12 - MARIBOR OPEN 2022

Športna dvorana TŠCTezno ( Maribor , Zolajeva 12 )



kata člani +18 (6)
1. mesto   SLUGA JURE Karate klub Seki
2. mesto   SAPUTRA HANS Sho Sur
3. mesto   PIVIć EVELIN Karate klub Seki
3. mesto   MOčNIK TIMI Karate Klub Petrovče
5. mesto   KNEDL KLEMEN Karate Klub Sho-Kan Apače
5. mesto   JOSUEL JORGE Shitokai Brasil
kata članice +18 (9)
1. mesto   NADIŽAR LANA TISA Karate Klub Kranj
2. mesto   GANZITTI NIA Karate Klub Radvanje
3. mesto   ČVOROVIć ALEKSANDRA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   VALOVá ANNAMáRIA SEIGOKAN SLOVAKIA
5. mesto   FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
5. mesto   ĆURIć AJLA Karate klub Mirna Peč
kata kadeti (14)
1. mesto   CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
2. mesto   BELE LUKA KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
3. mesto   MEšANOVIć BENJAMIN Karate klub Velenje
3. mesto   PINTO ALESSIO JOHNNYS KARATE
5. mesto   BAJGOT NACE Karate klub Selnica ob Dravi
5. mesto   AVDIBAšIć DžENAN KARATE KLUB BUSHIDO
kata kadetinje (18)
1. mesto   LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
2. mesto   LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
3. mesto   LIšINOVIć ELMA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   ZAGER HANA Karate klub Seki
5. mesto   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
5. mesto   TERAž SARA Karate Klub Radvanje
kata mladinci (9)
1. mesto   SLUGA JURE Karate klub Seki
2. mesto   BELE LUKA KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
3. mesto   MOčNIK TIMI Karate Klub Petrovče
3. mesto   CICVARIĆ LUKA Karate Klub Brežice
5. mesto   DRAHOVSKý JáN SEIGOKAN SLOVAKIA
5. mesto   MEšANOVIć BENJAMIN Karate klub Velenje
kata mladinke (13)
1. mesto   LAZANSKI MAJA Karate Klub Brežice
2. mesto   LAKNER MAJA Karate Klub Brežice
3. mesto   GOšNJAK NELI Karate Klub Radvanje
3. mesto   VALOVá ANNAMáRIA SEIGOKAN SLOVAKIA
5. mesto   TOMAžIč EVA Karate klub Seki
5. mesto   FAJFER LANA Karate Klub Radvanje
kata veterani + 35 let (5)
1. mesto   SEMOLIč IGOR Karate Klub Emona
2. mesto   KRAMAR ALJOŠA Karate klub Radeče
3. mesto   DRAžUMERIč SIMON Društvo Za Karate Celje
3. mesto   NOVAK BOŠTJAN Karate Klub Radvanje
5. mesto   ČERPNJAK KRISTJAN Karate Klub Murska Sobota
kata veterani + 50 let (2)
1. mesto   FLIS DARKO Karate Klub Olimpija Ljubljana
2. mesto   CENER ALOJZ Karate Klub Murska Sobota
kata veteranke + 35 let (2)
1. mesto   MARIč KATARINA Karate Klub Murska Sobota
2. mesto   FERENčAK FERENC SONJA Karate Klub Murska Sobota
U10 kata malčice (12)
1. mesto   KRISTIć KAROLINA Karate klub Seki
2. mesto   ČAS TIMOTEJA KARATE-DO LEIBNITZ
3. mesto   SUBAšIč ADNA Karate klub Seki
3. mesto   SIGMUND EMILIJA Karate klub Radeče
5. mesto   MEDIĆ AMELA Društvo Za Karate Celje
5. mesto   ŽLAJPAH NEžA Karate klub Radeče
U10 kata malčice (8-6 kyu) (16)
1. mesto   VOZEL TARA Karate Klub Trbovlje
2. mesto   PISNIK GAJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
3. mesto   POPIJAČ SOFIA Karate Klub Brežice
3. mesto   ZABUKOVŠEK PIA Karate Klub Radvanje
5. mesto   KOLERIČ MIJA Karate Klub Sho-Kan Apače
5. mesto   STRGAR EVA Karate Klub Brežice
U10 kata malčki (7)
1. mesto   MAVSAR TADEJ Karate klub Seki
2. mesto   ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
3. mesto   RABOTEG WEISS STAš Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   ZAPOTNIK ANEJ Karate Klub Trbovlje
5. mesto   HOZANOVIČ ARMAN Karate Klub Trbovlje
5. mesto   OBERŽAN PATRIK Karate Klub Trbovlje
U10 kata malčki (8- 6 kyu) (27)
1. mesto   KOLLáR MAXIM SEIGOKAN SLOVAKIA
2. mesto   JERMANčIč ČRT Karate klub Mirna Peč
3. mesto   PALKA PATRIK SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA
3. mesto   MURšEC VID Karate Klub Kovinar Maribor
5. mesto   AVDIBAŠIĆ NEDIN KARATE KLUB BUSHIDO
5. mesto   KULOVIć SAFET Karate Klub Tiger Velenje
U12 kata dečki (14)
1. mesto   MAVSAR TADEJ Karate klub Seki
2. mesto   MILJATOVIČ ALEKSA Karate klub Seki
3. mesto   ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
3. mesto   KUNST NEJC Društvo Za Karate Celje
5. mesto   PAšIć ADAM Karate klub Velenje
5. mesto   MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
U12 kata dečki (8-4 kyu) (23)
1. mesto   VERčIMáK MARTIN SEIGOKAN SLOVAKIA
2. mesto   KOLLáR MAXIM SEIGOKAN SLOVAKIA
3. mesto   BUDIČ GAL Karate Klub Brežice
3. mesto   PALKA PATRIK SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA
5. mesto   PRIEZZHEV EVGENY Karate klub Radeče
5. mesto   VIŠNJAR VID Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
U12 kata deklice (12)
1. mesto   BEšIć LANA Karate Klub Mawashi Postojna
2. mesto   MILJATOVIĆ ANDJELA Karate klub Seki
3. mesto   RUDOLF NIKA Karate klub Velenje
3. mesto   PISNIK MAJA MARI Karate klub Velenje
5. mesto   VERčKO ANA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
5. mesto   PROSENJAK NELI Karate Klub Kovinar Maribor
U12 kata deklice (8-4 kyu) (20)
1. mesto   PLEšA KATJA Karate Klub Hrastnik
2. mesto   HRUSTIĆ SAJRA Karate Klub Rudar Velenje
3. mesto   PAVLOVIĆ MARIJA KARATE KLUB BUSHIDO
3. mesto   BOšNJIć ALICIA Karate Klub Rudar Velenje
5. mesto   KERIN KIM Karate Klub Brežice
5. mesto   PISNIK GAJA Karate Klub Lovrenc Na Pohorju
U14 kata ml. kadeti (16)
1. mesto   REIHS JAKA SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
2. mesto   PAšIć ADAM Karate klub Velenje
3. mesto   JURAJA VINKO KARATE KLUB BUSHIDO
3. mesto   PRAH TILEN KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
5. mesto   LOTRIč FILIP KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
5. mesto   SARAJLIC ELDIN* Karate Klub Rudar Velenje
U14 kata ml. kadeti (8-3 kyu) (17)
1. mesto   VERčIMáK MARTIN SEIGOKAN SLOVAKIA
2. mesto   VEBERIč FILIP JAKOB SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
3. mesto   MERČNIK TIM SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA
3. mesto   VTIČ RUS JAN Karate Klub Radvanje
5. mesto   ESIH ERIK Karate klub Radeče
5. mesto   GRGEC STAŠ Karate klub WKSA Duplek
U14 kata ml. kadetinje (21)
1. mesto   JOVANOVIć LANA Karate klub Velenje
2. mesto   RUDOLF NIKA Karate klub Velenje
3. mesto   PISNIK MAJA MARI Karate klub Velenje
3. mesto   BEšIć LANA Karate Klub Mawashi Postojna
5. mesto   KOSTANJEVEC STELA KARATE-DO LEIBNITZ
5. mesto   MAVSAR TAJDA Karate klub Seki
U14 kata ml. kadetinje (8-3 kyu) (9)
1. mesto   SARAJLIć ADELISA Karate Klub Rudar Velenje
2. mesto   ŽERJAV JANA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   RITLOP SARA Karate Klub Murska Sobota
3. mesto   PAVLOVIĆ MARIJA KARATE KLUB BUSHIDO
5. mesto   HELIč AJLA Karate Klub Tiger Velenje
5. mesto   MOVRIN MARŠANIČ LEILA Karate Klub Radvanje
U8 kata najmlajše (5)
1. mesto   HUSIĆ LANA Karate klub Seki
2. mesto   SREBRE LANA Karate klub Seki
3. mesto   VERčIMáKOVá LUCIA SEIGOKAN SLOVAKIA
3. mesto   GOMBAč LAURA Karate Klub Mawashi Postojna
5. mesto   MRKONJIĆ IVA Karate klub Velenje
U8 kata najmlajše (8-6 kyu) (4)
1. mesto   KRAMAR ALJA Karate klub Radeče
2. mesto   KAJTNA MIA Karate Klub Brežice
3. mesto   PETAN ZARJA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   ŠTERN GAJA Karate Klub Brežice
U8 kata najmlajši (5)
1. mesto   KOCEV JOVAN Karate klub Seki
2. mesto   KOTNIK LIAM Karate klub Seki
3. mesto   FAJDIGA MARCEL Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   MULABDIć AYAN Karate Klub Rudar Velenje
U8 kata najmlajši (8-6 kyu) (11)
1. mesto   BANOVIć DARIAN Karate Klub Tiger Velenje
2. mesto   PETAN LOVRO Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   MLASKO MIHA Karate Klub Radvanje
3. mesto   VERSTOVŠEK MITJA Karate Klub Sho-Kan Apače
5. mesto   PALKA ADAM SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA
5. mesto   ZAHIROVIć ADIN Karate Klub Rudar Velenje