković Andrija ELID NIŠ
8 Szilágyi Gergő Justitia Fuji-Yama SE
9 vallorani gianpaolo centro karate rimini
10 ŽAGAR MAJ Karate Klub Shotokan Ajdovščina
kata female seniors +18
1 ALAGIĆ BEKIRA Karate Klub Olimpija Ljubljana
2 BLASI MANUELA JOHNNYS KARATE
3 BRONZETTTI AURORA SAN MARINO SHOTOKAN KARATE
4 Čajo Esma Karate No Kachi Wien
5 CESAR PIA Karate klub Velenje
6 Fábián Csenge MTK BUDAPEST KARATE TEAM
7 Kondratiuk Daria TAIKAN
8 LIČEN NINA Karate Klub Shotokan Ajdovščina
9 NAMESTNIK TADEJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
10 Salihagić Lejla Karate klub Unski tigar Bihać
11 Savona Labruzzo Giada Tora do karate team asd
12 SIMONIČ MAšA Karate Zveza Slovenije
13 Sterck Laura MTK BUDAPEST KARATE TEAM
14 Vedovelli Giulia ASD Ryuko
kata male + 35 years
1 AZADGOUYAN JAFAR Shukokai - Iran
2 FLIS DARKO Karate Klub Olimpija Ljubljana
3 Kabaj Matej Karate-do klub Ig Shotokan
4 Krsnik Damir Karate Klub Alfa
5 PERUCCI PAOLO KARATE DO TRIESTE ASD
6 PLANI ANDREA KARATE DO TRIESTE ASD
7 SARVARIFAKHR MOHHAMD Shukokai - Iran
8 Semolič Igor Karate Klub Emona
9 vallorani gianpaolo centro karate rimini
kata female + 35 years
1 Omejec Irena Karate klub Lev
2 SIBILLA FRANCESCA KARATE DO TRIESTE ASD
1    Društvo Za Karate Celje
1 BLATNIK TAŠ kumite male 8-9 years +30 kg
2 GOLEŽ PETER kumite male 10-11 years -35 kg
3 GRZINČIČ VID kata male -8 years
4 KRAČUN RENE kumite male12-13 years -45 kg
5 KUNST NEJC kata male -8 years
6 LIPOVŠEK AMADEJ kumite male 12-13 years -50 kg
7 MEDIĆ ADELA kumite female 10-11 years -40 kg
8 MEDIĆ ADELA kumite female 8-9 years +30 kg
9 OŠTIR RAVNJAK TIAN kumite male 8-9 years -30 kg
10 STENDLER KLANJŠEK ŽAN kata male -8 years
11 STENDLER KLANJŠEK ŽIVA kumite female 8-9 years +30 kg
12 VALNER TIM kumite male 16-17-years -68 kg
2    Karate društvo Loče
1 KOLAR NUŠA kumite female 14-15 years +54 kg
2 LOČNIKAR MIHA kumite male 14-15 years -52 kg
3 MLAKAR NEJC kumite male12-13 years -45 kg
4 MLAKAR NIKA kumite female 12-13 years -45 kg
5 PODKRIŽNIK LUKA kumite male 14-15 years +70 kg
3    Karate Klub Branik Maribor
1 TOPOLOVEC DOMEN kumite male 14-15 years -57 kg
4    Karate Klub Brežice
1 CERJAK JAKA kumite male 14-15 years -52 kg
2 CICVARIĆ LUKA kata male 10-11 years
3 LAKNER MAJA kata female 12-13 years (8-3 kyu)
4 LAZANSKI MAJA kata female 12-13 years (8-3 kyu)
5 PETAN ELA kata female cadets
6 PETAN ELA kumite female 14-15-years -54 kg
7 PETKOVIĆ SAŠA kata female 12-13 years
8 PETKOVIĆ SAŠA kumite female 12-13 years +50 kg
9 PETKOVIĆ TJAŠA kumite female 12-13 years -45 kg
10 SEVER ANA kumite female 14-15 years +54 kg
5    Karate Klub Cerknica
1 MIHELIČ MAJ kata male 10-11 years
2 MIHELIČ MAJ kumite male 10-11 years -40 kg
3 TEKAVC MAŠA kata female 10-11 years
4 TEKAVC MAŠA kumite female 10-11 years -40 kg
5 Tekavc Žiga kata male -8 years (8-6 kyu)
6 TURŠIČ ŠPELA kata female 12-13 years
7 TURŠIČ ŠPELA kumite female 12-13 years +50 kg
6    Karate Klub Emona
1 Semolič Igor kata male + 35 years
7    Karate Klub Hrastnik
1 Audič Vita kumite female 12-13 years -50 kg
2 Bučevec Lina Antonija kumite female 10-11 years -40 kg
3 Kocman David kata male 12-13 years
4 PIžMOHT ARIJAN kumite male 12-13 years -40 kg
5 Pleša Katja kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
6 ŠEHIć KUMLANC LEA kumite female 14-15 years +54 kg
8    Karate Klub Kolektor Idrija
1 BOŽIČ CENE kumite male 12-13- years -55 kg
2 CARLI MARUšA SARA kumite female 14-15 years +54 kg
3 CARLI SOFIJA kata female 12-13 years
4 CARLI SOFIJA kumite female 12-13 years -50 kg
5 FILIPIČ MARK kumite male 10-11 years -40 kg
6 HUMAR GAJA kumite female 12-13 years +50 kg
7 Krvina Lia kumite female 10-11 years -40 kg
8 KRŽIŠNIK GAL kumite male 14-15 years +70 kg
9 KRŽIŠNIK LAN kumite male 10-11 years +45 kg
10 Lajovic Jaka kata male 12-13 years (8-3 kyu)
11 LAPAJNE VORANC kumite male 10-11 years -40 kg
12 MLAKAR LUKA kumite male 10-11 years -45 kg
13 MLAKAR LUKA kumite male12-13 years -45 kg
14 Mlakar Nika kumite female 8-9 years +30 kg
15 MUHIĆ DIN kumite male 10-11 years -35 kg
16 OBLAK TJAž kumite male 18-21 years -75 kg
17 PAVŠIČ HANA kumite female 12-13 years +50 kg
18 PERMOZER MARC kumite male 10-11 years -40 kg
19 ŠTUCIN AJDA kumite female 14-15 years +54 kg
20 Zupančič Nana kumite female 8-9 years +30 kg
9    Karate Klub Koper-Club Di Karate Capodistria
1 GLAVINA MRAK REBEKA kumite female 14-15 years +54 kg
2 GLAVINA MRAK REBEKA kumite female 16-17 years +59 kg
3 Mitrović Veljko kumite male 10-11 years -35 kg
4 Mitrović Veljko kumite male 8-9 years -30 kg
5 STOJADINOVIć TIMOTEJ kumite male 12-13 years +55 kg
6 STOJADINOVIć TIMOTEJ kumite male 14-15 years -57 kg
7 Svetina Premru Žanet kumite female 10-11 years +40 kg
8 Svetina Premru Žanet kumite female 12-13 years -45 kg
9 Vatovec Ernest kumite male 10-11 years -35 kg
10 Vatovec Ernest kumite male 8-9 years +30 kg
11 Vatovec Jagoda kata female -8
12 Vatovec Jagoda kata female 8-9 years
13 Zorić Anđela kumite female 10-11 years +40 kg
14 Zorić Anđela kumite female 12-13 years -45 kg
10    Karate Klub Kovinar Maribor
1 MOČNIK TIMI kata male 16-17 years
2 Rola Luka kumite male 10-11 years -45 kg
3 Rola Luka kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
4 Sedonja Matija kata male 8-9 years (8-6 kyu)
5 Sedonja Matija kumite male 8-9 years +30 kg
6 Štandeker Luka kumite male 10-11 years -40 kg
7 ZARIČ VID kata male 12-13 years
8 ZARIČ VID kata male cadets
9 ZARIČ VID kumite male 12-13- years -55 kg
11    Karate klub Kozjansko in Obsotelje
1 BELE LUKA kata male 12-13 years
2 Herman Benjamin kumite male 10-11 years +45 kg
3 Juraja Vinko kata male 8-9 years
4 Juraja Vinko kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
5 LESNIKA ŽAN LUKA kumite male 14-15 years +70 kg
6 LESNIKA ŽAN LUKA kumite male 16-17-years +76 kg
7 Lotrič Filip kata male 10-11 years
8 PRAH TILEN kata male 8-9 years
9 PRAH TILEN kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
10 Sodin Lara kumite female 12-13 years -45 kg
11 Sodin Leon kumite male 8-9 years -30 kg
12 Zbil Grega kata male 10-11 years
12    Karate Klub Kranj
1 Cekov Timotej kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
2 Cekov Vanna kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
3 ČERU JERNEJA kumite female 12-13 years +50 kg
4 ČRNILEC KESIČ ŽIGA kumite male 18-21 years +84 kg
5 ČRNILEC KESIČ ŽIGA kumite male seniors +84 kg
6 ČUHALEV NADJA kata female cadets
7 ČUHALEV NADJA kumite female 14-15 years +54 kg
8 ERŽEN ŽIGA kata male 12-13 years
9 ERŽEN ŽIGA kumite male 12-13 years -50 kg
10 Eterovič Maša kata female 16-17 years
11 Eterovič Maša kumite female 16-17 years +59 kg
12 GAČIČ ALEKSANDER kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
13 KOTNIK ANJA kumite female 16-17 years -59 kg
14 Kotnik Nika kata female 10-11 years
15 Kotnik Nika kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
16 LEBEN TINKARA kata female 12-13 years
17 LEBEN TINKARA kata female 10-11 years
18 LEBEN TINKARA kumite female 10-11 years -40 kg
19 Mali Nace kata male 10-11 years
20 Mali Nace kumite male 10-11 years -40 kg
21 Mali Nace kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
