Posamezno KATA - Prva 3 mesta


NAJMLAJŠI
Celotni seznam točk

1. mesto KOCEV JOVAN (3 nastopi) Karate klub Seki 18.00 točk
2. mesto KOTNIK LIAM (3 nastopi) Karate klub Seki 12.00 točk
3. mesto MULABDIć AYAN (3 nastopi) Karate Klub Rudar Velenje 7.00 točk

NAJMLAJŠE
Celotni seznam točk

1. mesto HUSIĆ LANA (3 nastopi) Karate klub Seki 17.00 točk
2. mesto ŽAGAR NIKA (3 nastopi) Karate Klub Cerknica 11.00 točk
3. mesto GOMBAč LAURA (2 nastopa) Karate Klub Mawashi Postojna 11.00 točk

MALČKI
Celotni seznam točk

1. mesto MAVSAR TADEJ (3 nastopi) Karate klub Seki 18.00 točk
2. mesto ŠTEFANIČ VAL (3 nastopi) Karate klub Velenje 12.00 točk
3. mesto RABOTEG WEISS STAš (2 nastopa) Karate Klub Kovinar Maribor 9.00 točk

MALČICE
Celotni seznam točk

1. mesto KRISTIć KAROLINA (3 nastopi) Karate klub Seki 18.00 točk
2. mesto HASANBAŠIĆ ADNA (2 nastopa) Karate klub Seki 9.00 točk
3. mesto STRGAR EVA (2 nastopa) Karate Klub Brežice 6.00 točk

DEČKI
Celotni seznam točk

1. mesto PAšIć ADAM (3 nastopi) Karate klub Velenje 18.00 točk
2. mesto KUNST NEJC (2 nastopa) Društvo Za Karate Celje 9.00 točk
3. mesto MIKšA LOVRO (2 nastopa) Karate Klub Rogaška Slatina 8.00 točk

DEKLICE
Celotni seznam točk

1. mesto MILJATOVIĆ ANDJELA (3 nastopi) Karate klub Seki 16.00 točk
2. mesto JERŠIČ ŽANA (3 nastopi) Karate klub Seki 12.00 točk
3. mesto PISNIK MAJA MARI (2 nastopa) Karate Klub Lovrenc Na Pohorju 11.00 točk

MLAJŠI KADETI
Celotni seznam točk

1. mesto SUBOTIć FILIP (3 nastopi) Karate Klub Postojna 16.00 točk
2. mesto REIHS JAKA (2 nastopa) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 9.00 točk
3. mesto PRAH TILEN (2 nastopa) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 6.00 točk

MLAJŠI KADETINJE
Celotni seznam točk

1. mesto MAVSAR TAJDA (3 nastopi) Karate klub Seki 18.00 točk
2. mesto JOVANOVIć LANA (3 nastopi) Karate klub Velenje 13.00 točk
3. mesto HORN ESTER (2 nastopa) Karate Klub Črnomelj 7.00 točk

KADETI
Celotni seznam točk

1. mesto BELE LUKA (3 nastopi) KARATE KLUB ''KOZJANSKO IN OBSOTELJE'' 15.00 točk
2. mesto CICVARIĆ LUKA (3 nastopi) Karate Klub Brežice 12.00 točk
3. mesto BAJGOT NACE (3 nastopi) Karate klub Selnica ob Dravi 11.00 točk

KADETINJE
Celotni seznam točk

1. mesto LAZANSKI MAJA (3 nastopi) Karate Klub Brežice 13.00 točk
2. mesto KONTREC ALJA (3 nastopi) Karate Klub Mawashi Postojna 13.00 točk
3. mesto LIšINOVIć ELMA (3 nastopi) Shotokan Karate Klub Postojna 12.00 točk

MLADINCI
Celotni seznam točk

1. mesto MOčNIK TIMI (3 nastopi) Karate Klub Petrovče 12.00 točk
2. mesto MEšANOVIć BENJAMIN (3 nastopi) Karate klub Velenje 9.00 točk
3. mesto AHMIčEVIć BENJAMIN (3 nastopi) Karate klub Seki 6.00 točk

MLADINKE
Celotni seznam točk

1. mesto KOBAL LEA (3 nastopi) Karate Klub Mawashi Postojna 18.00 točk
2. mesto TOMAžIč EVA (3 nastopi) Karate klub Seki 11.00 točk
3. mesto FAJFER LANA (2 nastopa) Karate Klub Radvanje 10.00 točk

ČLANI
Celotni seznam točk

1. mesto STERNIšA NEJC (3 nastopi) Karate Klub Mawashi Postojna 11.00 točk
2. mesto SLUGA JURE (3 nastopi) Karate klub Seki 10.00 točk
3. mesto PIVIć EVELIN (3 nastopi) Karate klub Seki 6.00 točk

ČLANICE
Celotni seznam točk

1. mesto KUTIJA ALJA (3 nastopi) Karate Klub Rogaška Slatina 11.00 točk
2. mesto NADIŽAR LANA TISA (2 nastopa) Karate Klub Kranj 10.00 točk
3. mesto ČVOROVIć ALEKSANDRA (3 nastopi) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 8.00 točk

Prijava

Povezave


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve