Karate Klub Radvanje



POKAL KONJIŠKEGA KONJA 2020 (Horse Cup 2020)

# Place Competitor Category Points
1 3. place GAAL JAKA kumite člani -75 kg (6) 3.20
2 3. place MUR LUC kumite ml. kadeti -45 kg (11) 2.40
3 3. place PLOšINJAK TADEJ kumite mladinci +76 kg (3) 2.10
7.70

EVROPSKO MLADINSKO PRVENSTVO

# Place Competitor Category Points
1 / GAAL JAKA 9.60
2 / GANZITTI NIA 8.40
18.00

Državno prvenstvo za članice in člane

# Place Competitor Category Points
1 2. place GAAL JAKA kumite člani -75 kg (6) 6.40
2 2. place GANZITTI NIA kata članice +16 (17) 6.40
3 3. place HOTZL MAšA kumite članice -61 kg (4) 2.40
15.20

1. Pokalna tekma KZS

# Place Competitor Category Points
1 1. place GANZITTI NIA kata mladinke (4) 3.10
3.10

EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO 2020

# Place Competitor Category Points
1 1. place ČRNčEC ANEL kumite ekipa mladinci open 3.10
2 1. place JORDAN TIMOTEJ kumite ekipa mladinci open 3.10
3 1. place PLOšINJAK TADEJ kumite ekipa mladinci open 3.10
4 1. place RUTAR DENNIS DEAN kumite ekipa mladinci open 3.10
5 2. place BETON KLARA kata ekipa mladinke 1.40
6 2. place CARLI PIA kata ekipa kadetinje 1.80
7 2. place FAJFER LANA kata ekipa kadetinje 1.80
8 2. place GANZITTI NIA kata ekipa članice 2.40
9 2. place HORVATIČ KATJA kata ekipa mladinke 1.40
10 2. place KOKOL LUKA kumite ekipa kadeti open 2.40
11 2. place KOšIR BOR kumite ekipa kadeti open 2.40
12 2. place PETRIČ REBECCA LANA kata ekipa kadetinje 1.80
13 2. place PUČKO KAJA kata ekipa članice 2.40
14 2. place PUČKO NIKA kata ekipa članice 2.40
15 2. place RADAKOVIĆ JANA kata ekipa mladinke 1.40
16 2. place ŽUMER JAKOB kumite ekipa kadeti open 2.40
17 3. place BETON KLARA kata ekipa članice 1.20
18 3. place GLAVNIK ZARA kumite ekipa kadetinje open 1.20
19 3. place HORVATIČ KATJA kata ekipa članice 1.20
20 3. place HORVATIč URšULA kumite ekipa kadetinje open 1.20
21 3. place MUR LUC kumite ekipa kadeti open 1.20
22 3. place PEčEK MAšA kumite ekipa kadetinje open 1.20
23 3. place RADAKOVIĆ JANA kata ekipa članice 1.20
24 3. place RADAKOVIć MILOš kumite ekipa kadeti open 1.20
25 3. place RADIĆ LUKA kumite ekipa kadeti open 1.20
26 3. place VNUK ALEKS kumite ekipa kadeti open 1.20
27 3.. place GAAL JAKA kumite ekipa ml. člani open 1.20
28 3.. place KOKOL PINO kumite ekipa ml. člani open 1.20
29 3.. place ZLATKOV TEODOR kumite ekipa ml. člani open 1.20
30 2. place KK RADVANJE 1 kata ekipa kadetinje (3) 1.80
31 2. place KK RADVANJE 1 kata ekipa mladinke (2) 1.40
32 2. place KK RADVANJE 1 kata ekipa članice (4) 2.40
33 3. place KK RADVANJE 2 kata ekipa članice (4) 1.20
34 2. place KK RADVANJE 2 kumite ekipa kadeti open (7) 2.40
35 3. place KK RADVANJE 1 kumite ekipa kadeti open (7) 1.20
36 1. place KK RADVANJE 1 kumite ekipa mladinci open (5) 3.10
37 4. place KK RADVANJE 1 kumite ekipa ml. člani open (4) 1.20
38 3. place KK RADVANJE 1 kumite ekipa kadetinje open (6) 1.20
67.90
seštevek posameznih in ekipnih točk: 111.90

POKAL KONJIŠKEGA KONJA 2020 (Horse Cup 2020)

