12 - MARIBOR OPEN 2022

Športna dvorana TŠCTezno ( Maribor , Zolajeva 12 )



borbe dečki - 30 kg (9)
1. mesto   RIBAR TOMA Lotos Zagreb
2. mesto   PAšIć ADAM Karate klub Velenje
3. mesto   ŠABEC ALJOšA Karate Klub Mawashi Postojna
3. mesto   ČESEN BORIS Karate Klub Mawashi Postojna
5. mesto   LORENCIN LEVAN KOSTRENA
5. mesto   MAVSAR TADEJ Karate klub Seki
kumite člani -67 kg (5)
1. mesto   GRGIć ANTONIO Karate klub Kaptol
2. mesto   KOšMRLJ ERIK TEO Karate Klub Ljubljana
3. mesto   TAMŠE MARINIČ NIKLAS Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto   PEJIć LUKA Energija
5. mesto   STANIć MIHAJLO Energija
kumite člani -75 kg (12)
1. mesto   MARTINAC IVAN Hercegovina-zagreb 1
2. mesto   GORIŠEK MATEJ Karate Klub Ljubljana
3. mesto   GAAL JAKA Karate Klub Radvanje
3. mesto   SALUKHA OLEH Nippon Karate Club
5. mesto   BROCILOVIC SINISA TSKS
5. mesto   BARL MAJ Karate Klub Petrovče
kumite člani +75 kg (8)
1. mesto   BUNJEVAC JAKOV Karate klub Kaptol
2. mesto   JOKSIMOVIć STEFAN Karate Klub Žalec
3. mesto   PLOšINJAK TADEJ Karate Klub Radvanje
3. mesto   PEHAR IVAN Hercegovina-zagreb 1
5. mesto   PODKRIžNIK LUKA Karate društvo Loče
5. mesto   KRŽIŠNIK GAL Karate Klub Ljubljana
kumite članice -61 kg (6)
1. mesto   HABERL URšA Karate Klub Trbovlje
2. mesto   ČATLAK LUCIJA Hercegovina-zagreb 1
3. mesto   ČAčKO MIA Karate klub 10. DAN
3. mesto   LIšINOVIć SARA Shotokan Karate Klub Postojna
5. mesto   KVAS TJAšA Karate Klub Žalec
5. mesto   ŠENICA NIKA Karate Klub Polzela
kumite članice + 68 kg (5)
1. mesto   MOLNAR ELIZABETA Karate Klub Ljubljana
2. mesto   LUBAJNšEK LINA Karate Klub Radvanje
3. mesto   YAZAN ALEYNA Nippon Karate Club
3. mesto   KENDA MAšA Karate klub Velenje
5. mesto   SMILJAN KITI Karate Klub Ljubljana
kumite kadeti -52 kg (10)
1. mesto   FOSCHI SEBASTIAN JOHNNYS KARATE
2. mesto   CITI JACOPO ASD Esercito - 187 Folgore
3. mesto   TRATNIK ALEN Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto   PéTER MáRTON DMTK Karate
5. mesto   TóTH JáNOS Ganz-Kesjár
5. mesto   KEREC NIK Karate Klub Murska Sobota
kumite kadeti -57 kg (8)
1. mesto   GALONJA ĐORđE Energija
2. mesto   GOLEž PETER Društvo Za Karate Celje
3. mesto   BAUMAN GAL Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   VATOVEC ERNEST KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
5. mesto   BAJGOT NACE Karate klub Selnica ob Dravi
5. mesto   LIPIč MAJ Karate Klub Radenci Shotokan
kumite kadeti -63 kg (9)
1. mesto   BURšIć LEON KKKastav
2. mesto   KURAJ MITJA Karate Klub Rogaška Slatina
3. mesto   ZOUNG AARON TSKS
3. mesto   MAGUšA MATIJAS Karate Klub Radvanje
5. mesto   ROZMAN ŽAN Karate Klub Radvanje
kumite kadeti -70 kg (6)
1. mesto   MLINARIč NIK Karate Klub Radvanje
2. mesto   MLINARIč MAX Karate Klub Radvanje
3. mesto   KAZAKOV JAROSLAV Nippon Karate Club
3. mesto   VUJINOVIć VLAD Društvo Za Borilne Veščine Piran
5. mesto   GAčIć ALEKSANDER Karate Klub Kranj
kumite kadeti +70 kg (6)
1. mesto   STOJADINOVIć TIMOTEJ KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
2. mesto   BENJAMIN ALEKSEJ Karate Klub Polzela
3. mesto   JELIčIć NEMANJA Univerzitetski karate klub Vrbas
3. mesto   CHINCHIO MASSIMO ASD OKINAWA FIGHT
5. mesto   JEVšOVAR URH Društvo Za Karate Celje
5. mesto   KOLšEK KLEMEN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
kumite kadetinje -47 kg (8)
1. mesto   VALENčAK NELI Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   ĐOGATOVIć TAMARA Energija
3. mesto   POPOVIć MARIJA Energija
3. mesto   ZáMODICS RéKA DMTK Karate
5. mesto   REICHARD VIKTORIJA Društvo Za Karate Celje
5. mesto   KISIN ANđELA Energija
kumite kadetinje -54 kg (8)
1. mesto   MEDIĆ ADELA Društvo Za Karate Celje
2. mesto   LEBEN TINKARA Karate Klub Kranj
3. mesto   HRAščANEC NIKA Karate Klub Radenci Shotokan
3. mesto   KUTNJAK URšKA Društvo Za Telesno Vzgojo Partizan Limbuš
5. mesto   VASILIć DAJANA Karate Klub Kranj
5. mesto   DERAJIć BRANKA Energija
kumite kadetinje +54 kg (19)
1. mesto   DERAJIć JOVANA Energija
2. mesto   ZORIć ANđELA KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
3. mesto   KOKOTEC INES Karate klub Klenovnik
3. mesto   TADEJ SARA KOSTRENA
5. mesto   ČERU JERNEJA Karate Klub Kranj
5. mesto   NIšANDžIć IVANA Karate Klub Kranj
kumite mladinci -55 kg (6)
1. mesto   STANIć MIHAJLO Energija
2. mesto   GALONJA ĐORđE Energija
3. mesto   FOSCHI SEBASTIAN JOHNNYS KARATE
3. mesto   CITI JACOPO ASD Esercito - 187 Folgore
5. mesto   MARKIC MATEO Nippon Karate Club
5. mesto   MAKAROV ILLYA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
kumite mladinci -68 kg (10)
1. mesto   PEJIć LUKA Energija
2. mesto   ZARIč VID Karate Klub Kovinar Maribor
3. mesto   STANčIć ADRIAN Karate klub Klenovnik
3. mesto   MLINARIč NIK Karate Klub Radvanje
5. mesto   DAVID THOR Karate Klub Radvanje
5. mesto   DA RIN LORIS TSKS
kumite mladinci -76 kg (5)
1. mesto   SUšA ŽIGA Karate Klub Žalec
2. mesto   REDZIC MATEO Nippon Karate Club
3. mesto   VUJINOVIć NIKOLA Društvo Za Borilne Veščine Piran
3. mesto   STROJIN NEJC Karate Klub Polzela
5. mesto   ZELEZINGER NIK KARATE-DO LEIBNITZ
kumite mladinci +76 kg (7)
1. mesto   KRŽIŠNIK GAL Karate Klub Ljubljana
2. mesto   STOJADINOVIć TIMOTEJ KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
3. mesto   MILOšEVIć TEODOR Karate Klub Radvanje
3. mesto   RADIć LUKA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
5. mesto   ŠKOFLANC NICK Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
5. mesto   ZEMLJIC ANEL KARATE-DO LEIBNITZ
kumite mladinke -48 kg (3)
1. mesto   ZEčIRI LORNA Karate Klub Murska Sobota
2. mesto   RIOSA NOVAK KAJA Karate Klub Polzela
3. mesto   JUSIč ELMA Karate Klub Murska Sobota
kumite mladinke -53 kg (3)
1. mesto   KUTNJAK URšKA Društvo Za Telesno Vzgojo Partizan Limbuš
2. mesto   ROZMAN ZALA Karate Klub Ljubljana
3. mesto   DUBRAVAC BLANKA Karate Klub Kovinar Maribor
kumite mladinke -59 kg (6)
1. mesto   AVžNER ZOJA Karate Klub Polzela