22 NADIŽAR LANA TISA kata female 16-17 years
23 NADIŽAR LANA TISA kata female cadets
24 NIŠANDŽIČ IVANA kumite female 12-13 years +50 kg
25 Novak Izak kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
26 OGRIZEK TRINA kumite female 14-15 years +54 kg
27 Polak Tia kata female 10-11 years
28 Polak Tia kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
29 KK Kranj 1 kata team female cadets / juniors
13    Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
1 BREZOČNIK JAN kumite male seniors +84 kg
2 BREZOČNIK JAN kumite male seniors open
3 BRITOVŠEK MARCEL kata male seniors +18
4 BRITOVŠEK MARCEL kata male 16-17 years
5 NAMESTNIK TADEJA kata female 16-17 years
6 NAMESTNIK TADEJA kata female seniors +18
7 OVČAR ŽIGA kumite male 10-11 years -35 kg
8 OVČAR ŽIGA kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
9 PISNIK MAJA MARI kata female 8-9 years
10 PISNIK MAJA MARI kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
11 PISNIK NINA kata female 12-13 years
12 PISNIK NINA kata female 12-13 years (8-3 kyu)
13 VERČKO ANA kata female 8-9 years
14 VERČKO ANA kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
15 VIŠNJAR VID kata male 8-9 years (8-6 kyu)
14    Karate Klub Mon Chi
1 Aluisi Škarja Erik kata male cadets
2 Aluisi Škarja Samuel kata male 12-13 years (8-3 kyu)
3 Čopi Eliza kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
4 Jurančič Grahek Gaj kata male cadets
5 MALAČIČ PETER kata male 16-17 years
15    Karate Klub Petrovče
1 BARL MAJ kumite male 14-15 years -70 kg
2 Koželj Aleks kumite male 10-11 years -40 kg
3 Marot Jean Luc kumite male 10-11 years -35 kg
4 MAROT TIA kata female cadets
5 Skalič Bor kumite male 10-11 years -35 kg
6 Skalič Brin kumite male 14-15 years -70 kg
16    Karate Klub Polzela
1 AVŽNER ZOJA kumite female 14-15 years +54 kg
2 BERGANT LAURA kumite female 16-17 years -59 kg
3 BIKIČ TIANA kumite female 16-17 years +59 kg
4 DERČA ALEKSEJ BENJAMIN kumite male 12-13 years -50 kg
5 JESENEK ROJŠEK ANEJA kumite female 12-13 years -50 kg
6 PODPEČAN LAN kumite male 16-17-years -68 kg
7 PODPEČAN SVIT kumite male 18-21 years +84 kg
8 PODPEČAN SVIT kumite male seniors +84 kg
9 RIOSA NOVAK TILEN kumite male 16-17-years -55 kg
10 ŠENICA NIKA kumite female seniors -68 kg
11 ŠENICA NIKA kumite female 18-21 years -61 kg
12 ŠENICA NIKA kumite female 18-21 years -68 kg
13 TRBOVŠEK ŽIGA kumite male12-13 years -45 kg
14 ŽERJAV NUŠA kumite female 16-17 years +59 kg
17    Karate Klub Postojna
1 AKSENTIČ NASTAS kata male 8-9 years
2 ARSENIć PETAR kumite male 14-15 years -52 kg
3 BEŠIČ LANA kata female 8-9 years
4 BEŠIČ LANA kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
5 BOJC JAKOB kata male 10-11 years
6 GRIL BLAž kumite male 16-17-years -76 kg
7 JOšT ZALA kumite female 12-13 years -50 kg
8 MOZETIČ-KERIN JAN kumite male 12-13- years -55 kg
9 PRAPROTNIK NECA kata female 12-13 years
10 RUDONJIĆ JOVAN kata male 10-11 years
11 RUDONJIĆ MARIJA kata female 8-9 years
12 STEFANOVSKI ANDRAž kumite male 18-21 years -75 kg
13 Subotič Filip kata male 10-11 years
18    Karate Klub Radenci Shotokan
1 HRAŠČANEC NIKA kumite female 10-11 years -40 kg
2 HRAŠČANEC TAJA kumite female 14-15-years -54 kg
3 LIPIČ MAJ kumite male 12-13 years -40 kg
4 LIPIČ ŽAK kumite male 12-13- years -55 kg
5 SKOTNIK SANI kumite male 18-21 years -67 kg
6 TRATNIK ALEN kumite male 12-13 years -40 kg
19    Karate Klub Radvanje
1 BURLAK ANDRAŽ kumite male 14-15 years -57 kg
2 Donko Matic kumite male 10-11 years -40 kg
3 FAJFER LANA kata female cadets
4 Gaal Jaka kumite male 16-17-years -76 kg
5 HORVATIČ KATJA kata female 16-17 years
6 HORVATIČ KATJA kata female cadets
7 KUTNJAK URŠKA kumite female 12-13 years -45 kg
8 Milošević Teodor kumite male 14-15 years +70 kg
9 MUR LUC kumite male12-13 years -45 kg
10 Peček Maša kumite female 12-13 years +50 kg
11 PETRIČ REBECCA LANA kata female 12-13 years
12 Plošinjak Tadej kumite male 14-15 years +70 kg
13 RUTAR DENNIS DEAN kumite male 16-17-years -76 kg
14 Šifrar Lucija Simona kata female 12-13 years
15 Vnuk Aleks kumite male 14-15 years -63 kg
20    Karate Klub Rogaška Slatina
1 HRIBAR GAJA kata female 8-9 years
2 HRIBAR GAJA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
3 KUNŠTEK NEJC kumite male 14-15 years -57 kg
4 MAVSAR TADEJ kata male -8 years
5 MAVSAR TADEJ kata male -8 years (8-6 kyu)
6 MAVSAR TAJDA kata female 10-11 years
7 MAVSAR TAJDA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
8 MIKŠA LOVRO kata male 8-9 years
9 MIKŠA LOVRO kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
10 POTISK LAURA kumite female 16-17 years +59 kg
11 ŠKRABLIN TARA kumite female 12-13 years -45 kg
12 ŽUMER JAKOB kumite male 12-13 years +55 kg
13 ŽUMER JAKOB kumite male 14-15 years -63 kg
21    Karate Klub Selnica Ob Dravi
1 DEBELAK DEJAN kumite male 16-17-years -68 kg
2 KRAJNC MIHA kumite male 14-15 years +70 kg
22    Karate Klub Shotokan Ajdovščina
1 JERKIČ SARA kata female cadets
2 KRAPEŽ GREGOR kumite male 14-15 years -63 kg
3 LIČEN NINA kata female seniors +18
4 PETRIČ ZOJA kata female cadets
5 ROGELJ MARIJA kumite female 14-15-years -54 kg
6 ROSA TROJER MANJA kumite female 14-15 years +54 kg
7 SVJETLANOVIĆ RAJKO kumite male 16-17-years -76 kg
8 SVJETLANOVIĆ VALENTINA kata female 18-21 years
9 ŽAGAR MAJ kata male seniors +18
23    Karate Klub Shotokan Kranj
1 BAŠAR EMA kumite female 14-15 years -47 kg
2 ČIMžAR ALEKS kumite male 14-15 years -70 kg
3 KAROV ZORAN kumite male 16-17-years -68 kg
4 Mačar Dejan kumite male12-13 years -45 kg
5 Mačar Tijan kumite male 10-11 years -40 kg
6 MILEV MATEJ kumite male 8-9 years -30 kg
7 MILEV MATEJ kata male 8-9 years (8-6 kyu)
8 MUZIK TAŠA kumite female 12-13 years +50 kg
9 MUZIK TAŠA kumite female 14-15 years +54 kg
24    Karate Klub Šiška
1 MERC Maja kata female 8-9 years
2 MERC Maja kumite female 10-11 years +40 kg
3 MERC Maja kumite female 8-9 years +30 kg
25    Karate Klub Tiger Velenje
1 ALETIĆ EMRA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
2 Halilković Ermin kata male 8-9 years (8-6 kyu)
3 IKIĆ SARA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
4 Jeseničnik Nea kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
5 Križevac Lamia kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
6 Mujkanović Anan kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
7 Osmić Sumejja kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
8 Sarajlić Adelisa kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
9 Sarajlić Eldin kata male 10-11 years
10 Sarajlić Eldin kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
11 Zahirović Inaya kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
26    Karate Klub Trbovlje
1 HABERL BARBARA kumite female seniors - 55 kg
2 HABERL BARBARA kumite female seniors open
3 HABERL URšA kumite female seniors - 50 kg
4 HABERL URšA kumite female seniors open
5 ISAKOVIĆ ALEN kumite male 16-17-years -76 kg
6 ISAKOVIĆ KENAN kumite male 14-15 years -57 kg
7 MARKULJEVIČ MARKO kumite male 14-15 years -63 kg
8 MARKULJEVIČ UROŠ kumite male 14-15 years -70 kg
9 SALKIČ EDIN kumite veterans +35 years open
10 SALKIČ ERVIN kumite male seniors -67 kg
11 SALKIČ ERVIN kumite male 18-21 years -67 kg
12 ŠEHIĆ DENIS kumite male 14-15 years -52 kg
13 ZIDAR DOMEN kumite male 18-21 years -67 kg
27    Karate klub Velenje
1 ALIĆ INES kata female cadets
2 BOROVNIK DOMEN kata male 18-21 years
3 BOROVNIK NIK kumite male 12-13 years +55 kg
4 BOROVNIK NIK kumite male 14-15 years -63 kg
5 CESAR PIA kata female seniors +18
6 ĐOGIĆ EMA kata female 10-11 years
7 ĐOGIĆ EMA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
8 JAKOB KUKOVIČ TIA kata female cadets
9 JELEN GAL kata male 8-9 years
10 JELEN GAL kata male 8-9 years (8-6 kyu)
11 JOVANOVIĆ LANA kata female 8-9 years
12 JOVANOVIĆ LANA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
13 JOZIČ ELLA kata female 8-9 years
14 KENDA MAŠA kumite female 18-21 years +68 kg
15 KUTIJA ALJA kata female cadets
16 MEŠANOVIČ BENJAMIN kata male 12-13 years
17 MEŠANOVIČ BENJAMIN kata male 12-13 years (8-3 kyu)
18 MUHAREMOVIĆ ŠUHRA kata female 18-21 years
19 OČKO GAL kata male 10-11 years
20 OČKO GAL kumite male 10-11 years +45 kg
21 PAŠIČ ADAM kata male 8-9 years
22 PAŠIČ ADAM kata male 8-9 years (8-6 kyu)
23 RUDOLF NIKA kata female 8-9 years
24 ŠTEFANIČ VAL kata male -8 years
25 ŠTEFANIČ VAL kata male -8 years (8-6 kyu)
26 ZAGER HANA kata female 12-13 years
28    Karate Klub Zmaj
1 Jokić Renata kata female 10-11 years
2 Pirman Gal kata male 8-9 years
29    Karate Klub Žalec
1 JOKSIMOVIĆ STEFAN kumite male seniors open
2 Kokotec Martin kumite male 18-21 years -67 kg
3 KOLšEK MAJ kumite male 14-15 years -63 kg
4 KVAS TJAŠA kumite female 16-17 years -53 kg
5 MEDVED MAKS kumite male 14-15 years -70 kg
6 Mohenski Robi kumite male 14-15 years -57 kg
7 PLASKAN JURIJ kumite male 18-21 years -75 kg
8 SUŠA ŽIGA kumite male 14-15 years -63 kg
9 TOPOLOVEC KAJA kumite female 16-17 years +59 kg
10 UGOVšEK ALENKA kumite female 16-17 years -59 kg
11 KK Žalec 1 kumite team male seniors open
30    Shotokan Karate Klub Bohinj
1 TALER JAKA kumite male seniors -60 kg
2 TALER JAKA kumite male 18-21 years -60 kg
31    Shotokan Karate Klub Grosuplje
1 BREZOVNIK TISA JERNEA kumite female 14-15-years -54 kg
2 ČEH ALEŠ kata male 12-13 years
3 GORIŠEK MATEJ kumite male 18-21 years -75 kg
4 Zalar Jakob kumite male 14-15 years -70 kg
32    Shotokan Karate Klub Oplotnica
1 GOLEŠ Lan kumite male 10-11 years -35 kg
2 HMELAK TIBOR kumite male 10-11 years -35 kg
3 IVANČIČ KIARA kumite female 8-9 years -30 kg
4 JELENKO BENJAMIN kumite male 10-11 years -40 kg
5 JELENKO BENJAMIN kumite male 12-13 years -40 kg
6 JELENKO NINA kumite female 8-9 years +30 kg
7 JEVŠENAK ALINA kumite female 10-11 years -40 kg
8 JEVŠENAK ALINA kumite female 8-9 years -30 kg
9 VALENČAK MIHAEL kumite male 14-15 years -57 kg
10 VALENČAK MIHAEL kumite male 16-17-years -55 kg
11 VALENČAK NELI kumite female 10-11 years -40 kg
33    Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
1 ČUčEK MIšEL kata male 16-17 years
2 KLEMENčIč KRISTJAN kata male 18-21 years
3 KLEMENčIč KRISTJAN kata male 16-17 years
4 KLOBASA BLAŽ kata male 18-21 years
5 KLOBASA BLAŽ kata male 16-17 years
6 MULEC NIKA kata female 12-13 years
7 MULEC NIKA kata female 12-13 years (8-3 kyu)
8 REIHS JAKA kata male 10-11 years
9 REIHS JAKA kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
10 ŠAJNOVIČ NEJC kata male 8-9 years (8-6 kyu)
11 KK Radgona 1 kata team male cadets / juniors
12 KK Radgona 1 kata team male seniors
34    Športno Društvo Dinamik Celje
1 FIRŠT ANEJ kumite male 10-11 years -35 kg
2 POŽARNIK KNEZ GAL kumite male 14-15 years -63 kg
3 POŽARNIK KNEZ VID kumite male 14-15 years -57 kg
35    Športno Društvo Gorica Nova Gorica
1 ČVOROVIĆ ALEKSANDRA kata female 16-17 years
2 Gostić Stefan kumite male 10-11 years -35 kg
3 KOLšEK KLEMEN kumite male 12-13 years +55 kg
4 PETERNEL ŽAN kumite male 16-17-years -68 kg
5 RADIĆ LUKA kumite male 14-15 years -70 kg
6 Šolaja Stefan kumite male 12-13 years -40 kg
7 ZLATKOV TEODOR kumite male 18-21 years -84 kg
36    Karate Klub Olimpija Ljubljana
1 AHMETOVIĆ ZARA kata female 12-13 years (8-3 kyu)
2 ALAGIĆ BEKIRA kata female 18-21 years
3 ALAGIĆ BEKIRA kata female seniors +18
4 Čulajević Luka kata male 16-17 years
5 Čulajević Luka kumite male 16-17-years -76 kg
6 FLIS DARKO kata male + 35 years
7 HALKIĆ AMEL kumite male 16-17-years -68 kg
8 HASANAGIĆ NASER kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
9 KABASHAJ ENDRIT kumite male 14-15 years -57 kg
10 Kogoj Pika kata female cadets
11 SEVER ŽIVA kata female 12-13 years (8-3 kyu)
12 STOJANOVSKI KRISTINA kata female 12-13 years (8-3 kyu)
13 ŠUPUK LINA kata female cadets
14 Tkalec Lucija kata female 12-13 years (8-3 kyu)
15 KK Olimpija 1 kata team female cadets / juniors
37    Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
1 JANŽEKOVIČ Nuša kumite female 10-11 years +40 kg
2 JANŽEKOVIČ Tija kumite female 12-13 years -50 kg
3 Plohl Taja kata female 8-9 years
4 Plohl Taja kumite female 8-9 years -30 kg
5 Plohl Taja kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
6 Rauter Hannah Vela kumite female 10-11 years +40 kg
7 Škoflanc Nick kumite male 14-15 years -70 kg
38    Karate Klub Mawashi Postojna
1 ABRAM ZOJA MARTINA kumite female 10-11 years +40 kg
2 BIZJAK LEDERER Leja kumite female 12-13 years -50 kg
3 ĐAKOVIć LARA kumite female 18-21 years -50 kg
4 ĐAKOVIć LARA kumite female seniors - 50 kg
5 ĐAKOVIć LARA kumite female 16-17 years -53 kg
6 ĐAKOVIć TIANA kumite female 14-15 years +54 kg
7 Habjan Nuša kumite female 18-21 years -55 kg
8 Habjan Nuša kumite female seniors - 55 kg
9 Habjan Nuša kumite female 16-17 years -53 kg
10 KOBAL - PAHOR LEA kata female cadets
11 KONTREC ALJA kata female 12-13 years
12 KUKOVIČ Aleksander kata male -8 years (8-6 kyu)
13 LIKAR ALJA kumite female 14-15 years +54 kg
14 MAGAJNA MAšA kumite female 14-15 years -47 kg
15 MAGAJNA MAšA kumite female 16-17 years -48 kg
16 ŠABEC Aljoša kata male -8 years (8-6 kyu)
17 SMRDEL Dimitrij kumite male 10-11 years -40 kg
18 SMRDEL Livija kata female 8-9 years
19 VESEL Lovro kata male -8 years (8-6 kyu)
39    Karate Klub Ljubljana
1 Bogdanoski Gabriel kumite male 12-13 years -40 kg
2 GABRIJELČIČ LAN kumite male 14-15 years -63 kg
3 GABRIJELČIČ LAN kumite male 16-17-years -61 kg
4 GRAJFONER LEVEC MAJA kumite female 10-11 years -40 kg
5 KLIČIČ AMIL kumite male 12-13 years +55 kg
6 KONJEVIĆ LEA kata female cadets
7 KOŠMRLJ ERIK TEO kumite male 16-17-years -76 kg
8 KURBEGOVIĆ EDNA kumite female 10-11 years -40 kg
9 LAMPIČ ANA kumite female 14-15 years +54 kg
10 Levec Grajfoner Lara kumite female 12-13 years -50 kg
11 RADIĆ MANJA kumite female 10-11 years -40 kg
12 ŽIBRET BOR kumite male12-13 years -45 kg
40    Klub Karate akademija Bohinj
1 Pristavec Nik kata male 10-11 years
41    Karate Klub Rudar Velenje
1 Mulabdić Ermin kumite male seniors - 84 kg
2 Mulabdić Ermin kumite male seniors open
3 Sadiković Ajdin kumite male 10-11 years +45 kg
4 STOJNIĆ MAIK kumite male 8-9 years -30 kg
5 TOČAKOVIĆ NEMANJA kumite male 16-17-years -76 kg
6 Vrella Yll kumite male 10-11 years -35 kg
42    Shotokan Karate Klub Postojna
1 ABRAM NIJA kumite female 14-15-years -54 kg
2 ČESEN BORIS kata male -8 years