# Place Competitor Category Points
1 3. place GAAL JAKA kumite člani -75 kg () 3.20
2 3. place MUR LUC kumite ml. kadeti -45 kg () 2.40
3 3. place PLOšINJAK TADEJ kumite mladinci +76 kg () 2.10
7.70

EVROPSKO MLADINSKO PRVENSTVO

# Place Competitor Category Points
1 / GAAL JAKA / 9.60
2 / GANZITTI NIA / 8.40
18.00

Državno prvenstvo za članice in člane

# Place Competitor Category Points
1 2. place GAAL JAKA kumite člani -75 kg () 6.40
2 2. place GANZITTI NIA kata članice +16 () 6.40
3 3. place HOTZL MAšA kumite članice -61 kg () 2.40
15.20

1. Pokalna tekma KZS

# Place Competitor Category Points
1 1. place GANZITTI NIA kata mladinke () 3.10
3.10

EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO 2020

# Place Competitor Category Points
1 1. place ČRNčEC ANEL kumite ekipa mladinci open () 3.10
2 1. place JORDAN TIMOTEJ kumite ekipa mladinci open () 3.10
3 1. place PLOšINJAK TADEJ kumite ekipa mladinci open () 3.10
4 1. place RUTAR DENNIS DEAN kumite ekipa mladinci open () 3.10
5 2. place BETON KLARA kata ekipa mladinke () 1.40
6 2. place CARLI PIA kata ekipa kadetinje () 1.80
7 2. place FAJFER LANA kata ekipa kadetinje () 1.80
8 2. place GANZITTI NIA kata ekipa članice () 2.40
9 2. place HORVATIČ KATJA kata ekipa mladinke () 1.40
10 2. place KOKOL LUKA kumite ekipa kadeti open () 2.40
11 2. place KOšIR BOR kumite ekipa kadeti open () 2.40
12 2. place PETRIČ REBECCA LANA kata ekipa kadetinje () 1.80
13 2. place PUČKO KAJA kata ekipa članice () 2.40
14 2. place PUČKO NIKA kata ekipa članice () 2.40
15 2. place RADAKOVIĆ JANA kata ekipa mladinke () 1.40
16 2. place ŽUMER JAKOB kumite ekipa kadeti open () 2.40
17 3. place BETON KLARA kata ekipa članice () 1.20
18 3. place GLAVNIK ZARA kumite ekipa kadetinje open () 1.20
19 3. place HORVATIČ KATJA kata ekipa članice () 1.20
20 3. place HORVATIč URšULA kumite ekipa kadetinje open () 1.20
21 3. place MUR LUC kumite ekipa kadeti open () 1.20
22 3. place PEčEK MAšA kumite ekipa kadetinje open () 1.20
23 3. place RADAKOVIĆ JANA kata ekipa članice () 1.20
24 3. place RADAKOVIć MILOš kumite ekipa kadeti open () 1.20
25 3. place RADIĆ LUKA kumite ekipa kadeti open () 1.20
26 3. place VNUK ALEKS kumite ekipa kadeti open () 1.20
27 3.. place GAAL JAKA kumite ekipa ml. člani open () 1.20
28 3.. place KOKOL PINO kumite ekipa ml. člani open () 1.20
29 3.. place ZLATKOV TEODOR kumite ekipa ml. člani open () 1.20
52.00
seštevek ekipnih točk: 96.00