2. mesto   ČAčKO MIA Karate klub 10. DAN
3. mesto   RADENKOVIC ANASTASIA Nippon Karate Club
3. mesto   CARLI PIA Karate Klub Radvanje
5. mesto   KREšIć TEA KK Ri Croatia
5. mesto   KADRIć AMINA Karate Klub Kovinar Maribor
kumite mladinke +59 kg (4)
1. mesto   MUZIK TAšA Karate Klub Ljubljana
2. mesto   ČUHALEV NADJA Karate Klub Kranj
3. mesto   HORVATIč URšULA Karate Klub Radvanje
3. mesto   PEčEK MAšA Karate Klub Radvanje
U10 kumite malčice -30 kg (6)
1. mesto   MARIć ANJA Lotos Zagreb
2. mesto   TORKAR AJDA Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   PRANJIć VITA KOSTRENA
3. mesto   ŽUGAJ SARA KOSTRENA
5. mesto   ŽUPANC TIA Karate Klub Shotokan Kranj
5. mesto   VERčIMáKOVá LUCIA SEIGOKAN SLOVAKIA
U10 kumite malčice +30 kg (6)
1. mesto   ŠćURIć LUCIJA Lotos Zagreb
2. mesto   LOZO MILLA VITA KOSTRENA
3. mesto   CVETKOVIČ AMELIJA KARATE KLUB ZAMET
3. mesto   MILEV ANJA Karate Klub Shotokan Kranj
5. mesto   VUCELJA NAđA Energija
5. mesto   OSTANEK SOFIJA Karate Klub Mawashi Postojna
U10 kumite malčki -30 kg (11)
1. mesto   RIBAR TOMA Lotos Zagreb
2. mesto   JAVORNIK JAN Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   ŠTEFANIČ VAL Karate klub Velenje
3. mesto   MARIć ŠIMUN Lotos Zagreb
5. mesto   PALKA PATRIK SPORT SCHOOL KARATE BRATISLAVA
5. mesto   MURšEC VID Karate Klub Kovinar Maribor
U10 kumite malčki +30 kg (5)
1. mesto   MITROVIć FILIP KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
2. mesto   KUPREŠAK TIAN Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   TOMORY BENEDEK Ganz-Kesjár
3. mesto   OBROVNIK VID Shotokan Karate Klub Oplotnica
5. mesto   ILIć NIKOLA Karate klub Lev
U12 kumite dečki -35 kg (13)
1. mesto   KOSKOCSAK ADAM Ganz-Kesjár
2. mesto   MILEV MATEJ Karate Klub Shotokan Kranj
3. mesto   JELEN GAL Karate klub Velenje
3. mesto   MITROVIć FILIP KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
5. mesto   TRAMŠEK ALEKS KARATE KLUB BUSHIDO
5. mesto   GRZINČIČ VID Društvo Za Karate Celje
U12 kumite dečki -40 kg (10)
1. mesto   PETAK LUKA Karate klub Ivanec
2. mesto   PAPA DOMINIK KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN
3. mesto   NANNINI LEONARDO ASD Esercito - 187 Folgore
3. mesto   HOLLóSSY ÁDáM DMTK Karate
5. mesto   HERCZ BENCE DMTK Karate
5. mesto   PANKOTAY PATRIK Ganz-Kesjár
U12 kumite dečki +40 kg (14)
1. mesto   KOMARAC FILIP KKKastav
2. mesto   DUVNJAK BORNA KOSTRENA
3. mesto   OBLAK DAVID KERIM Karate klub Lev
3. mesto   ĆURLIć UROšš Energija
5. mesto   MITROVIć VELJKO KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
5. mesto   DEžELAK TIN Karate klub Selnica ob Dravi
U12 kumite deklice -35 kg (7)
1. mesto   ŠćURIć LUCIJA Lotos Zagreb
2. mesto   MARIć ANJA Lotos Zagreb
3. mesto   PROŠIĆ LAURA Karate Klub Kastav
3. mesto   RIBAR KATARINA Lotos Zagreb
5. mesto   JANKOVIĆ LENA Karate Klub Kastav
5. mesto   NOVAK EMA Športno Društvo Gorica Nova Gorica
U12 kumite deklice -40 kg (9)
1. mesto   PURIĆ ADRIJANA Karate klub Lev
2. mesto   IVANČIČ KIARA Shotokan Karate Klub Oplotnica
3. mesto   D’ONOFRIO LARA ASD OKINAWA FIGHT
3. mesto   KADIć NOLA Lotos Zagreb
5. mesto   CVETKOVIČ AMELIJA KARATE KLUB ZAMET
5. mesto   TRAMŠEK ALJA KARATE KLUB BUSHIDO
U12 kumite deklice +40 kg (5)
1. mesto   PLOHL TAJA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   DVORSKI MIA KTC Krizevci
3. mesto   SAVKOVIć IVANA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   MASTNAK MIA KARATE KLUB BUSHIDO
5. mesto   NAROBE NINA Karate Klub Mawashi Postojna
U14 kumite ml. kadeti -40 kg (16)
1. mesto   SODIN LEON KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE''
2. mesto   HERCZ BENCE DMTK Karate
3. mesto   KAMENIK MARKO Karate Klub Tiger Velenje
3. mesto   STEINER DáVID DMTK Karate
5. mesto   EREš KARLO KARATE KLUB METAL JURDANI
5. mesto   SIMONETTI NICHOLAS ASD Esercito - 187 Folgore
U14 kumite ml. kadeti -45 kg (15)
1. mesto   TóTH JáNOS Ganz-Kesjár
2. mesto   MLAčNIK AžBE Karate Klub Polzela
3. mesto   TOMC VITO Karate Klub Žalec
3. mesto   ŠKRABAR MAKS Karate Klub Žalec
5. mesto   LEGIšA TOM KARATE - DO KLUB IG SHOTOKAN
5. mesto   HETESI BALáZS DMTK Karate
U14 kumite ml. kadeti -50 kg (12)
1. mesto   PéTER MáRTON DMTK Karate
2. mesto   GOSTIć STEFAN Športno Društvo Gorica Nova Gorica
3. mesto   LIGAS EDOARDO ASD Esercito - 187 Folgore
3. mesto   PIšKUR JAKOV KARATE KLUB METAL JURDANI
5. mesto   KOSTANJEVAC JAKOV Karate klub Shito Ryu Varaždin
5. mesto   VUđAN MARIN Karate klub Ivanec
U14 kumite ml. kadeti +50 kg (23)
1. mesto   GOLEž PETER Društvo Za Karate Celje
2. mesto   KRžIšNIK LAN Karate Klub Ljubljana
3. mesto   DVORáK ADRIáN Ganz-Kesjár
3. mesto   MATIJEVIć ANTE KKKastav
5. mesto   JEVIĆ SVEN Karate Klub Polzela
5. mesto   KOVáCS KONRáD DMTK Karate
U14 kumite ml. kadetinje -40 kg (5)
1. mesto   JEVšENAK ALINA Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   ĐOGATOVIć TAMARA Energija
3. mesto   HAUSER DóRA DMTK Karate
3. mesto   IVANČIČ KIARA Shotokan Karate Klub Oplotnica
5. mesto   VATOVEC JAGODA KARATE KLUB KOPER - CLUB DI CARATE CAPODISTRIA
U14 kumite ml. kadetinje -45 kg (8)
1. mesto   VALENčAK NELI Shotokan Karate Klub Oplotnica
2. mesto   LIšINOVIć LEJLA Shotokan Karate Klub Postojna
3. mesto   KISIN ANđELA Energija
3. mesto   POPOVIć MARIJA Energija
5. mesto   JOVANOVIć LANA Karate klub Velenje
5. mesto   ZáMODICS RéKA DMTK Karate
U14 kumite ml. kadetinje -50 kg (6)
1. mesto   RAUTER HANNAH VELA Telesno Vzgojno Društvo Partizan Ljutomer
2. mesto   ĐUKIć ANA Energija
3. mesto   APATI ANTONELA Karate klub Ivanec
3. mesto   PLEšA KATJA Karate Klub Hrastnik
5. mesto   KREšIć LANA KK Ri Croatia
5. mesto   KOSTANJEVEC STELA KARATE-DO LEIBNITZ
U14 kumite ml. kadetinje +50 kg (13)
1. mesto   MEDIĆ ADELA Društvo Za Karate Celje
2. mesto   KARLOVIć NOELI KKKastav
3. mesto   BAKOS FLóRA DMTK Karate
3. mesto   ELGOZALI AIDA DMTK Karate
5. mesto   LIPOGLAVŠEK TJAŠA Karate Klub Radvanje
5. mesto   DORIć MEDINA KARATE KLUB METAL JURDANI