3 ČESEN VESNA kata female 10-11 years
4 ČESNIK DENIS kata male 12-13 years
5 Dautović Ines kata female 10-11 years
6 KALENDER Edvin kumite male 10-11 years -40 kg
7 KALENDER Edvin kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
8 Koštić Anes kata male 8-9 years
9 LIŠINOVIĆ ELMA kata female 12-13 years
10 LIŠINOVIĆ ELMA kumite female 12-13 years -45 kg
11 LIŠINOVIĆ LEJLA kata female 10-11 years
12 LIŠINOVIĆ SARA kumite female 16-17 years -59 kg
13 OSMANAJ DORENTINA kata female 12-13 years
14 REBEC GAŠPER kata male 10-11 years
15 Savković Ivana kata female 8-9 years
16 Savković Ivana kumite female 8-9 years -30 kg
43    GLC FIJLKAM
1 durisotti veronica kata female 18-21 years
2 gortan jessica kata female 18-21 years
3 gortan jessica kata female 16-17 years
44    POLISPORTIVA KARATE NAKAYAMA
1 Mainardi Alice kumite female seniors -61 kg
2 Mainardi Alice kumite female 18-21 years -61 kg
3 Mainardi Alice kumite female seniors open
4 MOLGORA LUCREZIA kumite female 18-21 years -50 kg
5 MOLGORA LUCREZIA kumite female seniors - 50 kg
6 1 kumite team female seniors open
45    Karate klub WKSA Šentilj
1 Črnčec Anel kumite male 14-15 years -63 kg
46    Energija
1 Brkić Igor kumite male 14-15 years -57 kg
2 Brkić Ognjen kumite male 10-11 years -35 kg
3 Čučak Nikolina kumite female 14-15-years -54 kg
4 Derajić Branka kumite female 10-11 years +40 kg
5 Derajić Jovana kumite female 12-13 years +50 kg
6 Kostić Paola kumite female 16-17 years -53 kg
7 Kovačević Aleksandar kumite male 14-15 years -63 kg
8 Pejić Luka kumite male 12-13 years -50 kg
9 Pejić Luka kumite male 14-15 years -52 kg
10 Stojić Anđela kumite female 12-13 years -50 kg
11 Stojić Anđela kumite female 14-15-years -54 kg
47    KARATE KLUB OMEGA
1 Braja Klara kata female cadets
2 Jurčević Filip kata male cadets
3 Parlov Nikola kata male cadets
48    KK KIK Kloštar Ivanić
1 KOŠČEVIĆ LUKA kata male 18-21 years
49    Zagrebački karate savez
1 Ćavar Mateo kata male -8 years
50    BUDO
1 Dolic Daris kata male 8-9 years
2 Dolic Daris kumite male 8-9 years +30 kg
3 DURAKOVIC ENA kumite female 12-13 years -50 kg
4 HARBAS REFKO kumite male 14-15 years -52 kg
5 PERVIZ IRNES kumite male 12-13 years -40 kg
6 VILIC ELVEDIN kata male 12-13 years
7 VILIC ELVEDIN kumite male 12-13 years -50 kg
8 VILIC SARA kata female 10-11 years
9 VILIC SARA kumite female 10-11 years -40 kg
51    KEN TO ZAZEN KARATE
1 Barulli Alessio kumite male 14-15 years -57 kg
2 Barulli Alessio kumite male 16-17-years -61 kg
3 Buburuzan Daniel kumite male 16-17-years -68 kg
4 La Rocca Darin kumite male 14-15 years -57 kg
5 La Rocca Darin kumite male 16-17-years -55 kg
6 Oppizzi Davide kumite male 18-21 years -67 kg
7 Oppizzi Davide kumite male 16-17-years -68 kg
52    Karate klub FINIDA-Poreč
1 PALIAGA FLAVIA kata female 16-17 years
2 PALIAGA FLAVIA kata female cadets
53    Karate klub Bihać
1 DEDIČ IBRAHIM kumite male 14-15 years -52 kg
2 HARABAŠ BENJAMIN kumite male 18-21 years -60 kg
3 KURTOVIČ ISMAR kumite male seniors -67 kg
4 MESIČ ZLATAN kumite male 10-11 years -45 kg
5 MUZAFEROVIČ ISMAR kumite male 16-17-years -76 kg
6 Sedić Tarik kumite male 12-13 years -50 kg
54    KARATE KLUB TEMPO
1 Bađun Ana kata female 10-11 years
2 Borojević Mario kata male 16-17 years
3 Gruden Dario kumite male 14-15 years -70 kg
4 Idžanović Matijas kumite male 12-13 years -40 kg
5 Idžanović Matijas kata male 12-13 years (8-3 kyu)
55    Karate k. Nippon
1 Anđelić Petar kumite male 14-15 years -63 kg
2 ČUPOVIĆ ANJA kata female cadets
3 POZNANIC SOFIJA kumite female 12-13 years +50 kg
4 PUŠICA ANDREA kumite female 12-13 years +50 kg
56    Leoni Karate Team
1 Bettoni Anna kumite female 14-15-years -54 kg
2 Castellazzi Christian kumite male 10-11 years +45 kg
3 Castellazzi Christian kumite male 12-13- years -55 kg
4 Criscio Francesca kumite female 10-11 years +40 kg
5 Di Mauro Edoardo Maria kumite male 14-15 years -52 kg
6 Di Mauro Edoardo Maria kumite male 16-17-years -55 kg
7 Gavioli Stefano kumite male seniors -60 kg
8 Gavioli Stefano kumite veterans +35 years open
9 Manicardi Vittoria kumite female 14-15-years -54 kg
10 Marchesi Alessandro kumite male seniors -67 kg
11 Pignatti Francesco kumite male 14-15 years -63 kg
12 Pignatti Francesco kumite male 16-17-years -68 kg
57    SAMOBOR
1 GEČEVIĆ LUCIJA kata female 18-21 years
2 JELEN NIKA kata female 18-21 years
3 JELEN NIKA kata female 16-17 years
4 MAJSEC ISKRA kata female 12-13 years
5 MAJSEC ISKRA kata female cadets
6 VUKSANOVIĆ ROKO kata male 12-13 years
58    Karate klub Virovitica
1 Malčec Sara kata female 18-21 years
2 Relić Matija kata male 18-21 years
3 Relić Matija kata male 16-17 years
59    Karate klub Esseker
1 STOBER ZOE kata female 16-17 years
60    KK Okinawa
1 Tkalčec Tomislav kata male cadets
61    Karate klub WKSA Kungota
1 ŠTELCL GAL kumite male 16-17-years -76 kg
62    Karate klub Sokol
1 BRAČUN MAŠERA IRIS kata female 8-9 years
2 BRAČUN MAŠERA IRIS kata female 10-11 years
3 Čerkezovič Amila kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
4 ČERKEZOVIČ ELDIS kata male -8 years (8-6 kyu)
5 CIUHA MARCEL kata male 10-11 years
6 David Stefanović kata male -8 years
7 ERDELIČ ŽAN kata male 10-11 years
8 GEORGIEV BORČE kata male 10-11 years
9 PURIĆ ADRIJANA kata female -8
10 Purić Tijana kata female 8-9 years
11 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR kata male 8-9 years
12 Večerin Taras kata male 10-11 years
63    Vasas SC
1 Bakos Bálint kumite male 14-15 years -70 kg
2 Bán Dominik kata male cadets
3 Fedor Zoltán kumite male 14-15 years -63 kg
4 Geréd-Király Péter kumite male 14-15 years -63 kg
5 Légrádi Lola kumite female 14-15 years +54 kg
6 Lipcsey Dorottya kumite female 14-15-years -54 kg
7 Lipcsey Eszter kumite female 16-17 years -53 kg
8 Mérő Bálint kata male 16-17 years
9 Mészáros Andrea kumite female 16-17 years +59 kg
10 Mészáros Emese kumite female seniors -61 kg
11 Mészáros Emese kumite female 18-21 years -61 kg
12 Mészáros Emese kumite female 18-21 years -68 kg
13 Papp Csongor kumite male 16-17-years -61 kg
14 Sindeles Szabolcs kata male seniors +18
15 Udvari Zsófia kumite female 16-17 years -59 kg
16 Végh Dorina kumite female 18-21 years -61 kg
64    KK Feniks Bosanska Krupa
1 Begić Iman kumite female seniors -61 kg
2 Husarevic Emana kumite female 12-13 years +50 kg
3 Mesić Adnana kumite female 14-15 years +54 kg
4 Toroman Lamija kumite female 12-13 years -45 kg
5 Veladzic Alem kata male 10-11 years
6 Veladžić Senaid kata male cadets
65    A.S.D.Shotokan karate do sabbioneta
1 Artemciuc Denis kata male 12-13 years
2 Artemciuc Denis kata male 12-13 years (8-3 kyu)
3 Bazzani Paola kata female 16-17 years
4 Bazzani Paola kata female cadets
5 Lazzari Siria kata female 12-13 years
6 Lazzari Siria kata female 12-13 years (8-3 kyu)
7 Lena Devid kata male seniors +18
66    Karate Klub Seki Sv. Jernej
1 AVDIĆ AMELA kata female 18-21 years
2 AVDIĆ EMIRA kata female 12-13 years (8-3 kyu)
3 CAKOR ALDIN kata male cadets
4 CENTRIH ALEKSANDRA, kata female 16-17 years
5 GOLAČ AJDA kumite female 14-15 years +54 kg
6 GORENŠEK VID kata male 10-11 years
7 GORENŠEK VID kumite male 10-11 years +45 kg
8 HAJRULAI LUAN, kata male 8-9 years
9 HLASTEC KIAN kata male 10-11 years
10 JEROT NEŽA kata female 8-9 years
11 KLOBASA ALEKS kumite male 18-21 years -84 kg
12 Kristić Karolina kata female -8 years (8-6 kyu)
13 KULJANIN VEDAD kata male 8-9 years (8-6 kyu)
14 MILJATOVIČ ALEKSA, kata male 8-9 years
15 MILJATOVIĆ ANDJELA, kata female -8
16 NOVAK SARA, kata female cadets
17 SELIMOVIĆ EMIR kata male 12-13 years (8-3 kyu)
18 SLUGA JURE kata male 16-17 years
19 STERNIŠA NEJC kata male 18-21 years
20 SULEJMANI EGZON kata male 8-9 years (8-6 kyu)
21 SULEJMANI LEART kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
22 TOMAŽIČ EVA kata female 12-13 years
23 VANOVŠEK ENEJ, kata male 12-13 years
24 VANOVŠEK ENEJ, kumite male12-13 years -45 kg
25 VANOVŠEK ZOJA. kata female 10-11 years
67    club arti orientali cantù asd
1 ANGEI FERRARIO LUCA kumite male 8-9 years -30 kg
2 ANGEI FERRARIO LUCA kumite male 8-9 years +30 kg
3 BERGNA LORENZO kumite male 8-9 years -30 kg
4 BERGNA LORENZO kumite male 8-9 years +30 kg
5 CAFISO EDOARDO kumite male 8-9 years -30 kg
6 CAFISO EDOARDO kumite male 8-9 years +30 kg
7 CATTANEO ELISA kumite female 10-11 years +40 kg
8 CATTANEO ELISA kumite female 12-13 years -45 kg
9 COSTANZO ANDREA kumite male 8-9 years -30 kg
10 COSTANZO ANDREA kumite male 8-9 years +30 kg
11 COSTANZO MATTEO kumite male 10-11 years -35 kg
12 COSTANZO MATTEO kumite male 10-11 years -40 kg
13 GANDOLA GRETA kumite female 10-11 years +40 kg
14 GANDOLA GRETA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
15 GANDOLA VIOLA kumite female 10-11 years -40 kg
16 GANDOLA VIOLA kumite female 10-11 years +40 kg
17 MALIMPENSA RYO kumite male 10-11 years -45 kg
18 MALIMPENSA RYO kumite male 10-11 years +45 kg
19 MAZZOCCHI GIORGIO KAROL kata male 8-9 years (8-6 kyu)
20 MAZZOCCHI GIORGIO KAROL kumite male 8-9 years +30 kg
21 MESITI EDOARDO kumite male 10-11 years -35 kg
22 MESITI EDOARDO kumite male 10-11 years -40 kg
23 SESTO ANDREA kumite male 10-11 years +45 kg
24 SESTO ANDREA kumite male 12-13 years -50 kg
25 SOMASCHINI FILIPPO kumite male 8-9 years -30 kg
26 SOMASCHINI FILIPPO kumite male 8-9 years +30 kg
27 VERONESE MATILDA kumite female 8-9 years -30 kg
28 VERONESE MATILDA kumite female 8-9 years +30 kg
68    Karate klub Tinjan
1 Đurić Vadinjof Josip kumite male 12-13- years -55 kg
2 Radovan Samanta kumite female 12-13 years -45 kg
3 Smolica Melita kumite female 12-13 years +50 kg
4 Turković Vito kumite male 12-13 years +55 kg
69    Karate Klub TAD RIjeka
1 Hasani Alessandra kumite female seniors - 55 kg
2 Hasani Alessandra kumite female seniors open
70    KD OKI STUTGART-
1 DUJAKOVOC PAVLE kumite male 16-17-years -61 kg
2 MARKOVIČ LAZAR kumite male 14-15 years -70 kg
3 NOVICKI ALEKSANDAR kumite male 14-15 years +70 kg
4 SABANOVIĆ OMER kata male -8 years (8-6 kyu)
5 SABANOVIČ SAID kata male 8-9 years (8-6 kyu)
6 ZELENOVIĆ BLAGOJEVIĆ NIKOLA kumite male 14-15 years -63 kg
7 KD OKI - De 1 kumite team male seniors open
71    TORIKI KARATE KLUB
1 Fruzsina Forintos kumite female 16-17 years -53 kg
2 Hanna Osbáth kumite female 10-11 years +40 kg
3 Hanna Osbáth kumite female 12-13 years +50 kg
4 Lora Osbáth kumite female 10-11 years +40 kg
5 Lora Osbáth kumite female 12-13 years +50 kg
72    Ganz-Kesjár
1 András Bálint kumite male 10-11 years -35 kg
2 András Bálint kumite male 8-9 years +30 kg
3 Csató Roland kumite male 14-15 years -57 kg
4 Dvorák Ádám kumite male 16-17-years +76 kg
5 Dvorák Adrián kumite male 10-11 years +45 kg
6 Dvorák Adrián kumite male 8-9 years +30 kg
7 Nyíri Gergely kumite male 14-15 years -63 kg
8 Tóth János kumite male 10-11 years -35 kg
9 Tóth János kumite male 8-9 years +30 kg
10 Varga Dániel kumite male 14-15 years +70 kg
73    Karate klub "16-a" Banja Luka
1 Clegg Luka kumite male 10-11 years -35 kg
2 Milišić Veljko kumite male 8-9 years +30 kg
74    ELID NIŠ
1 Stanković Andrija kata male seniors +18
75    KSI Hungary
1 Beke Bálint kata male 16-17 years
2 Bene Bianka kumite female 14-15-years -54 kg
3 Hübner Dániel kumite male seniors -60 kg
4 Kovács Kiara kumite female 16-17 years -59 kg
5 Szabó Marcell kumite male 16-17-years -61 kg
6 Vaskó Samu kumite male 14-15 years -70 kg
76    KK KRAJINA SHOTOKAN CAZIN-Cazin
1 Čajić Mirsad kumite male 14-15 years +70 kg
2 Čajić Mirsad kumite male 16-17-years +76 kg
3 Ćehić Enisa kata female 8-9 years
4 Ćehić Enisa kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
5 Civić Bilal kumite male 16-17-years -68 kg
6 Ćoralić Amina kumite female 10-11 years +40 kg
7 Ćoralić Amina kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
8 Ćoralić Selma kata female 8-9 years
9 Ćoralić Selma kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
10 Ćoralić Selma kumite female 8-9 years +30 kg
11 Jušić Eman kata male -8 years
12 Jušić Eman kata male -8 years (8-6 kyu)
13 Topić Edi kumite male 12-13 years +55 kg
77    UKK Vrbas
1 Aleksić Boris kumite male 10-11 years +45 kg
2 Banjac Sofija kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
3 Blagojević Strahinja kumite male 12-13- years -55 kg
4 Blažević Irina kumite female 12-13 years +50 kg
5 Brkić Jana kumite female 12-13 years +50 kg
6 Dejanović Miloš kumite male seniors +84 kg
7 Dejanović Miloš kumite male seniors open
8 Đukanović Lazar kata male 8-9 years (8-6 kyu)
9 Đurđević Pavle kata male 8-9 years (8-6 kyu)
10 Đurić Nina kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
11 Goronja Mihajlo kata male 8-9 years (8-6 kyu)
12 Jeličić Nemanja kumite male 12-13- years -55 kg
13 Jeličić Tamara kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
14 Kerezović Strahinja kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
15 Knežević Andrija kumite male 10-11 years -45 kg
16 Knežević Anja kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
17 Knežević Marija kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
18 Komlenić Vasilisa kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
19 Koprena Filip kumite male 10-11 years +45 kg
20 Lukić Mihajlo kumite male 10-11 years +45 kg
21 Markić Lidija kumite female 12-13 years +50 kg
22 Mihajlović Aljoša kata male 8-9 years (8-6 kyu)
23 Ponorac Milica kumite female 10-11 years +40 kg
24 Popadić Petar kumite male 10-11 years -35 kg
25 Popović Marija kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
26 Saradžić Sara kumite female 10-11 years -40 kg
27 Škrbo Petar kata male 8-9 years (8-6 kyu)
28 Stanković Teodor kumite male 10-11 years +45 kg
29 Vranjes Mihajlo kumite male 14-15 years -52 kg
30 Vukadinović Vladan kumite male 10-11 years -35 kg
31 Zeljić Nikola kumite male seniors -75 kg
32 Zeljić Nikola kumite male 18-21 years -75 kg
33 Zeljić Nikola kumite male seniors open
78    CRS Akiyama Settimo
1 Gullì Federico kumite male 16-17-years -61 kg
2 Pala Gabriele kumite male 14-15 years -70 kg
3 Pala Gabriele kumite male 16-17-years -68 kg
4 Taliano Pietro kumite male 16-17-years -55 kg
79    Karate-do klub Ig Shotokan
1 Kabaj Matej kata male + 35 years
2 Nedelko Nik kata male cadets
3 Susman Anastazija kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
4 Susman Anastazija kumite female 8-9 years +30 kg
5 Susuman Zoja kumite female 10-11 years +40 kg
6 Susuman Zoja kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
80    ASD Ryuko
1 Coraggio Noemi kata female 16-17 years
2 Coraggio Noemi kata female cadets
3 Di Vrusa Calogero kata male cadets
4 Di Vrusa Calogero kata male 16-17 years
5 Ferrari Davide kata male cadets
6 Ferrari Davide kata male 16-17 years
7 Gavioli Claudio kata male 18-21 years
8 Gavioli Claudio kata male 16-17 years
9 Vedovelli Giulia kata female seniors +18
10 ASD Ryuko 1 kata team male cadets / juniors
81    Shukokai - Iran
1 ANSARIZADEH HADIS kumite female seniors - 50 kg
2 AZADGOUYAN JAFAR kata male + 35 years
3 BANDARI MOHAMMAD kumite male seniors -67 kg
4 EBRAHIMIGORAJI REZA kumite male seniors -67 kg
5 HADIBEIK ALI kumite male seniors -75 kg
6 HADIBEIK ALI kata male seniors +18
7 KHEIRI AHVAZI NIMA kata male 12-13 years
8 MAKOUEI RADIN kata male 8-9 years
9 MOKHTARI TORKAMANI NAZANIN kumite female seniors - 55 kg
10 MOKHTARI TORKAMANI ZAHRA kumite veterans +35 years open
11 MOKHTARITORKAMANI AMIRARSALAN kumite male12-13 years -45 kg
12 MOTTAGHIAN NEJAD IMAN kumite male seniors open
13 NASIRI ALI kumite male 16-17-years +76 kg
14 NASIRI MOHAMMAD kumite male 16-17-years +76 kg
15 SAGHAFI ROGHAYEH kata female 18-21 years
16 SARVARIFAKHR MOHHAMD kata male + 35 years
17 SARVARIFAKHR MOHHAMD kumite male seniors open
18 SOITANI ALI kumite male seniors -67 kg
19 SOITANI ALI kata male 18-21 years
20 TORABI MOHAMMADREZA kumite male 14-15 years -57 kg
21 Iran 1 kumite team male seniors open
22 Iran 1 kumite team female seniors open
82    Skorpion karate asd
1 Dominici Roberta kata female 12-13 years
2 Dominici Roberta kata female cadets
3 zodda sofia francesca kumite female 10-11 years -40 kg
4 zodda sofia francesca kumite female 10-11 years +40 kg
83    TAIKAN
1 BIOKO IVAN kumite male 12-13 years -40 kg
2 BIOKO IVAN kumite male 14-15 years -52 kg
3 BRIUKHOVETSKY DENYS kata male 8-9 years
4 BRIUKHOVETSKY DENYS kumite male 8-9 years -30 kg
5 KOKOSH VIKTORIIA kumite female 10-11 years -40 kg
6 KOKOSH VIKTORIIA kumite female 12-13 years -45 kg
7 KOKOSH VIKTORIIA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
8 Kondratiuk Daria kata female seniors +18
9 KUKHTIN VLADYSLAV kumite male 10-11 years -35 kg
10 KUKHTIN VLADYSLAV kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
11 KUKHTIN VLADYSLAV kata male 12-13 years (8-3 kyu)
12 LYHACHOVA MARIIA kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
13 LYHACHOVA MARIIA kumite female 8-9 years +30 kg
14 ORLENKO STEFAN kata male 10-11 years
15 ORLENKO STEFAN kumite male 10-11 years -45 kg
16 PIESKOVA MARHARYTA kumite female 8-9 years -30 kg
17 PROTSENKO IHOR kumite male seniors +84 kg
18 SVYNAR MAKSYM kumite male 12-13 years -50 kg
19 SVYNAR MAKSYM kumite male 14-15 years -52 kg
20 SVYNAR MAKSYM kata male 12-13 years (8-3 kyu)
21 TURCHAK ALIESIA kumite female 10-11 years -40 kg
22 TURCHAK ALIESIA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
23 VERHUN MARHARYTA kumite female 10-11 years -40 kg
24 VERHUN MARHARYTA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
84    Karate klub Unski tigar Bihać
1 Bajrektarević Imran kumite male 10-11 years -45 kg
2 FATKIĆ AMAR kumite male 12-13 years +55 kg
3 GROZDANIĆ ORHAN kumite male 8-9 years -30 kg
4 GROZDANIĆ ORHAN kata male -8 years
5 GROZDANIĆ ZARA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
6 Halavać Adem kumite male12-13 years -45 kg
7 Hrnjica Sanela kumite female seniors -61 kg
8 Hrnjica Sanela kumite female 18-21 years -68 kg
9 Hrnjica Sanela kumite female seniors open
10 Jušić Lejla kumite female 14-15-years -54 kg
11 Mešić Eldin kumite male 10-11 years -35 kg
12 Salihagić Lejla kata female seniors +18
13 Šehović Mehmed kumite male 10-11 years +45 kg
14 Srabović Sara kata female cadets
15 Tutić Mia kata female cadets
16 UnskiTigar 1 kata team female seniors
85    Karate klub Trnje
1 Kovač Petra kumite female 8-9 years +30 kg
2 Lončar Lucija kata female 8-9 years
3 Miholjek Zlata kata female -8 years (8-6 kyu)
4 Mucić Dominik kumite male 8-9 years +30 kg
5 Mucić Mihael kumite male 10-11 years +45 kg
6 Perestegi Lovro kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
7 Žura Ante kata male 8-9 years (8-6 kyu)
86    Karate klub Princ
1 Pinter Moreno Emanuelle kata male 18-21 years
87    Karate klub Sljeme
1 Grgić Inga kata female cadets
2 Horvat Stela kata female cadets
3 Petković Sabina kata female 16-17 years
4 Sljeme 1 kata team female cadets / juniors
88    A.S.D. Karate Club Valdobbiadene Crocetta
1 Granzotto Irene kumite female 18-21 years -55 kg
2 Granzotto Irene kumite female 16-17 years -59 kg
3 Liang Weiqiang kumite male 18-21 years -60 kg
4 Pederiva Paola kumite female seniors -61 kg
5 Pederiva Paola kumite female 18-21 years -61 kg
89    Karate Klub Alfa
1 Hostić Karlo kata male -8 years (8-6 kyu)
2 Krsnik Damir kata male + 35 years
3 Krsnik Nika kata female cadets
4 Medić Tia kata female -8 years (8-6 kyu)
5 Mesarek Anja kata female -8
6 Sambol Marin kata male 8-9 years (8-6 kyu)
7 Šoper Erik kata male cadets
8 Šviglin Paula kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
90    Karate Klub Krk Croatia
1 Rudman Elias Josip kumite male 8-9 years -30 kg
2 Rudman Mia Maria kumite female 12-13 years -45 kg
91    KARATE KLUB KENSEI
1 Šifrer Matic kata male 16-17 years
2 Šifrer Matic kumite male 16-17-years -55 kg
3 Šifrer Tilen kata male 10-11 years
4 Sladič Dominik kata male cadets
5 Sladič Jernej kata male 10-11 years
6 Stamatovski Dejan kata male 16-17 years
7 Štimec Mila kata female 16-17 years
92    Karate Klub Sindjelic
1 MARIČ MARIJA kumite female 14-15 years -47 kg
93    IPON ZAGREB
1 MABIĆ FILIP kumite male 10-11 years -35 kg
2 MASLOV LOVRO kumite male 12-13 years -40 kg
3 PANIĆ KARLO kumite male 10-11 years -40 kg
94    KARATE KLUB BUSHIDO, ROGAŠKA SLATINA
1 AVDIBAŠIĆ DŽENAN kata male 10-11 years
95    JISSEN DOJO KARATE
1 CRIPPA VALERIO kumite male 14-15 years -52 kg
2 CRIPPA VALERIO kumite male 16-17-years -55 kg
3 CRIVELLI AURORA kumite female 18-21 years +68 kg
4 CRIVELLI AURORA kumite female 16-17 years +59 kg
5 GORINI ILARIA kumite female 14-15 years +54 kg
6 GORINI ILARIA kumite female 16-17 years -59 kg
7 MASTELLA ANNA kumite female 14-15-years -54 kg
8 MASTELLA ANNA kumite female 16-17 years -53 kg
9 NOSOTTI MATTEO kumite male 14-15 years -57 kg
10 NOSOTTI MATTEO kumite male 16-17-years -61 kg
11 RUSSO GIANMARCO kumite male 14-15 years -52 kg
12 RUSSO GIANMARCO kumite male 16-17-years -55 kg
13 SAIA MATTEO kumite male 14-15 years -63 kg
14 SAIA MATTEO kumite male 16-17-years -61 kg
96    Karate klub Lev
1 Brlek Rok kumite male seniors -60 kg
2 Merc Janez kata male 8-9 years
3 Merc Janez kumite male 10-11 years -35 kg
4 Merc Janez kumite male 8-9 years +30 kg
5 Oblak David Kerim kumite male 8-9 years -30 kg
6 Oblak David Kerim kata male -8 years
7 Omejec Irena kata female + 35 years
8 Sever Peter kumite male seniors +84 kg
9 Smrekar Matic kumite male seniors -75 kg
10 Smrekar Matic kumite male seniors open
11 KK Lev 1 kumite team male seniors open
97    Gankaku Team Hungary
1 Krammer Krisztián kumite male 18-21 years -75 kg
2 Szabó Levente kumite male 18-21 years -75 kg
3 Szabó Petra kumite female 18-21 years -61 kg
98    centro karate rimini
1 dan christian kata male 10-11 years
2 dan christian kumite male 10-11 years -35 kg
3 dan christian kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
4 donati francesco kata male 10-11 years
5 donati francesco kumite male 10-11 years +45 kg
6 donati francesco kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
7 Kudic Mirzet kumite male seniors +84 kg
8 mondaini tommaso kata male 16-17 years
9 vallorani gianpaolo kata male seniors +18
10 vallorani gianpaolo kata male + 35 years
11 zuffi alessandro kata male 8-9 years
12 zuffi alessandro kumite male 8-9 years -30 kg
13 zuffi alessandro kata male 8-9 years (8-6 kyu)
14 zuffi filippo kata male -8 years
15 zuffi filippo kata male -8 years (8-6 kyu)
99    UTE Hungary
1 Bene-Gilányi Benedek kumite male 10-11 years -35 kg
2 Bogdan Panna kumite female 12-13 years -50 kg
3 Bus Aliz kumite female 12-13 years -45 kg
4 Hargitai Petra kumite female 12-13 years -50 kg
5 Hecker Armin kumite male 10-11 years -35 kg
6 Hecker Bojana kumite female 12-13 years -45 kg
7 Kiraly Pal kumite male 18-21 years -67 kg
8 Kiraly Peter kumite male12-13 years -45 kg
9 Kiss Andris kumite male 14-15 years -52 kg
10 Klacsan Kinga kumite female 16-17 years -53 kg
11 Kopfer Anna kumite female 12-13 years -50 kg
12 Kreko Gergo kumite male12-13 years -45 kg
13 Lenard Hanna kumite female 10-11 years -40 kg
14 Lintz Alexandra kumite female 14-15 years -47 kg
15 Nichols David kumite male 18-21 years -67 kg
16 Rudolf Kira kata female cadets
17 Vancsa Daiana kumite female seniors - 55 kg
100    Szkítia Harcművészeti Egyesület
1 Kántor Zéta kata male 16-17 years
101    Hegyvidék Se Shuhari Dojo
1 Oláh Hajna Luca kata female 12-13 years
2 Simák Dániel Pál kata male cadets
3 Zalavári Lőrinc kata male 12-13 years
102    Justitia Fuji-Yama SE
1 Bérczes Botond kata male 12-13 years
2 Suszterics Gergő kata male cadets
3 Szilágyi Gergő kata male 18-21 years
4 Szilágyi Gergő kata male seniors +18
5 Tóth Vanda kata female 16-17 years
103    TIGAR VELIKA KLADUSA CRVAREVAC
1 ABDIĆ NAIL kata male 10-11 years
2 ABDIĆ NAIL kumite male 10-11 years -45 kg
3 ĆATIĆ ADIS kata male 10-11 years
4 ĆATIĆ ADIS kumite male 10-11 years -40 kg
5 ĆENANOVIĆ ADNA kata female 10-11 years
6 ĆENANOVIĆ ADNA kumite female 10-11 years -40 kg
7 DURAKOVIĆ HAZIM kumite male 10-11 years -40 kg
8 DURAKOVIĆ HAZIM kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
9 EKIĆ NADIA kumite female 8-9 years -30 kg
10 EKIĆ NADIA kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
11 MUJAGIĆ EMA kata female -8
12 MUJAGIĆ EMA kata female -8 years (8-6 kyu)
13 MUJAGIĆ KENAN kumite male12-13 years -45 kg
14 ŠEKIĆ ADMIL kata male 8-9 years (8-6 kyu)
15 ŠEKIĆ ADMIL kumite male 8-9 years +30 kg
104    Budo Fight Karate Klub
1 Almay-Szekeres Zita kumite female 14-15-years -54 kg
2 Hajo Zeina kumite female 14-15-years -54 kg
3 Perhacs Erhard kumite male 14-15 years +70 kg
4 Pinter Daniel kumite male 18-21 years -84 kg
105    BVSC Zugló
1 Ádám Alexandra kumite female 14-15 years +54 kg
2 Hab Gábor kumite male 14-15 years -57 kg
3 Jovicic Jázmin kumite female 18-21 years +68 kg
4 Jovicic Jázmin kumite female 16-17 years +59 kg
5 Kapdebo Botond kumite male 18-21 years -75 kg
106    Kono Karate Klub
1 Fleischer Dóra kumite female 14-15 years +54 kg
107    JOHNNYS KARATE
1 BARTOLI CATERINA kumite female 18-21 years -61 kg
2 BARTOLI CATERINA kumite female 16-17 years -59 kg
3 BLASI MANUELA kata female 18-21 years
4 BLASI MANUELA kata female 16-17 years
5 BLASI MANUELA kata female seniors +18
6 CHIAPPARELLI GIADA kumite female 10-11 years -40 kg
7 CHIAPPARELLI GIADA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
8 FOSCHI SEBASTIAN kumite male 12-13 years -50 kg
9 FOSCHI SEBASTIAN kumite male 14-15 years -52 kg
10 LEONI ADELE kumite female 12-13 years -45 kg
11 LEONI ADELE kumite female 14-15 years -47 kg
12 PINTO ALESSIO kata male 10-11 years
13 PINTO ALESSIO kata male 12-13 years (8-3 kyu)
108    Nóva Sport Egyesület
1 Farago Csanad kumite male 14-15 years -70 kg
2 Kozsan Balazs kumite male 16-17-years -68 kg
109    BVSC-ZUGLO
1 BÉRES Botond kumite male 16-17-years -61 kg
2 BÉRES Botond kumite male 16-17-years -68 kg
3 Papp Réka kumite female 14-15 years +54 kg
110    Karate Brembate Sopra
1 Belouer Achraf kumite male seniors -60 kg
2 Belouer Achraf kumite male 18-21 years -60 kg
3 Mazzoleni Fabio kumite male seniors - 84 kg
4 Mazzoleni Fabio kumite male 18-21 years -84 kg
111    WKSA Maribor-center
1 Beranič Ferk Veronika kata female 12-13 years
2 Valentinčič Erazem kata male cadets
3 Valentinčič Erazem kata male 12-13 years (8-3 kyu)
112    MTK BUDAPEST KARATE TEAM
1 Botos Botond kumite male 18-21 years -75 kg
2 Csöppü Bence kumite male seniors -60 kg
3 Csöppü Bence kumite male 18-21 years -60 kg
4 Deme Bálint kumite male 16-17-years -68 kg
5 Fábián Csenge kata female 18-21 years
6 Fábián Csenge kata female seniors +18
7 Farkas Milán kumite male 16-17-years -76 kg
8 Gáspár Laura kumite female 12-13 years -45 kg
9 Knirsch Patrik kumite male 14-15 years -63 kg
10 Kovács Dominika Hanna kata female cadets
11 Leveleki Antónia kumite female 14-15-years -54 kg
12 Nguyen Hoang An kumite male 18-21 years -67 kg
13 Sterck Laura kata female seniors +18
14 Szöllősi Patrik kumite male 16-17-years -61 kg
113    Ippon 2 Karate
1 Aglietti Axel kumite male 18-21 years -67 kg
2 Aglietti Axel kumite male 16-17-years -68 kg
3 Botosso Jacopo kumite male 18-21 years -60 kg
4 Botosso Jacopo kumite male 16-17-years -61 kg
114    Farmex New Zealand
1 Gill Barney kumite male seniors -67 kg
2 Gill Barney kumite male seniors open
115    Budapesti Honvéd SE
1 Áron Sebők kumite male 14-15 years -52 kg
2 Bence Dévényi kumite male 14-15 years -52 kg
3 Bence Szilágyi kumite male 14-15 years -63 kg
116    Karate Klub Sportingbudo
1 Ádám Bárdos kata male cadets
2 Ádám Schreiber kumite male 16-17-years -76 kg
3 Ambrus Szőcs kumite male 12-13 years -50 kg
4 Anna Bárdos kumite female 12-13 years -45 kg
5 Kamilla Szőcs kata female cadets
6 Miksa Szőcs kumite male 10-11 years -35 kg
7 Miksa Szőcs kumite male 8-9 years -30 kg
117    Olympic KSE
1 FRANKÓ DÁNIEL kumite male 16-17-years +76 kg
2 JUHÁSZ BÁLINT kumite male 16-17-years -68 kg
3 KERTI KELEMEN kumite male 14-15 years -63 kg
4 MEGYESI HUNOR kumite male 14-15 years -63 kg
5 MÜLLER PÉTER kumite male12-13 years -45 kg
6 Nagy Máté kumite male 16-17-years -61 kg
7 RUZSINSZKI BALÁZS kumite male 10-11 years -45 kg
8 TÁLAS BENDEGÚZ kumite male 18-21 years -84 kg
118    Tora do karate team asd
1 Favaro Giulia kata female 18-21 years
2 Favaro Giulia kata female 16-17 years
3 Ferrante Fabrizio kumite male seniors -75 kg
4 Ferrante Fabrizio kumite male 18-21 years -75 kg
5 Mascheroni Christian Eros kumite male 14-15 years -52 kg
6 Mascheroni Christian Eros kumite male 14-15 years -57 kg
7 Robustelli Riccardo kumite male 12-13- years -55 kg
8 Robustelli Riccardo kumite male 14-15 years -52 kg
9 Savona Labruzzo Giada kata female 18-21 years
10 Savona Labruzzo Giada kata female seniors +18
11 Travia Niccolò kumite male 14-15 years -57 kg
12 Travia Niccolò kumite male 16-17-years -55 kg
119    Karate No Kachi Wien
1 Čajo Esma kata female 18-21 years
2 Čajo Esma kata female 16-17 years
3 Čajo Esma kata female seniors +18
4 Čajo Naida kata female 16-17 years
5 Čajo Naida kata female cadets
120    ASD Shotokan Karate Pozzuolo del Friuli
1 CALABRESE FILIPPO kata male 12-13 years
2 CALABRESE FILIPPO kata male 10-11 years
3 CECCETTO LARA kata female 8-9 years
4 CECCETTO LARA kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
5 CLEMENTIN GIORGIO kata male cadets
6 CLEMENTIN GIORGIO kata male 16-17 years
7 CLEMENTIN MARIASOLE kata female 12-13 years (8-3 kyu)
8 CONGEDO EMMANUELE kata male 10-11 years
9 CONGEDO GIADA kata female 12-13 years (8-3 kyu)
10 MESAGLIO MARTINA kata female 16-17 years
11 MESAGLIO MARTINA kata female cadets
12 PAVAN SEBASTIANO kata male 10-11 years
13 PAVAN SEBASTIANO kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
121    Pest-Budai Shotokan Karate Club
1 Módos Katalin kumite female 14-15 years +54 kg
122    HKSE 2005
1 Szőke Balambér kumite male 18-21 years -60 kg
2 Szőke Balambér kumite male 16-17-years -55 kg
123    KARATE-AKADEMIE GOTTINGEN
1 PUHR FABIO kumite male 12-13 years -50 kg
2 PUHR FABIO kumite male 14-15 years -52 kg
3 PUHR LISA kata female 8-9 years
4 PUHR LISA kata female 10-11 years
5 PUHR LISA kumite female 10-11 years -40 kg
6 PUHR LISA kumite female 8-9 years +30 kg
7 SUSNICA MIKA DAMIJEN kata male 8-9 years
8 SUSNICA MIKA DAMIJEN kumite male 10-11 years -35 kg
9 SUSNICA MIKA DAMIJEN kumite male 8-9 years -30 kg
10 SUSNICA MIKA DAMIJEN kata male -8 years
11 SUSNICA MILA MARIJA kata female 8-9 years
12 SUSNICA MILA MARIJA kata female 10-11 years
13 SUSNICA MILA MARIJA kumite female 10-11 years -40 kg
14 SUSNICA MILA MARIJA kumite female 8-9 years +30 kg
124    NORTH GREEK TEAM
1 BIRMPAS EMMANUOUL kata male 16-17 years
2 BIRMPAS EMMANUOUL kumite male 16-17-years -61 kg
3 IOANNIDIS CHARALAMPOS kumite male 14-15 years -57 kg
4 IOANNIDIS CHARALAMPOS kumite male 16-17-years -55 kg
5 KAPSOKAVADIS NASTASIOS ISIDORIS kata male 16-17 years
6 KAPSOKAVADIS NASTASIOS ISIDORIS kumite male 16-17-years +76 kg
7 KIOUPELIS DIMITRIOS kumite male 14-15 years -52 kg
8 KIOUPELIS DIMITRIOS kumite male 16-17-years -55 kg
9 KLIAFAS NIKIFOROS kumite male 14-15 years -63 kg
10 KRAVARRITIS GEORGIOS kumite male seniors -75 kg
11 KRAVARRITIS GEORGIOS kumite male 18-21 years -75 kg
12 KRAVARRITOU MARIOGKA kata female cadets
13 KRAVARRITOU MARIOGKA kumite female 14-15 years -47 kg
14 KYDONI NIKOLETA ANGEROULA kata female cadets
15 KYDONI NIKOLETA ANGEROULA kumite female 14-15 years +54 kg
16 MERMYGKOUSI IONNA LEMONIA kumite female 14-15-years -54 kg
17 MERMYGKOUSI IONNA LEMONIA kumite female 16-17 years -53 kg
18 PAPADOPOLUS GEORGIOS kumite male 14-15 years -52 kg
19 PAPADOPOLUS GEORGIOS kumite male12-13 years -45 kg
20 PAPADOPULUS DIMOSTHENIS kumite male 10-11 years -35 kg
21 POLYCHRONIADIS APOSTOLOS kumite male 12-13 years -40 kg
22 SHOTA LEONARD kumite male seniors -60 kg
23 TZILAS CHRISTOS kumite male 14-15 years -52 kg
24 TZILAS CHRISTOS kumite male 16-17-years -55 kg
25 TZILIA STYLIANI-ELENI kumite female 14-15-years -54 kg
26 TZILIA STYLIANI-ELENI kumite female 16-17 years -53 kg
27 NGT GREECE 1 kumite team male seniors open
125    KBES 5.11-BK Bosanska Krupa
1 Hasanović Samir kata male 8-9 years (8-6 kyu)
2 Hasanović Samir kata male -8 years (8-6 kyu)
3 Ramić Faris kata male 12-13 years
4 Ramić Faris kumite male12-13 years -45 kg
5 Ramić Hena kata female 8-9 years
6 Ramić Hena kumite female 8-9 years -30 kg
126    ASD Jigoro Kano
1 Rattal Sara kumite female 12-13 years +50 kg
2 Rattal Sara kumite female 14-15-years -54 kg
127    KARATE DO TRIESTE ASD
1 AIZZA SAMUEL kata male cadets
2 KODARIN ALESSIO kumite male 16-17-years -55 kg
3 PERUCCI PAOLO kata male + 35 years
4 PLANI ANDREA kata male + 35 years
5 PLANI ANDREA kumite veterans +35 years open
6 PLANI MADDALENA kata female 10-11 years
7 PLANI MADDALENA kumite female 10-11 years -40 kg
8 PLANI MARGHERITA kumite female 14-15-years -54 kg
9 RACHEVSKI ILYA kata male 16-17 years
10 SIBILLA FRANCESCA kata female + 35 years
11 SIBILLA FRANCESCA kumite veterans +35 years open
128    Športski karate klub Varaždin
1 Garibović Enes kumite male seniors -75 kg
2 Garibović Enes kumite male seniors open
129    SAN MARINO SHOTOKAN KARATE
1 BRONZETTTI AURORA kata female seniors +18
2 MATTEI LEONARDO kata male seniors +18
3 MUCCIOLI MATTEO kata male seniors +18
130    EROL 2007 LABUNISTA
1 ABDULSAMED NUREDINI kumite male 10-11 years -40 kg
2 ABDULSAMED NUREDINI kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
3 DEMISOSKA SARINAH kumite female 8-9 years -30 kg
4 DEMISOSKA SARINAH kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
5 DEMISOSKI OMER kumite male 12-13 years -50 kg
6 DEMISOSKI OMER kumite male 14-15 years -52 kg
7 JUSKOSKA RAIMKA kata female 12-13 years
8 JUSKOSKA RAIMKA kumite female 12-13 years -45 kg
9 JUSKOSKA RAIMKA kumite female 14-15 years -47 kg
10 MAKSUTOSKI ANES kata male 12-13 years
11 MAKSUTOSKI ANES kumite male 12-13 years -40 kg
12 MAKSUTOSKI ANES kumite male 14-15 years -52 kg
13 NUREDINI ABDULKADIR kumite male 10-11 years +45 kg
14 NUREDINI ABDULKADIR kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
15 SHERIFOSKI IVZIJAN kata male 10-11 years
16 SHERIFOSKI IVZIJAN kumite male 10-11 years -45 kg
17 SHERIFOSKI IVZIJAN kumite male12-13 years -45 kg
18 ZENDELOSKI AMIL kata male 10-11 years
19 ZENDELOSKI AMIL kumite male 10-11 years -40 kg
20 ZENDELOSKI AMIL kumite male 12-13 years -40 kg
21 ZENDELOSKI ANEL kumite male 10-11 years -45 kg
22 ZENDELOSKI ANEL kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
131    KK Surdulica
1 KOSTIČ JELENA kumite female 16-17 years +59 kg
2 MITIČ MARKO kumite male seniors -75 kg
3 STANKOVIČ PAVLE kumite male 14-15 years -63 kg
4 STANKOVIČ PAVLE kata male 12-13 years (8-3 kyu)
132    KK ESSEKER
1 STOBER ZOE kata female 16-17 years
133    Karate Klub Shito Ryu Celje Gaberje
1 Shito-ryu Ce 1 kata team male seniors
134    Hungarian Karate Federation
1 HUN NT. 1 kata team female cadets / juniors
2 HUN NT. 1 kata team female seniors
135    Karate Zveza Slovenije
1 MOČNIK TIMI kata male cadets
2 SIMONIČ MAšA kata female seniors +18
3 REPIČ JERCA kumite female 14-15-years -54 kg
4 TAMŠE NIKLAS kumite male 16-17-years -55 kg
5 POTISK LAURA kumite female 18-21 years -61 kg
6 HABERL BARBARA kumite female 18-21 years -55 kg
7 HABERL URšA kumite female 18-21 years -50 kg
8 ZIDAR DOMEN kumite male seniors -67 kg
9 CESAR PIA kata female 18-21 years
10 JOKSIMOVIĆ STEFAN kumite male seniors +84 kg
11 GORIŠEK MATEJ kumite male 16-17-years -76 kg
12 DEBELJAK HANA kumite female 16-17 years -59 kg
13 MOLNAR ELIZABETA kumite female 16-17 years +59 kg
14 ŽIBRET ZALA MARIA kumite female 14-15 years +54 kg
15 GANZITTI NIA kata female 16-17 years
16 KLOBASA ALEKS kumite male 16-17-years +76 kg
17 SLUGA JURE kata male cadets
18 STERNIŠA NEJC kata male 16-17 years
19 JORDAN TIMOTEJ kumite male 14-15 years +70 kg