# | Mesto | Tekmovalec | Kategorija | Točke |
---|---|---|---|---|
1 | 1. mesto | MILJATOVIĆ ANDJELA | U14 kata ml. kadetinje (18) | 7.20 |
2 | 2. mesto | DJEDOVIĆ AMNA | U8 kata najmlajše (6) | 4.00 |
3 | 2. mesto | JERŠIČ ŽANA | U14 kata ml. kadetinje (18) | 4.80 |
4 | 2. mesto | JERŠIČ ŽANA | U16 kata kadetinje (23) | 4.80 |
5 | 2. mesto | KRISTIć KAROLINA | U12 kata deklice (11) | 4.00 |
6 | 2. mesto | MAVSAR TADEJ | U14 kata ml. kadeti (14) | 4.80 |
7 | 3. mesto | HUSIĆ LANA | U10 kata malčice (17) | 2.00 |
8 | 3. mesto | MAKOVŠEK MAKS | U8 kata najmlajši (5) | 1.50 |
9 | 3. mesto | MAVSAR TADEJ | U12 kata dečki (20) | 2.00 |
10 | 2. mesto | KK SEKI 1 | U10 kata ekipa malčice (5) | 1.50 |
11 | 1. mesto | KK SEKI 1 | U12 kata ekipa deklice (3) | 2.20 |
12 | 2. mesto | KK SEKI 1 | U12 kata ekipa dečki (5) | 1.50 |
13 | 1. mesto | KK SEKI 1 | U14 kata ekipa ml. kadeti (4) | 2.70 |
14 | 1. mesto | KK SEKI 1 | U14 kata ekipa ml. kadetinje (7) | 3.60 | 46.60 |
# | Mesto | Tekmovalec | Kategorija | Točke |
---|---|---|---|---|
1 | 1. mesto | SLUGA JURE | kata člani +16 (5) | 7.20 |
2 | 3. mesto | TOMAžIč EVA | kata članice +16 (10) | 3.20 | 10.40 |
seštevek posameznih in ekipnih točk: 165.60 |
---|
# | Mesto | Tekmovalec | Kategorija | Točke |
---|---|---|---|---|
1 | 1. mesto | HUSIĆ LANA | U10 kata malčice () | 6.00 |
2 | 1. mesto | JERŠIČ ŽANA | U16 kata kadetinje () | 7.20 |
3 | 1. mesto | KRISTIć KAROLINA | U12 kata deklice () | 6.00 |
4 | 1. mesto | MAKOVŠEK MAKS | U8 kata najmlajši () | 4.50 |
5 | 1. mesto | MAVSAR TADEJ | U14 kata ml. kadeti () | 7.20 |
6 | 1. mesto | MILJATOVIĆ ANDJELA | U14 kata ml. kadetinje () | 7.20 |
7 | 2. mesto | HUSIĆ LANA | U12 kata deklice () | 4.00 |
8 | 2. mesto | JERŠIČ ŽANA | U14 kata ml. kadetinje () | 4.80 |
9 | 2. mesto | MILJATOVIĆ ANDJELA | U16 kata kadetinje () | 4.80 |
10 | 3. mesto | KREGAR GABRIJELA | U18 kata mladinke () | 2.80 |
11 | 3. mesto | MAVSAR TADEJ | U12 kata dečki () | 2.00 |
12 | 3. mesto | MAVSAR TADEJ | U14 kumite ml. kadeti -40 kg () | 2.40 |
13 | 3. mesto | MILJATOVIČ ALEKSA | U14 kata ml. kadeti () | 2.40 |
14 | 3.. mesto | PIVIć EVELIN | kata člani +16 () | 3.20 |
15 | 3.. mesto | ZAGER HANA | U18 kata mladinke () | 2.80 | 67.30 |
# | Mesto | Tekmovalec | Kategorija | Točke |
---|---|---|---|---|
1 | 1. mesto | MILJATOVIĆ ANDJELA | U14 kata ml. kadetinje () | 7.20 |
2 | 2. mesto | DJEDOVIĆ AMNA | U8 kata najmlajše () | 4.00 |
3 | 2. mesto | JERŠIČ ŽANA | U16 kata kadetinje () | 4.80 |
4 | 2. mesto | JERŠIČ ŽANA | U14 kata ml. kadetinje () | 4.80 |
5 | 2. mesto | KRISTIć KAROLINA | U12 kata deklice () | 4.00 |
6 | 2. mesto | MAVSAR TADEJ | U14 kata ml. kadeti () | 4.80 |
7 | 3. mesto | HUSIĆ LANA | U10 kata malčice () | 2.00 |
8 | 3. mesto | MAKOVŠEK MAKS | U8 kata najmlajši () | 1.50 |
9 | 3. mesto | MAVSAR TADEJ | U12 kata dečki () | 2.00 | 35.10 |
# | Mesto | Tekmovalec | Kategorija | Točke |
---|---|---|---|---|
1 | 1. mesto | SLUGA JURE | kata člani +16 () | 7.20 |
2 | 3. mesto | TOMAžIč EVA | kata članice +16 () | 3.20 | 10.40 |
# | Mesto | Tekmovalec | Kategorija | Točke |
---|---|---|---|---|
1 | 1. mesto | KRISTIć KAROLINA | U12 kata deklice () | 3.00 |
2 | 1. mesto | MAVSAR TADEJ | U12 kata dečki () | 3.00 |
3 | 1. mesto | SLUGA JURE | kata člani +16 () | 4.80 |
4 | 1. mesto | SREBRE GAEL | U8 kata najmlajši () | 2.20 |
5 | 2. mesto | MAKOVŠEK MAKS | U8 kata najmlajši () | 1.50 |
6 | 2. mesto | MILJATOVIĆ ANDJELA | U14 kata ml. kadetinje () | 2.40 |
7 | 3. mesto | HUSIĆ LANA | U10 kata malčice () | 1.00 |
8 | 3. mesto | MAVSAR TADEJ | U12 kumite dečki -35 kg () | 1.00 |
9 | 3. mesto | MILJATOVIČ ALEKSA | U14 kata ml. kadeti () | 1.20 |
10 | 3. mesto | MUšIć ILMA | U8 kata najmlajše () | 0.70 |
11 | 3.. mesto | JERŠIČ ŽANA | U14 kata ml. kadetinje () | 1.20 |
12 | 3.. mesto | KREGAR GABRIJELA | U18 kata mladinke () | 1.40 | 23.40 |
seštevek ekipnih točk: 136.20 |
---|
# | Mesto | Ekipa / Kategorija | Točke |
---|---|---|---|
1 | 2. mesto |
KK SEKI 1
( TURSUNOVIĆ EMA,HUSIĆ LANA,AVDIĆ ALMA ) U10 kata ekipa malčice (3) |
1.50 |
2 | 2. mesto |
KK SEKI 1
( HUSIĆ LANA,KRISTIČ. KAROLINA.,SUBAšIč ADNA ) U12 kata ekipa deklice (2) |
1.00 |
3 | 2. mesto |
KK SEKI 1
( ARITONOVIĆ UROŠ,DJEDOVIĆ DARIS,EMIR MAKALIC ) U12 kata ekipa dečki (2) |
1.00 |
4 | 2. mesto |
KK SEKI 1
( KRESNIK NIK,MAVSAR TADEJ,MILJATOVIČ ALEKSA ) U14 kata ekipa ml. kadeti (2) |
1.20 |
5 | 1. mesto |
KK SEKI 1
( JERŠIČ ŽANA,KRISTIć KAROLINA,MILJATOVIĆ ANDJELA ) U14 kata ekipa ml. kadetinje (3) |
2.70 |
6 | 2. mesto |
KK SEKI 1
( MAKOVŠEK MAKS,MAKALIć EMIR,KOTNIK LIAM ) U10 kata ekipa malčki (2) |
1.00 | 8.40 |
# | Mesto | Ekipa / Kategorija | Točke |
---|---|---|---|
1 | 2. mesto |
KK SEKI 1
( HASANBAŠIĆ ADNA,TURSUNOVIĆ EMA,HUSIĆ LANA ) U10 kata ekipa malčice (5) |
1.50 |
2 | 1. mesto |
KK SEKI 1
( SUBAšIč ADNA,KRISTIČ. KAROLINA.,HUSIĆ LANA ) U12 kata ekipa deklice (3) |
2.20 |
3 | 2. mesto |
KK SEKI 1
( ARITONOVIĆ UROŠ,DJEDOVIĆ DARIS,MAVSAR TADEJ ) U12 kata ekipa dečki (5) |
1.50 |
4 | 1. mesto |
KK SEKI 1
( MAVSAR TADEJ,MILJATOVIć ALEKSA,KRESNIK NIK ) U14 kata ekipa ml. kadeti (4) |
2.70 |
5 | 1. mesto |
KK SEKI 1
( JERŠIČ ŽANA,KRISTIć KAROLINA,MILJATOVIć ANDJELA ) U14 kata ekipa ml. kadetinje (7) |
3.60 | 11.50 |
# | Mesto | Ekipa / Kategorija | Točke |
---|---|---|---|
1 | 2. mesto |
KK SEKI 1
( HUSIĆ LANA,MUšIć ILMA,TURSUNOVIĆ EMA ) U10 kata ekipa malčice (4) |
0.70 |
2 | 3. mesto |
KK SEKI 1
( KRISTIć KAROLINA,HODžIć AMILA,HUSIĆ LANA ) U12 kata ekipa deklice (8) |
0.50 |
3 | 2. mesto |
KK SEKI 1
( ARITONOVIĆ UROŠ,MAVSAR TADEJ,TRIPUNOVIĆ LUKA ) U12 kata ekipa dečki (3) |
0.70 |
4 | 3. mesto |
KK SEKI 1
( MILJATOVIČ ALEKSA,KRESNIK NIK,MAVSAR TADEJ ) U14 kata ekipa ml. kadeti (6) |
0.60 |
5 | 1. mesto |
KK SEKI 1
( JERŠIČ ŽANA,MILJATOVIĆ ANDJELA,KRISTIć KAROLINA ) U14 kata ekipa ml. kadetinje (6) |
1.80 |
6 | 2. mesto |
KK SEKI 2
( HASANOVIĆ PLESNK ALTIJANA,SARAJLIć ADELISA,SUBAšIč ADNA ) U14 kata ekipa ml. kadetinje (6) |
1.20 |
7 | 2. mesto |
KK SEKI 1
( SARAJLIć ELDIN,RIZVANOVIĆ ENEJ,MILJATOVIČ ALEKSA ) U16 kata ekipa kadeti (3) |
0.90 |
8 | 1. mesto |
KK SEKI 1
( MAVSAR TAJDA,ŠILJEGOVIč ILMA,MILJATOVIĆ ANDJELA ) U16 kata ekipa kadetinje (3) |
1.30 |
9 | 2. mesto |
KK SEKI 1
( DJEDOVIĆ EMA,KREGAR GABRIJELA,PIVIć LEJLA,MAVSAR TAJDA ) U18 kata ekipa mladinke (3) |
1.00 |
10 | 2. mesto |
KK SEKI 1
( KREGAR GABRIJELA,AVDIć EMIRA,DJEDOVIĆ EMA ) kata ekipa članice (2) |
0.80 | 9.50 |
seštevek ekipnih točk: 29.40 |
---|
# | Kader | Funkcije | Točke |
---|---|---|---|
1 | GOLAČ ŠEFKA ŠEKI | TRENER strokovni delavec 2 | 20.00 | 20.00 |
# | Kader | Točke |
---|---|---|
1 | ARITONOVIĆ UROŠ | 2.00 |
2 | AVDIć EMIRA | 3.00 |
3 | BEŠIĆ ZIJO | 2.00 |
4 | DJEDOVIĆ AMAR | 3.00 |
5 | DJEDOVIĆ DARIS | 2.00 |
6 | DJEDOVIĆ EMA | 3.00 |
7 | HASANOVIĆ PLESNK ALTIJANA | 2.00 |
8 | JERŠIČ ŽANA | 2.00 |
9 | KREGAR GABRIJELA | 3.00 |
10 | KRESNIK NIK | 2.00 |
11 | KRISTIć KAROLINA | 2.00 |
12 | MAVSAR TAJDA | 3.00 |
13 | MILJATOVIČ ALEKSA | 2.00 |
14 | MILJATOVIĆ ANDJELA | 2.00 |
15 | PIVIć EVELIN | 3.00 |
16 | PIVIć LEJLA | 3.00 |
17 | RIZVANOVIĆ ENEJ | 3.00 |
18 | SARAJLIć ADELISA | 2.00 |
19 | SARAJLIć ELDIN | 3.00 |
20 | ŠILJEGOVIč ILMA | 3.00 |
21 | SLUGA JURE | 3.00 |
22 | SUBAšIč ADNA | 2.00 |
23 | TOMAžIč EVA | 3.00 |
24 | TRIFKOVIČ ANJA | 2.00 |
25 | ZAGER HANA | 3.00 | 63.00 |
# | Tekmovanje | Točke |
---|---|---|
1 | POKAL KONJIŠKEGA KONJA 2024 (Horse Cup 2024) ( 13.01.2024 - Sport hall Slovenske Konjice ) | 30 |
2 | 1. Državno pokalno tekmovanje KZS ( 13.04.2024 - ŠPORTNA DORANA SLOVENSKE KONJICE ) | 60 | 90.00 |