47th INTERNATIONAL KARATE TOURNAMENT »TRBOVLJE OPEN 2019«

Trbovlje ( Trbovlje , SPORTS HALL POLAJ , ŠUŠTARJEVA KOLONIJA 7A, 1420 TRBOVLJE )



Kraj : Trbovlje
Trbovlje , SPORTS HALL POLAJ , ŠUŠTARJEVA KOLONIJA 7A, 1420 TRBOVLJE
Organizator : Karate Klub Trbovlje
Začetek : 30.11.2019 09:30:00
Rok prijave : 27.11.2019 23:59:00
Prijava na temo Prijava na temo
Kontaktna oseba : Jernej Simerl
karate.trbovlje@gmail.com
+386 (0)41 781 230
Cena prvega nastopa : 20 €
Cena dodatnega nastopa : 20 €
Cena ekipnega nastopa : 30 €
Cena za mlajše od 14 let : 20 €


1 kata female -8 Št. prijavljenih : 3
2 kata female -8 years (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 2
3 kata male -8 years Št. prijavljenih : 2
4 kata male -8 years (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 5
5 kata female 8-9 years Št. prijavljenih : 5
6 kata female 8-9 yeras (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 3
7 kata male 8-9 years Št. prijavljenih : 4
8 kata male 8-9 years (8-6 kyu) Št. prijavljenih : 1
9 kata male 10-11 years Št. prijavljenih : 5
10 kata male 10-11 yeare (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 2
11 kata female 10-11 years Št. prijavljenih : 5
12 kata female 10-11 yeare (8-4 kyu) Št. prijavljenih : 3
13 kata male 12-13 years Št. prijavljenih : 2
14 kata male 12-13 years (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 1
15 kata female 12-13 years Št. prijavljenih : 6
16 kata female 12-13 years (8-3 kyu) Št. prijavljenih : 2
17 kata male cadets Št. prijavljenih : 3
18 kata female cadets Št. prijavljenih : 5
19 kata male 16-17 years Št. prijavljenih : 6
20 kata female 16-17 years Št. prijavljenih : 6
21 kata male seniors +16 Št. prijavljenih : 6
22 kata female seniors +16 Št. prijavljenih : 3
23 kata male + 35 years Št. prijavljenih : 0
24 kata female + 35 years Št. prijavljenih : 0
kata female -8
1 Meissl Miriam Frieways Karateklub
2 MILJATOVIĆ ANDJELA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 PURIĆ ADRIJANA Karate klub Sokol
kata female -8 years (8-6 kyu)
1 Meissl Miriam Frieways Karateklub
2 Torkar Ajda Karate Klub Shotokan Kranj
kata male -8 years
1 ČERKEZOVIČ ELDIS Karate klub Sokol
2 David Stefanović Karate klub Sokol
kata male -8 years (8-6 kyu)
1 ČERKEZOVIČ ELDIS Karate klub Sokol
2 David Stefanović Karate klub Sokol
3 KUKOVIČ Aleksander Karate Klub Mawashi Postojna
4 ŠABEC Aljoša Karate Klub Mawashi Postojna
5 VESEL Lovro Karate Klub Mawashi Postojna
kata female 8-9 years
1 Beljkaš Neda Karate klub Potoci
2 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
3 Meissl Miriam Frieways Karateklub
4 Purić Tijana Karate klub Sokol
5 SMRDEL Livija Karate Klub Mawashi Postojna
kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
1 Leovac Matea Karate klub Potoci
2 Meissl Miriam Frieways Karateklub
3 MUŠIĆ ALINA karate klub Šenčur
kata male 8-9 years
1 MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
2 MILJATOVIČ ALEKSA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR Karate klub Sokol
4 Zadina Emil Frieways Karateklub
kata male 8-9 years (8-6 kyu)
1 Zadina Emil Frieways Karateklub
kata male 10-11 years
1 ERDELIČ ŽAN Karate klub Sokol
2 GEORGIEV BORČE Karate klub Sokol
3 GORENŠEK VID Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 Klačar Luka Karate klub Potoci
5 Večerin Taras Karate klub Sokol
kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
1 Sadiković Muhammed karate klub Šenčur
2 Zadina Emil Frieways Karateklub
kata female 10-11 years
1 BRAČUN MAŠERA IRIS Karate klub Sokol
2 Klein Viktoria USV Wals Laschensky - KIDO Karate
3 Korner Leonie Frieways Karateklub
4 Lehner Tamara Frieways Karateklub
5 VANOVŠEK ZOJA. Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
1 Korner Leonie Frieways Karateklub
2 Lehner Tamara Frieways Karateklub
3 Lončar Lena Karate klub Potoci
kata male 12-13 years
1 VANOVŠEK ENEJ, Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 Wu Timon Landesverband Wien
kata male 12-13 years (8-3 kyu)
1 Wu Timon Landesverband Wien
kata female 12-13 years
1 Eidler Elena Frieways Karateklub
2 Klein Viktoria USV Wals Laschensky - KIDO Karate
3 KONTREC ALJA Karate Klub Mawashi Postojna
4 Korner Leonie Frieways Karateklub
5 Lehner Tamara Frieways Karateklub
6 TOMAŽIČ EVA Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata female 12-13 years (8-3 kyu)
1 Korner Leonie Frieways Karateklub
2 Lehner Tamara Frieways Karateklub
kata male cadets
1 Bartel Johannes USV Wals Laschensky - KIDO Karate
2 SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
3 Tosun Emre Karate Union Walserfeld
kata female cadets
1 Eidler Elena Frieways Karateklub
2 ISHA ISRAT JAHAN Bangladesh Karate Academy
3 KOBAL - PAHOR LEA Karate Klub Mawashi Postojna
4 NOVAK SARA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 Trejo Melanie Frieways Karateklub
kata male 16-17 years
1 ČUčEK MIšEL Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2 KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3 KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
4 SLUGA JURE Karate Klub Seki Sv. Jernej
5 STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
6 Stockinger Tobias Frieways Karateklub
kata female 16-17 years
1 CENTRIH ALEKSANDRA, Karate Klub Seki Sv. Jernej
2 Eidler Anna Lena Frieways Karateklub
3 GANZITTI NIA Karate Klub Seki Sv. Jernej
4 Lederer Anna Caterina Karate Pinzgau
5 Reitmeier Leonie Karate Pinzgau
6 Trejo Melanie Frieways Karateklub
kata male seniors +16
1 KLEMENčIč KRISTJAN Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
2 KLOBASA BLAŽ Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
3 Moconja Vladimir Energija
4 Rakić David International Karate Do Vienna
5 Salkic Almin Karate-DO Biel-Bienne
6 STERNIŠA NEJC Karate Klub Seki Sv. Jernej
kata female seniors +16
1 AKTAR NASIMA Bangladesh Karate Academy
2 Dimoski Valentina USV Wals Laschensky - KIDO Karate
3 Radosavac Marina Energija
kata male + 35 years
kata female + 35 years
1    Karate Klub Branik Maribor
1 TOPOLOVEC DOMEN kumite male 14-15 years -57 kg
2    Karate Klub Shotokan Kranj
1 BAŠAR EMA kumite female 14-15 years -47 kg
2 ČIMžAR ALEKS kumite male 14-15 years -70 kg
3 KAROV ZORAN kumite male 16-17-years -76 kg
4 MILEV MATEJ kata male 8-9 years
5 MILEV MATEJ kumite male 8-9 years -30 kg
6 MUZIK TAŠA kumite female 12-13 years +50 kg
7 MUZIK TAŠA kumite female 14-15 years +54 kg
8 Torkar Ajda kata female -8 years (8-6 kyu)
3    Shotokan Karate-do Klub Gornja Radgona
1 ČUčEK MIšEL kata male 16-17 years
2 KLEMENčIč KRISTJAN kata male seniors +16
3 KLEMENčIč KRISTJAN kata male 16-17 years
4 KLOBASA BLAŽ kata male seniors +16
5 KLOBASA BLAŽ kata male 16-17 years
6 KK Radgona 1 kata team male cadets / juniors
7 KK Radgona 1 kata team male seniors
4    Karate Klub Mawashi Postojna
1 ABRAM ZOJA MARTINA kumite female 10-11 years +40 kg
2 BIZJAK LEDERER Leja kumite female 12-13 years -50 kg
3 ĐAKOVIć LARA kumite female 16-17 years -53 kg
4 ĐAKOVIć TIANA kumite female 14-15 years +54 kg
5 Habjan Nuša kumite female 16-17 years -53 kg
6 KOBAL - PAHOR LEA kata female cadets
7 KONTREC ALJA kata female 12-13 years
8 KUKOVIČ Aleksander kata male -8 years (8-6 kyu)
9 LIKAR ALJA kumite female 14-15 years +54 kg
10 MAGAJNA MAšA kumite female 14-15 years -47 kg
11 ŠABEC Aljoša kata male -8 years (8-6 kyu)
12 SMRDEL Dimitrij kumite male 10-11 years -40 kg
13 SMRDEL Livija kata female 8-9 years
14 VESEL Lovro kata male -8 years (8-6 kyu)
5    Karate Pinzgau
1 Lederer Anna Caterina kata female 16-17 years
2 Reitmeier Leonie kata female 16-17 years
3 Schuster Nina kumite female 16-17 years +59 kg
4 Pinzgau 1 kata team female cadets / juniors
6    Energija
1 Moconja Vladimir kata male seniors +16
2 Pejić Luka kumite male 12-13 years -50 kg
3 Preradović Petar kumite male 12-13- years -55 kg
4 Radosavac Marina kata female seniors +16
5 Raković Ana kumite female 12-13 years +50 kg
6 Svjetlanović Zvjezdan kumite male 12-13 years -50 kg
7 Zrnić Mihajlo kumite male 14-15 years -52 kg
7    Karate klub Sokol
1 BRAČUN MAŠERA IRIS kata female 8-9 years
2 BRAČUN MAŠERA IRIS kata female 10-11 years
3 ČERKEZOVIČ ELDIS kata male -8 years
4 ČERKEZOVIČ ELDIS kata male -8 years (8-6 kyu)
5 David Stefanović kata male -8 years
6 David Stefanović kata male -8 years (8-6 kyu)
7 ERDELIČ ŽAN kata male 10-11 years
8 GEORGIEV BORČE kata male 10-11 years
9 PURIĆ ADRIJANA kata female -8
10 Purić Tijana kata female 8-9 years
11 STEFANOVIĆ ALEKSANDAR kata male 8-9 years
12 Večerin Taras kata male 10-11 years
13 KK Sokol 1 kata team female 8-9- years
14 KK Sokol 1 kata team male 10-11 years
8    Karate Klub Seki Sv. Jernej
1 CENTRIH ALEKSANDRA, kata female 16-17 years
2 GANZITTI NIA kata female 16-17 years
3 GOLAČ AJDA kumite female 14-15 years +54 kg
4 GORENŠEK VID kata male 10-11 years
5 GORENŠEK VID kumite male 10-11 years +45 kg
6 MILJATOVIČ ALEKSA, kata male 8-9 years
7 MILJATOVIĆ ANDJELA, kata female -8
8 NOVAK SARA, kata female cadets
9 SLUGA JURE kata male cadets
10 SLUGA JURE kata male 16-17 years
11 STERNIŠA NEJC kata male seniors +16
12 STERNIŠA NEJC kata male 16-17 years
13 TOMAŽIČ EVA kata female 12-13 years
14 VANOVŠEK ENEJ, kata male 12-13 years
15 VANOVŠEK ZOJA. kata female 10-11 years
9    Frieways Karateklub
1 Eidler Anna Lena kata female 16-17 years
2 Eidler Elena kata female 12-13 years
3 Eidler Elena kata female cadets
4 Holy Philipp kumite male 12-13- years -55 kg
5 Korner Leonie kata female 12-13 years
6 Korner Leonie kata female 10-11 years
7 Korner Leonie kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
8 Korner Leonie kata female 12-13 years (8-3 kyu)
9 Lehner Tamara kata female 12-13 years
10 Lehner Tamara kata female 10-11 years
11 Lehner Tamara kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
12 Lehner Tamara kata female 12-13 years (8-3 kyu)
13 Meissl Miriam kata female -8
14 Meissl Miriam kata female 8-9 years
15 Meissl Miriam kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
16 Meissl Miriam kata female -8 years (8-6 kyu)
17 Stockinger Tobias kata male 16-17 years
18 Trejo Melanie kata female 16-17 years
19 Trejo Melanie kata female cadets
20 Zadina Emil kata male 8-9 years
21 Zadina Emil kata male 8-9 years (8-6 kyu)
22 Zadina Emil kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
10    karate klub Šenčur
1 MUŠIĆ ALINA kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
2 MUŠIĆ ALINA kumite female 8-9 years +30 kg
3 Sadiković Muhammed kumite male 10-11 years -35 kg
4 Sadiković Muhammed kata male 10-11 yeare (8-4 kyu)
11    Karate-DO Biel-Bienne
1 Salkic Almin kata male seniors +16
12    Karate klub Potoci
1 Beljkaš Neda kata female 8-9 years
2 Beljkaš Neda kumite female 8-9 years -30 kg
3 Klačar Luka kata male 10-11 years
4 Leovac Matea kata female 8-9 yeras (8-6 kyu)
5 Lončar Lena kata female 10-11 yeare (8-4 kyu)
13    Bangladesh Karate Academy
1 AKTAR NASIMA kumite female seniors -61 kg
2 AKTAR NASIMA kata female seniors +16
3 ISHA ISRAT JAHAN kata female cadets
4 ISHA ISRAT JAHAN kumite female 14-15-years -54 kg
14    Karate Union Walserfeld
1 Tosun Emre kata male cadets
15    JISSEN DOJO KARATE
1 BURZO FRANCESCA kumite female 14-15-years -54 kg
2 BURZO FRANCESCA kumite female 16-17 years -53 kg
3 GORINI ILARIA kumite female 14-15 years +54 kg
4 GORINI ILARIA kumite female 16-17 years -59 kg
5 MASTELLA ANNA kumite female 14-15-years -54 kg
6 MASTELLA ANNA kumite female 16-17 years -53 kg
7 MORO SARA kumite female 14-15 years +54 kg
8 MORO SARA kumite female 16-17 years -59 kg
9 MUSANTI ENEA kumite male 10-11 years -35 kg
10 PULLIERO ALESSANDRO kumite male 10-11 years +45 kg
11 REINA FRANCESCA kumite female 10-11 years -40 kg
16    HRVATSKI DRAGOVOLJAC
1 Lesjak Lucija kumite female seniors + 68 kg
2 Mrvičić Ante kumite male seniors - 84 kg
3 Raguž Karlo kumite male seniors +84 kg
17    USV Wals Laschensky - KIDO Karate
1 Bartel Johannes kata male cadets
2 Dimoski Valentina kata female seniors +16
3 Klein Viktoria kata female 12-13 years
4 Klein Viktoria kata female 10-11 years
5 Klein Viktoria kumite female 10-11 years +40 kg
18    International Karate Do Vienna
1 Rakić David kata male seniors +16
19    Landesverband Wien
1 Wu Timon kata male 12-13 years
2 Wu Timon kata male 12-13 years (8-3 kyu)