EKIPNO DRŽAVNO PRVENSTVO 2020

# Place Team / Category Points
1 2. place KK RADVANJE 1
( FAJFER LANA,PETRIČ REBECCA LANA,CARLI PIA )
kata ekipa kadetinje (3)
1.80
2 2. place KK RADVANJE 1
( BETON KLARA,HORVATIČ KATJA,RADAKOVIĆ JANA )
kata ekipa mladinke (2)
1.40
3 2. place KK RADVANJE 1
( GANZITTI NIA,PUČKO KAJA,PUČKO NIKA )
kata ekipa članice (4)
2.40
4 3. place KK RADVANJE 2
( HORVATIČ KATJA,BETON KLARA,RADAKOVIĆ JANA )
kata ekipa članice (4)
1.20
5 2. place KK RADVANJE 2
( KOKOL LUKA,KOšIR BOR,ŽUMER JAKOB )
kumite ekipa kadeti open (7)
2.40
6 3. place KK RADVANJE 1
( MUR LUC,RADAKOVIć MILOš,VNUK ALEKS,RADIĆ LUKA )
kumite ekipa kadeti open (7)
1.20
7 1. place KK RADVANJE 1
( ČRNčEC ANEL,PLOšINJAK TADEJ,RUTAR DENNIS DEAN,JORDAN TIMOTEJ )
kumite ekipa mladinci open (5)
3.10
8 4. place KK RADVANJE 1
( GAAL JAKA,KOKOL PINO,ZLATKOV TEODOR )
kumite ekipa ml. člani open (4)
1.20
9 3. place KK RADVANJE 1
( GLAVNIK ZARA,PEčEK MAšA,HORVATIč URšULA )
kumite ekipa kadetinje open (6)
1.20
15.90
seštevek ekipnih točk: 15.90
# Kader Functions Points
1 GRAJFONER MARJAN SODNIK - A 12.00
2 ZIDARIČ ŠPELA SODNIK - B 9.00
3 HORVATIČ DAMJAN TRENER KARATEJA 12.00
4 MANDIĆ JELENA TRENER strokovni delavec 1 12.00
5 KOREN JURE TRENER strokovni delavec 1 12.00
57.00
# Kader Points
1 ARSLANOVSKI NIKITA 3.00
2 BETON KLARA 3.00
3 BETON VITO 2.00
4 BURLAK ANDRAŽ 3.00
5 BURLAK TIMOTEJ 3.00
6 CARLI PIA 2.00
7 COKAN JUS ERAZEN 2.00
8 COKAN JUS LOVRO 2.00
9 ČRNčEC ANEL 3.00
10 CVIKL ANDRAž 2.00
11 CVIKL ANDREJ 3.00
12 DONKO MATIC 2.00
13 FAJFER LANA 3.00
14 GAAL JAKA 3.00
15 GANZITTI NIA 3.00
16 GLAVNIK ZARA 3.00
17 GOLJAT ŽIGA 2.00
18 GOšNJAK NELI 2.00
19 GRAJFONER MARJAN 3.00
20 HORVATIČ DAMJAN 3.00
21 HORVATIČ KATJA 3.00
22 HORVATIč URšULA 3.00
23 HOTZL MAšA 3.00
24 JAMBROVIČ MARK 2.00
25 KOKOL LUKA 2.00
26 KOKOL PINO 3.00
27 KOREN JURE 3.00
28 KORENJAK GEORGIEV ROK 2.00
29 KOšIR BOR 2.00
30 KREBS GREGOR 3.00
31 KREBS KATARINA 2.00
32 KREBS MATJAž 2.00
33 KUTNJAK URŠKA 2.00
34 LEITINGER ENYA JULIA 2.00
35 LOREBEK VAL 2.00
36 LUBAJNŠEK LINA 3.00
37 MAGUšA MATIJAS 2.00
38 MANDIĆ JELENA 3.00
39 MARTINEC PATRIK 3.00
40 MLINARIč MAX 2.00
41 MLINARIč NIK 2.00
42 MRŠIĆ NELI 2.00
43 MUR LUC 2.00
44 MURKO LINA 3.00
45 NAJŽAR KATJA 3.00
46 OREšIč TILEN 2.00
47 PEčEK MAšA 2.00
48 PETRIČ REBECCA LANA 2.00
49 PISANEC GREGOR 3.00
50 PISANEC IVA 2.00
51 PLAZAR KLEMEN 3.00
52 PLOšINJAK TADEJ 3.00
53 PODVINšEK MAšA 2.00
54 PUČKO KAJA 3.00
55 PUČKO LARA 3.00
56 PUČKO NIKA 3.00
57 PUKL VIGEC ZALA 2.00
58 RADAKOVIĆ JANA 3.00
59 RADAKOVIć MILOš 2.00
60 RESINOVIČ MAJNA 3.00
61 RITLOP ANTON MARKO 3.00
62 RITLOP ROK 3.00
63 ROLA BOR 2.00
64 RUTAR DENNIS DEAN 3.00
65 SARNIC EVA 2.00
66 SORšAK THOR DAVID 2.00
67 ŠTAHER MATIC 2.00
68 ŠTERN EVA 3.00
69 TERAž NIKA 2.00
70 TERAž SARA 2.00
71 TRUMIć AMAR 2.00
72 URUKALO SAŠA 2.00
73 VARGA TOMAž 3.00
74 VNUK ALEKS 3.00
75 VTIČ RUS JAN 2.00
76 ZIDARIČ ŠPELA 3.00
77 ŽIGER JAKA 2.00
192.00
# Competition Points
0.00

Sponsors


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop
Dojo shop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve