Single KATA - First 3 places


NAJMLAJŠI
All points

1. place ČESEN BORIS (3 appear) Karate Klub Postojna 14.00 points
2. place KUNST NEJC (3 appear) Društvo Za Karate Celje 14.00 points
3. place GRZINČIČ VID (3 appear) Društvo Za Karate Celje 11.00 points

NAJMLAJŠE
All points

1. place MILJATOVIĆ ANDJELA, (3 appear) Karate klub Seki 11.00 points
2. place PURIĆ ADRIJANA (2 appears) Karate klub Sokol 6.00 points
3. place KRISTIć KAROLINA (2 appears) Karate Klub Tiger Velenje 5.00 points

MALČKI
All points

1. place MILJATOVIČ ALEKSA, (3 appear) Karate klub Seki 15.00 points
2. place PRAH TILEN (3 appear) KARATE KLUB KOZJANSKO 13.00 points
3. place JURAJA VINKO (3 appear) KARATE KLUB KOZJANSKO 12.00 points

MALČICE
All points

1. place STENDLER KLANJŠEK ŽIVA (3 appear) Društvo Za Karate Celje 16.00 points
2. place JOVANOVIĆ LANA (2 appears) Karate klub Velenje 9.00 points
3. place HRIBAR GAJA (2 appears) Karate Klub Rogaška Slatina 8.00 points

DEČKI
All points

1. place HLASTEC KIAN (3 appear) Karate klub Seki 15.00 points
2. place REIHS JAKA (2 appears) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 12.00 points
3. place BOJC JAKOB (3 appear) Karate Klub Postojna 11.00 points

DEKLICE
All points

1. place LEBEN TINKARA (3 appear) Karate Klub Kranj 13.00 points
2. place POLAK TIA (3 appear) Karate Klub Kranj 12.00 points
3. place VANOVŠEK ZOJA. (3 appear) Karate klub Seki 11.00 points

MLAJŠI KADETI
All points

1. place ZARIČ VID (3 appear) Karate Klub Kovinar Maribor 16.00 points
2. place BOROVNIK NIK (2 appears) Karate klub Velenje 12.00 points
3. place BELE LUKA (3 appear) KARATE KLUB KOZJANSKO 11.00 points

MLAJŠI KADETINJE
All points

1. place ZAGER HANA (3 appear) Karate klub Velenje 14.00 points
2. place OSMANAJ DORENTINA (3 appear) Shotokan Karate Klub Postojna 12.00 points
3. place TOMAŽIČ EVA (3 appear) Karate klub Seki 11.00 points

KADETI
All points

1. place MOČNIK TIMI (3 appear) Karate Klub Kovinar Maribor 16.00 points
2. place SLUGA JURE (3 appear) Karate klub Seki 16.00 points
3. place ČESNIK DENIS (3 appear) Shotokan Karate Klub Postojna 8.00 points

KADETINJE
All points

1. place NOVAK SARA, (3 appear) Karate klub Seki 15.00 points
2. place NADIŽAR LANA TISA (3 appear) Karate Klub Kranj 14.00 points
3. place PETAN ELA (3 appear) Karate Klub Brežice 11.00 points

MLADINCI
All points

1. place STERNIŠA NEJC (3 appear) Karate klub Seki 17.00 points
2. place KLOBASA BLAŽ (3 appear) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 15.00 points
3. place ČUčEK MIšEL (3 appear) SHOTOKAN KARATE - DO KLUB GORNJA RADGONA 8.00 points

MLADINKE
All points

1. place GANZITTI NIA (3 appear) Karate klub Seki 16.00 points
2. place ETEROVIč MAšA (3 appear) Karate Klub Kranj 11.00 points
3. place ČVOROVIĆ ALEKSANDRA (3 appear) Športno Društvo Gorica Nova Gorica 10.50 points

Sponsors


GES d.o.o.
Zavarovalnica Generali - zavarovanje, informativni izračun 

Prideshop

Kontheway

pokali-sketa
D4, računalniške storitve