Karate Klub Radvanje



POKAL KONJIŠKEGA KONJA 2020 (Horse Cup 2020)

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 3. mesto GAAL JAKA kumite člani -75 kg (6) 3.20
2 3. mesto MUR LUC kumite ml. kadeti -45 kg (11) 2.40
3 3. mesto PLOšINJAK TADEJ kumite mladinci +76 kg (3) 2.10
7.70

EVROPSKO MLADINSKO PRVENSTVO

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 / GAAL JAKA 9.60
2 / GANZITTI NIA 8.40
18.00

Državno prvenstvo za članice in člane

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 2. mesto GAAL JAKA kumite člani -75 kg (6) 6.40
2 2. mesto GANZITTI NIA kata članice +16 (17) 6.40
3 3. mesto HOTZL MAšA kumite članice -61 kg (4) 2.40
15.20

1. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto GANZITTI NIA kata mladinke (4) 3.10
3.10

EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO 2020

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto ČRNčEC ANEL kumite ekipa mladinci open 3.10
2 1. mesto JORDAN TIMOTEJ kumite ekipa mladinci open 3.10
3 1. mesto PLOšINJAK TADEJ kumite ekipa mladinci open 3.10
4 1. mesto RUTAR DENNIS DEAN kumite ekipa mladinci open 3.10
5 2. mesto BETON KLARA kata ekipa mladinke 1.40
6 2. mesto CARLI PIA kata ekipa kadetinje 1.80
7 2. mesto FAJFER LANA kata ekipa kadetinje 1.80
8 2. mesto GANZITTI NIA kata ekipa članice 2.40
9 2. mesto HORVATIČ KATJA kata ekipa mladinke 1.40
10 2. mesto KOKOL LUKA kumite ekipa kadeti open 2.40
11 2. mesto KOšIR BOR kumite ekipa kadeti open 2.40
12 2. mesto PETRIČ REBECCA LANA kata ekipa kadetinje 1.80
13 2. mesto PUČKO KAJA kata ekipa članice 2.40
14 2. mesto PUČKO NIKA kata ekipa članice 2.40
15 2. mesto RADAKOVIĆ JANA kata ekipa mladinke 1.40
16 2. mesto ŽUMER JAKOB kumite ekipa kadeti open 2.40
17 3. mesto BETON KLARA kata ekipa članice 1.20
18 3. mesto GLAVNIK ZARA kumite ekipa kadetinje open 1.20
19 3. mesto HORVATIČ KATJA kata ekipa članice 1.20
20 3. mesto HORVATIč URšULA kumite ekipa kadetinje open 1.20
21 3. mesto MUR LUC kumite ekipa kadeti open 1.20
22 3. mesto PEčEK MAšA kumite ekipa kadetinje open 1.20
23 3. mesto RADAKOVIĆ JANA kata ekipa članice 1.20
24 3. mesto RADAKOVIć MILOš kumite ekipa kadeti open 1.20
25 3. mesto RADIĆ LUKA kumite ekipa kadeti open 1.20
26 3. mesto VNUK ALEKS kumite ekipa kadeti open 1.20
27 3.. mesto GAAL JAKA kumite ekipa ml. člani open 1.20
28 3.. mesto KOKOL PINO kumite ekipa ml. člani open 1.20
29 3.. mesto ZLATKOV TEODOR kumite ekipa ml. člani open 1.20
30 2. mesto KK RADVANJE 1 kata ekipa kadetinje (3) 1.80
31 2. mesto KK RADVANJE 1 kata ekipa mladinke (2) 1.40
32 2. mesto KK RADVANJE 1 kata ekipa članice (4) 2.40
33 3. mesto KK RADVANJE 2 kata ekipa članice (4) 1.20
34 2. mesto KK RADVANJE 2 kumite ekipa kadeti open (7) 2.40
35 3. mesto KK RADVANJE 1 kumite ekipa kadeti open (7) 1.20
36 1. mesto KK RADVANJE 1 kumite ekipa mladinci open (5) 3.10
37 4. mesto KK RADVANJE 1 kumite ekipa ml. člani open (4) 1.20
38 3. mesto KK RADVANJE 1 kumite ekipa kadetinje open (6) 1.20
67.90
seštevek posameznih in ekipnih točk: 111.90

POKAL KONJIŠKEGA KONJA 2020 (Horse Cup 2020)

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 3. mesto GAAL JAKA kumite člani -75 kg () 3.20
2 3. mesto MUR LUC kumite ml. kadeti -45 kg () 2.40
3 3. mesto PLOšINJAK TADEJ kumite mladinci +76 kg () 2.10
7.70

EVROPSKO MLADINSKO PRVENSTVO

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 / GAAL JAKA / 9.60
2 / GANZITTI NIA / 8.40
18.00

Državno prvenstvo za članice in člane

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 2. mesto GAAL JAKA kumite člani -75 kg () 6.40
2 2. mesto GANZITTI NIA kata članice +16 () 6.40
3 3. mesto HOTZL MAšA kumite članice -61 kg () 2.40
15.20

1. Pokalna tekma KZS

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto GANZITTI NIA kata mladinke () 3.10
3.10

EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO 2020

# Mesto Tekmovalec Kategorija Točke
1 1. mesto ČRNčEC ANEL kumite ekipa mladinci open () 3.10
2 1. mesto JORDAN TIMOTEJ kumite ekipa mladinci open () 3.10
3 1. mesto PLOšINJAK TADEJ kumite ekipa mladinci open () 3.10
4 1. mesto RUTAR DENNIS DEAN kumite ekipa mladinci open () 3.10
5 2. mesto BETON KLARA kata ekipa mladinke () 1.40
6 2. mesto CARLI PIA kata ekipa kadetinje () 1.80
7 2. mesto FAJFER LANA kata ekipa kadetinje () 1.80
8 2. mesto GANZITTI NIA kata ekipa članice () 2.40
9 2. mesto HORVATIČ KATJA kata ekipa mladinke () 1.40
10 2. mesto KOKOL LUKA kumite ekipa kadeti open () 2.40
11 2. mesto KOšIR BOR kumite ekipa kadeti open () 2.40
12 2. mesto PETRIČ REBECCA LANA kata ekipa kadetinje () 1.80
13 2. mesto PUČKO KAJA kata ekipa članice () 2.40
14 2. mesto PUČKO NIKA kata ekipa članice () 2.40
15 2. mesto RADAKOVIĆ JANA kata ekipa mladinke () 1.40
16 2. mesto ŽUMER JAKOB kumite ekipa kadeti open () 2.40
17 3. mesto BETON KLARA kata ekipa članice () 1.20
18 3. mesto GLAVNIK ZARA kumite ekipa kadetinje open () 1.20
19 3. mesto HORVATIČ KATJA kata ekipa članice () 1.20
20 3. mesto HORVATIč URšULA kumite ekipa kadetinje open () 1.20
21 3. mesto MUR LUC kumite ekipa kadeti open () 1.20
22 3. mesto PEčEK MAšA kumite ekipa kadetinje open () 1.20
23 3. mesto RADAKOVIĆ JANA kata ekipa članice () 1.20
24 3. mesto RADAKOVIć MILOš kumite ekipa kadeti open () 1.20
25 3. mesto RADIĆ LUKA kumite ekipa kadeti open () 1.20
26 3. mesto VNUK ALEKS kumite ekipa kadeti open () 1.20
27 3.. mesto GAAL JAKA kumite ekipa ml. člani open () 1.20
28 3.. mesto KOKOL PINO kumite ekipa ml. člani open () 1.20
29 3.. mesto ZLATKOV TEODOR kumite ekipa ml. člani open () 1.20
52.00
seštevek ekipnih točk: 96.00

EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO 2020

# Mesto Ekipa / Kategorija Točke
1 2. mesto KK RADVANJE 1
( FAJFER LANA,PETRIČ REBECCA LANA,CARLI PIA )
kata ekipa kadetinje (3)
1.80
2 2. mesto KK RADVANJE 1
( BETON KLARA,HORVATIČ KATJA,RADAKOVIĆ JANA )
kata ekipa mladinke (2)
1.40
3 2. mesto KK RADVANJE 1
( GANZITTI NIA,PUČKO KAJA,PUČKO NIKA )
kata ekipa članice (4)
2.40
4 3. mesto KK RADVANJE 2
( HORVATIČ KATJA,BETON KLARA,RADAKOVIĆ JANA )
kata ekipa članice (4)
1.20
5 2. mesto KK RADVANJE 2
( KOKOL LUKA,KOšIR BOR,ŽUMER JAKOB )
kumite ekipa kadeti open (7)
2.40
6 3. mesto KK RADVANJE 1
( MUR LUC,RADAKOVIć MILOš,VNUK ALEKS,RADIĆ LUKA )
kumite ekipa kadeti open (7)
1.20
7 1. mesto KK RADVANJE 1
( ČRNčEC ANEL,PLOšINJAK TADEJ,RUTAR DENNIS DEAN,JORDAN TIMOTEJ )
kumite ekipa mladinci open (5)
3.10
8 4. mesto KK RADVANJE 1
( GAAL JAKA,KOKOL PINO,ZLATKOV TEODOR )
kumite ekipa ml. člani open (4)
1.20
9 3. mesto KK RADVANJE 1
( GLAVNIK ZARA,PEčEK MAšA,HORVATIč URšULA )
kumite ekipa kadetinje open (6)
1.20
15.90
seštevek ekipnih točk: 15.90
# Kader Funkcije Točke
1 GRAJFONER MARJAN SODNIK - A 12.00
2 ZIDARIČ ŠPELA SODNIK - B 9.00
3 HORVATIČ DAMJAN TRENER KARATEJA 12.00
4 MANDIĆ JELENA TRENER strokovni delavec 1 12.00
5 KOREN JURE TRENER strokovni delavec 1 12.00
57.00
# Kader Točke
1 ARSLANOVSKI NIKITA 3.00
2 BETON KLARA 3.00
3 BETON VITO 2.00
4 BURLAK ANDRAŽ 3.00
5 BURLAK TIMOTEJ 3.00
6 CARLI PIA 2.00
7 COKAN JUS ERAZEN 2.00
8 COKAN JUS LOVRO 2.00
9 ČRNčEC ANEL 3.00
10 CVIKL ANDRAž 2.00
11 CVIKL ANDREJ 3.00
12 DONKO MATIC 2.00
13 FAJFER LANA 3.00
14 GAAL JAKA 3.00
15 GANZITTI NIA 3.00
16 GLAVNIK ZARA 3.00
17 GOLJAT ŽIGA 2.00
18 GOšNJAK NELI 2.00
19 GRAJFONER MARJAN 3.00
20 HORVATIČ DAMJAN 3.00
21 HORVATIČ KATJA 3.00
22 HORVATIč URšULA 3.00
23 HOTZL MAšA 3.00
24 JAMBROVIČ MARK 2.00
25 KOKOL LUKA 2.00
26 KOKOL PINO 3.00
27 KOREN JURE 3.00
28 KORENJAK GEORGIEV ROK 2.00
29 KOšIR BOR 2.00
30 KREBS GREGOR 3.00
31 KREBS KATARINA 2.00
32 KREBS MATJAž 2.00
33 KUTNJAK URŠKA 2.00
34 LEITINGER ENYA JULIA 2.00
35 LOREBEK VAL 2.00
36 LUBAJNŠEK LINA 3.00
37 MAGUšA MATIJAS 2.00
38 MANDIĆ JELENA 3.00
39 MARTINEC PATRIK 3.00
40 MLINARIč MAX 2.00
41 MLINARIč NIK 2.00
42 MRŠIĆ NELI 2.00
43 MUR LUC 2.00
44 MURKO LINA 3.00
45 NAJŽAR KATJA 3.00
46 OREšIč TILEN 2.00
47 PEčEK MAšA 2.00
48 PETRIČ REBECCA LANA 2.00
49 PISANEC GREGOR 3.00
50 PISANEC IVA 2.00
51 PLAZAR KLEMEN 3.00
52 PLOšINJAK TADEJ 3.00
53 PODVINšEK MAšA 2.00
54 PUČKO KAJA 3.00
55 PUČKO LARA 3.00
56 PUČKO NIKA 3.00
57 PUKL VIGEC ZALA 2.00
58 RADAKOVIĆ JANA 3.00
59 RADAKOVIć MILOš 2.00
60 RESINOVIČ MAJNA 3.00
61 RITLOP ANTON MARKO 3.00
62 RITLOP ROK 3.00
63 ROLA BOR 2.00
64 RUTAR DENNIS DEAN 3.00
65 SARNIC EVA 2.00
66 SORšAK THOR DAVID 2.00
67 ŠTAHER MATIC 2.00
68 ŠTERN EVA 3.00
69 TERAž NIKA 2.00
70 TERAž SARA 2.00
71 TRUMIć AMAR 2.00
72 URUKALO SAŠA 2.00
73 VARGA TOMAž 3.00
74 VNUK ALEKS 3.00
75 VTIČ RUS JAN 2.00
76 ZIDARIČ ŠPELA 3.00
77 ŽIGER JAKA 2.00
192.00
# Tekmovanje Točke
0.00

Prijava

Povezave


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve