12 - MARIBOR OPEN 2022

Športna dvorana TŠCTezno ( Maribor , Zolajeva 12 )



kata ekipa člani (1)
1. mesto   KK RADEčE 1 (KRAMAR,KRAMAR,SLAPNIK) KRAMAR,KRAMAR,SLAPNIK
kata ekipa članice (1)
1. mesto   KK RADVANJE 1 (FAJFER,HORVATIČ,GANZITTI) FAJFER,HORVATIČ,GANZITTI
kata ekipa dečki (3)
1. mesto   MIRNA PEč 1 (KAJIČ,ŠKRGIĆ,JERMANČIČ) KAJIČ,ŠKRGIĆ,JERMANČIČ
2. mesto   KK BREžICE 1 (ŠTERN,CICVARIĆ,BUDIČ) ŠTERN,CICVARIĆ,BUDIČ
3. mesto   KK MURSKA 1 (BENČEC,FERENČAK FERENC,JUG) BENČEC,FERENČAK FERENC,JUG
kata ekipa deklice (2)
1. mesto   KK LOVRENC 1 (PISNIK,PISNIK,VERČKO) PISNIK,PISNIK,VERČKO
2. mesto   KK BREžICE 1 (BONČINA,KERIN,ŽIČKAR) BONČINA,KERIN,ŽIČKAR
kata ekipa kadeti (1)
1. mesto   KK MURSKA 1 (OBLAK,KEREC,ISMAJLOVIČ) OBLAK,KEREC,ISMAJLOVIČ
kata ekipa kadetinje (3)
1. mesto   KK RADVANJE 1 (TERAŽ,LANA,MRŠIĆ) TERAŽ,LANA,MRŠIĆ
2. mesto   KK MURSKA 1 (BANFI,RITLOP,ŠUSTER) BANFI,RITLOP,ŠUSTER
3. mesto   MIRNA PEč 1 (CESAR,KAJIČ,PARKELJ) CESAR,KAJIČ,PARKELJ
kata ekipa malčice (4)
1. mesto   KK RADEčE 1 (MANDIĆ,ŽLAJPAH,SIGMUND) MANDIĆ,ŽLAJPAH,SIGMUND
2. mesto   KK BREžICE 1 (KAJTNA,POPIJAČ,STRGAR) KAJTNA,POPIJAČ,STRGAR
3. mesto   KK VELENJE 1 (MUJDŽA,SEME,SKORNŠEK) MUJDŽA,SEME,SKORNŠEK
3. mesto   KK TRBOVLJE 1 (JAZBEC,VOZEL,KRAJŠEK) JAZBEC,VOZEL,KRAJŠEK
kata ekipa malčki (6)
1. mesto   KK TRBOVLJE 1 (HOZANOVIČ,OBERŽAN,ZAPOTNIK) HOZANOVIČ,OBERŽAN,ZAPOTNIK
2. mesto   KK TIGER 1 (BANOVIĆ,ŠKORIČ,KULOVIĆ) BANOVIĆ,ŠKORIČ,KULOVIĆ
3. mesto   KK RADGONA 1 (KOVAČIČ,KRANER,KRALJ) KOVAČIČ,KRANER,KRALJ
3. mesto   KK RADVANJE 1 (MLASKO,ŠKRILEC,ŽIGART) MLASKO,ŠKRILEC,ŽIGART
5. mesto   KK APAčE 1 (VERSTOVŠEK,VERSTOVŠEK,BREZNIK) VERSTOVŠEK,VERSTOVŠEK,BREZNIK
5. mesto   KK RUDAR 1 (MULABDIĆ,MAKALIĆ,MULABDIĆ) MULABDIĆ,MAKALIĆ,MULABDIĆ
kata ekipa ml. kadeti (3)
1. mesto   KK RADEčE 1 (TRATAR,KRAMAR,HRVIĆ) TRATAR,KRAMAR,HRVIĆ
2. mesto   KK RADGONA 1 (STARIHA,PICHLER,RAKUŠA) STARIHA,PICHLER,RAKUŠA
3. mesto   KK MURSKA 1 (OBLAK,KRIŽANIČ,BENČEC) OBLAK,KRIŽANIČ,BENČEC
kata ekipa ml. kadetinje (6)
1. mesto   KK LJUTOMER 1 (JANŽEKOVIČ,PLOHL,RAUTER) JANŽEKOVIČ,PLOHL,RAUTER
2. mesto   KK RUDAR 1 (HRUSTIĆ,OGRAJENŠEK,SARAJLIĆ) HRUSTIĆ,OGRAJENŠEK,SARAJLIĆ
3. mesto   KK RADVANJE 1 (FEKONJA,GAŠPARIČ,FRANGEŽ) FEKONJA,GAŠPARIČ,FRANGEŽ
3. mesto   WKSA DUPLEK 1 (ROJS,ROJS,VERBOŠT) ROJS,ROJS,VERBOŠT
5. mesto   KK AIK 1 (GLUHAK,HRŽENJAK,SAKAČ) GLUHAK,HRŽENJAK,SAKAČ
5. mesto   KK MURSKA 1 (ŠINKO,RITLOP,HUSAR) ŠINKO,RITLOP,HUSAR